Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Μπονζουρ ομορφιες μου!!!

τι κανετε;;;

Κουμπαρουλα καλοσηρθε ςπισω...ελα εσυ..και θα σου δοσω καμια 10αρια για αποκλειστηκικη χριση του Λεο...χαχαχα....

Μια χαρα περασατε..ζηλευω...τελεια ηταν...

Χτες πηγαμε ψωνισαμε μερικα πραγματα για το βαφτιστιρι μου...λιγα βεβαια..αλλα ΟΚ.

Μας φορτωθηκε και το μικρο του αδελφακι που σε αντιθεση με τα δυο μεγαλα, ειναι απιστευτα κακομαθημενο..βασικα πιστευω οως το βαφτιστιρι μου ειναι το πιο προσγειομενο απο τα τρια...αλλα και το πιο αδικημενο νομιζω...

Θα ξαναπαμε..αυτη τη φορα μονοι μας.΄

Βικακη για τον παιδικο δεν εκανα τιποτα..ακομα...

μου την ειπε χτες ο Ο πως σκεφτομαι μονο τον εαυτο μου και την τακλαιπωρια που εγω ιφισταμε...μου την ειπαν και στο γραφειο οτι δεν ειμαι καλος γονιος ( επειδη δεν θα παω στην εκδρομη που οργανωνουν στην Λημνη πλαστηρα)...οποτε και ο Ο με αποτελειωσε...

Οποτε οπως καταλαβαινετε..ειμαι ολιγον σκατα ψυχολογικα..αλλα δε πανε να πνηγουν αη σιχτιρ..προβληματα μου εχει ο κοσμος...

Ειχα καταληξει πλεων πως θα παει στον κηπο...μονο 2 ουσιαστικα πραγματα με προβληματησαν...και ο Ο δε με καταλαβαινει..μου λεει πως ρισκαρω την υγεια του Χ για να μη ταλαιπωρουμαι εγω..ας τον πηγαινοφερνει αυτος ρε γμτ...λες και εκτος απο ολα τα αλλα εχω ορεξη να γυριζω σπιτι κοντα 6..που να τα προλαβω ολα τα πραγματα στο σπιτι..δουλιες, παιχνιδι με τα παιδια, σηδερωμα...

μου την ειπε και ολας πως δεν απασχολω δημηουργηκα τα παιδια και δεν τα μαθαινω τιποτα..ΟΚ το τροχρονο θα πρεπει να ξερει να χειριζετε μαχαιροπηρουνο...

Τεσπα...θα περιμενω μεχρι τη δευτερα...αν και ειλικρινα ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ..και μονο να τα σκεφτομαι ολα εγω

Κουραστηκα τοσο πολυ που εβλεπα στον υπνο μου το παλιο αφεντικο μου και τον οικ. διευθυντη..και ολο το γραφειο μας..μπρρρ..ουτε που θελω να τους σκεφτομαι...

Παω να φτιαξω καφε..νυσταζω...χτες ανακαλυψα και μια πατατα που εγινε...και για την οποια βρεθηκα φταιχτης, χωρις ουσιαστικα να φταιω αλλα τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..μου λεει πως ρισκαρω την υγεια του Χ για να μη ταλαιπωρουμαι εγω.....

Δηλαδή? :?:?:

δεν κατάλαβα πώς ρισκάρεις την υγεία του παιδιού! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

χρυσα διάβασε αυτα που έγραψα χθές πριν κανείς το μμρ.

Βυκη ....δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε ζηλεύω!!!! ...σπιτι σου ποτε?

Κουρεψαμε τον Μ χθές, ξέχασα να σας το γράψω.

Τα παιδιά βλέπουν νικελοντεον σαν ....πολύ μου αρέσει αυτοβτο κανάλι!!! :D:D

Αργυρώ ναι χάρηκα πολύ με την παιδίατρο ειπαι αλήθειες και τα κακα των συναδέρφων της.

άκου έχει χαρίλαο!!! Χαχαχαχα

Ξου δεν άκουσα κανένα τηλ αλλα δεν το είχα πάντα πάνω μου πχ όταν κουρεβαμε τον Μ ήταν στο αυτοκίνητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα τελικά τι πήρες στο βαπτιστιρι?

καλά άσε τον άντρα σου να λέει ...άντρες δεν μπορούν να βάλουν προτερεοτητες στο κεφάλι τούς κολλάνε σε ενα πράγμα κιι δεν πάνε παρά κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα του Ο πως ο νεος παιδικος μου αρεσει ΠΑΡΑ πολυ...(στα σοβαρα θεματα ετσι..οχι στη βλακια του ροζ πιτερ παν)

Οτι θεμα προσαρμογης δεν θα εχουμε, αφου οταν πηγαμε ο Χ εκανε για 2 λεπτα ( μετρημενα) τον δυσκολο, μετα εβγακλε τα παπουτσια του και πηγε να παιξει και δεν ηθελε να φυγει

Απλα του ειπα πως ουσιαστηκα 2 πραγματα με προβληματιζουν στον παιδικο...

το οτι γυρω γυρω ειναι τσαμαρια, την οποια εχουν επενδυσει μονο με αντιηλιακες μεμβρανες ( με τις νεραιδες και τα ξωτικα) και απο μεσα γυρω γυρω εχουν βαλει ντουλαπακια, μαξηλαρια "καναπεδακια"...αυτο εκ πειρα ςτο ξερω θα διμηουργει επιπλεων υγρασια στο χωρο..με τις γνωστες επιδρασεις στο ευαισθητο αναπνευστικο του Χ..

το δευτερο που με προβληματησε ειναι πως για ψυξη - θερμανηση εχουν αιρκοντισιον και οχι καλοριφερ πχ...

αλλα κανονικα αιρκοντισιον οπχι αυτα που ερχετε ο αερας απο το ταβανι μεσω γυψοσανιδων..

και μου λεει ο Ο πως αυτα ειναι σημαντικα..εγω του λεω πως δεν ιναι και τοοοσσοοο σημαντικα...

ε και εκει ειπε πως βαζω την εαυτο μου πανω απο τις αναγκες του παιδιου πφφφ

Αφρο το διαβασα χτες..τελιακ δενε χουμε τωρα το ΜΜΡ...εχουμε το μηνιγκιτιδιοκοκκου..και μετα της ανεμοβλογιας...

Επισης χτε ςπου το διαβασα κοιταξα το βιβλιαριο του Χ, και ειδα πως το μαντου το καναμε και εμεις περιπου 3 νευδομαδες πριν το ΜΜΡ, απλα επειδη καποια τα καναμε ηδη στο μπρατσο και οχι στο μπουτι, δε θυμομουν αν καναμε το συγκεκριμενο η οχι

Α τελικα στο βαφτιστιρι μου πηραμε 1 τζιν, 2 μπλουζες, Αθλητικα παπουτσια, 2 παντελονια φορμας, 1 πουκαμισο, και μερικα σχολικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια πολλά του πήρες!!

Κορίτσια τι σχολικά ζητάνε οι παιδικοί σταθμοί? Απο οτι ξέρω σας δεινουν λίστα να τα πάρετε γιατι απαγορεύετε να δώσετε λεφτά εσείς ...τι έχει μεσα στην λίστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πηγαμε στην αντιντασ στοκ..

25 ειχαν τα παπουτσια, πηραμε τα παντελονα απο 10 ευρο εκαστο.

μετα πηγαμε στα σπριντερ στρορσ, 35 εκανε το τζιν 7 εκαστη μπλουζα, 9 το πουκαμισο ( λινο μακριμανικο με μανικια που μαζευουν).

και απο σχολικα πηραμε 2 τετραδια σπιραλ στιλους μολιβια σβιστικο γομες κατι χαρακες, πηραμε και μπλοκ ιχνογραφιας για τον μικρο και μερικους μαρκαδορους.

Αυτα

Οταν με το καλο τους δωσουν τη λιστα με τα απαραιτητα για το σχολειο..θα παμε να ψωνισουμε και αλλα μερικα και επειδη τοπυ αρεσουν τα λογοτεχνικα βιβλια, θα του παραγγειλω αργοτερα- κοντα στα Χριστουγεννα-και μερικα λογοτεχνικα κλασσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όταν ανοίγει ένας παιδικός δεν ελέγχεται από τους αρμόδιους - υπεύθυνος φορείς πριν ανοίξει?

είμαι σίγουρη ότι όλες αυτές οι ανησυχίες που έχεις, έχουν ήδη ελεγχθεί.....δλδ θα έβαζαν πράγματα στον χώρο που θα δημιουργούσαν υγρασία???? :?::?::?:

δεν το νομίζω :!::!:

μήπως ο Ο σκέφτεται τους γονείς του? να μην ταλαιπωρηθούν? ή δεν ξέρει πώς να τους το πει? :?

η απόφαση είναι δική σας, εγώ θα επέλεγα τον κοντινό πάντως....

Αφροοοοο γιατί τον κουρέψατε ρε? :o:o:o μια χαρά μαλλάκι είχε :x

Χρύσα μπράβο, πολύ ωραία για το βαφτηστήρι....σου είπε καθόλου για την μαμά του και για τα συναισθήματά του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ δεν ήταν μαλι για να μείνει με δυσκόλευε παρά πολύ, συνέχεια αχτένιστος ήταν

καλά χθές το βραδυ κοιμήθηκε με νωπό μαλλί και σήμερα ξύπνησε με κέρατα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω το αιρκοντισιον ειναι μεσα στις προδιαγραφες- ετσι μου ειπε γιατι την ειχα ρωτισει, οσο για τα τζαμια..αυτο ειναι σχετικο...

δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι κατι γι ατο οποιο υπαρχουν προδιαγραφες..ξερω απο παλαιοτερ απως υποχρεουνται να εχουν προδιαγραφες ασφαλειας..και οτι ειναι ασφαλες..παιρνει εγκριση...δηλαδη εαν εχουν καλοριφες- πρεπει να εχουν ξιλινες σχαρες μπροστα, απο τι στιγμη που το αιρκοντισιον ειναι ασφαλες..γι'αυτους ειανι ΟΚ...

Για τα τζαμια εγω το ξερω πως θα κανει υγρασια..δεν ξερω εαν θα του ςκανει μουχλα..που εαν και εφοσων το αεριζουν καλα δεν θα κανει..αλλα αυτο πριν το πρωτο ετος λειτουργιας δεν το ξερουν ουτε αυτοι...

Το κτηριο απ'οσο ξερω ειναι περιπου 12-15 ετων..

τεσπα..ειλικρινα κουραστηκα...

ειπα του Ο να παρει μια αποφαση- και να αναλαβει το οποιοδηποτε κοστος της, γιατι εγω βαρεθηκα να τρεχω και να αποφασιζω για τα παντα και για οτι γινει να ειναι προετοιμασμενος για απιστευτη γκρινια... :lol::lol:

Ο πεθερος μου λεει πως οσο ειναι καλα δεν εχει κανενα παολυτως προβλημα να τον παιρνει..το ειπε σε μενα αυτο...

Αφρο εμας δε μας ζητησαν να φερουμε τιποτα απο γραφιικη υλη..

και στον καινουριο που ρωτησα δεν ζητανε να φερουμε τιποτα, ειναι ολα μεσα στην τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά σε παιδικό σταθμό τι γραφική ύλη λέτε? :o:o αυτά δεν πρέπει να τα παρέχει ο παιδικός? :?

εμείς εδώ το μόνο που δίνουμε έχτρα κάθε μήνα είναι 3,50 για την μαγειρική δλδ κάθε Τετάρτη τα παιδιά με τις δασκάλες μαγειρεύουν! :);)

Χρύσα ανυπομονώ να δω τελικά πού θα πάει ο Φωφός!! :?:lol::lol::lol:

Αφρο μεγειά το μαλλί :x

πάω να δω και εγώ για το εμβόλιο που λέτε, έτσι λέγεται διεθνώς? ΜΜΡ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τα δικά μου παιδιά δεν έχουν κάνει εμβόλιο Mantoux, έκαναν το MMR όταν ήταν ενός έτους και μάλιστα η Ρ. το έκανε 3πλο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ΜΜΡ ειναι τριπο..εριθρας- Ιλαρας -Παροτιτιδας...

Αφρο εαν τα δικα σου εκαναν της Υπατιτιδας Α πριν το ΜΜΡ , τοτε δεν χρειαζετε μαντου..εμενα το εκανε ο Χ μετα

Αργυρω εγω να δεις ποσο ανυπομονω...χαχα...

Ρε συ...τωρα θυμηθηκα αυτο που ελεγε η βενετια για το μικροσ πιτι στο λιβαδι..

ρε συ..διαβασ ατους προβληματισμους σου...

και εγω θα ηθελα να μενω καπου εικει..

δεν ξερω βεβαια στην πραξη, γιατι στη θεωρια ολοι ωραια και καλα τα λεμε..αλλα ειλικρινα, εχω τοσο πολυ σιχαθει τη ζωη στην πολη που ευχαριοστως θα την κοπαναγα..

ιδανικα θα ηθελα να ειμαι καπου στην εξωχη..αλλα κοντα σε πολη.

Οσο γι ατο τι να προσφερουμε στα παιδια μας...εχω δυο ακρα αντιθετα σε παραδειγματα...

παιδια που καταχωνιαστηκαν λογω της μετακομισης..και παιδι απου μεγαλωνουν σε ενα απιστευτα ηρεμο και χωρις αγχος περιβαλλον..παρολο που πρεπει να παιρνουν λεοφωρειο γαι να πανε σχολειο και που δεν θελουν με την καμια να γυρισουν στην πολη...και ενω ειναι στη εφηβια ( ο μεγαλος) ουτε που το συζηταει να επιστρεψει μονημα..μονο τα ΣΚ κοιμαται σε εναν φιλο του για να βγαινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηπατιτιδα βλέπω Β οτι έχουμε κανει αλλα που κολλάει η ηπατιτιδα με την φυματίωση?

κατάλαβες τι έγραψα χθές? Αν έχει φυματίωση σε λανθάνουσα κατάσταση ο ίος της ιλαρας δημιουργεί πρόβλημα την ξυπνάει ....η ηπατιτιδα που κολλάει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι συγκεκριμενα της Υπατιτιδας Α οχι της Β..το Υπατιτιδας Α συνηθως γινετε στα παιδιακια που πανε παιδικο πιο νωρις απο τα υπολοιπα.

Εαν εχεις κανει το της Α..το μαντου δινει ψευδη αντιδραση επειδη κυκλοφορουν ΚΑΙ τα δυο στελεγχη στον οργανισμο.

Οποτε ειτε κανει το μαντου ειτε δεν το κανει.το αποτελεσμα θα δειξει το ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χ το ενακε λιιιγο πιο μετα μολις ειχε ξεκινησει παιδικο για πρωτη φορα...καπου τελη σεπτεμβρη..ηταν 1 χρονων και 4 μηνων τοτε αυτο το θυμαμαι γιατι ειχε αλλη ημερομηνια για να γινει πανω και επειδη πηγενε παιδικο το καναμε πιο νωρις - ετσι μας ειπε τουλαχιστων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αργυρω που ειχες ρωτισει για το βαφτιστιρη...

οχι απο μονος του δεν ειπε τιποτα αλλα και εγω δεν εφερα την κουβεντα σε τετοια θεμετα..ηθελα να ειναι πιο "αναλαφρη" η ατμοσφερα.

βασικα οτι και να του ελεγα μου ελεγε πως εχει..σε καποια φαση του λεω τι εχεις;; του αδελφου σου;; οχι θελω να παρεις καινουρια..

και τσαντα θα παρει του αδελφου του...και του ειπα πως οχι..θα του παρω εγω καινουρια..μια ζωη μεταχειρησμενα εχει..

θα μου πειτε..εσυ του δικου σου μικρου δεν του βαζεις μεταχειρησμενα;;..ναι μεχρι καποια ηλικια που τα ρουχα παραμενουνσ ε αριστη κατασταση ναι..μετα θα του παιρνω τουλαχιστων αυτα που θα φοραει εξω καινουρια..

απο παπουτσια πχ τα φετινα του Χ, δεν θα του κανουντου Γιαν καθολου..τα εχει διαλυσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δικά μου δεν έκαναν το μαντού, λέτε να μην το κάνουν εδώ? :?

δεν ξέρω :?

Χρύσα με τίποτα δεν θα μπορούσα να μένω στο χωριό και μάλιστα να μην δουλεύω......είμαι άνθρωπος της πόλης και μάλιστα αν μένω και στο κέντρο μιας μεγάλης πόλης ακόμη καλύτερα :D

βασικά εδώ που μένουμε και εμείς δεν έχουμε άγχος, κάτι σαν χωριό δλδ, τα παιδιά μπορούν με το ποδήλατο να πάνε στο σχολείο.....αλλά και τα λεωφορεία να πάρεις ούτε σαν τρελά τρέχουν ούτε τίποτα....από το σπίτι μας για το κέντρο είναι απόσταση 5χλμ, 20 λεπτά με λεωφορείο-αυτοκίνητο, το δάσος είναι πολύ κοντά μας (10 λεπτά με τα πόδια).....αλλά να μένω στην μέση του πουθενά με τίποτα!!! :!:

εγώ πιστεύω ότι στα παιδιά πρέπει να δείχνεις και την φύση και την πόλη και εκείνα επιλέγουν αργότερα.....αλλά όχι να τα πιέσεις να μείνουν απόμερα, επειδή εσένα σου αρέσει!

για το βαφτηστήρι αφού μπορείς οικονομικά καλό είναι να έχει καινούργια πραγματάκια.....θυμάμαι όταν είμαστε μικρές, μόνο εγώ είχα μοδάτα ρούχα και μαγιό, γιατί η νονά μου, μου αγόραζε συνέχεια!!! :D;) (είμαστε 6 αδέλφια) ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα..τωρα τελευταια αμφιβαλλω εαν εγω η ιδια ξερω το καλο των παιδιων μου..

μερικες φορες αυτο που για μας ιεναι καλο να μην ειναι καλο για τα παιδι αμας..δενεξρω..

αν και πιστευω πως ειδικα ο Χ θα χαιρωτα πολυ να ζει καπουα πομερα...

για τον Γιαννη αρκει μια αυλη..οπου και να ειναι..

παντως και τα δυο παιδια μου δεν θα ηταν καλα μεσα σε μια τσιμεντουπολη..με τιποτα..

Τεσπα..οπως και να το παρεις τα παιδι αμε τα καταλληλα ερεθισματα προσαγμοζωνται στο γυρω περιβαλλον..αν θα ειχα πχ ετοιμο σπιτι καπου στην εξοχη..δε θα ζουσα εκει;;; φυσικα και θα ζουσα...η αν ειχα πχ διαμερισμα στην τσιμισκη δικο μου...παλη θα ζουσα...

ΟΙκονομικη δυνατοτητα δενε χω τοση οσο θα ηθελα, γιατι εχω και δικα μου παιδι ατα οποια πρεπει να φροντιζω πρωταρχηκα..

μακαρη να μπορουσα να τον φροντισω περισσοτερο αλλα οσο μπορω θα κανω..πνευματικο μου παιδι εξαλλου

ναι δεν ειναι καλε..

συνηθως το φυματιοαντιδρασης- μαντου το κανουν στο σχολειο. Τωρα οσα παιδια πανε νωρητερα σχολειο..η παιδικο..το κανουν...

εγω θυμαμαι μας εκαναν στη Ρωσια στην Α δημοτικου - 6 χρονων- και μετα ξανακαναμε στην Ελλαδα στην 6η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

ρε σεις τι τρέχει με τη Γωγώ? Είναι τελικά??? :roll::D:D:D:D

λοιπόν χθες είδα και την ταινία, καμία σχέση με το βιβλίο..είναι το 1/5 από όσα διάβασα στο βιβλίο..

σήμερα πήρα και τα βιβλία για το μεταπτυχιακό :x τώρα θα πρέπει να διαβάζω αυτά..

κορίτσια είμαι ακόμη σε αναμονή για το κολυμβητήριο. Δεν ξεκίνησε να λειτουργεί ακόμη, δεν υπάρχουν λεφτά να ζεστάνουν τις πισίνες. Θα δούμε τι θα γίνει.

Μπράβο ρε Χρύσα για το βαφτιστήρι. Καλέ πόσα του πήρες. Δεν κατάλαβα αυτό με την εκδρομή στη Λίμνη πλαστήρα και ότι δεν είσαι καλή μάνα. Που κολλάει αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...