Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Μόλις τις πήραμε από το σχολείο με το ζόρι..

"εσύ μας είπες ότι θα φεύγουμε ότι ώρα σχολάς εσύ!Γιατί να φύγουμε με το μπαμπά νωρίτερα? Όλα τα παιδάκια θα καθήσουν κι άλλο!" :lol::lol::lol: Οι δασκάλες μου είπαν ότι έχουν προσαρμοστεί πλήρως, η δασκάλα της Φ ενθουσιάστηκε που η Φ πάει μόνη της τουαλέτα, τα κατεβάζει, κάνει και μετά σκουπίζεται :D

Η Ι έκανε φίλες, και ήρθε ένα κοριτσάκι και μου λέει η Ι συνέχεια γελάει :D:D:D

Οι δασκάλες μου είπανε επίσης ότι όταν η καθεμία είναι στην αίθουσα, η μια έχει το μυαλό στην άλλη και ρωτάνε τι κάνει η Φ τι κάνει τώρα η Ι? Τα μωράαααα μουουουου...

Γωγώ μπράβο ρε :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ε ναι 3 δασκάλες 1 στην Ι η νηπιαγωγός και 2 στη Φ και μετά τις 12 και τέταρτο όσα παιδάκια μένουν, ενώνονται μέχρι να τα πάρουν οι γονείς. Το σημαντικό είναι ότι είναι συνάδελφοι και τις ξέρω, επίσης είμαι δίπλα ότι συμβεί με παίρνουν τηλ και πάω. Και τα κορίτσια καμαρώνουν που τριγυρίζουν εδώ ανάμεσα σε μεγαλύτερα παιδιά (φοιτητές) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα και με έπιασε και μια βροχή στον δρόμο :evil::evil::evil: αλλά ο βρεγμένος (πια) την βροχή δεν την φοβάται ;) συνέχισα απτόητη, ήρθα σπίτι ετοιμάστηκα και πήγα να πάρω τον Λ., πήγα ΣΜ....πτώμα είμαι τώρα και θέλω να μαγειρέψω κιόλας! :roll: ουφ!!

Μαρία πολύ ωραία τα κορίτσια σου μπράβο :D:x:x

λίγα παιδάκια πολύ καλά! ;)

χθες άνοιξε η μύτη του Λ. λίγο και δεν μου είπε τίποτα, βλέπω την Ρ. και πάει και του φέρνει μαντηλάκι για να την σκουπίσει.....ε με τα πολλά αφού σταμάτησε, κάθισε δίπλα του και τον ρωτούσε πώς είναι :x:x τελικά αγαπιούνται πολύ τα πουλάκια μου :x:x και ας χτυπιούνται!!! :lol::lol::lol:

Γωγώ χάρηκα με τα νεά σου :D ....έτσι πάντα ευχάριστα να μας λες!!! :D:x

Χρύσα αν κατάλαβα καλά ο Φ. ξεκίνησε παιδικό ε? :?

εγώ θα διαφωνήσω μαζί σου και θα συμφωνήσω με τον παιδικό για την σαλιάρα :!:

σημασία έχει να μάθουν τα παιδιά να τρώνε δίχως να λερώνονται, αν τους φοράμε συνεχώς σαλιάρα, δεν θα μάθουν....γενικά μου αρέσει ο παιδικός σας γιατί τους μαθαίνει να είναι ανεξάρτητα, αυτό είναι καλό!!! ;)

Μαρία θα κάνεις 3ο για την μαμά σου? :lol::lol::lol::lol: καμμιά φορά και οι γονείς υπερβάλλουν.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Και χαρα σας!

Χρυσα ναι αεροστεγως κλεινει!Μια χαρα ειναι τελικα! :D:D

Αφρο κ γωγω ρε δεν με λες κ τσακνο!65-67 κιλα ειμαι! ;) Απλα εχω καποια αδυνατα σημεια(χερια στερνο)...

επισης Αργυρω παω 3 φορες τη βδ...οκ κ εσυ κανεις ποδηλατο,περπατας κλπ αλλα ακου με και τσιμπα κατι καλο κ υγιεινο κατα τις 7-8 ;)

Τι καλα που αγαπιουντε τα παιδακια σας-αδερφακια ετσι!!!!

Μα καμια σχεση με εμενα κ τον αδερφο μου!

Η μονη ενδειξη αγαπης μου προς εκεινον ηταν μια κουραδα μεσα στη μπανιερα του :lol::lol::lol::lol::lol: και αργοτερα του εσπαγα τα αγγουρια που αγοραζε η μανα μου στο κεφαλι!!!!Τον λατρευα μιλαμε! :P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

Σας εχω πρηξει με την πορεια στον παιδικο αλλα θελω να τα ακουτε επειδη ειμαι ασχετη! ;)

Το μπισκοτακι στο τελος ειναι για επιβραβευση που τα πηγε καλα...οσο περναει λεει ο καιρος της προσαρμογης,η καλη νεραιδα δεν θα μας βαζει καθε μερα μπισκοτα στο βαζο για να μη χαλασουν τα δοντακια μας!

τα οποια δεν θα τα πλενουν γιατι λεει ριχναν πολλα νερα κ ειχαν καποιες φορες ατυχηματα και τωρα

απλα το κανουν σαν μαθημα χωρις...πρακτικη! :?:?:?:?

Οσο ελειπε η Α στον παιδικο:χαζεψα στο ιντερνετ με πρωινο κ καφε για 1,5 ωρα.

Συμμαζεψα οοοοολα τα παινχιδια στο σαλονι+δωματιο,εβγαλα μια σακουλα για δοσιμο,πεταξα/σηκωσα μερικα...σκουπισα το μισο σπιτι,εβγαλα μερικα χειμωνιατικα για δοσιμο,καθαρισα μπανιο!Μια χαρα!

Η Α ενθουσιαστηκε που τα βρηκε ολα συμμαζεμενα κ διαχωρισμενα!Αρχισε ηδη να τα ξανα "φτιαχνει" :lol::lol::lol:

Μου φερνει 2 μωρακια της με το καροτσι και τα λεει "ελατε να παμε στη γιαγια σας μωρα μου" :lol::lol: Ε οχι και γιαγια στα 29 μου γμτ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...ρε Αργυρουλα..ειναι μολις τριων..

δεν του μαθαινουν καλυτερα να μη βαραει ιστεριες γαι να πλυνουεμ το κεφαλι η να βουρσιζουμε τα δονιτια;;;...

Ασε που εχουν και ειδικε ςπροδιαγραφες με παπουτσια και παντοφλες και ποτυρια κλπ..πφφ...

ναι το ξερω..και του Ο του αρεσει..μονο εγω γκρινιαζω και σιχτιριζω καθε προι..

ρε συ..δε σταματησε παιδικο..το Τζινι δουλευει ολο το χρονο- αλλος ενας λογος που το προτιμισε ο Ο- απλα Ιουλιοα και Αυγουστο εχουν καλοκαιρινο τμημα στο οποιο κυριως διαβαζουν, παιζουν εξω σε καθημερινη βαση και δεν κανουν τοσο δραστηριοτητες που εχουν σχεση με τη μαθηση αλλα με παιχνιδια

μ'αρεσει που κοροηδευω την αφρο και το ταμπλετ...εγω καλυτερα τα γραφω;;;..

Τασια εμας για επιβραβευση δινουν αυτοκολλητα..οχι μπισκοτα...η σφραγιδουλες στο χερι....

ειδα ομως οτι στον κηπο αγγελικης θα τους δινανε τετοια..γιατι θυμαστε που σας ειπα οτι πηγα με οτν Χ..που στην αρχη εκανε τον δυσκολο για 2-3 λεπτα και μετα εβγαλε παπουτσια και ετρεξε να παιξει.. ε μετα δεν ηθελε να φυγει- ειναι ωραια μεσα τα ατιμα- και για να βαλει παπουτσι ακαι να φυγει ηρεμα χωρις ιστεριες του δωσανε εμνα απο αυατ τα ετοιμα παγωτακια..

Παντως ειλικρινα σας λεω ψηνωμαι να τον γραψω κρυφα στον "κηπο"..και να φερωτον Ο προ τετελεσμενου...χαχαχα..

αλλα εχω και τη μανα μου σαν αντιπολιτευση...λεει μα το αγαπανε στο τζινι το παιδι..και αυτος τις αγαπαει..

της λεω πως και στον Κηπο θα τον αγαπανε και θα τους αγαπαει...τι να πω..πφφφ

Καλ και εσυ..εγω πλεων δε τακτοποιω τα παιδιχιδια..βαρεθηκα..απλα τα σπροχνω στις γωνιες..χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πολύ λίγα παιδάκια ρε..Μια χαρά... :-bd:-bd:-bd Ιδιαίτερα θα κάνουν.... :mrgreen::mrgreen:

Η μάνα σου πολύ γέλιο.... :lol::lol::lol::lol:

Στάσαααα μια χαρά προλαβαίνεις δηλαδή τις δουλειές σου ε;;;;; 8-)8-)8-) Ανάλογο "φτιάξιμο" κάνει και η Μαρτίνα στα δικά της παιχνίδια και στα συρτάρια με τα ρούχα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα γιαγιά στα 29 σου;;;; τςτςτςτςτςτςτς... 8-}8-}8-}8-}8-}

Επίσης είσαι 65-67 κιλά με ύψος 1.75 το λιγότερο...Οπότε αδυνατη είσαι.... :twisted::twisted: Η θες να μας πεις ότι το στέρνο σου είναι αδύνατο...Ενώ τα πόδια σου μπουκάλες;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Αει μη σε στείλω κανα ταξιδάκι τώρα... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα ρε γιατί έχεις λυσσάξει με τον άλλο σταθμό;;; :roll::roll::roll: Μωρή μην κάνεις κανα αστείο και τον γράψεις κρυφά από τον Ο... :?:?:?:?:shock::shock::shock: Θα σε χωρίσει... :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι έχεις δίκιο σε αυτό που λες για τις σαλιάρες αλλά ρε γαμώτο χαλάνε τα ρουχαλάκια... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επίσης Άρτζι θέλω να στο πω και το ξεχνάω...

Πολύ μου αρέσει αυτή η φωτο της ΡΕΑΣ....Μου θυμίζει παααααααρα πολύ εμένα μικρή...Έτσι ήμουν...Κατακόκκινα μάγουλα μονίμως και αφέλειες... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αλλά δεν ήμουν τόσο γελαστή.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σκέτη γλύκα είναι... :x:x:x:x:x

Επίσης, έχω δυο απορίες...Πως την φωνάζετε και δεύτερον εσύ σε τι γλώσσα τους μιλάς;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....δέν ειμαι καλα...γενικα, για πολλους λογους...θα αναφερω μονο δυο...

Εχω το σεμπινι αρρωστο απο την κυριακη, εκανε λαρυγγιτιδα, αυτο περασε και τωρα εχει ίωση με ελαφρύ πυρετο, βήχα και μπουκωμα...απο το βήχα εκανε εμετο κ ευτυχως έβγαλε βλεννες...απο διαθεση καλα ειναι αλλα δέν τον στέλνω σχολειο...Να τον στειλω αυριο? βηχει ακομα αλλα ειναι ευδιαθετος κ ζωηρος...Τι λετε οι πιο έμπειρες? επισης να θεωρησω τον εμετο καλο αφου έβγαλε μονο βλεννες....ετσι?

Αχ να τον στειλω αυριο σχολειο η οχι?

Επισης σημερα τσακωθηκα με αυτον που επεξεργάζεται τα κειμενα μας στο Ναιρομπι διοτι αλλαξε τα φώτα στην ερευνα μου για το νερο της Ασίας. Σηκώθηκα κ φωναζα- κακο αυτο- κ ειπα πως αρνουμαι να το βγάλουν επειδη το αλλαξαν, κ σχεδον εβαλα τα κλαμματα...Πω πω τι βλακεια εκανα...Αλλα γενικα εχω προβληματα κ εκει μου βγηκαν ολα κ εκανα σαν πεντάχρονο..Ειχα δικιο αλλα με τετοια αντίδραση το εχασα...Τελικα ηρθε ο υπεύθυνος μου και με πήρε αγκαλια, κ μου μιλάτε σαν σε μωρο για να με παρηγορήσει..Εννοειται πως εγινε το δικο τους κ έβγαλαν το κειμενο οπως ήθελαν αυτοι κ εγω φάνηκα κ σαν χαζη που εκλαιγα....

Δέν ειμαι καλα..βαρέθηκα..Τα ειπα κ στον Κ για να μου πει, ετσι λειτουργεί ο ΟΗΕ μην το παίρνεις προσωπικα, grow up...Ωραια συμπαράσταση....

Τωρα που ειδα το κειμενο μου δημοσιευμένο ετσι οπως το ήθελαν, δέν μπορω να το κατάπιω, αλλα τι να κανω...

Σας ζαλισα...σορρυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: γελάω με την γιαγιά Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::P

επίσης Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: θα την χωρίσει!!! :lol::lol::lol:

η Ρ. είναι πιο ομορφούλα στην πραγματικότητα, χάνει πολύ στις φωτό!!! :P κουκουβά!!! :P:lol:

φυσικά και τους μιλάω στα Ελληνικά βρε και την φωνάζω Ανδρονίκη ή κοπελίτσα ..... ο άντρας μου Ρεβέκκα και ένα άλλο που έχουμε εφεύρει εμείς :mrgreen: (είναι μόνο για το σπίτι δλδ. :lol::lol: ) και ο Λ. την φωνάζει και Ρεβέκκα και Ανδρονίκη!!! αχταρμάς δλδ!!!

Φρανίτα σε διαβάζω σε λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν έτσι όπως σε διάβασα μου φάνηκε ότι είσαι κι εσύ σε περίοδο προσαρμογής όπως τα παιδάκια μας :lol::roll:

Αχ τι να σου πω..δε ξέρω, μάλλον συσσωρεύτηκαν κι άλλα κι αντέδρασες έτσι? :|

Τώρα για τον Σεμπ θα έλεγα αν μπορείς να τον κρατήσεις σπίτι, έχεις τη μαμά εκεί οπότε αστον να γίνει τελείως καλά και μετά ας πάει σχολείο.. Βλέννες έβγαλε επειδή μάλλον πνίγεται από τη μύξα και κάνει εμετό..

Περαστικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα εγώ θα τον άφηνα λίγο στο σπίτι να πάρει τα πάνω του, αφού είναι η μαμά σου έτσι και αλλιώς! ;)

δλδ να μην ταλαιπωρηθεί και "κολλήσει" και τίποτα άλλο....άσε το ανοσοποιητικό του να ανέβει λίγο....

περαστικά :x

τώρα για το άλλο που λες, ρε συ έτσι δεν γίνεται σε όλες τις εργασίες, εταιρίες κ.λπ.?...από την στιγμή που υπάρχει προϊστάμενος και ελέγχει.........μην στεναχωριέσαι όμως και δεν αξίζει......άκου τον Κ., βασικά και μένα θα με πείραζε, εντάξει δεν θα έκλαιγα.......

βγάλε ένα άλλο άρθρο που να λέει ότι το δικό σου το τροποποίησαν :evil::evil::evil::evil:

μ@@@@ία είπα, αλλά για να γελάσουμε :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν αν μπορεις αφησε τον σπιτι, η λαρυυγιτιδα χωρις την καταλληλη φριντιδα μπορει να εξεληχθε...

καλο οτι εκανε εμετο!

οσο για τα νευρα....εχασες το δικιο σου...αλλα ξεσπασες....ανθρωπος εισαι καιεσυ!

απλα πηγαινε παρακατω!

δυσκολο ..αλλα πρεπει!

Συμπεθερα σε ποιο απο ολα ακουει η ΡεΑ?

Μαρια η Μ-Ι ειναι για προνηπια...αλλα εδω δεν θα παρουν κανενα προνηπιο...

τωρα στον παιδικο λογικο α την βαλουν στο μεγαλο τμημα...για το καλο τους θα πρεπει να το κανουν αυτο!

ξερω θα βαρεθει ...αλλα δεν μπορω να κανω κατι...και εδω βαριεται...και νοιωθω οτι με τις επιλογες που εχω της κοβω τη φορα!

ο γιος μου ειναι κουκλος....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτάκι περοαστικά ρε.... :(:(:(:( Καλύτερα να τον κρατήσεις σπίτι γιατί πέρασε απανωτές ιώσεις.... :?:?:?:?:?

Όσο για τα δικά σου, άνθρωπος είσαι, ξέσπασες... :roll::roll::roll::roll: Αν και δεν είναι επαγγελματική συμπεριφορά αυτή... :oops::oops::oops: Ξέρεις πόσες φορές μου αλλάζουν την γραμμή των κειμένων μου;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Αλλά τι να πω;;;Δείχνω την ενόχλησή μου, αλλα μέχρι εκεί...Εντάξει, σε κραυγαλέες περιπτώσεις παραποίησης, ζητάω να αφαιρέσουν την υπογραφή μου από το κείμενο γιατί δεν είναι "εγώ"... ;);););););) Βέβαια, τα δικά σου είναι σοβαρά θέματα και όχι παπαριές σαν τις δικές μου, αλλά εκτίθεμαι κι εγώ... :roll::roll::roll:

Αρτζι τα ονόματα που της έχετε δώσει είναι τυχαία ή γιαγιάδων;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Βικυυυυυ κουκουβάαααα....Αλλά όντως είναι κούκλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ :lol::lol::lol::x

η Ρ ακούει σε όλα τα ονόματα :mrgreen::mrgreen: και όταν την ρωτάω πώς σε λένε λέει Ρεβέκκα Ανδρονίκη 8-)

θα την λέγαμε Σοφία, αλλά μια μέρα άκουσα το Ρεβέκκα και πάντα μου άρεσε σαν όνομα.....το Ανδρονίκη είναι της μαμάς μου! :):(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSπερααααα

τι κανετε;

να σας πω τα δικα μας πρωτα

πηγαμε παιδιατρο....μυκυτιωδη ουλοστοματιτιδα καπως ετσι....

μπορει να προκαλεσει βηχα κ πυρετο(ευτυχως σηερα ηταν απυρετη) εχει γεμισει αυτρες στο στομα η καηενη

πολυ ταλαιπωρειται γμτ μας εδωσε μια γελη να βαζουε ελπιζω σε 5-6μερεςνα φυγουν γιατι αλλιως παμε σε

αλλη αντιβιωση :cry:

ρωταω κ τη παιδιατρο για εξωσωματικη κ θηλασμο

μου λεει δν συμβαδιζουν γιατι οθηλ. δημιουργει συσπασεις κ με την εξωσωμ που ηδη το σωμα αντιδρα

στο εμβρυο κ να το δεχτει επιβαρρυνεται περισσοτερο :(

λεω υπερβολικη ειναι κ παιρνω τηλ πατσουρου

μου λεει ειναι οντως ετσι βεβαια θηλαζει λιγο σχετικα κ θεωρητικα δν θα εχεις προβλημα

αλλα επειδη ειναι εξωσωμ. το καλυτερο θα ηταν να το σταματησετε γιατι να εισαι σιγουρη.....

ρε παιδια ξερω ειμαι υπερβολικη ειναι 2 ετων αλλα αποεκεινη την ωρα εχω ενα κομπο στο λαιμο :cry:

νομιζω κ γω δν ειαμι ετοιμη ακομα η μικρη ειναι πιο ετοιμη απο μενα νομιζω

δν θελω να τη στρεσαρω....ειπαμε με τον αντρα μου να καθυστερησουμε κανα μηνα την εξωσωμ. να δουε πως θα το παρει η μικρη ισως κ να παμε μετα τα χριστουγεννα.... :cry::cry:

αυτα τα νεα μας.....

φρανιτα δν εχουμε ξαναμιλησει περαστικα στοαγορακι σου

αφου οπως λενε τα κοριτσια εχεις βοηθεια καλυτερα ναμεινει σπιτι να συνελθει εντελως

οσο για τη δουλεια σου λυπαμαιπολυ....προσπαθω να καταλαβω πως νοιωθεις

για μενα δν εκανες σα μωρο....ειναιη δουλεια σου ,ο κοπος σου ,εσυ.....

ηταν φυσιολογικη η αντιδραση σου....τιτ επερπε δλδνα πεις οκ;πειτε μου πως θελετε να γραψω;

δυστυχως δν μπορεις να κανεις τπτ....ελπιζω να νοιωσεις συντομα καλυτερα....

χρυσα οχι νρε μν κανεις τπτ τετοιο ...ειναιψιλοχοντρο αστο για φετος...απο του χρονου βλεπεται!

μιτσακι με γεια τα μαλλακια ....καλυτερα κοπελα δν θαχεις κ τα πηγαινε ελα .....

περστικα κ στο ελεναι της νατασσας!ελπιζω να πανε ολα καλα κνα μν χρειαστει παραπανω ο γυψος!

λενακι μπραβο κοπελια για το αμαξι!ασχετο σκεφτεσαι για 3ο;

μαρια πολυ γελασαμε τη μαμα σου!τελεια τα κοριτσια!

αναστασακι μου :x εισαι ψυχαρα νρε αληθεια!!!!!!!!!!!κ κορμαρα επισης!!!!!!!!!!!μν γην ακουτε..εχει μοντελοσωμα χαλαραααααααα!βρε δν εχω κανενα μνμ..ποτε ξεκινας αγγλικα;οντως το μπισκοτακι ειναι περιττο νομιζω καλυτερα αυτοκολλητα η σφραγιδες!γιατι δν το προτεινεις;οσο για το τυρακι δν το ξερα.....μν κολλας πες το αφου θελεις!αχτραμας το μνμ μου;;;ολα μαζι ταπα φιλια φιλια φιλια :D

αργυρω ρενεκκα ανρονικη ε; απο που αν επιτρεπεται;

επανερχομαι σελιγο!

αργυρουλα οκμε καλυψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σορυ για τα γραμματα

αλλαη μικρη εχει ξεκολλησει απο το λαπτοπ το τ,β,ν,ξ,κ, και καποια αλλα ακομη

κ ειναι σαν να γραφω με τυφλο συστημα.... :?

οσο μπορω διορθωνω αλλα ξεφευγουν συνηθως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

τα διαβασα ολα μαζι,μαζι κ το κρυφό, κ εχω κανει ενα κεφάλι αχταρμα! :roll::roll::roll::roll::roll:

ζωκιτσα περαστικα στην μαριευη! :(

για το θηλασμο..ειναι καθαρα προσωπικη σου επιλογη..κ της μαριευης βεβαιως! ;) εσυ ξερεις το πώς κ το ποτε..!μη στεναχωριεσαι!ασε που 2+ χρονια δεν ειναι κ ασχημα,ε;;;;;;;;;;;;;;; ;):D:D:D:D:D

αναστασακι μπραβο στην αννυ μας!

κοιτα..προσωπικα,κ ξερεις ποσο σάικο ημουν με τετοια...

σε βρισκω παραλογη! :o:o:o

ουτε για το τυρακι θα το εκανα θεμα..σιγα μωρε μην κανει κ αναιμια..ο.κ.με το ασβεστιο δεν απορροφαται καλα ο σιδηρος..αλλα η αννυ δεν εχει αναιμια!

κ επισης..μπορεις να της δινεις κ σπιτι τροφες πλουσιες σε σιδηρο,χωρις το ασβεστιο κοντα,κ να πατσισεις! ;)

ΑΝ ομως επιμενεις..μπορεις να πεις στη δασκαλα της οτι εχει χαμηλο σιδηρο κ ο παιδιατρος ειπε να αποφευγει να συνδυασει τροφες πλουσιες σε ασβεστιο με εκεινες που εχουν σιδηρο! ;)

για το μπισκοτακι..εγω δε θα ελεγα τιποτα!σιγα καλέ!αν ηταν πιο μικρη..ο.κ.!αλλα τωρα..ε..ας φαει κ κανενα..δεν ειναι οτι σπιτι θα τρωει συνεχεια..ασε που η δασκαλα ειπε οτι θα τα μειωσει,ε;;

εφαγε τις φακες σημερα;;

επισης,ηθελα να σου πω!τετοιο σκευος που εβαλες,σαν κατσαρολακι,ειχα παρει του γιωργου περσι για τον ιδιωτικο!πολυ καλο..αλλα προσεξε!

εμενα μου εχασαν οι δασκαλες το λαστιχακι κατω απο το καπάκι κ φυσικα δεν εκλεινε πλεον κ χυνοταν αν δεν ηταν σε ορθια θεση! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

στην καρπαθο ημουν στην ολυμπο καρπαθου,ο μαμαλακης το Πασχα συνηθως κανει αφιερωματα εκει,κ ημουν σε γυμνασιο με λυκειακες ταξεις..βασικα δεν ειχε αλλο σχολειο εκει πανω..ηταν συνολο 19παιδια!1 στην αγυμνασιου,5 στη β',5 στη γ΄,3 στην α λυκειου,κανενα στη β΄κ 5 στη γ λυκειου,που ηταν ΟΛΕς μαμαδες,οι οποιες ειχαν γραφτει για να ανοιξει λυκειο για τα παιδια τους! :):):):):):):)

εμπειρια ζωής που δεν αλλαζω με τίποτα!καθε πρωι ξυπνουσα,εβλεπα το απεραντο γαλαζιο απο το μπαλκονι μου κ ελεγα"Θεε μου σε ευχαριστώ που το ζω αυτό"! :):):)

με φωναζει ο γιωργος!επιστρεφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωη ολο θελω να σε ρωτισω και ξεχναω....

δεν κρατησατε ωαρια σπο την προηγουμενη εξοσωματικη;;;;

Βικυυυ..που ειναι οι φωτοςβ του κουκλου;;;;;

Ρε Γωγω...κανε εσυ καθε μερα ολο αυτον τον κυκλο με οσα νευρα υπαρχουν...και θα σου πω...

Ας με χωρισει..χεστηκα..θα βρω αλλον...

Παει τον καρβουνιασα τοναρακα...νυστικος θα μινει ο Ο...χαχαχα

Θα του φτιαξωβ ομελετα και σαλατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Τζουλια ανατριχιασα!!!!Με τις μαμαδες που γραφτηκαν στο λυκειο!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Καλησπερα σας!!!

Προτιμω να μην γραψω ή διαβασω κατι αλλο στην ομαδα γιατι αρχισα να.....δυσανασχετω!

Σας συμπαθω ολες πολυ παντως!!! :D:D:D:D:D:oops:

Ζωη μου περαστικα κ παλι!Πωπω τι ταλαιπωρια η ψυχουλα μου...Ελπιζω να μην κολλησα κατι απο το παρτυ μας... :?:?:?

Οχι πως ακουσα για κανενα αρρωστο αλλα δεν εχω ιδεα απο που προερχεται αυτο που ειπες :P:oops:

Για το θηλασμο...Πρεπει να τον σταματησεις ΠΡΙΝ κανεις τη διαδικασια????

Να σου πω κατι κουκλα μου???Ολα στο μυαλο μας ειναι!Δεν ξερω αν θυμασαι ποσο ευκολα σταματησε η Αννυ να θηλαζει...Σκεψου κ ποσο ευκολα δεχεται η κουκλιτσα σου γενικως τις αλλαγες(πχ υπνος!!!!!)

Το ξανασυζηταμε στην πορεια...οτι θελεις-σκεφτεσαι να μας το λες!

Ιουλιακι δεν ειμαι ψυχακιας με τη διατροφη αλλα ας πουμε χθες...εφαγε μερεντα για πρωινο,μετα το μπισκοτακι(γεμιστο) και το απογευμα πηγε στο συλλογο με τη γιαγια της κ ειχε δραστηριοτητες κ στο τελος τα κερασαν κρουασαν με μαρμελαδα (μεγαααλο! :P ) κ το εφαγε κ ολο....ε μου καθισε βαρια η μερα!!! :?

Τις φακες τις εφαγε τελικα!Αφησε ελαχιστο αλλα ειχα βαλει πολυ!

Ο Γιωργος πως παει?

Φραγκισκα μου κουραγιο!!!Οκ ηταν μια κακη μερα...Τι να πω? :x

Αργυρω κ τα 2 σου παιδακια ειναι κουκλια!!!αν κ διαφορετικα μεταξυ τους!

Βικυ βαλε μας ρε συ καμια φωτο ακομα του μπεμπη!!!! :D:D:D

Σας φιλω...εχασα το μυαλο μου!καπου εδω θα μου επεσε :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωη σου εχω κανει προσκληση...αν δεν το βλεπεις πηγαινε στην ομαδα και κανε αιτηση(ή τεσπα οπως λεγεται! :oops: )

Χρυσααααα κριμα ρε συ ο αρακας!Εγω χθες καρβουνιασα τις μισες φακες!κ τις υπολοιπες τις παραβρασα!

και γαμω τις μαγειρισσες ειμαι ωρες ωρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι να μπεις στο κρυφό γιατι σου απαντησα! Και στην Φραγκίσκα απάντησα.. περίπου... :?

Φραγκισκα ειχες μια άσχημη μέρα, θα περάσει ρε... ;) Περαστικα στον Σεμπ.

Ζωη περαστικα της ρε... :(

Χρυσα ολο με κανετε να γελάω σήμερα. :lol:

Αυτά φεύγω! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αδερφη Αθανασια....

μαζι με το μυαλο μου χανω κ τα μαλλια μου...και τα ματια μου απο το γουρλωμα με αυτα που ειπες-λετε!!!! :lol::lol::lol::lol:

χιλια συγνωμη αλλα ειμαι εκτος...Δρομου του θεου....!!!!

Δε βαριεσαι....ολοι στον παραδεισο θα παμε? :P:P:P:P:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!  που λετε για το βάρος εγώ θα ήθελα πάλι ένα μωρό Μέχρι 3κιλα το πολύ για να το βγάλω πάλι εύκολα 😜! Είχα πάει εγώ υπέρηχο κ το έβγαλε 2700 κ γέννησα την επόμενη ήμερα 2500! Ήταν μια σταλιά αλλά πραγματικά βγήκε μονος του 🤪🤪 αλλά οπως λέει κ το @ditakiκανενα δεν έμεινε μέσα στην κοιλια! Κ εννοείται εμένα η γιατρος μ είπε δεν είναι μόνο το βάρος είναι όλα π πρέπει να βλέπονται αναλογικά δλδ το μηριαίο οστό η κεφάλι του όλα να αναπτύσσονται φυσιολογικά να συμβαδίζουν μεταξύ τους… @Apostolia88κοριτσι μου καλά έκανες να παρεις μια δεύτερη γνώμη! Αν δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρο σου είναι το καλυτερο π μπορείς να κανεις!!  
    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...