Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια χαχαχα..

Κοιτα..καθομασταν χτες στο μεσιμεριανο διαλειμα στο γραφειο και συζητουσαμε γι ατην εκδρομη.

θελουν να κανουν εκδρομη στη Λ πλαστηρα με το γραφειο και θα γινει το τελευταιο ΣΚ του Σεπτεμβριου.

Εγω κατοποιν οριμου ( 5λεπτης) σκεψης αποφασισα οτι δε με παιρνει να συμμετασχω..ειπαμε σε οτι αφορα εμενα αποφασιζω τσακ μπαμ..στα παιδια κολισυεργω...χαχαχ...

Και τους το ειπα..και μου λενε..μα ολοι θα φερουν τα παιδια τους..και τους εξηγησα πωςτα δικα τους παιδια..το μικροτερο ειναι συνομολικο του Χριστοφορου..

και πως με βαση τις καλοκαιρινες μας διακοπες..δε θα χαρω καθολου την εκδρομη γιατι..ουτε πεζοπορια θα πορω να παω, ουτε το βραδυ να καθισω μαζι τους για ποτο..ουτε βαρκαδα στη λημνη να παω..

αφου πχ στο προιον..δε θα τρωνε..μετα θα πεινανε και θα πρεπει να τους τιζω , μετα θα παμε πχ βολτα και ο Γιαννης θα νισταζει..και εαν δε τον κοιμησω θα μιρλιζει..μετα θα ερθει το μεσιμεριανο..παλη δε θα τρωνει η θα θελουν να κοιμηθουν αφου θα ειναι κουρασμενα..κοκ..

ε μου λενε εχει και παιδοτοπο το ξενοδοχειο για οσους δε θα ακολουθισουν το προγραμμα..

και τους ειπα πως αν ειναι να στερηθω περιπου 200 ευρω- δοματιο βενζινι φαγητο κλπ...και να καθομαι στο ξενοδοχειο στον παιδοτοπο καθομαι και σπιτι μου, εχει και εδω παιδοτοπους...και καλυτερα αυτα τα λεφτα να τα δοσω στε καποιον που εχει αναγκη ( δεν τους ανεφερα το βαφτιστιρι γιατι δε θελω να ξερουν τι κανω..δεν τους αφορα) και μου ειπαν πως τα παιδι αμου ειναι τοσο δυσκολα και γκρινιαρικα επειδη δεν τα εχω "σκληραγωγησει" στα ταξηδια επειδη δεν ειμαι καλος γονιος και ο τροπος που τα μεγαλονω τους στερει παραστασεις..

Εκει τους ειπα πως καλυτερα να κανουν πρωτα οι ιδιοι παιδι ( η "κυρια" που το ειπε ειναι 37 χρονων ανυπανδρη και χωρςι ΚΑΝ γκομενο) και οτι εχει ΠΟΛΥ μεγαλη διαφορα να εχεις δικο σου παιδι..και να εχεις γυρω σου παιδια αλλων.,..

και μετα μου ειπε για ενα φιλικο τςη ζευγαρι που απο μωρα τα κουβαλαει παντου..και της λεω πως το συγκεκριμενο ζευγαρο δεν εχει αναγκη απο λεφτα...η συζηγος εχει δικο της ξενοδοχειο, και δενε χει αννοιες οπως καθαρισμα σηδερωμα μαγειρεμα γιατι παιρνει γυναικα..

και ταπαιδια της κοιμουνται απο γεννεσιμιου της..δενε χεικλεισει 3 χρονια και βαλε αυπνη

ναι χαιρω πολυ αν ημουν ξεκουραστη εγω η ιδια και τα οικονομικα μας ηταν καλυτερα..θα πηγαινα εκδρομες και τα παντα..δε με χαλουσαν τετοιες εννοιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

μολις μπηκα να σας πω τα νεα μας και διαβα σα ααααααλλα νεα!!!! :D:D:D:D:D

Με αγχωσατε ελαφρως για τα εμβολια...αλλα τωρα οτι εγινε-εγινε...το παιδακι μου ειναι μια χαρα(προς το παρον!) οποτε δεν το σκεφτομαι...

Η Αννυ ειναι ντοκτορ τζεκιλ-μιστερ χαιντ!!!!Εκτος σπιτιου συνηθως αγγελος,εντος... :evil:

Στον παιδικο τελεια!!!Μπηκε μεσα,γνωρισε τη 1 δασκαλα,εβγαλε,παπουτσια,τσαντα κ βουρ στην αιθουσα με τα υπολοιπα παιδακια.ουτε 2η ματια μου εριξε!Μετα με εβαλε η δασκαλα της να συμπληρωσω τα στοιχεια της κ με ξαποστειλε για 1 ωρα!

Σαν στυμμενη λεμονοκουπα με πεταξαν! :lol::lol::lol::lol::lol::?

Μετα που πηγα να την παρω ακουγα τη δασκαλα που ελεγε στα παιδαι να την χαιρετισουν γτ ηρθε η μαμα της...ακουω την Αννυ να λεει "μα εγω θελω να χορεψω κ αλλο" :lol: και ακουω κ ενα αγορακι να λεει "εγω θελω να φυγω!Να παω εγω?????" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το παρτυ βλεπω να γινεται στον παιδοτοπο...βαριεμαι να σας γραψω τους λογους :oops::P:lol:

Βικυ καλως ηρθες!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δικά μου δεν έκαναν το μαντού, λέτε να μην το κάνουν εδώ? :?

δεν ξέρω :?

Εδω ειναι υποχρεωτικο για την εγγραφη στον παιδικο σταθμο.

Αν βγει θετικο πρεπει ολη η οικογενεια να ψαχτει και να ακολουθηθει η καταλληλη αγωγη.

Μηπως εκει δεν εχει καθολου κρουσματα φυματιωσης???

Για το μμρ τι εγινε παλι;;;

Εγω κοριτσια τα κανω τα εμβολια.ΑΠο τον ΠΟΥ δεν ειναι εγκεκριμενα ;;;Ο ΠΟΥ δεν λεει και για τον θηλασμο μεχρι τα 2;;;Δηλαδη στο ενα θεμα εχει αδικο και στο αλλο εχει δικιο;;;; :roll::roll::roll::roll:

ΚΑλα πολυ χαρηκα μιλαμε με το κρυφο. :D:D:D:D:D

Δεν προλαβαινω να σας γραψω τα δικα μου.Ενας πανζουρλισμος γινεται...να δω που θα ειμαι φετος.Μας ειπαν οτι παιζουν και μακρυνες περιοχες πια!!!!

Χρυσα απο Δευτερα θα σε τηλ να τα πουμε...και εγω εχω παρομοια θεματα..θα τα πουμε.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιτααα..θα σε περιμενω να με παρει ρεεε...αντε...

Τασια αυριο δεν ειναι το παρτι;;; ποτε θα μας πεις ρεεεε

Γωγουλινι..μουτσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα calling !!!!

Τί νέα;;;;

Εμείς σκατά!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Απλά το διασκεδάζουμε!!!!

Η Ε μου ένανε ένα απίστευτο σκηνικό υστερίας χθες το βράδυ αλλά τα κατάφερα! Δεν φώναξα, της την έφερα και έχει να το θυμάται. Έχει αρχίσει μετά τις διακοπές να μου λέει (αν κάτι δεν της αρέσει)'θα το πω στο μπαμπά' και τρελαίνομαι. Το άκουσε από κάτι μεγαλύτερα παιδάκια και της έχει κολλήσει. Χθες μου το είπε και μ'έκανε έξαλλη.

Παναγιώτα ο ΠΟΥ λέει πολλά. Πρέπει να συμφωνούμε με όλα; :?

Εγώ δε συμφωνώ! Τέλος!!! :lol::lol::lol:

Αναστασια δε μας μιλάς;;;;;;;;;; :lol:

Θου τί νεα;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα ρε πόσα γράφεις;;;;;; Θα σε μαζέψει η Θου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απομενα!

τι κανετε;

καλα απο το πρωι εκανα τις δουλειες....

πηγα στον αγγειολογο για τους κιρσους μου κ μαλλον και υπολογιζοντας την εξωσωματικη που θα κανω ,ορμονες κ πιθανοτητα πολυδυμης κυησης(υποθετικα μιλωντας ) παω μαλλον για επεμβασουλα να το αφαιρεσουμε,μν συμβει τπτ κατα τη διαρκεια της κυησης,κανας θρομβος κ τρεχω κ δν φτανω....μου πε οτι ηδη απο την 1η κυηση επρεπε να το παρακολουθω :? κ φωναζε η μαμα μου κ γω δν ακουγα :?:? τεσπα τριτη εκλεισα triplex κ βλεπουμε..

μετα ηρθα σπιτι κ πηρα μαριευη κ πηγαμε σε 2 τραπεζες,φωτογραφειο,φαρμακειο,σμ ηρθαμε σπιτι κ εκανα ενα σωρο δουλειες μεχρι σχεδον τωρα....δν με κρατανε τα ποδια μου αλλοοοοοο! !!!!!!!!

κ το απογευμα παλι εξω για δουλειες..........

βικυ welcome back τελεια περασετε κ τα παιδια το ευχαριστηθηκαν ελπιζω να γεμισατε μπαταριες για χειμωνα!

παναγιωτα ξεκινησε ο μικρος παιδικο;πως τα πατε; φιλια!

γωγουλα καλα νεα καταλαβαινω! χαιρομαι για σενα φιλια στα κοριτσια!

λενακι πως ειναι ο γιωργακης απο το χτυπημα;ελπιζω καλυτερα!μονο 75ε σουπερ αγορα!καλα σερφαρισματα!

θουλη αν το σκεφτομαι λεει για 2;με τρεεεεεεεεεελα !!!!!!!!!!! μακαρι να μεινω εγκυος πρωτα ο θεος!!!!!!!!!!

κ ας ειναι κ 1 κ 2 κ 3 [smilie=confused2.gif] :lol::lol::lol::lol:

καλα για τα εμβολια η μιρκη εχει κανει το μμρ ,αργησα να καταλαβω τι ακουγεται!θα της το ειχα καθυστερησει λιγο ακομα!για το μαντου πρεπει να δω :oops: εγω ενα δν καταλαβαινω την ομοιοπαθητικη την απορριπτουν

αλλα τα εμβολια οχι,σε αυτην την φιλοσοφια δν στηριζονται ομως;η οχι;μαλακια ειπα; :lol::roll:

αναστασια μου αποφασισε καλεεεε!μας νλεπω οικογενειακως να κοβουμε βολτες γυρω γυρω κ να σας ψαχνουμε!

που ειναι το παρτυ οεο;;;;;; :lol::-* μπραβο για το κοριτσι!μακαρι να συνεχισει ετσι!φιλακια!

νατασσουλα αυριο θα παω μμμμμααααααλλον λαικη!κ ναι ενας καινουργιος κοσμος απλωνεται μπροστα μου!

ελπιζω να κατσει ησυχη η μικρη να χαζεψω λιγουλακι :lol::oops:

χρυσα αφου δν εχει προνλημα ο πεθερος βουρ.... :oops:

καλα για τη συναδελφο ασχολιαστο...εξω απο το χορο......

πες καλε που ειναι το μαγαζι με τα χαλια;η το ονομα του..

κοιτα ναρθω ευοσμο μονη με το παιδι κομματι δυσκολο....πρεπει να βρω τη διευθυνση κ να το βρω στο γκουγκλε

κ να το τολμησω :oops: με αλλα λογια μεχρι το κεντρο παω μετα το χαος......... :oops::lol:

ελπιζω να τα πουμε αυριο!

κοριτσαρες τα υ[πολοιπα το βραδυ παω να ξεκουραστω λιγουλακι!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρέχω από το πρωί, αλλά σας παρακολουθώ... :-B

Μαράκι, καλό διάβασμα!!

Κι εγώ τη Δευτέρα πάω να με εγγράψω στο μεταπτυχιακό!!! :D:D:D

Είμαι πολύ χαρούμενη και λίγο αγχωμένη... :roll:

Ζωίτσα, με το καλό να έρθει το 2ο μπεμπάκι πολύ σύντομα!!! :D

Για την Τήνο, να σε πω ευχαρίστως, γιατί πήγαμε πέρυσι τέτοιο καιρό ένα 3ήμερο! 8-)

Ξετρελάθηκα, με το νησί, τη Μονή, όλα!! :D

Φαγητό ΘΕΙΚΟ μέσα στο κέντρο, σ' ένα ταβερνάκι με αληθινά σπιτικές λιχουδιές, που λέγεται "το στέκι της Ελένης", "της κυρά-Λένης" ή κάτι τέτοιο... Ρώτα και θα σου πουν, σίγουρα θα το ξέρουν! =p~

Να δοκιμάσεις οπωσδήποτε μαραθοκεφτέδες! :@);)

Εμείς μείναμε στο Tinos Beach, αλλά δεν τρελάθηκα καθόλου. :? Μετριότατο.

Υπάρχουν ένα σωρό ενοικιαζόμενα, ψαξ' το! ;)

Αν θυμηθώ και κάτι άλλο θα σου πω!!

Επανέρχομαι, γιατί η μικρή σκ@τούλα χέστηκε πατόκορφα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθόμαστε στο τραπέζι να φάμε με Γ και Φ

ε ανάμεσα σε Γ και σε μένα πέφτουν κάτι περίεργα βλέμματα [smilie=love3.gif]:oops::oops::oops:

(τύπου κάτσε να κοιμηθεί η μικρή και θα δεις) :x:x3:-O[smilie=love4.gif]:lol::lol::lol:

και του λέω Γιώωωωωργοοοο..... και πετάγεται η Φ και λέει "Κίτσοοοοοοο...μασί μασίν" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πέθαναααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκι έχω τα βιβλία απένανι μου και κοιτιόμαστε..μέχρι εκεί...είναι η πιο δύσκολη ενότητα...δεν ξέρω τίποτα.

Πώς λέγεται το μεταπτυχιακό σου και πόσα χρόνια είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Διαβασα και τα νεα! :D

Χρυσα μπερδεύτηκα λιγο με το θεμα σου..τελικα τι έκανες? σε ποιο παιδικο θα παει το παιδι?

Παλι για εμβολια λετε? χεχε, και μια εβδομαδα τωρα έψαχνα το θεμα του εμβολίου για τον ρόταοιο γιατι εγραψα μια μικρη αναλυση στη δουλεια. Ρωτήσετε με οτι θελετε, μου βγηκαν τα ματια να διαβαζω μελέτες για το εμβόλιο :geek:

Εγω παντως το τεστ μαντου το εκανα αφου εκανε το ΜΜΡ, το οποιο του εκανα κανονικοτατα 13 μηνών, διοτι εάν κολλήσει ιλαρα σε αυτες τις ηλικίες ειναι η πιο επικίνδυνη περιοδος και για αυτο άλλωστε και το κανουν σε συγκεκριμένη ηλικια. Το μαντου γενικα δέν ειναι καλο να γινεται 2 και 3 φορες, διοτι μπορει να δωσει λανθασμένο αποτελεσμα, και εφοσον το παιδι μενει στο σπιτι κ δέν παει σχολειο, τοτε δέν βλεπω λόγο να το κανει καποιος το τεστ πριν το σχολειο, οταν δέν υπαρχουν παραγοντες κινδύνου.

Παντως τα μόνα εμβολια που ειλικρινα φοβήθηκα οταν τα εκανα στο Σεμπ ηταν του κίτρινου πυρετού - αδίκως ομως διοτι αυτο το κανουν εδω κ 70 χρονια κ ειναι πιο ασφαλές απο ολα- και το ειδικό του μηνιγγιτιδιοκοκκου, οχι αυτο που κανετε εσεις, αλλα το αλλο που καλύπτει τα πολλα στελέχη, διοτι το εκανε νωριτερα απο την ηλικια που επιτρέπεται, λογω Αφρικής....Ευτυχως ολα καλα, τωρα του εχει μεινει μονο η δευτερη δόση της άνεμοβλογιας...

Οκ δέν ειμαι μεσα στην τρελή χαρα οταν παμε για εμβόλιο, εχω τους φόβους μου πάντοτε, αλλα καποια θεματα δέν τα αμφισβητώ..Ιδίως οταν εχω δει ποσο ευκολα πεθαίνουν τα παιδια σε αλλες χωρες απο ασθενειες που αν ειχαν εμβολιαστει θα ζούσαν....

Παναγιωτα τι κανεις? οταν έρθω ελλαδα- οοοοταν- αλλα αργεί πολυ μαλλον, θελω κ εγω καφε...Θα με καλέσετε?

Εμεις καλα, αυριο θα ερθει για μιάμιση μερα ο Κ, ειναι στην Τζακαρτα κ έρχεται αυριο το μεσημερι Μπανγκοκ κ πετάει παλι για ΒΚ κυριακη μεσάνυχτα...Έτρεχα να του ψωνισω προμήθειες για τη ΒΚ κ να του παρω κρέας για εδω...

Εγω ακομα σκεφτομαι να αλλαξω σπιτι...Ο Κ μου λεει να κανω οτι θελω, του ειπα οτι θελω να παω σε καλυτερο, αλλα ακομα δέν ψαχνω..θα δω, ολα εξαρτώνται κ απο το ποσο θα Μεινω εδω....

Αληθεια κοριτσια να ρωτησω κατι, εάν ενα παιδι χάσει τη μαμα του σε μικρη ηλικια. Ας πουμε στα 4-5, θα τη θυμαται μετα? εννοω θα εχει προλάβει η μαμα του να το επηρεάσει? να το διαμορφώσει? αναρωτιέμαι....

Βίκυ, μήτσακι, αφρο, μαρια σας φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!!! Ολα καλα?

Σημερα βγηκαμε στην αγορα με τον Γ. χωρις καροτσι! Πηραμε το λεωφορειο και γυρισαμε ολα τα μαγαζια! Δεν ζητησε καθολου αγκαλια η ψυχουλα μου! Τους πηρα πυτζαμες, εσωρουχα και ενα σκουφακι κουκουβαγια για την Ε. πολυ τελειο! Α! και ενα μπρελοκ κουκουβαγια για μενα. Τελευταια εχω φαει τρελο κολλημα με τις κουκουβαγιες!! :D

Χρυσακι απαραδεκτη η συναδελφος! Ακου εκει να σου πει δεν εισαι καλη γονιος, θα την επιανα απο τα μαλλια εγω!

Ζωη ποναει ακομα γμτ :( ερχεται συνεχεια και μου το δειχνει να το κανω μακια να περασει! Ευχαριστω που ρωτησες :x Ξεκουραστηκες καθολου? Ευχομαι να ερθει γρηγορα το μωρακι και να μην ταλαιπωρηθεις με εξτρα εξωσωματικες.

Μαρια ποσο γελασα με τις ματιες και την Φ. :lol::lol::lol:

Νατασα γιατι σκατα ρε? Τι εγινε με την δουλεια που μας ειπες καποτε?

Βικακι καλως ηρθες πισω!! Τι τελεια που περασατε!!! Και ηθελα να σε ρωτησω για το μει ται. Σε βολεψε ε? Κρατησε το οσο θελεις και μετα μου το στελνεις παλι να το εχω ενθυμιο ;)

Ο Γ. ζηταει να τον ταισω γιαουρτακι, τα λεμε μετα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι κοίτα τι έφτιαξα για τις τσάντες των κοριτσιών

θα βάλω κορδέλα και θα τις περάσω στο φερμουάρ της τσάντας. Από πίσω γράφει το επίθετο..

Είπες κουκουβάγιες και είπα να στο δείξω

Φραν τι να σου πω...δεν ξέρω εξαρτάται τι αναμνήσεις και από πότε ξεκινούν για τον καθέναν μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα ειχα μια σχετική συζητηση με τον Κ κια ρωταω...anyway...

Μαρια ετικέτες ειναι??? κ εγω εχω στου σεμπ την τσάντα! Τελικα θα τον γραψω ποδοσφαιρο, το ζητησε μονος ου, δεν θελει το Tae Kwo Dο. Ισως ειναι κ μικρος ακομα, δέν τον γραφω κ στα δυο για να μην κουραστει, μονο ποδοσφαιρο καλα θα ειναι...

Αναστασία ποτε ξεκινάτε κανονικα τον παιδικο, σε ωραρια εννοω. Εγω παντςω θεωρω πως κοντα στα 3 δέν εχουν τοσο έντονο θεμα προσαρμοστικοτητας, ειναι μεγαλουτσικα κ πλεον εχουν κ αναγκη το σχολειο...τι θα κανουν ολη μερα σπιτι? εγω βλεπω τη διαφορα στον σεμπ...ειναι τοσο μονος του ο καημενος ολη μερα, αν δέν πηγαινε κ σχολειο, να βλέπει παιδια κ να κανει δραστηριοτητες δέν θα άντεχε...ευτυχως απο τις 9 μεχρι τις 2 ειναι σχολειο καθε μερα, κ καθε τριτη θα εχει κ ποδοσφαιρο μεχρι τις 3....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η Φ ανυπομονεί για το σχολείο..

εμένα με απασχολεί το κολυμβητήριο

αλλά τελικά και αν ξεκινήσουμε θα πάμε κατα Οκτώβρη για να μην γίνεται ο Πανικός όπως τον Σεπτέμβρη που δοκιμάζουν όλοι να πάνε και για να δω πώς θα τα πάμε με τα ωράρια και αν κουράζονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα με τρόμαξες βρε :?

πιστεύω ότι εξαρτάται από τον άνθρωπο π.χ εγώ έχω αναμνήσεις από το δημοτικό και μετά ενώ ο άντρας μου από όταν ήταν 2 ετών!!!.....πάλι εξαρτάται και από πόσο η μητέρα ασχολείται με το παιδί......αλλά γενικά πιστεύω ότι στο παιδί λείπει η μητέρα του όταν την "χάνει" σε μεγάλη ηλικία.....εμένα μου λείπει τώρα, θα ήθελα να της τηλεφωνήσω και να της μιλήσω, να της πω την εμπειρία μου σαν μητέρα, να της πω τα προβλήματά μου ........

όσο για το ταε κβοντο, έχω ένα φίλο δάσκαλο του ταε κβο ντο κια μου είπε ότι η καλύτερη ηλικία για να αρχίσει ένα παιδί είναι μετά τα 5, δλδ να έχει πάει νήπιο και αυτό γιατί θα μπορεί να υπακούει στις εντολές!! :!:

Αναστ. χαίρομαι για την Άννυ :D:D σαν την Ρ. μου, κανένα πρόβλημα απολύτως!!! :D:x

αχ για κοιτάξτε βρε κορίτσια.....

Αφροοοο

Γωγώ πώς τα πάει η Ιω στο καινούργιο της σχολείο? επειδή ξανα άλλαξε!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρια...πουειναι οιπινακες;;;...δενβ τους βρισκω ..

Φρανβ δεν ξερω ακομα...θα αποφασισει ο Ο το ΣΚ...θα δουμε και τα αποτελεσματα του ΕΣΠΑ.

Γι'αυτο που ρωτησες...θα μπορω να σου πω σε μερικα χρονια...

Για το μικρο της ξαδελφης μου..εκεινο ειναι τωρα 5,5 χρονων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...