Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

με 270ε ζει η Άννα Βίσση τον μήνα, δεν ξέρω αν πρέπει να κάνουμε όλοι έρανο για να σωθεί η γυναίκα!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Ζωή αυτά τα σπιτάκια είναι στο Ρύσιο ;):roll::roll:

μην την ξυπνάς βρε, άσε την να κοιμηθεί λίγο :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζωη περαστηκα....

καποτε ειχα γκομενο που εμενε στο Ρυσιο..απ'ολα τα πραγματα..ζηλευα τη ζωη του εκει..την οποια αυτος μισουσε βεβαια...

ενα δειγμα του γιατι χωρισαμε...

Περαστηκα Ζωητσα..ιωση θα ειναι..αγαπη μου...ποσο τα λοιπαμαι οταν ειναι ετσι μαραμενα και αρωστα...

Εγω παλη δεν συγκινουμαι με τις μεγαλουπωβλεις..εμενα μου αρεσει πολυ η Βιενη..ΠΟΣΟ θα ηθελα να ζω στα προαστια της..με εκεινα τα τελεια σπιτακια....

η Πραγα...με θεα την Παλια πολη..οχι Παρισι Λονδινο δε με συγκινουν..πφφφ..

Αργυρω..μα πουλανε και πνευμα ρε συ..ζηταν εκαι τα ρεστα..

εχουν φτιαξει εταιριες και το παιζουν και νομιμοι..

ναι ρε φιλε εισαι νομιμος..γιατι αυτη η χωρα στην οποια δεν υπαρχουν νομοι..και εαν υπαρχουν ΔΕΝ εφαρμοζωνται..ευνωει την φοροδιαφιγη...πφφ..παλιοαπατεωνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πήρα άδεια το πρωϊ και πήγα στον αγιασμό με τον Μιχάλη, τώρα επέστρεψα στο σχολείο

Τα βιβλία όντως υπάρχουν φέτος αλλά εμείς δεν πήραμε, τα στείλανε καταλάθος σε άλλο σχολείο :o:o:o:o:o και τελικά θα τα μοιράσουν αύριο. Η δασκάλα μας δεν απεργεί οπότε κανονικά μάθημα μέχρι το μεσημέρι ;)

Καλή αρχή σε όσους ξεκινάνε σήμερα παιδάκια και εκπαιδευτικούς :D:D:D:D

Αργυρώ ο Λουκάς πως τα πάει? προσαρμόστηκε εύκολα?

Ζωή περαστικά στην μικρή σου

Θα γνωριστούμε κι εμείς κάποια στιγμή που θα πάει.....

Νατάσα 3 βδομάδες μας είπαν για αρχή για τον γύψο. Την άλλη Παρασκευή που κλείνουμε 3 βδομάδες θα πάμε να βγάλουμε ακτίνες αν έχει απορροφηθεί το υγρό θα τον βγάλουμε αλλιώς θα τον κρατήσουμε κι άλλο

Άφρο πότε θα ξεκινήσετε παιδικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Είμαι στο γραφείο, πήγαμε το πρωί για τον αγιασμό στο σχολείο, επέστρεψα γραφείο και στις 12 παρά θα περάσω να τις πάρω.

Λοιπόν η Φ κανένα απολύτως πρόβλημα, πρόλαβε να γίνει η μασκοτ..με χαιρέτησε και μου έστειλε φιλί κι έφυγα :D

Η Ι μπήκε διστακτικά μέσα, μου έπιανε το χέρι με κοιτούσε, ντρεπόταν αλλά τις άρεσε και θέλησε να καθήσει κι αυτή :D

Θα δούμε...περισσότερη έννοια έχω την Ι παρά τη Φ αλλά νομίζω όλα καλά θα πάνε.

Οι δασκάλες μας είναι πολύ καλές, ο χώρος πολύ καλός και σχετικά λίγα παιδάκια.

Αυτάααααα

Καλή αρχή και στα υπόλοιπα παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Αργυρούλα είπα ψέμματα! :D:mrgreen:

Έκλεισα μεν το ΦΒ, αλλάααααα είπα πρωτα να γραψω εδω και μετά να συνεχίσω! :mrgreen: Επίσης έχω να πω οτι και εγω λατρεύω τις φόρμες και τις θεωρώ το πιο καταλληλο ένδυμα για παιδάκια ήλικίας μέχρι δημοτικού. Ειδικά αυτές οι φούτερ και το στυλ που περιέγραψε η Γωγώ πολυ με αρέσει.

Επισης να προσθέσω οτι και ο Δ/ντης του απέναντι δημοτικού, σήμερα στο Αγιασμό τα ίδια έλεγε στους γονείς! :D

Και επιτέλους θεωρώ μεγάλο λάθος την καταργηση της σχολής στα σχολεία! :geek: Μας έφαγαν οι νεωτερισμοι... :twisted:

Ιουλία συμφωνω μαζί σου όσον αφορά στο χωριό. Είμαι παιδί της πόλης και όταν ακούω τον Π να μου λέει να πάμε στο χωριό του παθαίνω αλλεργικο σοκ! Ξερω όλα τα αρνητικα της πόλης σε σχεση με την επαρχία και τα παραδέχομαι και παρόλα αυτά την προτιμώ. :? Ξερω οτι στο χωριό ισως έχω καλύτερη ποιότητα ζωης (τουλάχιστον στο οικονομικό), αλλα ξέρω οτι θα βαλτώσω.

Βενάκι δεν είναι οτι στην πόλη δεν κουτσομπολεύεις ή οτι αλλάζει η... συνταγή των αστών, ΑΛΛΑ (θα μιλήσω προσωπικά για μένα) εγω στην πόλη δεν προλαβαίνω να κλ@σω, θα κάτσω να ξομπλιάσω (=κουτσομπολεψω) αν η γειτόνισσα πήγε στην εκκλησία με τζιν ή αν τα παιδια της εχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας μεταξυ τους;;; :shock::shock:

Έχω δύο χωριά και με του Π τρία! Τα έχω ζήσει και τα 3 παααααρα πολύ! Γενικά πιστεύω οτι ο πολύς ελεύθερος χρόνος σε "φθείρει". Βλέπω και τους συγγενεις μου στο χωριό... επειδή δεν έχουν με τι να ασχοληθουν ασχολουνται συνεχεια μεταξύ τους. Μονίμως είναι τσακωμένος κάποιος με κάποιον . Συζητούσα το καλοκαίρι που κατέβηκα για την κηδεια της θείας μου (την χάσαμε απο λέμφωμα... το είχε 8 χρόνια :( δεν σας είπα κάτι γιατί ήμουν φορτισμένη...) με την γυναικα του ξαδερφού μου και μου έλεγε οτι η ανηψιά μου θέλει να πάει κολυμβητήριο, αλλα δεν μπορουν να την πηγαινοφέρνουν στον Πύργο ή στην Πάτρα 2 φορές την εβδομάδα... είναι 200 χλμ την εβδομάδα (2 επι 50χλμ επι 2) :roll:

Βλέπω και την πεθερα μου που όταν πίνουμε καφεδακι το απογευμα και κουτσομπολεύουμε διάφορους με ρωτάει πράγματα για την ταδε ή τον ταδε πχ που εμένα ούτε θα μου πήγαινε στο μυαλο να ρωτήσω ακόμα και τους πιο κοντινούς μου, γιατί θεωρώ πως όλα έχουν ένα όριο. Ε στο χωριό αυτό το όριο πολλες φορές ξεπερνιέται! Αυτα είχα να πω, χωρις φυσικά να θέλω να θίξω τις χωριατοπούλες της παρέας! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::oops::lol:

Ζωίτσα ευχαριστω που ρώτησες για τα μαθηματα μου. :x Έγραφα χθες ένα δύσκολο μάθημα που το διδάσκει και ένας... δύσκολος καθηγητής. Έγραψα όσες ερωτήσεις μου ζητήθηκαν, αλλά το θέμα είναι οτι απο δω και πέρα όσα μαθηματα δίνω είναι "ιδιαίτερα" και δεν έχω σαφη αποψη για το αν πέτυχα ή όχι... :? Πάντως απο τον εαυτό μου είμαι ευχαριστημένη. :D Περαστικά στο κοριτσάκι σου! :x Να γίνει γρηγορα καλα! :D

Γωγώ εξακολουθείς μωρή να μη σηκώνεις τηλέφωνα!!! :twisted::twisted::twisted: Ναι που λες στον άλλο γιατρό πάω ακόμα, αλλα η τελευταία επίσκεψη που θα του κάνω θα είναι μετα τις 15/9 να μου συνταγογραφήσει, να μου γραψει παραπεμπτικά και να μου γραψει και την τελευταία άδεια. Μετά δεν τον έχω αναγκη, θα συνεχίσω με τον άλλον το αποφασισα-με. :roll:

Αναστασί εσύ μαρι έβαλες φωτο απο το πάρτυ; Δεν πηρα χαμπάρι...

Νατασα-Θου καλα να περάσετε! :D Καλή ΜΗ σχολική χρονιά! :mrgreen:

Νατασσούλα πως είναι η Έλενα; :x

Μωρή Παναγιωτα, έλα να κάνεις και τα δικά μου! Παστρικοθοδώρα! :lol:

Αφρο σου απαντησαν τα κορίτσια. Κάτι άνετο για να μπορει να παίζει και να κατουράει άνετα! :mrgreen: Είμαι υπέρ της φόρμας και γενικά το αθλητικό στυλ στα αγοράκια πολύ το γουστάρω... Δεν είναι τυχαίο που όσοι γκομενοι μου άρεσαν με έριχνα κατόπιν γυμναστικής επιδείξεως! :lol::lol::lol:

Και κάτι άλλα ήθελα να γραψω, αλλά πέρασε η ωρα... και ΠΡΕΠΕΙ να διαβασω... γραφω δυο μαθηματα την Πέμπτη. :twisted:

Θα επανέλθω το βραδάκι.

(Παω να γραψω και στο κρυφό! :oops::oops::oops::mrgreen: )

Νατασσούλα μόλις είδα οτι πόσταρες. ;)

Μαρακι καλή σχολικη χρονιά! :D:D:D Καλο μεταπτυχιακο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!κοριτσια μια ερωτηση προς τις πρωην και νυν θηλαζουσες...επιτρεπεται να κανω ανταυγιες???εχει κανει καμια????εχω ακουσει και ναι και οχι...και εχω αγχος γιατι εκλεισα τελικα ραντεβου αλλα φοβαμαι μην παθει τιποτα το μωρο :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γέλασα με το ποστ σου :lol::lol::lol::lol::lol: να μην παραθέτω ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία αυτό είναι αλήθεια βρε και εγώ περισσότερο ανησυχώ για τον Λ. παρά για την Ρ. :mrgreen:

Νατασούλα μια χαρά ο Λ. τι να προσαρμοστεί? τι εννοείς? μόνο αίθουσα άλλαξε, κατά τα άλλα όλα τα ίδια......και μην νομίζεις ότι έχουν αρχίσει και τα δύσκολα, ό,τι κάνατε πέρυσι τα κάνουν και φέτος πάλι :o:o:o:o απλά πραγματάκια :?

οι ανταύγεις και οι βαφές επιτρέπονται κατά την διάρκεια του θηλασμού! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!κοριτσια μια ερωτηση προς τις πρωην και νυν θηλαζουσες...επιτρεπεται να κανω ανταυγιες???εχει κανει καμια????εχω ακουσει και ναι και οχι...και εχω αγχος γιατι εκλεισα τελικα ραντεβου αλλα φοβαμαι μην παθει τιποτα το μωρο :?:?:?

Σχεδόν όλες έχουμε κάνει είτε βαφή είτε ανταύγιες

Εννοείται να κάνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αν προσαρμόστηκε από τις διακοπές του καλοκαιριού εννοώ, να μπεί πάλι σε πρόγραμμα δηλαδή, εσάς βέβαια οι καλοκαιρινές διακοπές δεν είναι τόσο μεγάλες όσο εδώ αλλά και πάλι 6 εβδομάδες είναι αρκετό διάστημα ;)

Σισσάκι καλή επιτυχία στα μαθήματα και μην κλαίγεσαι αφού θα τα περάσεις πάλι όλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καλα σου λεει η νατασουλα..σταματα μωρι την κλαψα..αν μας ανακοινωσεις τιποτα 9αρια θα σου στειλω ενα ταψι μπακλαβα απο το λεονε για τυμωρια... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια ,να στε καλα!!! :D:D ...για βαφη ολη μου λενε οχι παντως...μονο ανταυγιες λενε γιατι δεν ακουμπαει το δερμα και δεν περναει στο γαλα του μωρου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα και Χρυσα! =))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol: Αλλα αλήθεια δεν ξέρω... :roll:

Δε με πειράζει όμως (ψεμματα λέω! :lol::lol::lol::lol: )

Χρυσα γίνεται τον μπακλαβα να τον κάνεις καταϊφι;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::@):@):@):@):@):x

Α! Σημερα η αδερφη μου θα παρει την Χ στη σχολή που κάνει μπαλέτο για να παρακολουθησει μια ταξη με κοριτσάκια και αν θέλει θα την γραψω! Εφόσον βεβαια δε μου ζητησει κανα εξωφρενικό ποσό! :twisted::twisted: Διαφορετικα θα ψαξουμε για κάτι άλλο... :roll:

Έγραψα και στο κρυφό! Καλε πόσα είπατε;;;;; Μόνο εγω έλειπα η μελετηρη!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα τον κλείνω στ' αληθεια γιατι όσο τον έχω ανοιχτό τοσο ξεμυαλίζομαι και όλο μπαίνω να ρίξω μια ματιά! :oops::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia2 ΟΛΑ επιτρεπονται!

κανε οτι θες!

καλε σας μπερδεψα....

μας πηρα στον παιδικο του δημου μας...δεν το περιμενα φυσικα...!

οποτε δεν θα παει εκει που δουλευει η μαμα μου...γιατι ηταν η μονη λυση ..και θα την επερναν με μεσο και σαν παιδι προσωπικου!

φυσικα ακομα δεν μας εχουν καλεσει να ξεκινησουμε...παμε με ρυθμους χελωνας τωρα που τελειωσαν τα πανηγυρια!

προνηπια δεν θα παρουν κανενα για την ωρα!

Σισσι ποτε δεν γραφεις?

καλε θα πιουμε κανα καφε?

σας καλω ολες σπιτι μου!

πειτε ποτε μπορειτε!

κουμπαρουλα...παμε πραγα?

τι τελεια...τι ηρεμια στην παλια πολη...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι Βικυ ειδες..ρε συ...αχ..να ρε γι'αυτο θα γινουμε κουμπαρες..επειδη εκτος απο τοςυ συζηγους..συμφωνουμε σε ολα τα αλλα...χαχαχαχα...

Αλλα ναι αυτη η ηρεμια τους δεν συγκρινετε...

Τρελη!!!

Σισσυ ρεεε..το κανταιφι τους δνε ειναι ωραιοοοο...αλλα ο μπακλαβας εχει φυλλο σαντσιγαροχαρτο..φτιαχνετε με φυστικι αιγυνης..εχει τελειο ελαφρυ σιροπι...εγω τροω χαλαρα ενα κιλο..και χαμπαρι δεντ ο παιρνω..τοσο τελειο ειναι το ατιμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα...στπυς γκομενους θα σφαχτουμε...εμενα πχ μου αρεσε καργα το ξανθουλι τεκνο με το τατου..απο τους "Σπαρτιατες" στις διακοπες μας..χαχα..βεβαια ντιμενος ηταν ολιγον τι φλωρος και μπλιαξ..αλλα ΟΚ :lol::lol:

Ημιγυμνος σπαρτιατης ηταν...χχχμμμμ [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Αχ..Πραγαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνουμε γιατι δεν εχουμε τα ιδαι γουστα...

εγω θελω μελαχροινο και λιγο μπρουτε...!τα τατου δεν με χαλανε καθολου!

χαχχαχαχχα

να τι δωρο θα σας κανουμε για τη βαφτηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ΜΑΣ κανετε;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D

και στον Ο;;;;..

δε νομιζω να τον συγκινισει ο ξανθουλης μπρατσομενος 20αρης..με τα σεξι τατου στο μπρατσο..και στο μπουτι..εμ...σχετικα ψιλα.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα, κατάλαβα, μια χαρά, δεν είχε πρόβλημα, αντίθετα έλεγε και πότε θα αρχίσουν τα σχολεία! :?

Χρύσα αυτή είναι η συνοικία των ονείρων σου? :o:o:roll:

περίμενε να σου βρω την δικιά μου! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...