Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανά Χαμόγελα 2009 νο 34!!


Recommended Posts

καλημερα

σωσω πολλοι το πεινουν - μην αγχωνεσαι :)

νανα μεγιες το μιξερ - μια χαρα θα την κανει τη δουλεια του να δεις - ειχε παρει και η μανα μου ενα καδο με μιξερακι απο λιντλ 20ε και μη σου πω οτι ειναι καλυτερο απο το δικο μου απλα πιο αργο

γιατι μωρε ετσι την προπαιδεια; περσι ησουν πολυ ευχαριστημενη θυμαμαι

μακαρι να βρεις μια λυση γιατι αφο σας αρεσει κριμα ειναι να σταματησει

ελενη μου φαινονται πανακριβα ρε συ τα βαφτιστηκα

δλδ με κουτια λαμπαδες κλ θα πανε πανω απο 1000

δεν ξερω τι αν σου πω εαν εχετε να διαθεσετε καλως του Στελιου τοτε θυμαμαι ειχαν παει ολα μαζι γυρω στα 750

εμεις φετος ειχαμε κανονισει με μια ξεδερφη να τα παμε κολυμβητηριο

αλλα πιστεψτε με δεν ειχαμε τα λεφτα γι την εγγραφ αυτο το μηνα - δεν περιαζει μικρουλια ειναι και φετος απο του χροου και βλεπουμε

εμεις σημερα τιποτα

στα παιδια εβγαλα γιουβαρλακια απο καταψξη και για μας θα βρασω τορτελινια

Μπραβο πυο σηκωνεται ειναι σε πολυ καλο δρομο Χρυσουλα αντε σε λιγο την κοβετε και την βραδυνη να δεις

εγω πηγα τουλετα για χ... σορυ κιολας και να ελεγα οτι σφυχτηκα πολυ (περιγραφη ε; :lol: ) και εχω ροζακια τωρα

ρε γμτ την τρελλα μου μεσα

πηρα ουτροτζεσταν παλι και μπουσκοπαν και να τον παρω τα ιδια α μου πει και ξαπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρκερ ...αντε πας για την κορη!!!

εγω ειχα ροζ κ στις δυο...(καλα στην Αγγελικη ειχα περιοδο κανονικα τον πρωτο μηνα..ετσι νομιζα....δλδ)

ουτροτζεσταν ...μηπως αλλαζεις μηνα...??/

προσπαθησε να αραζεις πιο πολυ οταν ειναι τα αγορια σχολειο... ;)

εμεις σημερα μονες..ο αντρας Βολο ..δοντι...να παει στους δικους μου σημερα κ αυριο θα ερθει...

ζυγιστηκα...75!!!!!!!!!!!!απο 82,5 που ειχα τελος αυγουστου....

κ δεν πειναω !

παμε για τρελα κιλα λεμε...ενα 68το θελω!

για εξωσχολικα απο του χρονου για την Αγγελικη...κατι σε ρυθμικη...μονο αυτο υπαρχει !

για την Μαρια πλεον εχει ξεκαθαριση απο περιση τι θελει κ τι αγαπαει πολυ....αγγλικα πηγε περιση που ηταν νηπιο μια φορα την εβδομαδα στη ευρογνωση ..τραγουδια κ βιντεο κ τρελαθηκε κ παει κ φετος ..παλι χαλαρα 2φορες την εβδομαδα...λεξουλες κ αργοτερα αλφαβητο....κ εχει κ παλι ξετρελαθει...

ρυθμικη κ ενοργανη δεν θελει να ξανα παει γιατι λεει οτι ειναι βαρετα κ κανουνε ολο τα ιδιο :roll:

κ παει Κεντρο δημιουργικης απασχολισεις ...χειροτεχνια κ παιδικο θεατρο κανουνε κ γενικα δημιουργουνε !!!!αυτο θελει αυτη....να κανει καινουργια πραγματα...θελει να μαθενει...εκει παει οποτε θελει για οσο θελει...οποτε μολις δεν εχει διαβασμα παει εκει ....δωρεαν ειναι!

η ρυθμηκη νομιζω 15 το μην

τα αγγλικα 300 το χρονο :shock::shock::shock::shock::shock:

ηρθε η ωρα να παω να τις μαζεψω...σχολανε...ωραια μερα σημερα θα παει κ.δ.απ. κ μετα παρκο...να πιει κ η μαμα ενα καφεδακι σε πλασικο ε??/ολο κ καπια μαμα θα βρω εκει για παρεα...μια και καλη για μπανιο κ υπνο θα τις φερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εσύ... άσε να έρθει το σκατό στον κώλο και μετά πήγαινε...

να μη ζορίζεσαι καθόλου... χαχαχα!!!

κάνω χιούμορ, αλλά ξεκουράσου... μην κάνεις τίποτα!!!

από τα περσινά παιδάκια μόνο το ένα συνεχίζει.

και ήταν όλα από ευκατάστατες οικογένειες...

τους έφαγε η κρίση.

έστειλα μέηλ στον δάσκαλο για να του πω τους ενδιασμούς μου και περιμένω.

έτσι κι αλλιώς θα κάνει και στο σχολείο φέτος.

εγώ είχα βαφτίσει τον Α. Απρίλιο.

στην κουμπάρα είχα πει να κοιτάξει στις εκπτώσεις που είχε από τον Ιανουάριο.

είχε βρει ολόκληρο το σετ (ρούχα, λαδόπανα, κουτιά κτλ κτλ...) με 250 ευρώ.

τα ρούχα ήταν λαπέν και τα λαδόπανα- πετσέτες γκι λαρός.

και τον Σταυρό τον είχε αγοράσει πολύ φθηνό (250 ευρώ) γιατί πήγε σε άνθρωπο που προμηθεύει χρυσοχοεία.

αλέκα τι είναι το κδαπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβατε καλα...

απο συνηθεια σηκωθηκε δεν εκανε τιποτα...μολις σηκωθηκε απο το γιο γιο ηθελε γαλα...μαλλον του εχει γινει αγχος η τουαλετα...

εχουν ερθει 3 καινουρια παιδακια στον παιδικο που κλαινε πολυ ειναι σε φαση προσαρμογης...οποτε την ωρα που εφτιαχναν ενα λιονταρακι για την ημερα των ζωων, ο δικος μου τραβηξε ζορι μαλλον( τα απαραιτητα νευρα δε μαςλειπουν), σηκωνεται χτυπαει τα χερια στο τραπεζι και φωναζει ησυχιααααααα ησυχιαααα ησυχιαααα...κλαματα τελος :lol::lol::lol::lol: μου λεει η δασκαλα το κανω καμια φορα αλλα χωρις αποτελεσμα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XA XA XA!!!!!!!!!!

ΠΕΘΑΙΝΩ για τον γιο της χρυσουλας!!!!!!!!!!

φανταζομαι την τρομαρα που πηραν τα αλλα παιδακια με το που ακουσαν τον θανο να χτυπαει τραπεζια!!!!!!!!! =))=))=))

εγω εφυγα απο την δουλεια και πηγα και εφτιαξα τα νυχια των ποδιων....

αυριο ειναι ο γαμος του αδερφου μου και θελω να ειμαι περιποιημενη....

αυριο θα τρεχουμε σαν τους παλαβους οποτε σημερα ηταν ευκαιρια....

τους παρατησα ολους σιξιλους και ασχοληθηκα λιγο με την παρτη μου...

ο ανδρας το χαρηκε πολυ γιατι μια ωρα ελειψα και ολοι ρωτουσαν που ειμαι γιατι λεει ειχαν ολοι εκκρεμοτητες...

γυρισα και μου λεει τελικα εισαι πιο απαρατητη απο οτι νομιζα... :lol::lol::lol:

τους ειπε λεει να αρχισουν να συνηθιζουν γιατι δεν θα κατσω πολυ καιρο λογω εγκυμοσυνης και μουτρωσανε.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη καλα εκανες δεν το συζητω!!!

και να μην κατσεις και πολυ και να μη γυρισεις και γρηγορα..και καθολου μη σου πω...

ο γιος μου γενικα χιουμορ δε λες οτι εχει...τις ατακες που γραφετε αν καιρους δεν τις εχει..εχει παρει απο μενα γιατι ο Νικος θεωρειται ο βασιλιας της ατακας..αλλα ο μικρος βγαζει πολυ γελιο με τις χειρονομιες και τις γκριματσες που κανει...αλλα για να φτασεις να φωναξει πρεπει να του ειχαν σπασει τα νευρα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω./..1 φοραδεν ηπια καφε σπιτ και γραψατε...τα απειρα..τι να π1σχολιασω;;ασ ξεκινησω με το εντερο της μαρκερ...καλε μη σφιγγεσαι..

λαηγθεια πινετε κακαο σε τετοια ηλικια;;δε σας πιστευω ωρες ωρες...

και πηγα και ξανα πηρα..ενοειται οτι το πινω σε 405 μερες..γουλια γουλια..δεθελω πολυ!!μη παρω γραμμαριο..

ελενη καλα εκανες και περιποιηθηκες..ειναι πολυ νωρις για δραστηριοτητες..αποψη μου!

απο του χρονου..

δε πειραζει..ας γινουν βλαμενα τα δικα μας..χαχαχ..

νανα σε χαλασςε η ηλικια και εκανες παραπονα στο δασκαλο;;

εγω ψηθηκα να παρω ραπτομηχανη..

θελω ρε γαμωτολ..

θα την δουμεκ ια στο ιμπει!!

αλλα τα εξοδα μεταφορας...ειναι ακριβα..

τι αλλο;;

βαγκ!!δε θυμαμαι ρε συ..καλο σιδερωμα!!

ο καιρος εδω μουντος..

παιδια δε χορταινω τους καφεδες και τις ασχολιες τα πρωινα.

εκανα τσιζ κεικ!

παιδια ποναω απο κατω σα τσιμπιες γαμωτο..

θα γεννησω πριν την ωρα μου..ετσ ιφαινεται..τι να πω!!

η μαρθα αρακα στο σχολειο..λεει οτι εφαγε..αντε να δουμε@!

το απογ θα βρεθουμε καλε ελενη η εχετε ετοιμασιες;;

ξεκινησα κλεξαν!!

μιξερ γιατι πηρες;;;χαλασε το αλλο;;

αλεκα ειμαι περηφανη για σενα στα κιλα..

μπραβο σου..πως;;

βλακεις ερωτηση αλλα πες..

να φανταστω οτι ελαττωσες φαγητο η κατι σδυγκεκριμενο;;

ε τον θανο !!χαχα!!πολυ γελασα!

καλε γιουβαρλακια στη καταψυξη;;αληθεια;;δε οτ νεχω σκεφτει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, χάλασε το προηγούμενο...

φυσικά, ήταν της πλάκας μίξερ...

με χάλασε η ηλικία γιατί το μάθημα το προσάρμοσε για τα μεγάλα παιδάκια.

οπότε, ο δικός μου δεν μπορεί να ακολουθήσει.

αν δεν είχε άλλα παιδάκια κοντά στην ηλικία του Άνθιμου, από μόνος του έπρεπε να μου πει ότι δεν μπορεί να τον δεχτεί.

πριν από πολλά χρόνια, η μαμά μου είχε αγοράσει μία ραπτομηχανή, την οποία δε χρησιμοποίησε ποτέ γιατί δεν τη βόλευε και χρησιμοποιούσε την παλιά της.

δεν ξέρω να τη χρησιμοποιώ αλλά κι εγώ θέλω να την κατεβάσω Κύπρο και να μάθω να κάνω τα βασικά...

σήμερα έχει σαλάτα το μενού.

αλλά έχεις πλάκα ρε Σωσώ... από πότε είχε όριο ηλικίας το κακάο;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε νανα..χαχαχαχ...απλα εγω νομιζα οτι το πινανε..μικρα παιδια...

και μεις δλδ σαν παδια το ηπιαμε....10 φορες συνολο..δε μας περνανε..και καλα μας κανανε..

αχχα.α.και μου φαινεται πολυ παραξενος ενας ενηλικα να πινει κακαο!!

τι να πω!!

εχει τοσο σαπιλα αυτο το γαλα...που ουτε να το δω δε θελω..αλλα προς το παρον..το πινω!!χαχαχ..

τελειο το τζικ κεικ!!

μιαμ μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα γραψατε

σορυ αλλα ασχολουμε ακομα με το θεμα του παιδικο και το τρεχω

αλεκα ειναι βεβαιωμενο :^o οτι ειναι κοριτσι

εμ δεν παρακολουθουσες στην αρχη και εσυ - ειχαμε πει οτι το ειπε ο βουδας :lol:

τι ωραια που εχετε ασχολιες μπραβο σας

και για τα κιλα :YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

δεν γινεται νανα να φτασει στον κωλο - εχω συσκοιλιοτητα οποτε οταν νιωσω οτι κατι παει να γινει τρεχω και σιγα (περιγραφη και αυτη :lol: )

καλα εκανες ελενη και πηγες για τα νυχια σιγα το πραγμα

ουτως η αλλιως η γυναικα του γιου το αφεντικου δεν εισαι :D - εχεις μια παραπανω

καλα κανεις και εχεις τσιμπιες ρε συ - σε λιγο δεν μπαινεςι στο μηνα σου;

απ τις 36 βδμ πρακτικα μπορεις να γεννησεις

και ακου σεναριο

σπανε τα νερα και γεννας στο αμαξι στη διαδρομη για το νοσοκ ε την μικρη αγκαλια - φυσιολογικα και με σασπενσ

και βγαινει ενα τσουτσουνι ναααααααα

ααα ουτε εγω το ηξερα για τα γιουβαρλακια η μανα μου το ειπε και πρεπει να σας πω οτι ηταν μια χαρα

μονο το ζουμακι φαινοταν λιγο παραξενο γιατι ελιωσε το ρυζακι αλλα το γιουβαρλακι ηταν τελειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταματα καλε...που μου σπανε τα νερα και γενναω στο αυτοκινητο...χαχαχα...

και το τσουτσουνι δε.....τρελο σεναριο!!!

πηγα να κοιμηθω και κατουρηθηκε η μικρη και χαλασε το κοσμο..το σκατιαρικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σκέφτεστε και κανα αγορίτσικο όνομα έτσι μην βρεθείς απροετοίμαστη χαχα

καλα σημερα με εχουν τρελάνει στην γκρίνια - μιλάμε μου θυμίζουν τις τραγικές πρώτες μέρες - θα μου σαλέψει εαν το συνεχίσουν λιγο ακόμα μιλάμε γκρρρρρρρρρρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργοε καλε..

αν ειναι αγορι..

η μαρθα σεληνιαστηκε σημερα και αυτην..πολυ γκρινια..και γω ποναω λιγο απο κατω..νομιζω οτι αρχιζω και κουραζμαι παιδια..αληθεια..νιωθω βαρια και κουρασμενη..

και επεισης η μαρθα βηχει..

με κλαματα πηγε για υπνο..ξερετε κανει αυτο το κλασικο παιχνιδι...

-μαρθα να βαλουμε φαρμακο

-δε θελω..-ελα ρε μαρθα...2 -3 φορες το λεω..

-δεν ερχομαι

-οκ δε βαοζυμε κια μετα γκαριζει και χτυπιεται..μα χτυπημα ομως οτι θελει να βαλει φαρμακο..

αυτο το κανει σχεδον σε ολα..στο γαλα,στο παιχνιδι..

αλλα σημερα τα πηρα..και δεν της βαλα..1 τεςταρτο εκλειαγε να της βαλω φαρμακο..παλια!!

δε ξερ.ω.και γω δε κραταω 1 σταθερη αντιδραση..απλα σημερα..κουραστηκα!!

post-14765-13873939718813_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω Γιωργο θα τον πειτε;;; ο πεθερος ειναι;;;; δεν ειναι καπως που θα εχετε το ιδιο;;;;

και οσο για το κακαο;;; α, να χαθεις που μας λες και μεγαλες γι ακακαο!

δεν πινουμε γενικα, αλλα οταν παμε χωριο Δραμα ξεσκιζουμε τα Νεογαλ και παιρνουμε και για το σπιτι!!!! τελειο ΝΑνα!!!!!

Χρυσουλα εγραψε το τυπακος σου!!!!

Ελενη μεχρι κατα τον 6ο επαιρνα 1 κιλο το μηνα. ρε συ 100Ε το μηνα για μπαλετο;; πολλα!

Θεσσαλονικη με 50 πας σε χοτελ-σπα στοκεντρο της πολησ για baby swimming!

εγω ουτε σκεφτομαι για δραστηριοτητες ακομα.

τωρα που το πρωι πανε σχολειο, το απογευμα δε θελουν καλα καλα να κατεβουν στην αυλη. ειναι κουρασμενα και θελουν να παιξουν μαζι και με τα παιχνιδια τους.

σημερα που ηρθαν τα πεθερικα να τους παρουν πηγε μονο η ΜΑριαννα. ο Σπυρος δεν ηθελα και μετα που εφυγαν ουρλιαζε οτι ηθελε τον παπου του και να παει και αυτος... ναι καλα.... ασ προσεχε... θα τον δει αυριο που θα τους κρατησουν 8:30-13:00 που θα παω δουλεια.

αρχισε και η πρωτη σχολικη ιωση!

με μυξες γυρισε ο ΣΠυρος το μεσημερι και το βραδυ και η ΜΑριαννα. τους αρχισα αεριους και βιβιντριν να στεγνωσει τη μυτη. αντε να δουμε...

στο σχολειο παλι μια χαρα αν και η ΜΑριαννα κολησε πανω μου το πρωι... μετα οκ. δεν εκλαψε απλα ηθελε αγκαλιες. εφαγαν και ολη τη φακη τους, ο Σπυρος παλι συμαζεψε την ταξη και εδειχνε ολο χαρα τα αυτοκολητα που κερδισε με τις πραξεις του. οι δασκαλες ειπαν οτι ειναι πολυ ευχαριστημενες και απο τα 2. και η μαγειρισσα εδωσε αυτοκολητο στη ΜΑριαννα γιατι ηθελε και αυτη. πολυ καλη κυρια φαινεται...

σας ειπα οτι η ΜΑριαννα παχυνε;;; επιασε τα 14κ. ο Σπυρ εμεινε στα 13 αλλα ολο μασουλαει. εκοψε ομως το γαλα παλι...

ο αντρας ελεγε να ερθει αλλα κοβουνε μερικα ρεπο και δε βγαλανε ακομα υπηρεσια για Κυριακη (κανονικα σημερα βγαζουμε για Σ-Κ-Δ) οποτε μπορει να ξεκινουσε και να τον γυριζαν πισω...

Αλεκα μπραβο για τα κιλα! και καλο που εχετε προγραμμα δημ απασχολ.

Ελενη πολλα τα λεφτα για βαφτηστικα. εγω γυρω 500-600 νομιζω ειχα δωσει για ολα! μαζι με σταυρο!

με το καλο ο γαμος του αδερφου σου...

ΜΑρκερ εγω στην αρχη καθε φορα που πηγαινα τουαλετα νομιζα οτι θα φυγουν και τα μωρα μαζι! και μαλωνα με τον αντρα που του αρεζε ροζ χαρτι υγειας και ψωνιζε και καθε φορα νομιζα οτι ειχα αιμα!

σας φιλω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ναι ρε λεενη,,,πολυ ακριβα τα βαφτιστικα..εμενα τοσο μου βγηκε ολη η βαφτιση και ο σταυρος..στη μαρθα..δε θελω πολυτελειες και σταυρους τρελους..

τι να σας πω..ο σταυρος ειχε...160 ευρω μαζι με την αλυσιδα;;

δεν ηθελα αλλον...τι να κανω!!

η 200 δεθ υμαμαι..

ρε βαγκ..δικιο ειχες τοτε για την εκπομπη..καλα δε ντρεποντε καθολου μιλαμε..

ειναι δυνατον..να περνουν τουςε πακιστανους που παραπονιουνται για της συνθηκες διαβιωσης;;

θα τρελαθω..ειδα 4 λεπτα..μετα εκνευριστηκα και το κλεισα..

η μικρη εχει βηχα και εχει γινει τρελο σκατοπαιδο..

τι να πω..

τα παντα να μου αποσπασει τη προσοχη..το καλυτερο ειναι οτι εκατσα υπολογ και εκανε λιγα τσισα πανω της..για να παω να την αλλαξω..τραγικη.

και παλι σημερα τα ιδια..θελω γαλα..θελω γαλα..

δε θελω γαλα!!

να το παρεις να το σβουριξεις και να μη λυπασαι καθολου!!

το πρωι ηθελε αχλαδι..τηε καθαριζω αχλαδι..δε θελω..τηε ελω μεχρι το μεσημεριανο αχλαδι η τιποτε αλλο!!

δε θα της περασει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

δεν εχει σχολειο .......απο το πρωι λοιπον ..μαμα κ μαμα κ μαμα ...μαμουνια!!!!!!!!!!!!!!!!

βγαινω να απλοσω...μαμα που εισαι?????????????????

παω στο μερος...που εισαι?????

μην φυγεις απο εδω τωρα!!!!!! ενταξει???

φασολακια το μενου......

ο αντρας τελικα τεταρτη θα ερθει...

του εστειλα κ ρουχα ....

παλι βολτα το απογευμα...δεν αφηνω λιακαδα να παει χαμενη :lol:

θα ερθει ο χειμωνας κ θα παθω.......

νανα το κδαπ ειναι κεντρο δημιουργικης απασχολησεις ...ευρωπαικο προγραμμα κ νομιζω οτι εχει κ ο δημος σχεση....χρηματοδοτητε απο ευρωπη....το καλοκαιρι ειναι το πρωι κ μολις ανοιγουν τα σχολεια απογευμα....

παω να βαλω φαγητο.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω φασολακια..πολυ αντιδραση..τιποτε αλλο δεν εχω να πω!!

παλι..ελα να κανουμε μυξες...οχι δε θελω..ελα να καν ουμε μυξες...

προειδοποιηση..αν δεν ερθεις θα σε αφησω με τις μυξες..πουεετσι και εγινε..και τρωει οδυρεται παλι μεσα να της κανω μυξες..

που θα παει..θα το καταλαβει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σουπερ σημερα και πηγε πολλα

ετυχως ειχα πληρωθει εγω γιατι δεν ξερω τι θα καναμε

Σωσω καλο και το Γιωργος, ποιον λενε;

και μπορεις να συγκρατηθεις; εγω πλεον οχι τους φωναζω - το ειπαμε 1-2-3 ελεος πια καταλαβαινουν ρε γμτ μου.

Περαστικα σας βαγκ

ειδες θαυματα κανει ο παιδικος - εαν ειναι καλος; εχω να προσθεσω πια γιτι εμας μας πηγε πισω σε σχεση με περσι.

Αλεκαρα τοσο κόλημα ε; λογικο ειναι να φρικαρεις ωρε ωρες. μακαρι να της περασει συντομα.

μακαρονια με κιμα σημερα

ψαροσουπα αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμμ...γιωργος ο πεθερος..κανενα προβλημα καλε αν θα εχουμε το ιδιο ονομα!!

σιγα!!

απλα δε θελω γεωργια να βγαλω το παιδι οχι για τη συνωνυμια αλλα δε θελω να χαλαω τα ονοματα..απο αντρικα γυναικεια και το αντισδτροφο..

το πρωι ηπια καφε με ελενη..περιμενουμε νεα απο το γαμο του αδερφου..το απογ δε κανονισα κατι ακομα!!

ολο και κατι θα κανουμε..τι ψαρι περνεις για τη σουπα μαρκερ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο αγοριστικα δεν εχω σκεφτει τιποτα

δε θελω παλι παπουδογιαγιαδες

αλλα σκεφτομουν το Κωστας να εχουν ιδιο ονομα με τον αντρα μου - δεν μπορω να σκεφτω να κατι καλυτερο

ωραια και τα ιασονας ιωνας κλπ αλλα μου φαινονται κουλτουδιαρικα

ο Κωστας δεν πολυσυνφωνει - οχι οτι διαφωνει αλλα του φαινεται παραξενο

ψαρι παιρνω μονο μπακαλιαρο ή βακαλαο

ελεγα να δοκιμασω και κοκκινοψαρο καποια στιγμη - η μανα μου λεει οτι ειναι παρα πολυ καλο αλλα δεν ξερω το βλεπω κατεψυγμενο και δεν μου παει

μλκ βεβαια γιατι ουτως η αλλιως εαν το παρω το ψαρι φρεσκο και τελικα δεν το μαγερεψω και παλι δεν το καταψυχω;

ζεστανε ο καιρος και εχουμε παλι κατσαριδες - θα τρελαθωωωωωωωω

εχουμε παρει το insect repeler - μια μλκ και μιση -μας το προτεινε η συνηφαδα μου αλλα δεν κανει τιποτα

ψεκαζω καθε βραδυ

εχω βαλει παγιδες παντου και παλι εκει αυτες

τωρα το μονο που μενει ειναι να ανοιξουμε τα καπακια της κουζινας απο κατω και να δουμε εαν εχουν φωλια καπου εκει

αλλιως δεν ξερω - φοβαμαι να κανω και απολυμνση με τοσα χημικα ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδες;;;αλλο παλι και τουτο!!!απαπαπα!!!

τι να πω!!

ηυ μαρθα εβαψε το τοιχο με κηρομπογια..και τωρα τριβει με μωρομαντηλο..δεν της πολυ αρεσει βεβαια...αλλα τι να κανω που πρεπει να βγει!!

χχχαχα..και γω κοκινοψαρο παιρνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βγηκε η μπογια τελικα;

κοιμηθηκαν μεσημερι 2 ωρες και φυσικα τωρα ουτε λογος για υπνο ακομα

μιση ωρα το παλευει ο κωσ μεσα και δεν κλεινουν ματι

γι αυτο δε θελω να τους κοιμιζω θα παει 11:30 τωρα για να κοιμηθουν

καλα δεν σταματαω να σκεφτομαι τον παιδικο ετσι. μου εχει γινει εμμονη μιλαμε

ολη μερα σημερα αυτο σκεφτομαι -πως θα πισω την υπευθυνη να μας αλλαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας αλλαξει..αν το θελεις πουλλ..εμενα συφιλιασε σημερα..με πιασνα και τα κλαματα..ρε παιδια..τοσο ανυπακουη..να με σπασει ηθελε..αληεθαι..τι ναπω!!

μολις με ειδε να κλαιω..ηρεθ και ελεγε μανουλα μου μη κλαις..συγγνωμη δε θα το ξανα κανω..κοριτσακια...σα μεγαλες φυναικες..καπατσες..τι να πω!!

τσακισα τοσο και τσιζ κεικ να διωξω το πονο μου..αχαχα..

ξεφευγει που το σαβ κο γαμωτο που δε παει παιδικο..πολυ αντιδραση;;εσεις εχετε παρει γραμμη κατι τετοιο στα δικα σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...