Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Κι εγώ το έχω σκεφτεί αυτό Μαράκι...Την παίρνουμε 4 από παιδικό...Αντε πάλι εξω;;;; :roll::roll::roll: Βέβαια η σχολή ούτε 5 λεπτά δεν είναι με τα πόδια, αλλά το σκέφτομαι...

Από την άλλη και σπίτι που είναι, συνέχεια παίζει...Δεν ξεκουράζεται και καθόλου.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ε ναι ρε Γωγώ και σκέψου χειμώνα θα νυχτώνει

βάλε και τους εαυτούς μας που θα είμαστε από τη δουλειά να πρέπει να τα πάμε

μια άλλη λύση θα ήταν το θεατρικό παιχνίδι που είναι στην πολυκατοικία μας κάτω από το σπίτι μας

που δνε θα έχουμε τα πήγαινε-έλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εγώ δεν θα την πηγαίνω...Η πεθερά μου ή η μαμά μου.... :lol::lol::lol:

Εγώ αφού σχολάω αργά... :twisted::twisted::twisted:

Και σκέφτομαι αυτό..Θα βρεέχει...Θα πρέπει να πάει μπαλέτο (με τα πόδια) και η γιαγιά που θα την πηγαίνει, θα πρέπει να σέρνει από κοντά και τη Μαρτίνα... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. αν κοπεί η πιπεριά τι πρόβλημα έχει? ή η μπανάνα? δεν ξέρω πόση ώρα τα αφήνουν έξω!!! :?

δεν μπορω να σου απαντησω επιστημονικα :P για το τι ακριβως παθαινουν..αλλοιωνονται παντως και σιγουρα αλλαζει η γευση κ η οψη τους.λιγοτερο τα λαχανικα και περισσοτερο τα φρουτα.μπανανες-αχλαδια-μηλα μετα απο κανα 15 λεπτο ειναι καφε-μαυρα...βεβαια αποκλειω ενα παιδακι να τα δει μαυρα κ να τα φαει οποτε...?Και σιγουρα χανουν βιταμινες.

Τ αλεγαμε κ με την Ερη νομιζω αλλα κ οσο διαβασα-ρωτησα γιατρους μου ειχαν πει τα κομμενα φρουτα

ωα καταναλωνονται μεσα σε ενα 20λεπτο και την αλεσμενη φρουτοκρεμα αμεσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες! :)

η μερα μου ξεκινησε..απίθανα!ουυυυυυυυ!! :twisted::twisted:

πάω να βγαλω το αμαξι κ με εχουν κλεισει κ απο μπροστα κ απο τις 2 πλαινες μεριες! :shock::shock::shock::shock:

κοιταω σα χαζη γιατι λεω..δεν μπορει..καπως θα βγαινω..δε γινεται να με εκλεισαν..κ αφου καταλαβαινω οτι ουτε ποδηλατο δεν περναει απο πουθενα..αρχιζω να χτυπαω τα κουδουνια της διπλανης πολυκατοικιας..κ ντρεπομουν..αλλα επρεπε να φυγω! :twisted::twisted:

κ δεν απαντα κανεις!

κ εκει που ειμαι σε απογνωση..μπαινω στο αμαξι κ αρχιζω να κορναρω συνεχομενα! :shock::shock::shock:

7 το πρωι σηκωσα ολη τη γειτονια στο ποδι! :shock::shock::shock:

καποια στιγμη βγαινει μια αγουροξυπνημενη τυπισσα..μου λεει πως σε λιγο θα κατεβει καποιος..κ μετα απο 5 λεπτα,με το ρολοί,βγαινει ενας παππους να παρει το κ@λ@αμαξο του! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αντε και...ενα σημειωμα με το τηλ τους στο παρμπριζ δεν μπορουσαν να αφησουν;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αναστασακι..δεν ξερω..για τη δουλεια κ το χωριο..ξερω οτι ο χ. πνιγεται.κ απο το πρωι παραδιδει παραγγελιες με ξυλα με το φορτηγο.φορτωνει,ξεφορτωνει,κοβει,ζυγιζει..

κ επρπε να μεινει εκει για να μη γυρναει αργα κ σηκωνεται χαραματα..

ΑΛΛΑ οπως κ να εχει δε μου αρεσει κ εμενα..η γιαγια μονο χαιρεται,γιατι εχει παρεα τωρα πια!

μπορει να εχει κ δικιο..ο χ.,αλλα εγω δεν το μπορω..κ του ειπα ηρεμα πως πολυ ωραια,τοτε κ εγω θα μενω καποια βραδια στον σταυρό,που εχω κ ξαδερφια εκει,για να μην ταλαιπωρουμαι κ εγω! ;)

νομιζω πως του ειπα και"η δουλεια σου τί να κανουμε,ειναι μακρια,να κοψεις το λαιμο σου να γινεις χιλια κομματια,επιλογη σου ηταν"! :oops::oops::oops:

πολυ ωραια το διατυπωσα,ε;; :roll::roll::oops:

σημερα ειμαι πιο ηρεμη..ηρεμησα κ που πηγα σχολειο!

ωστε αρχιζεις να μην εχεις τί να κανεις;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

εμεις απεργιες ακομη δεν προβλεπεται..αλλα εγω φετος,κ οι συναδελφοι μου,το αποφασισαμε!δε θα κανουμε καμια μονοημερη απεργια!τζαμπα κοπος!

θα συμμετασχουμε μονο σε επαναλαμβανομενες διαρκειας απεργιες!

αυτο μονο ισως φερει αποτελεσμα..κ ας πεινασουμε για μηνες :roll::roll:

το θεμα ειναι αν θα προκηρυχθει τετοια απεργια :roll::roll:

δραστηριοτητες δε θα στειλω τον γιωργο εγω..φτανει ο παιδικος για φετος!

πρεπει σε λιγο καιρο να ξαναπαμε κ ωριλα,εκεινον που ερωτευτηκα :lol::lol: ,να ελεγξει αυτακια,κ μετα ομοιοπαθητικο..αρχισαμε παλι τουρνε στους γιατρους! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία (μια και σε "βλέπω") εμένα πολύ μου την δίνει αυτό με τις λαϊκές, που κλείνουν τους δρόμους και δεν μπορείς να περάσεις!!! :evil::evil::evil::evil: δλδ αν κάποιος έχει δουλειά ή κάποια ανάγκη δεν μπορεί να περάσει :evil::evil::evil: ......θυμάμαι και στην Λάρισα, Μαρία στην λαϊκή της Τετάρτης που γίνεται στον Πηνειό στο Αλκαζάρ, όλοι οι δρόμοι κλειστοί :evil::evil::evil:

θα έπρεπε ο δήμος να μεριμνήσει να τους δώσει χώρο, κάπου που δεν ενοχλούν!!! ;)

εγώ αυτό που έχω προσέξει είναι ότι τα παιδιά δεν κουράζονται, είναι η υπερένταση, δεν ξέρω.....μετά τον παιδικό σίγουρα μπορούν να κάνουν κάτι, αλλά το βράδυ..... "πτώματα" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala δεν ηθελα να γραψω μονο αυτο χωρις καν να πω γεια αλλα.... :P:P:oops:

Γεια σας ξανα λοιπον!

Ιουλια αυτο το "να κοψεις το κεφαλι σου" με βρισκει συμφωνη! :lol::lol::lol::lol::lol: Μεινε κ εσυ στο σταυρο μια κ δυο και....ας μην πω τιπτα γτ εχω περιργη διαθεση σημερα! :lol:

Πολυ χαιρομαι με τις μπαλαρινουλες σας!Μακαρι να πανε ολα τα κοριτσακια της παρεας!Κ η Α του χρονου!

Σημερα με εκανε πολυ περηφανη :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε αργυρω που σκεφτεσαι κ τον γιωργο!! :lol::lol::lol::lol:

αν τελικα μεινω στο σταυρό καποια μερα..απλα θα πρεπει να μεριμνησει ο μπαμπας του..γιατι εχει και μπαμπα!υποθετω πως θα τον κρατησει η πεθερα κ το βραδυ θα γυριζει κ ο χ...αναγκαστικα! ;)

τεσπα,ο χ. απογευμα επιστρεφει..

εχω κ τη γιαγια που ειναι μεσα στη χαρα που τον περιποιειται εκει..βρηκε λεει νοημα η καθημερινοτητα της!εχει πλακα γιατι τον ξυπναει κ απο τις 6 να πιουν μαζι καφε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααχ!καλα να παθει ο χ.! :twisted::twisted::twisted::twisted::oops::oops::oops:

τί εγινε με τη αννυ;;;;;;;;;;;πεεεεεεεεεεεεεεεεεες!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ νομ΄'ιζω ότι η Θούλη από κάπου θύμωσε/παρεξηγήθηκε αλλά δεν ξέρω από πού!!! :? και γιατί! :?

:o:o:o:o

κσλε γτ να θυμωσα...ααααα

ρε λετε παααααααααρα πολλα..μετα θελω ν δω κ τη σειρα μου..ε μα κελιστε το στομα σας ντεεεεεε

γωγωκα χροοοονια πολλα..

παναγιωτα εχει διαφορα ο θοδωρης πως ηταν οταν πηγαινε σταθμο κ πως ειναι τωρα..τωρα ειναι πιο ηρεμος..στο σχολειο κ μενα ηταν κουλ

νατασουλα σε σκεφτομαι

ολα θα ναι καλα

μακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη μας έλειψες ρε

ποια σειρά βλέπεις?

Αργυρώ κάθε Δευτέρα έχει λαϊκη κάτω από το σπίτι μας :roll: νταξ το συνήθισα πλεόν

λοιπόν είμαι σπίτι, πριν λίγο γυρίσαμε, οι μικρές όχι κουρασμένες δεν είναι αλλά μέσα στην υπερένταση..

φεύγαμε και η Φ χαιρετούσα κι έλεγε.."αχ καημένο μου σχολείο" :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη λαικη τη συνηθισα κ εγω..

αλλα σημερα με εκλεισαν στο ασχετο! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: 3 αμαξια περιμετρικα!κ πισω μου ηταν τοιχακι..αλλιως κ απο εκει θα με εκλειναν! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βλέπω Σουλεϊμαν Μεγαλοπρεπή και Ασι.... :oops::oops::oops::oops: Τρελαίνομαι για τούρκικα..Μου αρέσει και η γλώσσα τόσο πολύ να την ακούω.... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Μα Τζούλια πόσο γέλασα με την "κακία" που λες για τον Χ;;;Που τον ξυπνάει η γιαγιά από τις 6 να πιει καφέ και το ευχαριστιέσαι;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πήγε ο Γ. και πήρε την Ιω από το σχολείο και του είπε η δασκάλα ότι "κάποια στιγμή έκλαιγε και ηθελε τη μαμά της..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πως το έπαθε;;;Γιατί να έκλαιγε;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες! :D

Γωγούλα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ κοριτσάρα μου!!! :x:x:x

Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται τα κοριτσούδια σου και ο άντρουλης σου!!! :YMHUG:

Πολύχρονη, πολύτρελη και πολύευτυχισμένη εύχομαι πάντα!!! :lol::lol::-*

Σας φιλώ όλες, πάω γιατί έχω δουλίτσα! [smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eimai nα σκασω....!

δευτερα επιστρεφω για δουλεια...

μου τεθηκε τελεσιγραφο....τελος οφειλομενα ρεπο

η δευτερα για δουλεια με μειωμενο και η επιλογη του που δικη μου....

η δευτερα δουλεια, αιτηση για 9μηνοκαι ως να περασει υπηρησιακο συμβουλιο εργαζομαι κανονικα στο νοσοκμειο... και οπου η υπηρεσια εχει αναγκη.... και μετα τ 9μηνο. με τη ληξη του ....στη διαθεση της υπηρεσιας....ητοι απο την παλληνη εως την γλυφαδα...!

επελεξα να επιστρεψω...και δεν ειμαι καθολου ετοιμη με το μπεμπη...τι θα κανω....?

η Μ-Ι ...ξεκινα 24/9 προηγουνται τα παιδακια του εσπα..!

με επιασε ταχυκαρδια απο το αγχος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βικυ! :o:o:o σε εσας αλλο καθεστως επικρατει;;;

δημοσιο δεν εισαι;;;;;;;;;;;;; :roll::roll:

εμεις..το 9μηνο το ξεκιναμε μετα την αδεια λοχειας..τί υπηρεσιακα συμβουλια κ κουραφεξαλα;; :evil::evil:

απλα κανουμε νωριτερα αιτηση,να το ξερουν..

κ αν εχεις οργανικη σε εμας...επιστρεφεις στην οργανικη σου!

σε εσας γιατι ετσι;;

επισης σε εμας δεν προηγηθηκαν παιδακια εσπα..ο γιωργος ξεκινησε την προηγουμενη πεμπτη κ δεν ηταν εσπα..

μα ολα αναποδα σε εσας;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι μαλάκες οι άνθρωποι;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Παρασκευή σε ενημερώνουν ότι Δευτέρα πας για δουλειά;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Έλεος....

Και τι είναι αυτά τα διαθεσιμότητας κλπ;;;;Δεν τα ξέρω αυτά... :oops::oops::oops:

Βίκυ τον μπέμπη τι θα τον κάνεις;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Φαγητά έχει αρχίσει;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμας ετσι ειναι ...η λοχεια μου τελειωσε 6/6 τοσο καιρο εχω οφειλομενα ρεπο απο το μειωμενο της Μ-Ι και θα επεστρεφα τον δεκεμβρη παλι με μειωμενο...

και εμεις επιστρεφομε στον νοσοκομειο...μετα απο εκει μπορει να σε στειλουν οπου εχουν αναγκη...εμεις εχουμε δομες σε ολη την αττικη...δεν μπορω να αρνηθω να παω καπου...ισως μπορω να ζητησ να επιστρεψω στο νοσοκομειο μεσα...!

για την ωρα γυριζω εκει που ειμαι ...και βλεπουμε...εχω και 25 μερες κανονικη αδεια ...οποτε θα τα βολεψω

κατι εναλλαξ με τον Π.

φαγητα οχι δεν εχω ξεκινησει...

εχω ξεχασει και ποτε ξεκιναμε και πως...για πειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρααααα :o:o:o:o:o

καλά είναι δυνατόν?

έτσι βοηθάνε τις μητέρες?!!! :evil::evil::evil::evil:

κάνε παιδιά μετά σου λέει να βοηθήσεις :evil::evil::evil:

τι δεν ξέρεις βρε ξεκίνα με καροτάκι και μετά σιγά σιγά προσθέτεις και άλλο λαχανικό και αργότερα - μετά από μήνα - αρχίζεις τα φρουτάκια !!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμήθηκα μεσημέρι :o:D:D:D:D

και είδα όνειρο ότι μας απήγαγαν τον Λ. και να τον ψάχνουμε παντού και ρωτάμε ένα ελληνικό εστιατόριο μήπως είδαν ένα αγοράκι κ.λπ και μας είπαν ότι σε μια πολυκατοικία τα πάνε και τα κοκοποιούν!!! :o:o:cry::cry::cry::cry::cry: τελικά μας τον έφεραν πάλι, ήταν κάτι σαν προειδοποιητικό!!! :evil::evil::evil:

αστην ευχή δεν ξανακοιμάμαι, μια φορά είπα να κοιμηθώ και εγώ και..... :evil::evil::evil:

Θούλη τι σειρά βλέπεις? :roll::roll:

αλήθεια ξέρετε τι μπορείτε να κάνετε αν σας τύχει αυτό που έτυχε στην Ιουλία? :?::?::?::!::!:

δλδ τι θα γινόταν αν κάποιος είχε ανάγκη στις 3.00 το πρωί και δεν μπορούσ ενα μετακινήσει το αμάξι του????

εδώ πάντως καλείς την αστυνομία και το φορτηγό που πέρνει τα αυτοκίνητα και τέλος!!! ;)

post-9441-13873939618921_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Δευτέρα το σχολείο της Ρ. είναι κλειστό :roll::roll::roll: άρα θα έχω παρέα και άρα πάει το ποδήλατο :roll::roll: ίσως να το πάρω αύριο για να αναπληρώσω το κενό!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ έτσι μπορείς να κάνεις κι εδώ, καλείς τροχαία, γερανός και γεια σας :?

Εννοείται βρε ότι δεν ενδιαφέρονται για τις μητέρες :lol: σκέφτομαι τα δικά μου τώρα :twisted:

Βίκυ λίγο με τη βοήθεια του Π λίγο οι γονείς σου εύχομαι να βρείτε άκρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κουμπαρα...ξεκινα...στον 7ο ειναι το παιδι...

αλλα τινα τους πω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

να δεις που καμια "βυσματικια" η γκαστρωθηκε...η τρωει το τοστακι του διεθυντη.

Τζουλσ...μου το εχουν και στο γραφειο...πηρα την τροχαια....σε 5 ηρθε..και με εβριζε...ο παπαρας...ευτυχως ηρθε η αντυνομια(αχ...2 διμετρατεκνα..σαν τα κρια τα νερα) και μαζετηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...