Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

κι εγω χαρηκα που καταφερα να μπω απο τη δουλεια ολο κ καποια θα πετυχω αλλα μπα!!!!σνιφ καλε μπειτε ρηχα ειναι!!!!

μαρακι μου καλα αποτελεσματα με το τεστακι συντομα θα παω κ εγω θα ρωτησω μπας κ κανω κ εγω το συνθετο με τα κωλοωραρια μου ουτε χρονος για γιατρους μου μενει πια..

τι εχει παθει μωρε το κοριτσακι σου κ εχει τοσα νευρα η γλυκια μου ακους εκει τα βγαλε ολα εξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα φιλεναδες!!!αφου χορεψαμε μεχρι τελικης πτωσης με την Κωνσταντινα καθισα να ξεκουραστω…η μικρη συνεχιζει βεβαια…χαχα.το πρωι σηκωθηκε νωρις γιατι γινοταν φασαρια στο δρομο κ ηρθε στο κρεβατι μου κ αφου με γεμισε με φιλια η γλυκουλα μου κοιμηθήκαμε π αρεουλα λιγο ακομα.χθες που την κοιμησα μεσημερι,αν κ κοιμηθηκε μολις 1,5 ωρα ,εκτος του ότι ειχε απιστευτη γκρινια για αρκετη ωρα το βραδυ δεν την επαιρνε ο υπνος.καθομουν 1 ωρα σχεδον διπλα της κ τιποτα ,όταν εφυγα μπας κ το παρει αποφαση να κοιμηθει σηκωθηκε κ δοκιμαζε κορδελες…!!!την εβαλα 2-3 φορες στο κρεβατι γιατι σηκωνοταν κ πηγαινε στα παιχνιδια κ μετα όταν πηγα να ελεγξω μολις με καταλαβε ετρεξε γρηγορα κ ξαπλωσε μονη της..η σκατουλα!!!!

Ελενα περαστικα στον Ορεστακο,πηγατε παιδιατρο;

Μαρακι ειδες το κοριτσι σου;μια χαρα εφαγε το κρεατακι..το παν είναι να μην αγχωνεσαι κ να μην καταλαβαινει ότι τρωει κατι εσυ σκεφτεσαι ότι δεν θα το φαει.στα λεω αυτά που εγω κανω το αντιθετο κ χτυαω το κεφαλι μου!!! Ο αντρας σου γιατι ανησυχει για τον σιδηρο;δεν είναι τιποτα.που να επαιρνε κανενα φαρμακο κιολας!!Ιωακειμ είναι ο αντρουλης.καλα στα ειπε ο ψυχολογος,κι εγω ολο λεω να μην λεω τιποτα μπροστα της ότι δεν τρωει κτετοια αλλα με πιανει το παραπονο πολλες φορες κ θελω να τα βγαλω από μεσα μου…όμως καταλαβαινει τωρα κ πρεπει να μην το κανω.για αυτά τα πεισματα δεν σου ειπε τιποτα;γιατι κι εμενα τα κανει κ την αφηνω μονη κ παω σε άλλο δωματιο κ μετα ερχεται κ αυτή πιο ηρεμη.

Μαγδουλα καλε σε τιμωρησε ο ακαρδος ο αντρουλης σου;;;παραξενευτηκα κι εγω όταν ειδα τις φωτο εδώ .δεν πειραζει από Δευτερα παλι στο μειλ!!χτυπησε μωρε το παιδι;καλα κι εμεις από χτυπηματα…ολο καπου θα σκουντουφλησει!!καλε μονη της τρωει η δικια μου.εκτος από τις κρεμες,αυτές δεν τις θελει οποτε αν της βαλω μπροστα να φαει μονη της γινεται παιχνιδι!!!απλα εκεινη την μερα παραξενευτηκα γιατι μολις ειχε φαει φρουτο κμετα κ ηθελε φαι κ το εφαγε κ ολο.σιδερωσα φιλεναδα κ εχω κ αλλα 2 που μαζεψα…τι καλα που εχεις την μαμα να σε βοηθαει…

Φιλακια κοριτσαρες!!!!εχω κ ένα φαγητο να τελειωσω κ μια ψυχη που αναζητουσε παρεα με εχει ξεσηκωσει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυτά τα πεισματα δεν σου ειπε τιποτα;γιατι κι εμενα τα κανει κ την αφηνω μονη κ παω σε άλλο δωματιο κ μετα ερχεται κ αυτή πιο ηρεμη.

Αλεξάνδρα για αυτές τις κρίσεις που πέφτει κάτω και χτυπιέται ή προσπαθεί να αυτοτραυματιστεί χτυπώντας το κεφάλι της στα έπιπλα πχ ή στο πάτωμα μου είπε να την πιάνω σφιχτά αγκαλιά σε σημείο να μη μπορεί να κουνήσει χέρια-πόδια και να της λέω συνέχεια "η μανούλα είναι εδώ τώρα,δε φεύγει πρέπει να καθήσεις ήσυχα".Είναι λέει "η αγκαλιά της αρκούδας".Θα σου πω στην επόμενη "κρίση" αν πιάσει.

Μάγκυ ωραίο το avatar με το ροζ ζακετάκι...το πιάσαμε το υπονοούμενο!!!!

Έλενα περαστικά στο Ορεστάκη...κανένα παιδάκι να μην αρρωσταίνει Παναγία μου δε γίνεται;;;

Βρήκα φώτο για τη τούρτα μας...την έχω ήδη φανταστεί...

Σχολάω σε λίγο,με έχει κάνει η Δημητρουλα να φοβάμαι να πάω σπίτι..Μήπως με τιμωρεί που την αφήνω στο σταθμό τα πρωινά;Όμως το πρωι πάει μόνη της στα άλλα παιδάκια,δεν κλαίει,ούτε δείχνει να ζορίζεται να καθήσει και εκει οι δασκάλες μου λένε είναι υπόδειγμα και οι δυο.Γιατί να λένε ψέμματα...Ας ελπίσουμε ότι είναι φάση και θα περάσει.Χθες μου ήρθαν με κοτσιδάκια,η Χρυσανθούλα έκανε και κάτι σκέρτσα σου ρχόταν να την φας με τα λαγουδίσια δοντάκια της...Η Δήμητρα μου έδειχνε το ένα κοτσιδάκι και μετά έλεγε "κοίτα κι άλλο" και μου έδειχνε και το άλλο..χα χα.Σε σκάνε αλλά πετάνε κάτι πετυχημένα αποζημιώνεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα μαρακι πιανει το κολπο της αρκουδας μαρακι γιατι κ εγω ακολουθω την τακτικη της αλεξ φευγω η δεν δινω σημασια κ λεω οταν ηρεμησεις κ σκεφτεις για ποιο λογο κανεις ετσι ελα να το συζητησουμε καθεται γρινιαζει κλαιει η χτυπιεται αναλογα τα κεφια του κ μετα ερχεται κ ζηταει συνωμη (συγνωμη) κ αγκαλια κραταω λιγο ακομα χαρακτηρα κ μετα υποκυπτω..ειδες εβαλα κοριτσι μπας κ κατι γινει στο αβαταρ κ παρω μπρος για κορη αν κ το δευτερο εχω διαισθηση για γιο κ ποτε δεν κανω λαθος

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεθαινω για κοτσιδια αντε να βγαλει μαλλι της ινας η πεντοτριχο μου να πιανω κοτσιδια απο τωρα της εχω παρει κοκαλακια για οταν βγαλει μαλλια αι να δουμε..2 μερες ειναι ησυχη θα την δω το σαββατο εχει γεννεθλια ο πολυς κ θα μαστε οικογενειακα στην ινα λογω πενθους οπως κ να χει θα ναι ομορφα θα την φαω την κοκονα μου..

ασε αλεξ σου λεω αφηνιασε με τις φωτο ουτε απο το μειλ λεει δε θα με αφηνει αλλα εγω θα στελνω κρυφα

χτες πηγαμε τζαμπο στα πα εσενα αλεξ το καγκελο επιτυχια το παιξαμε κ με τον β δηλαδη το βαλανε σημερα κ καλα μαζι ηρθα απο τη δουλεια κ ελεγα πωπω τι εβαλε ο βασιλης στην κουνια του κ ουαου κ θελω κ εγω κ ελεγε ο βασιλης μονος μου το βαλα χαχαχαχα ελεγε κ ο μπαμπας του εγω απλα κοιταγα ειδες δικο του καγκελο να βαλει μονος κ το ερωτευτηκε μεσημερι πηγε ξαπλωσε κ λεει τωρα νανι στη φωλια ετσι το λεμε κ καλα...του λεγε ο μπαμπας του ελα να κοιμηθουμε στο διπλο θα σχολασω 12 να σε χορτασω τιποτα ο β στην κουνια του κ οταν ξυπνησε ηρθε τωρα πως κατεβηκε χωρις να το κατεβασει ιδεα δεν εχω ο ταρζαν μαλλον σκαρφαλωσε :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πειτε ιδεες για γκαμυ μπεαρ παρτυ τζαμπο δε βρηκα τιποτα γκαμι μπεαρ που θα βρω μου λες???ουτε αυτοκολητα πια να κολλαγα εγω στα ποτηρια μα τιποτα μπας κ να αλλαξω θεμα περισυ ειχαμε τα στρουμφακια αλλα ρε γαμωτο ο γκαμι τον τρελαινει..κ εγω ακομα δεν εχω κανει τιποτα αν κ θα κανω λιγα πραγματακια μπαρμπεκιου σουβλακακια κ ψητουλια πατατες φουρνου σαλατες λουκανικο τυρο πιτο τετοια κ ενα ογκραντεν 4 τυρια απο γλυκα τουρτιτσα κ ισως καπ κεικ θα δω το budget που θα πει ο μπαμπας μας..

θα παρω κ δωρακια για τα μικρα κ ετοιμο το παρτυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Μαγδουλα κοιτα εδω τι μπορεις να κανεις για το παρτυ http://www.eimaimama.gr/2011/11/genethlia-gianni.html δηλ με πρασινα πιατακια κ ποτηρακια ,εκτυπωνεις φωτο του φιλου μας κ τον βαζεις στον μπουφε,τον κρεμας μαζι με μπαλονια σαν γιρλαντα κ οτι αλλο νομιζεις κ επιπλεον τον εχεις κ στην τουρτα!!αν πετυχω ομως πιατακια που να τον εχουν πανω θα σου πω!!υπαρχουν κ κατι βιβλιαρακια ''παιζω μπαλα με τον Gummy bear'' κ ''παιζω κ μαθαινω με τον gummy bear'' και αλλα που μεσα εχουν αυτοκολλητα.δες το σε βιβλιοπωλεια,εκδοσεις ψυχογιος.τελικα δεν προλαβα να μπω γιατι οπως σου ειπα κατεβασα τα ρουχα της μικρης να δω τι εχουμε κ τι της κανει κ γινοταν ενας πανικος..εβαλα κ 2 πλυντηρια να τα φρεσκαρω τωρα που εχει ηλιο κ στεγνωνουν αμεσως ,μην μας πιασουν οι βροχες κ τρεχω κ τα σιδερωνω αργοτερα.καλε οχι απογορευση κ απο το μειλ!!!!!!κι εμεις πως θα βλεπουμε τον Βασιλη;;;;οεο;;απο το κινητο επιτρεπεται;;; :lol::lol: μπραβο μωρε το αντρακι σου ,ειδες πως τον τουμπαρατε κ δεχτηκε το προστατευτικο;αντε τωρα δεν θα πεφτει απο την φωλιτσα!!!δεν εχει χωρο για να κατεβαινει;θα πρεπει να το κατεβαζει μονος;

Μαρακι να με δω να κανω την αρκουδα κ τι στον κοσμο.... :lol::lol: βεβαια νομιζω οτι αμα την ακινητοποιω ετσι θα ειναι χειροτερα...ηδη οταν κανει ετσι κ παω να την παρω αγκαλια μην σου πω πως κανει...γι αυτο την αφηνω κ φευγω.αλλα αν το δοκιμασεις κ πιασει πες μου μπας και γλυτωσουμε κανα δακρυ!!!και μην λες βλακειες καλε οτι σε τιμωρει...παιδακια ειναι κ μας εκμεταλλευονται... :?:? που θα παει ομως καποια στιγμη θα εχουμε τον ελεγχο!!! :lol::lol:

σημερα που δεν κοιμηθηκε μεσημερι το βλασταρι μου κοιμηθηκε μεσα σε λιγα λεπτα για βραδυ..μαλλον αυτη ειναι η λυση...οχι μεσημεριανος υπνος...αλλα ειναι σκοτωμα για μενα...θελω να χαλαρωσω κ δεν με αφηνει ουτε να κατσω...αλλα τι να κανω,δεν μπορω να τα εχω κ ολα!!!

Αρια;Ρουλα;Σταυρουλα; που χαθηκατε;παλι στην αναζητηση πρεπει να βγουμε;;;

καληνυχτα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουκο μου το καταλαβα οτι επηξες κ εγω

Γυρησα κ σιδερωσα εβαλα πλυντηριο σκουπισα σφουγγαρισα μαγειρεψα για βραδυ

Ταισα κ κοιμησα βασιλη κ εχω πεσει νεκρη τωρα

Αυριο θα μαι δουλεια αν ευκαιρησεις μπες να χω παρειτα θα μαι με τον μπουρμπουληθρα τον ταμια

Η οποια αλλη θελει να μου κανει παρεουλα

Σουπερ ιδεα με πιατοποτηρα θα βαλω κ αυτοκολητα στα ποτηρια τελεια η αδερφη μου ετοιμασε προσκλητηριο στο ιντερνετ θα σας στειλω τελειο με γκαμυ τουρτα εβδομηντα ευρω τα τεσερα κιλα αλλα ακομα κανω ερευνα θελω να χει σχημα οχι κλασικη

Καλε οντως που χαθηκατε ολες συμπεθερα φωτο απο το παρανυφακι πολλες ναι;;;

Καλε θα βαζω κρυφα φωτο στο μειλ σιγα μη σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΜΑΡΙΛΟΥΚΙ!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΡΖΑΝΕΥΕΙΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!ΑΡΙΑΚΙ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif]

Φωτεινούλα,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!Να είσαι πάντα αγαπημένοι,υγιείς κι ευτυχισμένοι!!! :D

Καλημέρα,τσούπρες!Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας.Κι εσείς να έχετε ό,τι επιθυμείτε!!!Τώρα θα μου πείτε,γιατί ξύπνησα τόσο πρωί Σαββατιάτικά;Εχθές βγήκαμε,τα κορίτσια τα βάλαμε για ύπνο κατά τις 11,30 και ξυπνήσανε 7,43.Μη μου πείτε ότι αρχίζουν και συνηθίζουν. ~x(~x(~x(~x( Θα φρικάρω.Τεσπά.Τις πήρα και τις κατέβασα κάτω,μπας και κάνω τίποτα για το σχολείο.Το σπίτι το έκανα εχθές,οπότε δεν έχω δουλειές.Σήμερα έχουμε το πάρτυ μας,της πήρα τούρτα "μαλλιά κουβάρια",με τη Ραπουνζέλ,πήρα κάτι τυροπιτάκια,λουκανικοπιτάκια,πατατάκια,ποπ κορν,θα φτιάξει κι ο άντρας μου καμιά 20αριά κρέπες και αυτά.Καλά δεν είναι ρε κορίτσια;Εχθές είχαμε σεμινάριο με το σχολικό σύμβουλο και είδα και την ξινή.Ευτυχώς δεν ήμασταν στο ίδιο.

Αλεξ,μου έστειλε μήνυμα η κοπέλα ότι το έστειλε.Θα σας βάλω,αν έχει καμιά ωραία συνταγούλα. :) Τελικά θα καταργήσεις το μεσημεριανό ε;Δοκίμασέ το κι αυτό και βλέπεις. :roll: Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου,σε περίπτωση που δεν μπω αύριο.

Ελενάκι,πώς είναι ο Ορεστάκος;Είναι καθόλου καλύτερα;Σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Μαράκι,σε ευχαριστώ κι εσένα!Είδες καλέ που τελικά το μοσχαράκι δεν το έφαγες καπέλο;Φτύστο το κορίτσι μην το ματιάσεις.Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!!! :) Η Δήμητρα είναι στα φόρτε της ε;Έτσι κι η μικρή ρε παιδιά.Έχει γίνει πολύ αντιδραστική.Η φιλεναδούλα που τις κρατάει,μου λέει για τη μεγάλη ότι είναι φοβερό παιδί,ρωτάει πριν κάνει κάτι,ακούει,ενώ η Αγγελική στον κόσμο της.Τι να πω;Αυτό το παιδί κάθε χρόνο τέτοια εποχή αλλάζει χαρακτήρα.

Μαγδουλίτσα μου,ξέρεις πώς τον καταλαβαίνω τον άντρα σου;Πάρα πολύ.Κι εγώ φοβάμαι ρε συ.Γι'αυτό μέχρι τώρα δεν έχω διανοηθεί να βάλω φωτογραφίες εδώ πέρα.Πάντως για τα μέιλ,η Κυριακή κοντεύει. ;) Η αλήθεια είναι κοριτσάκι μου,να αφήνουμε τις μανούλες μας να κάνουν πραγματάκια για να διασκεδάζουν κι αυτές.Γι'αυτό στειλτη μια βόλτα κι απο'δω αφού της αρέσει το σίδερο. :lol::lol::lol::lol: Πάλι γελάω σα χαζή,όταν με λες αστραφτερό σπίτι. :lol::lol::lol::lol: Μια χαρά και με τη φωλίτσα σας. :D

Αυτά,πάω να διαβάσω λιγάκι για το σχολείο.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μα πως ειναι δυνατο ρε τζενιφερ να μη σε λεω αστραφτερο σπιτι αφου ξυπνας με τα κοκορια κ θες να κανεις χειροτεχνιες ημαρτον κ παναγια μου εγω ηρθα δουλεια κ κουτουλαω κ δεν εχουμε καφε να κανω ζαχαρη :twisted: θα παραγγειλω γιατι τα ματια μου κλεινουν το κεφαλι μου πεφτει καποιος ειχε αγριες διαθεσεις ναι παρολο που δουλευε ως της 12 ημαρτον πια αυτοι οι αντρες..οι ετοιμασιες του παρτυ σου ειναι τελειες αυτο ειπα κ στην αλεξ οτι κ εγω χαλαρα θα τα κανω σημασια εχει να περασουμε ομορφα δε χρειαζεται βρε να πεθανουμε κιολας σκοπος ειναι να το χαρουμε!!!

ναι αυριο θα δω τα μειλ μου επιτελους ειναι ομως κ αυτος πολυ ατιμουλης ακους εκει να μου αλλαξει κωδικο το τερας..σκεψου τιμωρει εμενα τι εχει να τραβηξει το παιδακι μου δε θελω να φανταστω :lol::lol:

αρια να χαιρομαστε την κουκλιτσα μας :x:x@};-@};- [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον στειλε διευθυνση φουφουδελη να στειλω τη μαμα για σιδερο :P:P

φωτεινουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κ εσυ αλεξουκο μου για αυριο αν καταλαβα καλα σε περιμενω για τσατ βασικα κ θα μου τα πεις..

κ ο βραδυνος υπνος στεφθηκε με επιτυχια βεβαια ξυπνησε 8 παρα κ ο αντρας μου κουτουλαγε κ εγω εφυγα για δουλεια να μου πεις κοιμοταν απο της δεκα ποσο πια να κοιμηθει το μαναρακι μου ελπιζω να μη φανε τα μουστακια τους με τον μπαμπα του τους εχω αφησει κ λιστα για σουπερ μαρκετ στανταρ τα μισα θα φερουν!!

λοιπον παω να χαζεψω τουρτες!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

Μαριλακι μας γλυκο χρονια σου πολλα!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: να εισαι παντα καλα κ να τρελαινεις την μαμα κ τον μπαμπα!!!Να την χαιρεστε Αριακι!!!

Φωτεινακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!το πετυχαμε αυτην την φορα ε;; :lol::lol:

Φουφουκακι εχετε το παρτυ σας σημερα ε;να περασετε τελεια κ περιμενουμε φωτο!!!!!!μια χαρα ειναι τα φαγητακια!!!κι εμενα ετσι ειναι με τον υπνο,οτι ωρα κ να κοιμηθει δεν θα συμπληρωσει το 10ωρο που κοιμαται ,θα ξυπνησει κ νωριτερα απο το κανονικο...μαλλον θα τον κοψω τον μεσημεριανο,τι μαλλον,σιγουρα..χθες που κοιμηθηκε απο νωρις δεν ειχα τι να κανω.. :lol::lol: κοιταζα την ωρα κ ελεγα ακομα τοσο νωρις;; :lol::lol: τελικα κατι βρηκαμε κ καναμε με τον αντρουλη!! :oops::oops::lol::lol: ευχαριστω κ για τις ευχες!!!

Μαγδουλα πες αλευρι!!!! :D:D αντε σε περιμενω φιλεναδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο ευχές σήμερα, νέα αύριο είναι αργά!

Αρια να τη χαίρεσαι τη κανακάρα σου,ψηλή και δυνατή σαν το κυππαρίσι!!!Μα τι λέω βραδιάτικα....

Φωτεινή και Αλεξάνδρα να χαίρεστε τους άντρες σας.....

Φουφούκι με το καλό το πάρτυ σας να περάσετε τέλεια!Με την απορία με άφησες,τι τάξη ανέλαβες τελικά που έχει τόσες χειροτεχνίες;;;Πρωτάκια;Η Στελλίτσα πότε ξεκινάει;

Δε μας πήραν στο Εσπα τελικά στους παιδικούς.Πήραν άλλα 6 παιδάκια στο σταθμό μας σύνολο 9 αλλά δεν είμαστε μέσα δυστυχώς.

Σας καληνυχτίζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!!Τι κανετε κοριτσακια?Εμεις ειμαστε κατω απο το αυλακι ακομα,αυριο το απογευμ γυρναμε!!

Καταρχην, θελω να ευχηθω εστω και με μια ημερα καθυστερηση:ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΛΑ ΜΑΡΙΛΟΥ!!!!Αρια,να τη χαιρεσαι!!!Να τη δειτε οπως επιθυμειτε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Εμεις περασαμε πολυ ωραια!!Φτασαμε Πεμπτη βραδυ,Πρασκευη πρωι πηγα με τη νυφη για νυχια και μετα σπιτι της για καφε οπου ειχε φερει η πεθερα μου τη μικρη για να γνωριστουνε :lol::lol::lol: με το που την ειδε κολλησε στην αγκαλια της :o:o:o:o μιλαμε δεν ξεκολουσε απο πανω της!!

Το βραδυ ηλθαν οι νονοι της απο την Αθηνα και οι αλλοι οι κουμπαροι μου φορτωμενοι ολοι με δωρα για τα γεννεθλια της :D:D Την πιο μγαλη επιτυχια ομως την ειχε το παιχνιδι τς νονας,μικροφωνο καραοκε :o:o:o:o Βρκαμε τι θα γινει οταν μεγαλωσει :?::?::?::?: Τραγουδιαρα :lol::lol::lol::lol: Το εστησε κανονικα στη θηκη του ορθιο και τραγουδουσε "το παπακι παει στη ποταμια" :lol::lol::lol::lol: Τρεμε Χαρα Βερρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Της πηρε ομως και ενα φουστανι μπλε με πουα λευκο και ασορτι τσαντακι απο τα accesorise :):) απο εκεινη την ωρα παμε παντου με το τσαντακι μας :lol::lol::lol::lol::lol:

Το Σαββατο το πρωι παλι για καφε με τους κουμπαρους,ομολογουμενως η μικρη κυρια ,επινε τον χυμο της χωρις να μας ενοχλει καθολου!!!Της ειχε παρει και η νονα αυτοκολλητα για τα νυχια και ηταν πανευτυχης :!::!::!: Παντως αυτη τη φορα ηταν πολυ καλη,καθοταν και με τους παππουδες και εφευγα χωρις κλαμματα,ισως επειδη ειχαμε ελθει προσφατα και τα θυμοταν ολα,ΦΤΟΥ-ΦΤΟΥ σκορδα :lol::lol::lol:

Και εφτασε και η μεγαλη στιγμη που βαλαμε το νυφικο μας :):):) Θα σας στειλω φωτο ;) Ρε κοριτσια ηταν κουκλι σαν αγγελος [smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif] Με πυραν τα ζουμια απο το σπιτι ακομα!!!

Παμε στην εκκλησια και περιμενε τη νυφη καρτερικα στην πορτα,με το που τη βλεπει ενθουσιαστηκε!!!Την πηρε η νυφη απο το χερακι και περπατησανε ολο το διαδρομο και πηγαν στο γαμπρο!!!Καλα εγω και ο πεθερος μου πλανταξαμε απο τη συγκινηση!!Οδικος μου και η πεθερα μου καμαρωναν σαν γυφτικα σκεπαρνια!!!Σοβαρα παντως ολοι χειροκροτοσουν και λεγανε κοιταξτε το μωρο!!!Αφου η νυφη μου ειπε:μου εκλεψε την παρασταση η κορη σου :lol::lol::lol::lol:

Μπαινει μεσα στην εκκλησια και τι λετε γινεται :?::?::?::?: ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ :shock::shock::shock: Εκει την ειχαμε βαφτισει περσι,αλλα τοσες φορες που ειδε το dvd τον εχει εμπεδωσει :lol::lol::lol: Μου λεει λοιπον:"Μιμη οχι πλιτσι-πλιτσι" :lol::lol::lol: Παρ'ολα αυτα καθισε διπλα στη νυφη κανονικοτατα η σκατουλα!!!

Το βραδυ στη δεξιωση χορευε μεχρι της 1 :o:o:o:o Απογοητευτηκε λιγο στην αρχη με το ρεπερτοριο γιατι αρχισανε με ξενα,αλλα δεν πτοηθηκε,βρηκε το ρυθμο της!!!Μεχρι και το ζειμπεκικο της Ευδοκιας χορεψε και της χτυπουσαν παλαμακια :lol::lol::lol:

Εγω πια μεσα στοκαμαρι!!!Ολοι ερχοταν και μου λεγανε τι κουκλα κορη εχω και τι μουτρο που ειαι,μιλαμε ασχετοι ακομα και απο το σοι του γαμπρου!!!

Σημερα,πηγαμε βολτες για καφεδακια με φιλους και συγγενεις,ωραια ηταν!!!Εχουμε βεβαια και αυριο μεχρι το απογευμα,ελεγα να παμε για κανενα μπανιο ,αλλα η μκρη ειχε λιγες μυξουλες σημερα και εμενα με γαργαλαει λιγο ο λαιμος μου,αλλα σημερα ειχε τελεια θαλασσα και ζεστηηηη!!Θα δω αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το ξερω οτι εχω να σχολιασω κατι χρονια :oops::oops::oops::oops: Σας ζητω συγνωμη :oops::oops::oops:

Πιστευω οτι απο την αλλη εβδομαδα θα μπω σε χειμερινους ρυθμους!!!

Σας φιλω :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...............

Πιο φρέσκια σήμερις.......χθες έκλεινε το μάτι...Και δεν είχε άδικο,η Δημητρούλα στο κρεβάτι μας την έβγαλε και με τάραξε στις κλωτσιές,μιλαμε μελανιές πρέπει να χω στη πλάτη.Αχ πότε θα στρώσει ο βραδινός τους ύπνος,να μη ξυπνήσουν μια φορά...Χθες πήγαμε θάλασσα γιατί φαγώθηκε η αδερφή μου που ήρθε ότι δεν τις έπαιξε στη θάλασσα.Η Δήμητρα μπαινόβγαινε μέχρι που μπλάβιασαν τα χειλάκια της.Φυσικά το βράδι,μυξούλες,έκλεινε η αναπνευστική οδός που να κοιμηθεί,τσιρίδα,οπότε για να γλυτώσουμε το ξύπνημα της Χρυσανθούλας τη φέραμε στο κρεβάτι μας.Αυπνη πάλι η μαμά...

Πήγαμε jumbo Σαββάτο,πήραμε όλο τον εξοπλισμό του πάρτυ.Τα ποδηλατάκια δεν ήταν όπως τα είχα φανταστεί,οπότε παράγγειλα αυτά της peg perego που είδα ιντερνετ και μου άρεσαν.Μετά παιδότοπο,ξεσάλωσαν στο τραμπολίνο τα ζουζούνια,μαύρισαν ποδαράκια και γυρήσαμε.Ξεκουράστηκα σκ από την ένταση της εβδομάδας,ηρέμησα λίγο,μιλήσαμε και με το husband γιατί είχαμε απομακρυνθεί πολύ λόγω κούρασης και ελπίζω τα πραγματα να κυλάνε καλύτερα τώρα.

Όπως σας είπα στο εσπα δε μας πηραν,θα μιλήσω με διευθύντρια για κάτι καλύτερο στη τιμή,αλλά εντάξει είπαμε να μη μας αγχώνει απλά θα ξέρουμε ότι υπάρχει και ένα κονδύλι μηνιαίο ακόμα.

Το πρωι βάζω ένα τσιμπηδάκι στη Δημητρα που φαγώθηκε για να πάει σχολείο με αυτό και σπάει στα χέρια μου και τι γυρίζει και μου λέει:"εσπασε μαμα".Καλά με κουφαίνει,ώρες ώρες δε νομίζω ότι μιλάει αυτή.Δε μιλάει,τα βασικά μόνο και ξαφνικά λέει λέξεις πεντακάθαρα που δεν τις έχω πει εγώ εκείνη τη στιγμή.

Χαρουλίτα πεθαίνω για παρανυφάκι!Καλέ τι παιδί...χαίρομαι που ήταν συνεργάσιμη και το ευχαριστηθήκατε όλο το σκηνικό...Και στα δικά της το κορίτσι μας!Αν και όταν μου το λένε για τις κόρες μου κάπως μου φαίνεται...νιώθω ότι μεγάλωσα...

Αλεξανδρουίτα νοικοκυροκόριτσο,μπράβο με τα χειμωνικά,προκομένη.Εμένα σίγουρα τίποτα δε μπαίνει στη Χρυσάνθη και όλα κάνουν στη Δημητρα!!!Μόνο κάλτσες τους πήρα από jumbo προχθες με Ντορα και tinkerbell.Από ρούχα ΄πρέπει να οργανωθώ,αν και έχει ζέστη ακόμα εδω.Αλλα τα χω όλα σε μια ντουλάπα οπότε δεν είναι δυσκολο να τα βρω.

Εγω δεν εχω καθόλου ρούχα για μένα αλλα δε βλέπω και φέτος να προλαβαίνω να πάω για ψώνια,με παλιά θα τη βγάλω.Το φόρεμα το εφαρμοστό δε θα το βάλω στα γενέθλια τελικά.Δε θέλω να έχω συνέχεια το νου μου πως φαίνεται και πως θα καθήσω κλπ κλπ.Αστε που και μένα δε μου άρεσε τελικά,ας χάσω κανα κιλό πρώτα και βλέπουμε.Οπότε θα βάλω ένα παλιό καλοκαιρινό που δε το χω βάλει πολλες φορές.

Πήρα σχεδόν ολους τους καλεσμένους,τους υπόλοιπους σήμερα,αύριο θα κανονίσω τούρτα και κεράσματα.

Σας φιλώ να ξεκινήσω εργασία και χαρά...μπλιαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρα...η Κωνσταντινα εχει αλλαξει πολυ στο θεμα φαγητο...θυμαστε που σας ειπα τοτε που εφαγε φρουτο κ αμεσως εφαγε κ φαι;ε απο τοτε ετσι κανει,κλαιει για να της δωσω φαγητο!!θελει να κατσει στην καρεκλα της να φαει,ακομα κ τα κρεατακια οπως κατσικακι που ειναι πιο σκληρα δεν της τα ψιλοκοβω κ τα μασουλαει μια χαρα!!μετα οταν κατσουμε να φαμε κι εμεις κατι θα μασουλησει παλι..χθες ειχα τηγανισει πατατες κ αρπαξε 2-3 απο το πιατο κ καθισε κατω κ τις εφαγε..που δεν τις ηθελε με τιποτα!!σημερα παλι ενω εφαγε το φαγακι της,στο τραπεζι εβαλε μπροστα τις πατατες κ ετρωγε!!δεν χρειαζεται να σας πω ποσο χαρουμενη ειμαι!!!ελπιζω μονο να μην ειναι μονο μια φαση που θα περασει!!!χθες καναμε μπαρμπεκιου για την γιορτη του αντρουλη,ηταν πολυ ωραια,ειχαμε βαλει κ μουσικουλα κ η μικρ το καταδιασκεδασε...κ εκει που ετοιμαζομουν να παω να την βαλω για υπνο πεφτει κ χτυπησε λιγακι το χειλακι της,μαλλον με τα δοντακια της κ ετρεξε λιγο αιματακι κ πρηστηκε,τιποτα σοβαρο αλλα εριξε κλαμα...κοιμηθηκε ομως στο δευτερολεπτο γιατι δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι αλλα στις 2 ξυπνησε κ δεν κοιμοταν κιας καθομουν ποση ωρα διπλα της...εφυγα κ ηρθε κ μου εκανε χαριτωμενιες κ φιλακια κ την κρατησα στο διπλο.αφου απλωθηκε σαν χταποδι κοιμηθηκαμε αλλα ξυπνησα πιασμενη!!βρηκα κ θεμα για το παρτυ μας!!!τελικα αφου περασαν διαφορες ιδεες κατεληξα στην Χιονατη!!!βρηκα κατι ωραια πιατακια ποτηρακια,κ μετα βρηκα διαφορες ιδεες για στολισμο με μηλα,νανους κ μπαλονια στα χρωματα της χιονατης...τι λετε;ισως κλεψω κ την ιδεα της Χαρας κ κανω μια πινιατα μηλο,εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ευχαριστω κ παλι για τις ευχες.κριμα μωρε για τον παιδικο,παει κ η τελευταια ελπιδα ε;αλλα ρωτα μπας κ σας κοψουν τιποτα.ειχες κι εσυ επισκεπτη χθες ε;μα δεν μπορουν τουλαχιστον να ξαπλωσουν σαν ανθρωποι;;εν τω μεταξυ χθες ειχα την Κωνσταντινα να στριφογυριζει κ να απλωνεται κ τον αντρα μου να παραμιλαει κ να πεταγεται στον υπνο του...εκανα εναν υπνο...ονειρο!!!μια χαρα αξιοποιείτε τα ρουχα σας!!εμενα την μια χρονια της ειναι λιγο φαρδια ,την αλλη κανονικα!!εμεις απο πιτζαμακια κ φορμες ειμαστε κομπλε,λιγα ρουχαλακια πιο χειμωνιατικανακομα θελουμε αλλα κ με τα γενεθλια φανταζομαι θα μας φερουν δωρακια.κ φυσικα παπουτσακια!!!

Χαρα φανταζομαι θα ηταν κουκλα η Δημητρα!!!μα καλα να κλεψει την λαμψη της νυφης;;περιμενω φωτο!!!!!περασατε κ τελεια ε;κ απο οτι διαβαζω πιο τελεια περασε η Δημητρα!!!λοιπον πες τα μυστικα σου για την πινιατα...με 3 στρωσεις εσπασε ευκολα;με τι την χτυπαγατε;το μεγαλυτερο παιδακι θα ειναι 6,τα αλλα μικροτερα,θα το καταφερουν λες; ή να το κανω απλα για διακόσμηση;

παω να περιλαβω την μικρη ,εβγαλε την πανα ,την πεταξε στα σκουπιδια κ φορεσε ενα βρακακι,τωρα βεβαια το εβγαλε κ αυτο κ εχει φορεσει 2 μπλουζες !!!οτι να ναι!!!φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κορίτσια τι κάνετε;Τα νέα μου θα τα γράψω στην ομάδα,για την ώρα θα σχολιάσω.

Μαγδούλα,το Σάββατο πρέπει να νύσταζες πάρα πολύ.Διάβασες τι έγραψες;Δεν έχετε καφέ να κάνετε ζάχαρη; :lol::lol::lol:

Μαράκι,βρε δεν σου είπα;Την Πέμπτη τάξη θα πάρω.Απλά τους έφτιαξα κάτι ψαράκια με καραμελίτσες να τους τα μοιράσω την πρώτη ημέρα και κάτι άλλα διάφορα,για να στολίσω την τάξη μου.Δεν τα πήραν τελικά τα ζουζούνια ε;Κρίμα. :( Έχετε συχνά επισκέψεις το βράδυ;Ε,τι στο καλό;Κάποια στιγμή δε θα στρώσουν κι αυτά;Μεγαλώνοντας λογικά θα φτιάξουν τα πράγματα.Καλά έκανες και μίλησες με τον αντρούλη.Κι εγώ όταν δω ότι κάτι δεν πάει καλά,το συζητάω.Δεν μπορώ να το αφήσω έτσι.Μιλάει η Δημητρούλα και δεν μπορείς να το πιστέψεις;Αχ,τι νομίζεις;Μεγαλώνουν τα ζουζουνάκια μας. :x

Χαρουλίτα να'το που λέγαμε ότι ταιριάζουν τα παιδιά μας.Κι η πεθερά μου της είχε φέρει ένα παιχνίδι με μικρόφωνο και τραγουδούσαν και οι δύο απο'κει το μήλο μου κόκκινο. :P:P:P Μια χαρά ήταν το κορίτσι και το απόλαυσες κι εσύ.Είχες περισσότερη ελευθερία κινήσεων,αφού δεν έκλαιγε. :) Στην ηλικία που είναι τώρα τα κορίτσια μας,είχε γίνει κι εμένα η Στελλίτσα παρανυφάκι.Κι εγώ είχα συγκινηθεί μωρέ,μα είναι να μην καμαρώνεις;Ορίστε έχει και κοινό το κορίτσι μας,ζεϊμπέκικο με παλαμάκια.Τι άλλο θέλετε.Σούπερ. :D

Άλεξ,το μόνο που θα πω είναι φτου φτου και ξανα φτου φτου!!!Μην το ματιάσουμε το παιδί.Μια χαρά η ιδέα για χιονάτη.Αφού έχεις βρει κι αυτά που θες,τέλεια. ;)

Πάω να γράψω στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδιτσες; Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας, για το μικρο μου Μαριλακι. Δυστυχως το παρτακι μας δεν το καναμε αφου ειμαστε και οι δυο αρρωστες με αμυγδαλες! Θα το κανουμε αν ολα πανε καλα το Σαββατο! Αφηστε χαλια σας λεω!

Χαρα μου να χαιρεσαι το κοκετακι σου να ειναι γερη και ευτυχισμενη, κι εσυ οτι επιθυμεις για την γιορτη σου, ιδεα δεν ειχα οτι σε λενε Ζαχαρουλα!!!!!!!!!!

Κατερινακι να χαιρεσαι το Αγγελικακι σου, παντα να εχουν υγεια και τα δυο σου κοριτσακια και να τα καμαρωνετε!!! Καλη αρχη και στη δουλεια σου! καλα εχω χασει επεισοδια, σορυ!!!!!!!!!!

Χρονια Πολλα και στους αντρες σας Φωτεινη και Αλεξανδρα!!!

Κι εγω γιορταζα στις 3 του μηνος αλλα μεχρι κι εγω το ξεχναω!!!! Να με χαιρεστε!!!

Μαρακι απο ολα οσα προλλαβα να διαβασω ενα θα πω: ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ!!!!!!!!Φιλια στα ζεμελινια!!!

Μαγδα δυσκολευομαι να βγαλω ακρη απο τα γραπτα σου θα φταιει και το τσουβαλι με τα φαρμακα που παιρνω!!! Πηγαμε σε παρτυ γκαμυ μπεαρ την πριν κανενα 2μηνο αλλα ολα τα ειχε κανει η νονα του παιδιου γιατι δεν βρισκαν τιποτα στα μαγαζια!Φιλακια στο Βασιλακι!!!

Φωτεινο-συμπεθερακι περαστικα στο γαμπρο μου! Για τους κολικους εγω την εβαζα σε μια πανα αγκαλιας και τη τυλιγα σαν λουκανικακι και ενιωθε μια ανακουφιση.

Κοριτσια μου συγνωμη παλι μεσες-ακρες σας διαβασα και σας απαντησα!!! Αλλα το ξαναλεω, θα μπουν τα μυαλα μας σε ταξη το χειμωνα!!!!! Φιλια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ ναι κακουργες με μισανοιχτα ματια αλλα μπηκα απο το λαπιτοπι μιας κ απο το κντ σας κανω την ζωη δυσκολη..

αριακι να χαιρεσαι το μαναρακι μας κ την γιορτουλα σου να στε γερες κ ευτυχισμενες παντα.

φουφουκι ζορικη η πεμπτη αλλα με σενα δασκαλα τυχερα τα παιδακια θα περασετε ομορφα..

μαρακι μου μη στεναχωριεσαι μωρε για τον παιδικο ελπιζω να σας κανει καλη τιμη..οσο για τον αντρουλη καλα κανατε κ τα πατε η αποσταση η κουραση κ ολα τα συναφη δυστυχως μας απομακρυνουν καλο ειναι να γινεται καπου καπου μια κουβεντουλα με οσα μας πειραζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ μου σε τσιμπησα για λιγο στο τσατ το θεμα του παρτυ μου αρεσει παρα παρα πολυ θα το υλοποιησω καποτε στην ανιψια να βγαλω το αχτι μου οσο για γκαμυ μπεαρ αριακη οντως δεν εχει θα αναλαβει να μου τα φτιαξει ολα η ινα που ειναι καλλιτεχνικη φυση κ χρυσοχερα..

καλα συμπεθερα μονο που την φανταζομαι μες στα ασπρα λιωνω σαν αγγελος θα ταν η τραγουδιαρα μας καραοκε πηρα κ στην δικια μου βαφτηστηρα περισυ στη λαμπαδα ειχαν βουιξει τα αυτακια μου μη μου το θυμιζεις...

θελω φωτο ηταν παρανυφακι ενος φιλου μου το σαββατο ειδα φωτο κ πεθανα ειχε κ ουρα ηταν τελεια!!!

εμεις σκ ομορφα σαββατο δουλευα απογευμα βολτα στα μαγαζια κ μετα δουλειτσες σπιτι κυριακη τα γεννεθλια του πολυ στα οποια ο β λυσαξε γιατι ειχε κ αλλα παιδακια της ινας οσο μεγαλωνει ομορφαινει απιστευτα..μου θυμιζει κ λιγο τον βασιλη σε κατι φασεις...

τσουπρες μου απουσες σας φιλω σας σκεφτομαι κ μου λειπετε...

παω για νανι γιατι θα αρχισω τα καλα του τυπου δεν εχει καφε μα κανω ζαχαρη χαχαχαχχα :lol: αμα νυσταζω δεν λειτουργω :P:P:oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Βρε βρε καλώς τη Χαριτίνη!!!!Μα καλά Ζαχαρούλα,Χαριτίνη που πήγατε και τα βρήκατε αυτά τα ονόματα τα σπάνια καλέ!!!!Να ζήσεις Αριάκη να σε χαιρόμαστε...για το Μαριλούκι τις είπαμε τις ευχές,δε πειράζει για το παρτάκι θα το κάνετε μαζί μας και σεις αυτό το ΣΚ,γερές και σιδερένιες να στε πρώτα από όλα.

Μάγκυ στο σχολείο είχα έναν καθηγητή που όταν κάποιος μαθητής του απαντούσε άλλα ντάλων το πρωί του έλεγε:"παιδάκι πήγαινε έξω ρίξε λίγο νερό στο κεφάλι σου και ξαναέλα να μου απαντήσεις"Και τους έδιωχνε όντως έξω...χα χα .Αυτόν μου θύμισες που είπες το πρωι δε λειτουργώ...

Αλεξανδρουίτα ωραία ιδέα η Χιονάτη και πρωτότυπη και αφού έχεις και χρόνο για δημιουργίες μια χαρά...προχώρα...

Εμεις πάλι τούρτα μόνο έχουμε lazy town,ποτηράκια πιατάκια τραπεζομαντηλάκια φυσικά δε μπορούσα να βρω τέτοια και πήραμε διάφορα κυρίως tinkerbell.Μου ακύρωσαν αρκετοί από 30 άτομα που είχα υπολογίσει μένουμε 20.Σαββάτο απόγευμα έχουν υποχρεώσεις γάμους-βαπτίσια.Αλλά δεν αλλάζω μέρα δε πειράζει.

Μίλησα και με το σταθμό χθες,΄το καλύτερο που μπορεί να μας κάνει είναι 450€ το μήνα και για τις 2 ή 420€ αν δεχθούμε με πιστωτική να δεσμευθούμε για ένα χρόνο.Αλλά εγώ δε θέλω.Παιδιά είναι πες αύριο μεθαύριο μη κακό αρρωσταίνουν και δε πάνε για καιρό ή τσακώνομαι με τη δασκάλα ή δω κάτι που δε μου αρέσει γιατί να είμαι δεσμευμένη.Μήνα μήνα καλύτερα.Τσακώθηκα και με τη μάνα μου.Έχει φαγωθεί να τα πληρώνει εκείνη γιατί θεωρεί υπεύθυνη λέει τον εαυτό της που δεν τα κρατάει σα γιαγιά.Δε θέλω να ανακατεύονται στα οικογενειακά μου με χρηματικό τρόπο.΄Δεν είπαμε οτι έχουμε πρόβλημα,κάνουμε το κουμάντο μας και προχωράμε.Γιατί στο κάτω κάτω πάντα οι δικοί μου να δίνουν και οι άλλοι μεριά τα ζα μου αργά.Δε θέλω πως το λένε...Η μάνα μου μας μαγειρεύει κάποιες φορές,ψωνίζει δώρα στα παιδιά,τα κρατάει όταν είναι άρρωστα,μέχρι εκεί της λέω δε καταδέχομαι άλλη βοήθεια.Όλα αυτά είναι ανταποδοτικά,θέλω όσο με παίρνει να πηγαίνω.Τρελή θα σκέφτεστε που της δίνουν βοήθεια και δε τη δέχεται αλλά έτσι είμαι...κάνουν ήδη και έχουν κάνει υπεραρκετα οι δικοί μου.

Τέλος πάντων μούτρωσε,έφυγε ούτε καληνύχτα δεν είπε.Θα της περάσει.

Σας φιλώ...δε θυμάμαι άλλο νέο...Σήμερα οδοντίατρο στις 16,00 και μετά θα πάω να παραγγείλω τη τούρτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες!!!κατι πρεπει να κανω για το βραδυνο ξυπνημα...ξυπναει αλλωτε κατα τις 2 ή κατα τις 5 οπψς χθες κ για τουλαχιστον 1 ωρα ειμαστε στις διαπραγματευσεις για να κοιμηθει στο κρεβατι της,συγχρονως να πιει κ γαλα...κ τωρα κοιμαται ακομα η κυρια αφου απο τις 5 ξανακοιμηθηκε 7!!

φουφουκα μας μουλιασες!!! :lol::lol::lol: φτυσε μας φτυσε μας μπας κ προλαβουμε να βαλουμε κανα γραμαριο πριν τα ξανακοψει ολα!!!τελεια στο παρτυ σας,τα ειπαμε κ στο τσατ,οσο για το μεταμεσονυχτιο ψησιμο,αυτα ειναι τα ωραια,τα αυθορμητα!!!

Αριακι μου χρονια πολλα γα την γιορτουλα σου.φετος κατι εχουμε παθει κ ολο καποια ξεχναμε...περαστικα βρε κοριτσακια ,αρχισε να κρυωνει κ ο καιρος κ πολυ το φοβαμαι μην αρπαξει τιποτα!!

Μαγδουλα μου,να λες να βγουν καλες οι χειροτεχνιες που εχω σκεφτει κ οποια θελει θα σας τις στελνω για διακοσμηση!!πηγα κ σε ενα αλλο μαγαζι να δω για τα του παρτυ μας κ εψαξα κ για γκαμυ αλλα τιποτα ρε συ...

Μαρακι θα τα ξαναβρειτε με την μαμα,ετσι εκανε κ η δικια μου ,στεναχοριεται που δεν μπορει να με βοηθησει που ειναι μακρια .αλλα να της πεις ο ρολος της γιαγιας δεν ειναι να ειναι αποκλειστικα νταντα!να μην στεναχωριεται.για τον παιδικο ειναι δεσμευση βεβαια η πιστωτικη αλλα τους εχεις τεσταρει εναν χρονο.δηλ αν δεν πανε οταν ειναι αρρωστες για μερες πληρωνεις λιγοτερα;αλλα δεν ειναι κ τρελη διαφορα απο τα 450...για το παρτυ θα μπορουσες να κανεις κι εσυ με αυτοκολλητα κ εκτυπωσεις διαφορα με το θεμα σας αλλα που χρονος θα μου πεις....καλυτερα που θα ειναι κ λιγοτερα ατομα,παιδακια θα εχετε αρκετα οποτε μια χαρα!!!η Χαριτινη παλι ποια ειναι;;;

φιλακια κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τον παιδικο ειναι δεσμευση βεβαια η πιστωτικη αλλα τους εχεις τεσταρει εναν χρονο.δηλ αν δεν πανε οταν ειναι αρρωστες για μερες πληρωνεις λιγοτερα;αλλα δεν ειναι κ τρελη διαφορα απο τα 450...για το παρτυ θα μπορουσες να κανεις κι εσυ με αυτοκολλητα κ εκτυπωσεις διαφορα με το θεμα σας αλλα που χρονος θα μου πεις....καλυτερα που θα ειναι κ λιγοτερα ατομα,παιδακια θα εχετε αρκετα οποτε μια χαρα!!!η Χαριτινη παλι ποια ειναι;;;

Όχι δεν εννοούσα αυτό ότι δε θα πληρώνουμε όταν αρρωσταίνουν αλλά μπορεί πχ να χρειαστεί να σταματήσουν τελείως λέμε τώρα για κάποιο ιατρικό λόγο οπότε γιατί να είμαι δεσμευμένη για τη πιστωτική.Το όφελος είναι 360€ το χρόνο,ε εντάξει δεν είναι και τόσο σπουδαίο ποσό για μια δέσμευση σαν αυτή.

Η Αρια είπε γιορτάζε 3/9 είδα το ημερολόγιο έλεγε Χαριτίνης,οπότε υπέθεσα από κει βγαίνει το Άρια.Όταν ξαναμπεί να μας το επιβεβαιώσει παρακαλώ....

Όσο για χειροτεχνίες δικές μου ας είχα εγώ 10 λεπτά δικά μου να βγάλω τα φρύδια μου με ησυχία και να μην είναι νύχτα και θα ήμουν υπερευχαριστημένη!!!χα χα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...