Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Έλα ρε συ Νατασσα, ταλαιπωρηθηκε τόσο πολύ το πουλάκι μου... :cry:

Τουλάχιστον να έχετε καλα αποτελέσματα στην μαγνητική! :x

Ιουλία και γω τα ίδια με την Χρύσα πιστεύω. Δεν το λυπάμαι το μωράκι αυτόν τον λυπάμαι γιατί δυστυχώς η στερνή γνώση δεν έρχεται πρώτα. :roll:

Αχ αλήθεια;; Είναι στους ιχθύείς;;; Έχω σελήνη στους ιχθείς και επηρεαζομαι πολύ απο την πανσέληνο... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλία όλα θα εξαρτηθούν από το τί θα δείξει η μαγνητική

η παρακέντιση θα γίνει για να δούν αν υπάρχει και κάποια φλεγμονή, ο γιατρός μου είπε πιο πολύ λόγο ηλικιάς επειδή είναι πολύ μικρή

αχ δεν ξέρω έχω μπερδευτεί ο γιατρός είναι γνωστός μου και τον έχω εμπιστοσύνη αλλά σκέφτομαι και να πάρω και μια 2η γνώμη

το θέμα είναι ότι έιναι ΣΚ και ποιον θα βρώ

πήρα την παιδίατρο τηλ και μου είπε για κάποιον να δώ αν θα μπορέσω να τον βρώ αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.tlife.gr/Article/NEWS-exclus ... 36199.html

ετσι για να φρικαρετε ολοκληρωτικα!!

μα δεν παμε καλα!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

νονα..δεν ειναι τυχαιο που εισαι πνευματικη μου μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να παρετε κ δευτερη γνωμη..φυσικα!

φανταζομαι την αγωνια σου...

ολα καλα θα πανε νατασακι..λιγη ταλαιπωρια..αλλα θα περασει!

αν μπορεις να τον βρεις στο κινητο του τον γιατρο κ να σας δει αυριο καλα θα ηταν :roll:

ευχομαι ολα μα ολα να πανε καλα!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από αυτό Ιουλία μπορώ να πάω για ύπνο :shock::shock::shock:

Μόλις κοιμήθηκε και το κουκλί μου

ελπίζω να περάσει γρήγορα το ΣΚ

καλό βράδυ

ευχαριτώ πολύ κορίτσια για το ενδιαφέρον σας:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα Νατασα!ελπιζω μονο η κυρία που προσεχε την ελενα,να ηταν γαλανοματα..

γιατι πώς να το κανουμε...............

θα χαλουσε το προφιλ της οικογενειας σας βρε παιδι μου!!! :lol::lol::lol:

ας γελασουμε κ λιγο!

καλο βραδυ κοριτσακι!

πολλα πολλα φιλακια στην κουκλιτσα μας!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ιουλία ευχαριστώ που μας θυμήθηκες :-*

ευχαριστώ για τις ευχές σας :D:x

ρε Θούλη τι να σας θυμήσω βρε? :lol::lol::lol: όλη την εβδομάδα έλεγα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα λυπάμαι πολύ πολύ πολύ την Ελενίτσα :cry::cry::cry::cry::cry:

κρίμα να κλαίει έτσι, θυμάμαι και την δικιά μου που έκλαιγε και δεν μπορούσα να κάνω τίποτα :cry::cry::cry:

μα από ένα πέσιμο? :o:o:o ....εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην ταλαιπωρηθεί το κοριτσάκι :YMHUG::-*

περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι νεα ειναι αυτα που διαβαζω :(

Νατασουλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην εχει τιποτα το Ελενακι και να ταλαιπωρηθει οσο το δυνατον πιο λιγο. Πολυ στεναχωρεθηκα που το διαβασα και που σπαραζε στο κλαμα :(

Χρυσακι ελεος με τα νεα της κουνιαδας! Εμεινα :shock: Μα καλα το μωρο δεν το σκεφτηκαν καθολου? Αλλα απο την αλλη αν τα πραγματα ειναι οπως τα λες καλυτερα που εγινε τωρα που δεν καταλαβαινει πολλα πολλα το μωρο παρα να γινοταν αργοτερα.Κριμα παντως...

Σας αφηνω γιατι ο Π. ζηταει τον υπολογιστη του, τα λεμε μετα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πεινάω και έχω διαβασμα!

Αργυρούλα το πήρε τελικά το ρεπό χθες ο άντρας σου; πώς περάσατε;

Εχθες πέρασε η αδερφή μου απο δω και μου πήρε την εργασία (θα μου την δακτυλογραφήσει), εγω όμως έλειπα απο το σπίτι, ήμουν με τα κορίτσια, οπότε πάω να γράψω τον επίλογο και παθαίνω εγκεφαλικό! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ!! ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΊΑΑΑΑΑΑ!!!! Αχχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Αυτάαααα!!! Σας αφήνω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ευτυχώς το βράδυ μας ήταν πολύ ήσυχο, η Ε κοιμήθηκε σαν αγγελούδι μέχρι της 9 το πρωϊ

ζωγραφίσανε λίγο με τον Μιχάλη και τώρα βλέπουν παιδικά

Γενέθλια έχει η Άφρο?

Χρόνια Πολλά κούκλα ότι επιθυμείς :D

καλά που έχουμε κι εσένα Αργυρώ και τα θυμάσαι όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες! :)

Natasoula μου, σφίχτηκε η καρδιά μου με το ποδαράκι της Ε. :cry::cry::cry:

Πολλά πολλά περαστικά κι εύχομαι τουλάχιστον τ' αποτελέσματα να είναι τα καλύτερα δυνατά, να σταματήσει εδώ η περιπέτειά σας!

Απ' το τίποτα βρε παιδί μου!! :(:(:(

Αργυρούλα, χρόνια πολλά στην μικρή φραουλίτσα σου, έστω και καθυστερημένα!! :oops::x:x

Να ζήσει το κοριτσάκι μας, να τα εκατοστήσει!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σίσσυ και Τζουλάι, να στε καλά, μου φτιάξατε το κέφι με την κλεμμένη εργασία και την γαλανομάτα νταντά! :lol: :lol:

Ε ρε τρέλα με κορδέλα!!!!

I'll be back!!

Έχουμε γάμο σήμερα!! :D Και πόσο μ' αρέσουν οι γάμοι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Με πήρε πρωί πρωί η Παναγιωτα να μου πει χρονια πολλά .... και αντί για ευχαριστώ της λέω "1 σεπτεβρη έχουμε ε? " ...ακόμα και εγω ξεχνάω οτι γιορταζω σήμερα χαχαχαχα

ευχαριστώ κορίτσια.

Αργυρώ μου να χαίρεσαι την τσαπερδονα σου, γερή κιι ευτυχισμένη.

Νατασουλα τι περιπέτεια και αυτήν τωρα!!! Περαστικά ....κρίμα ...

Χρυσα τι να πω ....κρίμα ....

Εμείς εδω καλά ...βαρετά ...μαλλον θα πάμε βόλτα σήμερα με τον νονοι και την νονά του Μ ....η θα έρθουν απο εδω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καλά να περάσετε, καλύτερα να πάτε βόλτα με τους νονούς παρά να μείνετε στο σπίτι, εσύ όλο σπίτι είσαι οπότε μια βολτίτσα είανι σαφώς καλύτερη ;)

Νατασούλα όχι γενέθλια αλλά ονομαστική εορτή! :) γιορτάζουν οι μούσσες σήμερα ;)

η Ρ. έχει λίγο βηχαλάκι και λίγο μπουκωμένη μουτούλα, αλλά οκ,.....χθες πέρασ επολύ όμορφα στον παιδικό, αφού ήταν η βασίλισσα 8-) οι δασκάλες της, της πήραν δώρο μία κούπα, ένα δαχτυλίδι, ένα κοκκαλάκι για τα μαλιά, ένα μακρύ ξύλινο σαλιγκάρι που γίνεται διάφορα σχέδια και μια πέτρα :D ....στον παιδικό έδωσα 2 κέικ, ένα μακρουλό ακι ένα στρογγυλο γιατί 24 παιδιά συν 2 οι δασκάλες και μου γύρισαν και λίγο :lol::lol: και έκανα πουγκάκια για τ απαιδιά με σοκολατάκια μέσα :) ......στο σπίτι σβήσαμε κεράκια και φάγαμε μια μικρή τουρτίτσα, έλαβε τα δωράκια της και πήγαμε σε ένα καρουσέλ, έβρεχε κιόλας..... αυτά :D

Ιουλία καλά να περάσετε στον γάμο, ξεκούραστα και διασκεδαστικά ;)

Μιτσάκι επίσης και εσύ ;)

εγώ πάλι δεν κατάλαβα αυτό με το γαλανομάτα νταντά :roll::roll:

Σισσιώ δεν έχεις μπακαπ στις εργασίες σου? αν τις χάσεις? :?:

εγώ είχα πόσα κόπυ :lol::lol::lol:

Καλό ΣΚ και καλό μήνα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ θα πάμε έξω ....άπλα είπα ίσως να κάτσουμε σπίτι γιατι ο νονός έχει να πληρωθεί 1, 5 μήνα και την νονά την απολυσανε ....

Τέλεια πολλά φωτάκια!!! ...τι πέτρα?

Πρέπει να πληνω πιάτα για να κάνω μπριζόλες και βαριέμαι ....έχω και μια πληγή στο χερι που με πονάει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να πληνω πιάτα για να κάνω μπριζόλες και βαριέμαι ....έχω και μια πληγή στο χερι που με πονάει ....

Αφρο ούτε εσείς έχετε πλυντήριο πιάτων? :?

τι πλήγη? φόρεσε γάντια!

κρίμα για τον νονό :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα έπλυνα ...πήγα να βαλω το μινέρβας χθές στο ντουλάπι και έγδαρα το δάχτυλο μου ....μια πετσουλα έφυγε και τσουζι παρά πολύ!!! ...γάντια δεν έχω ....

Νιώθω ζαλισμένη ...βαρύ το κεφάλι ...απο την ζέστη μαλλον είναι αλλα κιι πάλη δεν έχει τόσο και φυσάει λίγο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι οραια κορόνα έχει η πριγκηπέσσα σου!!! Κούκλα!!!

την έκαναν οι δασκάλες της στον παιδικό, επειδή είναι στο γκρουπ του βατράχου, έχει το βατραχάκι επάνω! :D:x είναι πολύ ωραία φτιαγμένη έχει και το 4 έχει κάτι στρασάκια ;)

έχουν κολλήσει στον τοίχο πάνω σε χαρτόνι μία λίμνη με βατραχάκια και πάνω σε κάθε βετραχάκι έχουν την φωτό του παιδιού με την ημερονημία γέννησής του και δίπλα έχουν ένα βράχο και κάθε φορά που έχει κάποιο παιδάκι γενέθλια βάζουν την φωτό του στον βράχο! :) είναι πολύ ωραίο....κάτσε να σου βάλω φωτό να δεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου σφίγγομαι μόνο που σκέφτομαι το σκηνικό. Ελπίζω να περάσει γρήγορα και να μη χρειαστεί τίποτε παραπάνω.... :(:(:(

Χρύσα μου δεν μπορώ να πάρω θέση στο θέμα σας. Το μόνο που θα πω είναι πως δε μου κακοφάνηκε... :?:?:?

Αργυρούλα μου να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου! Και γω το ξέχασα αλλά έστω και καθυστερημένα τις δέχεστε τις ευχές έτσι;;;

Να ναι ευτυχισμένη η Ρεα και γερή!!!

Σισσάκι μου να πας σε όλους. Αλήθεια λέω. Περιμένω νέα τη Δευτέρα....

Ιουλία καλά να περάσετε!!! Ζηλεύω λίγο!!! Αυτό το καλοκαίρι ένιωσα την ανάγκη (για πρωτη φορά) να φύγω για ένα 2ημερο μόνη (με τον Δ). Θα μου περάσει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Νατάσα δεχόμαστε ευχές και εκ των υστέρων ;):D ευχαριστούμε! :D:x

πήγαν όλοι ΄στον φούρνο να αγοράσουν ψωμάκια για το πρωινό μας και έχω μια ησυχίααααα :D

έχουμε 9 βαθμούς έξω :o:o:o:o:o:o

αλλά το μεσημεράκι θα φτάσει τους 21 :D

Νατασούλα πώς τα πάει η Έλενα?

Αφρο τι κάνατε? βγήκατε τελικά ή μείνατε σπίτι?

Γωγώωωωωωω πού είσαι βρε? μήπως έκανες χωριακή και δεν θέλεις να μας πεις?! :lol::lol::lol:

χθες πήγαμε πάλι καρουσέλ, κάναμε και τα συγκρουόμενα αυτοκινητάκια :D πολύ γέλιο!!! μετά φαγητό έξω :D:D

θα πάμε και σήμερα......

αυτά

καλή Κυριακή :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...