Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

κοριτσια εγω για τις απεργιες εχω να πω οτι καποιον τροπο πρεπει να βρουν για να πιέσουν..δε γινεται αλλιως..κ δεν παει αλλο..δεν ξερω βεβαια τα των πανεπιστημιακων..αλλα αυτο το συντεχνιακο"ο καθενας να θεωρει οτι ειναι ευνοημενος ο αλλος"δε μου κανει πια..

δε το κανουν γιατι θελουν να τιμωρησουν τους φοιτητες,αλλα επειδη δεν εχουν αλλο μεσο πιεσης προς την κυβερνηση..

κ εμεις,οι καθηγητες,σκεφτομασταν περσι απεργιες επαναλαμβανομενες μεσα στις πανελληνιες,χωρις καθηγητες,δεν εχει επιτηρηση κ βαθμολογηση κ θα τιναζοταν ολο το συστημα στον αερα..

δε το καναμε γιατι σκεφτηκαμε τα παιδια..αλλα ειλικρινα δεν ξερω αν καναμε τελικα καλα..

κ αν ποτε γινει,δε θα ειναι επειδη δεν αγαπάμε τα παιδια,αλλα απλουστατα επειδη αυτο δεν ειναι παιδεία κ αν θελουμε καποια στιγμη να υπαρξει,καπως πρεπει να ταρακουνηθουν οι ανωθεν..

τα πραγματα ειναι παρα πολυ ασχημα,οσο δε φανταζεστε..τα παιδια πλεον..ειλικρινα επαφιενται στο φιλοτιμο κ μονο των καθηγητων..δεν υπαρχει τιποτα μα τιποτα μα τιποτα αλλο :(:(

αργυρω για τα κακακια θα ηταν τυχαιο!ξεχνα το! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!!!

Γελασα με το που συνδεθηκα γτ η Θουλη με ρωτησε στο τσατ τι δωρο θα ηθελα για την Αννυ κ εγω της απαντησα πως θελω να της παρει αυτοκινητο...απο αυτα που βαζεις βενζινη ομως! :lol::P

Χρυσα μη βασανιζεις το μυαλουδακι σου!Ασε τον Ο να κανει μια κουβεντα με τους απο κατω κ αναλογως πραττεις.Αλλωστε με το ζορι δεν θα τους αναγκασεις να κανουν δρομολογια... :?

Παντως 70ε ειναι πολλα....800ε το χρονο,πλακα κανεις?!!!!!!

Αρχισα να κουραζομαι να μην δινω σημασια κ να προσπαθω να μη βλεπω....Τι σαπιλα ειναι αυτη???Μιλαω για το κρατος,τους ανθρωπους,το συμπαν ολοκληρο!Ουφ... :(:(:(

Ας συνεχισω ομως με ποιο σημαντικα! :P:D

Ζωη για τηνο δεν εχω ιδεα...Για χαλια...τα μισα τα ειχα παρει απο βιοκαρπετ(ψαξε στο ιντερνετ αν θες γτ μεταφερθηκαν νομιζω) κ τα αλλα απο ενα αλλο που ειναι καπου στον ευοσμο στον περιφερειακο περιπου...εκει κοντα εχει γκουντις...δεν εχω ιδεα ποιο ειναι!Σε κατατοπισα ε?! :lol::lol::lol:

Καλα η Α εχει πολυ γελιο!Εχει παρει ενα βιβλιο της(του τριβιζα τον κροκοδειλο) κ βλεπει οσα απο τη σειρα δεν εχει και μοιρολογει "μαμαααααααα-μπουχου-αυτο γιατιιιιιιιιι δεν μου το πηρεεεεεες????γιατι-γιατι-γιατιιιιιιιι????Μπουχου!!!" :lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλια δεν το περιμενα απο τον Γιωργο να κλαψει!!!! :o:o:o:o Βρε λες να την παθω κ απο την Αννυ?>???

Προς το παρον ειναι ενθουσιασμενη κ ανυπομονει...Για να δουμε!Βασικα τη 2η βδ περιμενω αντιδραση... :?:?

Αργυρω δεν ειχε χρονο? :lol::lol::? Τι τρελλουτσικες δικαιολογιες που εχουν! :x

Α.....Αν ποτε σε δω....Μην παρεξηγηθεις αν η Αννυ αναφερει την "φιλη της τη ρεα που καηκε" :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops: ....

Επισης....Σημερα ανεφερα στον Α πως το σαββατο εχουμε παρτυ στην αυλη :oops::oops::oops::oops: ...Και μου ειπε πως το χορτο το εχουμε καταποτισει κ επρεπε να του το πω νωριτερα κ ισως να μην εχει στεγνωσει.....καταλαβατε!Μπορει να παρουμε τα φαγακια μας κ να παμε εντελει παιδοτοπο!!!! :lol::lol::lol:

Τι αλλα???Θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ εμένα ο Μ είναι σε ξαπλωμένη μετριση 101,5!! Σε όρθια δείχνει λιγότερο ...

Αναστασία πολύ σαπίλα γενικά και εγω δεν μπορώ πια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια χαλια πηρες απο τη γειτοναι της μανουλας μου;;;..το ξερω το μαγαζι..εχει πολυυυ καλες τιμες..Ζωη να το δεις..και αμα πας να το δεις Σαββατο..να ποιουμε και καφε

Παω να παραλαβω τον Φο...

εμεις δε σας πω τι δωρο σας πηραμε...χαχαχ...

Για σαπιλα κλπ που μιλατε..τωρα ξυπνησατε ρεεεε....

αχ..εγω χροοονια τα λεω..αλλα κανενας δε με ακουει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην μας παρετε δωρα ρε σεις...δυσκολοι καιροι...

Αλλα ΑΑΑΑΝ επιμενετε...να...η Θουλη θα παρει το αυτοκινητο,η Ιουλια βενζινες για 1 χρονο,η χρυσα βενζινες για τον 2ο χρονο κλπ!!!

επισης δεχομαστε γοβες λαμπουτιν κ τσαντες πραντα! :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχου..μα ποσα λετε??????

παω να δω σειρα..εμεις καλα..οοοοολα καλα..

στο δημοτικο δε ξερω αν μας πηραν γτ δε με πηραν τηλ σπιτι..αλλα να σας πω ρε κοριτσια..εμενα τη ανεργη θα παρουν?

αχχχχχχχχχχχχχχχ αν επερναν τα μικρα μου σε σταθμο θαα πηγαινα δουλεια..βρηκα κιολας στο ειδος μου κ τετραωρη..τωρα παει :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκαιο Ιουλία για αυτό γίνονται οι απεργίες, αλλά δυστυχώς το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι ότι όσες απεργίες και να γίνουν αποτέλεσμα μηδέν.....φυσικά και πρέπει να συνεχίσουν τις κινητοποιήσεις, αλλά είναι σαν να μιλάς στον τοίχο, ανταπόκριση καμμιά!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Σισσιώ όλο έτσι λες και όλο 10άρια φέρνεις :roll::roll::roll:

αφού στο τέλος τα καταφέρνεις ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα να πας εκει που θα σε φωτισει ο θεος..τι να πω....

νατασουλα πως παει η μικρη?πως τη περνατε τη ωρα σας?

αργυ ο λουκας αρχισαν τα μαθηματα?

αναστασια εσυ θα κανεις τη τουρτα? :P:P:P:P

μαριαευη με το καλο το 2 νινι..λες διδυμα?

ιουλια το καημενο το γιωργη,,,θα συνηθισει μωρε...

μαρια η μικρη πρωτη χρονια θα παει φετος?

νατασααααααααααααα με θυμασαι? :roll::roll::roll::roll:

η λενα χαθηκε..

χθες πηγα στη βενι..πρωτη φορα ειδα το φιλιππακο σε κατασταση προθοδωρη.δε εδινε τιποτα κ εκλαιγε..

ο παντελης ολο εμ βαραει..εμενα κ ολους :evil::evil::evil::evil:

αφο ηρθε του κουριερ?

καλε η βικυ σε ποια κατασκηνωση πηγε?

λενακι με το πολυ μιξερ τι εκανες τελικα?σε φιλωωω

φιλια σε οοοοοολες

το μιτσακι μας χαθηκε...

παναγιωτα κ γωγω που ειστε???????????????

σισσακι περιμενουμε νεα απο γιατρο..για να το εγκρινει η νατασαααα θα ναι καλος :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο όρθιο η Ρ. είναι 110,5 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε Θούλη πολύ τηλεγραφικά τα γράφεις όλα :o:o:o:lol::lol::lol:

τα σχολεία εδώ έχουν αρχίσει εδώ και 2 εβδομάδες βρε!!! και κάθε μέρα κάνουν μάθημα ;)

επίσης καλά δεν πήγες να δεις αν πήραν τα παιδιά στον δημοτικό? :o:o:o

κλείσε το λαπ τοπ τώρα και πήγαινε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε το κουριερ!! Ο Μ φοράει τα παπούτσια και δεν τα βγάζει!! Του άρεσαν πολύ! Μου λέει "οραια κόκκινα παπούτσια!!! " πήρα και εγω μια τσαντουλα καθημερινή μικρη και όμορφη.

Προχθές έβαλα ενα εσωρουχο και με πείραξε άρχισε αα τσούζει ....χθές πήρα κρεμουλα αλλα ακόμα δεν έχω δει προκοπή .....πονάω ....

Εγω ξέρω οτι η ξαπλωτή είναι η σωστή ...αλλιώς στα μωρά έπρεπε καθε φορά να αφιρουν 2 πόντους απόντος μετριμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τοτε ειμαι 1,67!!! :D:D:D

τί καλα!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αφρο με γεια τα ψωνια σας!! :):)

καλα ναι,εννοειται θα συνηθισει ο γιωργος,ηδη μια χαρα ηταν οταν τον πηρα..μονο οταν φευγω τσιναει..ε θα το ξεπερασει!ειμαι πεπεισμενη οτι μονο καλα θα αποκομισει απο εκει! ;):)

παμε βολτιτσα,βραδακι τα υπολοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε παιδίατρο, έχω ρκετα νέα μιλήσαμε πολύ.

Α) η σωστή μετριση είναι η ξαπλωτή μέχρι 6 ετών γιατι τα κόκκαλα των παιδιών είναι μαλακά και κάθονται όταν είναι όρθια γιαυτό και η αποκλείση των 2 εκατ.

Β) το μαντου πρέπει να γίνεται πριν το μμρ απαρετητα γιατι αν υπάρχει φιματιοση σε μανθάνουσα κατάσταση μπορεί ο ίος της κλάρας που μπενει ζωντανός στο.σώμα να "ξυπνήσει " την φιματιοση (δεν ειπαι ξυπνήσει αλλα μια άλλη λέξη που δεν θυμάμαι αλλα ενοουσε

Γ) ξέρει οτι πολύ παιδιατροι δεν το κάνουν γιατι βαριούνται να πάνε στο παστέρ να πάρουν τα εμβολια μαντου! (Τα έχουν οι γιατροί αυτα) και παλιότερα είχαν πολύ μικρη ημερομηνία λιξης αλλα τωρα έχουν μεγαλύτερη, αλλα επειδή είναι σπάνια η φιματιοση βαριούνται να πάνε .....

Δ) Δεν κάναμε μμρ και η ίδια μου ειπαι οτι αν και διαψευτικε δεν μπορούμε να ξέρουμε κατα πόσο παίζονται μεγάλα συμφέροντα ...ο Αυτισμος τα τελευταία χρονια έχει χτυπήσει κόκκινο όπως υπάρχουν και πολλά εμβολια και δεν ξερουμεβτι συνέπειες έχουν ολα αυτα ...και πιστεύει οτι οι τόσοι πολύ εμβολιασμοι στην ελλάδα δενβειναι θέμα υγείας αλλα ....οικονομικών συμφερόντων.

Αυτα κάναμε μόνο της ανεμοβλογιας και θα αποφασίσω εγω ποτέ θα κάνουμε το μμρ.

Χαρίλαε πολύ που μιλήσαμε τόσο πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αργυρούλα αφού δεν είπα τίποτα λέμε! :geek:

Πάντως με τις απεργίες δε συμφωνώ, γιατί ως μέσο πίεσης δεν καταφέρνει ποτέ τίποτα... τουλάχιστον στον κλάδο μου.

Αν στην σχολη μου κάνουν απεργίες θα μπω μεσα με καλασνικοφ και μετα θα επικαλεστω προσωρινη παρανοια, λογω ορμονων εγκυμοσύνης! :mrgreen: Ε δεν μπορω ρε κορίτσια!! Που θα προλάβω με δύο παιδιά να περάσω 17 μαθήματα για πτυχίο;;; (...ελπίζω 16 και με το αυριανό 15! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek::geek::oops::oops::oops::oops: )

Σας αφήνω μπας και κάνω τίποτα αυριο.

Σας υπόσχομαι να γραψω περισσότερα μετά το αυριανό μάθημα! :D

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια γλυκεια μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αφρο οντως πολλα ειπατε..καλα που δε κανατε μμρ

σε επρνα τηλ το απογευμα να σε ρωτησω για τα 3 λυκακια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!

επιστρεψαμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας διαβαζα....αλλα επειδη δεν εχω αιφον ...δεν μπορουσα να γραψω!

συμεπεθερα να χαιρεσαι το κορτσακι σου!

Αφρο πολυχρονη...κατατοπιστικοτατη η παιδιατρος!

κουμπαρουλα....τι να πω για το διαζυγιο,...πολλες φορες ειναι καλυτερα!

τελικα τι εκανες με το σταθμο?

μα ποα βαζακαι σαλτσα εκανες?

να ερθω να παρω?

Θοθλη...πηγες ειδες γα τα αποτελεσματα...τελικα σας πηραν?

Ιουλια ....πλυ χαρηκα για τα αποτελεσματα των εξετασεων...βουρ για το κοριτσακι...να ετσι να μην ειμαι η μονη πο εσπασε τις στατιστικες....(βγηκε σωστη η θουλη)

πανω απο ολα γερο!

Ζωη καλως ηρθατε ....με το καλο!

Αναστασια...εισαι τρεόκομειο...!

Νατασουλα, περαστικα και απο εδω

Παναγιωτα ...επεστρεψα....ποτε θα πιουμε καφε...

θελετε σπιτι μου?

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

Σισσι .... ευχομαι να περασεις ολα τα μαθηματα και να μην κανουν απεργιες!

Λενακη....πολυ γελασα με τον υπολογιστη...καλα εκανες και τον αποστειρωσες!

με εσωσε το μει ται

μητσακι και εγω στο τελος θα εκανα την αναφορα σην κυρια!

Γωγω εισαι τελικα εγγυος...δεν βρηκα πουθενα απαντηση....πες!

σιγουρα καποια ξεχασα...συγνωμη!

τα δικα μας....

στην κατασκηνωση ηταν σουπερ...

μεναμε σε σκηνη...μεγαλη...ετοιμη στημενη...με τσιμεντο κατω...με δικη μας τουαλετα...!

κατω απο τα πευκα!

ειχε τραπεζαρια...τα φαγητα ηταν υπεροχα..,,,

η Μ-Ι και τα ανηψια μου το καταχαρηκαν...ελιωσαν τα ποδηλατα!

το δικο μα ςβγηκε οφ!

ετρωγε ολα τα φαγητα....(δεν ειχε περιθωριο επιλογης)

πολλα φρουτα!

εμαθε να βριζει.....(να δω πως θα το κοψει)...αλλα βριζει προτοτυπα....πχ φαλαινα , κουκουβαγια, χελωνα. εεεε που και που λεει και το μακακα

εμαθε να κατουραει στα δεντρα....πολυ γελιο..

τις 2 πρωτες μερες που δεν ειχε μαθει καλα το χωρο...αν δεν εβρισκε τη σκηνη.,,,σε οποιο εβρισκε του λεγε να τη φερει στην 55 σκηνη....ολοι την εμαθαν...

ειχε ια ανηφοριτσα και δεν μπορυσε να αναιβει με το ποδηλατο....οποιος περνουσε ζητουσε να τςη το αναβασουν....αλλα παντα ευγενικη....ελεγε ευχαριστω!

εκαναν ενα μικρ σκετσακι ...την οδυσεια...ητανα η ακολουθη της Πηνελοπης....

εεεεεεε στο σκετσ δεν επαιξε γιατι ηθελε να ειναι η Πηνελοπη...

η ζηλεια προς το μωρο παραμενει!

μπεμπης...η μασκοτ της κατασκηνωσης!

ολοι τον λατρεψαν....

εχει μαυρισει και εναδιαμεσα στις διπλες ειναι ασπρος...ξυπνουσε με το προγραμμα της τραπεαζαριας!

εμαθε βολτες με το καροτσι...

κανει τρελα ναζια...

τον ζηγησαμε ειναι 9750...δεν πηρε πολυ!

εγω ξεκουραστηκα απο μαγειρικη πλυσιματα κλπ!

ευτυχως εκει ειχε πλυντηριο και πλυναμε ρουχα....τοση βρωμα δεν εχω δει ποτε πανω της!

επστρεφοντας σπιτι διαπιστωσαμε οτι η τιβι μας δεν ανοιγει....ελπιζω να φτιαχνεται γιατι για καινουρια δεν παιζει με τιποτα!

εχω ενα σπιτι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Συμπεθέρα :D:D:D:x καλωσήρθατε :D

περάσατε πολύ όμορφα, μπράβο σας :D

καλά έχεις παιδιά που δεν περνούν απαρατήρητα ;):)

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: να ψάξω να βρω ποιός είναι ο Χαρίλαος στον οποίο απευθύνεσαι? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να και μία παιδίατρος που είπε κάποιες αλήθειες! ;)

Θούλη τι έγινε κοίταξες για τον παιδικό? άσε τις σειρές και πήγαινε δες! 8-)

πολύ όμορφα τα πιτσιρικάκια σου :x

Σισσιώ είναι δύσκολο να διαβάζεις με δύο παιδιά και κυρίως με βρέφος, στο οποίο δεν αρέσουν αυτά που διαβάζεις :lol::lol::lol::lol::lol:

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...