Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Καλό μηνα κορίτσια!!!Να είμαστε όλες καλά και αυτό το μήνα!!!Και φυσικά όταν ..λέω όταν...η Τόνια μας ανακοινώσει την εγκυμοσύνη της..οχι απλά θα χοροπηδάμε,αλλά θα γεμίσοουμε 20 σελιδες με [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] ....ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΟΝΙΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πηγα τωρα τ αογευμα στο γιατρο κανονικα θα πηγαινα στις 10 του μηνα αλλα ηθελα να μου πει τι εξετασεις εχω να κανω και να κανονισουμε και για την β επιπεδου για να φυγω...Το μωρο μας ειναι 100% αγορι ειναι μια χαρα επαιζε με τον ωμφαλιο λορο και το ειδαμε κ τετρασδιαστατο...ειναι κουκλακι...20 εκατοστα σχεδον και 220 γραμμαρια...αληθεια ειναι πολυ ομορφο γλυκο...δεν ξερω πως να σας το περιγραψω ολο αυτο..ειμαι πολυ συγκινημενη...το καταχαρηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελάθηκες, ε; Πολύ παιχνιδιάρης φαίνεται. Και φυσικά θα είναι κουκλάκι αφού η μαμά του στάζει μέλι! Μπράβο βρε binoula. Τέτοια ευχάριστα ν'ακούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μη γελασετε...ειναι 12.40...και απο την πεινα σηκωθηκα να φαω ενα κοματι κεικ :D

Καθε 1 ωρα πειναω....και ολο κατι τρωω...δεν ειναι λιγουρα..γουργουριζει το στομαχι μου :roll::roll::roll::roll: Κοιμηθηκα το μεσημερι 2 ωρες..και τωρα δεν μπορω...και θα σηκωθω και στις 7!!!Αυτά τα νεα μου...ας την ''πεσω'' τωρα μπας και.. i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....τι κανετε???εγω ειμαι πολυ ευδιαθετη σημερα...εχω εχω χαζοχαμογελο λες κ κερδισα το λαχειο...χαζευω τον υπερηχο που ειναι 4τρασδιαστατο και τρελενομαι...ανυπομονω να τον ξανα δω...αχ τον λατρευω και δεν τον ειδα ακομα...την εβαψα κοριτσια...θα με ξετρελανει μολις ερθει...νυχτεριδα μου πως και τοσο φαγακι???λιγουρες το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!! τι κανετε? εχω καιρο να γραψω εδω..... εγω καλα ειμαι βαριεμαι και νυσταζω σημερα ολη μερα ευτυχως που δεν ειχα μαγειρεμα........

εγω ειχα χθες το βραδυ ωο πονουσα παρα πολυ αυτη τη φορα, μεχρι και τωρα καπου καπου με ποναει αλλα δεν εγινε τιποτα χθες :!::!: μονο πριν 2 μερες :oops::oops: .............οτι θελει ας γινει

Μπραβο Binoula παντα ετσι χαρουμενη να εισαι...... και που ναρθει η ωρα που θα τον κρατησεις στα χερια σου δεν θα τον ξεκολλας απο πανω σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καντυ μην ανυσηχεις ειναι φυσιολογικο να ψιλοαγχωνεσαι μολις αρχισει τις κλωτσιες και θα σου δινει συνεχεια το παρον θα ηρεμησεις

Νιχτεριδα πολλες λιγουρες ε? τι συμβαινει? ;);););););)

Χτινακι μου περαστικα σου με το κρυωμα

Τονια μου μια μεγαλη αγκαλιτσα ολα καλα θα πανε @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!εχω τρελη βαρεμαρα σημερα ακομα και να γραψω βαριεμαι :P:P Μαρη νυχτεριδα λες??στο ευχομαι μακαρι!!!!!!!Τονακι μου εμεις τα ειπαμε μη στεναχωριεσαι ολα θα γινουν!!!! ;) Φιλακιααα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια..ελατε να γελάσουμε..και να πειραματιστουμε...οσες θελουν βεβαια..διαβασα στο ιντερνετ..σε ξενα σαιτ οτι βραζοντας κοκκινο λαχανο..και ριχνοντας ενα φλυτζανακι απο το ζουμι σε ενα ποτηρακι με λιγα ούρα...μαθαίνεις το φύλο του μωρου!!Αν γινει φουξ..ροζ..και ολες αυτες οι αποχρωσεις ειναι αγορι..και αν γινει μπλε..μωβ..γαλαζιο..ειναι κοριτσι....ανυπομονω να το δοκιμασω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια..ελατε να γελάσουμε..και να πειραματιστουμε...οσες θελουν βεβαια..διαβασα στο ιντερνετ..σε ξενα σαιτ οτι βραζοντας κοκκινο λαχανο..και ριχνοντας ενα φλυτζανακι απο το ζουμι σε ενα ποτηρακι με λιγα ούρα...μαθαίνεις το φύλο του μωρου!!Αν γινει φουξ..ροζ..και ολες αυτες οι αποχρωσεις ειναι αγορι..και αν γινει μπλε..μωβ..γαλαζιο..ειναι κοριτσι....ανυπομονω να το δοκιμασω :lol::lol::lol::lol::lol:

το εχω διαβσει κ εγω αλλα δεν το εχω δοκιμασει....πολυ καλο...αμα ηταν ετσι δεν θα ειχαμε τους γιατρους αλλα τα ματζουνια....χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου που χάθηκες???Μόλις σχόλασα.εφαγα λιγο και θα ξαπλώσω...αυριο εχω ρεπο!!!Φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Eδω ειμαι κοριτσακι μου απλα ειμαι λιγο "σιωπηλη¨....Θα σου πω σε πμ.... [smilie=sad7.gif][smilie=sad7.gif][smilie=sad7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοκονες!!νυχτεριδα καλο αυτο λες να βγαινει?αν τυχει να παρω κοκκικο λαχανο θα το κανω και θα σου πω :lol::lol::lol: εγω ενα αλλο παρομοιο ειχα διαβασει,το εκανες με μαγειρικη σοδα!αν το βρω θα το ανεβασω :) κατα τ'αλλα ειμαι καλα εκτος απο το στηθος που με εχει πεθανει στον πονο και λιγο το στομαχι μου που με πιανει ωρες ωρες :D ανατε αλλες 9 μερουλες εμειναν για να παω στο γιατρο!!ελπιζω να ειναι καλα το νινι μου :D:D:D:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!Ειστε καλα;;;Νυχτεριδουλα μου τι επαθες;;;Σου ανοιξε η ορεξη καλε;;;Πότε δεν περιμενεις ειπαμε;;;Λοιπον αυριο παω να κανω κατι εξετασεις που μου εδωσε ο γιατρος και περιμενω ανυπομονα να ερθει η αλλη εδβομαδα 11/10 να παμε να δουμε το μπεμπε!Εχω σκασει!Μου φαινετε λες και εχει περασει ενας αιωνας απο την τελευταια φορα!!!Κοριτσοπουλα οσες πηγαινετε για εξετασεις η θα γεννησετε μεσω εοππυ τι θα κανουμε;;;Γινετε χαμος!!!Μπορει να το σταματησουνε λενε!Αφηστε τα και ηταν παρα πολυ εξυπηρετικο..γενικα και για οικονομικους λογους αλλα και για να μην τρεχεις απο εδω και απο εκει και χανεις το χρονο σου!Ελεος πια ολα ξεχαρβαλωμενα ειναι!!!ΠΟΤΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα....μαιμουδιτσα μου υπομονη και θα περασει σε λιγο....Εγω πηγα εκανα εξετασεις σημερα αυριο θα παω να παρω τα αποτελεσματα...Καντυ κ εμενα μ απασχολει αυτο???τι γινετε ρε παιδι μου???πως θα γινει???ολη την ωρα αλλαζουν...Μπαχαλο η κατασταση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα....μαιμουδιτσα μου υπομονη και θα περασει σε λιγο....Εγω πηγα εκανα εξετασεις σημερα αυριο θα παω να παρω τα αποτελεσματα...Καντυ κ εμενα μ απασχολει αυτο???τι γινετε ρε παιδι μου???πως θα γινει???ολη την ωρα αλλαζουν...Μπαχαλο η κατασταση....

Binoula μου δεν ξερω...αναλογα!!!Που κανεις τις εξετασεις;Σε νοσοκομειο η σε μικροβιολογικο και που θα γεννησεις;Σε ιδιωτικο νοσοκομειο η σε δημοσιο;;;Αν τα κανεις ολα σε δημοσιο νοσοκομειο νομιζω δεν εχεις προβλημα..ουτως η αλλως δεν πληρωνεις πολλα εκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..σημερα εχω ρεπο!!!Δεν περιμένω απο σήμερα...εως και Παρασκευή!!!Δεν νιωθω παραξενα ομως..κανονικα :D Πρωι εχω μονο 36,7(στομα). Σας αφηνω γιατι νυσταζω..i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-) Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου δεν ξερω...αναλογα!!!Που κανεις τις εξετασεις;Σε νοσοκομειο η σε μικροβιολογικο και που θα γεννησεις;Σε ιδιωτικο νοσοκομειο η σε δημοσιο;;;Αν τα κανεις ολα σε δημοσιο νοσοκομειο νομιζω δεν εχεις προβλημα..ουτως η αλλως δεν πληρωνεις πολλα εκει!!!

Εξετασεις κανω σε ιδιωτη που εχει συμβαση με τον εοππυ και πληρωνω μονο την συμμετοχη...ευτυχως...για την γεννα σε δημοσιο θα γεννησω....Σημασια βρε καντυ μου εχει οτι τωρα θα επρεπε να προσεχει το κρατος γιατι ουτε δουλειες εχει ουτε περιθαλψη....χαλι τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξετασεις κανω σε ιδιωτη που εχει συμβαση με τον εοππυ και πληρωνω μονο την συμμετοχη...ευτυχως...για την γεννα σε δημοσιο θα γεννησω....Σημασια βρε καντυ μου εχει οτι τωρα θα επρεπε να προσεχει το κρατος γιατι ουτε δουλειες εχει ουτε περιθαλψη....χαλι τελειως

Binoula μου αν κανεις τις εξετασεις σε ιδιωτη και σταματησει ο εοπυ θα πρεπει μετα Δυστηχως να τις πληρωνεις κανονικα οπως ολοι!Προς το παρον ειπαν οτι δεχονται παραπεμπτικα μεχρι το σαββατο απο κει και περα τι θα γινει σεν ξερω...Αφου θα γεννησεις σε δημοσιο παντως εισαι μια χαρα!Θα γλιτωσεις τα πιο πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mονο να ακουσω πως καμια βραζει λαχανα [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Νυχτεριδουλα μου μακαρι να μη σου ερθει κοριτσακι μου!!!Εγω να δεις μετα!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Μαιμου,αστο το νινακι να κανει τα κολπακια του!!Καλα να'ναι και να κανει οτι θελει!!! :x:x:x

Καντουλα μου και Μπινουλα μου ΥΠΟΜΟΝΗ με τον ΕΟΠΥ....ΔΩΡΕΑΝ ΥΓΕΙΑ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ...... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mονο να ακουσω πως καμια βραζει λαχανα [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Νυχτεριδουλα μου μακαρι να μη σου ερθει κοριτσακι μου!!!Εγω να δεις μετα!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Μαιμου,αστο το νινακι να κανει τα κολπακια του!!Καλα να'ναι και να κανει οτι θελει!!! :x:x:x

Καντουλα μου και Μπινουλα μου ΥΠΟΜΟΝΗ με τον ΕΟΠΥ....ΔΩΡΕΑΝ ΥΓΕΙΑ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ...... :twisted::twisted:

Μόλις ξύπνησα και διαβάζω αυτό.για τα λάχανα(δική μου ιδέα)..και πεθανα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ρε μετα τι εχετε να ακουσετε αν δω τιποτα περι λαχανου :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Αφου εχουμε πει βρε Νυχτεριδακι!!Στη ΜΑΙΜΟΥ δεν λεμε τετοια!!Οριστε τι παθαμε τωραα!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...