Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

κοριτσακια ολα οκ με τη γιατρο, πανε και τα δυο δευτερα εμβόλια!δεν εχουμε παρει πααρα πολυ βαρος αλλα ψηλώσαμε πολύ!ειμαστε 5020 κιλα και 61 εκατοστα!

ΜΑΞΙΜΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

ΕΛΕΝΑ το μεσημερακι που θα παω σπίτι μου γιατι ειμαι στη μαμα μου τωρα (πηγαμε γιατρο οι 3 μας μετα για καφε και τωρα στο σπίτι της γιαγιας για φαγητο) θα σου στείλω λεπτομερειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

euxaristw polu gia tis euxes sas koritsia entaksei den sas lew alla i lia epese mesa...

k nai kanoume k simera parti elate na sas kerasw etoimazw milfei...

katerinaki ante tha deis to prigkipako sou k pali me to kalo

liaki perastikoulia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni telika to exei to site pou to pires....auto den einai?? http://www.thilastra.gr/ameda-elite-gr-gr.html

ekei pou leei epilekste set monis antlisis h diplis antlisis auto ti akribws einai? Esu ti exeis parei??

Pasxalitsaki einai police kai exoun kai ekei ipiresies nuxterinis bardias.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα αυτο ειναι, εχει 2 εικονες, στο ενα λεει εξαντληθηκε και στο αλλο διαθεσιμο, οταν πας ομως να παραγγειλεις δεν στο βαζει στο καλαθι γιατι δεν υπαρχει.τουλαχισατον μεχρι κυριακη βραδυ ετσι γινοταν.εγω τη δευτερα το παραγγειλα από μια εταιρεια ανανιαδης(το βρισκεις στο ιντερνετ) τηλεφωνικα. εσυ χρειαζεσαι μονης αντλησης, διπλης δινουν σε περιπτωση διδυμων.η χοανη και το μπουκαλακι ειναι αποστηρωμενα και μενουν σε σενα. εγω το κλεισα για 2 μηνες 100 ευρω, για 1 μηνα ειχε 75

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!

ναταλια μου χρονια σου πολλα!!!να τα εκατοστισεις κ να σε χαιρεται η οικογενεια σου!!!κ εμεις φυσικα!!!

λια περαστικα!!!!!!2 εβγαλες? :( πωπωωωωωωωωω πονο!

νανσυ για το θηλασμο μην στεναχωριεσαι!!κ 40 μερες πολυ καλα ειναι...

ελενα για τον υπνο εχει απο χτες η δικια μου που κοιμαται σερι 4ωρο..επειδη την εβαλα μπρουμητα..

καλε κοριτσια τρωω κατι φλασιες το πρωι..δεν θυμαμαι αν με ξυπνησε το βραδυ..εχω κανα 3ις φορες που το παθαινω..γιατι εχει τυχη να μη με ξυπνησει καθολου γιατι της ειχα δωσει ξενο το βραδυ κ με ξυπναει στης 9 το πρωι απο της 11 το βραδυ..

αντωνια μου να σας ζησει το μωρακι!!καλοτυχο κ καλοφωτιστο να ειναι!!αντε η σειρα σας τωρα!!κ εγω αυτο σκεφτομαι να κανω με τις μπομπονιερες..να της κανω εγω..

οι φωτογραφιες ειναι ολες μια κ μια!!!ολα κουκλια κ οι νυφες!!!

χριστινακι μου μην στεναχωριεσαι..ειναι φυσιολογικα αυτα τα υγρα..μονο να μην αγχωνεσαι.. ;) η παναγιτσα θα σας προσεχει κ εσενα κ το μπεμπουλινη σου!!!

φιλια πολλα σε ολες!!!ξυπνησε η πριγκηπισσα κ θα θελει μαμ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ας βαλει η κικιτσα καλυτερα για σιγουρα..!!

εχω μια απορια..εδω κ μια βδομαδα εχω πολυ εντονα κιτρινα υγρα..αρχισα να βαζω σερβιετακι..καμια φορα τυχαινει να εχω κ πονακια περιοδου..δεν εχω ουτε καφε ουτε αιμα..τι να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki kai egw exw ponous periodou alla xwris tipota...kai kamia fora exw liga kitrina ugra...pio polu sto skoupisma...nomizw oti einai fusiologiko giati isws akoma na min exei katharisei entelws o organismos mas...

Maximaki euxaristw gia tin pliroforia!

Nomizw oti eksartatai apo ton papa an tha dextei h oxi. Edw pantws akoma ginontai.

Egw kapoia stigmi skeftomoun na perimena na kanw kai deutero kai meta baftisi mazi...alla de thelw na megalwsei kai polu h mpempa kai meta den kserw kai pote tha kanoume to deutero. Aptin mia skeftomai oti thelw polu na "zisw" oles tis faseis tis mpempas sto foul kai na kanoume kai diakopes kai taksidia kai diafora! (oneiropola eimai e?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κι εγω αυτα ονειρευομαι γι'αυτο θελω να καθυστερησω αρκετα το δευτερο παιδι.

Να μεγαλωσει ο μικρος και να χαρουμε ταξιδια,παιχνιδια,καμπινγκ που το εχουμε καημο και μας ελειψε φετος.Αλλιως με ενα παιδι,με 2 πρεπει να ειναι λιγο δυσκολοτερα ολα αυτα.

Ναταλια μη μου λες τετοια??Τι ακουσες?Που το ακουσες?

Μηπως ειναι 'ραδιο αρβυλα''?Γιατι δεν βρισκω κατι σχετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω βρε κορίτσια έτσι σκέφτομαι ότι θέλω να τα ζήσω όλα με τη μπέμπα και γενικώς να ξεπεταχτεί λίγο γιατί κακά τα ψέμματα είναι δύσκολο με 2 παιδια, ειδικά αν δεν έχεις βοήθεια.

Ελενα εγω εχω πάρει μονής άντλησης (το διπλό το βάζεις και στα 2 στήθη και βγάζεις) απο το σαιτ αυτό αλλά όντως τώρα γράφει ότι εξανλήθηκε. Η Ελένη νομίζω το είχε παραγγείλει απο Ανανιάδη, όπως και η Κικίτσα. Και γω για 2 μήνες το πήρα και μου βγήκε 96+19, περίπου δηλαδή 60 ευρώ το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το διπλης αντλησης δεν σε γλιτωνει απο κοπο και χρονο?Αφου αντλει ταυτοχορονα και απο τα δυο στηθη γεμιζεις ενα μεγαλο μπιμπερο πιο γρηγορα υποθετω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι λογικά σε γλυτώνει αλλά εγώ δεν ήξερα όταν το παρήγγειλα και επειδή το βιαζόμουν δεν το πολυέψαξα και τελικά πήρα το μονής που και πάλι δεν έχει καμία σχέση με αυτά που κυκλοφορούν στην αγορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυτα που βρισκεται περι βαπτισης δε τα βαζετε κ στο ποστακι να παιρνουμε κ οι υπολοιπεσ ιδεες;;;;κ εμενα μου χε περασει απο το μυαλο η χειροποιητη μπομπονιερα αλλα δεν ξερω καν τι κ αν θα χω το χρονο να τις κανω..δεν εχω κοιταξει κ δεν ξερω τι παιζει αυτο τον καιρο..αλλα για προσκλητηρια για διδυμα κατι ειδα που μου αρεσε κ θα το ξαναβρω να μου πειτε γνωμη.

ελενα εαν το εχεις ζεστανει το γαλα το πετας η δωσε του αντρα σου να το πιει :lol::lol::lol: λενε πως εαν δωσεις στον αντρα σου μητρικο μενει αιωνια κολλημενος μαζι σου!!!σκεψου το!

σιγα μην καταργησουν βρε κοριτσια την γαμοβαπτιση!!χαζοι ειναι;;;;ολα ειναι εμποριο

παντως βλεπω ολες παρακαλαμε να κοιμηθουμε ενα βραδυ σερι.. :lol::lol::lol:

κοριτσακια η θεληση για δευτερο θα ερθει απο μονη της.ειναι πολυ νωρις ακομα..εγω μετα τον 1,5 χρονο αρχησα να σκεφτομαι το ποτε να βαλουμε μπρος για δευτερο.κ η αληθεια ειναι οτι τα πρωτα 2 χρονια κριμα ειναι να μην εχετε κουραγιο να ασχολειθειτε με τα μωρακια σας.ειναι οι πιο ομορφες στιγμες..κ ας σας κατσει κ καμια διδυμη κυηση!την βαψατε! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας προλαβαίνω λέμε :lol: γλωσσούδες μου.

Τελικά κανόνισα Παρασκευή μεσημέρι θα γίνει το εμβόλιο στο σπίτι μας. Αχ δεν θα αντέξω που θα τον πονέσει τον μικρούλι μου.

Ναταλία χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις και καλά κάνεις και δεν λες ηλικία αν και την ξέρω :lol::lol:

Χριστινάκι μας είμαστε πάντα εδώ όπως τότε σαν να μην συνέβει τίποτα. Η ζωή συνεχίζεται και χαιρόμαστε μαζί σου που συνεχίζεις από εκεί που σταμάτησες. Όλα θα πάνε καλά και σε θεωρούμε μέλος της ομάδας μας. Σαν να μην έφυγες ποτέ για να "αναρρώσεις". Θέλουμε να μαθαίνουμε τα νέα σου και μην λες ότι γίνεσαι βάρος. Εδω λέμε τα άπειρα εμείς δεν βλέπεις πως αυξάνονται οι σελίδες? :lol:

Μου κάνει πόλεμο νεύρων ο μικρός κοιμάται και μετά μόλις με έχει πάρει και μένα λίγο ο ύπνος (αυτό μόνο το πρωι) αρχίζει και γκρινιάζει - ξυπνάει, τον σηκώνω τον παίρνει ο ύπνος στην αγκαλιά μου και ξανακοιμάται. Γκρρρ τώρα δεν ξέρω? να πέσω να μην πέσω? φοβάμαι ότι μόλις γύρω θα ξυπνήσει πάλι χαχαχα

Έλενα κοιτάει το κάθισμα το μωρό όχι το τζάμι. Όπως και πίσω δηλαδή.

Ρε κορίτσια όλο θέλω να σας ρωτήσω και όλο το ξεχνάω. Εσείς που έχετε αγοράκια όταν βάζετε την πάνω το πιπι είναι προς τα κάτω ή προς τα πάνω? Εγώ το έχω πάντα προς τα κάτω και δεν ξέρω αν έτσι είναι το σωστό.

Έχω 2 ακόμα σελίδες να διαβάσω μη γράψετε κι άλλα μέχρι να επανέλθω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Ariadni! Diladi auto de mporw na to paraggeilw mesw internet mono tilefwnika?

Lia egw de thelw ti dipli antlisi giati thelw to thilastro gia na apothikeuw gala, opote apo to ena tha bgazw gia katapsuksi kai apo to allo tha trwei h mpempa. Min tin afisw kai nustikia :lol:

Auto akribws pou perigrafeis oneireuomaste kai emeis...emeis eimaste polu tis ekdromis kai boltoules, taksidakia kai oneireuomai apo twra to allo kalokairi pou h mikri tha einai pio megali kai tha mporei kai mpania na kanei kai na paiksei stin ammo! Axxx ti wraia! Alla h alitheia einai oti den ti xortainw kai thelw na tin euxaristithw oso mporw.

Nancy les? E kala den ton thelw kai aiwnia kollimeno panw mou...auti oi antres pou einai kollimeni me kenerwnoun :lol:

Kokona mou aresei polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονα πολυ ωραιο το γλυκακι.Εγω για μπουμπουνιερες σκεφτομαι μηπως τελικα βρω κανενα ωραιο μπρελοκ με το θεμα μας(κοχυλια αστεριες)και τις φτιαξω μονη.Αλλα ακομα δεν ξερω,να κανω κουτακι,πουγκακι,ή κανονικη.

Ελενα σωστα,το ενα ζιζακι το θελουμε για μαμ..!!

Βουλακι εγω το πουλι του το βαζω κατω.Οταν μεγαλωσει θα το βαζει αυτος οπως τον βολευει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια πολυ ωραιο φαινεται!!κ πολυ καλη ιδεα,αντι για παστα..πιο ευκολο θα τρωγεται!!

λια επισης μου αρεσε πολυ το μπρελοκ!!!θυμησε μου...γαμοβαφτιση θα κανετε?η μονο βαφτισια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ελενα το τηλ του ανανιαδη ειναι για αθηνα 2107772021 και για θεσσαλονικη . εγω παραγγειλα απο θεσσαλονικη, πολυ εξυπηρετικοι.ειχε προσφορα για 2 μηνες 100 ευρω για 3 μηνες 130, για ενα μηνα 75 ευρω. το σαιτ ειναι www.ananiadis-medical.gr. εφυγα με περιμενουν στο αυτοκινητο αντρας και κορη για σερρες!

το διπλης και γω νομιζα οτι γινεται πιο συντομα η αντληση αλλα μου παν οι ιδιοι οτι ειναι μονο για διδυμα,δεν χρειαζεται για ενα παιδι και για μας που θηλαζουμε ηδη 2,5 μηνες, εχει εδραιωθει η γαλουχια.

φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι αυτο ακριβως θα κανω εγω παρηγγειλα τα μπρελοκ τα οποια ηρθαν χθες...κ θα φτιαξω εγω την μπιμπονιερα..μολθς την κανω γιατι περιμενω κορδελες θα σας βαλω φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...