Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα.

βγήκαμε βγήκαμε λόγο της γιορτής μου!! Πήγαμε στο αγαπημένο μας πια άλσος στρατού στο γουδί, έχει μια μεγάλη παιδική χαρα και πολύ γρασίδι κανέναν φόβο για αυτοκίνητα και πίνεις κιι το καφεδάκι σου άνετα κιι βλέπεις το παιδι να παίζει!!! Περάσαμε όμορφα, του πήρε ο νονός του Μ ενα πιστόλι που βγάζει φούσκες και στον Π ενα μπαλόνι (πληροθηεκε επιτέλους!! ) και ο Κ ενα που είναι τροχός που τραβάς ενα κορδόνι και πετάγεται στον αερα και κανει σβούρες ....ειχε ααι λαμπακια ...όταν νυχτοσε πήγαν στο γρασίδι και παίζανε με αυτο μέχρι που άλλαξαν φρουρά με εμάς τις γυναίκες και κατα λάθος του το έκοψα .....νεύρα ο Μ και τσατιλα που του το έκοψα .....κιι ειχε ξεπουλισει και ο πακιστανος και ειχε φύγει ....έπεσε και χτύπησε και στα ποδαρκια ο Μ και γδαρθικε κιι πήγε με τούς άντρες στο αυτοκίνητο για να του βάλουν απο το βαλιτσακι πρώτων βοηθιων πετατιν .....αλλα ειχε μόνο μπλε οινόπνευμα και μου τον φέρανε να σπαράζει απο το κλάμα .....

Γενικά περάσαμε πολύ όμορφα και ο Μ χόρτασε παιχνίδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τέλειο το χαρτόνι με τα βατραχάκια!!

εγω πρέπει να πάρω ενα ημερολόγιο τοιχου .....έχουμε ενα θέμα με τον χρόνο και τις μέρες κιι καλό είναι όταν φεύγει ο μπαμπάς να του δείχνω ποτέ θα ξανά έρθει να βάζουμε σημάδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! (-|(-|(-|(-|

Πρεπει να διαβάσω! :-B Δεν μπορώ με τίποτα να συγκεντρωθώ! X(

Πεινάω και έχω νεύρα! L-)

Τι ωραία που βγηκατε κορίτσια και περάσατε όμορφα! :ymdaydream:

Εγω να φανταστείτε ούτε τα χθεσινά ποτήρια δεν έπλυνα... τέτοια απραξία! :ymblushing:

Θα έρθει ο ξαδερφός μου να φάμε σήμερα το μεσημέρι. Το φαγητό θα το φέρει απο το σπίτι του! Θα μαγειρέψει η θεια μου παστίτσιο =p~ και εγω θα κόψω μια σαλάτα! ;;):D Ο Π γυρίζει σήμερα από το χωριό, πηγε χθες να φέρει την Χ και την πεθερά μου. Και η μαμα μου με την αδερφή μου σήμερα γυρίζουν απο το χωριό.

Αργυρούλα τελικά δε με έφαγε ούτε το μαύρο ούτε το άσπρο φίδι! :-p

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αναψα καλοριφερ το πρωι!! :D Μα ποσο αγαπιετε η ζεστη! Τα μικρα παιζουνε ησυχα μεσα και εγω περιμενω να ξεπαγωσει το κρεας να κανω κοκκινιστο σημερα.

Αργυ τι ομορφη που ειναι η Ρ. με την κορονα! Πολυ ομορφα πραγματα της ετοιμασαν μπραβο τους. Εδω δεν νομιζω να ασχολουντε τοσο. Θα δειξει σε 1μιση μηνα περιπου που εχουμε και εμεις γενεθλια.

Αφρο χρονια πολλα για χθες!! Τι ομορφα που περασατε!

Σισσακι τελεια να κανεις το τραπεζι σε αλλους και να φερνουν αυτοι το φαγητο! :D Καλα να περασετε σημερα!

Νατασουλα πως ειναι η Ελενα σημερα?

Νατασα επιστροφη στην βαση σας ε? Αντε και του χρονου με υγεια!

Χθες ερωτευθηκα ενα ρολοι και απο εκεινη την ωρα ολο αυτο σκεφτομαι :lol: δεν το παθαινω συχνα αλλα χθες την πατησα. Αχ το θελωωωωωωωω :lol: Θελετε να το δειτε? Καλα εγω θα σας το δειξω θελετε δεν θελετε :lol:

http://www.michaelkors.com/p/Michael-Ko ... %253D37717

Παω να δωσω αυγουλακι στα παιδια. Καλη Κυριακη ευχομαι σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ωραία ιδέα το ημερολόγιο :D

Σισσιώ στρώσου στο διάβασμα :roll: μετά την γέννα δεν θα μπορείς, οπότε ... ;)

Λενάκι όχι και καλοριφέρ βρε :o:o:o:o

επίσης να πω από τώρα μεγειά το ρολόι? :lol::lol::lol:

εγώ έχω πόσα ρολόγια και δεν τα φοράω, γενικά δεν μου αρέσουν, με καταπιέζουν! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koukles!

Ti kanete? Emeis xalkidikh....lew na meinv mexri trith.teleutaies meres

Anemelias!

Argi mou na xairesai to mpoumpouki sou!na einai eutuxismenh Kai tyxerh!

Natasoula perastika sthn Elena...ti na pw? Epatha Plakakia....xaxa plaka leme gapw iPad!

Afro Xronia sou polla!polles giortazan...ennow polles...parthenes!xaxa

K h Athina nomizw.

Pwpw gyrise h Natasa e? Mia xara prhximo!xaxa...to Psiktikos katsikisio giaourtaki sou akoma sto psygeio einai! x :lol::lol:

Sas filw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

αχ δύσκολα να είσαι όλη μέρα σπίτι

η Ε έχει αρχίσει και βαριέται να κάθεται όλη την μέρα σε έναν καναπέ και είναι λίγο μέσα στην γκρίνια

Έλενα πολύ ωραίο το ρολόι :D:D εμένα μου αρέσει που είναι ροζ

Αργυρώ κουκλίτσα η Ρεα με το στέμμα, πολύ ωραία πράγματα τους κάνουν στα γενέθλια, μπράβο

Εσείς τι της πήρατε?

Αναστασία δεν βαρέθηκες ακόμα διακοπές, άντε γύρνα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Psiktikos shmaine spitiko! :P

τώρα αν σου πω ότι εγώ σπιτικό το διάβασα :o:o:o:o:o:?

Νατασούλα της πήραμε ένα παζλ μεγάλο με άλογα που της αρέσουν, μία μπάρμπι, ένα πιάτο με την πριγκίπισσα λιλιφι, και ένα αυτοκίνητο του μακουιν που είναι για την καρέρα μπαν να συμμετέχει και εκείνη με το δικό της αυτοκίνητο στον αγώνα! ;):D

αυτά...

Καληνύχτα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εγώ καληνύχτισα τελευταία, εγώ καλημερίζω πρώτη? :o:o:o:o:o

τι κάνετε? εμείς καλά....πίνω με ησυχία το πρώτο πρωινό μου καφεδάκι :D;)

για να ξυπνάμε σιγά σιγά....... :roll::roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες! :)

Πρώτη μέρα προνήπιο και για μας!

Ήλπιζα ότι θα απαλλασόμασταν, αλλά και φέτος την ίδια αχαρακτήριστη δασκάλα! :evil::evil::cry::(:(

Είμαι στεναχωρημένη, δεν αισθάνομαι ότι το παιδί μου είναι ασφαλές στα χέρια της... :(:(:(

Αλλά.....

Γωγούλι, είδα και το στεφάνι σου πουρνό-πουρνό! :D:D:D

Και το Ιωαννάκι από μακριά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας ομορφες...

τι κανετε;;;

εμεςι καλα....

ολο το ΣΚ φτιαχναμε σαλτσες...ποναιε ολο μου το σωμα,.....

τελικα εφτιαξα 72 βαζακια των 750 μλ....

και αλλα τοσα θα φτιαξουμε για την μαμα μου το επομενο ΣΚ...

Πως περασατε;;..νατασα ποσο καιρο θα εχει τον γηψο η Ελενα;;;...

Μαρια καλη σχολικη χρονια..

Καλησ χολικη χρονια και σε οσα παιδιακια ξεκινανε σημερα παιδικο.

Καλα το στεφανι..το ειδες στιν τιβι...το Ιωαννακη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! τώρα είδα ότι απάντησες Μιτσάκι :roll:

καλή χρονιά να έχουν :x η Β αν δεν περνάει καλά δεν θα σου το πει? :roll::roll::roll:

προνήπιο και η δικιά σου ε? και η Χ της Σισσιώς επίσης :D

3 προνηπιάκια παιδάκια στο τρενάκι μας ;):D:D

Χρύσα :o:o:o:o:o 72 βαζάκια? :o:o:o:o

τι σάλτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοματες φτιαξαμε αργυρω...

τις περασαμε και απο το μιχανημα για να β γαλει τις φλουδες και τους σπορους..εγινε βελουδενια...την φτιαξαμε και σχετικα πηχτη..μια χαρα..

ελπιζω να μου φτασει για τον χειμωνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά βρε 72 βαζάκια και δεν θα σου φτάσουν? :o:o:shock::shock:

κάθε μέρα θα κάνεις φαγητά με σάλτσα? :roll::roll::roll:

δεν στέλνεις και από δω κανένα? :lol::lol::lol::lol:

τι μηχάνημα είναι αυτό?

και οι ντομάτες είναι δικές σας? ή τις αγοράσατε? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ειναι ενας χειροκινητος μηλος που βαζεις μεσα τις ντοματες, σαν ρεντε, και τις πιεζει , απο κατω βγαινει η σαρκα και ο χημος, και απο το πλαι τα στερεα υπολειματα οπως φλουδα και σπορια.

Ειναι πιο ευκολο εαν εχεις πρωτα βραζει λιιιγο τις ντοματες ετσι δεν καταπονειται το χερι..

τις ντοματες τις παραγγειλαμε απο εναν γνωστοι του μπαμπα και μας εστειλε διαλεγμενες, χοντρες σαρκωδες ντοματες χωρις φυτοφαρμακα ποικιλια Ρομα, ειδικες για σαλτσα. Ηταν γυρω στα 80 κιλα συνολο που μαζεψαν, και θα μας φερει και αλλες.

Τις πλενουμε, τις κοβουμε στη μεση καθαριζουμε κοτσανι ακαι τιχων σκληρα κομματια, τις βραζουμε λιιιγο σκετες χωρις νερο και τις περναμε στο ρεντε, μετα τις βραζουμε αρκετη ωρα να πηχτωσουν και τις κλεινουμε σε αποστειρωμενα δοχεια, καποιες εγιναν πιο πηχτε ςκαποιες οχι...

Οι σπιτικες δενε ιανι τοσο συμπηκνομενες οσο οι ετοιμες του εμποριου οποτε ενα βαζακι εμενα μου φτανει για 2-3 φαγητα συνηθως...εκτος και εαν κανω μακαρονια με σαλτσ αοποτε θελω ολο το βαζο..

περιση δ εμου φτασαν αυτα που μου εκανε η μαμα..

Κοιτα εμεις τρωμε πολλα οσπρια, λαδερα φαγητα, μακαρονια με σαλτσα ..οποτε φευγει...

αν δε φοβομουν μη σπασουν στο δρομο ετσι οπως πετανε τα δεματα..θα σου εστελνα να δοκιμασεις..γινετε τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αργυρούλα μου, που συγκρατείς όλες τις πληροφορίες!!! Θεά! :x

Είναι περίπλοκο το ζήτημα ρε γαμώτο...

Η Β μου λέει, καλή είναι η κυρία (...), αλλά φωνάζει πολύ όταν κάνουμε σκανταλιές, ενώ η κυρία (...η προπέρσινη) είναι πιο ήρεμη. Εντάξει μωρέ, καλή είναι γιατί έχει σγουρά μαλλιά!!! :shock: Ντοϊνκ και ξανά ΝΤΟϊΝΚ! :P

Έχω πολύ συγκεκριμένα παράπονα απ' την δασκάλα, ήθελα να σας τα πω από πέρυσι στο κρυφό, αλλά δεν βρήκα το χρόνο.

Αλλά αυτό που με βγάζει απ' τα ρούχα μου (γενικά, δεν μπορώ να το ανεχτώ...) :evil: είναι η ειρωνεία. :evil:

Και ΟΚ, δέχομαι ότι είσαι είρων σαν άνθρωπος, προφανώς κουβαλάς ένα σωρό κόμπλεξ, εγώ έτσι το μεταφράζω, κι όταν απευθύνεσαι σ' εμένα ειρωνικά, χέστηκα, θα σου απαντήσω αναλόγως ή το πιθανότερο θα σε αγνοήσω.

Αλλά όταν η ειρωνεία αυτή απευθύνεται σ' ένα 3χρονο-4χρονο παιδάκι............ :?::evil::evil:

Το οποίο δεν μπορεί καν να την αντιληφθεί, σίγουρα δεν μπορεί να απαντήσει και ενδεχομένως "τραυματίζεται" ψυχικά................ :evil::evil::evil::evil::(:(:(

Ήλπιζα ότι φέτος θα είχε άλλη δασκάλα, γιατί έτσι το είχαν το σύστημα ως τώρα, αλλά... :(

Δεν ξέρω τι να κάνω ειλικρινά, στεναχωρήθηκα πολύ σήμερα... :(:(

Φέτος θα ελαχιστοποιήσουμε ΟΛΑ τα έξοδα, για να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε, αλλά και πάλι δε βγαίνουν για να την βάλω κι αυτή σε ιδιωτικό ρε γαμώτο!! :(:(:(

Χρυσουλάκι, καλοφάγωτη η σάλτσα, γεια στα χέρια σας!!!

Κι εμείς κάναμε με τη μαμά μου παλιά, με τον ίδιο τρόπο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

χρυσα θελω κ εγω ντοματες!!!! μπορω να παραγγειλω απο το γνωστο σας?? για πες!

ψαχνω στις λαικες κ ειναι ολες πανακριβες.. κ οσες ειναι λιγο πιο φτηνες ειναι αθλιες

μιτσακι τι εεγινε με τη δασκαλα σας καλε?

προνηπια παει ετσι?

αφρο χρονια πολλαααααααααααααα κ καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

αν δεν ξανά χτυπήσει το τηλέφωνο θα σας γράψω ....

Καλη αρχη στα παιδάκια σήμερα ....κιι Στις μαμάδες ....

Απο οτι κατάλαβα σήμερα άνοιγουν τα νήπια και οι παιδικοί κιι επιστρέφουν οι εκπεδευτικοι στα σχολεία ...

Πρώτη μέρα και για την φίλη μου στο σχολείο ...πρώτη φορά άφησε την μικρη ...οκ δεν άκουω κλάματα απο δίπλα καλά περνάει η μικρη την κρατάει μια θεία της (της μικρής θεία) .

Εμείς εδω στον απέραντο παιδοτοπο καλά ....

Χρυσα χαράς το Κουραγιο σου ....χρυσοχερα!!!

Ευχαριστώ Λενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...