Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Καλημερες~!~~

τι κανετε;;;

τωρα που εχω πιο φρεσκο κεφαλι..

Αφρο εγω του Χ του παιρνω γι ακαθε χρονια 10 αλλαξιες για το σχολειο. 1 για καθε μερα +1 στην τσαντα -που τις περισσοτερες φορες τουλαχιστων το πανω μερος το χρισημοποιει.

Δες αναλογα ποσο θα λερωνετε ο Μ και ποσο συχνα θα βαζεις πλυντηριο και πραξε αναλογα.

Για φαγητο εγω εχω ενα ταπερακι της ταπεργουερ- γιατι τα ανοξειδωτα δεν τους κανουν

μαρια αν μπορςι;ς να βρεις της μπεαμπα το ταπερακι..ειναι ΒΡΑ φρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στον παιδικό εννοείται ότι κάθε μέρα άλλα ρούχα! ακόμη και αν δεν λερώνεται με φαγητό, θα λερώνεται διαφορετικά δλδ θα καθήσει κάτω, θα καθήσει στο χώμα κ.λπ :!:

ρε Μαρία αν βάζεις μόνο τοστ ή πίτα κ.λπ, δλδ δεν βάζεις φαγητό όπου χρειάζεται να είναι καλά σκλεισμένο, νομίζω ότι αυτό είναι οκ!!!

ρε συ τόσες ώρες τι άλλο θα τρώνε εκεί? :?

Αφρο πολύ ωραίες οι φωτό σας :D:x

αχ γέλασα που είδα το μπλε παγκάκι με τα μπλε ρούχα :lol::lol::lol::x:x

Χρύσα η απόφαση ελήφθη? Τζίνι τελικά? :?:

Θούλη τι αγορομάνες βρε? έλα εδώ να δεις και τα δικά μου, όταν αποφασίσουν να χτυπηθούν!!!! X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω θα περιμενεουμε τον δημοτικο που θα βγουν τα τελικα παοτελεσματα μετα το ΕΣΠΑ την τεταρτη.

Ετσι μας ειχαν πει οταν βγηκαν τα πρωτα προσωρινα.

Ειμαστε 7οι στους επιλαχοντεες, τωρα με το ΕΣΠΑ και τις επιπλεων θεσεις μπορει να φυγουν μερικα παιδιακια και την Παρασκευη εγινε και η κληρωση για τα προνηπια αλλα δεν βγηκε ακομα η λιστα...

Αλλα 99% Τζινι ναι. Παντως τον Γιαννη εξαρχας θα τον στειλω του χρονου στον Κηπο-εαν παλη δεν τον παρουν στον Δημοτικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαθητής απάντησε σωστά σε όλες τις απαντήσεις αλλά μηδενίστηκε!!! γιατί????

1 - Σε ποια μάχη σκοτώθηκε ο Λεωνίδας;

- Στην τελευταία του.

2 - Πού υπογράφηκε η Διακήρυξη της Ανεξαρτησίας;

-Στο κάτω μέρος της σελίδας.

3 - Ποια είναι η κύρια αιτία διαζυγίων;

-Ο γάμος.

4 - Ποια είναι η κύρια αιτία της αποτυχίας;

-Οι εξετάσεις.

5 - Τι μοιάζει περισσότερο με μισό μήλο;

-Το άλλο μισό.

6 - Τι δεν μπορείς να φας ποτέ για πρωινό;

-Γεύμα και δείπνο.

7 - Αν ρίξεις ένα βότσαλο σε μια λίμνη, τι θα συμβεί;

-Θα βραχεί.

8 -Πώς μπορεί κάποιος να ζήσει 8 ημέρες άυπνος;

-Κανένα πρόβλημα. Θα κοιμάται τις νύχτες.

9 - Πώς μπορείς να σηκώσεις έναν ελέφαντα με ένα χέρι;

-Δεν θα βρεις ποτέ έναν μονόχειρα ελέφαντα.

10 - Αν έχεις στο ένα χέρι 3 μήλα και 4 πορτοκάλια και στο άλλο χέρι 4 μήλα και 3 πορτοκάλια, τι

έχεις;

-Πολύ μεγάλα χέρια.

11 - Εάν πάρει 10 ώρες σε 8 άντρες να χτίσουν έναν τοίχο, πόση ώρα θα πάρει σε 4 άντρες για να τον χτίσουν;

-Μηδέν χρόνο, γιατί είναι ήδη χτισμένος.

12 - Πώς μπορείς να πετάξεις ένα αυγό σε τσιμεντένιο πάτωμα χωρίς να το σπάσεις;

-Με όποιο τρόπο θέλεις, τα τσιμεντένια πατώματα δεν σπάζουν!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και πόσο δίκαιο έχει!!! ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χρυσα έγιναν πολλά μαύλιζε στήσω θεσσαλονίκη και σήμερα θα ξανά βγούνε οιβπινακες ...που ξερεις μπορεί ναβπερασεις.

Αργυρώ και εγω το είδα το παγκάκι χαχαχα δεν είδα ακόμα τα χπλιά σας εκει θα τα δω σε λίγο.

πρέπει φορμανκαθε μέρα? Παντελονακια άνετα δεν κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη θα φοράει ότι πιο άνετο έχετε και το παντελονάκι δε χρειάζεται να έχει κουμπάκια ή φερμουαρ, να ανεβοκατεβαίνει εύκολα. Εμάς οι φορμίτσες μας βόλεψαν πολύ και μάλιστα με τα πολλά τα κρύα είχαμε βελουτε φορμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι ανβεχει φερμουάρ μόνος του θα πάει τουαλέτα? Οχι οτι δεν ξέρει να το κανει.

ούτε εμένα μου αρέσουν οι φόρμες ααι έχει αρκετά παντελονακια άνετα.

άντε να βγούνε και σήμερα πάλι τα αποτελεσματα να ηρεμισουμε .....να μάθουμε μετα και το μπουγιουρντι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα σε βλέπω

πες ρε τι ταπερ να πάρω για το σχολείο που να είναι του υγιεινου?

Αφροδίτη με τη βοήθελα της δασκάλας εννοείται αλλά σκέψουν να έχει να κουμπώσει, να βάλει καλσόν κλπ κλπ σε 20 παιδάκια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο Μανωλάκης είναι μεγάλο παιδί, ίσως την πρώτη φορά να μην πάει μόνος του στην τουαλέτα, αλλά μετά θα πηγαίνει μόνος του βρε!!! :)

και η Ρ. μόνη της πάει, αλλά και τα άλλα παιδάκια.....θα δεις θα γίνει πολύ ανεξάρτητο παιδάκι! :);)

αρκεί να μπορεί να ξεκουμπώσει το κουμπί, π.χ. η Ρ. έχει ένα τζιν παντελόνι που δεν έχει κουμπί αλλά από τα άλλα τα μεταλικά που μπαίνουν μέσα, ........πώς λέγεται? δεν ξέρω.....και δεν της το φοράω στο σχολείο γιατί δεν μπορεί να το ανοίξει!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δενε ιναι απαραιτητα φορμες καλε..εγω σου ειπα αλλαξιες..δηλαδη εχει και παντελονακι ακοτλε..και μερικα τζινακια ο Χ που ειναι μαλακα και λεπτα για μενα...

οτι εχεις ρε παιδι μου και του φορας στο παιχνιδι..αρκει να εχει ελευθερια κινησεων..

μεας απλα στον παιδικο επειδη δινουν εμφαση στην αυτοεξυπηρετιση- πραγμα απολυτα εκνευριστικο και ενα παο τα μειων του συγκεκριμενου σταθμου-- μας ειπαν παντελονια χωρις κορδονια και πολλα κουμπια, ζωνες κλπ.

Παντοφλακια εγωτ ου εχω κροκσ χειμωνα καλοκαιρι..δεν ξερω για ποσο θα του κανουν αυτα που εχει..μαλλον θα βγαλει τον χειμωνα με καλτσα..αλλα απο ανοιξη θα θελει καινουρια.

μαρια τα πιο υγειηνα και ασφαλη για μενα ειναι τα ανοξειδωρα 18/10..αλλα δεν τα δεχονται ολοι οι παιδικοι κυριως δε πειδη δεν μπαινουν ,ικροκηματα..

εγω ειχα παρει αυτα http://www.ecobaby.gr/product_info.php?products_id=767

αλλα τα εχω μονο στο σπιτι..

αλλιως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ντεζαβου ...ολα αυτα που έγραψε η Παναγιωτα για την γενική τα έχω ξανά διαβάσει απο αυτήν ....ακόμα και για τα χάλια .....ρε Παναγιωτα η έπαθα ντεζαβου η καθε χρόνο τα ίδια κανείς και τα ίδια γράφεις χαχχχχχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα ιδια κανω ρε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τι κανετε;;

Λιγο σας διαβασα..

Αφρο φορα καλε στο παιδι οτι ρουχα του εχεις.Απλα να τα αλλαζεις καθε μερα!!!!Λερωθει δεν λερωθει...Σιγα μην παρεις τωρα φορμες ενω εχεις παντελονια!!!!

Παω να διαβασω και τα αλλα!!!Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..εμας απλα στον παιδικο επειδη δινουν εμφαση στην αυτοεξυπηρετιση- πραγμα απολυτα εκνευριστικο και ενα απο τα μειων του συγκεκριμενου σταθμου-- ......

Χρύσα εγώ δεν το βρίσκω καθόλου μείων αυτό, αντίθετα πολύ καλό! ;)

καλό είναι να μαθαίνει το παιδί να αυτοεξυπηρετείται, να γίνεται λίγο ανεξάρτητο! :);)

γύρισα, πήγα στο ποτάμι.....αύριο λέω να πάω νωρίτερα για να καθίσω και λίγο να απολαύσω θέα και ηρεμία, ίσως να πάρω και κανένα βιβλίο μαζί :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μ εδω μόνος του παν ι τουαλέτα

Καλαντάρια έχω παίξει με τα καμώματα του εεταα .....θα έχει πέσει πολύ σκατο (όπως λέει και ο Κ) για την πατάτα που έγινε ....

Σήμερα ήρθαν τα φιλα τα παπουτσάκια καλέ ....τζάμπα!!! Χαχαχα αν και μεσα είχαν απόδειξη για αντικαταβολη το κουριερ δεν με χρεώσει!!!! Χαχαχα

τέλεια είναι!!! Λίγο μεγάλα αλλα περπατάει άνετα ...τα φοράει 3 ώρες τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυ

αργυ χαιρομαι γτ δε θα πεδευτω με το ξυπνα ντυσε κτλ..αλλα δε ξερω ειναι πιο ηρεμος τωρα που δε παει απο οταν πηγαινε..

πηρα στο σταθμο..ειπε πρωτα θα παρουν απο εσπα..μετα εργαζομενες κ μετα ανεργες περσινες...φεξε μου κ γλυστρισε...θα τη ξανα ενοχλησω πιο μετα

κριμα παντως για το θοδωρη γτ πηγε στα δυσκολα χρονια σχολειο κ τωρα σπιτι..

ρε εδω να δεις τι ξυλο παιζει..μα κ ο μικρος οτι κ να το κανεις κλααααααααααααααααααμα..απαρηγορητος ο ατιμος..πφφφφφφφφφφφφφ

οκ πολλα παιδια βλεπω ειναι γαλακια :lol::lol::lol:

χρυσα μακαρι να σας παρουν ρεεε

καλε ξεχασα να πωωωω..γνωρισα τη ζωη.καλε ολες ψηλες ειναι..ειναι αποστευτα γλυκεια..αληθεια σας λεω..ειναι πολυ γλυκεια..εχει μπειμπι φεις που λενεε...η μικρη της κουκλιτσα...ξανθουλα κ αυτη...

αφρο εγω με φορμες βολευτηκα..κ πηρα περισι τοοοοσες πολλες..κ φετος δε εχεισ σταθμο

μαρια καλη αρχη αυριο.. :mrgreen:

μισακη που εισαι καλη μουυυυ

τασου αυριο θα ρθεις???????????7

γωγω καλα? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες...Τι κάνετε;;;;Εμείς καλά...Η μικρή έχει λίγο βηχάκι.... :roll::roll::roll: Να δούμε πως θα εξελιχθεί...

Λοιπόν, επειδή απουσίαζα να σας πω τα νέα μας από τον παιδικό....

Η Ιωάννα ξεκίνησε την προηγούμενη Δευτέρα στον παιδικό του δήμου που ανήκουμε, αλλά δε ζούμε... :lol::lol::lol: Και που είχαμε μπει με μέσον... :oops::oops::oops::oops: Που είναι κανα τέταρτο από το σπίτι μας με αμάξι και που στον ίδιο πάει και η Βασιλικούλα του Μιτσακίου... :lol::lol::lol: Φυσικά δε χρειάστηκε προσαρμογή....Λαχταρούσε πως και πως να πάει σχολείο....Την Τρίτη ξαναπήγε σχολείο, πήγα την πήρα, γυρίσαμε σπίτι...Χτυπάει το τηλέφωνό μου...."Κυρία Παπ......;;;;" μου λένε..."Παρακαλώ, ποιος είναι;;;" απαντώ εγώ... "Η κυρία ταδε...Η διευθυντρια του παιδικού σταθμού..." (δεν κατάλαβα ποια ήταν)...Λέω εγώ "Μάλιστα, τι θέλετε;;;" Μου λέει "Δεν ενδιαφέρεστε πλέον για το σταθμό μας;;Γιατί δεν ήρθατε δυο μέρες τώρα;;;" :shock::shock::shock::shock: Ρωτάω "Συγγνώμη για ποιο σταθμό μου μιλάτε;;;;" :?:?:?:? Μου λέει "Του Χαλανδρίου" (δίπλα στο σπίτι μας)...Τα παίρνω στο κρανίο και της λέω "Συγγνώμη, σας έπαιρνα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τηλέφωνο να δω αν βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν απαντούσατε ποτέ..." Μου λέει "ναι, ήμασταν κλειστά...Αλλά την Παρασκευή βγήκαν τα αποτελέσματα στο ίντερνετ..." Της λέω "δεν μπήκα να δω..δεν το ήξερα...Φανταζόμουν ότι θα με ειδοποιούσατε αν μας πέρνατε..." :twisted::twisted::twisted: Και μου λέει "Η αίτησή σας έγινε δεκτή...Σας περιμένουμε αύριο..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι χαράααααααα.......

Έτσι, την επόμενη μέρα η Ιω πήγε στο καινούριο σχολείο δίπλα στο σπίτι μας.... 8-)8-)8-) Πήρα τηλ στον άλλον και τους είπα ότι έχουμε θέμα με τη μετακίνηση και δεν μπορέσαμε να βρούμε λύση κι έτσι δε θα πηγαίνουμε...Μου είπε να ετοιμάσω μια αίτηση διαγραφής και να πάω...Αλλά δεν έχω πάει ακόμα.... :oops::oops::oops::oops: Βασικά μου είχε πει ο Γ. ότι θα πάει, αλλά δεν πήγε... :twisted::twisted: Τουλάχιστον να πάρει τη θέση μας ένα άλλο παιδάκι.... ;);););)

Ο νέος σταθμός είναι πολύ καλός....Φοβόμουν λίγο γιατί είχα ακούσει διάφορα για υπεράριθμα τμήματα αλλά ήταν ράδιο αρβύλα...Η Ιω είναι στην τάξη της 25 παιδάκια με 2 δασκάλες....Μια χαρά μου φαίνεται για δημόσιο σταθμό... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τα τροφεία είναι βέβαια τσουχτερά...180 ευρώ το μήνα.... :shock::shock::shock: Αλλά έχουν καλο φαγητό...

Σήμερα την αφήνω πρώτη μέρα μέχρι τις 4..Δηλαδή θα κοιμηθεί εκεί..Πηγαίνει η πεθερά και την παίρνει... :D:D Ούτε 5 λεπτά με τα πόδια δεν είναι.... ;););););)

Αρτζι να σε ενημερώσω ότι οι τουαλέτς του παιδικού έχουν χωρίσματα...... :lol::lol::lol::lol:

Επίσης, πέρυσι η Ιω ήταν με παντοφλάκια μέσα στην τάξη..Φέτος, στο δημόσιο, δεν ξέρω αν θα μας ζητήσουν... :roll::roll::roll:

Επίσης, ρε συ τα κοριτσάκια τι να φοράνε σχολείο;;;Το χειμώνα με φούστες και καλσόν;;;;; :?:?:?:?

Εγώ φόρμες, κολάν και άνετα παντελονάκια θα της φοράω..Τώρα της φοράω και κανα φουστανάκι, αλλά είναι καλοκαίρι..Δε χρειάζεται καλσόν.... ;););)

Αφρο και παγουρίνο να του πάρεις με το νεράκι του...Να το έχει στην τσάντα...

Στάσα θέλουμε φωτος από πάρτυ...

Χρυσάκι μακάρι να σας πάρουν ρε στο δημόσιο... :(:(:(:(

Είσαι τρελή;;;; :shock::shock::shock: 25 ευρώ για τάπερ;;;;; :o:o:o:o

Μαράκι μια χαρά μου φαίνεται αυτό για σνακ.... ;););)

Θου σου είπα..Να δεις τη Μαρτίνα τι ρίχνει στην Ιω...Και η Ιω όταν φτάσει στα όριά της...Μπουνιές στην πλάτη...Δαγκωματιές στο κεφάλι...Χθες η μικρή είχε σκύψει και της δάγκωσε το "παπάκι" της Ιωάννας... :o:o:o:oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες, τι κάνετε?

σας διάβαζα αλλά δεν είχα χρόνο να γράψω

Βίκυ καλώς ήρθατε, την Μ-Ι που την πήραν τελικά παιδικό ή προνήπια δεν κατάλαβα :?:?:?

Άφρο στον παιδικό εγώ δεν βάζω μόνο φόρμες, αλλά και τζινάκια και φορεματάκια(στην Έλενα)

Μαρία από την στιγμή που δεν θα βάζεις φαγητό που θέλει ζέσταμα τα πλαστικά ταπεράκια μια χαρά είναι.

Εγώ έχω την ταπεργουερ τετράγωνα στο μέγεθος 1 τοστ και την βάζω εκεί το δεκατιανό και το μεσημεριανό σε ανοξείδωτο ταπερ γιατί τα ζεσταίνουν σε φούρνο

Αυτό με την ΕΕΤΑΑ πάλι τι είναι?????????? Πόσο μ@@@@@ες μπορεί να έιναι?

Βγάλαν τις λίστες, χάρηκε ο κόσμος και τώρα άντε πάλι στην αναμονή :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Το βλέπω το πρόγραμμα στο τέλος να ακυρώνεται τελείως :o:o:o:o:o:o:o:o

Σίσσυ μια χαρά μου φαίνεται ο γιατρός, μακάρι να πάνε όλα όπως τα έχεις φανταστεί :D:D

Εμείς καλά, η Έλενα έχει αρχίσει και βαριέται καταβαίνει και σέρνεται στα πατώματα σκαρφαλώνει όπου βρεί και δεν μπορώ να την συμμαζέψω :shock::shock::shock::shock:

Γωγώ μια χαρά με τον παιδικό,

εγώ πάντως και το χειμώνα της φοράω φούστε και φουστανάκια με καλσόν :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μπραβο ρε..αντε μπραβο..στο αλλο ποσα θα πληρωνες?

νατασουλα κ τοσο μου αντεχει η ελενα μια χαρα ρε..αντεχει?ποτε ξαναπατε γιατρο?η καημενη χανει κ μαθηματα στο σχολειο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Αφρο είδα χθες τις φωτος της βάφτισης αλλά επειδή έμπαινα από κινητό δεν μπορούσα να σχολιάσω....Τέλειες πάντως.... :mrgreen::mrgreen:

Σισσόνι κι εγώ διάβασα για το γιατρό...Μια χαρά..Μακάρι να πάνε όλα τέλεια... ;);););) Στον άλλον πηγαίνεις ακόμα;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα και βολεύει ρε συ η τουαλέτα, ανέβασε κατέβασε καλσόν;;;; :roll::roll::roll: Δεν υπάρχει κίνδυνος να τα κατουρήσουν;;;; :roll::roll::roll::roll: Εσείς αρχίσατε;;;; :?:?

Παναγιώτα έχεις γίνει παστρικο-θοδώρα... :lol::lol::lol::lol: Χθες ανταλλάξαμε κάποια σχόλια με το σταφάνι σου σε φωτο σου στο φεις...Κουκλια και εσύ και τα παιδιά.... :x:x:x:x:x:x

Λενάκι μου εκ Γερμανίας σε έχω χάσει... :oops::oops::oops: Καλά είστε κοριτσάκι μου;;;Τα παιδιά ηρέμησαν καθόλου;;;; :lol::lol::lol::lol:

Τι άλλο ήθελα να πω;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...