Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

καλημέρα!

σήμερα είμαι συγκινημένη!χθες το βράδυ ενώ με την κουμπάρα μου κανονίζαμε μέσω μηνυμάτων να πάμε σήμερα το απόγευμα για καφέ,μου έστειλε ότι έσπασαν τα νερά,οπότε θα πιούμε τον καφέ στην κλινική!λογικά μέχρι το μεσημεράκι θα έχει γεννήσει!εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σύντομα να κρατήσει το αγοράκι της αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα....Αφροδιτη με συγκινησε πολύ η τόσο ερωτική γεμάτο αγάπη περιγραφή σου,ξεκινήσατε με εμπόδιο την απόσταση,την νικήσατε κ τώρα σας κάνει ναζάκια πάλι σας να σας λέει ειμαι πάλι εδώ...τωρα πλεον δεν υπάρχει ως εμπόδιο γτ ο χρόνος ειναι αυτός που παίρνει τα πρωτια αυτη την φορά κ η υπομονή θα στεκεται στο πλευρο σας μαζί με την αγάπη που σας ενώνει....

Πολύ γλυκο κ πικρό μαζί.....ομως μην ξεχνάς θα εισαστε για πάντα μαζί,πλεον δεν υπάρχει τιποτα να σας χωρίζει παρα μόνο να σας ενωνει,ο πιο γλυκός σας καρπός της αγάπης σας...

sorry κορίτσια με συνεπείρε ο Ρωμαίος & Ιουλιέτα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ γιουλη!!!!να ενα καλο νεο!!!!καλη αρχη στον αλεξακο!!!

καλα αποτελεσματα και σ'εσενα γεωργιαννα, μακαρι να ειναι κολλητικη η καλη τυχη :D:D

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε στις 8.15 το πρωί!!!!παρθένος με ωροσκόπο σκορπιό,ενώ η μαμά είναι σκορπιός με ωροσκόπο παρθένο! :D ειναι μια χαρά και οι δυο!θα πάω μόλις σχολάσω να τους δω.

Γεωργιάννα μου,καλα αποτελέσματα εύχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε στις 8.15 το πρωί!!!!παρθένος με ωροσκόπο σκορπιό,ενώ η μαμά είναι σκορπιός με ωροσκόπο παρθένο! :D ειναι μια χαρά και οι δυο!θα πάω μόλις σχολάσω να τους δω.

Γεωργιάννα μου,καλα αποτελέσματα εύχομαι!!!!!!!

να σας ζησει δαναη μου!!! παντα γερος και τυχερος να ειναι!!πολυ ομορφα νεα!!!να εχετε μια θαυμασια σχεση νονα-βαφτηστηρι και να μεγαλωσουν τα παιδακια σας μαζι, σαν μια μεγαααααλη οικογενεια!!! :x:x:x το ιδιο ευχομαι και για την αθηνουλα μου με τη βαφτηστηρα μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου θα ηθελα μια χαρη απο σενα. θελω να μου βρεις την εγκυκλιο λειτουργιας των σχολιων με τις ωρες προελευσης. βρηκα κατι εγω αλλα ειναι απο το 2007, ελεγα μηπως εχεις κατι εσυ υποψιν πιο νεο. και μεχρι τι ωρα εχει δικαιωμα ενας γονιος να να μπαινει μεσα το παιδι του. εχουμε ενα θεμα εδω μ'ενα διευθυντη που κλεινει την πορτα 8.10 και τελος!!!!!

Ποτε αρχιζουν την 2η γλαωσσα; στην Δ' δημοτικου;

ευχαριστω εκ των προτερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου θα ηθελα μια χαρη απο σενα. θελω να μου βρεις την εγκυκλιο λειτουργιας των σχολιων με τις ωρες προελευσης. βρηκα κατι εγω αλλα ειναι απο το 2007, ελεγα μηπως εχεις κατι εσυ υποψιν πιο νεο. και μεχρι τι ωρα εχει δικαιωμα ενας γονιος να να μπαινει μεσα το παιδι του. εχουμε ενα θεμα εδω μ'ενα διευθυντη που κλεινει την πορτα 8.10 και τελος!!!!!

Ποτε αρχιζουν την 2η γλαωσσα; στην Δ' δημοτικου;

ευχαριστω εκ των προτερων.

γεωργιαννα, δευτερη γλωσσα αρχιζουν στην πεμπτη δημοτικου, και δηλωνουν στην τεταρτη ποια απο τις 2 (γαλλικα/γερμανικα) θα παρακολουθησουν στην πεμπτη....

για τις ωρες προσελευσης στο δημοτικο δεν γνωριζω κατι, αλλα θα ρωτησω...παντως, μου κανει εντυπωση που λες οτι εχετε θεμα, γιατι θυμαμαι οτι στο λυκειο υπαρχει μια "ελαστικοτητα" στην τηρηση του ωραριου, ποσο μαλλον στο δημοτικο που μιλαμε για μικρα παιδακια που τα πανε συνηθως οι γονεις τους στο σχολειο.... θα το ψαξω, αλλα θελω να σου πω εκ των προτερων, οτι ακομα κι αν η εγκυκλιος λεει προσελευση μεχρι τις 8.10, απο την στιγμη που δεν μπαινουν απουσιες ( οπως στο γυμνασιο) δεν εχει κανεις το δικαιωμα να αφησει το παιδι σου απ'εξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLLO!! Καταρχάς ντρέπομαι που ξέχασα να ευχηθώ τις εορτάζουσες μας.. :oops: Αφροδιτάκι μου να χαίρεσαι την Αθηνούλα σου κ η Αθηνούλα σου εσένα!!! :D Άφρο κ εσύ ότι ποθείς!! Άν διαβάζει κ η μεγάλη Αφροδίτη Χρόνια της πολλά!!

Α!Αφροδίτη τί υπέροχο μήνυμα..με συγκίνησες μωρέ.

Γιούλη συγχαρητήρια για τον παιδικό! Καλή αρχή στον Αλεξάκο! Άντε Γεωργιάννα με το καλό κ σε εσάς να ξεμπερδεύετε επιτέλους! Πότε θα μάθεις τελικά?

Δανάη να σας ζήσει ο μπέμπαρος!! Παρεμπιπτόντως κ εγώ παρθενάκι είμαι με ωροσκόπο σκορπιό!! :D τρελός συνδυασμός!χιχι να το χαίρεστε το βαπτιστήρι!

Αντριάκι πώς είσαι? τί έγινε τελικά με τον γιατρό? θα πάς αλλού τελικά?

Εμείς χθές κάναμε το τελευταίο ντόπλερ κ ψιλοστεναχωρέθηκα.. απο ότι μας είπε η εμβρυολόγος δν αιματώνεται καλά ο πλακούντας. Είναι 2720 +/- 400γρ,προς το παρόν είναι μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια για τις εβδομάδες μου δν υπάρχει θέμα αλλα πρέπει να το κοιτάξουμε πάλι μη τυχόν σταματήσει να παίρνει βάρος. Αύριο απόγευμα έχω γυναικολόγο να δώ τί θα μου πεί αυτός.Το πρόβλημα μου είναι οτι την Τρίτη κανονικά (άν δν μου το αλλάξει ο γιατρός) είναι να μπώ να γεννήσω κ φοβάμαι μην είναι μικρούλα κ την βάλουν θερμοκιτίδα. Ούφ!ήθελα να σας τα πώ να ξε-αγχωθώ λιγάκι γιατί ο Χάρης είναι στην κοσμάρα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou piga se allo giatro simera k ola kala, megalwnei mia xara 358gr einai k poli zwiroula.. Euxaristw gia to endiaferon.. K esi min agxwnese i Victoria genni8ike 2790gr k den tin valane ka8olou 8ermokoitida.. Sou euxomai ola na pane teleia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκος,γιατί θα μπεις την Τρίτη κιόλας να γεννήσεις κ δεν το αφήνει ακομα λίγο να πάρει βάρος;αν σπάσουν τα νερά δεν μπορείς να κάνεις καισαρική;πάντως της κουμπάρας μου γεννήθηκε 2.550 με φυσιολογικό τοκετό ακριβώς στην ΠΗΤ κ θερμοκοιτίδα δεν μπήκε.εύχομαι να πάνε όλα καλά κ μην μου αγχώνεσαι!!!

Άνδρια,πώς είσαι με τους πόνους;τι ήταν τελικά;μεγαλώνει το νινί!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!τον είδα το μεσημέρι,είναι ένα κουκλάκι!!ανοιχτόχρωμος,με λίγα ανοιχτόχρωμα μαλλάκια και μακριά άκρα!Η κουμπάρα μου μια χαρά,καθόταν ήδη -όπως κ εγώ-οκλαδόν στο κρεβάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ponous xamila eixa giati megalwnei i mitra k travaei i tomi tis kaisarikis mou eipe o giatros k apo katw eswterika mallon apo kamia molinsi giati exw k igra mou edwse ena endokolpiko ipo8eto, eutixws simera itan pio iremi i mikri k den eimoun mesa sto agxos!! Mou eipe na me anisixei otan den tin niw8w k oxi to anti8eto giati simainei pws o3igononetai kala k einai igiestati i boubou.. Mou arese o giatros!! K einai poli ftinos €20 miniaia episke4i enw ekeinos pou pigena prin €50 k den eida diafora stin e3etasi tou..

Na sas zisei to vaftistiri, na ton xereste!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ,Ανδρια!!κ ο δικός μου είναι πολύ κινητικός σχεδόν όλη την ημέρα!αφού στη δουλειά κάθομαι στα ραντεβού κ κλωτσάει κ χαιδεύω την κοιλιά στο σημείο που κλωτσάει κ μου λένε συνέχεια "όφου είσαι κ έγκυος,δεν πρέπει να στα λέμε αυτά κ να σε στεναχωρούμε" :? Αλλά εγώ δεν στεναχωριέμαι,παρά πρόσκαιρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ βρε κορίτσια! Δανάη μου το "σύστημα" είναι όταν έχει προηγειθεί καισαρική να στο παίρνουν στις 38 εβδομάδες.Υποτίθεται για να μη γίνει καμία στραβή με εσωτερική αιμορραγία κ τρέχουμε. Άν ήταν στο χέρι μου φυσικά θα το άφηνα να έρθει όποτε θέλει αλλα μου αρνήθηκε όταν το ζήτησα.. Για να δούμε τί θα πεί μόλις δεί την εξέταση,μπάς κ το καθυστερήσουμε καμια εβδομάδα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Μια χαρά ο μπεμπάκος κ η κουμπάρα!! Κουμπάρα απο τί άν επιτρέπεται? την πάντρεψες κ θα της βαπτίσεις?

Πάντως ο Νικόλας σου δεν σε αφήνει παραπονεμένη,μια χαρά δίνει το παρόν καθημερινά! Αχ! αυτά θα μας λείψουν.. εκτός κ άν κάνουμε καμια 5αριά κουτσούβελα ακόμα! χαχα

Άντρια όλα καλά ευτυχώς!! Άδικα αγχωνεσαι όλα πάνε τέλεια!! Στο ίδιο νοσοκομείο θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai 8a gennisw sto dimosio opws stin Victoria aplws se idiwti paw gia perissoteri simasia.. K egw fovomoun pws 8a mou apokleisoun to endexomeno gia fisiologiki meta tin kaisariki alla den iparxei provlima na dokimasoume mou eipane, fisika esena i diafora meta3i twn gennwn sou einai pio mikri.. Fisika exw akomi k 8a dei3ei sto telos pws 8a gennisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη να σας ζήσει το βαπτιστηράκι σου!!!Εχουμε ιδιο ζωδιο κ ιδιο ωροσκόπο!

Παρθενος με σκορπιό είμαι....Σαββατο στις 12.15 μεσημέρι γεννηθηκα στις 9-9-78.

Ναι καλε εχω γενέθλεια την Κυριακή γιααυτό τα λέωωω :lol::lol::lol:

Λοιπόν σημερα πήγαμε στον καινούργιο μας παιδίατρο κ εχουμε μείνει πολύ ευχαριστημενοι :D

Η Χριστίνα ειναι 9 κιλά κ 80 πόντους.

Δεν ταλαιπωρηθηκε καθόλου γτ ηταν πολυ γλυκός κ ειχε τρόπο να την διαχειρίζεται,όχι οπως η τελευταια που την εγδαρε κ με το νυχι της απο την μανία της να τελειώνει ουστ απο δω!!!

Σας αφηνω,ψαχνω για δουλεια!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

Γωγώ,καλή επιτυχία στην αναζήτηση δουλειάς!!!και με γεια τον παιδίατρο!Στισ 10.9 έχουμε κ εμείς παιδίατρο κ μας βλέπω να πληρώνουμε για πρώτη φορά από την τσέπη μας το εμβόλιο κ καθόλου δεν μ'αρέσει!!με το Χρήστο πώς είναι το κλίμα;

Ελενάκος,η κουμπάρα μου βάφτισε τη Μυρτώ κ θα της βαφτίσουμε το αγοράκι!θα ειμαστε double νονές!διάφοροι μας είχαν πει μα γιατι να κάνετε κ άλλη κουμπαριά αφού είστε ήδη κουμπάροι κτλ.Αλλά εμείς έτσι νιώθουμε!κ νομίζω κουμπάρος πρέπει να γίνεσαι εκεί που το νιώθεις.

Τρωω το τοστάκι μου με το χυμό μου κ σιγά σιγά πρέπει να ετοιμαστώ για τη δουλειά!για το το 2012 έχω άλλες 8 μέρες κανονική άδεια κ αν τις πάρω ακριβώς πριν την άδεια τοκετού θα φύγω από τη δουλειά στις 18 Οκτωβρίου!δηλ σε 43 μέρες!!!!μου φαίνεται απίστευτο!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif]

καλημέρα σε όλες τις γλυκιές μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Τρώμε δημητριακά με τον αντάρτη κ μετά θα φτιάξουμε γιουβαρλάκια! Τί καλό θα φάτε σήμερα?

Δανάη 43 μέρες δν είναι τίποτα!! Άν βγάλεις τις 3 και αφαιρέσεις τα Σ/Κ άσε άντε 20 μέρες δουλειάς να μείνουν!! χιχι :D Περνάει νεράκι ο καιρός! Είσαι η επόμενη μετα απο μένα για γεννητούρια!!!

Για την κουμπαριά πολύ καλά θα κάνετε,έτσι πιστεύω κ εγώ.Άν το θές πολύ γιατι όχι?Δεν βρίσκω πουθενά το κακό! Τό ίδιο θα κάνουμε με τη νονά του Γιώργου.Ή θα της βαπτίσω το αγοράκι ή θα μου βαπτίσει και την κόρη!! Απ'ότι ξέρω κ η εκκλησία το επιτρέπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφροδιτη μου το προβλημα δεν το εχω εγω αλλα η συναδελφος μου και ο συγκεκριμενος διευθυντης δεν ειναι καθολου ελαστικος. ευχαριστω παντως.

Κοριτσια ρωτηστε καποιον παπα γτ κανονικα δεν επιτρεπετε να βαπτισεις το παιδακι των κουμπαρων γτ λενε οτι γυρναει η κουμπαρια. το ακουσα απο μια μαμα που εκεινη την στιγμη δεν την αφησανε να βαπτισει το παιδακι στην εκκλησια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Προσπαθώ από τη Δευτέρα να σας γράψω αλλά ο δικός μου αντάρτης (Ελενάκος πρέπει να συναντηθούν αυτοί οι δύο) δε με αφήνει. Δε του αρέσει η Αθήνα, είναι ξεκάθαρο, δεν έχει προσαρμοστεί ακόμα, τριγυρνάει σαν αγρίμι σε κλουβί και μόλις με δει ν'ασχολούμαι με κάτι άλλο τρέχει και μου κάνει χεράκια για αγκαλίτσα. Ένα μήνα ήταν αμολητός σε κήπους και παραλίες, θα μας πάρει χρόνο να ξαναμπούμε σε αθηναϊκή ρουτίνα... Βγάζει και κάποιο δόντι πάλι (το τελευταίο μήνα έγινε κροκοδειλάκι) κι έχουμε πανηγύρια πάλι.

Διάβασα πολλά, ευχάριστα και δυσάρεστα, όλα κομμάτια της ζωής.

Να συλλυπηθώ τη Γλυκερία μας, κοριτσάκι μου ο χρόνος και τα χαμόγελα των παιδιών θα γιατρέψουν τον πόνο, οι δυο παππούδες είναι παρεούλα τώρα και σας προσέχουν.

Να ευχηθώ περαστικά στο ξάδερφό σου Άφρο μου και Γωγώ στο θείο του Χρήστου!

Και βέβαια Σουλίτσα μου να σου ζήσει η κοράκλα, να τις χαίρεσαι και να τις καμαρώνεις και τις δύο! Με το θηλασμό όλα καλά θα πάνε, η αρχή είναι δύσκολη, μην πτοείσαι από φανατισμούς, ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!

Χρόνια πολλά στις Αφροδίτες μας και στο Αθηνούλι!

Δανάη να σας ζήσει το βαπτιστήρι! Με το καλό κι εσύ ν'αγκαλιάσεις το Νικόλα σου. Κάπου είχες ρωτήσει για πάνες-βρακάκι, η Λίμπερο έχει νούμερο 4 αλλά δε τις βρίσκεις στα σούπερ μάρκετ, μπορείς να τις παραγγείλεις απευθείας από το σάιτ και να σου έρθουν σπίτι με αντικαταβολή.

Ελενάκος έφτασε κιόλας ο καιρός να υποδεχτείς τη κόρη! Απίστευτο μου φαίνεται! Όλα καλά θα πάνε, είμαι σίγουρη, το βάρος από μόνο του δεν είναι λόγος για θερμοκοιτίδα.

Άντρια προχωράει κι εσένα μια χαρά η δεύτερη κουκλίτσα, όλα καλά!

Αφροδίτη μου δύσκολη η απόσταση, την έχω ζήσει κι εγώ και δε μ'αρέσει αλλά τελικά όλα τα αντέχουμε όταν είμαστε αγαπημένοι και πολλές φορές η απόσταση ξυπνάει πάλι συναισθήματα και πόθους και λειτουργεί ανανεωτικά για τη σχέση!

Γωγώ μου ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα με το Χρήστο, λυπάμαι για τη δουλειά, καλή επιτυχία στην αναζήτηση!

Γεωργιάννα καλορίζικο το καινούριο σπίτι, να'ναι πάντα γεμάτο ξέγνοιαστα γέλια και χαρούμενες φωνές! Καλή τύχη με τον παιδικό, τι αγωνία κι αυτή!

Αναστασία ξεκίνησε η Γεωργία στο σταθμό? Πως είναι, πως της φαίνεται?

Και Γιούλη ο Αλέξης?

Έλενα-Σαμάνθα οι κόρες σου είναι υπέροχες!!

Ειρηνάκι που είσαι όλο όμορφες δημιουργίες, τι κάνεις?

Δέσποινα τι κάνει η Κατερίνα?

Ιωάννα που είσαι?

Αθήνα λοιπόν και για μας... 20 μέρες στην Ακράτα και 14 μέρες στο Κουφονήσι, δε τολμώ να παραπονεθώ, χόρτασα διακοπές! Πέρασα γλυκά και χαλαρά, πέταξα λίγο τα άγχη και τις αγωνίες κι απόλαυσα πολύ τον Άρη μου.

Εκείνος ήταν ευτυχισμένος! Πέρασε υπέροχα! Δε ξέρω τι να σας πρωτοπεριγράψω από τα τρεχαλητά του, τα παιχνίδια με ξύλα και χώμα, τις βουτιές στην άμμο... Κοινωνικός, μίλαγε με όλους, έτρεχε πίσω από άλλα παιδάκια, έμαθε να σκαρφαλώνει, έτρωγε καλά και κοιμόταν ήρεμα. Δύο χαρακτηριστικές σκηνές που δε θα ξεχάσω: ο Άρης να μαζεύει φυτάκια από την παραλία και να τα προσφέρει σε μια όμορφη Ιταλίδα που του χαμογέλασε και ο Άρης ολόγυμνος με τη μπαντάνα στο κεφάλι να τρέχει σε όλη την παραλία προσφέροντας το αντηλιακό του σε όλο το κόσμο! Τόσο στην Ακράτα όσο και στο Κουφονήσι τον λάτρεψαν όλοι. Είναι βέβαια διαολάκι, δε βάζει κώλο κάτω, δεν πολυακούει, κάνει τα δικά του, άμα θέλει κάτι στριγγλίζει διαπεραστικά και παλεύω πολύ για τα όρια. Άρχισε όμως να συνηθίζει να τον κρατάω από το χέρι και να πηγαίνουμε βόλτα με τα πόδια, ανεβοκατεβαίνει σκάλες και σκαρφαλώνει κι όταν δε μπορεί με ψάχνει και μου ζητάει το χέρι μου για στήριγμα. Επίσης χορεύει! Χορεύει πολύ με ότι μουσική κι αν ακούσει!

Στις διακοπές μας είχαμε μαζί και φίλους αγαπημένους και κάναμε καλή παρέα! Βέβαια αυτό το καλοκαίρι αισθάνομαι πως είχε πάντα ένα μαύρο σύννεφο από πάνω μας κι ο χειμώνας που έρχεται θα είναι δύσκολος πολύ και εκρηκτικός!

Με το Βαγγέλη υπήρχε μια σχετική ηρεμία και τρυφερότητα αλλά παραμένει παράπονό μου η έλλειψη βοήθειας κι ενασχόλησης με τον Άρη, εκείνος έκανε πρόγραμμα διακοπών κι εγώ όλη μέρα κυνηγητό με τον μικρό Ταρζάν. Πλέον δεν έχει νόημα να το συζητάω, δε το'χει, τέλος.

Τώρα ζυγίζω εγώ τις δυνάμεις μου για φέτος, πρέπει να μετακομίσω το γραφείο αυτό το μήνα και να φτιάξω το πρόγραμμα!

Μου λείψατε πολύ, σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!

μπαίνω πολυ πολυ γρήγορα γιατι γινεται χαμος και λήγουν προθεσμίες και την επόμενη εβδομάδα φεύγω για εξωτερικό....

αρχικά να ευχθώ στην κουκλίτσα μας την Σούλα: ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!! να είναι γερή και καλότυχη και να έχεις καλή λοχεία. Πώς τα πάτε με τον θηλασμό? Όταν μπορέσεις μπες να μας πεις τα νέα σου!! Σε φιλώ!!

Δάφνη τέλεια περάσατε! Μπράβο! Ο μικρός σίγουρα πέρασε υπέροχα!! πολύ χαίρομαι όταν έχω και την δικιά μου στην φύση και δεν την έχω κλεισμένη στο διαμμέρισμα!!

Δανάη τι ραντεβού κάνεις? Πόσο καιρό θα έχεις άδεια συνολικά? Είσαι πολύ τυχερή που μπορείς να μείνεις με τα μωράκια σου και θα έχεις και δουλειά μετά...

ΈλεναΚος: εγώ γέννησα στις 40 εβδομάδες μην σου πω 41 την μπουμπου μου παρότι ήμουν με καισαρική προγραμματισμένη. Είχαμε ακριβώς την ίδια αγωνία με το βάρος...τελικά ήταν 2900 το μωράκι ενώ η εκτιμήσεις λέγαν για 2500. Τώρα πια στην θερμοκοιτίδα μπαίνουν από 2200 και κάτω.

Αφροδίτη τώρα είδα ότι δεν πήρες την απόσπαση. Του χρόνου θα κάνεις πάλι αίτηση? Είσαι τυχερή που είσαι τόσο αγαπημένη με τον άντρα σου.Μπράβο σας! Επίσης προσπάθησε να δεις το 'θετικό' της υπόθεσης, ότι δηλαδή τουλάχιστον έχεις σπίτι να μείνεις εκεί που έχεις διοριστεί και δεν έχεις επιπλέον έξοδα, επίσης ότι έχεις βοήθεια από τους δικούς σου και ότι το παιδί θα είναι στον καθαρό αέρα!! Να τα πουμε στα Γιάννενα κάποια στιγμή!!!!!!! :lol::lol::lol:

Γιούλη συγχαρητήρια για τον παιδικό! Εϊδες? θα πάνε όλα καλα!!!

Γεωργιάννα εσε'ιες τι κάνατε τελικά? Σας πήραν? Τέλεις οι φωτογραφίες στο fbook!! Που είναι το χωριό??

Αναστασία εσείς πότε ξεκινάτε παιδικό? Βρε μήπως να βάλεις μπρος για 2ο να πάρεις και άδεια??? :lol::lol::lol:

Γλυκερία μου συλλυπητήρια ...πολύ λυπάμαι για την εξέλιξη...Μπράβο σου που είσαι δυνατή για τα παιδιά σου!

Δέσποινα τι κάνεις? Τι νέα? Αλήθεια σε ποιο φροντιστήριο δουλεύεις?

Γωγώ μπράβο για τις μετρήσεις στην παιδίατρο!!! Και χρόνια πολλά προκαταβολικά για τα γενέθλιά σοΥ! 'Εχει και ο άντρας μου γενέθλια μεθαύριο..Παρθένος είναι ....Θα κάνεις κάτι? Τι δώρο θα ....σου πάρεις? Μην στενοχωριέσαι για την δουλειά! Θα βρεις καλύτερη όπως λες!

Άνδρια κοριτσάκι μου πώς τα πας? Τελικά στις 17 είναι η β επιπέδου? Θα δείτε καλύτερα και το φύλλο! Λες να είναι αγοράκι και να χαρεί και ο μπαμπάς?

κορίτσια γράφω με την ψυχή στο στόμα, συγνώμη αν δεν έγραψα για όλα τα κορίτσια...

να σας ρωτήσω και κάτι: πως αντιμετωπίζετε τα ΠΕΙΣΜΑΤΑ των παιδιών σας? Τα αφήνετε να κάνουν ότι θέλουν, τα μαλώνετε (με ήρεμο τρόπο) ή κάτι άλλο? Ρωτάω γιατι ούτε να την στενοχωρήσω θέλω, ούτε όμως να γίνει κακομαθημένη. Προσπαθώ να βρω ισορροπία πάνω σε αυτή τη λεπτη γραμμή............Εσείς πώς το αντιμετωπίζετε?

σας φιλώ πολύ πολύ πολυ & στρώνομαι για δουλειά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Gwgw mou xerome pou sas arese i paidiatros k einai poli simantiko na einai kalotropoi me ta paidakia mas!!!

Danae mou mono 43 meres? ouuaoo teleia, axxx 8elw k egw xexe :D..Emena mou egra4e o neos giatros 4 evdomades adeia alla tou eipa na 3ekina apo tin Deutera gia na to kalo skeftw den 3erw na parw 1-2 evdomades, ka8olou i oli? 8a dw!!! Perimenoume k paralavi k 8elw na dw gia posi posotita milame (megali i mikri) k analoga na pra3w..Apo tin alli skeftome na min tin piasw ka8olou giati meta pou 8a epistre4w 8a vgalei tin xoli tou k 8a mou tin vgalei 3ini tin adeia..

Daphne mou akougete pws perasete poli omorfa!!! Gemisate tin mpataries sas gia ton Xeimwna..

Elenaki (Samantha) den nomizw na einai agoraki giati k x8es pou piga sto neo giatro mou eipe k ekeinos koritsaki..Nai nai 17 autou tou mina i B epipedou k agwniw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...