Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Αφρο έχεις "ξεσκιστεί" στην τιβι μου φαίνεται :roll::roll::P

και μένα καλός μου φαίνεται ο παιδικός, εδώ υπάρχουν και ροζ πουκαμισάκια για αγοράκια και άντρες!! ;) δλδ το χρώμα κάνει τον άντρα? :roll::roll:

πάω να συνεχίσω τις δουλειές μου!

Μιτσάκι πολύ ακριβός βρε!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άσχετο .....εκει που στεναχωριομουν οτι αργσε να καθαρίσει η ομιλία του Μ (ακόμα καθαρίζει αλλα μιλάμε και τον καταλαβενουμε) τωρα φτιάχνει τραγουδάκια μόνος του ....στοιχουργος θα μου γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μπαρισνικος..και ο Φοιβος...

θα κανουμε γκρουπακι στο τελος...χαχαχα

ρε παιδια..δε με ξενερωσαν τοσο τα χρωμ,ματα οσο ολο αυτο το χιχιχ..τραγουδακια..χωροι ..πανηγηρια..οτι το τονισαν με εμφαση που συνεργαζονται με ΔΕΚΟ κλπ κλπ...και οτι κανονικα δευτερα ξεκινανε και δεν ειναι ετοιμοι ακομα..δενε χουν ανακοινωσει ποτε αρχιζουν οι εγγραφες- στο τηλεφωνω μου ειπε πως δεχετε προεγραφες χωρις αντιτημο..αλλα θα ανακοινωσει ημερομηνια εγγραφων οτι ακομα δεν μπορεις να το γυρισεις μεσα να το δεις,να γνωρισεις καμια δασκαλα..και το βασικοτερο..το γυρω γυρω τζαμαρια...3 τοιχοι εχουν τζαμι επενδυμενο με το αυτοκολητο με τις νεραιδες, τα ξωτικα..και τον λουγκρα πιτερ παν...

Ευελπιστουσα πως το τζαμι το εχουν μονωσει σωστα..αλλιως αθ ειναι πολυυυ κρυος

..ΟΚ καινουριος ειναι..αλλ ατι περιμενεις ;;;; να χιονισει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

φραγω βιαστικα για το μητσακι!

ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ!

ΔΗΜΗΤΡΑ 2 ΦΙΛΕς ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥς ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗς ΕΚΚΛΗΣΙΑς,ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΜΕΝΟΥΝ,250Ε ΧΩΡΙς ΣΧΟΛΙΚΟ Κ ΣΙΤΙΣΗ Κ ΕΙΝΑΙ υπερευχαριστημενες! ;)

απο 1 ετους τα στελνουν εκει!

θες να μαθω να σου πω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?αναστασια καλα να περασεις..μα δε βαρεθηκες?????????????/ααααααα

χρυσα μα ποσο πολυ το ψιριζεις :oops: με τρομαζεις..εγω ουτε τα μισα δε σκεφτηκα

εμεις καλα..χθες το βραδυ στις 1 θυμηθηκα οτι πριν 3 μηνες εδωσε κουβερτα κ παπλωμα μεσω γκρουπον κ ακομα να μου τα φερουν..ουτε πηρα ουτε πηραν..οκ τους πηρα σημερα..ολα οκ

ο μικρος παιδια ειναι μαρκα με εκαψεςςς

μα οο βαραει πεταει τα παιχνιδια σκαρφαλωνει κτλ κτλ

ιουλια πως περασες χθες? 8-)8-)8-)

μπραβο για τη λενα..πολυ χαρηκα...

ρε μιτσακο..κ γω δε το ξερω ετσι..το ηξερα οτι λεει να μου φερνει ο θεος οσο μπορω να αντεξω..καπως ετσι.. :roll::roll::roll: εισαι σιγουρη?

σισσακι διαβαζεεεεεεεεεεεεε 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,το μητσακι καλα τα λεει!"Θεε μου μη μου δωσεις οσα μπορω να αντεξω"..

θου πολυ ωραια περασα! :)

κ σημερα θα παω το βραδυ,μονη,σε μια φιλη που γιορταζει! ;)

κ εγω δε βαριεμαι τη θαλασσα..ααχ!

αντε να ερθει το σ.κ. να ξαναπαω! 8-)8-)

ξαναπηρα στου χωριου τον παιδικο,μου επιβεβαιωσαν οτι ολα τα παιδακι αθα τα παρουν!

αυριο μετα τις 11 βγαινουν κ της πολιχνης..μακαρι....

ο γιωργος εφαγε 3 μεγαλα λαυρακια! :o:o:o δεν εμεινε για εμενα :(:(:(

μπραβο στη λενιω μας! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααα!!! :D:D:D

Τι κανετε;;;

Αργυρουλα μου... :x:x ..το οτι μπαινω ειναι σημαδι οτι ειμαι καλα!!!Οσο χαλια ηταν ο Ιουλιος τοσο ομορφα κυλισε ο Αυγουστος!!!

Λενα μου πολυ χαρηκα με την αποσπαση!!!Μπραβο και του χρονου με μεταθεση. ;)

Κοριτσια εγω απο τον παιδικο εχω κακα νεα... : :?:? Θα ξεκινησουν λεει με 200 παιδια (5 παιδικοι) ...το 1/3 απο τα περισυνα και μετα ΑΝ παρουν προσωπικο θα παρουν και αλλα παιδακια...Δεν ξερω ακομη τι να κανω.Ευτυχως θα ερθει η μαμα μου για καποιες μερες...μετα δεν ξερω τι θα γινει...

Ελπιζω να μας πουν τα τελειωτικα αποτελσματα (και ας ειναι και αρνητικα) μεχρι μεσα Σεπτεμβρη.Αυταααααα!!!

Χρυσα μουκαλη επιτυχια ευχομαι!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θου η εκφραση ειναι "Να δωσει ο Θεος να μην περασει ο ανθρωπος οσα μπορει να αντεξει".Γιατι κατα τον Θεο ολα μπορουμε να τα αντεξουμε. :?

Βεβαια στο Αγρινιο λεμε "Τι θα μας βρει και δεν θα το περασουμε"... και εννοουμε οτι και να συμβει θα ξεπεραστει καπως.

Νατασουλα ολο το καλοκαιρι ηθελα να σου απαντησω..καλλιο αργα παρα ποτε...το αντηλιακο του Κορρε..το παιδικο με 50 spf σε μπλε μπουκαλι με σπρει ειναι φοβερο.Δεν ειναι στοκος και απλωνεται πανευκολα.Προστατευει παρα πολυ καλα και φετος ειχε τα 2 μπουκαλι στην τιμη του 1!!!!Ειδες τελικα απαντησα... :lol::lol::lol::lol:

Σας φιλω κοριτσαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...

Κοιμομουνα και κοιμοντουσαν ολοι...ακουω το κινητο του Γιωργου και πεταγομαι ολο νευρα..Παω να δω ποιος ειναι (για να τον βρισω) και βλεπω οτι ηταν ο γνωστος μας απο το δημαρχειο..

το σηκωνω και μου λεει οτι μας πηρανε στον παιδικο και αυριο θα βγουν τα ποτελεσματα!!!! :D:D:D

Βεβαια να δεν τα δω τοιχοκολλημενα θα τηρω τις επιφυλαξεις μου... :?:?:? Ουφφφφφφφφφφ!!!!!

Αυτα ρε κοριτσια..ηθελα να σας το πω!!! :oops::oops::oops:

Γεια σου Λενακι σε βλεπω μεσα!!το εφτιαξες το κεικ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα :D:D:D χαίρομαι που είστε καλά :x

φιλιά στα όμορφα αγοράκια σου :x

εύχομαι να τα πάρουν και ας είναι και τέλη σεπ. ;)

εμείς είχαμε πάει να κάνουμε αίτηση για την Ρ. τον Σεπ (πολύ αργά πήγαμε) και την οπήραν τον Δεκ, αν και μας είχαν πει ότι δεν ήταν σίγουροι ότι θα την έπαιρναν ούτε το καλοκαιράκι! :o

εγώ αυτή την παριμοία δεν την ξέρω :roll::roll:

Λένα :ymapplause::-bd μπράβο συγχαρητήρια, πολύ ωραία :D

Ιουλία :D:D που βγήκες έξω και περασες όμορφα ;)

καλά και εγώ δεν θα βαριόμουν με τίποτα αν έκανα τόσες μέρες διακοπές σαν την Αναστ., τι να βαρεθείς? να βλέπεις το ωραίο γαλάζιο? ;)

τι άλλα?

Παναγιώτα τι ρώτησες βρε για τον μακουίν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα αααααα τώρα το είδα, μπράβο βρε συγχαρητήρια, ουφ ένα άγχος λιγότερο #:-s:D αλλά άσε την μαμά να έρθει για να σε βοηθήσει σε τίποτα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι!!!Γιορταζει ο Αλεξανδρος!!!Να τον χαιρεσια Τονια μου.Θα σε τηλ και εγω!!!!

Ευχαριστω Θουλη μου!!!Αυριο λογικα δε θα βγουν και οι δημοτικοι της περιοχης σου;;;

Παω μπας και κοιμηθω λιγο...

Αργυρουλα... :lol::lol::lol: για τον Μακουιν ρωτησα αν εχετε τα αυτοκινητακια (χαρακτηρες )απο το cars1 και συγκεκριμενα τον αρχοντα της ντινοκο.Δεν τον βρισκω πουθενα .Μονο μεσω ebay και κανει 12 ευρω.

Αλλα εχω βαρεθει πια να ακουω.."θελω τον βασιλια και τον ρετους" :twisted::twisted:

οπου ρετους = ο Μακουιν με ασπρα λαστιχα ,μπορντο χρωμα. λευκη λεπτομερεις στα πλαγια και χωρις αυτοκολλητα.Οπως τον κανει ο Ραμον στην 1η ταινια...

και αφου ρεζιλευτηκα αρκετα λεω να παω επιυελους να την πεσω. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα καλλιο αργά παρά ποτέ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγώ πάντως το αγόρασα από τότε, τα 2 μπουκάλια βέβαια τελειώσαν πριν πάμε διακοπές γιατί ήταν ο Μιχάλης Καβάλα οπότε μετά αγόρασα κι ένα καροτεν που βρήκα επίσης σε προσφορά;)

Στόκος δεν είναι γιατί δεν είναι βιολογικό, το βιολογικό του κορρέ είναι επίσης στόκος

Τέλεια με τον παιδικό :D:D:D:D:D:D:D:D

Άντε καλή αρχή

Χρόνια Πολλά στο Αλεξ της Τόνιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια Παναγιωτα!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλη αρχη τωρα!! :D:D:D:D:D:D

θα παω με τον γιωργο να παρω υλικα να κανω μερεντα..δεν κοιμαται με τιποτα απο ο,τι βλεπω κ κατι πρεπει να κανω..εεεεεεε...ας ειναι μερεντα! ;):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω ειχα παρει της φρεζυντερμ,αυτο που ταυτοχρονα ειναι κ αντικουνουπικο!πολυ καλο μου βγηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααααα!!!!!!

Με θυμάστε καλέ;;;;;;;;;;

Εγώ η Νατάσα είμαι!!!!!!!!!

Τί νέα-αρχαία;;;;;;;;;

Γυρίσαμε τελειωτικά στο σπίτι μας! Τώρα αν θα φύγουμε κάποιο Σαβ/κο μέσα στο Σεπτέμβρη!

Το καλοκαίρι μας φέτος ήταν ανέλπιστα καλό. Περάσαμε πολύ πολύ όμορφα.....

Επειδή μάλλον θα ξεχάσω τα μισά από αυτά που ήθελα να γράψω δεν θα γράψω τπτ!!!! Καλό;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παναγιώτα το αντιηλιακό που λες είναι μια μάπα φίλη!!! :lol::lol::lol::lol:

Σόρρυ κιόλας!!!! :lol::lol::lol:

(Είμαι ευγενέστατη!!!)

Διάβασε τα συστατικά του. Το πήρε και η Αναστασία η οποία με κορόιδευε για τη στριμάδα μου και της τα είπα ένα χεράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol: ζύμωσε καλέ ζύμωσε :lol::lol::lol::lol:

Νατάσα καλώς ήρθες, καλό χειμώνα ;):D

Παναγιώτα μάλλον δεν τα έχει αυτά ο Λ. δλδ έχει πολλά του μακουίν αλλά δεν έχω ιδέα τι είναι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την να καλεεε..που μου χαθηκες?αχ μη αρχιζεις παλι με τα συστατικαααααα :lol::lol: :lol

παναγιωτα δε ξερω περα απο το μαουιν κ το μπαρμπα κανε αλλο :roll: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα φιλενα...ΠΟΛΥ χαρηκα ΚΑΙ για σενα...

τελικα..μονο εγω θα ξεπαραδιαστω φετος μου φαινετε!!!...χαχαχα..

Ρε συ..εμειςτονμακοιξτονεχουμε σε βρακι, μποξερακι,πιτζαμα,φορμα, παπουτσι πανινο στιλ σταρακι, χαντζαπλαστ, ΚΑΙ τσαντα για το σχολειο...αυτοκινιτακι,εκτος απο την στρατα-αμαξι που πηρε ο Γιαννης δωρο στονΧριστοφορο..και που τοεχουνε ανταμα χεσμενο...δεν εχω...και δεν κοτομαι να παρω.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θελω να σας πω κατι..αλλα στο κριφο...αυριο...

βρε βρε..καλως τα ματιαμου τα δυο..που τριγρνας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α συγχαρητήρια για τον παιδικό!!!

Εμείς τελικά δεν θα πάμε! Και πάλι σπίτι λοιπόν!!!

Ιουλία τι εξωτική φωτο είναι αυτή;;;;;;;; Πως μαρέσει η θάλασσα γμτ....

Θέλω βουτιά τώρα!!!

Αργυρούλα όχι και καλό χειμώνα ρε συ........ :twisted::twisted::twisted:

Καλό φθινόπωρο ναί!!! Πήγατε πουθενά τελικά;;;;

Θου που είσαι καλή μου;;;; Γραμμένη μέχεις! Ούτε ενα τηλ δεν πήρες να δεις αν ζω η πέθανα ρε αδερφέ!!! Για πες φέτος θα τα στείλουμε στο κατηχητικό;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα εμένα λες;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσενα ρε τρελοκομειοοο...

γιαπεςρε..απο το "παντοπωλειο" εχεις παει;;;...

εχει φερει και αυτο κινοα κεχρι χαρουπια και ροζ αλατι ημαλαιων..οπως και κατι φασολια και ρυζια περιεργα-δεν ειχαχρονο να τα μελετισω...ειναι καλα;;;;

το τηςΑθηνα το ξερω..φερνει καλα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα που είναι; Δεν το ξέρω....

Αλάτι παίρνω απόν Μερκολα 2 φορές το χρόνο από 1,5 κιλό.Βγαίνει καλή τιμή έχει πιστοποίηση οτι είναι οντως ορυκτό αλάτι (μεγάλη απάτη το θέμα γενικά). Α έχει και δωρεάν μεταφορικά.

Για πες να τσεκάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.gastronomos.gr/volta_stin_ag ... nikis?c=14

ειναι Κομνηνων διπλα απο το ξενοδοχειο excelsior...

εχει πολλα ετσιμη συνηθησμενα...

εγω την τελεταιαφορα πηρα 2 πακετακια ροζ αλατι αλλα μου τελειωνουν..εχει βεβαια καιρο..απο πριν γεννισω..

αλλα βρικα κατι πολυ ωραιες μηξεις οσπριων για σουπες- ανωτερης ποιοτητας σημβατικα βεβαια οχι βιολογικα, αλλα γινανε πολυ νοστημησουπα, εχει και μειγματα ριζιωνβ αλλα και σκετα ρυζια και κοκκινο και αγριο και ποιοκιλιες μανηταριων..

εχει καιπολλα παραδοσιακα τυρια..

παλια διαφορα μεμονομενα, οπως κοκκινες και μαυρες φακες ευρισκα μονο στου Κοσμα...αυτοι ειναι μαλλων τα παιδια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....εχει φερει και αυτο κινοα κεχρι χαρουπια και ροζ αλατι ημαλαιων..οπως και κατι φασολια και ρυζια περιεργα-δεν ειχαχρονο να τα μελετισω...ειναι καλα;;;;

τι είναι αυτά καλέ? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

ροζ αλάτι? :o:o:o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

είναι για κοριτσάκια? :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα ναι πήγαμε για λίγες μέρες στην Βαλτική 8-) , ωραία περάσαμε, ξεκούραστα 8-):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Επιστρέφει ο σύζυγος από την δουλειά το απόγευμα πάει να πλύνει τα χέρια του και η βρύση του νιπτήρα δε λειτουργεί:

- Ρε γυναίκα! Τι έπαθε η βρύση; Δεν τρέχει!

- Ναι, χάλασε. Δεν πιάνεις να τη φτιάξεις, του απαντάει η γυναίκα του.

- Ρε γυναίκα, με ξέρεις 20 χρόνια... Με ξέρεις να φτιάχνω βρύσες;

Σε λίγες μέρες ξανά επιστρέφει από τη δουλειά του ο σύζυγος και πάει στη κρεβατοκάμαρα να αλλάξει. Πάει να ανάψει το φως αλλά σκοτάδι.

- Ρε γυναίκα! Τι έγινε; Κάηκε η λάμπα;

-Όχι, χάλασε ο διακόπτης. Δεν τον φτιάχνεις;, του απαντάει.

- Τί λες ρε γυναίκα; Είμαστε μαζί 20 χρόνια. Με ξέρεις να φτιάχνω διακόπτες;

Μια άλλη μέρα, επιστρέφει από την εργασία του ο σύζυγος, πάει να βγει στο μπαλκόνι άλλα το πόμολο είχε μαγκώσει.

- Ρε γυναίκα! Τι έγινε; Δεν ανοίγει η μπαλκονόπορτα!

- Ναι, χάλασε. Δεν κοιτάς να την φτιάξεις;, απαντά αυτή.

- Ρε γυναίκα, 20 χρόνια με ξέρεις. Με έχεις δει ποτέ να φτιάχνω πόμολα;

Κάποια άλλη μέρα, επιστρέφει ο σύζυγος από την εργασία του. Πάει να πλυθεί και η βρύση λειτουργεί, το φως της κρεβατοκάμαρας ανάβει και η πόρτα του μπαλκονιού ανοίγει!

- Ρε γυναίκα, τι έγινε; Κάλεσες μάστορα και τα έφτιαξε;

- Όχι. Ήρθε ο νέος γείτονας που πιάνουν τα χέρια του και μας τα έφτιαξε.

- Και τον πλήρωσες;, ρωτάει λίγο προβληματισμένος ο σύζυγος.

- Να μωρέ, μου ζήτησε ή να του φτιάξω ένα κέικ σοκολάτα που είναι από τα αγαπημένα του ή να του κάτσω!!

- Και εσύ φυσικά του έφτιαξες κέικ σοκολάτα.

Και απαντά η γυναίκα:

- Ρε άντρα... είκοσι χρόνια τώρα... με ξέρεις να φτιάχνω κέικ σοκολάτα;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula, δεν μπορούσα να γράψω την Ε στον παιδικό, γιατί κατήργησαν από φέτος το βρεφικό τμήμα, ελλείψει προσωπικού... Τη γκαντεμιά μου!!! :evil::evil::(

Αργυρούλα, οι τιμές που αναφέρω είναι οι χαμηλότερες εδώ γύρω... :?:?:?

Ιουλία μου, πολύ φοβάμαι ότι ξέρω για ποιον μου μιλάς, και είναι αυτός με τις συμπληρωμένες θέσεις!!

Τα 300€ ήταν η τιμή που ήξερα για πέρυσι, μπορεί φέτος να είναι 250.

Αλλά ρώτα βρε αγάπη, μήπως και σταθώ τυχερή και υπάρχει κι άλλος.

Αυτός που σου λέω είναι μίας συγκεκριμένης εκκλησίας, δοκιμασμένος και τέλειος!!! :(:(:(

Τώρα θα κοιτάξω τον επόμενο, που τα πηγαίνει η αδερφή μου. :roll:

Παναγιώτα, μπράβο για τον παιδικό, εύχομαι να τα δείτε τοίχοκολλημένα τα αποτελέσματα και εσύ κι η Ιουλία, να σας συγχαρούμε επισήμως! ;)

Καλή αρχή σε όλα τα παιδάκια!!! :D:D:D

Καλώς την τη Νατάσσα, το φρικιό μας!!! :x:x:P

d.tiff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...