Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

της βελουντα...η ελενη το εβαλε με 1200 νομιζω και τωρα το κατρβασε 370 χωρις φπα..

δε ξερω να υπαρχει υπολοιπη ελλαδα..αλλα στη κρητη..μονοπωλειο..

ποια λεφταρε μαρκερ;;

χεσμενα τα εχω///

υγεια και τιποτε αλλο..ολα τα αλλα..φτιαχνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια κοιτα αν ενδιαφερεσαι για φιλτρο για τα camelot..ηταν πανακριβα και τα εχουν ριξει υπερβολικα πολυ..και κανουν και ξεγυρισμενες προσφορες ανα διαστηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δεν το πιστευω επεσα απο τα συννεφα

τουλαχιστον η πεθ εδειξε οτι χαρηκε πολυ

ημουν κακια τελικα αντε

ο αντρας ουτε να το σκεφτομαι για φιλτρο λεει

εγω παντως θα ηθελα ενι γουει θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα το νερο της αθηνας πινεται νομιζω..δλδλ εγω το πινω ανετα..της θεσ νικης δε μπορω να το πιω..και αυτο λογω του οτι συνηθισα τα κωλοεμφιαλωμενα εδω..

κανω λιγο ακομα μαρμελαδα βερικοκο..γιατι της μοιρασα και δε ν εχω για το χειμωνα..πηρα να κανω και μαρμελαδα δαμασκηνο..

την αλλη φορα ειχα κανει λιγο να το δοκιμασω..

αλλα τωρα πηρα λιγο παραπανω..

παιδια ειμαι κομματια..νυσταζω..φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι πεινεται μια χαρα δε λεω αλλα χρειαζομαστε στο χωριο μου που δεν πεινεται δεν ξερω μπορει ουτε με φιλτρο να πεινεται εκει

ελεγα μπας και επερνα και οποτε πηγαιναμε στο χωριο να το περναμε εκει

αλα μπα ειαι αρνητικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε μαρκερ για το χωριο..δε λεει..και δεν ειναι βαλιτσακι το φιλτρο καλε...

υπαρχουν και οι κανατες αν θελεις να αγορασεις..που εχει διαφορα παιδια αληθεια..

κοντα 20 ευρω..γεμιζουν 1 λιτρο..η και παραπανω..εμεις στη θεσ νικη αυτο εχουμε και πινετε πολυ ανετα οτ νερο..για κρητη δεν εκανε..

εχει πολλα σκατα το νερο εδω..

κατσε να θυμηθω την μαρκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI κανετε κοριτσια;;;;

μαρκερ και για μενα επεμενες οτι θα κανω κορες αλλα τελικα αγορια ειναι... οποτε δεν πολυεμπιστευομαι το ενστικτο σου... οποτε πιστευω οτι θα κανεις αγορακι..... :lol::lol:

εγω σημερα μιλησα στην πεθερα καΙ της ειπα οτι δεν αντεχω την κορη της....

χθες που μαθαμε τα φυλα τι γυρισε και μου ειπε πρωτη κουβεντα????????

παναγια μου και πως θα σε ανεχονται οι νυφες σου!!!!!!!!!! :mrgreen:

και μετα απο ενα τεταρτο με παιρνει και μου λεει... τελικα δεν σου δινω τα πραγματα (δικα μου πραγματα παρεπιπτωντως) που σου ειπα την προηγουμενη εβδομαδα γιατι ειμαι εγκυος!!!!! :mrgreen:

ε η πεθερα τι να πει????? μου ειπε οτι η κορη της ειναι πολυ καλοκαρδη γυναικα και εγω εχω το προβλημα που δεν μπορω να ανεχτω το χιουμορ της.... οτι να ναι... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η κουνιαδα σου ειναι για πολλα μπαζα

απο χιουμορ - σπαει κοκκαλα που λεμε

εμ εσενα δεν μπορω το κινεζικο καταλαβες :lol:

εγω θα ελπιζω παντως μπας και δω σερβιετα στο σπιτι και κανα στρινγκ γιατι με πολυ σοβρακο θα γινεται χαμος εδω μεσα :lol:

απο την αλλη λεω τα εχω ολα ετοιμα τωρα

αντε αγοραζε κοριτσιστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια ειμαι σε δυσκολη θεση να αποφασισω για πειτε μου εσεις τι θα κανατε;

θυμαστε που σας εχω πει οτι του κωσ ου ειπε ο φιλος του οτι θελει να του βαφτισει το παιδακι του -που ειμαστε μαζι εγκυες τωρα με τη κοπελα;

ε ακουστε τωρα

με τους κουμπαρους μας το ζευγαρι αυτο ειναι μαλωμενοι απο παιδικους χρονους - για γκομενες κλπ θα το εξηγησω αλλη φορα

και αυτοι δεν ερχονται σε γιορτογεννεθλια δικα μας ενω εμεις παμε σε ολα

του ειπε ο κωσ οτι θα πρεπει να το ξεπερασουν και εαν θελουν να κουμπαρεψουμε θα πρεπει και αυτοι να ερχονται και στα δικα μας τα παιδια

αφου συνεδριασαν αποφασισαν οτι δεν θελουν να ερχονται σε επαφη με τους αλλους καθολου και δεν θα ερχονται εαν ειναι και αυτοι εκει

τωρα εγω τι να πω για πειτε;

εγω διαφωνω να το βαφτισει οπως και ο κωσ σπαστηκε μετα απο αυτο - αλλα ειναι παιδικοι φιλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω διαφωνω καργα με το να τα βαφτισει..

δλδ να κανει κουμπαρουςε καποιου επειδητο εταξες;;παιδιααυτο συμβαινει και εδω και με εκνευριζει πολυ..ο νονος ειναι για ολα..

πνευματικος μητερα πατερα..

μη τρελαθουμε..δεν ειναι ο σταυρος τα ρουχακια και οι φωτογραφιες..

ειμια πολυ καθετη σε αυτο!!

και ας το εταξε..τι ειναι το βαφτησι;;ταμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ετσι λεω

δεν με πειραζουν οι ανθρωποι μια χαρα ειναι και αυτοι και το παιδακι τους

αλλα βρε παιδι μου εαν ειναι να μην βλεπομαστε ποτε και να πηγαινουμε τυπικα στις υποχρεωσεις το βλεπω βλακεια ξερω γω

και το θεωρω εγαλη ηλιθιοτητα πλεον να κρατανε κακιες για χαζομαρες και οπως και να χει

για μας θα ερχονταν και για τα παιδια μας - εμας θα τιμουσαν

τωρα τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε

δεν θα ερχονται για νμην τους κουτσομπολευουν οι αλλοι λενε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

που εισαι Νανα πρωι πρωι σημερα???/ :D:D

Ελενη καλη μου εσενα μαλλον η κουνιαδα σου απλως ειναι ηλιθια..ο συνδυασμος κακιας και ηλιθιοτητας που ζω εγω δεν αντεχεται..αλλα και εσυ θαρρος να την πεις στην πεθερα για την κορη....ποια μανα παραδεχεται τα κακα της κορης???δυσκολο..

Μαρια ειδες η πεθερα???ειναι πως του βγαινει του καθενος...

Σωσω και εγω συμφωνω με τα βαφτησια..τι βλακεις ειναι αυτες..δεν θα ερχομαστε ..θα μας κουτσομπολευουν και ολα αυτα.. ασε που τον ορο παιδικη φιλια Μαρια τον ακουω βερεσε...ασε που οταν κανεις οικογενεια και παιδια ξεπερνας και τσακωμους και κοντρες..τριξτε τους τα δοντια και βλεπετε...

εμεις τα ιδια..

ο μικρος χθες κατουρηθηκε στον παιδικο...δε μου φαινεται περιεργο..θα ξεχαστηκε δεν ειπε τιποτα και το πιο σημαντικο ειναι οτι τα πανε ολα μαζι τις περισσοτερες φορες..που να προλαβει..επισης αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι το απογευμα απο τις 5 ξαναεκανε στις 9 το βραδυ..τον κρατησε ο Νικος χθες..τον ρωτουσε συνεχεια ελεγε δε θελω..ηρθα απο τη δουλεια τιποτα..εκανε στις 9 και ειχε πιει νερο και φαγητα κανονικα..σσκεφτηκα οτι τα κραταει και το πρωι ετσι..

η ορεξη του δεν μπορω να πω οτι εχει επανελθει..χθες κοτοπουλο με μακαρονια..εφαγε αλλα οχι οπως θα ετρωγε πριν το καλοκαιρι..τι θα κανω με αυτο το θεμα??τα απογευματα τσακιζε κα κανενα τοστακι..πλεον τιποτα..δεν τον ζυγισα αλλα πρεπει να εχει χασει κιλο..

εγω καλα νιωθω..θα δουμε :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

παρούσα κυρία!!!

χαχαχα!!!

τελικά είπες κάτι στη δασκάλα;

ρε Βαγκ... ακόμα αγάπες κάνετε;

ή ζήλεψες και θέλεια κι εσύ το τρίτο;

χαχαχα!!!

ελένη μου, αν τα πράγματα είναι δικά σου να τα πάρεις.

δεν κατάλαβα;

την εξυπηρέτησες με το να της τα δανείσεις και έγινε ιδιοκτήτης;

πόσο θράσος μπορεί να έχει ο άλλος;

μάρκερ μου, τι να σου πω...

νομίζω ότι σωστά πράξατε.

εγώ θέλω πολύ βαφτίσω ένα παιδάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα δεν ειναι δασκαλα..η ιδιοκτητρια του παιδικου ειναι..ηταν Αθηνα και δεν την βρηκα..και ειπα να μην την παρω τηλ..αυτα λεγονται καλυτερα απο κοντα..θα τη βρω αυριο σιγουρα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελενη αυτο που δεν καταλαβα ειναι αν παραλληλα σας ανακοινωσε και εγκυμοσυνη????και ποσω χρονων ειναι πες μας και τι δουλεια κανει...

γιατι αν ειστε και εγκυος μαζι ενα τραγικοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

εχω μια ζαλαδα σημερα

πως βλεπεις τις αλλες στα εργα που σωριαζονται - ετσι

τωρα καλυτερα ευτυχως

βρε ψαχνεις βαφτιστηρι; τοσες ειμαστε εδω οριστε και αγαπιωμαστε - λιγο μακρυα βεβαια αλλα ερχεσαι - θα μας φιλοξενεις και συ και να :D

και ειμαι του κοντα χρυσολα - ετσι θα εκανα - τις διαφορες ετσι τις λυνουμε

να μπορεις να απντησεις κιολας

Κατουρηθηκε ε; δεν πειραζει εδω τα μεγαλα και ξεχνιουνται πολλες φορες

χαχα οσο για τη βαγκ εχεις δικιο νανα - παει για 3ο μου φαινεται :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εγω δεν εχω τιποτα περα απο εκεινα τα ψιλοπονακια που με τα μπουσκοπαν δεν τα νιωθω κιολας..βεβαια ουτε στην 1η ειχα τιποτα...

και τελικα η πεινα της 1ης εγκυμοσυνης μαλλον προφαση ηταν.. :lol::lol::lol::lol:

παντως αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι σιγουρα εχει λιγοτερα εξοδα αυτη η εγκυμοσυνη και γεννα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα, να μην το αφήσεις το θέμα με τη διευθύντρια...

έχετε σκεφθεί τι θα κάνετε με τα βλαστοκύτταρα;

την προηγούμενη φορά τι κάνατε;

επίσης, μια άλλη απορία που έχω...

στο κρεβατάκι του μωρού, πρέπει να αλλάξουμε στρώμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπαρχει καμια περιπτωση..σπανια αλλα γινομαι σκυλα οταν χρειαζεται...

εγω δεν αλλαζω στρωμα..ο μικρος κοιμηθηκε ακριβως 2 χρονια και 3 μηνες..δε νομιζω οτι χρειαζεται..γι αυτο ειχα παρει και καλο τοτε..δεν εχει παθει τιποτα..

βλαστοκυτταρα δεν ειχα δωσει και δε δινω και τωρα..οι περισσοτερες εταιρειες εχω την εντυπωση οτι εχουν χρεοκοπησει αλλωστε..με ειχε αποθαρρρυνει και ο γιατρος πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω θα αλλαξω στρωμα

εμας με το ζορι να κομηθηκαν 2 χρονια και ουτως η αλλιως έχουμε 2 :D

τα βλαστοκυτταρα τα ειχα δώσει στο Ιατροβιολογικών ερευνων - εκει ανήκει η δημόσια τράπεζα έλλαδος

δεν σου πέρνουν χρήματα έκτος απο τα μεσεγχηματικα (πολυ μικρο ποσο -εαν θελεις βεβαια να τα κρατησεις τα συγκεκριμενα) - τοτε δεν υπηρχαν βεβαια

εκει θα το δωσω και τωρα με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το στρώμα ειχα διαβάσει ότι πρέπει να αλλάζεται σε κάθε μωρό γιατί παίρνει την εφαρμογή του προηγούμενου μωρού κτλ τκλ...

απλά το είχα διαβάσει στο έντυπο του mothercare και θεώρησα ότι μπορεί να το λένε για σκοπούς πωλήσεων...

κι εμάς το δικό μας είναι ολοκαίνουριο!

το θέμα είναι ότι η Τράπεζα που έχει η Κύπρος δεν είναι τόσο οργανωμένη όσο της Ελλάδος.

είχε ακουστεί ότι πριν από 5- 6 χρόνια είχαν χαλάσει τα ψυγεία τους και είχαν καταστραφεί τα βλαστοκύτταρα...

θα το ξαναψάξω, όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..γαμ..ελληνικο δημοσιο..να χρεωκοπησουμε ρε ..να φουνταρουμε..

επρπε να κανω ενεση ανοσοσφαιρινη για το ρεζους..

και αυτο δινετια απ οτα νοσοκ..

πηγα στο ενα,δε βρηκα ακρη..πηγα στο αλλο επιεσης..

και ολα αυτα για να το αγορασω..

κεραταδες..τι να πω..

κατι νευρα..ξανα επιασα την μανταν με τους παιδικους..δουλευει στο νοσοκ και λεει σιγουρα θα σας παρουμε το παιδι..και λεει εχετε ξαναερθει;;και λεω 3 φορες..και αλλες 13 μεχρι να την παρετε.χαχαχ.

ψαρια για μας και ροξακια εμποριου επιδορπιο..

και μενα χθες και σημερα κατουρηθηκε πανω της..

τεσπα!!

εγω μαζευω ρουχα και τα παω απο δω και απ κει..

παιδια μη πετατε ρουχα που δε σας κανουν..δωστε τα..αληθεια..υπαρχει πολυς κσμος που τα χρειαζεται..και κατι ακομα..σημερα πηγα για 2 οικογεν να ψαξω ρουχα για να τους δωσω..

παιδια ειχε.συγγνωμη που θα το πω..πολυ σαβουρα..δλδ..σκισμενα ,με χλωρινη..τζαμπα χωρο πιαναε..

αν εχετε να δωσετε και ειναι κομπιασμενα δε πειραζει..αλλα με λεκεδες που δε βγαινουν...μη τα δινετε..δε ξερω..

αμαρτιες πηρα πρωι πρωι!

ασχετο!

το απογ θα χτυπησουμε κανενα απρκο..και μαλλον θα ερθει αδερφη απο σαντορινη..γιες!!

για 3 μερεςΤελεια!!

παιδια εγω το ξαναλεω για τα βλαστοκυτταρα..ψιλο απατη..και μιλησα με γιατρους..

στρωμα δεν αλλαζω..εχω να παρω την ενεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ εννοείται ότι δεν πετάω ρούχα.

πάντα τα δίνω.

και εννοείται ότι δίνω αυτά που είναι σε καλή κατάσταση.

θεωρώ ντροπή να δίνεις ρούχα που είναι για πέταμα...

εμένα πάλι σωσώ...

πιάστηκε η ψυχή μου που είδα τους καρκινοπαθείς που βγήκαν στους δρόμους...

δε φτάνει που η χημειοθεραπεία τους εξαντλεί... τους ανάγκασαν να βγουν στους δρόμους για να διεκδικήσουν τα αυτονόητα.

και βλέπεις ότι αυτοί που τα έχουν δεν φορολογούνται όπως πρέπει!!!

όλοι είναι κλεφταράδες!

άσε που διάβασα σε ένα άρθορ ότι θα φορολογούνται και τα πτυχία!

δε φτάνει που πλήρωσαν οι γονείς μας για να τα πάρουμε...

δε φτάνει που δεν βρίσκουμαι δουλειά...

ο συγκάτοικος μου είπε το καλύτερο!!!

"έχω άλλη ιδέα... να φορολογούν με βάση το βαθμό που έχει το κάθε πτυχίο..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε σωσω

καλα αυτη την ενεση δεν επρεπε να την ειχες κανει οταν γεννησες;

αλλα και παλι τοση ταλαιπωρια μα δε ντρεπονται

ο γυναικολογος σου δεν ειναι συμβεβλημενος εοππυ να στο γραψει;

τι να πω βρε παδια δεν ξερω

στο δικο σας νοσοκομειο δεν υπαρχει - τουλαχιστον να εξυπηρετηθεις βρε παιδι μου

με τον παιδικο δεν καταλαβα να πω την μαυρη αληθεια τι σχεση εχει το νοσοκομειο.....

οσο για τα ρουχα δεν εχω πεταξει τιποτα εκτος απο τα σκισμενα

μονο σε μια οικογενεια με τριδυμα εχω δωσει αρκετα απο τα βρεφικα μας αλλα κατα τα αλλα τα κραταω για το 3ο εαν ειναι αγορι

αλλιως οτι ειναι unisex και τα αλλα στην κουμπαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera...παραλαβαμε αδερφη απο λιμανι..δουπερ..τρωω τοστ!!

η διευθ της παιδιατρικης ειναι υππευθυνη για τους σταθμουςε του ηρακλειου..

και υποτιθεται μας ευνοει..αλλα το ξανα λεω..το σικαιουμαστε..το ξερει και αυτη..οποτε θα παμε παιδικο...απλα θα αργησουμε λιγο!!

εχεις δικιο για τουςε καρκινοπαθεις..και γω πολλες φορες τους σεκφτομαι...απαραδεκτοι εναι ολοι τους παιδια..

εχεις δικιο για την ενεση απλα η δικια μου την κανεις τωρα...μπορει και μετα..δε θυμαμαι!!τεσπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω νευρακια.... και δε νομιζω να ειναι ορμονικο εγκυουλες μου, γιατι και εγω σημερα μετα πο αρκετο καιρο ουρλιαξα! παρατησα τη μια πανω στο κρεβατι με το μπουρνουζι και τον αλλο μεσα στη μπανιερα γιατι φωναζαν και δεν ηθελαν εμενα επιδη δεν τους εδινα τις παγοθηκες που τους εδωσε ο εξυπνος μπαμπας τους για να παρουν στο μπανιο και μου το εκαναν μεσα στα νερα! αμαν πια! για να τα ξεφορτωθει, τους δινει οτι βλακεια βρει μπροστα του, ασχετα με το πως θα σκεφτουν να το χρησιμοποιησουν. του το εχω πει απειρες φορες αλλα... που.......

ουφ... τα ειπα και εγω.....

και πριν ηρεμισω να σχολιασω την κουνιαδα της Ελενης, που να ερθουν με το καλο τα αντρακια σου, και την κυρα Σουλα της ΝΑνας..... στο 20 η πιεση!!!! σιγουρα εμεινε και αυτη εγκυος ρε Ελενη ή το λεει για σπασιμο;;; οσο για την κυρα Σουλα.... κοντα το χερακι της γιατι... α! τι κακια βρε παιδι μου!

εμεις εδω καλα.... Σαββατο που ηρθε ο αντρας συμμαζευε και επλενα ρουχα. Κυριακη τα πιναμε μονοι μας στον καναπε... ;) Δευτερα εβαλε καρβουνα ο γειτονας να ψησει μελιτζανες και πιπερια για το χειμωνα και του λεω κρατα τα αναμενα! και κοπαναμε κατι σουφλιωτικα λουκανικα που εφερε ο αντρας, σουτζουκακια και μπουτια κοτα και τα λοιπα οτι ειχε ο καθενας απο σαλατες και εγινε παλι γλεντι 3κουβερτο! παλι τα ηπιαμε...

χθες παλι με τον αντρουλη... καλα που πηγε για νυχτρεινο αποψε γιατι αλκοολικοι θα καταντησουμε.... οσο για το 3ο.... δεν το εχουμε στο προγραμμα αλλα ουτε και κανουμε κατι για να το αποφυγουμε. απλα αν συμβει απο μονο του μετα απο την εξωσωματικη.... καλως να ορισει.... :D

παιδικο ακομα δεν αρχισαμε. θα παρω αυριο να ρωτησω περιπου ποτε και τι χρειαζεται κλπ.

παντως καλα που κανουν το φαγητο εκει... αποψε η γιαγια απο τα 2δυμα + 1 γειτονακια ολο ετοιμαζε τι να τα δωσει αυριο για το σχολειο. τα 2δυμα 2α δημ και το 3ο προνηπια. ολοημερα ολα και ετοιμαζε 10τιανα και γευματα... και αυτο να γινεται καθε βραδυ.... πικρα....

αυτα προς το παρον..... παω να κατεβασω στο στεγνωτηριο τα ρουχα....

ελπιζω να τα πουμε και αυριο... αν ειναι ηρεμος ο αντρας.... γιατι... λες και στον πολεμο ηταν ρε παιδακι μου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...