Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες.

Μπηκα να σας "δω " για λιγο.

Χρυσα μου ακομη τπτ απο τους παιδικους;;; :?::?: Μακαρι να στα παρουν και τα 2...Πραγματικα ειναι παρααααα πολλα τα εξοδα. :?:?

Ιουλια μου συγχαρητηρια και επισημα πια!!Καλη αρχη με καθολου αρρωστιες. :D:D

Εγω κοριτσια ακομη περιμενω.Αν δεν τα δω τοιχοκολλημενα δεν εφησυχαζω. :?

Σισσακι θα τα πουμε σημερα.τι καλα!!! :x:x Μηπως ηταν πονος κοιλιας που θελει ξελαφρωμα;;; :oops::oops:

Νατασουλα :o:o Απο ενα απλο χτυπηματακι ρε συ επαθε τις κυστες;;;Καλα εμεινα...ευχομαι να μην χρειαστει επεμβαση και με απλη αντιβιωση να της περασουν.Κριμα μωρε να ποναει η ομορφουλα!!!

Αργυρουλα μου ψειρες ε;;; :?:? Στο θεμα μεταδοσης η υγιεινη δεν παιζει κανεναν ρολο.Ακομη και ο πιο καθαρος ανθρωπος μπορει να κολλησει ψειρες.Στο θεμα της αντιμετωπισης ομως παιζει ρολο και μεγαλο μαλιστα η υγιεινη . Γιατι καποιοι παιρνουν τα μετρα τους και αντιμετωπιζουν το προβλημα ενω καποιοι αλλοι απλως αδιαφορουν και ετσι γινεται φαυλος κυκλος.

Γιατι δεν παιρνεις μια λοσιον προληψης.Εχει μια ωραια η απιβιτα.Δε ξερω βεβαια αν ειναι βιολογικη και με γαλα απο καμηλα που τρωει ποες στις οχθες του Νειλου...ρωτα την Νατασα να σου πει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑλα μωρη συμπεθερα..εχεις μαθει απ εξω ολα τα χημικα συστατικα των αντηλιακων :lol::lol::lol: εχω πεταξει το κουτι για αυτο κατοπισε με εσυ!!! 8-)8-)8-) Ειμαι ανοιχτη σε προτασεις!!! :D:D

Γελασα και με τη Θου που σου λεει "σταματα πια με τα συστατικα"... :lol::lol::lol::lol::lol:

Θα σε τηλ απο βδομαδα να τα πουμε!!! :x:x

ΣΑς αφηνω .Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

"Fool me once shame on you, fool me twice shame on me " που λενε και οι "φιλοι" μας οι Άγγλοι! ;)

:P:P:P

Αι μαρη Ελισσαβετ.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Δηλαδη το δικο μας " Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού" δεν σου εκανε;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Τερινα να παμε για σοκολατοπιτα;;;

Αααα..με την επισκληρηδιο που ρωτας..

στον Νικολα εκανα με διαστολη 1... :shock::shock::shock::oops::oops::oops:

Αλλα μεσα σε 2 ωρες γεννησα και ηταν και το 1ο παιδι.

Στον Φωτη εκανα λιγο πριν τον ξεπεταξω και δεν με ειχε πολυπιασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μοναδικη ,σωτήρια.λυση βρισκω το να παει ο χ. παιδικο..

κ ο ζαν να μεινει με τη γιαγια.ειναι κ μικρουλης στην τελικη,

κ οταν ο χ. παει προνηπιο με το καλο ή νηπια,που δε θα πληρωνεις,

τοτε να παει παιδικο κ ο μικρος!

δεν παιει με τιποτα αυτο το σεναριο;; :roll:

σισσακι αυτο που λενε οι φιλοι μας οι Αγγλοι,η μαμα μου το εχει εκτυπωμενο κ κολλημενο,με τερααααααααααααααααααστια γραμματοσειρα,στο πλαι του ψυγειου!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

μα ποσο μεγαλα πνευματα ειστε!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Παναγιώτα αφού εκτός απο αρχαία ξέρω ΚΑΙ αγγλικα!! Να μην το δείξω;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Δεν ηταν απο αυτο ο πόνος γιατι τον τελευταίο καιρό ξελαφρώνω... επαρκώς! :lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Ιουλία καλά τα λέει η μαμά!! :D Είδες ταυτιση οι μητέρες σου;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..Παναγιωτα η Σισσυ παιδι μου ειναι Αγγλοτραφεις..ηταν στις Ουρσουλινες...χαχαχα...

Λοιπον..ταραμ ταραμ..σκατουλες..εξακολουθουμε να ειμαστε 7η στη σειρα επιλαχοντων..οποτε πρεπει να αρρωστησουν και σταματισουν η δενε χρθουν καθολου 6 παιδιακια για να παρουν καποια στιγμη εμας...

Τελικα ο νεος παιδικος λεγιεται "κηπος Αγγελικης" και εχει ενα τεραστιο λουλουδι "καμπανουλα" στην εισοδο..θα σας το βγαλω φωτο να τον δειτε....

Τζουλι..ετσι ακριβως θα γινουν τα πραγματα..με τη διαφορα που του χρονου που ειναι ταξη προνηπιων..θα ρηξω τα μουτρα μου, την περιφανεια μου, και τις αρχες και τις αξιες μου..και θα βαλω τον Ο να παρει τηλέφωνο τον γνωστο του...και θα βαλω μεσον...δεν παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P

Αι μαρη Ελισσαβετ.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Δηλαδη το δικο μας " Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού" δεν σου εκανε;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία :D:D:D:D μπράβο σας, μπορείς και να επιλέξεις κιόλας που θα πάτε :D;)

και αυτός είναι δημοτικός? δλδ του χρόνου θα τον πάρουν εκεί πάλι στα σίγουρα ε? :roll:

Χρύσα καλή επιτυχία και σε σας :) εκεί στην Αγγελικούλα να τον στείλεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί να επιλεξω βρε αργυρουλα!!

φυσικακ θα παει σε αυτον που ειναι διπλα στο σπιτι μας! ;)

το χωριο ηταν λυση αναγκης..δεν υπαρχει λογος να ταξιδευει καθε μερα το παιδι,αφου τον πηραν κ σε εμας! ;)

δημοτικος ειναι,αλλα δεν ειναι σιγουρο εδω οτι σε παιρνουν κ την επομενη χρονια..βεβαια οι επανεγγραφες πριμοδοτουνται με περισσοτερα μορια,αλλα κ παλι...

οπως κ να εχει,αστο το του χρονου!ας κυλησει αυτη η χρονια,κ αν του χρονου δε τον παρουν,θα παει προνηπια στο νηπιαγωγειο του χωριου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

στεναχωρεθηκα για τη ελενα..κριμα..θα σε τηλ μετα νατασουλα μας...

χρυσα κριμα..μα παντου εσυ τα δινεις..ελεοςςςς

ιουλια μπραβο ρεεε..τα λεφτα που γλιτωνεις να τα τρως σε βενζινες για θερμη :lol::lol::lol::lol::?::?::?:

σισσακι σε αυτο που παει η ολιβια δε πας?στης δημητρας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante βρε τρελη! :lol::lol::lol::lol:

η βενζινη ηταν το προβλημα που δεν ερχομουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :geek::geek::geek:8-)8-)8-)8-)8-)8-)

τελικα τί εγινε με τον θοδωρη;τον πηραν ως επανεγγραφη; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε τοσο γαιδουρες!! :oops::oops::oops::oops:

αΡΓΥΡΟΥΛΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΡΕΑ! :oops::oops::oops:

Χρονια της πολλα!να ειναι παντα γερή κ ευτυχισμένη!!τσαχπινουλα με το ελληνικο ταμπεραμεντο της μανουλας της!! :D:D:D:D:D

να τη χαιρεστε κ να την καμαρωνετε μαζι κ με τον αδερφουλη της!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!

Πως ειστε?

Εμεις καλα. Πινω καφεδακι και ο μικρος παιζει με το κατσαβιδι απο κατω μου, η Ε. κοιμαται ακομα. Σας διαβαζω απο χθες αλλα δεν προλαβαινω να κατσω με τιποτα, τι παθανε τα παιδακια μου και σεληνιαστικαν ετσι? :roll: Μετα την Ελλαδα εγιναν αγνωριστα. Ο Γ. εχει τετοια γκρινια για τα παντα, δεν αντεχω! Δεν λεω αλλα γιατι ολο κλαιγομαι :oops::oops::oops:

Αργυρουλα να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου την ομορφη!!!! Χρονια της πολλα!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Θα κοψετε τουρτιτσα σημερα? Της ετοιμασαν τιποτα στον παιδικο? Εδω σε ολα κανουνε γιορτουλα οταν εχουν γενεθλια.

Ιουλια πολυ χαρηκα με τα νεα του παιδικου!!!

Παναγιωτουλα μου που ολο σε ξεχναω :oops: δεν εκανα ακομα το κεικ μιας και δεν ειχα μπεικιν, σημερα θα το κανω και θα σας πω εντυπωσεις. Εκανα ομως ζυμη για πιτσα και μου την ζυμωσε τελεια ασχετα αν δεν την πετυχα στην γευση :lol: Ευχομαι να σας παρουνε στον παιδικο που θελετε να φυγει και αυτο το βασανο.

Χρυσα μονο Κηπος Αγγελικης θα λεγετε ο παιδικος? :shock: Ετσι σκετο? Πολυ κουλο μου φαινεται. :roll:

Θου τι εγινε με τον δικο σας παιδικο? Το στεπερ τι ειναι? :oops:

Ξυπνησε η Ε. παω. τα λεμε αργοτερα ισως. Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IIII...ειμαστε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ!!!!!!

Αργρουλα,....εγω προσωπικα νιοθω εντελως γαηδουρα που το ξεχασα...ειλικρινα...

Χιλια συγνωμη...οσα μυαλα μου εχει παρει ο θεος..να δωσει ετυχισμενα χρονια στη ΡΕΑ....

Πωπω :oops::oops::oops::oops::oops:

Να σας πεταξω τη βομβα;;;;...

Η Κουνιαδα μου χωριζει...

ο προκομενος μαζεψε τα προικια του..και εξαφανιστηκε....

Αραγε...θα παρει και το γυμναστηριο του;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πεταξω τη βομβα;;;;...

Η Κουνιαδα μου χωριζει...

ο προκομενος μαζεψε τα προικια του..και εξαφανιστηκε....

Αραγε...θα παρει και το γυμναστηριο του;;;;

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o :-O :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o πλακα μας κανεις?????????????????????????????????????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

εχω μεινειιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα ρε το γαιδουρι...αχ δε μιλαωωωωωωωωωωωω

τι ειπε η κουνιαδα?για πες λεπτομερειες :oops::oops::oops:

ρε αργυ ρε αργυ..μα γτ εισαι τοσο περιφανη κ δε μας το θυμιζεις ξανα? :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

κοριτσαρα μου να χαιρεσαι τη κοπελιτσα σου. :x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ..να ειναι παντα γερη κ αν παρει ο,α τα θετικα σου στοιχεια..δηλ ολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα ρόνια πολλά στην κούκλα σου!! Να την χαίρεστε και να είναι πάντα καλα να σας κάνει τσαλίμια! :D:x:x:x

Πηγαμε με τις τσούπες στην πλάκα για καφέ! Έφαγα και το πολυπόθητο σουφλέ σοκολάτας με παγωτό! :mrgreen:

Γινόταν ο χαμός, γιατί λόγω του μπλου μουν έχει χαπενινγκς στην περιοχή. Πολυ χάρηκα που ειδα το αγαπημένο μου μέρος! :D

Συγγράφω τον επίλογο της εργασίας μου!!!!! :D:D:D:D:D:D

Μα καλα έχω καταντήσει... χαίρομαι που έχω να διαβάσω!!! Σε τί σημείο έχω φτάσει;;;; :lol::lol::lol::oops::oops::oops::geek:

Χρυσάκι ωωωωωωχχχχ...!!! εύχομαι να τα ξαναβρουν γιατί σε βλέπω να φλιπάρεις.... αν ήταν μια φορα τα πεθερικά κολλημένα με την κόρη, τώρα θα σου σπάσουν τα νεύρα! :oops::oops::oops::oops:

Αυτά! :D

Καλέ που είστε όλες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα! Θουλακι δεν ξέρω αν θα πάω ακόμα θα τους εξετάζω ανα περίπτωση μαλλον. αν δε μου κάνει αυτός θα πάω στης Δήμητρας και αν δε μου κάνει και της Δήμητρα θα πάω στης Όλιβ και αν δε μου κάνει και της Όλιβ τότε σκατά να φάω θα κάτσω να το χονέψω το μωρό! :oops::oops::oops::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μεινει ετσι :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

χρυσα στεναχωριεμαι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ................ :(:(:(:(:(

για την κοπελα..για το μωρο..........

σκεφτομαι τους καβγαδες με τον χ...το σφιξιμο στο στομαχι...μπορει να περασαν..αλλα η πικρα μου εμεινε..

κ τωρα αυτο με την κουνιαδα....... :(:(:(:(:(

βαζω τον εαυτο μου στη θεση της..κ εχω πελαγωσει :(:(:(

κ με νεογεννητο μωρακι :(:(:(

μα γιατι;;;;;;;δεν αντεξε μαλλον την πιεση απο τον ερχομο του μωρου;;

το καημενο το μωρακι :(:(:(:(

μα ποσο στεναχωριεμαι :(:(:(:(:(

αυριο φευγουμε με χ. για σ.κ.,χωρις τον γιωργο..κ ειμαι πολυ χαρουμενη που θα χαλαρωσω απιστευτα..αλλα χαλαστηκα τοσο με τα νεα της χρυσας..που δε θελω ουτε φατσουλες να βαλω :(:(:(

μακαρι να συνελθει κ να γυρισει μετανιωμενος κ αλλαγμενος :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά στην Ρέα μας

να την χαίρεσαι Αργυρώ, πολύχρονη κι ευτυχισμένη να είναι :D:D

όντως είμαστε πολύ γαϊδούρες :oops::oops::oops:

Τα νέα μας τώρα

η Έλενα είναι με γυψονάρθηκα σε όλο το πόδι από τον γοφό μέχρι τα δάχτυλα :(:(:(:(:(:(

από την ακτινογραφία φάνηκε κάκωση στον χόνδρο και την Δευτέρα θα κάνουμε μαγνητική και παρακέντιση με μέθη:o:o να δώ πως θα την κρατήσω χωρίς νερό και φαγητγό 4 ώρες

Και επειδή θέλει ακινησία και όχι κούραση μέχρι την Δευτέρα που θα κάνουμε τις υπόλοιπες εξετάσεις της βάλανε τον γύψο

Περιττό να σας πώ τι τσιρίδα έπεσε όταν της βάζανε τον γύψο, 3 άτομα την κρατούσαμε και αυτή χτυπιόταν :o:o:o:o μετά στο καπάκι της πήραν και αίμα, πρέπει να έκλαιγε ένα μισάωρο σερί :(:(:(

Ευτυχώς τώρα είναι ήρεμη και δεν παραπονιέται, βέβαι έχει αποβλακωθεί στα παιδικά αλλά δεν πειράζει

Σίσσυ εμένα από αυτά που έγραψες καλός μου φαίνεται ο γιατρός

Πάντως για την επισκληρίδιο που λέτε εγώ και στα 2 έκανα με διαστολή 2 και γέννησα πολύ γρήγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλι..γιατι στεναχωριεσαι καλη μου..οχι..δεν πρεπει...

οταν μια σχεση ειναι ηδη καταδικασμενη..καλυτερα να τελειωνει..

Για μενα..καλα εκανε και εκανε παιδι...για τον εαυτο της..για την υγεια της...τωρα τι να σας πω...σε ενα διζυγιο..παντα φταινε και οι δυο...

ενας γαμος ειναι εκκατερωθενβ συμβιβασμος....

Οτανβ δεν εχεις συνειδητοποιησει καποια πραγματα..για μενα..κακως παντρεφτηκαν...ας μεναν ετσι..ας κανανε απλος παιδι...

Σας ειχα πει και τοτε πως δεν εκανε για πατερας...ειναι μεγαλη διαφορα να λες θελλω παιδι να εχεις ξενα παιδια να μεγαλωνουν γυρω σου..και αλλο να εχεις δικο σου παιδι...

Μονο αντρες που τα εχουν βρει πρωτα με τον εατο τους μπορουν να αντεξουν, ολα οσα συνεπαγιετε η πατροτητα....

Τι να πω...ο χρονοςθα δειξει..παντς τωρα που ηταν πανω..μου ειπε πως ο Π εδειξεσημαδια του χαρακτηρα του που ποτε δεν φανταστηκε...

ηταν εριστικος, προσβλητικος..με μικροπραγματα ασχολειται που φτιαξανε μαζι στο σπιτι...

Τεσπα..

Ναιξερω...τωρα θαφορτωθουμε και αυτους...ε δεν ηθελε τρια παιδια ο καλος μου;;;..τωρα θα αποκτησει...χαχαχ..

Βλακιες λεω,,,

Σισσυ..μια χαρα...κανε οτι περναει απο το χερι σου..θετικη σκεψη..προσιλωση στον στοχο, ηρεμια..αναπνοες..κανε μαθηματα ανωδινου ρεεεεε

η Γωγω που χαθηκε παλη;;;;

Αχ πρεπει να παρω τηλ τη Σαυρογιωτα..ναπαμε για καφε....

Αντε ρε Νατασα...την καημενη τηνΕλενα..πουλακι μου..,.

μακαρη η Μαγνιτικη να μη δειξει κατι σοβαρο..μακαρη..αμα πατε πολυ πολυ πρωι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα έχω μείνει :o:o:o:o

έτσι ξαφνικά χωρίς να έχει προηγηθεί κάτι?

η κουνιάδα πως είναι?

απόγευμα μας έκλεισα για την μηγνητική 6:30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεφου τα ξες....ειχανε θεματα παντα..σας το ελεγα και παλαιοτερα πως εκει θα καταληγαμε....

Τεσπα..ειπαν να το διαλυσουν..πριν γινουν θανασιμοι εχθροι....

Ωχ νατασα..δυσκολα..αντε ναδω πως θα τηνβ καταφερις...

Ολα καλα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί λες βρε νατασα;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

καλα...........τί σκ@τα νεα ηταν αυτα μαζεμενα αποψε;;;;;;;;;;;η πανσεληνος να φταιει γ@μ@ το blue moon του :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

φανταζομαι πως θα εκανε η καημενη με τον ναρθηκα :(:(

κ φυσικα κ να λιωσει στα παιδικα..σιγα μην αγχωθεις για αυτο..παιδικα ολη μερα!

μετα απο αυτη την παρακεντηση..δε θα χρειαστει κατι αλλο ε;ξεμπερδευετε υστερα με το καλο;;;;;

περαστικα της της κουκλιτσας μας! :(

κ καλη δυναμη σε εσας...

ουφ κ ξανα ουφ!

χρυσα δεν ξερω..ειλικρινα..δεν ξερω.........

συμφωνω σε ολα οσα λες..ΑΛΛΑ...

ενα παιδι τα αλλαζει ολα..αφου παντρευτηκαν..κ κυριως,αφου εφεραν ενα παιδι στον κοσμο,οφειλουν να κοψουν τον λαιμο τους να εξαντλησουν καθε περιθωριο..μηπως και κατι βρουν που τους ενωνει..μηπως.. :roll::roll::roll:

σκατα εγινα..σκατοπανσεληνος..

ειναι κ στους ιχθεις..στο ζωδιο μου..

περαστικα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...