Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Άφρο το διάβασα κι εγώ αυτό στο φεις

Είναι στάνταρ? Αν είναι να κάνετε παράπονα :evil:

Είδες τι καλά είναι αν δανείζεσαι βιβλία? Εμένα με βλέπουν κάθε εβδομάδα στη βιβλιοθήκη να πηγαινοέρχομαι με τα βιβλία! 8-) Όταν θα έχω διάβασμα για το μεταπτυχιακό θα κάθομαι εκεί να διαβάζω μιας και η ενότητα που έχω τώρα μου είναι εντελώς άγνωστη! :|

Λενάκι για την ουρολοίμωξη χυμό από cranberries αν μπορείς να τον πιεις.

Εγώ είχα πάρει έναν για την Ι όταν είχε πάθει από ένα μαγαζι με βιολογικά. Δεν πινότανε λέμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Αφροδίτη τα νεύα σπάζουν πολύ εύκολα..

αλλά οι δασκάλες πρέπει να είναι διαφορετικές ..

Ο Μ θα σου έλεγε αν συνέβαινε κάτι τέτοιο?

Ναι είναι η πολιτική αυτή να μην πας όποτε θες.

Μόνο εδώ στον παιδικό τον δικό μας μπουκάρω όποτε θέλω και τα βλέπω όλα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα..μαρια ο πορθητης!!!

Εμας μας τα φερνουν αυτες στην καγκελοπορτα..κανενας δεν μπαινει στην αυλη...

αλαλ εχει παραθυρα κοντα, τα οποια συνηθως οσα βλεπουν τον διαδρομο ειναι ανοιχτα και ακουγιετε...

μια φορα ακουσ ατη δασκαλα να "φωναζει"..αλλα δενπρεπει να ηταν και πολυ επειλητηκη γιατι ακουγα ενα παιδακι να χασκογελαει..

Βασικα η δασκαλα που εχει φετος ο Χ εχει μια φατσα...σαν ντομπερμαν ειναι..οποτε φανταζωμαι πως αν κανουν αταξιες..ενα βλεμα της μονο φτανει..

αλλα την αγαπανε τα σκατιαρικα..στη γιορτη..ολα αυτη αγκαλιαζαν και φιλουσαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μπράβο για τα κιλάκια και για τον Μανωλιό!!! :D

δλδ τι βιβλία σου αρέσουν και δεν βρίσκεις? :?

Λενάκι μπράβο στον Γ. σου για τις λεξούλες του :D:x

στην φωτό που έβαλες, ο Γιώργης είναι και τι πάει να κάνει? :lol::lol::lol:

ακροβατικά?

για την Ε. γιατί τα κάνει πάνω της? την έχεις ρωτήσει? το κάνει και ΣΚ στο σπίτι ή μόνο στον παιδικό? :?

περαστικά

Αφρο πώς θα περνάς τις πρωινές ώρες τώρα με ένα παιδί στο σπίτι? θα το ρίξεις στο διάβασμα? :roll:

και το έγινε στο σχολείο? τι διάβασες? :?:

Μαρία έφυγες χωρίς να σου δώσει και να της δώσεις φιλάκι? :o:roll:

εμείς φιλιόμαστε και από τις 2 μεριές (στο μάγουλο) αφού βγάλει τα παπούτσια και πριν μπει στην τάξη, αγκαλιαζόμαστε και μπαίνουμε στην τάξη, εκεί ξαναφιλιόμαστε πάλι και από τις 2 μεριές και ξανα αγκαλιαζόμαστε!!! :o:o:lol::lol::lol: και αφού φεύγω χαιρετιόμαστε από μακρυά στην πόρτα με φιλάκι αέρος!!! :o:o:o:roll::roll:8-)

και αν με δει από την πίσω πλευρά, πάλι θα χαιρετηθούμε και θα δώσουμε φιλάκι 8-)

όπως καταλαβαίνεται έχουμ εμεγάλη διαδικασία :lol::lol::lol::lol:

και μια μέρα η δασκάλα μας είπε: "τόσα πολλά φιλιά"?

γενικώς αν δώσεις ένα φιλάκι στην Ρ. στο μάγουλο, θα γυρίσει και το άλλο μάγουλο να της δώσεις και σε εκείνο.....και αν σου δώσει εκείνη θα γυρίσει και τα δικά της μάγουλα για της δώσεις και εσύ :roll::roll::roll::roll:

δούναι και λαβείν δλδ!! :roll::roll:

Αναστ. να πάρεις και ταινίες στα αγγλικά (όχι αμερικανικά) και χωρίς υπότιτλους ;)

πήγα με το ποδήλατο μία ώρα και ευτυχώς όλα τα φανάρια που πέτυχα ήταν πράσινα :D οπότε και δεν σταμάτησα καθόλου!!! :D

Παναγιώτα :o:o:o και καλά ο ένας γονιός είναι τρελός, μα και οι 2 το μυαλό το έχουν έξω από το κεφάλι? :o:o τι να πεις..... (για το μηχανάκι λέω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Η μάλλον καλησπέρα...Τι κάνετε;;;Εμείς καλά..Προσπαθούμε...Πότε θα περάσουν οι υπνηλίες μου και αυτός ο βήχας;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Φραν το άσθμα το έχεις από μικρή;;;Αυτό που περιέγραφες, έχω κι εγώ...Με πιάνουν κάτι κρίσεςις βήχα, διαρκούν για λίγα δευτερόλεπτα, νιώθω ότι πνίγομαι, ότι δεν ξέρω που βρίσκομαι.... :?:?:? Μπορεί ξαφνικά να εκανα άσθμα;;Πώς το ανακαλύπτω;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Συρία ο Κ ε;;;; :o:o:o:o Πωπωπω...Δύσκολα... :(:(:(:(

Αφρο μπράβο για τα κιλά.. :mrgreen::mrgreen: Ωραίο φαγητό...Μμμμμ...Να είχα 2 καλαμαράκια τηγανητά... 8-)8-)8-)8-)

Χρύσα ρε δεν ήξερα ότι χώρισαν.... :shock::shock::shock: Ρε τώρα που έκαναν και το μωράκι;;;; :(:(:( Γιατί;;; :oops::oops::oops:

Παναγιώτα περαστικά σας αγάπη....Αντε να δω πότε θα σας δω.... :x:x:x:x:x

Λενάκι μπράβο στον Γιώργη ρε... :mrgreen::mrgreen: Κι εγώ ανυπομονώ να μιλήσει η μικρή.... :roll::roll::roll: Η Ιωάννα 18 μηνών μιλούσε κανονικά (μπεμπέδιζε, αλλά κανονικά) και η μικρή λέει μόνο λεξούλες.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Νατάσα δεν είχα διαβάσει ότι δεν σας πήραν ρε....Κρίμα... :(:(:( Αλλά τουλάχιστον κάνετε δραστηριότητες.... 8-)8-)8-)

Εράκι μου...Να μπαίνεις ρε..Μη σε χάνουμε...

Μαρία τέεεελεια φώτο... :mrgreen::mrgreen: Κούκλες και οι 3 σας... :x:x:x Εσύ μου αρέσεις πολύ... 8-)8-)

Βικάκι μόνο πρωινά κάνεις στη δουλειά;;; :roll::roll::roll: Για πες για τον Λέω...Ποιος τον κρατάει;;Του εδωσες φαγητό;;; :roll::roll::roll:

Ζωούλα ευχαριστώ κοριτσάκι μου... :P:P Και στα δικά σου τώρα... :x:x:x:x

Νατασούλα πίνει κι άλλο γάλα αν της δώσεις...Με την Ιω γίνεται κάθε μέρα μάχη...Πάει και της τραβάει το ποτήρι και ρουφάει από το καλαμάκι το γάλα της... :?:?:? Αλλά και να πιει άλλο γάλα και να φάει, πάντα μετά ερχεται στο βυζί...Θηλάζει απίστευτες φορές όσο είμαι σπίτι...Όλο πάνω μου είναι... :roll::roll::roll::roll: Τουλάχιστον ρε κορίτσια να έκανα νυχτερινό αποθηλασμό.... :roll::roll::roll: Δεν ξέρω.... :roll::roll::roll: Σήμερα από τις 3.30 και μετά κάθε μια ώρα ξυπνούσε..Με έλιωσε...Κατά τις 7.10 τη θηλασα και 7.20 έκλαιγε και με φώναζε πάλι.... :evil::evil::evil::evil: Δεν σηκώθηκα....Συνεχισα τον ύπνο μου... :oops::oops::oops: Και ήρθε η πεθερά και την πήρε... :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Στάσαααα κι εγώ θέλω προφίσιενσι..Είμαι στουρνάρι στα αγγλικά... :oops::oops::oops::oops: Ντρέπομαι να μιλήσω.... :oops::oops::oops::oops:

Αυτά τα νέα μας.......

Α, σήμερα που πήγα την Ιω παιδικό, ήταν 2 παιδάκια αγοράκια που μάλλον ξεκινούσαν σήμερα...Το ένα έκλαιγε...Και πήγα να αφήσω την Ιω και πρώτη φορά γυρίζει, γατζώνεται πάνω μου και πήρε παραπονιάρικο ύφος... :shock::shock::shock: Της λέω "Ρε πας καλά;;;Εσύ δεν κλαις..." Μου λέει "όχι μαμά μη φύγεις..." Την πάω μέσα στις φίλες της, έρχεται η μια την αρπάζει και έφυγε... :lol::lol::lol::lol:

Επίσης, επειδή ούτε χθες έφαγε στο σχολείο, της είπα ότι με πήρε η δασκάλα της τηλ. και μου είπε ότι αν συνεχίσει η Ιωάννα να μην τρώει, δεν μπορεί να συνεχίσει το σχολείο.... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops: Και μου λέει "Σου υπόσχομαι ότι θα τα τρώω όλα..." :lol::lol::lol::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ πάντα τις δίνω

σήμερα το απέφυγα γιατί

1. φοβήθηκα ότι θα κλάψω εγώ

2. θα με γράπωνε από το λαιμό και θα κλαψούριζε όπως χτες

3. θα υπέκυπτα

πχ χτες το μεσημέρι που κατέβηκα να βάψω με την ξαδέρφη η Φ θα έμενε με τον Γ

αυτή κατάλαβε ότι κάτω κάναμε κάτι ενδιαφέρον 8-) και πήρε το πινελάκι της να έρθει..

της είπα ότι θα έρθει πιο μετά γιατί έχουμε δουλίτσα και σε 10 λεπτά θα κατέβαινε..

Ε ήρθε μου έκανε μουσούδες :x:ymblushing: και μου λέει "Μα μαμά μου εγώ θέλω να είμαι μαζί σου"

Κι εγώ εννοείται την πήρα μαζί μου.

Και μετά από αυτό - που έγινε το δικό της δηλαδή-εννοείται μου έδωσε παππούτσι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια μην υπερβάλουμε με το "φωνάζουν" ...... σίγουρα είναι η δουλειά τους αυτή και θα πρέπει να συγκρατιούνται, αλλά ταυτόχρονα είναι και άνθρωποι και μπορουν να ξεφύγουν!!! :?

επίσης πώς θα επαναφέρουν την τάξη? μην ξεχνάμε ότι είναι μικρά παιδιά και δύσκολα ακούνε!!! :?

η αδελφή μου, μου έλεγε το πρωί ότι είναι σε ολοήμερο νηπιαγωγείο φέτος και γενικά έχει κουραστεί με τα παιδιά τόσα χρόνια και δεν ξέρει πώς θα συνεχίσει την δουλειά μέχρι τα 67!!! :? γιατί και οι αντοχές μειώνονται!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Γωγώ την έχεις τρελάνει στο ψέμα βρε :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ λέω στην Ρ. αν δεν περπατάει το πρωί, ότι το σχολείο της θα κλείσει και δεν θα μας αφήσουν να μπούμε μέσα αν δεν περπατήσει γρήγορα!!! :lol::lol::lol: μετά περπατάει πιο γρήγορα ;)

και ο Άγιος φοβέρα θέλει :P

Μαρίαααα η Φ. ξέρει πώς να σε τουμπάρει μια χαρά!!! :lol::lol::lol::P

τουλάχιστον έβαψε τίποτα με το πινελάκι της? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγουλι..ακομα ρε συ...

αχ θυμαμαι πως και η κουνιαδ αμου ολη την εγκυμοσυνη την περασε βηχοντας...

περαστηκα ρε συ καημενοοο

ο Χ παντως με εχει χεσμενη..με τον που τον κατεβαζω απο το αμαξη και ανοιγει η πορτα..φευγει σφαιρα...ουτε να μου ρηξει μια τελευταια ματια ρεν μπαινει στον κοπο- σκατουλι.

Κοιτα εχουν πολλα αυτοι..παιξαν ρολο πολοι παραγοντες..ο βασικοτερος οτι δεν υπηρχε ουσιαστικη αγαπη μεταξη τους..ηταν θεμα χρονου..δε σας ελεγα οτι θα χωριζαν;;;;

Τωρα παιδι αγια μενα..καλα κανανε και εκανε...

μετα δεν ξερω τι θα γινει...δενειναι ευκολο να μεγαλωνεις μονη σουε αν παιδι αντε καλα τωρα εχει τους γονεις της που τη βοηθανε..και η μαμα της ειναι νεα ακομα..αλαλ οι γονεςι δεν ειναι αιωνιοι..θα αρρωσταινουν κλπ...

δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ χτες τους έβαλα ενισχυμένο φαγητό μαζί τους επειδή θα έφευγαν στις 3 (τις βάζω διάφορα και διαλέγουν)

και είπα ότι η κυρία θέλει τα παιδάκια να τρώνε όλο το φαγητό τους και η καημένη η Ι που πάντα ακούει τα έφαγε όλα :o και η κοιλίτσα της είχε πεταχτεί μπροστά και μετά δεν μπορούσε να φάει μεσημέρι.

Η Φ φυσικά κάνει αυτό που θέλει 8-)

Γωγώ θα φάει..είναι πολύ νωρίς ακόμη. Πέρυσι έτρωγε στο σχολείο ή τώρα είναι πρώτη φορά που τρώει εκεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι φυσικά και έτρωγε και πέρυσι ρε....Απλώς πλέον έχει γίνει δύστροπη με το φαγητό... :twisted::twisted::twisted::twisted: Γι'αυτό με νευριαζει.... :twisted::twisted:

Χρύσα δεν θα το αντέξω να με πάει έτσι μέχρι τέλος...Άσε που σκέφτομαι διάφορα... :(:(:( Για καρκίνους και τέτοια... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αρτζι κι εγώ δεν έχω θέμα με τη "φωνή"...Φυσικά και θα φωνάξουν...Εδώ εμείς 2 τα έχουμε και πολλές φορές ουρλιάζουμε...Που να έχεις τόσα παιδάκια.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τότε θα φάει..θα πεινάσει και θα φάει..πόσες ώρες είπαμε την αφήνεις?

γιατί εμένα μου κακοφαίνεται που θα τις παίρνω στις 3 :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αη τρελη δε σε πιστευω..

Συγκεντρωσουυυυυ

Αν ο Ο σημερα επσιτρεψει νωρις..θα παω Η&Μ και ΖΑΡΑ για να παρω μεριακ φουτε ρπαντελονακια του Χ...

Τελικα τα περισσοτερα 4αρια που του πηρα εκτος απο πολυ μακρια του ειναι αρκετα ανετα και στη μεση...οποτε θα τα αφισω για του χρονου...

θα κοντινω μονο οσα του ειναι καλα στη μεση αφινοντας 2 δαχτηλα περιθωριο να ψηλωσει μεσ αστον χειμωνα...

αν και τα περισσοτερα ειναι με μπασκες κατω και δε χρειαχονται καν κοντεμα

Παιδια δεν τους δινουν κατι σαν επιβραβευση αν τρωνε..

εμας αυτο με τις σφραγιδες και τα αυτοκολλητα το εφαρμωζουν και στο φαη..οποιος φαει ολο το φαη ( ΟΚ μας εχουν πει να φερνουμε συγκεκριμενς ποσοτητες) παιρενι αυτοκολλητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ναι εχω ασθμα απο μικρη και εχω και μια πάθηση σχετική με το ασθμα που λέγεται η νόσος των μικρών αεραγωγων. Πιο μικρη νοσηλευόταν στο νοσοκομειο διοτι πάθαινε απανωτές βρογχιτιδες και βαριές,πλεον ομως δέν αρρωσταινω τοσο ευκολα. Αλλα τωρα παλι που κόλλησα την ίωση του σεμπ κατευθείαν βρογχικα. Ενταξει δέν ειναι τραγικο, μαθαίνεις να ζεις με αυτο..

Ισως εχεις ευαισθησία οχι απαραιτητα ασθμα. Ειναι δυσκολο, εγω σου λεω οταν ημουν εγκυος κ δέν μπορουσα να. Παρω φαρμακα πέραν των εισπενομενων γιατο ασθμα, υπέφερα πολυ.

Ενταξει δέν ειναι τραγικο που παει ο Κ Συρία...σιγα για 6 εβδομαδες θα παει κ στην τελικη αυτος το ζητησε. Επειδη ειναι ειδικευμένος στην διαχείριση ανθρωπιστικών κρίσεων τον στελνουν σε επείγουσες κρισεις αν το ζητήσει. Οποτε θα παει για λιγο εκει.

Εμεις το σαββατο φεύγουμε για Λαος. Μαι εβδομαδα μακρια απο την μπανγκοκ, θα κανω πάρτυ!

Εχω και δουλίτσα εκει, θα παω σε μια φάρμα οπου καλλιεργούν τα εδωδιμα έντομα θα εχει ενδιαφερον. Θα παρω κ το σεμπ μαζι, ισως δοκιμάσουμε κ κανα σκουληκακι τηγανητο!

Εγω εχω τωρα κάπως πιο συγκεκριεμενα σχεδια για το μελλον μου, νομιζω ειμαι σε καλο δρομο 8-)

Αφρο κοιτα καμια φορα φωνάζουν και οι δασκαλες...μια φορα δέν ειναι τραγικο...

Δέν εχω πολλα νεα...κατι ηθελα να σχολιάσω κ δέν θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymsick::ymsick::ymsick: σκουλήκι ρε Φραν??

καλα΄εγώ είμαι τόσο ιδιότροπη στο φαγητό που αν ζούσα όπου έχεις ζήσει εσύ σε κάποαι από αυτές τις χώρες θα άφηνα τα κοκκαλάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα αλλα με πέταξε.

Ήρθε ο Μ ,τον ρώτησα απέξω απέξω αννεγινε τιποτα σήμερα μου ειπαι οχι, ολα καλά, βγήκαν και έξω, έφαγε το πρωινό αλλα οχι μεσημεριανό ...ούτε το δικο μου ...μαλλον θα της πω να μην του το ζεστενει, δεν τα θέλει ζεστά αλλα κρύα.

εδω έφαγε λίγο αλλα έπεσε στο χαλί τέζα και βλεπει παιδικά.

1 καλό κάθεται στο τραπέζι να φαει και δεν κάνει βόλτες!

νομίζω οτι θα ξεραθεί στο χαλί .....

Νομίζω οτι ξεράθηκε χαχαχα

δεν με πειράζει τόσο καμοια φωνή, άπλα είναι πολύ αρχη ακόμα .....

Σήμερα μου ειπαι οτι του έλειψα (δεν πήγα ναβτον πάρω εγω) και ειπαι στον Κ οτι η μαμά είναι σπίτι μόνη μεβτον πάνο που είναι πολύ καλός .....

Αυτα ...α και εγω τον απειλω κάποιες φορές πχ να μηνβτρωει την πλαστελινη γιατι θα αρρωστισει και Θα τον κανει ένεση η γιατρός, οτι θα κλείσει το σχόλιο, το σούπερ ....τέτοια άπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα μπορει κ να μην δοκιμάσω...απλα θα καλυψω ενα θεμα στο Λαος για τα εδωδιμα έντομα κ θα παω σε μια φάρμα οπου καλλιεργούν σκουλήκια, τριζονια, κ κατι αλλα για φαγητο...θα παρω κ σεμπ παρεα...σκεφτομαι μηπως δοκιμάσω κανα σκουληκακι...θα δουμε...

Βίκυ περαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να πω οτι οι τάξεις είναι επάνω σε όροφο, όταν μπαίνεις μεσα ειααι το γραφείο και η εθουσα υποδοχής μετα υπάρχει μια πορτα πάντα κλειστή μετα την πορτα είναι ένας διάδρομος που πάει σε μαγειριά σκάλα για επάνω και μια εθουσα κάτω για τα μικρά παιδάκια 2,5 . Εγω δεν έχω περάσει την κλειστή πορτα ούτε έχω παεινστην εθουσα του Μανώλη .....αλαα κάποιες μαμάδες το κάνουν. Οι περισσοτερες περιμένουμε στην υποδοχή να μας φέρουν τα παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ξέχασα να σου απαντήσω εδω και 12 χρονια διαβάζω λογοτεχνία φαντασίας και τρόμου και πάλη απο αυτα υποκατιγωριες πχ οχι επιστημονικης φαντασίας ....

Τωρα πήρα βιβλία που δεν θά τα αγόραζα πάνω κάτω στο ίδιο στιλ και είδα και κάποια αλλα που δεν είναι σε αυτα που διαβάζω πχ τον μπρούτζινο στρατιωτη που θέλω να τα διαβάσω ....αν τα πλήρωνα δεν θα τα διάβαζα ποτέ θα έβαζα σε προτεραιοτητα αυτα που θέλω και μου αρέσουν ...και απο αυτα τα ακόμα πιο πολύ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

ρε αφρο οταν το πρωτο πηγες δε σε εδειξαν τη ταξη του? :shock::shock: παρααλογο μου φιανεται..εγω σε ολα τα σχολεια ηξερα που ηταν..

κ μενα κρυο το τρωει

εμεθα οτι τη πρωτη φορα που σε τσιμπα μελισσα δε ειναι ξεκαθαρο αν εισαι αλλεργικος

σημερα εχω γυναικολογο κ ενδοκρινολογο..αντε να δουμε

φρα καλη ορεξη :geek::geek::geek:

φιλια πολλα σε ολες..παω να κανω καμια δουλεια αφου μπω φεις :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα! :D:D

ολα καλα κ σημερα,μια χαρα στον παιδικο!με χαρα παμε,ωραια περναει,τα καλυτερα η δασκαλα..χαμογελαμε λοιπον! :D:D

ακουστε κ πειτε μου μονο..σημερα ειχαν τουρλου..κ η δασκαλα ειπε οτι ο γιωργος το εφαγε ολο,αλλα τον τάισε εκεινη,γιατι μονος δεν ετρωγε..

γενικα εγω τον ταίζω..εκει ομως ολα τρωνε μονα τους..ειπα στην πεθερα να πει στη δασκαλα του να μη τον ταίζουν,ωστε να τρωει οσο θελει μονος..κ μετα αν ειναι θα τον ταιζουμε σπιτι..

τί λετε; :roll::roll: θα πιασει αυτο το συστημα;

το αλλο με την εγκυμοσυνη ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

μαρια κ εγω μπουκαρω,κ η πεθερα,οποτε θελουμε..δεν υπαρχει θεμα..αφου οποτε παει να τον παρει,τον βλεπει μεσα στην ταξη του που ειναι διπλα στην κεντρικη εισοδο κ η πορτα ειναι παντα ανοιχτη,της ταξης εννοω! ;) ε δε φταιμε εμεις! :lol::lol::lol: ουτε κ μας εκανε κανεις παρατηρηση!ετσι κανουν ολοι οι γονεις εκει!

εγω ως τις 2 παρα τον αφηνω,απο τις 8 το πρωι..

αν ομως δεν ειχα την πεθερα,αναγκαστικα θα εμενε ως τις 4 :roll::roll:

αφρο εσυ τί προαισθημα εχεις για τον παιδικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • σε άλλα νέα κορίτσια η γυναικολόγος μου ακύρωσε το ραντεβού για α΄υριο 💔 της έτυχαν 2 γέννες εκτάκτως, και ακύρωσε όλα τα ραντεβού της για αύριο 🥲 Το θέμα είναι ότι μετά δεν η ίδια έχει ραντεβο΄υ μέχρι τις 2/07 που εγώ ούτως ή άλλως έχω την αυχενική στη 1/07.... δε ξέρω, κάπως στεναχωρέθηκα γιατί περίμενα πώς και πώς να πάω αύριο για την ηρεμία της ψυχής καταλαβαίνετε, αλλά απ την άλλη δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να πάω και σ αυτήν μετά την αυχενική. Πφφφφ  Στην αρχή είπα μήπως και πάω σε κάποιον άλλο έτσι για να πάρω την επιβεβαιώση, αλλά το πιο κοντινό ραντεβού είναι 25/06 που πάλι είναι πολύ κοντά στην αυχενική. Ο σύζυγος λέει να έχουμε εμπιστοσύνη και πίστη και η 1η Ιουλίου δεν είναι μακριά ούτως ή άλλως 😫 Να σκάσω μύτη στα επείγοντα;;;!! 🤪
    • Τί καλά @Raf123  Μεγαλώνουνε σιγά σιγά τα μικράκια
    • Στην Πορτογαλία μένω! είναι πολύ κοντά στον ελληνικό τρόπο ζωής, αν και πιστεύω ότι οι Ισπανοί τελικά είναι ακόμα πιο κοντά σε εμάς, ειδικά στους τρόπους διασκέδασης και μαγαζιών. Κέρκυρα ε; έχω πάει με γονείς όταν ήμουν 11 και δε θυμάμαι πολλά, αλλά πολύ καλή επιλογή! έχει πολύ ενδιαφέρον σαν νησί και αρκετά γραφικά τοπία 😍
    • @Elli13 συμφωνώ απόλυτα με την Θέτις! Όλα θα μας πάνε καλά γλυκιά μου!! Όλα θα μας πάνε καλά!! ❤️❤️❤️😘😘😘😘 Τι ώρα έχεις την αυχενική;;;
    • @Elli13μπράβο στη μαμά που ανέλαβε αμέσως δράση! Τώρα όσο για τα πεθερικά συμφωνώ Κ εγώ με τα κορίτσια... όσο μπορείτε από μακριά και να μην έχεις καμιά προσδοκία από αυτούς. Πιο εύκολο θα σου είναι!!  @Θέτις Κ.που μένεις?? Σε ποια χώρα? Να ζηλέψουμε λίγο...  Τώρα για το baby moon τι να πω ? Ωραία είναι κ η Κέρκυρα !!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...