Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Να'μαι κι εγώ η εξαφανισμένη!

Είμαστε καλά. Η Γεωργία συνήλθε γρήγορα από την "ιωσούλα" που είχε πριν 10 μέρες. Είχαν έρθει και οι γονείς μου και περάσαμε πολύ καλά. Βρήκα την ευκαιρία και...πήγα τον αντρούλη μου για φαγητό (έχουμε επέτειο γνωριμίας σε λίγες μέρες 15 χρόνια, και γάμου τον δεκέμβρη 9 χρόνια), πήγαμε σινεμά και πήγα και γυναικολόγο να κάνω επιτέλους τεστ παπ (δεν είχα κάνει μετά τη γέννα). Τα πρωινά δούλευα και μετά "τρέχαμε" να προλάβουμε να κάνουμε αυτά που θέλαμε, μιας και είχαμε κάποιον να μείνει με τη Γεωργία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κι απο εμενα...

γλυκερια περαστικα στο λευτερη μας....

δαναη πολυ καλη ευκαιρια μου ακουγεται το σπιτι που βρηκες....δε ξερω ετσι οπως το περιεγραψες ενα κυμα αισιοδοξιας με κατεκλυσε....μακαρι να καταληξετε σε καποιο κ καλο κουραγιο ευχομαι...Οχι δεν εχω καμια βοηθεια δαναη μου σκεψου οτι ο νικος ειχε υπηρεσια τη νυχτα που ξυπνησε ο αλεξης κ δεν μπορουσε να αναπνευσει απο το βηχα και μου εκανε 3 φορες εμετο.....χωρις συγγενεις εδω κοντα και καλους φιλους μονο γνωστους πλεον....νιωθω οτι εχω αρχισει κ κουραζομαι κ ειμαι μονο 27...δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο

δαφνη καλη αρχη με το θαλερο ευχομαι και καλες δουλειες.....Απιθανος ο Αρης....φτου φτου

κατα τα αλλα ειμαστε καλυτερα κι εγω κ ο αλεξης αφου εχουμε παρει του κοσμου τα φαρμακα συνεχιζουμε την αγωγη και οι δυο....

ελενακος μου κατα πασα πιθανοτητα ο αλεξης με κολλησε αλλα εκεινος δεν νοσησε γτ εχουν εμβολιαστει προσφατα με το mmr(ερυθρα,ιλαρα,παρωτιτιδα) απλως το περναει σαν απλη ιωση....εγω που πηγα νοσοκομειο τη τεταρτη οι γιατροι τα παιξαν ολος μου ο λαιμος κ η μυτη μου ειχε πληγες απο το μικροβιο,ενω απ τη μυτη εβγαζα αιμα κανονικο,επισης ειχαν πρηστει οι λεμφαδενες μου κ πονουσε ο αυχενας μου κ με ειδε νευρολογος γτ φοβηθηκαν το ενδεχομενο μυνιγγιτιδας....αφηστε κοριτσια αν με δειτε ειμαι για κλαμματα....

θα τα πουμε πιο μετα....φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!

Mas vgike i pisti simera alla toulaxisto vgalame douleia!!! Pigame se 2 katastimata pirame prosfores gia sistima skiasias (blinds), pigame se 1 katastima gia strwmata ta opoia simfwnw Elenaki k Daphne itan PANAKRIVA min pw times giati 8a lipo8imiosun ta alla koritsia pou mporei na min to e4a3an akomi :) emeis katali3ame oxi sto teleiws ftino alla sto epomeno mallon 8a paroume to or8opediko metria skliro o idioktitis einai gnwstos enous filou mas k mas ekane k ekptwsi, pira k prosfora gia sentonakia, quilt k quilt cover giati to strwma einai imidiplo k den exw tipota apo auta, k telos pigame se 2 katastimata gia xali sto 1 piga me ton george opou vrikame ena k mas arese itan me megala louloudia oxi teleiws paidiko alla eipame na paroume k apo allou idees k sto allo katastima piga me tous goneis mou opou k agorasame ena wraio me tin tinkerbell alla ka8ws to vazame sto autokinito eidame pws apo katw se ena simeio eixe 3ekolisei k eixan figei liges rafes (telika den pigame se ekeino pou epilegeis esi xrwma/poiotita/sxedio k sto kanoun logw xronou) k to pirame pisw mas ekanan provlima na mas dwsoun ta xrimata mas pisw giati lene pws ipirxe to idio se allo tous katastima alla poia empistosini afou egine etsi to 1o? telika mesolavise o mpampas mou me tsampouka k mas ta edwsan :lol: k piga me ton george pio meta k pirame to 1o pou mas eixe aresei alla prin ligo ka8ise me tin Victoria k gemisan ta rouxa tous san mikra xnoudakia k lipi8ika einai pou einai kainourgio i tin pa8ame? :evil: Den mporw na pw pws poiotika fainontousan xalia k stis arxikes tous times den itan k poli ftina to 1o. 250evro k to pirame stin misi timi (auto pou kratisame telika) k to allo apo 170evro se 110evro.. Ti na pw? 8a to kanw hoover k o 8eos voi8os :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!έκανα μόλις ένα καυτό μπάνιο!!!ετοιμαζόμαστε για έξοδο αλλά χθες το βράδυ από την υπερένταση που είχαμε με τον κώστα πιάσαμε την πάρλα στο κρεβάτι κ κοιμηθήκαμε 6 παρά!!!!ξύπνησα 7.30 με τη Μυρτώ κ έκτοτε κοιμήθηκα μια ωρίτσα το απόγευμα μετά τη βόλτα μας!Το σπίτι μάλλον θα το κλείσουμε,συμφωνεί κ ο κώστας απλά θέλουμε να κερδίσουμε όσο χρόνο μπορούμε!εντωμεταξύ χθες τα ξημερώματα είχα κάτι συσπάσεις,μάλλον braxton-hicks,να μου πήγε!!! :lol: έκανα τις αναπνοές μου κ μου πέρασε γρήγορα!!είπαμε να γεννήσω νωρίτερα αλλά όχι κ έτσι!!

Δάφνη,είναι πάνω στην οδό Κυδωνίας,ειναι ο κεντρικος δρόμος που περνάει από την πλατεία 1866.

Ανδρια,με γεια τα ψώνια!εμεις στρώμα είχαμε πάρει από το cocomat,νομίζω 140 ευρώ για κούνια κ είναι πολύ καλό.δεν έχω κοιτάξει ακόμα για μεγαλύτερα!σύντομα έρχεται κ η σειρα μας!σήμερα σκαρφάλωσε κ βγήκε από το πάρκο!!!!τα καλύτερα έρχονται! :lol::lol:

Ελενάκος,χαίρομαι που ξέκλεψες λίγο χρόνο να μας γράψεις!!!πώς είσαι εσύ;ξεκουράζεσαι καθόλου;;;συνωστισμός βλέπω στο κρεβάτι σας :lol:

Αναστασία,να ζήσετε!!!!!βρε θηρίο 15 χρόνια!!κ είστε κ πολύ όμορφο ζευγάρι!!!χθες διάβαζα ένα ποστ στο fb,έδειχνε ένα ζευγάρι ηλικιωμένω αγκαλιά κ έγραφε:μας ρωτούν πώς καταφέραμε να είμαστε 65 χρόνια μαζί.γεννηθήκαμε σε μία εποχή που όταν κάτι χάλαγε,το φτιάχναμε,δεν το πετούσαμε".σας εύχομαι λοιπόν,να γεράσετε στο ίδιο μαξιλάρι!!τι κάνει το κροκοδειλάι μας;;

Γωγώ,για babylino ξέρω ότι έχει εδώ στα Χανιά σε κρητικό σουπερ μαρκετ,αλλά στ carrefour έχει -30% στα pampers αν σε ενδιαφέρει.

Πάω να στεγνώσω τα μαλλιά μου κ να ντυθώ!καλό βραδάκι σε όλες!!!Γιούλη μου,κουράγιο!είναι όντως δύσκολα να είσαι μόνη κ χωρίς συγγενής!αυτό δειχνει πόσο δυνατή κ ικανή είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!έκανα μόλις ένα καυτό μπάνιο!!!ετοιμαζόμαστε για έξοδο αλλά χθες το βράδυ από την υπερένταση που είχαμε με τον κώστα πιάσαμε την πάρλα στο κρεβάτι κ κοιμηθήκαμε 6 παρά!!!!ξύπνησα 7.30 με τη Μυρτώ κ έκτοτε κοιμήθηκα μια ωρίτσα το απόγευμα μετά τη βόλτα μας!Το σπίτι μάλλον θα το κλείσουμε,συμφωνεί κ ο κώστας απλά θέλουμε να κερδίσουμε όσο χρόνο μπορούμε!εντωμεταξύ χθες τα ξημερώματα είχα κάτι συσπάσεις,μάλλον braxton-hicks,να μου πήγε!!! :lol: έκανα τις αναπνοές μου κ μου πέρασε γρήγορα!!είπαμε να γεννήσω νωρίτερα αλλά όχι κ έτσι!!

Δάφνη,είναι πάνω στην οδό Κυδωνίας,ειναι ο κεντρικος δρόμος που περνάει από την πλατεία 1866.

Ανδρια,με γεια τα ψώνια!εμεις στρώμα είχαμε πάρει από το cocomat,νομίζω 140 ευρώ για κούνια κ είναι πολύ καλό.δεν έχω κοιτάξει ακόμα για μεγαλύτερα!σύντομα έρχεται κ η σειρα μας!σήμερα σκαρφάλωσε κ βγήκε από το πάρκο!!!!τα καλύτερα έρχονται! :lol::lol:

Ελενάκος,χαίρομαι που ξέκλεψες λίγο χρόνο να μας γράψεις!!!πώς είσαι εσύ;ξεκουράζεσαι καθόλου;;;συνωστισμός βλέπω στο κρεβάτι σας :lol:

Αναστασία,να ζήσετε!!!!!βρε θηρίο 15 χρόνια!!κ είστε κ πολύ όμορφο ζευγάρι!!!χθες διάβαζα ένα ποστ στο fb,έδειχνε ένα ζευγάρι ηλικιωμένω αγκαλιά κ έγραφε:μας ρωτούν πώς καταφέραμε να είμαστε 65 χρόνια μαζί.γεννηθήκαμε σε μία εποχή που όταν κάτι χάλαγε,το φτιάχναμε,δεν το πετούσαμε".σας εύχομαι λοιπόν,να γεράσετε στο ίδιο μαξιλάρι!!τι κάνει το κροκοδειλάι μας;;

Γωγώ,για babylino ξέρω ότι έχει εδώ στα Χανιά σε κρητικό σουπερ μαρκετ,αλλά στ carrefour έχει -30% στα pampers αν σε ενδιαφέρει.

!Γιούλη μου,κουράγιο!είναι όντως δύσκολα να είσαι μόνη κ χωρίς συγγενείς!αυτό δειχνει πόσο δυνατή κ ικανή είσαι!

Πάω να στεγνώσω τα μαλλιά μου κ να ντυθώ!καλό βραδάκι σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Δαναη μου ηρθα και εγω!!

Και εμεις ειχαμε πυρετο 2 μερες. Ηταν απιστευτο ομως ανεβαζε 38,5 και μετα απο 24 ωρες ξανανεβαζε. Πηγαμε και οδοντιατρο την μια μερα με τον Αλεξανδρο, πολυ μακρια ειναι πια το γιατρειο αλλα δεν τον αλλαζω. Περνανε τελικα οι μερες χωρις να τις ζω οπως θελω. Οποιος λεει οτι βαριετε και εχει 2 παιδια ειναι ψευτης.

Γιουλη ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σας!! Παναγια μου τι τραβας με αυτη την αρρωστια!!! Οσο οτι εισαι μονη σου, ειναι απλα να το συνηθησεις. ετσι ειμαι εγω και μου ειναι τροπος ζωης. αλλαε το τροπο σκεψης και μη γρινιαζεις γτ οπως ειπες δεν ειναι λογικο να εισαι κουρασμενη στα 27 σου. εαν κανεις 2ο τι θα κανεις;εεε; Ελα μην ερθω και.... :lol::lol::lol::lol:

Δαφνη μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο Θαλερο!! Απο που τα πηρες τα εργαλια για τον Αρη; μπορει να το εγραψες αλλα δεν το ειδα. Τα δωματια ομως τα ειδα, πολυ μου αρεσει η ιδεα ετσι, αλλα φοβαμαι το κρυο, μηπως κρυωνουν κατω.

Γωγω μου δεν ειδα πουθενα προσφορα. Ευχαριστω που με σκεφτεσε για τα ευχολογια. αυτο το ευχολογιο το πουλαει τουλαχιστων 70ε. εμενα με κατηγορισανε που ειπα οτι τα πουλαω 40ε.

Γλυκερια μου ερχεσε; Πολυ θα χαρω να σας δω!!! Πριν την Πρωτοχρονια που εχω και εγω αδεια, την εβδομαδα αναμεσα στις γιορτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συνεχεια.........................

Δαναη μου το σπιτι που μου περιγραφεις μοιζαζει στους χωρους με το δικο μου!!! Εχω βολευτει παρα πολυ, ολη μερα ειμαι στο γραφειο και δημιουργω, βγηκα απο την κουζινα!! Να το κλεισει. και η δουλεια μου ειναι 2' απο το σπιτι με τα ποδια, ασχετα οτι εγω περνω αυτοκινητο λογο παιδιων που τα μαζευω μετα. :lol::lol:

Ελενα μου ετσι ειναι με τα παιδια σου χωνονται στο κρεβατι!!! Να προσεχεις μη σου καλομαθει ο κυριος μετα. Οσο για τα ονοματα ξερεις την αποψη μου, Λυδια δαγκωτο!!!

Ανδρια με γεια τα ψωνια. ειναι πανακριβα τα στρωματα, το θυμαμαι και εγω οταν εψαχνα. ποτε θα σταματησεις τελικα; μη γεννησεις εκει μεσα!!!

Καμια εγκυμοσυνη καινουργια γτ δεν εχουμε;;;;;;; Αντε ποια εχει σειρα γτ σε λιγες μερες ξεφουσκωνουν οι κοιλιτσες μας!!!

Σουλιτσα που εισαι;

Δεσποινα να χαιρεσε την οικογενεια σου και παντα ευτυχισμενη να εισαι. ΚΑι εγω αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα με τον ανδρα μου, νευρα και στεναχωριες πολλες. ειχε μαθει να εχει παντα λεφτα και να μπορει να αγοραζει τα παντα και τωρα δεν μπορει να κανει τπτ. μεγαλο χαστουκι ειναι αυτο. εμεις αυτο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ειμαστε διπλα τους και ολα θα πανε καλα.

Εγω γενικα ειμαι καλα. δουλευω τα καινουργια μου σχεδια και τα παλια γτ δεν μου εμεινε τπτ (χαιρομαι) για να δειξω στην εκθεση του Ιανουαριου. πουλησα και ενα σημερα χωρις να το εχω υπολογισει και ετσι θα πληρωσω το σταθερο μας. Που μας καταντησανε!!

Δαναη ωραια η φραση που βρηκες στο ιντερνετ για τους ηλικιωμενους. ετσι πρεπει να κανουμε, αλλα μπορουμε ή εχουμε εγωισμο;

Πολλα σας εγραψα, παω να τσακισω την πιτσα!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Κατερινα μας!! Δεσποινα μου να την χαιρεσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Μπήκα σήμερα να πω ότι είμαστε καλά? Αμ, δε! Πριν λίγο η Γεωργία έκανε 38.....

10 μέρες πριν ήταν ο προηγούμενος πυρετός...τι να πω...

Αύριο δε δουλευω. Να δω τη δευτέρα που είμαστε κι οι δυο πρωί και δεν μπορούμε να λείψουμε από τις δουλειές μας τι θα κάνουμε το παιδί???

Αχ, βρε Γιούλη! "Στο ίδιο καζάνι βράζουμε" που λένε...... χωρίς βοήθεια...

Περαστικά και σε εσάς!

Δανάη, ευχαριστώ για τις ευχές! Το σπίτι που περιγράφεις ακούγετε super! Πάντως βλέπω το τικεράκι σου και δεν πιστεύω πως περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός! Το "δωράκι" των Χριστουγέννων κοντεύει να σκάσει μύτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou arxise na kanei k i Myrtoula apodraseis? Ti kala :D K emena simera pali vgike apo to krevvataki tis, tin evala k piga sto diko mas na tis ferw panaki na tin alla3w k tsoup vre8ike pisw mou se xrono rekor :o pali den eida pws vgike :? , tin evala pisw k tis eipa: "dei3e tis mamas pws vgeneis" k perase to ena tis podi apo panw apo ta kagkela k mou edine ta xeria tis na tin voi8isw k eklaige gia na tin parw, k tin proigoumeni fora pou tin evala k eimoun ekei gia na dw ton tropo to idio mou ekane otan den eimai konta vgenei moni tis k otan tis pw na mou dei3ei mou dinei ta xeria tis na tin parw, den 3erw giati etsi..Kala na perasete apo4e (idi eisaste e3w :) )

Gewrgianna mou emeis skeftomaste na paroume or8opediko oxi to teleiws ftino to amesws epomeno k apo 260evro mas to afinei 195evro, skeftou ta alla ta pio "e3eligmena" p.x latex posa ta poulane :o Apo tin douleia mallon den 8a ka8isw ka8olou giati exoume poli anagki ta xrimata auto ton kairo oi agores mas einai polles -strwma, kallima gia to strwma, sentonakia, quilt mazi me to quilt cover, pirame k to xali simera, k an ta kataferoume 8a alla3oume k ta blinds tou dwmatiou pou 8a ginei tis Anastasias- k den ipologizame pws 8a 8eloume tosa polla xrimata k vgikame ligo ektos proupologismou epomenws oso doule4w se kalo 8a mas vgei giati sto ika 8eloune 2 mines to pio ligo na steiloun xrimata gia na ka8omouna me epidoma as8eneias..An paw gia kaisariki ipologizw 4 tou Genari epomenws peripou 4 edomades douleias mou emeinan mono afou stin misi einai ta Xristougenna k i Prwtoxronia k etsi kanw ipomoni, konte4a :)

Anastasia mou perastika sas!!!

Na mas zisoun oi katerines, exw 2 3aderfes k i giagiaka mou..I 1i mou 3aderfi (i mia apo autes pou giortazoun) vaftizei avrio tin koroula tis, alla xrimata k ekei :o

Paw na ara3w sto kanape, simera itan mia gemati alla epoikodomitiki mera..

Kali 3ekourasi k oneira glika..

Kalinixta sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ειπαμε φετος το ντεπον θα το εχουμε συνεχεια στο χερι!!!!! Περαστικα σας!

Κοριτσια διαβασα στο φατσοβιβλιο οτι πεθανε ο ανδρας της Αννας Sementes. Ξερει καμια σας εαν ειναι της κοπελας που εγραφε καποια στιγμη εδω; κατι μου θυμιζει το ονομα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ειπαμε φετος το ντεπον θα το εχουμε συνεχεια στο χερι!!!!! Περαστικα σας!

Κοριτσια διαβασα στο φατσοβιβλιο οτι πεθανε ο ανδρας της Αννας Sementes. Ξερει καμια σας εαν ειναι της κοπελας που εγραφε καποια στιγμη εδω; κατι μου θυμιζει το ονομα της.

Gewrgianna mou exeis dikaio, o andras tis Annas einai pou egrafe k edw..Stin arxi den eida tipota sto profile tis alla twra pou 3ana koita3a ontws auti einai..Krima!!! Ma ti 8a egine?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou exeis dikaio, o andras tis Annas einai pou egrafe k edw..Stin arxi den eida tipota sto profile tis alla twra pou 3ana koita3a ontws auti einai..Krima!!! Ma ti 8a egine?

βρε κοριτσια, τι λετε τωρα, ειστε σιγουρες; μηπως συνεβη κατι αλλο;; ααααχ παναγιτσα μου, να μη συνεβη τιποτε κακο!!! να ειναι μια παρεξηγηση :(:(:(:(:( δεν θελω να σκεφτομαι οτι ειναι αληθεια, μαλλον κατι λαθος καταλαβατε, εεεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Δαναη μου ηρθα και εγω!!

Και εμεις ειχαμε πυρετο 2 μερες. Ηταν απιστευτο ομως ανεβαζε 38,5 και μετα απο 24 ωρες ξανανεβαζε. Πηγαμε και οδοντιατρο την μια μερα με τον Αλεξανδρο, πολυ μακρια ειναι πια το γιατρειο αλλα δεν τον αλλαζω. Περνανε τελικα οι μερες χωρις να τις ζω οπως θελω. Οποιος λεει οτι βαριετε και εχει 2 παιδια ειναι ψευτης.

Γιουλη ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σας!! Παναγια μου τι τραβας με αυτη την αρρωστια!!! Οσο οτι εισαι μονη σου, ειναι απλα να το συνηθησεις. ετσι ειμαι εγω και μου ειναι τροπος ζωης. αλλαε το τροπο σκεψης και μη γρινιαζεις γτ οπως ειπες δεν ειναι λογικο να εισαι κουρασμενη στα 27 σου. εαν κανεις 2ο τι θα κανεις;εεε; Ελα μην ερθω και.... :lol::lol::lol::lol:

Δαφνη μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στο Θαλερο!! Απο που τα πηρες τα εργαλια για τον Αρη; μπορει να το εγραψες αλλα δεν το ειδα. Τα δωματια ομως τα ειδα, πολυ μου αρεσει η ιδεα ετσι, αλλα φοβαμαι το κρυο, μηπως κρυωνουν κατω.

Γωγω μου δεν ειδα πουθενα προσφορα. Ευχαριστω που με σκεφτεσε για τα ευχολογια. αυτο το ευχολογιο το πουλαει τουλαχιστων 70ε. εμενα με κατηγορισανε που ειπα οτι τα πουλαω 40ε.

Γλυκερια μου ερχεσε; Πολυ θα χαρω να σας δω!!! Πριν την Πρωτοχρονια που εχω και εγω αδεια, την εβδομαδα αναμεσα στις γιορτες.

Απλως ξερεις τι γινεται???Εχω διπλα μου εναν ανθρωπο,το Νικο εννοω,που επειδη τα θεωρει ολα αυτονοητα νιωθω οτι δεν εκτιμαει τιποτα κ αυτο με σκοτωνει.....κ επισης δεν σας κρυβω οτι μερικες φορες με πιανει το παραπονο....Ολος μου ο περιγυρος και γνωστες και φιλες καμια δεν ειναι σε τετοια κατασταση σε εμενα.....Ολες βρηκαν ετοιμες περιουσιες,ενω εγω παλευω απο τα 20 μου με στεγαστικα και για το αν θα ανεβουν τα επιτοκια η οχι,ολες εχουν χερια βοηθειας και απο μαμαδες κ απο πεθερες,και εχουν οικονομικη βοηθεια.....εγω ρε παιδια τιποτα.....ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.....εγω γενικα απο μικρο παιδι δεν ειχα βασικα πραγματα κ μεγαλωσα μεσα στη φτωχια κ ακομη τυραννιεμαι κ απ οτι προβλεπω δε προκειται να φτιαξουν τα πραγματα......Συγγνωμη για το παραπονεμενο τραγουδι αλλα σας παρακαλω καταλαβετε πως νιωθω...

Η αννα ναι εγραφε εδω στην ομαδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Ειπα να γραψω πριν πιασω το σιδερο.

Πολυ κριμα και για τους τρεις τους!!! Καλο του Ταξιδι!!!!!

Αφηστε εχθες εμαθα και για μια κοπελα 22 χρονων που εχει ακριβως το ιδιο ονομα και επιθετο με την ξεδελφη μου και τρελαθηκα. εφυγε στον υπνο της απο καρδια, μοναχοπαιδι κιολας.

Γιουλη μου Μη νομιζεις οτι ο ανδρας μου δεν ειναι το ιδιο, ξερεις ποσες φορες φωναζω επειδη δεν με σεβετε; Εχθες το πρωι ειχα να μαγειρεψ, να μαζεψω το σπιτι, να σκουπισω κτλ και του λεω οτι μας εστειλαν μνμ απο την Hol οτι θα μας κανουν φραγη εαν δεν το πληρωσουμε. η απαντηση του τραβα να το πληρωσεις!!! ενω αυτος καθοταν στον υπολογιστη και επαιζε. ηταν και η πεθερα μου μπροστα και τα ειδε, φυσικα μου εδωσε δικαιο. δεν πηγα τι ειμαι ο χαμαλης; Εγω οπου πηγαινω μαζι και τα 2. Να σκεφτεσε οτι ειναι πιο δυνατη απο τις φιλες σου και σε δυσκολη στιγμη μπορεις να αντιμετωπισεις οτιδηποτε μονη σου, ενω αυτες οχι και τοσο. Κοιτα τι εχεις εσυ και ασε τους αλλους. Οπως βλεπεις ολες μας εδω μονες μας ειμαστε, αρα δες εδω τι γινετε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!τι τραγικό ήταν αυτό που μόλις διάβασα??μα τι επαθε νέος άνθρωπος?σοκαρίστηκα...από τη μια μέρα στην άλλη...

Άνδρια,σήμερα βγήκε κ η Μυρτώ από το κρεβάτι της μόνη της! :o:o είχε δίκιο το παιδί!είχε ξυπνήσει από τις 7.30 κ επειδή ήμουν κομμάτια ξανακοιμήθηκα κ όταν στις 8.15 αποφάσισα να σηκωθώ να της ετοιμάσω το γάλα,πήγα τουαλέτα κ εκεί την άκουσα να λέει"μαμά, μπαμ" κ κατέβηκε μόνη της κ ήρθε στην τουαλέτα με τον υπνόσακό της σαν τον αστροναύτη!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα...

Τι καλημέρα δηλαδη....

δυστυχώς είναι αλήθεια...

Το παιδί έβαλε τέλος στην ζωή του....πάλευε καιρό με εσωτερικά προβλήματα...

αλλά όπως τίποτα δεν πάει καλά σε αυτή τη χώρα...έτσι δεν μπορούν να βοηθηθούν και άνθρωποι που έχουν ψυχικα προβλήματα υγείας....

κρίμα κρίμα κρίμα...

ήταν ένα πολύ καλό χαμογελαστό παιδι και ένα αγαπημένο ζευγάρι...

κρίμα πραγματικά.......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τι λέτε??? :shock: Είναι αλήθεια δηλαδή?

Μπροστά σ'αυτό, οι πυρετοί και τα προβλήματά μας φαντάζουν μικροσκοπικά..........

Όλα αυτά είναι δίπλα μας..... με φοβίζει αυτό....

Το παιδάκι να μεγαλώνει χωρίς τον γλυκό του μπαμπά.....και η Άννα χωρίς τον άνθρωπό της, το στήριγμά της, το ταίρι της.......

τι να πω..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

κι εγω δεν θελω να το πιστεψω, ειναι πολυ τραγικο για να χωρεσει στο μυαλο μου.... τα παιδακια μας ειναι σε παρομοια ηλικια και δεν μπορω να φανταστω την αθηνα να χανει το μπαμπα της.... :(:( δεν ειμαι στα καλα μου σημερα, δεν ειναι καλη μερα, και ηθελα τοσα να σας πω, απο χτες επεσα πολυ...

Μακαρι να αναπαυτει η ψυχουλα του, και γρηγορα να απαλυνει ο πονος της αννας και του ακη.... ο θεος να τους δινει δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινα, χρονια πολλα στο κατερινακι σου!!! ευχομαι να ειναι παντα καλα, και να την καμαρωνετε!!! να ειστε χαρουμενοι και αγαπημενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, γελασα με τον αστροναυτη σου!!! κι εγω σκεφτομουν χτες, οτι οσο φοραει τον υπνοσακο και περιοριζονται οι κινησεις της εχει μελλον μπροστα της μεχρι να βγαινει απο την κουνια :) τουλαχιστον ετσι μαλακος που ειναι την προστατευει και απο την πτωση ;) τι θα κανεις; μηπως να πηγαινεις αμεσως οταν ξυπναει για να μην αναγκαζεται το παιδι να ..... δραπετευει ;; :lol::lol::lol: (πλακα κανω ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλως ξερεις τι γινεται???Εχω διπλα μου εναν ανθρωπο,το Νικο εννοω,που επειδη τα θεωρει ολα αυτονοητα νιωθω οτι δεν εκτιμαει τιποτα κ αυτο με σκοτωνει.....κ επισης δεν σας κρυβω οτι μερικες φορες με πιανει το παραπονο....Ολος μου ο περιγυρος και γνωστες και φιλες καμια δεν ειναι σε τετοια κατασταση σε εμενα.....Ολες βρηκαν ετοιμες περιουσιες,ενω εγω παλευω απο τα 20 μου με στεγαστικα και για το αν θα ανεβουν τα επιτοκια η οχι,ολες εχουν χερια βοηθειας και απο μαμαδες κ απο πεθερες,και εχουν οικονομικη βοηθεια.....εγω ρε παιδια τιποτα.....ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.....εγω γενικα απο μικρο παιδι δεν ειχα βασικα πραγματα κ μεγαλωσα μεσα στη φτωχια κ ακομη τυραννιεμαι κ απ οτι προβλεπω δε προκειται να φτιαξουν τα πραγματα......Συγγνωμη για το παραπονεμενο τραγουδι αλλα σας παρακαλω καταλαβετε πως νιωθω...

Η αννα ναι εγραφε εδω στην ομαδα....

γιουλη, καταλαβαινω το παραπονο σου, και θα σου πω, σαν συμβουλη κατι γιατι ειμαι μεγαλυτερη ;) εχεις δικιο να παραπονιεσαι, γιατι ο κοσμος δεν ειναι δικαιος, και δεν αξιζει σε κανεναν να παλευει για τα βασικα, οπως μια δουλεια και μια στεγη... ομως, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΑΝ ΘΥΜΑ... ο,τι εγινε, εγινε, απο εδω και περα ειναι στο χερι σου να κανεις τη ζωη σου οπως θελεις : γι'αυτο, διαλεξε αν θελεις να κουβαλας πανω σου το βαρος της πικριας η να ζεις απολαμβανοντας ολα τα καλα που εχεις ;) στο λεω, γιατι εχω περασει απο τη θεση σου και αποφασισα οτι επρεπε να συγχωρησω καποιους ανθρωπους για να μην σπαταλησω τη ζωη μου κατηγορωντας τους.....

σε νιωθω, και εχεις χιλια δικια, απλα απολαυσε τις επιτυχιες σου περισσοτερο απ'ο,τι παραπονιεσαι για τα βασανα σου ;) και μην παρεξηγηθω, αν θες να παραπονιεσαι, εισαι ευπροσδεκτη, αλλωστε ολες μας εδω ολο κατι εχουμε, ειτε με τους αντρες μας, ειτε με την κοινωνια, ειτε με τις πεθερες μας :lol::lol: βγαλ'τα απο μεσα σου να ξεθυμανεις!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Ir8ame prin ligo spiti k simmaze4a to xaos pou ekane i Victoria.. Eixame vaftisi simera, vaftize i 1i mou 3aderfi tin koroula tis meta mas eixan trapezi k meta pigame stin pe8era mou giati itan konta apo to kentro pou pigame gia fagito, koimi8ike sto autokinito stis 5:30 otan epistrefame spiti, itan 3ipnia apo tis 7:30 to prwi :o kala k ante3e..

Danae mou k esena zwiroula sou vgike i Myrto ee? Kalo tre3imo k stis 2 mas :lol:

Na mas zisoun oi Katerines..

Afroditaki mou etsi eniw8a k egw to vradi otan mas to anafere i Gewrgianna k to e4a3a k epivevaiw8ike to kako.. Eniw8a poli asxima 4ixologika.. Ma giati na ginonte tetoia pragmata..

Samanthaki, mou eipe x8es to vradi mia alli kopela to tropo pou "efige" k den to piste4a, sokaristika k twra to les k esi.. Krimas, ti na pw? Kali dinami stous dikous tou k as einai elafri to xwma pou 8a ton skepazei :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλη, καταλαβαινω το παραπονο σου, και θα σου πω, σαν συμβουλη κατι γιατι ειμαι μεγαλυτερη ;) εχεις δικιο να παραπονιεσαι, γιατι ο κοσμος δεν ειναι δικαιος, και δεν αξιζει σε κανεναν να παλευει για τα βασικα, οπως μια δουλεια και μια στεγη... ομως, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΑΝ ΘΥΜΑ... ο,τι εγινε, εγινε, απο εδω και περα ειναι στο χερι σου να κανεις τη ζωη σου οπως θελεις : γι'αυτο, διαλεξε αν θελεις να κουβαλας πανω σου το βαρος της πικριας η να ζεις απολαμβανοντας ολα τα καλα που εχεις ;) στο λεω, γιατι εχω περασει απο τη θεση σου και αποφασισα οτι επρεπε να συγχωρησω καποιους ανθρωπους για να μην σπαταλησω τη ζωη μου κατηγορωντας τους.....

σε νιωθω, και εχεις χιλια δικια, απλα απολαυσε τις επιτυχιες σου περισσοτερο απ'ο,τι παραπονιεσαι για τα βασανα σου ;) και μην παρεξηγηθω, αν θες να παραπονιεσαι, εισαι ευπροσδεκτη, αλλωστε ολες μας εδω ολο κατι εχουμε, ειτε με τους αντρες μας, ειτε με την κοινωνια, ειτε με τις πεθερες μας :lol::lol: βγαλ'τα απο μεσα σου να ξεθυμανεις!! 8-)

Ευχαριστω πολυ για την συμβουλη σου,οχι βρε δε παρεξηγιεμαι καθολου,αλλα δε νομιζω οτι ειναι γκρινια να περιγραφω τη πραγματικοτητα στην οποια εχω ζησει και εξακολουθω να ζω...Μαρεσει που παλευω και ειμαι δυνατη οπως ειπατε και ανεξαρτητη απο τα 20 μου αλλα που κ που με πιανει το παραπονο αυτο ειπα....Απλως τα εκανα κι εγω ολα μαζεμενα ρε κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...