Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

πρεπει να αρχισω να τα κανω μπανιο ενα ενα κ βαριεμαι...κ την σαντυ την κανω κ μεσημερι κ βραδυ..αυτη η μαλουμπα της θελει καθε μερα λουσιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Brika kordeles sto Hondos! Pira 3!

Aurio tha pame se ena BBQ kai lew na baloume mia pou pira me rodakinokokkinoroz louloudia :lol: me ta kainouria rouxalakia!

Lia den brika leopardale kordeles. :(

Sto dromo gia to spiti stamatisa kai se ena theio mou pou exei zaxaroplasteio kai pira ena tapsaki galaktompoureko :lol:

Parolo pou koimithika pali kourasmeni niwthw...se kati tetoies faseis xairomai pou den tha douleuw toso!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαλακτομπουρεκο ε;;;τρελενομαι για οτιδηποτε σιροπιαστο!

εγω εκανα τη σαντυ κ εμενα μπανιο εμειναν αλλα δυο..

ρε γαμωτο μετανοιωσα που δε ρωτησα στα ισια την κουμπαρα μου εμενα γιατι δεν μου ειπατε για καφε να ερθω..μου εμεινε η περιεργεια τι θα μου ελεγε..που εγω εαν ηταν εκεινη στην θεση μου εκτος οτι θα το λεγα σιγουρα εαν δεν μπορουσε θα πηγαινα σπιτι της να της κανω παρεα..αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules k kouklakia...

popo 8 selides exw na diavasw... emeis pigame simera gia embolio eimaste kala apo kila valame mono 400 gr alla mou eipe oti den einai anusixitiko pou evale mono tosa k sunexizoume kanonika...

paw na diavasw oti prolavw mexri na ksipnisei.. min grafete alla na sas prolavw... :ympray::D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!

σας διαβασα κ το πρωι αλλα μετα ξυπνησαν κ δε προλαβα φυσικα να γραψω.

χθες βραδυ κοιμηθηκε παλι 2 κ ξυπνησε 8.30.ε μετα δε κοιμοταν κ την ταισα την εβαλα ρηλαξ κ μετα ξανακοιμηθηκε οπου κ ξυπνησε με τον γιο μου.

ο αντωνης ξυπνησε με βραχναδα κ γενικα καπως τον ειδα.δεν ειχε πολλα κεφια κ σκεφτομαι μην την πατησε.εν τω μεταξυ ημουν εγω ετσι τη προηγουμενη εβδομαδα.μηπως κολησε;εχουμε την ιδια ομαδα αιματος κ συνηθως τον κολαω.οπως κ με τη μικρη.

κοριτσια εγω δυστυχως δεν οδηγω αλλα αν οδηγουσα θα ηθελα πολυ να πηγαινω σε διαφορα μερη μονη μου.λιακι εγω στη θεση σου αν φοβομουν με το αμαξι θα επαιρνα ταξι.

ελενακι με γεια τις κορδελες.θελω κ εγω να παρω.ισως παω μια βολτα κ εγω το απογευμα στον χοντο γιατι ετσι κ αλλιως θα βγουμε.θα παω να δω.

νανσουλι μου κ εγω δυο φορες την μερα μπανιο τον τονι.αυτος κιολας χεζει μετα το φαι οποτε μπανιο κ νανι κατευθειαν.ε κ το βραδυ χρειαζεται,ιδρωνουν πλεον κ λερωνονται.εγω παντως με τις πολυ ζεστες εκανα δυο κ τρεις φορες μπανιο,τωρα αν δε κανω μεσημερι θα κανω στανταρ βραδυ.αλλα οπως λεγατε κ με τον θηλασμο νιωθω οτι ιδρωνω κ θελω να κανω δυο φορες κ εγω.

πασχαλιτσακι γελασα με αυτο που ειπες που βγηκες με τα γυαλια. :D ετσι οπως τα περιεγραψες εννοω.κ εγω μερικες φορες ειμαι σαν αρρωστη.

ζυγισα κ την μπεμπουλα κ εχει παρει σε μια εβδομαδα 300 γραμμαρια.πρεπει το απογευμα να παρω κ το γαλα της κ κατι φαρμακα του αντρα μου για τη χοληστερινη,παει το 40αρι παλι,μονο το γαλα εχει 24 ευρω.αχ κωλολεφτα..τωρα ερχεται κ αλλη μειωση στον μισθο του..8%.αντε να δουμε που θα παμε.

ρε κοριτσια οταν διαβαζω λεω α να σχολιασω κ αυτο κ μετα ολο ξεχναω.κ στον υπνο μου καμια φορα σας σκεφτομαι κ λεω α ξεχασα να γραψω εκεινο που ηθελα :D .

κοριτσια αν θελετε μπειτε στην ομαδα να δειτε κατι που εχω γραψει,θελω γνωμες.καποιες μου εχουν απαντησει.

σημερα τι φαγατε;εγω κοτοπουλακι με πατατουλες.

σταυρουλα κ λια τα μωρα σας στις φωτο ειναι κουκλια!κ εσεις φυσικα αλλα σταυρουλα δεμπορω κ εγω να καταλαβω καλα το μαλλι.αλλα τι ωραια που ειστε μεσα στα δεντρα!

θελω γλυκο τωρα,παω καταψυξη να χτυπησω παγωτο.

α γαλακτομπουρεκο κ εγω τρελαινομαι.κ οπως λες νανσυ κ εμενα μου αρεσουν τα σιροπιαστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααα γαλακτομπουρεκο μιαμ μιαμ..τελειο..κ γω χθες ειπα θα κοψω τα γλυκα οπως ειπε κ η Νανσυ κ δεν εφαγα αλλα σημερα τσακισα 2 μπισκοτακια κ ενα τρουφακι.λυσσαω για γλυκο κ το γλυκο του κουταλιου δεν μαρεσει...

Ελενα με γεια τις κορδελες..

περαστικα στον Αντωνακη ευχομαι να ειναι καλυτερα,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai to xeimwna 2 fores ta kanete mpanio??

Lia to ladaki mou murizei san tsixlofouska! :D Tis to ebala twra kai tis ta ekana karfakia xixi

Koritsia simera pou pigame sta magazia ekatse pisw me ti mpempa h mama mou kai pige na tis koumpwsei ti zwni sto kareklaki tis kai tis magkwse to dermataki sto mpoutaki tis kai arxise na klaiei polu kai mou leei "ma ti epathe twra tromakse?" Kai tis lew apokleietai na klaiei etsi epidi tromakse..kai tin psaxoulepsa kai blepw mia kokkinila pou arxize siga siga na melanmiazei :(

kala to ti akouse h mana mou, oxi oti to ekane epitides alla eleos! De mporei na proseksei ligo :twisted::twisted:

kai meta mou leei, e entaksei exeis na deis tetoia apo dw kai pera.... :twisted::twisted: mou ti dinei otan leei kati tetoio...diladi epidi tha xtupaei argotera kai apo mono tou to kanei entaksei auto pou egine. Neogennito mwraki einai den prepei na to prosexoume ligo parapanw? Eleos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι ξεχασα να σου πω περαστικα στον γαμπρουλη μου.απλα σου απαντησα πολυ βιαστηκα στο μνμ πριν γιατι ετρεχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα του μωρε του μικρουλη!

Πωπω Ελενα εχεις δικιο,κι εγω φοβαμαι οταν τα κλεινει αυτα τα κλιπακια καποιος αλλος,γιατι ο μικρος βαζει και τα χερια του εκεινη την ωρα.

Πηγα τζαμπο και τον ειχα οοοολη την ωρα στο μαρσιπο!Με γεια τη μεση!! :lol:

Να σας πω να ζηλεψετε??Λεγατε για γαλακτομπουρεκα και το μεσημερι μου εστειλε 2 κομματια η νυφη μου,αλλα δεν προλαβα να σας το πω..Η βλακεια ειναι οτι εμενα δεν μου αρεσει το γαλακτομπουρεκο :lol:

Θα το τσακισει ο συζυξ.

Του πηρε αλλες δυο πιπιλες με διαφορετικη θηλη αλλα τζιφος.Παλι αναγουλιαζει πολυ.

Η τελευταια μου ελπιδα ειναι η πιπιλα της nuby.http://www.letoshop.gr/default.asp?itmS ... 313&pid=40

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia ksereis ti, den einai oti den tou aresei to eidous pipilas pou perneis...genika epidi thilazei den thelei kati allo...

ap'oti mou eipe kai mia fili omws argotera tin pernei pio eukola, eidia otan tha arxisei kai alla fagita kai den tha thilazei oli mera...

egw ekana kai ena peirama...ena bradu pou ksupnise gia gala alla itan misokoimismeni tis edwsa mia pipila nuk kai mia xara tin pipilouse...apla isws nomize oti epine gala :lol:

Egw den tha mporousa toso baros sto marsipo giauto den kratisa kanena apo auta pou mou eixan kanei dwro...ta gurisa...pianetai h mesi mou me to paramikro baros...akoma kai otan thilazw an de balw kapoio maksilari na akoumpaw pisw pianomai re gamwto.

H Anthi de fanike na mas pei pws itan h mera tis sti douleia xtes...simera mporei na efanistei meta tis 1 opws palia :lol:

post-13057-13873939639851_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εχει κουραγιο,αν δεν εχει..?

Κοιτα,να σου πω την αληθεια,κατα βαθος δεν θελω να την παρει την πιπιλα.Ολα τα πιανει και τα βαζει στο στομα,αλλα με πιπιλες και μασητικα αναγουλιαζει.Ακομα και με τα χερια του γιατι παει και τα βαζει ολοκληρα μεσα ο χαζουλης :D .Αλλα αυτο που λες Ελενα ειναι.Ισως αργοτερα.Αν και δεν με νοιαζει να την παρει,απλα σκεφτομαι οτι μετα που θα ειμαι στο αλλο σπιτι πια,και θα θελει βυζι οταν θα πρεπει να κανω τις δουλειες,ή το βραδυ,που θελω σιγα σιγα να τον βαλω στο δωματιο του,κι αυτος θελει βυζι για να κοιμηθει.Πιπιλαει 2 λεπτακια και τον παιρνει ο υπνος.Τοτε καλα θα ηταν να μπορει να παρει την πιπιλα.Αλλα να μην εξαρταται απο αυτη.Πολλα θελω!

Παντως ειναι υπεροχος ρε κοριτσια!!Τον κοιταω και λιωνω.Εχει γινει τρομερα τσαχπινης και το ματι του εχει πονηρεψει,δεν του ξεφευγει τιποτα!ΑΧ!

Πηρα να δοκιμασω τις libero,πιο λεπτες ειναι μου φαινεται.Ενταξει δεν ειναι και ιδιαιτερα σκληρες.Αλλα για να δουμε απο απορροφητικοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Ελενα αυτο ακριβως που επαθε η μικρουλα σου το εκανε η αδερφη μου στην κορη μου κ θα την σκοτωνα...πολυ πονεσε η καημενη φανταζομαι κ την δικη σου μπουμπου.

Λια εμενα ουτε αυτη της nuby πηρε..δεν την θελει με τιποτα.δοκιμασα nuk chicco mam k nuby τζιφος ουτε κοιμισμενος ουτε ξυπνιος την θελει.

Αχ ερωτευτηκες τον γιοκα σου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα.

Για τις πιπίλες και μένα δεν την ήθελε καθόλου, τώρα την έμαθε αλλά μόν για χαλάρωση την θέλει για να αποκοιμηθεί.Να σας πω το προτιμώ γιατί είχε πονηρέψει και πιπίλαγε ή τον αντίχειρα ή τον δείκτη και νευρίαζε όταν δεν το έβρισκε.

Μεγειά τις κορδέλες Έλενα!Θα κάνει θραύση η μικρή αύριο!Μην ξεχαστείς και δεν βγάλεις φώτο!

Αλήθεια η Ελένη χάθηκε!

Εγω σήμερα είχα τις μαύρες μου, ένιωθα ότι δεν κάνω τίποτα για τον εαυτό μου αλλά τώρα το βράδυ έκανα ολική περιποιήση προσώπου και σώματος και ήρθα στα ίσια μου ;)

Βρε κορίτσια θέλω τη γνώμη σας...Εγω σε λίγο καιρό θα σταματήσω το θήλαστρο γιατί δεν αντέχω άλλο.Έχω μαζέψει αρκετό γάλα αλλά φυσικά δεν φτάνει μέχρι να αρχίσει τις τροφές.Να δώσω όσο έχω και να της αρχίσω μετά ξένο ή να δίνω μητρικό και ξένο παράλληλα ώστε να της δίνω περισσότερο καιρό απο αυτό που έχω αποθηκεύσει?

Νάνσυ, έπρεπε όντως να την ρωτήσεις την κουμπάρα σου κι αν σου έλεγε ότι πίστευε ότι δεν θα μπορούσες, να της έλεγες ότι εγώ στη θέση σου θα ερχόμουν στο σπίτι να σου κάνω παρέα, αυτό που σκέφτηκες δηλαδή.Δεν πρέπει να τα κρατάμε μέσα μας, αυτό έχω καταλάβει και αυτό προσπαθώ να κάνω και γώ.Και κάτι που σας είχα γράψει στην ομάδα για την κολλητή μου, το ίδιο εφάρμοσα, της είπα το παράπονό μου με ωραίο τρόπο και ηρέμησα. Και τώρα αν υπάρξει πάλι ίδια συμπερίφορά δεν θα πικραθώ περισσότερο γιατί έχω ήσυχη την συνείδησή μου ότι της είπα τί με πειράζει και είναι στο χέρι της να μην το κάνει..Αλλίως θα πράττω ανάλογα και γω.

Λία τελικά με τον μάρσιπο, ε?Γαμώτο εμένα δεν με βολεύει καθόλου και μου χάρισαν έναν και δεν τον αλλαξα γιατί ηταν απο το ιντερνετ και βαρέθηκα να μπω στη διαδικασία να δω αν αλλάζεται.Κρίμα γιατί έκανε και 80 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia sas eida kai sti photo! Eiste kai oi duo polu wraioi!

Kai esas Ariadni sas eida! Kai eseis to idio polu omorfes!

Kai Este fusika eida kai tis dikes sou! Gios kouklos kai mama ananewmeni me antabies koukla! :lol:

Lia kai emena bazei to xeri mesa kai olo pnigete to xazo...kai oti allo brei to bazei alla den einai stathero akoma to kratima tou kai tis peftoun ta antikeimena. Egw tis dinw tin pipila kathe mera gia liga deuterolepta, fusika tin ftunei alla de me noiazei kai polu...isws tin parei argotera...ena bradu tin pire pou itan misokoimismeni mono. Ti glwssa tou masaei?? Emena oxi den to kanei auto.

Ariadni mia xara ekanes peripoiisi! Kai egw thelw...den exw antoxes oute ta mallia mou na isiwnw pia.

Nai aurio tha bgaloume fwto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...δεν θυμάμαι πολλά να σχολιάσω...

Αλέκα αν θέλεις βάλε το ονοματάκι του Ερμή...του έχουμε κάνει ονοματοδοσία στο Ληξιαρχείο...!!!

Βικάκι περαστικά στον μικρό σου!

Έλενα μπράβο...πήρε το μπιμπερό...εγώ δεν ξαναπροσπάθησα...αυτές τις μέρες δεν πήγα πουθενά οπότε δεν χρειάστηκε...αλλά πιπίλα δεν παίρνει και σε εμένα...Καλύτερα που δεν θα λείπεις πολλές ώρες την ημέρα...να πω τη αλήθεια και στον Απόλλωνα χρειάστηκε να επιστρέψω στην δουλειά σύντομα και τώρα στον Ερμή...είναι πολύ δύσκολο...νιώθω ότι χάνω τα καλύτερα από τα παιδάκια μου!!!!Ειδικά βρε κορίτσια τώρα με το δεύτερο έχω δεθεί περισσότερο...στο πρώτο ήμουν περισσότερο αγχωμένη και δεν τον χάρηκα τόσο πολύ... :cry:

Λία με είχες ρωτήσει για το όνομα του άντρα μου...το όνομά του είναι Θεόδωρος (Άκη τον φωνάζουν) αλλά δεν του αρέσει και πολύ...και εγώ βολεύομαι πολύ με τον μάρσιπο...όταν έχω καμια δουλειά τον βάζω στο μάρσιπο αντί για καρότσι...άσε που έτσι μπορώ να βγάζω και τα 2 βόλτα, ο ένας στο μάρσιπο και ο άλλος στο καρότσι ή από το χεράκι :D

Νάνσυ μην νιώθεις έτσι καλή μου!!!!!Έχεις εμάς!!!!!!

Κατερίνα πω πω δουλειές που θα έχετε αυτές τις μέρες...υπομονή!!!!

Κατερίνα - Πασχαλιτσάκι και εδώ κρύο έχει πιάσει...2 μέρες ανάψαμε το τζάκι...αν είναι ο χειμώνας σαν τον περσινό την βάψαμε!!!Ο μικρός σου πώς τα πάει με τη ζουζούνα?

Κάτι για δίαιτες είδα...εγώ ελπίζω ότι ξεκινώντας κανονικά την δουλειά θα χάσω κανά κιλό...γιατί όσο είμαι σπίτι συνέχεια τρώω...(πήρε και ο άντρας μου μερέντα με καραμελωμένα φουντούκια και την τάραξα!!!!)

Όσο για τα ζώδια...εγώ είμαι κριός...ο άντρας μου παρθένος...ο Απόλλωνας ταύρος...και ο Ερμής λέων...άντε βγάλε άκρη!!!!

Όσο για το θέμα με τους άντρες...παράπονο δεν έχω...δουλειά σπίτι, σπίτι δουλειά είναι...άντε καμια φορά να πάει να παίξει μπάλα...μόνος του δεν βγαίνει σχεδόν ποτέ...προτιμάει να είναι στο σπίτι και να δούμε ταινία ή να παίξει playstation, εντάξει με το μωρό δεν ασχολείται αλλά όταν είναι σπίτι ασχολείται με τον Απόλλωνα οπότε πάλι βοήθεια είναι και αυτό...αλλά είναι λίγο τσαπατσούλης...με τα ρούχα έχει ένα θέμα αλλά δεν πειράζει...αλλιώς όταν δει ότι δεν μπορώ και πιάτα θα πλένει και θα μαγειρέψει...αύριο θα μου κάνει μπάρμπεκιου...

Βρε κορίτσια εμένα ακόμα τρώει ανά 2ωρο ή μπορεί και πιο συχνά...σπάνια να πάει 3ωρο...και το βράδυ μόνο όταν κοιμηθεί μετά το μπάνιο θα κάνει κανά 3ωρο..μετά 2ωρο πάλι, τις τελευταίες μέρες ξυπνάει ενώ έχει κοιμηθεί 3+2 ανά 1ώρα...δηλαδή θα ξυπνήσει κατά τις 3 ή 4 για δεύτερη φορά και μετά ανά 1 ώρα...

ευτυχώς ο μεγάλος ξυπνάει τώρα 1 ή 2 φορές...αλλά κάθομαι μαζί του μέχρι να κοιμηθεί ξανά...ευτυχώς κοιμάται γρήγορα...(πίνει και το γάλα του).

Να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια...με τους κολικούς πώς πάτε? Έχουν αρχίσει να αραιώνουν? Εμένα τον πιάνουν μετά το μπάνιο του...κάνει μπάνιο κατά τις 7:30 και κοιμάται κατά τις 10 - 10:30. Του δίνω και σταγόνες αλλά πάλι τον πιάνουν...θυμάμαι στον Απόλλωνα του είχαν σταματήσει μετά τους 3,5 μήνες...αλλά ο Απόλλωνας δε θήλαζε αποκλειστικά...

Πάω να ξαπλώσω γιατί σε λίγο θα ξυπνήσουν και δεν πρόλαβα να ξεκουραστώ...Φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, νυχτερινή πάλι :roll::roll:

Βρε Σταυρουλα με όλες τις πάνες ατυχήματα...περίεργο μήπως απλα κάνει πολλα ο στρατουλης :P

Έλενα είσαι φοβερή με τα ζωδια για όλους τους συνδυασμούς ξερεις κάτι. Με γεια οι κορδέλες. Ποσο θα πονεσε η ψυχούλα μου, θέλει πολυ προσοχη απο τρίτους, αυτο ακριβώς το είχε κάνει η αδερφη μου στην κόρη μου όταν ήταν έτσι μικρούλα και είχε πλανταξει στο κλάμα.

Αμαλία εγω αλλες φορές τον βάζω στον μαρσιπο για να κινουμε πιο άνετα πχ στο σουπερμαρκετ και αλλες με τοκαρεκλακι του αυτοκινήτου πάνω στο καρότσι. Μια φορα αν οδηγησεις μονη σου με το μωρο μετα συνηθιζεις. Γιατι τον ξυπνας άφησε τον καλε να κοιμηθει και εκείνος και εσυ.

Νανσυ έχεις εμάς!!!!

Βικακι περαστικα στον Αντωνακη, ελπίζω να μην είναι τίποτα και το έχεις άγχος για την μικρη.

Αριαδνη εγω θα σου ελεγα όταν σταματήσεις να τις δίνεις στην αρχη μητρικο και σιγα σιγα να προσθετεις στο μητρικο ξένο αυξάνοντας το σταδιακά, γιατι έτσι θα συνηθίσει καλύτερα την γεύση του.

Εγω δεν τρελαίνομαι για σιροπιαστα ούτε είμαι φίλος του γαλακτομπουρεκου, οτιδήποτε με σοκολατα δεκτό, Αφροδίτη ωραία η μερεντα αυτη την είδα στην τηλεόραση να την διαφημίζουν μάλλον θα την δοκιμάσω σύντομα.

Καληνύχτα κορίτσια είμαι τόσο κουρασμένη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, δεν το ήξερα ότι μπορώ να το κάνω αυτό, να προσθέτω στο μητρικό ξένο...Αυτό,αν γίνεται, σίγουρα θα είναι πιο ομαλή η μετάβαση...Περιμένω διευκρινήσεις. Θα ρωτήσω και την παιδίατρο τώρα που μου το είπες.

Φιλάκια, καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! Χαθηκα λιγακι :oops::oops::oops: Ξεκινησα δουλιτσα..Πλεον δεν υπαρχει ελευθερος χρονος :(:(:( Ειδικα απο το πρωι μεχρι το μεσημερι τα παιζω και με τα δυο παιδια.Μετα πηγαινω στη δουλεια και γυρνω βραδακι.Η μπεμπούλα μου τις ώρες που είναι ξύπνια συνήθως γκρινιάζει και θέλει αγκαλιά και βόλτα. Τις ώρες πάλι που κοιμάται με θέλει ο Πανούλης κατ'αποκλειστικότητα :?:?:? Σημερα ήθελε ο Πάνος να κοιμηθεί στη μαμά μου κι έτσι βρήκα την ευκαιρία να σας πω εν συντομία τα νέα μου όσο θηλάζω..Να δω όταν έρθουν και οι πρώτες διορθώσεις τι θα κάνω :?:?:?:?:?

Αύριο σαραντίζουμε και σήμερα πήγαμε παιδίατρο.Η φραουλίτσα είναι 4600 και 58 ποντοι. Ο γιατρός μου είπε ότι το γάλα μου κάνει καλή δουλειά και ενιωσα πολυυυυυ περηφανη!!!!

Κατα τα αλλα όπως τα θυμαστε. Η μικρουλα μου εχει και καλες αλλα και πολυ κακες μερες..Αυτό ομως που όταν την αφηνουμε απο τα χερια πλανταζει..ειναι εξοντωτικο :?:?:? Πολλες φορες θελει και αγκαλια και βολτες :?:?:? Την κακομαθα πολυ φαινεται και αντε τωρα να το διορθωσω...

Ζητώ συγνώμη που δε σχολιάζω τα δικά σας αλλά έχασα επεισόδια τις μερες που δεν μπήκα και δεν προλαβαίνω να διαβάσω τόοοοσες σελίδες. Αύριο που δεν θα είναι εδώ ο Πάνος λογικά θα μπω όταν κοιμηθεί η φράουλα!

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες! :D

Δεν το ξενυχτισατε πολυ χτες,περιμενα να βρω κανενα 4 σελιδες παλι!

Εγω κοιμηθηκα στις 3,ο μικρος στην ωρα του,μια και κατι. :lol:

Ελενα ξεχασα να σε ρωτησω,με τα μαυρα κακακια ολα οκ?Της φυγανε?Το σκεφτομουν χτες και δεν σε ρωτησα.

Με το μαρσιπο νοιωθω πιο ασφαλεια,τον εχω πανω μου,τον νοιωθω και τον βλεπω.Κοιμαται κι ολας.Χτες κοιματαν στο τζαμπο και μετα απο λιγο που ξυπνησε,δεν χορταινε να κοιταει με τα ματακια του γυρω! :D Πολυ υλικο ειχε! :lol:

Ο μαρσιπος ο κικο ειναι μεχρι 9 κιλα,δεν βλεπω να προλαβαινουμε να κανουμε πολλες βολτες το χειμωνα με αυτον!Θα τον βγαλει οff.Και τη μεση μου επισης.

Αντωνια τζιφος και με τη nuby?Εχω μαζεψει ενα σωρο πιπιλες,να δω τι θα τις κανω!

Αυτη τη μερεντα που λετε την ειχαμε παρει πολυ πριν βγει η διαφημιση και δεν προλαβα να φαω πανω απο 2 κουταλιες!!Την τσακισε ο χασμπαντ!Την εψαχνα μετα απο 2 μερες και δεν την εβρισκα.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια

Το βραδυ μας δεν πηγε τοσο καλα ξυπνησε στις 2 κ κοιμηθηκε ξανα στις 5 κ μετα στις 7 νυσταζω πολυ.

Τεσπα,κοριτσια τι ωραιες ολες οι φωτογραφιες,Λιακι ο γιος σου μοιαζει πολυ πολυ,Σταυρουλα κ ο δικος σου ειναι πολυ μουριτσα,Αριαδνη η κορουλα σου ειναι σκετη γλυκα...

Ανθη μπραβο την φραουλιτσα σου που μεγαλωσε τοσο...ειδες τι καλα τα πας..φανταζομαι τι κουραση εχεις τωρα που πας κ στην δουλεια.οποτε μπορεις να μας γραφεις τα νεα σου.

Κατερινακι εσεις ξεκινησατε τις εργασιες :?: πως πανε :?:

παω να βαλω πλυντηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

βικακι απαντησα στην ομαδα

παω να ξυπνησω την σαντυ τα λεμε πιο μετα!α!εχθες ο αντρας μου με βοηθησε!εκετσε μαζι μου μεχρι τις 12!!κ οσο αφορα περι κουμπαρων δεν με βρηκε καθολου παραλογη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...