Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Εννοείται ότι θα επιλέξουν την Barbie μας γιατί είναι και διαβαστερή και θα βάλει τα γυαλιά στον επιθεωρητή!!

Είδες που τελικά κάτι είχε ο Βασιλάκης στο ποδαράκι του δε παραπονιόταν άδικα το παιδί.Θα το ελέγχεται και όλα καλά.

Καλό ταξίδι Φουφούκι!Εδώ πάντως έχει απαγορευτικό απόπλου.Τα αεροπλάνα όμως θα πετάνε λογικά..Καλή ενημέρωση και καλό σκ!

Παρασκευάρα...........,Πήρα τον σύζυξ τυχαία τηλέφωνο το πρωί και δεν ήταν στο μαγαζί ήταν έξω και δε μου έλεγε που είναι.ή με κερατώνει πρωινιάτικο ή πήγε να μου πάρει κατιτίς Κυριακή έχω γενέθλια...χα χα.Δευτέρα θα σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααχχ κοριτσακια μου.......η γκαντεμοκατασταση συνεχιζεται...!!!ξυπνησα κατα τις 5το πρωι και ενιωθα πολυ ασχημα..πηγα στο μπανιο,εμετοι,διαρροιες..αφηστε τα!!!συνεχιστηκε αρκετες φορες αυτο,την εβγαλα ξαπλα ολη μερα!!ευτυχως δεν δουλευει ο αντρουλης κ με περιποιηθηκε ,ασχολιεται κ με την μικρη και ξεκουραστηκα.τωρα νιωθω καπως καλυτερα.αλλα απο χθες το βραδακι ημουν καπως,πηγα να βαλω την μικρη για υπνο και ψιλοκοιμηθηκα κι εγω επιτοπου για καμια ωριτσα διπλα της,σηκωθηκα κ μετα ξεραθηκα στον καναπε,δεν καταλαβα τιποτα ολο το βραδυ εγω που δεν μπορω να κοιμηθω στον καναπε...ελπιζω να ειναι αυτες οι ιωσεις του 24ωρου και να μην κολλησω κ το παιδακι μου!!ερχοταν να με χαιδεψει,να μου χτενισειτα μαλλια,μου εφερνε για παρεακ την μινυ της ...

Μαρακι αν δεν το επεξεργαστουν πρωτα το παιχνιδι δεν προκειται να παιξουν φυσιολογικα!!αστες να παιξουν οπως νομιζουν!τουλαχιστον χαρηκε ο μπαμπας σας!! :lol::lol: να χαιρεστε κ το αμορε!! :lol::lol: λες να επιασε το κραξιμο τοπο και να σου πηρε δωρακι;;;θα περιμενω να μας πεις!!!τι θα κανετε στα γενεθλια;καμια εξοδο;Χρονια πολλα κιολας,να σε χαιρομαστε κ εμεις και η οικογενεια σου,αν και θα στα πω και εκεινη την μερα εκτος απροοπτου!!

Μαγδουλα τα ειπαμε για το γιοκα σου!!ολα καλα λοιπον,οποτε το ξεχνας να μην τοεκμεταλλευεται κ ο σπορος!!!πηρα το μηνυμα αλλα Δευτερα θα παω τωρα πια.θα σου πω κιολας.καλη επιτυχια με τον επιθεωρητη!!ειμαι σιγουρη οτι θα τον καταπληξεις!!!περιμενουμε τα ευχαριστα!!!στο ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!

φουφουκι λογικα τωρα ειστε Αθηνα,ελπιζω να ειχατε καλο ταξιδι!!!με τον υπνο,χθες την πηρε ο υπνος στον καναπε με τον μπαμπα της το μεσημερι αλλα ξυπνησε με γκρινια γιατι ειχε κανει κακα κ δεν το ειχε πει κ δεν το μυριστηκαμε κι εμεις!!κ προφανως ποναγε μετα!!σκεφτομουν οτι θα εχουμε ενα βραδυ αστα να πανε αλλα μετα πηγαμε στα πεθερικα και την αναλαβανε οι θειες της και ξεθεωθηκε στο χορο ,μεχρι κ ζορμπα χορεψε,gangam και δεν συμμαζευεται...οποτε το βραδυ επεσε ξερη!εσενα τα αντιθετα κανει ε;οταν την αφηνα με ενα παιχνιδι στο κρεβατι οταν πηγαινα μετα να ελεγξω ειχε φερει στο κρεβατι το μισο δωματιο...καθοταν κ επαιζε μεχρι αργα!!τα καγκελα τα εβγαλα γιατι απο το κλαμα που εριχνε κ κρεμιοταν επεσε κ μια φορα με το κεφαλι...τελοσπαντων...ελπιζω καποια στιγμη να το παρει αποφαση επιτελουςκαι να σταματησει να με βασανιζει!!!!!!!!

αντε σας αφηνω να παω να ξαναχωθω στις κουβερτες μου!!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ζουζουνια ο συζηξ σημερα κοιμησε τον β στης 12.30 για μεσημερι 2.30 που γυρησα οτι ξυπνησε τουρμπο κ τωρα λυσαει εγω παλι κομμΑτια τρελη δουλεια!!!

Κ χτες ειχα κ τον αντρα μου να θελει αλλα εμενα δεν με ξυπναει το παιδι κ με ξυπναει ο αλλος γκρρρρρρ

Μαρουσκακι αλεξ αστραφτερο ευχαριστω μακαρι να γινω το θελω τρελα!!!

Αλεξ περαστικα η φαι σε πειραξε η γαστρεντεριτιδα γρηγορα να φυγει

Ο βασιλης ποτιζει τον καναπε προκειμενου να με αφησει να γραψω

Αστραφτερο καλο ταξιδι κ καλο σεμιναριο. Εγω εχω σβηστα θεοσκοτεινα κ ετσι δε σηκωνεται το βραδυ. Χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLLOOOOO!!!!!Τι κανετε,εγω σκ@@@α αλλα δεν βαριεσαι :lol::lol::lol::lol: Αν θυμαστε εφημερευα την Τεταρτη ,γυρναω λοιπον στο σπιτι την Πεμπτη στη μανα μου και μου σπασε τα νευρα!!!!Ειχε παρει να κρατησει και τον μικρο της αδελφης μου,ο οποιος με το που πηγε εκει αρχισε τους εμμετους και τις διαρροιες και αντι να παρει τη συμπεθερα να ελθει να τον παρει,τον κρατησε κανονικα με τη δικια μου για να μην πει κανεις οτι δεν ηθελε να τον φροντισει :-o:-o:-o:-o

Αποτελεσμα,με παιρνουν εχθες το μεσημερι που εφημερευα και μου λενε οτι η μικρη ειναι χαλια,ξερνοβολαει και μετα αρχισαν και οι διαρροοιες :twisted::twisted::twisted: Εγινα εξαλλη,ευτυχως πηγε ο αντρας μου απο εκει και την φροντισε γιατι μας ηθελε η καημενουλα και εγω ημουν νοσοκομειο.

Το παρτυ ομως ξεκινησε το βραδυ ,που αρχισα να ξερνοβολαω και να εχω διαρροιες και εγω,τελικα εβαλα ορο,βαρεσα και κατι ενδοφλεβια και συνεχισα τη δουλεια,σημειωτεον οτι εφημερευω και σημερα!!!!!Με βλεπει ο κοσμος καπως ετσι :shock::shock::shock: αφου γυρναω με μασκα και την πεταλουδα :!::!::!:

Ασε που βγηκαν ολοι γκολ,αφου τελικα αρρωστησε ο μπαμπας μου,η αδελφη μου και η ανηψια μου :twisted::twisted::twisted: Μας εστειλε αδιαβαστους το σπορι!!!1

Ας περασω και στα καλα νεα!!!!Συμπεθερα σου ερχομαι [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] Εχουμε την αλλη εβδομαδα συνεδριο στο Καβουρι και ο διευθυντης θα στειλει εμενα και εναν ακομη συναδελφο!!!Νομιζω οτι ειναι κοντα,ε :?:

Ντρεπομαι λιγο αλλα χαιρομαι που ενα Σ/Κ θα ειμαι τελειως μονη,θα λιωσω στον υπνο και την ξεκουραση!!!Ελπιζω να βολεψει να γνωρισω και τον γαμπρο μου.

Αυριο επισης ξεκιναω και μια 3ημερη αδεια,οποτε θα παω να παρω τη Μιμικα και θα παμε σπιτι,για να περιμενουμε τη Δευτερα το μπαμπα μας που θα εχει και αυτος αδεια [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Οποτε θα σχολιασω οσα εχουν μαζευτει αυριο,μολις κοιμηθει ο σπορος ;)

Φιλια απο μια ταλαιπωρη εργαζομενη μανα :((:((:((:((:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Σας γράφω από τας Αθήνας.Καλό ταξίδι είχαμε.Μόνο μία μικρή καθυστέρηση,αλλά με 5 ευρώ εισιτήριο δε σε παίρνει να παραπονεθείς. :lol::lol::lol: Βασικά δεν έχω έρθει μόνη μου,αλλά με τη φιλεναδούλα που μου κρατάει την Αγγελική,οπότε καταλαβαίνετε είναι σαν να είμαστε πενταήμερη. :P

Μαράκι μου,πολύχρονη για αύριο!Να τα εκατοστήσεις.Μεγειά και το δωράκι του αντρούλη!!!Είδες;Σε σκέφτηκε.Αυτό έχει σημασία. ;)

Άλεξ μου,γαστρεντερίτιδα είναι αυτό.Κυκλοφορεί αυτή η κωλοΐωση.Αϊ στο καλό πια.Δεν τη θέλω με τίποτα.Χίλιες φορές να έχω 40 πυρετό παρά αυτό το πράγμα.Περαστικά κοριτσάκι.Ευτυχώς κρατάει μία μέρα και πολλές φορές μόνο μερικές ώρες. :?

Μαγδούλα,θα σου έλεγα να εφαρμόσεις στον αντρούλη το "κοιμήσου,παιδί μου",αλλά δε νομίζω να πιάσει αν δεν πάρει αυτό που θέλει. :lol::lol:

Χαρουλιτάκι μου,στη Λήμνο δε θα κάνετε κανένα σεμινάριο;Συγνώμη η γαστρεντερίτιδα σε έπιασε στην εφημερία; :o:o:o Φρίκη.Περαστικά και σε εσένα και σε όλο σου το σόι απ'ότι διαβάζω.Αυτή η ηλίθια ίωση,κολλάει κι εύκολα.Ελπίζω ήδη να είστε καλύτερα.

Αυτά από εμένα κοριτσάκια.Νέα ιδιαίτερα δεν έχουμε.Περνάμε πολύ καλά και Δευτέρα με το καλό γυρνάμε στη Λήμνο μας. :)

Καληνύχταααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΑΚΙ!!! να τα χιλιασεις!!!!δεν πιστευω να παραπονεθηκες για το δωρο οτι δεν ειναι του γουστου σου;;;;ετσι μετα βρισκουν πατημα και λενε''αφου δεν σου αρεσουν αυτα που παιρνω...'' :lol::lol: αντε να παιρνουν σειρα και οι υπολοιποι αντρες!!!

Μαγδα μου μα τι τους πιανει μεσα στην νυχτα;;; :lol::lol: τον ποτισε καλα τον καναπε ο μικρος;ελπιζω να μην σας φυτρωσει τιποτα!! :lol::lol::lol:

Α ρε Χαρουλιτα...περαστικα σας!!!πακετο να ειστε ολοι μαζι αρρωστοι!!αντε τωρα στην αδειουλα σου να ξεκουραστεις!!

Φουφουκι μαζι με τη φιλεναδα δουλευετε;ωραια που εχεις και παρεουλα!!!ευτυχως η γαστρεντεριτιδα κρατησε απο τα ξημερωματα που με επιασε μεχρ το μεσημερι..απλα ημουν λιγο αδυναμη ολη την μερα..παλι καλα που δεν κολλησε κ το μικρακι μου...σου εγραψα στην ομαδα κατι για την δουλεια οταν θα εχεις χρονο να μου πεις!

εμεις μια χαρουλα κατα τα αλλα..τωρα θα την ετοιμασω να βγουμε μια βολτα!!!φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχούλες όλα τα καλά κορίτσια!

Μπήκα να χαρώ από τις ευχές σας και στεναχωρέθηκα με Χαρουλίτα...Καλέ τι κακό είναι αυτό με γαστρεντερίτιδες,όλη η Σαλονίκη άρρωστη πιά;;;Μια κοπέλα στη δουλειά πήγε για γιορτές Σαλονικη στους γονείς της και γύρησε μισή...Της λέω τι έπαθες;;;Λέει γαστρεντερίτιδα και νοσηλεύτηκε κιόλας με αφυδάτωση.Προσέχετε πολλά νερά!!!!!!Και καλά δε σε έβλεπαν στο χάλι σου στο νοσοκομείο να σε διώξουν;;;Ημαρτον γιατρός να κυκλοφορεί με τον ορό και την πεταλούδα και να πρέπει να περιποιηθεί και άλλους...Καλή ανάρρωση και πολλά φιλιά στη Μιμίκα..

Εμεις ξεσαλώσαμε σε παιδότοπο το πρωί γιατί ο καιρός δεν ήταν καλός για έξω.Βρήκαμε και έναν συμμαθητή και δωστου πάνω κάτω πάνω κάτω.Δε πήρα τούρτα φέτος,ούτε κεράκια δε μου κάνει αίσθηση.Πήρα διάφορα γλυκάκια να κεράσω τους γονείς μου που είπαν θα περάσουν το απόγευμα.

Αλεξανδρουίτα καλή ανάρρωση και συ,ευτυχώς είναι εξπρές ίωση τουλάχιστον.Δε του είπα ότι δε μου άρεσε η μπλούζα αλλά με το που τη δοκίμασα είπε μόνος του ότι δε μου πηγαίνει.Είναι από αυτές βασικά σε στυλ "νυχτερίδας" με τα φαρδιά μανίκια και τη μεγάλη λαιμόκοψη που αφήνεις τον ένα ώμο έξω.Αλλά δε μου πάνε όσες φορές έχω δοκιμάσει.Είμαι πιο του συντηρητικού,με έχετε καταλάβει πιστεύω....χα χα

Φουφούκι 5 ευρω εισιτήριο;;;Ούτε του παππά!Καλέ εσείς έπρεπε με τόσο φθηνά εισιτήρια κάθε ΠΣΚ να στε στη γιαγιά και τον παππού να μη στεναχωριέται και το Στελλί!Θα παίρνετε τον αέρα σας και θα γυρνάτε...χα χα.Ακου εκεί 5 ευρω... Εμεις θέλουμε μια περιουσία.Σκεφτόμαστε το Πάσχα πρώτα ο Θεός να πάμε Βόλο οικογενειακώς.Λένε θα βάλουν μια εταιρία που θα κάνει Ρόδο-Αγχίαλο.Εκεί θα χει έδρα.Με φθηνα εισιτήρια.Αλλά ακόμα ράδιο αρβύλα δεν ανακοινώθηκε κάτι επίσημα.Θα δούμε.

Τις απόκριες τι θα τα ντύσουμε τα σκατούλια μας;;;Έβγαλε πάλι το jumbo ένα σωρό.Εγώ λέω αν τους κάνουν γιατί είχα πάρει για 4 χρονών επειδή τα βάζουν πάνω από τα ρούχα, να τους βάλω τα περσινά.Δεν είχαν πάθει τίποτα.Άλλες πάλι φορές σκέφτομαι να τις ντύσω κάτι που είναι ζευγάρι πχ στρουμφίτα και παπαστρουμφ ή μίνυ και μίκυ.Το jumbo τα ίδια τα περσινά είχε πάντως...Αργεί βέβαια ακόμα.

Χθες κόψαμε βασιλόπιτα στη δουλειά,πρώτη χρονιά που το κάνουμε.Πήρα τις μικρές και πήγα μόνη γιατί ο μπαμπας μας είχε δουλειά στο μαγαζί αλλά τι το θελα.Είδαν πολύ και άγνωστο κόσμο που όλοι ήθελαν να τους κάνουν χαρές και τρόμαξαν και με τραβούσαν να φύγουμε,η μια να χει γαντζωθεί στο ένα μπαντζάκι και η άλλη στο άλλο.Πήρα τηλέφωνο το μπαμπά μας και ήρθε τρεχάτος...Κάτσαμε λίγο ηρέμησαν και φύγαμε...Και τους είχα βάλει και φορεματάκια πλεκτά και κοτσιδάκια που είχαν όλοι τόσο λαχτάρα να τις δουν που τους πρήζω κάθε μέρα και αυτές....α πα πα... αντικοινωνικές...

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι,για σένα μπήκα.Χρονια Πολλά!!!!

Είχα άλλα σχέδια για απόψε αλλά περασα το πιο εφιαλτικό βράδυ της ζωής μου.Βγηκα να απλώσω κάτι ρούχα και η μικρή με κλείδωσε έξω!!!!Έμεινα να φωνάζω αβοήθητη 30λ με τη Δημ σε κρίση πανικού.Θα σας τα γράψω αύριο αναλυτικά γιατ ακομη είμαι σοκαρισμενη!!!!

Θα παω να αναψω καμία λαμπάδα!!!Τι άλλο θα τύχει πια???Ελεος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Χαρά έλεος πια...Φαντάζομαι τον πανικό σου....Τελικά ποιος άνοιξε;Μου φαίνεται πρέπει να εξαφανίσουμε τα κλειδιά από τις πόρτες...

Καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Γυρίσαμε από την Αθήνα και είμαστε πάλι στο σπιτάκι μας!!!Περάσαμε φανταστικά.Εκεί που πήγα δεν μπορώ να το περιγράψω,ήταν απλά τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Από σήμερα πάλι στην καθημερινότητά μας.

Αλεξάκι,έλα ρε τη γλίτωσε το Κωνσταντινί;Μπράβο.Όσο μικρή διάρκεια και να έχει αυτή η ίωση,είναι εξαντλητική.Σου έγραψα στην ομάδα. ;)

Μαράκι,μακάρι να γινόταν να το κάναμε κάθε εβδομάδα,αλλά θα πρέπει να λείπω και κάθε Δευτέρα από το σχολείο,γιατί πτήσεις με το στρατιωτικό έχει κάθε Δευτέρα και Παρασκευή.Επίσης,δεν είναι σίγουρο ότι θα μπαίνουμε κάθε φορά.Εξαρτάται από τον κόσμο που έχει.Έχει πολλή ζήτηση. :?

Ρε Χαρουλίτα,πώς το έκανε αυτό το σκατουλάκι;Φαντάζομαι την τρομάρα σου.Όταν ηρεμήσεις θα μπεις να μας τα πεις αναλυτικά.

Πάω να βάλω κανα πλυντήριο,να κάνω λίγο το σπίτι και να κάνουμε μπανάκι.

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που λετε πανω που ελεγα να απλσωσω τα μπουφαν που ειχα πλεινει ,να βαλω τη Μιμη για υπνο και να μπω να σας γραψω 3 σελιδες.....Βγαινω στο μπαλκονι και αφηνω τη πορτα μισανοιχτη,η σκατουλα ομως ηθελε να βγει και παει κλεινει αρχικα την πορτα γιατι στεκοταν απο την πισω πλευρα της(ειναι ανοιγομενη,οχι συρταρωτη) και πιανει το χερουλι και το γυριζει προς τα πανω,οποτε...BINGO!!!!!!Με κλειδωσε εξω!!!Προσπαθησα να μεινω ηρεμη και να της εξηγω πως θα μου ανοιξει,παρ'οτι στην αρχη προσπαθουσε το κακομοιρο,δεν ειχε δυναμη να το γυρισει πανω οποτε μολις καταλαβε οτι δεν ηταν ικανη να το κανει,πανικοβληθηκε!!!!Αρχισε να κλαει και να μου φωναζει"μαμα μου παλε με"!!!Οταν της ελεγα να μου ανοιξει μου ελεγε"δεν μπολω σου λεω!!!ειμαι μικλη!!!δεν βλεπεις?" και δωσε να σπαραζει!!!Σε καποια φαση αρχισε να παει προς τη σκλα σε κατασταση αμοκ και να φωναζει"μπαμπα μου,που εισαι??ελα παλε με μπαμπουλη μου!!!"Εκει τα χρειαστηκα,της χτυπαγα δυνατα το τζαμι για να της αποσπασω την προσοχη και της ελεγα να ελθει πισω.Ευτυχως με ακουγε!!Στο μεταξυ χτυπαει το τηλ,ηξερα οτι θα ειναι ο αντρας μου απο τη δουλεια αλλα της λεω μην το σηκωνεις γιατι φοβομουν μην πανικοβληθει και αυτος!!!

Στο μεταξυ αρχισα να φωναζω τους γειτονες,να μην ακουει και να μην περναει κανεις!!!Να φωναζω βοηθεια...τπτπ!!!Η μικρη ειχε ανεβει στο κρεββατι μου και ηταν σε υστερια!!!Ξαφνικα χτυπαει παλι το τηλ,ειχαν περασει περιπου 20λ,της λεω σηκωσε το ειναι ο μπαμπας,πες του οτι η μαμα ειναι στο μπαλκονι και να παρει το παππου να ελθει.Το σηκωσε η καημενη αλλα αρχισε να καλει και να του λεει "μπαμπα μου ελα παρε με,φοβαμαι..."μετα βεβαια ειπε και τα υπολοιπα,αυτος βεβαια δεν την ακουγε γιατι ειχε πιασει το κιν για να βρει τους γειτονες!!Νομιζε οτι ειχα παθει κατι εγω(λιποθυμησει,πεσει απο τις σκαλες>>>) και το μωρο ηταν αβοηθητο μονο!!!Στο μεταξυ,αυτη αρχισε να κανει εμμετο!!Τρομαξε,μου ελεγε οτι θελει χαρτι να σκουπιστει,της λεω δεν θα φυγεις απο το κρεββατι,κατσε εκει,αλλα δεν με ακουγε με τπτ,παει στο μπανιο(ευτυχως ηταν στο οπτικο μου πεδιο) και τι κανει ????Ειχε φερει χρτι και σκουπιζε τους εμμετους της!!!!

Σε 2λ ομως βγηκαν οι γειτονες αναστατοι,τους ειχε παρει ο δικος μου!!Πηραν τηλ το μπαμπα μου που ειχε κλειδια και σε 15λ ηλθαν και μας ανοιξαν!!

Βεβαια και αυτο το 15λ ηταν δυσκολο αφου ελεγα τη σταχτοπουτα και τραγουδουσα και χορευα για να την απασχολησω αφου μολις ακουσε οτι ερχεται ο παππους της ηθελε να παει κατω να τον δει!!!!

Τεσπα,μας ανοιξαν,πηρα και τον αντρα μου ,που νομιζα οτι θα τον χασω πραγματικα,ειχε παθει ταχυκαρδδια,πονουσε το στηθος του,ηθελε να ελθει να μας δει αλλα δεν γινοταν.Και μολις ηρεμησα αρχισα να κλαιω για ενα 1/2ωρο!!!!

κΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!Δεν θελει πολυ να γινει το κακο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Χαρουλίτα ευτυχώς που έχεις αυτό το παιδί να λές και μπόρεσες να συννενοηθείς.Εμένα ούτε το τηλέφωνο δε ξέρουν με πιο κουμπί ανοίγει...Όχι να πουν τόσα πράγματα φυσικά...Τέλος καλό όλα καλά...πως θα το ασφαλίσετε τώρα να μη ξαναγίνει να σκεφτείτε.Γιατί αφού δεν είναι κλειδί και είναι χερούλι μπορεί να το ξανακάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οση ωρα περιμεναμε τον παππου ,μου λεει εκανα κακα,της λεω δεν πειραζει ,θα σε κανω μπανιο και θα κοιμηθουμε αγκαλιτσα!!Μολις ανοιξαν τελικα τη πηρα αγκαλια και δεν εδωσα σημασια ,αλλα μετα απο λιγο ειδα οτι ειχε κανει παλι διαρροια ενω ολο το Σαβ και το πρωι της Κυρ,ηταν μια χαρα!!!Πριν το συμβαν ειχε φαει 2 φετες μηλο και μου λεει ,δεν θελω αλλο ποναει η κοιλιτσα μου και κανεο οτι αναγουλιαζει.Την ρωτησα αν θελει εμμετο αλλλ μου λεει οχι!!

Τελικα ολο το βραδυ ξεσκιστηκε στ διαρροια και εκανε 2 εμμετους!!!Σημερα το πρωι εκανε και λιγο πυρετο,ξυπναει στις 6:30 και μου λεει μαμα παρε το Γιαννη(τον γιατρο) δεν ειμαι καλα :o:o ΣΟΚ εγω!!!!Τελικα μιλησα και μαζι του,αφυδατωμενη δεν ηταν ,εκανα αυτα που μου ειπε,βγηκα και της πηρα και το 1ο βιβλιο του Μαικ ,στο μεταξυ ηλθε και ο μπαμπας μας και καλυτερεψε πολυ!!!Βεβαια εχει εξαντληθει η ψυχουλα και καθε 2 ωρες θελει να κοιμαται και τωρα κοιμαται αγκαλια με τον μπαμπα της!!!

Εγω παλι δεν προλαβαινω πλυντηρια-στεγνωτηρια γιατι με τη γαστρενεριτιδα εχουμε λερωσει το συμπαν!!!!

Τι να πω,παλι καλα που εχω αδεια αλλιως....Θα παω ομως να κανω κανενα ταμα!!!"Ταξε μανουλα ταματα σε ολα τα μοναστηρια"που λεει και το παραδοσιακο ασμα!!!!Γιατι δεν μας παει καλα ουτε φετος!!!

Παρ'οτι ελπιζαμε οτι το 2013 θα ειναι πο@@@ης,αφου το 2012 μας πη@@@ε κανονικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Χαρουλίτα ευτυχώς που έχεις αυτό το παιδί να λές και μπόρεσες να συννενοηθείς.Εμένα ούτε το τηλέφωνο δε ξέρουν με πιο κουμπί ανοίγει...Όχι να πουν τόσα πράγματα φυσικά...Τέλος καλό όλα καλά...πως θα το ασφαλίσετε τώρα να μη ξαναγίνει να σκεφτείτε.Γιατί αφού δεν είναι κλειδί και είναι χερούλι μπορεί να το ξανακάνει.

Κοιτα με την τρομαρα που πηρε,δεν νομιζω οτι θα το ξανακανει,αφου σημερα το πρωι μου ελεγε"ποτε δεν κλεινουμε την πολτα,οταν η μαμουλα ειναι εξω"!!!!!

Αλλα τωρα πια,θα κανω οτι και η αδελφη μου,σκουφο,γαντια μπουφαν και μαζι μου στο μπαλκονι!!!!(την μπαλκονοπορτα εκλεισε,οχι την πορτα)

Οσο για το τηλ,ημουν τυχερη γιατι ημουν στην κρεββατοκαμαρα και σηκωσε το σταθερο,αν ηταν ο ασυρματος δεν ξερω αν θα τα ειχε καταφερει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτάκι μου,έχω μείνει άναυδη.ΤΙ ήταν κι αυτό πάλι;Ρε συ μήπως την έπιασε πάλι η γαστρεντερίτιδα από το άγχος της;Λέω βλακείες.Πω πω κοριτσάκι μου!Τέλος καλό όλα καλά.Αυτό να σκέφτεσαι τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον σας φιλω να παω για λουσιμο,δεν υποσχομαι οτι θα μπω γιατι οποτε το λεω,ολα στραβα μου παν!!!Εις το επανειδειν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω έχω μείνει αναυδη με τη συμπεριφορά του δίχρονου όχι με το περιστατικό....Άκου "μαμά δεν είμαι καλά πάρε τηλέφωνο το Γιάννη το γιατρό!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Χαρουλιτα τι παθατε;μιλαμε βουρκωσα με την περιγραφη σου...το κοριτσακι μας τι σοκ επαθε...δεν μπορω να το φανταστω παντως αυτο που περασες...επισης οταν βγαινεις εξω παντα το κινητο μαζι!!!εμας ειναι συρομενες και εχει μαθει κ τις κλεινει και αν βαλει κ την ασφαλεια που το προσπαθει...καηκαμε!!!το καλο ειναι οτι αμα βγω θελει και εκεινη να ερθει μαζι.περαστικα της!!!!

φουφουκα καλως ηρθατε παλι σπιτακι σας!!που σας πηγαν καλε;αα δεν μας λες τιποτα!!!!

Μαρακι σε παιδοτοπο γιορτασες τα γενεθλια;χαχα τι να κανεις;οτι θελουν τα κοριτσια!!!εγω για τις αποκριες θα παρω την μινυ!!ειναι ερωτας και θα το χαρει πολυ θελω να πιστευω!!!

εμεις καλα,τωρα κοιμαται στον καναπε η μικρη,νηστικη...ωρες ωρες θελω να την πνιξωωωωω!!!!δεν με ακουει και αν ειναι ο μπαμπας εδω κανουν κομμα!!!γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτα δεν εχω λογια για αυτο που τραβηξατε.μας εχει κλειδωσει ολους επανελειμενα εκτος σπιτιου η κ στις βεραντες κ περιμενω τον αντρα μου απτη δουλεια παιζοντας κουκλοθεατρο μεχρι να παγωσω.ειναι παλαβα.αλλα η δικη σου ηταν κ αρρωστη.κριμαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω έχω μείνει αναυδη με τη συμπεριφορά του δίχρονου όχι με το περιστατικό....Άκου "μαμά δεν είμαι καλά πάρε τηλέφωνο το Γιάννη το γιατρό!!!"

Οντως Μαρια,πεταει κατι ατακες που μενουμε ετσι :shock::shock::shock::shock:Εχθες που πηγα το πρωι να την παρω απο τους δικους μου,λεει η μανα μου:"αντε φυγετε να πατε σπιτι σας,σας βαρεθηκα και μην σας ξαναδω μεχρι την Πεμπτη"(για να την πειραξει βεβαια αλλα που να ξερε οτι σε λιγες ωρες θα μας ξαναεβλεπε αρον-αρον) :lol::lol: και της απανταει η μικρη:'Καλα λε γιαγια τα φυγω,να φαω πλωτα" :lol::lol:

Σου λεει το παιδι σιγα μην εχει φαι η αχρηστη η μανα μου :lol::lol::lol:

Παντως μου το ειπε και ο παιδιατρος οτι ειναι πολυ προχωρημενη για την ηλικια της πνευματικα αλλα και πολυ δυσκολη ως προσωπικοτητα!!!Αυτον περιμεναμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολιασω τωρα οτι εχω καταγραψει τοσο καιρο!!!Μην με παρεξηγητε αν ξεχασω τπτ γιατι ειναι μια ωρα δυσκολη!!!!

Μαρια,θα αρχισω απο τα δικα σου,με κινδυνο να κοιμηθω ωσπου να τελειωσω αφου εχω να πω τα περισσοτερα!!!Σιωπη οι αλλες,μην διαμαρτυρεστε,ας εισασταν το ιδιο τακτικες!!!

Ας αρχισω απο τις μικρες..το τι γελιο κανω με τις περιγραφες σου δεν υπαρχει!!!Μεγαλες μορφες,πρεπει να ξεχνας τους καημους σου με τα νουμερα!!!Αρχισαν και τα φλερτ με τους συμμαθητες!!!!!Ασχημα γεραματα θα περασεις φιλιναδα,που λεει και η γνωστη σου.(μου ηλθε τωρα!!!Πως λενε τα ΤΕΙ στην Κοζανη????ΤΙΙ!!!! :lol::lol: )Παντως οντως πολυ διαφορετικες,αλλα το ξερεις ηδη φανταζομαι και απο σενα οτι ως επι το πλειστον ετσι ειναι τα διδυμα!!!Ειναι δε καλυτερα να τα χωριζεις στο σχολειο,γιατι το πιο συναισθηματικο απο τα δυο καταπιεζεται απο τον "ηγετη".Οι μικρες της ξαδελφης μου χωρισαν απο τα νηπια και απο εκεινη τη στιγμη και μετα ελαμψε η καθεμια με τον τροπο της!!Αν κρινω απο τον ανδρα μου και τον αδελφο του που δεν τους χωρισαν ουτε μεχρι το πανεπιστημιο......Χωριστε τες αυριο!!!!!

Τωρα για τις εξοδους που ελεγε η Ρουλιτσα συμφωνω σε αυτα που ειπε.Παντως τελικα νομιζω οτι ειναι νομος στα ζευγαρια ο ενας να ειναι σπιτογατος και ο αλλος γιουχου!!!Στη δικη μας περιπτωση ο γιουχου ειμαι εγω,αφου ο αντρας μου με ρωταει:υγρασια εχει το σπιτι και σε πειραζει και θες ολη την ωρα να εισαι εξω???Δεν μπορω την κλεισουρα,παρ'ολη την κουραση αν ηταν ο ανδρας μου σαν και εμενα καθε βραδυ θα ειμασταν εξω!!Η καταρα του ηταν που διαλεξαμε σπιτι στα προαστια,εγω αν μπορουσα Τσιμισκη θα εμενα να ανεβοκατεβαινω ολη την ωρα,να παιζουμε με την Μιμη στην Αριστοτελους...οχι που με φερε στις ερημιες και κλεινομαστε μεσα απο τις 6!!!!Παντως νομιζω οτι το σημαντικο ειναι να μην καταπιεζει ο ενας τα θελω του αλλου και να υποχωρει για να περασει καλα και ο αλλος!!!Η μανα μου πχ μεχρι και σημερα καταπιεζει τον μπαμπα μου(απο αυτον εχω παρει εγω) και δεν την βγαζεις απο το σπιτι ουτε για σεισμο!!!!Αφου της εχω πει,παλι καλα που δεν σε κερατωνει ο χριστιανος να βγει με αλλη!!!!

Το παρτυ σε παιδοτοπο φετος φοριεται πολυ,ε? :lol::lol: Το δικο μου παντως χωρις πλακα επειδη ηταν εκπληξη ,ηταν απο τα πιο ωραια που εχω κανει!!!

Καλα για την κουμπαρα σου δεν εχω λογια....ψιλο- εως χοντρο- γυφτια να το πω!!!!Μια χαρα δωρα πηρες!!Παντως για την προβλεψη μακαρι να βγεις ψευτρα αφου εχουν 2 παιδακια,αλλα αν βαροιυνται να βγουν και φωτο μαζι τους σιγουρα καπου το χασανε!!!

Οργανωνεσαι για Πασχα πουλακι μου!!!Τα βρηκατε τελικα με τον γαμβρο ε?Ειδες τελικα ολες οι επαναστατριες ενα λιμανι ψαχνουμε.

Δεν καταλαβα,τα ξαδελφια σου ειναι γιατροι?Που δουλευουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,μαλλον το εχεις ριξει στο διαβασμα για την προαγωγη και σε χασαμε,αν και ειμαστε σιγουροι για το αποτελεσμα!!!!Ελπιζω βεβαια,μην εχει ποτισει και τις κουρτινες ο μικρος μεχρι τοτε :lol::lol::lol: Ελπιζω βεβαια να μπεις για να κανονισουμε συναντηση αφου θα ειμαστε πολυ κοντα,αλλιως θα σε παρω τηλ μολις μαθω λεπτομερειες γιατι δεν με εχουν παρει απο το γραφειο ακομα.

Καλα γελασα πολυ με τη barbie,ετσι με φωναζουν και εμενα οταν βγαινω με μπουκλες απο το κομμωτηριο,αν και με χουν πει και bi-bi-bo κατι αρχαιοι συνομιληκοι!!!!

Περαστικα στη μανουλα,χαρηκα που ολα καλα τελικα με την απατη και φυσικα με τα νεα για το ποδαρακι σας!!!Ειδες δεν ηταν τπτπ σοβαρο τελικα?

Οσο για το συμπεθερο και τα καμαμωτα του...σε νοιωθω γιατι συμπασχω ;)

Αλεξ,αχ καλα το πα εγω η δικια σου,η δικια μου και η Δημητρουλα η Ροδιτισσα ειναι οι τσαουσες του ποστ!!!Τι περνατε και εσεις με τον υπνο??Εγω σε νοιωθω τοσο πολυ που εχω παραιτηθει της προσπαθειας,ειδικα μετα τα χθεσινα σημερα πηγαμε κατευθειαν στο μεγαλο!!!!Οπως ειπε και ο κουμπαρος μου και να τις παντρεψουμε αυτες θα ερχονται 1φ/εβδομ να κοιμομαστε μαζι :lol::lol:

Ειναι και μεγαλη μορφη ομως,το οτι σας εβαλε για υπνο και αλωνιζε.... :lol::lol::lol:

Αντε επιχειρηση μου μοιριζεται με το Φουφουκι,καλες δουλειες!!!!!

Ρουλακι,που χαθηκες παλι πανω που βρηκες ρυθμο?Αν και με το προγραμμα που περιγραφεις με τον φοιτητη,καταλαβαινω που χαθηκες!!!!Το πιο σπαστικο ρε παιδι μου,να εισαι πτωμα απο τη δουλεια και να μην μπορεις να την αραξεις στο σπιτι σου!!!!

Πεθαινω για ατακες Τασουλη,ειδικα αυτη με τις βιτσιοζικες ορεξεις :lol::lol: Πες του ομως να προσεχει γιατι μεαυτην που εμπλεξε τι φιλακι???Μην τον δαγκωσει να του πεις!!!!! :lol::lol::lol:

Μιτσακο,σοβαρα μιλας??Κανει συχνα τετοιες πλακες ο σπορος???

Τελικα τις φωτο τις ειχα παρει,ξανθια βλεπεις το ειχα δει ως μαιλ στο κιν και το ξεχασα!!!

Ευτυχως που μας ειπες το σκηνικο με τη γιαγια και την πιπιλα και παρηγοριεμαι οτι υπαρχουν και σε αλλα σπιτια,παππουδες που τα χουν χασει!!!!!

Φουφουκι,ταλαιπωρηθηκατε και εσεις αλλα για να πηγατε Αθηνα ,θα εισαστε τελειως καλα!!!

Μπραβο που εχεις ανανεωθει τοσο ρε φιλεναδα!!!Αν δε δουλευεις και με την κολλητη σου σουπερ!!!Θα σου στειλω και εγω αιτημα γιατι μου εχεις αναψει την περιεργεια!!!Ασχετο τωρα αλλα γιατι δεν μιλαμε ρε κοριτσια και μεσω skype να γνωριστουμε οπτικα,μιας και οι συναντησεις δεν μας καθονται???

Παντως καταλαβαινω οτι τρεχεις σαν παλαβη αλλα πολυ χαιρομαι που βλεπω πιο συχνα νεα σου τελευταια!!

Γιατι ρε φιλεναδα ,απο λοιμο σε καταποντισμο εισαι!!!Μια οι πλυμμηρες ,μια ο σεισμος...θα βγουμε στην Νικολουλη τωρα που ειναι ξανα και ευκαιρη!!!

Οι αλλες καλε γαιδουρες,μαυρη πετρα πια!!!Μου αρεσει μαρη Φωτεινη που ηθελες να παμε καικοντρα στις δημοσιευσεις!!!Τρομαρα σου!!!

Παντως κοριτσια αν συνεχισουμε ετσι,πλησιαζουμε το nr7,αντε μην πεφτετε και σκεφτειτε τιτλο και ιδρυτη,,αν και δικαιωματικα πρεπει να ναι η Μαρια λογω χρησικτισιας!!!!

Καληνυχτααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...