Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol: κι εγώ αυτό προσπαθώ να καταλάβω

βγάζω φώτο από το κινητό και μέσω ινσταγκραμ τις κοινοποιώ στο φβ

βασικά δικτύωση μέσω φωτογραφιών είναι

έχεις κι εκεί ένα όνομα, έχει φολοουερς, κάνεις λαικ σε άλλες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μπορείς να επεξεργαστείς τη φώτο, να την κάνεις να φαίνεται πιο ρομαντική, παλιακή, φωτεινή και άλλα πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

εγω δεν καταλαβαίνω τι είναι το ισταγκραμ .....

Τοβεγραψα πρώτο πρώτο μην το ξεχάσω.

Φραν και Ζωη περαστικά στα μικρά .....και στα μεγάλα μωρά: Ρ

Εμεις εδω καλά ....περιμένω τις εντολές τοποθςτησης για να αρχίσει ο Μ σχολείο .....

Μαρια τι καλά που προσαρμοστικε τόσο εύκολα

σκευτομαι τον μανώλη που αν και θέλει πολύ πόσο εύκολα θα προσαρμοστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μπορείς να επεξεργαστείς τη φώτο, να την κάνεις να φαίνεται πιο ρομαντική, παλιακή, φωτεινή και άλλα πολλά

να σου πω, ρυτίδες, ραγάδες, κυταρρίτιδα αφαιρεί? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο πότε με το καλό θα λάβεις τις εντολές? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι εγω ο παιδικός θα τις λάβει, απο μέρα σε μέρα.

Καλέ τι όμορφη είναι η ΡεΑ στην φωτο!!! Και τι τέλειο ντύσιμο!!! Μέρες ήθελα να το πω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε που έχεις ανάγκη εσύ :x[/quote:qnyw7x87]

:YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

πλάκα, πλάκα θα ήθελα να σας πω, όσες θέλετε να χάσετε κιλά, να το κάνετε τώρα που είστε κάτω από τα 40, γιατί αν φτάσετε τα 40 και έπειτα είναι πολύ δύσκολο να χαθούν......χρειάζεσαι το διπλάσιο χρόνο για να χάσει και να διατηρηθείς σε νορμάλ επίπεδα από ότι στα 30, 30+ ;)

- σήμερα από το πρωί βρέχει....

- το μεσημέρι περιμένω τον τύπο να μετρήσει πόσο ρεύμα και νερό καταναλώσαμε...και

- κατά τις 16.00 έχει ραντεβού η Ρ. με τον παιδίατρο για προγραμματισμένη εξέταση - αυτή που κάνεις στα 4 χρόνια - , δλδ σήμερα έχει το τεστ ικανότητας, τι ξέρει, τι δεν ξέρει, αν είανι φυσιολογική ή όχι.....θα πάει ο άντρας μου γιατί εγώ δεν γουστάρω να δω την βλαμμένη :evil::evil::evil:

εγώ θα πάω όταν θα έχει το ιατρικό τεστ με τον γιατρό! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ευχαριστώ :-*

Αναστ. ρε, εγώ έβαλα αυτή την φωτό με την Ρ. στο προφίλ για να δεις τι χρώμα κολάν φοράει.....και εσύ ούτε που το πρόσεξες :-w:-w:-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Κοιμησα τον μικρο και πινω καφεδακι με μπρετσελ! Σημερα εχουμε ηλιο αλλα κρυοοοοο, τα αυτοκινητα πιασανε ενα λεπτο στρωμα παγου πρωτη φορα για φετος! Αφησα την Ε. στον παιδικο και ο Γ. δεν ξεκολλουσε απο εκει. Στρωθηκε σε ενα τραπεζακι, πηρε μπογιες και χαρτι και ζωγραφιζε! :lol: Με κλαματα φυγαμε. Οταν θα ερθει ομως η ωρα να παει θα εχουμε δραματα στανταρ! Καθε φορα τον ρωταω αν θελει να μεινει και αυτος εκει και λεει οχι!

Φρανιτακι περαστικα στον Σεμπ. Λογικα βηχει πιο πολυ λογο του σιροπιου. Μπορει να κρατησει πολλες μερες ο βηχας μην σε ανησυχει. Για το ξεσπασμα σου μην το σκεφτεσαι, ανθρωπος εισαι και λογικο ειναι να ξεσπας και εσυ καμια φορα.

Αργυ εγω πιστευω πως ειναι θεμα χαρακτηρα παιδιου η προσαρμογη στον παιδικο. Της Ε. την προσαρμογη μονο ομαλη δεν την ελεγες.

Θου τι σειρες βλεπεις καλε? Ολα καλα?

Μαρακι πολυ χαιρομαι που τα πανε τοσο καλα οι μικρες!

Ιουλια ζηλευω το 7 του Γιωργου!! Εγω κανω προσπαθειες εδω και λιγες μερες να τα βαζω στης 8:30 για υπνο αλλα ακομα δεν τα καταφερα. :roll:

Αυτα, παω να κανω κανενα ντουζακι. Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πάει ο άντρας μου γιατί εγώ δεν γουστάρω να δω την βλαμμένη :evil::evil::evil:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σαι καλα ρε Αργυρω με κανες και γελασα......

Αφρομια χαρα θα προσαρμοστει και θα περναει και ωραια!!!! :mrgreen:

Εγω τελειωσα το μαθημα και πρεπει να παω να κανω αιτηση τοποθετησης (μαλλον δεν καταλαβετε τι γραφω ε :?:? ) μπας και βρω σχολειο να δωσω τα φωτα μου..... :arrow::arrow::arrow:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες! :D

πλάκα κανω..παντα ειμαι σημαντικη εγώ!! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε Τζουλάι μου, πόσο πόσο πόσο μ' αρέσεις!!! :x:x:-bd:-bd \M/ \M/

Και ΠΟΣΟ ζήλεψα αυτό το απέραντο γαλάζιο... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Αργυρούλα, η Β ήταν 2 ετών και 5 μηνών όταν ξεκίνησε.

Να σου πω... Εγώ συμπεραίνω ότι μάλλον τα παιδάκια το παίρνουν καλύτερα τελικά, όταν έχουν συμπληρώσει τα 3 χρόνια... Δεν είναι τυχαίο τελικά αυτό που λένε... ;)

Τώρα για αγοράκια-κοριτσάκια δεν ξέρω, αλλά έτσι κι αλλιώς οι γυναίκες είμαστε πάντα πιο μπροστά από τους άντρες, ε; :P:P:P

Άφρο μου, αυτό δεν αφορά εσάς! :P

Ο Μανωλιός μας θα προσαρμοστεί μια χαρά, είμαι σίγουρη! :D Είναι μεγάλο παιδάκι! :D

Φραν, λυπάμαι για το ξέσπασμά σου, φαντάζομαι πως ένιωσες! :(

Λυπάμαι όμως περισσότερο που δεν είσαι καλά κι εύχομαι αυτό να διορθωθεί άμεσα... :roll: Δεν ξέρω πως και αν γίνεται, αλλά στο εύχομαι...

Περαστικά στο Σεμπινάκι! :x

Ζωίτσα, περαστικά και στο δικό σου κοριτσάκι! :x

Ακόμα δεν ξεκίνησε η χρονιά, άρχισαν τα όργανα ρε γαμώτο! :(

Για τον αποθηλασμό, κι εγώ νομίζω ότι πρέπει εσύ βασικά να το αποδεχθείς, να αποβάλλεις τις τύψεις και το κοριτσάκι σου θα ακολουθήσει και θα προσαρμοστεί πιο εύκολα απ' ότι φαντάζεσαι! ;)

Προτιμω να μην γραψω ή διαβασω κατι αλλο στην ομαδα γιατι αρχισα να.....δυσανασχετω!

Νόμιζα ότι κάναμε διάλογο, και νόμιζα ότι ο διάλογος -πάντα!- είναι γόνιμος, ακόμα κι αν διαφωνούμε... :roll::(:(

Επειδή όμως, όντως κάποιες από εσάς δυσανασχέτησαν, εγώ από μεριάς μου, ζητώ συγγνώμη και υπόσχομαι ότι δεν θα ξανακάνω ποτέ καμία αναφορά σε τέτοιου είδους θέματα... :roll:

Αν φτάνουμε στο σημείο να δυσανασχετούμε, επειδή διαφωνήσαμε, έχασε κάθε νόημα η κουβέντα... :(

Σας φιλώ ΟΛΕΣ, πρέπει να φύγω! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τι ώρα ξυπνάτε το πρωί?

εγώ 9 στανταρ για να ξυπνήσουν 7 με 7 και, όμως το μεσημέρι δεν κοιμούνται καθόλου γιατί οι δικές μου αν το στρώσουν στον ύπνο καήκαμε και άντε να κοιμηθούν το βράδυ.

Σήμερα που θα έρθει ο μπαμπάς μου να τις πάρει κατα τη 1 αν μπορέσουν οι γονείς μου θα τις κοιμήσουν καμιά ώρα για να πάμε βόλτα το απόγευμα.

Δεν ξέρω, ναι μεν κοιμούνται νωρίς το βράδυ αφού δεν κοιμούνται μεσημέρι, αλλά βγαίνουν τελείως οφ

απορώ με την όρεξη τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μητσακι μου!!! :x:x:x

Καλη αρχη με το μτπ ευχομαι!!!Αν σου πω οτι ζηλευω λιγουλακι θα το πιστεψεις!!!

Δεν πειραζει..να μεγαλωσουν λιγο τα σκαθαρακια μου και θα δω και εγω τι θα κανω!!!! :mrgreen::mrgreen:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι αν γνωριζετε..Η χρηματοδοτηση του Εσπα (γενικα ..οχι για παιδικους) μεχρι το τελος του 13 ειναι; Μετα πάπαλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρα μου ομορφααα!!!

Σας ειπα οτι σας αγαπαω πολυ..

οχι δεν εχω παρει ναρκωτικα..μονο κατι λιγμενα λεξοτανιλ γιατι ΔΕΝ!!!

Κοιτα Ζωη, σχετικα με τον αποθηλασμο..

δεν ξερω ειλικρινα..

εγω ηθελα να αποθηλασω τον Χ..μου πηρε 6 μηνες..και για να αποθηλασει νυχτα ειχαμε δραματα αλλα - αν και με μιση καρδια- ημουν αποφασισμενη

ημουν ηδη εγγυος επαιρνα χαπια που δεν ηθελα να παιρνω και ηθελα να αποθηασω..ΚΥΡΙΩΣ τη νυχτα..οπουε ντοπιζοταν και το προβλημα...ετσι μεσα σε 2 ευδομαδες με πολλα κλαματα αποθηλασαμε...

Στον Γιαννη..επειδη ειναι ενα απιστευτα βολικο μωρο στον θηλασμο, και τον απολαμβανω καθε φορα με εξαιρεση το πρωτο μηνα- δεν ξερω αν θα αποθηλασω ποτε...δεν ξερω ΚΑΝ ποσο θα θηλαζω..επειδη δεν ξυπναεινυχτα να θηλασει - να πινει νερο, να χαιδευτει ναι..να θηλασει σπανια..

Στην περιπτωση σου ομως ειναι διαφορετικα...θελεις ενα ακομα μωρο..και ενδεχομενςο να ρισκαρεις...

οποτε ισος θα ηταν καλυτερα να το παρεις παοφαση και να παοθηλασεις πρωτα..και μετα να κανεις προσπαθιες...

Ο λογς που στο λεω ειναι πως εαν κατι στραβωσει..ακομα και εαν δεν θα ειναι απο τον θηλασμο της Μαριευης..θα νιωθεις "καπως" γι'αυτο..δεν ξερω...

Εαν δενθα ειχες το θεμα με το νεο μωρο..θα οσυ ελεγα...αστο να τραβηξει και οσο παει...

αλλα εδω αλλαζουν τα πραγματα!!!

Για τηνπροσαρμωγη δεν ξερω..

ο Χ πηγε πρωτη φορα παιδικο...και ειναι δυσκολο παιδι..και ειχαμε δραματα...

Τη δευτερη ηταν ολα τελεια...

μεγαλο ρολο για μενα παιζει το ιδιο το παιδι ο χαρακτηρας του, η ιδιοσυγκρασια του..αλλα ΚΑΙ ο παιδικος ο ιδιος..το προσωπικο και με ποιον τροπο χειρηζονται τις προσαρμογες..

Γι ατον Γιαννη πχ...δεν θα εχω καμια εννοια..ειναι αλλο παιδι αυτος..καμια σχεση με τον Χ..να τον βαλεις σε ενα τσουρμο παιδια...θα περασει τελεια, ουτε θα με αναζητησει...

παναγιωτα ναι μεχρι το τελος του 13..μετα βλεπουμε ΕΑΝ θα ενταχθουμε σε καποιο νεο προγραμμα..

Που λες να παρεις εσυ εντολη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Αργυ αν εχεις φασκομηλο κανε γαργαρες για να φυγουν οι αφθες! Ειναι πολυ αποτελεσματικο λενε. Την U8 εχετε? Και η Ε. πρεπει να την κανει αυτον τον μηνα.

Μαρακι κοιμαται γυρω στης 9 το πολυ 9:30 και ξυπναει 7:30 το πρωι απο μονη της. Το ιδιο και ο Γ. Αλλα κοιμαται και μεσημερι απο της 15:00 μεχρι της 19:00!! Μονο που τωρα την ξυπναω κατα της 17:30 για να κοιμαται πιο ευκολα μετα αν και δεν εχει θεμα ευτυχως.

Παναγιωτα, Χρυσακι και Μητσακι τα φιλια μου :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που λες να παρεις εσυ εντολη;;;

Χρυσα μου ειλικρινα φετος δεν ξερω τπτ..Στα δημοτικα ηδη εχουν παει συναδελφοι (εγω δεν ηθελα και δεν εκανα αιτηση) και στην β/θμια τα κενα ειναι ελαχιστα στην περιοχη μου..Ειδομεν...

Στο κρυφο δεν βγαζει αυτα που γραφω... :roll::roll::roll:

Ποντιουλες μου οπου "δεν ειναι ποντιο" = "δεν ειναι κουλο" :!::!::!:

Μην γινω και ρατσιστρια :oops::oops::oops::oops::oops:

Καλημερα Λενακι μου!!! :x:x

Σας αφηνω κοριτσια!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα για αγοράκια-κοριτσάκια δεν ξέρω, αλλά έτσι κι αλλιώς οι γυναίκες είμαστε πάντα πιο μπροστά από τους άντρες, ε; :P:P:P

Άφρο μου, αυτό δεν αφορά εσάς! :P

Ο Μανωλιός μας θα προσαρμοστεί μια χαρά, είμαι σίγουρη! :D Είναι μεγάλο παιδάκι! :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι η ηλικία παίζει σημαντικό ρόλο! :!:

Παναγιώτα δεν είσαι σε σχολείο? δεν διδάσκεις? :?: σε γραφείο είσαι? εγώ νόμιζα ότι έδινες τα φώτα σου! :P

τα δικά μου κοιμούνται, η Ρ. κατά τις 20.00 και ο Λ. κατά τις 20.30 ως πιο μεγάλος :lol::lol:

αλλά αν η Ρ. κοιμηθεί έστω και 5 λεπτά το μεσημέρι, τότε ναι μεν θα πάει στο κρεβάτι την ίδια ώρα, αλλά θ ακοιμηθεί κατά τις 21.00-22.00 :? εμάς όμως δνε μας ενοχλεί....κάθεται στο δωμάτιό της και μιλάει μόνη της!!! :mrgreen::mrgreen: ....το πρωί ξυπνάνε στις 06.55!!

ναι την U8! :roll::roll::roll: μεγάλωσε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τη Σοφερινα!!!

Πωπω..αν ο Χ κοιμηθει το μεσιμερι πανω απο 1,5 ω ρα..μετα..δεν κοιμαται με τιποτα!!

ρε σεις..εγω τους ξεκιναω μπανιο υπνο κλπ κατ ατις 9 και κοιμουνται τελικα κατα τις 10:30..αφου μας εχουν εξανλτησει

παναγιωτα μακαρη να βρεις κατι για σενα..

εγω απο την κουνιαδ αμου ηξερα οτι στην Αττικη παντα γινετε Η σφαγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα σε σχολειο ειμαι αλλα με προσωρινη τοποθετηση(Ιουνιου) και μεχρι να ερθει ο/η συναδελφος/ισα με κανονικη τοποθετηση .

Να ξερω τα καταλαβες ολα.... :P:P:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ είσαι αναπληρώτρια?! :?

πόσο χαζή είμαι! νόμιζα ότι ο Λ. σχολάει σήμερα 11.30 και τρεχάλα πήγα κάτω και δεν βλέπω καμμιά μαμά, κοιτάζω το πρόγραμμα και βλέπω ότι σχολάει στις 12.30 X(X(X(X(

και ξανά τρεχάλα πάνω στο σπίτι μήπως και έρθει ο τύπος γιατί είχα αφήσει σημείωμα να έρθουν στις 12.00!!!

ουφφφφφ πτώμα και η επιστροφή προς το σπίτι είναι ανηφόρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Είμαι πολύ στεναχωρημένη, χθες πήγα σε ένα παιδορθοπεδικό που μου σύστησε η παιδίατρός μου να δείξω τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις της Έλενας.

Μου είπε ότι θέλει να δει το παιδί όταν θα βγάλει το γύψο και ότι δεν μπορεί να κάνει διάγνωση μόνο από εξετάσεις χωρίς να δει τον ασθενή, αλλά μου είπε ότι αυτό που βλέπει στην μαγνητική είναι λίγο δύσκολο να έχει γίνει από ένα τόσο απλό χτύπημα και μετά μου έκανε λόγω για παιδική αρθρίτιδα.

Κοντεύω να σαλτάρω, δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά μέχρι να πάμε και να δούμε σίγουρα τι είναι αλλά δεν μπορώ…………….. από χθες το μεσημέρι ψάχνω στο ιντερνετ έχω διαβάσει διάφορα και έχω τρελαθεί :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αργυρώ δεν έχουμε κάνει ακόμα συνάντηση με την δασκάλα, αλλά σίγουρα περισσότερο από μισή ώρα την ημέρα. Αυτή την άσκηση μαθηματικών που έβαλες ο Μιχάλης μπορεί να την κάνει και σε 10 λεπτά αλλά για να κάνει μια ίδιου μεγέθους γραμματικής θέλει σίγουρα 1 ώρα.

Συγνώμη που δεν σχολιάζω κάτι άλλο αλλά δεν έχω διάθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα δεν ξέρω τι είναι η παιδική αρθρίτιδα αλλά θα σου πω αυτό που θα έλεγες κι εσύ σε μένα αν μου τύχαινε κάτι παρόμοιο: Να είσαι ψύχραιμη και να μην κοιτάζεις στο ίντερνετ!

Εννοείται και σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγώ πρώτο πράγμα εκεί θα κοιτούσα αλλά είναι λάθος.

Κάτσε να την δει ο γιατρός, το πιθανότερο είναι ότι δεν είναι κάτι σπουδαίο..και αν θέλεις γιατί δεν παίρνεις άλλη μια γνώμη? Άσε που ακόμη γιατρός δεν έχει κάνει γνωμάτευση. Καλά σου είπε ότι πρέπει να δει εξετάσεις πρώτα.

Εσείς κάνατε αίματος κλπ? Λίγο που είδα τώρα νομίζω φαίνεται η νόσος αυτή από την εξέταση αίματος ή λάθος κατάλαβα?

Αντε περαστικά και θα δεις όλα θα είναι καλά..

Άλλωστε ο καθε γιατρός έχει τον τρόπο του δεν ξέρεις? Άλλος είναι πιο χαλαρός, άλλος σου παρουσιάζει όλα τα πιθανά σενάρια (ακόμη και τα πιο σπάνια) και σε τρομάζει..Ψυχραιμία :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.... :mrgreen::mrgreen: Τι κάνετε;;;

Αρτζιιιι θα σε τσουρομαδήσω...Την Ιωαννίτσα μου, το βλασταράκι μου, το αστεράκι μου το έβγαλες εκτός από τη λίστα.... :(:(:( Δε θυμάσαι πόσο τέεελεια προσαρμογή είχε πέρυσι το πουλάκι μου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μα πόσο καλό παιδί είναι... :x:x:x:x Την αγαπάω πολύ ρε γαμώτο.... :x:x:x:x:x:x:x:x Αυτή η γλώσσα της με τρελαίνει...Ώρες ώρες νιώθω ότι έχω το παιδί του Μπαμπινιώτη...Προχθες κατι της έλεγα και γυρίζει και μου απαντάει..."Μαμά γιατί αναθεωρείς αυτά μου έχεις πει;;;;:" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έλιωσα η κουκουβάγια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αχ Μαράκι με αυτά που λες για τα κορίτσια σου, μου θυμίζεις τα δικά μου...Κάθε πρωί που ετοιμάζεται η Ιωάννα, έρχεται και η Μαρτίνα και προσπαθεί να γδυθεί για να βάλει και αυτή ρούχα...Τη ντύνω και την αφήνω έτσι... :lol::lol::lol::lol: Και όταν φοράω την τσάντα στον ώμο της Ιως, αυτή ζητάει μια άλλη τσάντα για να βάλει κι αυτή.... :x:x:x:x:x Και όταν ανοίγουμε την πόρτα να φύγουμε, τρέχει να έρθει κι αυτή και επειδή δεν την παίρνουμε, πέφτει κάτω και κλαίει το ψυχάκι μου.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Σήμερα πήγα την Ιω σχολείο, γύρισα σπίτι και την πήρα να τη θηλάσω...Εκεί που θήλαζε, βγάζει το βυζί από το στόμα και με ρωτάει.... "Νάνα;;;;;" (Νάνα λέει την Ιωάννα)...Της λέω "Η Ιωάννα;;;;" Μου λέει: "ναι..." Της λέω "Η Νάνα είναι σχολείο"...Και αναστέναξε και συνέχισε να θηλάζει.... :(:(:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Νατασούλα ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό... :(:(:(:( Μη στενοχωριέσαι προς το παρόν....Ο γιατρός δεν έχει δει καν το παιδί.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τοση ωρα σε διαβαζω και σκεφτομουν τι να σου πω...

αλλα η μαρια δεν μπορουσε να τα πει καλυτερα νομιζω

Προπατων ψυχραιμια.

Ξερω ειναι δυσκολο σε τετοιες φασεις..αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...