Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπα δεν μαλωνουμε για τα κλασικα αλλα σπανια,κ γω το φοβαμαι το παιδι διδυμο.

Ελενα στην αρχη εκλαιγα απο τα νευρα μου αλλα μια δυο δεκα βαρεθηκα να του λεω κ νασχολουμαι.φταει που που οι κολλητοι του φιλοι ειναι εργενηδες.πρεπει να τους παντρεψω δεν γινετε.κ ειναι κ 37 χρονων γαιδουρια.Ελενα τι καλα που πηρε το μπουκαλι τελεια. :):):)

Λιακι εσεις δεν σκοτωνεστε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα χαχαχα όντως κι εμένα μιλκο θα είναι το γάλα μου.

Lia είχα ακούσει για τα πορτοκαλί ότι είναι μάπα. Σημειώστε και τα active fit είναι επίσης μάπα. Πάλι λερώθηκε.

Τώρα μένει να δοκιμάσω και τα baby dry. Τα libero μέχρι στιγμής καλά τα πάνε αλλά δεν έχει χεστεί ακόμα με τα λίμπερο. :lol:

Έλενα κι εγώ ήθελα ή ταυράκι ή καρκινάκι. Δεν πειράζει άλλωστε έχω εμπειρία από δίδυμο τον αδερφό μου οπότε ψιλοξέρω πως να τους αντιμετωπίζω. Όταν δεν ξέρεις είναι το πρόβλημα :lol:

Εμείς είμαστε σκορπιός (εγώ) με Λέων. Ευτυχώς όλοι μας οι φίλοι είναι ζευγαρωμένοι.

Αντωνία τι ατυχία να είναι μπακούρια. Δεν έχεις ανύπαντρες φίλες να τους ζευγαρώσεις? Να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο. :D:D

Σας έβαλα και 2 νέες Photo. Μόλις είχα γυρίσει από το κομμωτήριο. Του είχα πει να μου τα πιάσει λόγω μπέμπη και όταν τα έλυσα δεν μου άρεσε το χρώμα και έκανα ένα ριφλε. Τώρα είναι λίγο πιο σκούρο, πιο γλυκό το ξανθό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A nai Kokona sigoura exei na kanei kai auto!

Kai ti sou elege diladi? Egw thelw na bgainw monos mou kai parto apofasi??

Kai egw otan imoun eleutheri kselogiaza tis pantremenes files na bgainoume :lol:

Twra omws emas o kuklos mas einai oi pio polloi stin idia fasi me mas....2-3 files pou exw

eleutheres me exoun kanei pera...twra me to mwro eidika oute gia kafe de mou lene :lol:

Nai me to mpoukali de thelw na xairomai kai polu giati prepei na tin dw na to ksanakanei...mipws itan mes ton upno tis kai den katalabe oti itan mpoukali? Kai telika re koritsia auto pou tis eixa afisei den itan to kainourio pou paraggeila aptin agglia alla tis Nuk me tin kaoutsouk pipila...exw paratirisei oti se auto exei mia protimisi giauto tis afisa gala se auto!

Stauroula oi leon einai polu kaloi kai kalokardoi! Tairiazetai?? Oi skorpioi eiste ligo aloprosaloi!! :lol: Alla polu seksoualistes!! Eixa mia istoria me skorpio! Polu kleistos itan se ola ektos apto sexaki! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι τα active fit μαπα???Κι ελεγα να τα δοκιμασω.Υποτιθεται πως ειναι για παιδακια που κινουνται αρκετα και κανουν διαρροες??

Τις κικο ηθελα δειγμα αλλα δεν στελνουν απ'οτι ειδα στο σαιτ.Και ειναι πολλες οι 120 που εχουν στο κιβωτιο.Δεν θα προλαβει να τις βαλει.

Οι libero τι λενε??Απο απορροφητικοτητα,και απο παχος.Δεν τις μπορω καθολου τις χοντρες και δεν κλεινουν και τα φορμακια του.Εχω ακουσει πως ειναι σκληρες,ισχυει??

Αν σκοτωνομαστε λεει????Χαμος γινεται!!Αλλα οι παρθενοι ειναι πολυ σεξουλιαρικα ζωδια και μετα τα βρισκουμε... ;);););););):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σκεφτείτε και μένα Κριό με άντρα Λέων και κόρη Λέων (με ωροσκόπο Σκορπιό)...Θα καούμε εδω μέσα:)

Kαι μένα βοηθάει αλλά κάποιες φορές είναι αυτό που λέει η Ελένα...ξεχνιέται...Και μένα Αντωνία οι περισσότεροι φίλοι του είναι εργένηδες και είμαστε σε χωριό αλλά αυτα τα είχα ξεκαθαρίσει απο την αρχή γιατί εγώ έφυγα απο την πόλη μου για να έρθω εδώ...Πάντως θέλουν συνέχεια υπενθυμίσεις και παρατηρήσεις για να στρώνουν...

Για τους σκορπιους συμφωνω Ε΄λενα... :lol::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα οι άντρες σκορπιοί είναι διαφορετικοί από τις γυναίκες. Με τους Λέωντες γενικά δεν έχω πρόβλημα ίσα ίσα απλά ο δικός μου είναι λίγο οξύθυμος. Αν έχει νεύρα ξεσπάει όπου κι αν βρίσκεται. :evil:

Είδες που στα έλεγα για το μπιμπερό της nuk με την καουτσούκ πιπίλα.

Κι εμένα ήπιε μερικές φορές από εκεί αλλά δεν πίνει πάντα μην χαρείς από τώρα :lol:

Λία ναι λερώθηκε ο δικός μου με τις active fit. Καλά με τις κικο να δεις. Χεζόμαστε ολόκληροι. Χρειάζεται μπάνιο μετά. Οι libero ίσως είναι πιο απορροφητικές όντως είναι πιο σκληρές αλλά έχουν αποτέλεσμα.

Αν δεν κλείνει το φορμάκι πάρε μεγαλύτερο ρουχαλάκι Lia. :lol::lol:

Επίσης, τα λιμπερο είναι μέχρι 8 κιλά το νούμερο 3 όχι μέχρι 9 που είναι τα άλλα.

Αύριο θα πάω να πάρω και νούμερο 4 αφού έχω και κουπόνια μου έρχονται 14 λεπτά η πάνα με την προσφορά 1+1 δώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο μεγαλυτερα να του παρω πια??Σε λιγο θα φοραει τα σωβρακα του πατερα του! :lol:

Κοριτσια μαλλον δεν εχετε δοκιμασει παρθενο γι'αυτο πιστευετε ακομα στο στερεοτυπο Σκορπιος! ;);)

Βουλα ενα κουκλακι πανακι που κοιμαται ο μικρος εσυ μου το ειχες βαλει??/Το ξαναβαζεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

ολο παω να σας διαβασω κ ολο κατι γινεται κ δε μπορω.

αχ σιδερωσα το βουνο,εδιωξα κ τα αντρακια,τωρα θα ερθουν απο ωρα σε ωρα.

θελω να φαω κ δε ξερω γιατι δεν εχω δυναμη ουτε να ετοιμασω να φαω.περιμενω τον αντρα μου αν κ πειναω πολυ.που θα παει θα ερθει.

ειδα οτι γραφετε για ζωδια.εμεις ειμαστε εγω ταυρακι,ο αντρας μου διδυμος,ο τονι τοξοτης κ η μπεμπα λεων..με τα παιδια ξερω οτι ειναι κ τα δυο εκρηκτικα.για πειτε αν ξερετε απο ζωδια να δω τι με περιμενει! :D

πειναωωωωωω!!!!!!!

α οι πανες.οι πορτοκαλι μαπα τελειως κ για τις active fit κ χθες το εγραψα οτι ποτε δε με βολεψαν κ τον ειχε πειραξει στο δερματακι.τιποτα,μονο οι baby dry για μενα,απλα λιγο μυριζουν.

παω να σας διαβασω γιατι ειδα μονο αυτη τη σελιδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιασατε τα ζωδια τωρα;;; :lol::lol:

κοκονα μου ετσι ειναι στα χωρια για αυτο κ εγω δεν θελω να παω..οι φιλοι του ειναι ανυπαντροι κ ενας που ναι παντρεμενος παραταει σχεδον καθε βραδυ τη γυναικα του κ βγαινει..μεχρι πριν κανουν παιδι εβγαιναν παντα μαζι μετα το παιδι η κυρα στο σπιτι..

αχ κοριτσια τα χερια μου απο το πολυ πλυσιμο μπιμπερο κ 3 ποπους εχουν σκιστει..ενα ταισμα πηγε να κανει κ τον ενοχλουσε το μπιμπερο κ μωλις μου πε φερε μου αλλο αναψα κοκκινο :evil::evil::evil: ασε θα το ταισω εγω εσενα ολα σε ενοχλουν δεν βλεπεις τα χερια μου πως εχουν γινει;δεν εχει πλυνει ενα μπιμπερο εαν τα επλενε δε θα ελεγε φερε αλλο..τσαντιστηκε κ πηγε με την σαντυ για υπνο απο τις 9.30.κ εγω κλασσικα παλι θα κοιμησω δυο μωρα..αχ.......

τελικα δεν ειναι τοσο δυσκολο να μεγαλωνεις 3 παιδια αλλα ειναι δυσκολο να συνηδητοποιησεις κ να δεχτεις οτι ολα πρεπει να τα κανεις εσυ..εμενα αυτο περισσοτερο με χαλαει..κ εαν γινοταν αυτες τις λιγες φορες που βγαινουμε να εχω κ τα μωρα κ να κυνηγαω κ την σαντυ ου θα πεταγε απο τη χαρα του :lol::lol:

να ρωτησω κατι ασχετο στην κεντρικη σελιδα του φορουμ εχετε παρατηρησει οτι δεν βγαζει το ποστακι μας;η εγω ειμαι γκαβη;βγαζει μονο τα παλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι μη μιλας για σιδερο..αυριο παλι με περιμενει ποσο..κ τωρα βλεπω το σπιτι παλι πως ειναι κ τρελενομαι..ολη μερα μαζευω κ το βραδυ φαινεται σαν να μην εχω κανει τιποτα..που να μεγαλωσουν κ τα μωρα τι εχει να γινει..κ την εχει πιασει μια βλακεια τη σαντυ αλλο πραγμα..οταν πεταγε κατι εγω το μαζευα κ δεν το εκανε τοσο συχνα κ οταν το ειδε η παιδοψυχολος μου εβαλε χερι!οτι δεν πρεπει να το κανω κ πως πρεπει να την παιρνω απο το χερι να την κανω να το μαζευει κ να το πηγαινουμε μαζι στα σκουπιδια..ε!εμεις θα την κανουμε να σκισει τα πτυχια της!η σαντυ το δε παιχνιδι κ πεταει τα παντα κατω με κοιταει γελαει για να παω να το μαζεψουμε κ να το παμε στα σκουπιδια.. :shock::shock::shock:

γενικα εχει αρχισει να κανει τα παντα για να κερδισει την προσοχη κ το μονο που καταφερνει ειναι να με κανει να φωναζω..

περασε κ αυτη η μερα.πως περνανε ετσι οι μερες οταν εχεις παιδια κ ολη μερα φροντιζεις μαζευεις μαγειρευεις πλενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ το βγάζει απλά σε άλλη ενότητα "Γονείς με παιδιά στην ίδια ηλικία", κάπως έτσι.

Και γω αυτό αναρωτιέμαι, θα είναι πάντα έτσι?Δουλειές και πάλι δουλειές?

Πάντως και μόνο στην ιδέα ότι του χρόνου θα γυρισω στο σχολείο, φρικάρω...15-20 προνήπια και νήπια το πρωί και μετά στο σπίτι 1 έτους παιδί και το σπίτι????Πασχαλιτσάκι...κάτι για το Δαφνί έλεγες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Πω πω πόσα γράψατε πάλι????Λίγες μέρες δεν μπόρεσα να μπω και πήραν φωτιά οι σελίδες...!!!

Να σας πω πρώτα τα δικά μου και μετά θα πάω να σας διαβάσω...

Ευτυχώς τώρα είμαστε καλά...είχε αρπάξει ίωση ο Απόλλωνας...ευτυχώς μόνο κάτι μυξούλες είχε αλλά το κακό ήταν ότι κόλλησα και εγώ και ο Ερμής...βέβαια δεν είχε καταρροή το μικρούλη μου αλλά ήταν μπουκωμένο και πρέπει να τον ενοχλούσε λίγο και λαιμός του...έτσι σαν αποτέλεσμα ούτε κοιμόταν, ούτε έτρωγε καλά και είχε απίστευτη γρίνια........ευτυχώς σήμερα ήταν καλά οπότε και εγώ είμαι καλύτερα...βέβαια ακόμα τίποτα με τη πιπίλα και με το μπιμπερό ούτε καν το προσπάθησα...

Πάω να σας διαβάσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω ολες κοιμομαστε after..ετσι ετσι.εσεις τουλαχιστον εχετε κ παρεα τους αντρες σας εμενα που κοιμαται καθε βραδυ σαν μοσχαρακι;...το μονο καλο ειναι πως αμα βρω ευκαιρια βγαινω στο μπαλκονι για τσιγαρο εαν ηταν ξυπνιος δεν επαιζε αυτο..με εχει σωσει κ η καλαμωτη!δεν με βλεπει κανεις :lol::lol: θα την κρατησω μεχρι να τα παντρεψω! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: αριαδνη κ εγω!!να κλεισουμε ενα δωματιο ολες μαζι!!!να ερθει ομως κ η εστε να μας φτιαχνει την γκαρνταρομπα μας! :lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματι! :lol::lol: ισα ισα βρε παιδι μου να πουμε δεν μπορω αλλο υπνο..τι ωραια λεξη ε;υπνος!!κ ας κοιμωμαστε στο πατωμα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεος!ψιλομαζευω για να μην εχω πολλα το πρωι..μεχρι κ στην γυψοκατασκευη στο σαλονι παιχνιδια.. :lol::lol: κ ρουχα της σαντυς!εσας μαζευουν τιποτα οι αντρες σας;εμενα μονο τα πιατα βαζει στον νεροχυτη τιποτα αλλο! :lol::lol: κ μου λεει συνεχεια πως απο δω κ περα πρεπει να συνηθισεις το σπιτι να μην ειναι μαζεμενο!μα πως βολευονται ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni esu tairiazeis polu kai me ton antra sou kai me tin kori sou! Eiste oloi zwdia tis fwtias!!

Bikaki esena ta paidia sou tairiazoun metaksu tous kai esu tairiazeis arketa me ton antra sou...apla eiste kai oi duo peismatarides!

Stauroula to kserw oti exoun diafora oi antres apo tis gunaikes se ola ta zwdia...exw kanei ptuxeiaki sta zwdia :lol:

Egw pote pantws pou duskola malwnw h den sumpathw kapoion to exw kataferei kai me antra skorpio kai me gunaika skorpio :lol:

Esena pantos se sumpathw :)

Nancy apla h Aleka mas ebgale apo tin enotita "poies eimaste ston idio mina egkumosunis" kai mas exei balei kapou allou.

Me ena paidi pisteuw oti paleuontai oi douleies tou spitiou...me 3 den exw idea...

Stauroula esu an xreiastei na ksanakaneis eksoswmatiki (euxomai na min xreiastei) den uparxei h pithanotita didimwn??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αν ερθετε στο Δαφνι θα ειστε και κοντα στο σπιτι μου.Βασικα εμεις εδω εχουμε για συνορα του δημου απο τη μια το δρομοκαιτειο και απο την αλλη το Δαφνι!Το ξερατε?? :lol:

Το δρομοκαιτειο ειναι κοντα μου,να κανω κρατηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ναι έτσι λένε ότι ταιριάζουν...Απλά είμαστε πολύ ισχυρογνώμονες οπότε καταλαβαίνεις....Όταν ξεπεταχτεί και η μπέμπα θα γίνεται διαγωνισμός ποιανού η επιθυμία θα περασει!!!

Σκορπιός είναι η μάνα μου :evil: Αλλά εντάξει έχω και μια φίλη που μια χαρά κοπέλα είναι!!Την έφτιαξες την Σταυρούλα με την ερώτησή σου :evil: Έλενα!!

Ναί με ένα παιδί όντως παλεύονται οι δουλειές του σπιτιου απλά όντως πρέπει να συνειδητοποιούμε ότι δεν γίνονται όλα με τους παλιούς ρυθμούς και όλο και κάποια ακαταστασία θa υπάρχει...Εγω ακόμα δεν μπορώ να το αποδεχτώ αυτό :oops: Αφού και στο Δαφνί Νάνσυ θα ρίχνω ένα σφουγγαρισματάκι :lol:

Πάντως θαυμάζω μια φίλη μου που έχει μάθει τα παιδιά της να παίζουν μόνο στο δωμάτιο τους...Βέβαια κατέβαλε μεγάλη προσπάθεια γιατί για να λέμε την αλήθεια είναι πιο εύκολο να παίζει το παιδί στο σαλόνι και να κάνεις ταυτόχρονα δουλειές παρά να τα παρατάς όλα και να παίζεις στο δωμάτιο μαζί με το παιδί προκειμένου να μάθει να λειτουργεί έτσι.

Λία, κάνε κράτηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι πρεπει να μενουμε πολυ κοντα..ενα βουνο μας χωριζει.

ελενα τι ειναι αυτα που λες στη εστε;ζηλευεις την τυχη μου;;; :lol::lol::lol: ετσι εβλεπε προχθες τα διδυμα που πηγαμε βολτα κ γυρναω κ τις λεω..τι ζηλευεις; :lol::lol: κ μου λεει καταμουτρα οχι! :lol::lol::lol:

περα απο την πλακα το να κανεις διδυμα ειναι πολυ τυχερο(ετσι μου ελεγαν παρηγορια στον αρρωστο)α!κ μου ελεγαν επισης να μην ανχωνομαι κ οτι ο θεος ξερει που τα στελνει..κ οτι θα μαι πολυ ικανη για να κανω διδυμα!ειναι απιστευτη χαρα τα πολλα παιδια αλλα κ πολυ κουραση..

διαβαζα το βιβλιο περι διδυμων κ ελεγε οτι χωρις βοηθεια δεν τα καταφερνεις ποσο μαλιστα εαν εχεις κ αλλο..αλλα τελικα υπαρχουν κ περιπτωσεις οπως εγω που τα καταριπτω ολα :lol::lol: βεβαια ελατε να με δειτε σε λιγα χρονια..σιγουρα θα μαι 35 κ θα θυμιζω πολυ περισσοτερο..ενταξη εχω βοηθεια παιρνω γυναικα μια φορα την εβδομαδα..αλλα πως γινεται το σπιτι το κανω καθε μερα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η σαντυ πριν μεινω εγκυος ειχε το δευτερο παιδικο παιδοτοπο κ επαιζε εκει τωρα με τα μωρα παιζει κ στο δωματιο της αλλα λογικο να θελει να ναι τωρα με εμενα κ τα μωρα..α!κ στο σαλονι μου εχω μονιμο ενα πινακα μεγαλο απο τα ικεα που γραφεις απο τη μια πλευρα με κιμωλια κ απο την αλλη με μαρκαδορο!φοβερο ντεκορ ετσι;;;αλλα πρεπει να απασχολειται τη μερα κ στο δωματιο της δεν χωραει..

σαν πιο μικρη γενικως ηθελε να παιζει εντελως μονη τωρα ολο μαμα κοιτα ειναι.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!κοριτσια κοιμηθηκαν ολοι!!κ επειδη δεν ειμαι μαζοχα παω κ εγω!τα εβαλα ολα στα κρεβατια τους κ ο θεος βοηθος! :lol::lol: φιλακια!!καλο βραδυ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ, είχα πάει σε μια βάφτιση το καλοκαίρι και ήταν μια κυρία 47 ετών που μετά απο πολλές προσπάθειες έκανε με εξωσωματική τρίδυμα...Ό άντρας της γύρω στα 60!Όπως καταλαβαίνεις δεν έχουν βοήθεια γιατί οι γονείς τους δεν ζουν ή είναι υπερήλικές!Είχαν ένα καρότσι διδύμων και ένα απλό!Στο τέλπος της βάφτισης ήταν ξυπόλυτα (3 ετών), αναμαλλιασμένα και είχαν οργιάσει. Η μαμα ήταν σε μια κατάσταση νιρβάνας και τα κοτούσε με απόγνωση!!Αφού τα καταφέρνει αυτή, αποκλείτ=εται να μην τα καταφέρεις εσύ!!

Τί σας έλεγα για ισχυρογνωμόσύνη?Τώρα ο άντρας μου έχει λυσσάξει να μην της δώσω γάλα τώρα αλλά να την αφήσουμε να δούμε πότε θα ξυπνήσει...Επείδη δεν έχω όρεξη να τσακωθώ, του είπα οκ αλλά θα σηκωθείς ΕΣΥ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...