Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

μαρακι το μαντου εμεις δεν το χαμε κανει να σου πω το δοκιμαστικο του κανε κ ζωγραφισε ενα λαγουδακι συμπτωματα δεν εκδηλωσε οποτε κομπλε εχουμε αλλο ενα τον αλλο μηνα κ τελος κ μεις το 2015 μετα εοισης μας εγραψε κ γενικες εξετασεις δεν εχει κανει ποτε αι να δουμε..ωραια περνατε με το συμμαθητη τα αγορακια παιζουμε πολυ πιο αγρια φιλεναδα να ξερεις ειναι της φυσης τους αυτο.

χαρουλιτακι μου μη στεναχωριεσαι αφου εχει κ τα ξαδερφακια θα παιζει θα περναει καλα γιαυτα δουλευουμε καποτε θα καταλαβουν οτι για χαρη τους γινονται ολα!!!

κατα τα αλλα ολα καλα η ψυχολογια μου εφτιαξε οποτε ολα οκ καλε αλεξ τωρα αδιαθετησες χαθηκαμε καλε εγω στης 1.

εχω ανοιξει τον σταθερο μιση οθονη εγω μιση η βεντουζα κ καθεται κ με κραταει αγκαλια πισω απο την πλατη ημαρτον τετοιος κολιτσιδας ολη την ωρα βεντουζα μου μιλαμε

φιλουνια σε ολες απουσες κ μη παω να πλακωσω δουλειες κ αυριο ρεπαρω εχω γενικο ρεκτιφιε θα ρθει η μανουλά μου απο δω να παω κομωτηριο κ νυχια.θα ξαναμπω αν καταφερω σημερα νομιζω οτι κατι ξεχασα στο σχολιασμο αλλα με την βεντουζα υπολειτουργω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα τσούπρες...Τσαγκαροδευτέρα και με έναν ύπνο ουφ ουφ...Αμα μου πει κανείς για να κοιμηθώ ένα βράδι σερί θα του πω το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;;;;;χα χα.

Η Χρυσάνθη στις 01,30 γάλα,μετά 03,30 στο κρεβάτι μας να γυρνάει από δω να γυρνάει από εκεί.05,30 η Δήμητρα να φωνάζει "μαμά έλα ντοοοοοοοο".Να θέλει αγκαλιές...και αφού συνειδητοποίησε ότι ήταν η Χρυσάνθη στο κρεβάτι μας φυσικά ήθελε να ρθει και αυτή..Τις βουτάω και τις δυό τις βάζω στα κρεβάτια τους με τσιρίδες και πάω και κουκουλώνομαι και βουλωνω και τα αυτιά...Με τουτα και με κεινα πήγε 06,00 και 07,00 σηκώθηκα..Τι καλά...

Το Σαββάτο ήρθαν οι νονοί τους είδαμε ταινία κάτσαμε μιλούσαμε ήπιαμε κρασιά παραγγείλαμε πήγε 02,00 να φύγουν.07,30 εγερτήριο...Πως να βγεις να διασκεδάσεις όταν ξέρεις μετά θα σαι λιώμα;;;

Αφού είχα τάξει στον άντρα μου σουζουκάκια και του λέω μια μακαρονάδα με κιμά θα φτιάξω δεν αντέχω να στέκομαι να πλάθω.

Πήγαμε και για καφέ είχε ωραία μέρα.Κάτσαμε 20 λεπτά στη καφετέρια και το αποτέλεσμα λούστηκε ένα καφέ ο άντρας μου και ένα εγώ...Αφού βαρέθηκα να πηγαίνω να ζητάω vettex και σφουγγαρίστρα...

Τις ξαμολίσαμε στις κούνιες μετά και βρήκαμε την υγειά μας.

Το απόγευμα κατεβήκαμε και στο μωρό η καλύτερη τους...νταντάδες αμέσου δράσεως...σκοτώνονταν ποια θα κρατάει τα χέρια του να περπατάει...Μετά ξεμωράθηκαν βέβαια βγάλαν τα πλεκτά καλτσάκια του και προσπαθούσαν να τα χώσουν στις ποδάρες τους...

Χαρά τα ωράρια σας είναι σκότωμα ειδικά για γυναίκα μάνα μη συζητάς...Ετσι είναι το λειτούργημα του γιατρού μπορεί να χει το γόητρο αλλά έχει και θυσίες.Και τα ξαδέρφια μου δουλεύουν σην ΥΠΑ κυλιόμενα ωράρια το πως βρέθηκαν να κάνουν 3 παιδιά είναι ζήτημα...

Μαγδούλα σε ακούω καλύτερα και χαίρομαι...σήμερα να απολαύσεις περιποίηση και με το καλό η νέα θέση στη δουλειά.Εμένα πάλι φαίνεται να χάλασε ο κύκλος μου,37 μέρες σήμερα και είχα μια ελπίδα πως έστρωσε αφού από το καλοκαίρι ήταν εκεί γύρω στις 32.Δε σκάω όμως δεν είναι η πρώτη φορά...

Η φίλη μου που απέβαλε το σποράκι που σας έλεγα έκανε εξετάσεις τώρα και της βρήκαν θρομβοφιλία,ουρεόπλασμα και θυροειδή αρύθμιστο.Το χει πάρει κάπως και είναι σε φάση που δε θέλει να συνεχίσει με εξετάσεις μηπως βρει κι άλλα.Προσπαθώ να την ανεβάσω αλλά την καταλαβαίνω κιόλας έχοντας περάσει από όλο αυτό.

Μακρυγόρησα πάλι...άντε μπείτε τα νέα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνη όλη μέρα ντροπή σας...και μπαίνω και βγαίνω και ξαναμπαίνω να πω καμιά κουβέντα να περάσει η ώρα...Στη χαρτούρα μου με αφήσατε..

Και καλά η Μάγκυ έχει ρεκτιφιέ.Αλεξανδρουίτα where are you;;;

Η Χαρά κοιμάται από το ξενύχτι των εφημεριών,το Ρουλάκι αγορεύει σε κανα δικαστήριο,η Κατερινιώ σκολείο...ε ποιες έμειναν να μου πεις...οι άλλες είστε εκ περιτροπής φιλινάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Μαρία,Μαρακι,Μαριώ......περιτροπής όλες θές να πεις!!!Όντως ρε κορίτσια πως γίναμε ετσι :(:( δν μπορουμε ούτε 5λ να βρούμε πια να πούμε μια καλημέρα στις 2-3 μέρες έστω;Δεν λέω κάθε μέρα!!Τόσα πράματα έχουμε μοιραστεί,στεναχωρέθηκα με τόση ερημιά!!!

Υπόσχομαι από εβδομάδα να είμαι πιο συνεπής και εγω.Τι να σου κανω η καψερη;;Είναι που γυρίσαμε από την άδεια και από την επόμενη κιόλας πέσαμε με τα μούτρα στη δουλειά.Αφου 1η μέρα χθες ήλθαμε σπίτι ιλοι μαζί και έκανα δουλειες όλη μέρα.Μονο το ξεστολισμα μου πήρε 2 ώρες!!!Να τα έχω όλα,να έχω και το δένδρο μέσα στη μέση!!!Πλτντηρια,στεγνωτηρια...ευρυχως ήλθαν και οι δικοί μου σημερα και βάλαν πλάτη με το καθάρισμα γιατί πρέπει να τελειώσω μέχρι την Τετάρτη που αρχίζει το πρόγραμμα το τρελλό!!!!Και μέσα σε όλα έχω να κανω και ένα μαθημα στην κλινική την Πέμπτη!!!

Θα κατάρρευση που είπε και η Μανωλιδου!!!!!

Και φυσικά η Δήμητρα από ύπνο....αστα βραστά!!!Σενοιωθω Μαρία!!!Εγώ πια μολις ξυπνήσει,με την 1η την φέρνω οικοιθελως στο κρεβάτι μας γιατί δεν κοιμάμαι στη σουλεια,να μην κοιμάμαι και σπίτι;;;ΕΛΕΟΣ!!!!

Σας φιλώ και θα ανάκαμψω!!Αυτό έιναι απειλή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δείτε σε τι απελπιστική κατάσταση μοναξιάς με έχετε φέρει έκανα στη πρώτη σελίδα το "υπολογίστε τη πιθανή ημερομηνία τοκετού σας με βάση τη τελευταία περίοδο" και πότε μου βγάζει ημερομηνία τοκετού;;;;;;;;15/09/2013 και 15/09/2010 γέννησα τις κόρες μου!!!Φοβερό ε;;;

Χα χα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Μαρακι μου ηθελα να σου γραψω χθες να μην νιωθεις μοναξια, αλλα δεν ηρθα τελικα στο γραφείο!!!Χασαμε και την συμπεθερα μου, που ηταν κι αυτή επιμελής!!!Ελπίζω παντως να ειναι ολες καλα!!!

Νεα φοβερα παλι δεν εχω, καλη και η ησυχία βεβαια!!!Το Σαββατο πηγα κλασσικα λαικη για να παρω και ψαρια κλπ και το βραδυ βαλαμε μπροστα στο τζακι το στρωμα που εχουμε για καμπινγκ και κοιμηθηκαμε στρωματσαδα με αναμμενο τζακι τα τρια μας, ο δε μικρος ξετρελλαθηκε και τωρα μου εχει παρει τα αυτια που ειναι το στρωμα μπαλονι!!!Ειδε τον μπαμπα του που το εβαλε στη μπριζα και φουσκωσε και νομιζει οτι ειναι μπαλονι!!!Την Κυριακη μας ειχαν καλεσει σε ενα γαμο το πρωι, τον πηγα στα πεθερικα μου στο χωριο, οπου ξεσαλωσε ειχε και ωραια μερα, ειδε και τον πεθερο μου να ξεπουπουλιαζει ενα γαλο και χαμπαρι ο μικρος, πηγαινε και τραβαγε κι αυτος τα πουπουλα!!!Ο αντρας μου ηρθε μονο στην εκκλησια και μετα παλι σπιτι για την εργασια, πηγα μονη μου στο τραπεζι και μετα παλι σπιτι!!!Κατα τις 12 το βραδυ και οτι ειχαν αρχισει να κλεινουν τα ματια μου, ερχεται ο αντρας μου και μου λεει να κοιταξω την εργασια του και την διορθωναμε μεχρι τις 2 το πρωι!!!Κατα τα αλλα ο μικρος εχει απο χθες που ξυπναει στις 9 με 9.30, αργω να ερθω στο γραφειο και χθες δεν κοιμηθηκε το μεσημερι, για να δουμε σημερα!!!Επίσης χθες του εδειχνα πως παιζουμε κρυφτο, κι ενω τα φυλαγα εγω και του ελεγα να παει να κρυφτει, αυτο το σκατουλι καθοταν στη θεση του και γελαγε!!!Οταν τα φυλαγε εκεινος, μετα ελεγε που ειναι η μαμα, μαμα που εισαι;;;Πολυ γελιο ριξαμε!!!Στα δικά σας τωρα!!!

Μαρακι μου, αν εσενα δεν σε πειραζει να μην βγαινεις, ειναι ενταξει, το θεμα ειναι να μην στεναχωριεσαι!!!Ας πουμε εγω βαριεμαι τρελλα να παω για καφε, ουτε εγω θυμαμαι απο ποτε εχουμε να παμε ολοι μαζι για καφε και την Παραμονη Χριστουγεννων κατσαμε με τον αντρα μου για μια ωρα, αφου ειχαμε παει να παρουμε το δωρο του Τασουλη και βαρεθηκα!!!Ειναι κι ενα θεματακι οτι μπορει να ξυπνησουν το βραδυ, οποτε σε καταλαβαινω που λες οτι θα βρεις την γιαγια να τους κανει τα χατιρια!!!Εχεις δοκιμασει να της αφησεις να κοιμηθουν στη γιαγια και να φυγετε πριν κοιμηθουν ή θα χαλασουν τον τοπο;;Την φραση που αφησες ασχολιαστη, μην νομιζεις απο φοβο το εκανε παλια, που ειμασταν νιοπαντροι!!!Τα ειδες τα σκατουλια, που οταν πανε σε αλλα σπιτια ειναι τυπος και υπογραμμος, ειπαμε στις μαμαδες τα βγαζουν ολα!!!Ο Τασουλης οταν φευγουμε το μεσημερι απο την γιαγια του της λεει "γεια σου και καλο ταξιδι"!!!!Γι αυτο σου λεω οταν θα αποφασισεις να βγεις πηγαινε τα κοριτσια στη γιαγια, οποτε θα κοιμηθεις και το αλλο πρωι παραπανω!!!!Καλη επιτυχια στη φιλη σου και με το καλο να αποκτησει ενα μωρακι!Βρε Μαρακι, λες;;;;;Μακαρι!!!!

Αχ βρε Χαρουλιτα μου, τι δουλεια εχεις ριξει, εχεις κανει τη νυχτα μερα που λεμε!!!Βαστα γερα και παρε αδεια αμεσως μετα, γιατι σε βλεπω να κλαταρεις!!!Να χουζουρευεις ολη την ημερα με την Μιμικα σου!!!Κι εγω που δεν δουλευω ουτε κατα διανοια οσο εσυ, αν ξυπνησει το βραδυ και δεν αναλαβει ο μπαμπας του, κατευθειαν στο κρεββατι μας, μην σου πω οτι μπορει να το κανω και κοιμισμενη!!!!

Ειδες Μαρακι η συμπεθερουλα μου ανανεωθηκε απο την βολτα μονη της!!!Βρε την μαφια την νυφη μου την εκανε την ζαβολια της, οσο κοιμοσασταν!!! Οριστε πηρε φορα και η μικρη σου με τα λογακια της γιατι αλλιως θα την ζαλισει ο δικος μου!!!!

Μαγδουλα πως πηγε η ανανεωση;;;Καλα λεει η συμπεθερα μου, σε λιγο το γιοκαρινι σου θα πηγαινει μονο του στον παιδιατρο!!!Αχ οντως θα βολευει καθε μερα να ξερεις τι θα βαλεις, εγω σπαζοκεφαλιαζομαι καθε πρωι!!!

Φιλακια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου γλυκά.Το ξέρω έχω χαθεί.ΤΙς έχω από το Σάββατο με πυρετό,ίωση όπως μας είπε ο γιατρός.Τρέχω και με τη δεύτερη δουλειά και είμαι χίλια κομμάτια.Αύριο έχει υπηρεσία ο αντρούλης,εύχομαι κι ελπίζω να μπω να σχολιάσω.Το πσκ κατεβαίνω Αθήνα για ένα σεμινάριο της καινούργιας δουλειάς.Τα λέμε αύριο.Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!χαθηκα κι εγω περιμενοντας να μπει και καμια αλλη να γραψει κανενα νεο!!τελοσπαντων δεν συνεχιζω τα παραπονα...ακουστε τι επαθα..τι τελευταιες μερες μου μυριζε το δωματιο μου μια υγρασια..μια μουχλα,εψαχνα μπας κ μπηκε νερο πουθενα,μπας κ τα καλοριφερ εβγαλαν τιποτα νερο,τιποτα.οι τοιχοι πεντακαθαροι,το χαλι δεν μυριζε μηπως ειχε ριξει τιποτα η μικρη κ αρχισε να μουχλιαζει.σηκωνω σημερα το στρωμα να καθαρισω απο κατω και να βαλω κατι πραγματα και ειχε αρχισει το στρωμα να πιανει αυτην την πρασινιλα οπου ακουμπουσαν οι ταβλες αλλα στην μια μερια του κρεβατιου,ισα που φαινοταν αλλα μυριζε!!πως εγινε καλε αυτο;;τοση υγρασια πια εχουμε;και στο στρωμα;;καθισα ολο το πρωι και ετριβα εβαλα κτο καλοριφερ να στεγνωσει. θα το σωσω λετε ή να παμε για αλλο στρωμα;ή Κωνσταντινα μας εκανε ενα βραδυ....ξυπνουσε κλαιγοντας,την ηρεμησα κανα 2 φορες ,μετα κατα τις 3 ξανα,την πηρε ο μπαμπας γιατι δεν ηθελε να ξαπλωσει κ μαζι μας,ηπιαν γαλα κ κοιμηθηκαν στο καναπε.τα ξημερωματα παλι τα ιδια,οποτε ειδε παιδικα,γαλα και ξημερωσε πια!!εχει μια γκρινιτσα αλλα λογικο με τετοιο υπνο.χθες ειπα να φαω ενα γιαουρτακι το βραδυ...ερχεται η μικρη,αρπαζει το κουταλι να με ταισει!!οταν της ελεγα οτι δεν θελω,θυμωνε κ μου ελεγε''κανε μαμ,ΚΑΝΕ ΜΑΜ,ΚΑ ΝΕ ΜΑΑΑΑΜ'' εβγαζε το αχτι της...τελικα το εφαγα ολο απο τα χερακια της,το εγλυψε ολο το μπολ με το κουταλι ,μεχρι και αδειο επρεπε να το τρωω...αφηστε..ενα δραμα.ξερω ξερω τι θα πειτε!!!μετα ειμασταν ξαπλωμενοι στον καναπε με τον μπαμπα της,μας εβαζε να ξαπλωσουμε τελειως και οποιος σηκωνε κεφαλι το κατεβαζε κατω κ ελεγε κανε νανι κ εβαζε κ το δαχτυλο στα χειλη κ εκανε σσσσ!!!

Μαγδουλα μπραβο με τον επιθεωρητη..αφου εισαι φοβερη!!μας πηρε τελικα μποτακια απο τα Benetton,ωραια ειναι.η Κωνσταντινα στην αρχη δεν ηθελε να τα βαλει να δω αν της κανουν κιολας κ μετα δεν ηθελε να τα βγαλει...

Μαριω αφου ξυπνανε κ παλι το βραδυ λογικα δεν φταιει ο μεσημεριανος υπνος..μαλλον συνηθισαν να ξυπνανε ,να πινουν κ το γαλατακι τους!!για την φιλη σου ευτχυως που βρηκε τι φταιει,θα κανει οτι πρεπει να κανει και θα αποκτησει και μωρακι...

Χαρα ευτυχως που εχεις κ βοηθεια!!αντε υπομονη μεχρι την αλλη βδομαδα να ξεκουραστεις!!!!τι να κανεις κ με τον υπνο...μπορεις να ξενυχτας;

Συμπεθερουλα τι ωραια που κοιμηθηκατε στο τζακι!!!κι εγω το εχω σκεφτει...καποια στιγμη σιγουρα θα το κανουμε!!αργα η γρηγορα θα πηγαινει ροδανι η γλωσσα της Κωνσταντινας και σαν γυναικα θα ζαλιζει εκεινη τον Τασουλη!! :lol::lol:

Κατερινα μουπεραστικα σας!!!δεν μας εξηγησες τι ειναι αυτη η δουλεια!!αντε καλο ταξιδι!!!

λοιπον σας φιλω,να παω να κοιμησω λιγακι την μικρη γιατι σιγα μην αντεξει μεχρι τις 9..θα εχουμε ΤΗΝ γκρινια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινιώ περαστικά σας και καλό ταξίδι για Αθήνα...

Που θα αφήσεις τις μικρές;Ακόμα μας έχεις στην απορία για τη δουλειά που σε πόρωσε τόσο..

Αλεξανδρουίτα τα παμε εμεις...Καλά το πόσο ίδιες είναι στις αντιδράσεις Κωνσταντίνα και Δήμητρα δεν περιγράφεται....Τα ίδια κάνει και σε μένα,με ταίζει και με βάζει για ύπνο σαν καλή μανούλα...Και τα κάνει και στη Χρυσάνθη που την έχει εύκαιρη...Πόσες φορές έχω δώσει το γιαούρτι ή το τόστ να το φάει μόνη και γυρίζω και τη βλέπω να χει βάλει κάτω τη Χρυσάνθη και να της λέει "Νοιτσε μαμ ελα νοιτσε" και να της σπρώχνει το κουτάλι να ανοίξει το στόμα.Φυσικά το άλλο το χαιβανάκι μου της κάνει τα κέφια...ή την ξαπλώνει τη σκεπάζει και της δείχνει να κλείσει τα μάτια σφιχτά να κάνει νάνι...Τα σκατούλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια τσουπρες ζητω συγνωμη για την απουσια αλλα τρεεεεχω χτες ηρθε η μαμουσκα κ σημερα εκανα ρεκτιφιε καλη εγινα νομιζω παντως ακουσα καλα σχολια το πιο αστειο ηταν μια μικρη που λεει στη μαμα της κοιτα μια κυλια σα την μπαμπι χαχα ελιωσα στΑ γελια

Κατα τα αλλα τα ιδια!!! Μου αρεσουν εμενα τα ιδια!!

Συμπεθερα μας φαγανε οι κωλουποχρεωσεις η κωλοδουλεια αλλα αγαπιομαστε κ αυτο μετραει

Ειστε οι κολητουλες ασχετα αν δεν εχουμε βρεθει η χανομαστε καποιες φορες

Περαστικα φουφουκι δυο δουλεειες δυο παιδια εμενα ηρθε το πρωην αφεντικο στη δουλεια μικρος ο κοσμος μου πε ακομα εχω πορτα ανοιχτη ημουν αναντικαταστατη κ εχει κρατησει παντου ακομα το ονομα μου για να με θυμαται με συγκηνησε πολυ

Αλεξουκω τα παμε κ απο το αλλο το απογευμα θα σε παρω κοκονα μου

Μαρουσκακι κριμα για την φιλη ευχομαι η νεα προσπαθεια να ευδοκιμησει εμενα παλι ο γιος βαζει μια μεγαλη μπουκια να κρεμεται κ θελει να την παρω απο το στομα οπως τα ζωακια χαχα

Ερωτυλος απο τωρα ακους μιμικα!!

Αλλα δε θυμαμαι θα ξαναμπω μετα πρωτα ο θεος ο β λεει πουλησε το μικρο αμαξακι οτι να ναι ο συζηγος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hταν να μη γινει η εκκληση και αμεσως ολες παρουσια!!!Μπραβο αστερια μου!!!

Εγω ιδιαιτερα νεα δεν εχω,το πρωι δουλεια και μετα διαβασμα!!!Με το ζορι την κρατουσαν οι δικοι μου και ο μπαμπας κατω,την ακουγα που τους απειλουσε:"τωρα τα παω τη μαμα μου" :lol::lol:

Κατεβαινω σε καποια φαση να μιλησω στο τηλ,αυτο ηταν δεν με αφηνε να κανω ρουπι,βεντουζωθηκε πανω μου:"αστα παιδι μου τα δικα σου τα βιβια!!!!εχω δικα μου να διαβασουμε!!!ελα πες τωλα την πουπουτα!!!" :lol::lol: Ξεραθηκαμε στα γελια...

Αλλη ατακα,παω να τη λουσω και με ρωταει:εσυ λουτηκες?,της απανταει η μανα μου:ναι,ναι και η μαμα λουστηκε. και απανατει ο σπορος:τι λες παιντι μου,η μαμα παει μονο το κομμωτηλιο!!!!!! :lol::lol: Με πηρε χαμπαρι!!!!Τα θελω και εγω ,που λεει μετα με ανησυχουν!!!!

Μετα εκανε το καθιερωμενο σοου για να μην παει στο κρεββατι της και τους εριξε ολους...την κοιμισε ο δικος μου στο κρεββατι της γιαγιας και του παππου και τωρα κοιμαται αγκαλια με τη γιαγια :evil::evil: Τους ειπα,ουτε που ασχολουμαι,ετσι οπως την κανανε ας τα λουστουν,εγω αρνουμαι να την ξανακοιμισω!!!!

Αυριο εφημερια!!!!Αυτα τα νεα μας....Νυνυνυτα που λεει και η Μιμικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...χα χα πεθαίνω με ατάκες Δημητρούλας...Τι παιδί....ακου εκεί η μαμά πάει κομμωτήλιο!!!

Πανέξυπνα είναι πανάθεμα τα...

Η Δήμητρα της δίνει ο μπαμπάς της το γάλα το βράδι και του λέει"εχαστω μπαμπα εχαστω" και χτυπάει και το χέρι στο στήθος.Λιώνει ο μπαμπάς...

Έχει πολύ γέλιο έτσι όπως μιλάει...Το πηρούνι το λέει "ντουντούνι" το τύμπανο "πίμπανο" την τρύπα "πίπα" και άντε εσυ να καταλάβεις από τα συφραζόμενα...

Τι καλά που μπήκατε όλες....

Και μεις ήσυχα...jumbo θα πάμε πρώτα ο Θεός σήμερα,φαγώθηκε ο άντρας μου να τους πάρει τρένο με ράγες να το στήσουν στο σαλόνι να το βλέπουν να γυρνάει,απωθημένο δικό του βασικά μου φαίνεται αλλά τέλος πάντων....

Barbie μεγειά το ρεκτιφιέ!Περαστικά στη μανούλα για το χέρι,έκανε κιόλας την επέμβαση;Τόσο άμεσο ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!!!Ειδατε μωρε ποσο αγαπιομαστε που αμεσως μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!Τσαταρω και με το Μαρακι παραλληλα!!!Νεα φοβερα δεν εχω απο χθες, το μεσημερι παλι δεν κοιμηθηκε ο μικρος και το απογευμα τον πηγα παλι στα πεθερικα μου, στις 9 πηγα να τον παρω και μου κοιμηθηκε στο αυτοκινητο σε μια αποσταση 3 λεπτων!!!Μεχρι να τον αλλαξω κλπ φυσικα ξυπναει και αρχιζει κατι παραξενιες, κλαμματα το τι μπουνια εφαγα δεν λεγεται!!Μου εχει πει η παιδιατρος οταν νυσταζει και κανει τετοια να τον κραταω σφιχτα αγκαλια, να του λεω ηρεμησε η μανουλα ειναι εδω, τα ελεγα τα ξαναελεγα, τζιφος, μια θελω τον μικυ, μια κλειστον τον μικυ, να λεει μονος του στον εαυτο του κλεισε τα ματακια σου, μετα νευριαζε μ' εμενα μου ελεγε πηγαινε στο δωματιο σου τωρα!!!Με τα πολλα και παραμυθια και γλυκολοα κοιμηθηκε το πουλακι μου και ξεραθηκα επιτελους κι εγω!!!Δεν ξαναξυπνησε, αλλα ξυπνησα εγω γιατι ειδα ενα ασχημο ονειρο και πεταχτηκα στις 4.30, ειδα λεει οτι ημουν εξω για δουλεια και ηταν η μαμα μου εδω και προσεχε τον Τασουλη και ξαφνικα την βλεπω εξω και της λεω που ειναι το παιδι και μου λεει τον αφησα σπιτι, τι θα παθει μονος του και αρχισα να τρεχω και να φωναζω ταξι, μπαινω σε ενα ηταν γυναικα, της ελεγα κανε γρηγορα σε παρακαλω κι αυτη πηγαινε αργα, θα σου δωσω οτι λεφτα εχω και ειχα βγαλει κατι ψιλα, τελικα ποτε δεν ειδα τι ειχε γινει σπιτι γιατι πεταχτηκα και μετακομισα στο σαλονι και εβλεπα τηλεοραση για να ηρεμησω!!!Το πρωι ηρθε ο Τασουλης μου αναβε τα φωτα, μου ελεγε σηκω μαμα, βαβασε μου το παραμυθι κι αλλα τετοια χαριτωμενα!!!

Φουφουδελακι μου, περαστικουλια σας!!!Οποτε προλαβεις μπες να μας πεις και με τον σεισμο αν ειναι ολα καλα!!!Καλη επιτυχια σε ολα!!!

Συμπεθερουλα για κοιτα το θεμα με την υγρασια γιατι αυτη η μυρωδια της μουχλας ειναι απαισια, αλλα απο που να εχεις υγρασια???Γενικα στο δωματιο???Αχ κι εμενα με ταιζε χθες γιαουρτι, καναμε σαν τους γαμους εκεινος ταιζε εμενα κι εγω αυτον!!!Αλλα απο το να τρωει το γιαουρτι που κι αυτο μου το ειχε κοψει και κασιλαμα χορευω παραλληλα!!!Της βγαινει τωρα το ποσο την ειχες πιεσει με το φαγητο, χα χα!!!Μπα, αν παρει μονο απο εμενα ο Τασουλης, ολους μπορει να σας ζαλισει!!!!

Barbie-Μαγδουλα με γεια την ανανεωση!!!!Εμενα εχει μαθει οταν ποναει κατι του το φιλαω και περναει και μια μερα μου λεει μαμα ποναει το πουλακι μου, φιλησε το???!!!!???Τι απαντας, ε????

Χαρουλιτα μου, μπορει να κουραζεσαι, αλλα οταν σου λεει η Μιμικα τετοιες ατακες!!!!Ειμαι σιγουρη θα σου βγει κι αυτη μια κοκετα, θα κλεινετε ολο το κομωτηριο για εσας τις δυο!!!!

Μαρακι, εμεις τα λεμε στο τσατ!!!

Φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μωρα μου σημερα ειμαι ταμειακι κ μπορω να πω λογω τρελης βροχησ ειχε ησυχια εκαναν εκκρεμοτητες κ ξεκουραστηκα!!!

σημερα θα παμε σε ορθοπαιδικο για το ποδαρακι μας που σας ελεγα αι να δουμε γνωμη του

η μαμα πηγε κ για 2 γνωμη προ χειρουργειου τα ιδια ειπε κ ο δευτερος μεσα στο μηνα θα παει εχει εναν καλο γωνστο ο στρατουλης κ περιμενουμε να βρει κενο σε αυτον

καλα ρουλακι ελιωσα με το φιλακι κ το πουλακι του τασουλη απο μικρα καλε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!περασαμε ενα βραδυ....χαλια!!!καταρχην κοιμηθηκαμε στον καναπε με τον αντρουλη (πιαστηκαααα) μιας και το στρωμα ειναι σε κατασταση καθαρισμου(ευτυχως το σωσαμε)μεχρι τις 12.30 η μικρη ξυπνησε κανα 2-3 φορες με κλαμα και ξανακοιμοταν.στις 3 εκανε κ την εμφανιση της...και οι 3 λοιπον στον καναπε ωσπου ο μπαμπας μας κατεληξε στο πατωμα!!αλλα κι εγω δεν μπορουσα ουτε πλευρο να γυρισω με την μικρη που ειχε απλωθει παντου!!!ξυπνησε βεβαιως στις 7 παρα παρολαυτα!!!βγαινω κι εγω λοιπον αργοτερα να ψωνισω κατι πραγματακια κ να παωλαικη πριν αρχισει η βροχη αλλα με πετυχε στα μισα κ εγινα...αφηστε τα!!το μεσημερι την εβαλα για υπνο με τοζορι γιατι ξυπναειτο βραδυ,ξυπναει ξημερωματα,γκρινιαζει απο το απογευμα μεχρι να παει 8 να δωσω γαλα και να παει για υπνο..εεε ειπαμε!!!βεβαια ειχε εντονες αντιρρησεις...εκεινη την ωρα πρεπει να επαιρνες τηλ Μαγδα αλλα οχι μονο δεν το ακουσα ,μαλλον εσυ πρεπει να ακουσες τις τσιριδες...να φωναζει σπαραχτικάτον μπαμπα της να την σωσει...τελοσπαντων,ααα να,μολις ξυπνησε μεσα στην φρεσκαδα!!! βασικα πρεπει να πονανε κ τα ουλα της με τα πισω δοντια,χθες μου εφερε την κρεμα που της βαζω και μου ελεγε ο αντρας μου σιγα μην ξερει τι ειναι,αφου την εφερε κ μου εδειχνε κ απο ποια μερια ποναει κ ανοιγε να της τριψω κ το ουλο!!εχει βγει το μισο δοντι κ ποναει μαλλον ακομα!!

Μαρακι ιδιες οι ζουζουνες μας ε;εσυ τουλαχιστον εχεις κ την Χρυσανθη να την τυρανναει η Δημητρα!! :lol::lol: ειναι και ευγενικο το κοριτσιμας!!τρενακι;;μαλλον ο μπαμπας θα παιζει περισσοτερο :lol::lol: αντε καλα ψωνια!!

Μαγδα μου για να λεει το κοριτσακι οτι εισαι σαν μπαρμπι,φανταζομαι ομορφιες!!ε τον Βασιλακη τον ερωτυλο!! :lol::lol: εμεις παλι,αφου δωσουμε φιλακια,μετα πρεπει να τριψουμε κ τις μυτες μας!!!ολα να ναι καλα με τον ορθοπεδικο,περιμενουμε νεα!!

Χαρουλιτα τι πλακα η Δημητρα!!ευτυχως που τα γραφεις να μεινουν στην ιστορια οι ατακες της!!οσο για τον υπνο..τι να κανεις κι εσυ αν δεν ακολουθουν και οι παπουδες αυτα που πρεπει...κουραγιο!!

Συμπεθερουλα τα ιδια κανει και η δικια μου αν ξυπνησει πριν την ωρα της...να σηκωνεσαι να φευγεις απο σπιτι καλυτερα ενα πραγμα!!!οσογια την σφιχτη αγκαλια ,το ειχα κανει απο τοτε πουτο ειχε πει κ η Μαρια ,κατι για αρκουδα δεν ηταν;; εε τζιφος,τα επαιρνε χειροτερα στο κρανιο!!!!τι ονειρο καλε;εισαι αγχωμενη;για την υγρασια η αληθεια ειναι πως δεν αναβουμε καθημερινα καλοριφερ σε ολο το σπιτι,ειναι ζεστο γενικα το σπιτι,αναβουμε τζακι και στης μικρης ενα καλοριφερ ηλεκτρικο,στο δικο μας παμε για υπνο αργα οποτε δεν μας πολυ νοιαζει.και σκεφτομαι οτι μαλλον γι αυτο βγηκε υγρασια γιατι ηταν κ στην μερια κοντα στο παραθυρο..τι να πω;τωρα θα παρουμε τα μετρα μας.ευτυχως που το ειδα στην αρχη!!αα θελει φιλακια εκει που πονα;;και τι εκανες βρε συμπεθερα;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κ παλι σε ολες!!!!

χαρα αυτ6ο δεν ειναι παδι ειναι ο κλωνος σου!!!!δεν εχω λογια για τους παππου=δες.....

εμεις κοψαμε τη πιπιλα ετσι κ αλλιως 5 λεπτα πριν τον υπνο την ηθελε.το προβλημα ειναι η μανα μου που γουσταρει τρελΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ πιπιλα κ του τη δινει με το ετσι θελω γιατι λεει θα μεγαλωσει κ θα χτυπαμε το κεφαλι μας που δεν το χαρηκαμε σα μωρο!!!γινεται μαχη!!!τωρα αρχισε τα ψεμματα οτι δεν τη δινει κ καλα αλλα τη καταλαβαινω.....

μαρακι τι κανουν οι κορακλες???

αλεξανδρα ο καναπες ειναι αβολος ειδικα αν δε κοιμασαι επειδη το επελεξες!ειχα κοιμηθει στο καναπε για να χαρω το τζακι,αλλα στραβολεμιασα!!μαπα η υγρασια,επιβαρυνει το αναπνευστικο γαμωτο....

φουφουκα θα μας κρατησεις πολυ ακομα σε αγωνια???

μαγδα ειναι τρομερο να διατηρεις τετοιες σχεσεις με τη δουλεια.....θα πατε ορθοπεδικο για το βασιλη?

πηγαμε χωριο.ειχα ογειλομενα ρεπο,κ μου εδωσαν 3ημερο.ειχε λιακαδα στη πυλο,ελιωσε με τις προγιαγιαδες κ προπαππουδες ο στεφ,τους εδωσε ζωη!!!!!αλλα κ εγω εφαγα πολυ κ ξεκουρατσηκαμε με τον αντρουλη! πηρα 3 κιλα τις γιορτες ,η κολαρα κ η κυταριτιδα ειναι σε επιπεδα που με κανουν υποΨηφια για φωτο στη τηλεοραση,εννοω το"πριν".γιατι το "μετα " δε θαρθει!!!!!

κοριτσια πως βλεπω τις φωτο που εχετε στο μαμμυ η στο μσν? ειμαι αχετη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Πώς είστε;Εμείς κοιμηθήκαμε ένα τρίωρο το μεσημέρι.Μη ρωτήσετε τι θα κάνουμε το βράδυ,ούτε που θέλω να το σκέφτομαι. :-ss Συνεχίζουμε να είμαστε άρρωστες.Η Στέλλα είναι στο 2ο 24ωρο με πυρετό.Είμαστε με αντιβιώσεις,ορούς,φάρμακα.Τουλάχιστον δεν είναι τόσο δύσκολη όσο η Αγγελική.Όσο ήταν άρρωστη με πυρετό και πολύ βήχα,δεν κοιμόμασταν για πόσα βράδια.Ελπίζω να περάσει γρήγορα,αφού την Παρασκευή 90% θα κατέβουμε Αθήνα και θα γυρίσουμε τη Δευτέρα.Άντε θα σας πω λίγα στην ομάδα.

Μαγδούλα,συμμάζεψες το χαμό από τα κατορθώματα του Βασιλάκη με το φαΐ; :lol::lol::lol: Η μανούλα πώς είναι;

Μαράκι και τα σπρίντερ στην περιοχή μας μου είπε η μαμά μου ότι κλείνουν.Κρίμα,είχε φτηνά και ωραία ρουχαλάκια.Κι εγώ πιο πολύ με φόρμες τις έχω,για να είναι άνετα.Α,να!Αφού κάνουν έτσι τα κορίτσια με το μωράκι,ρίξτο σαν δικαιολογία στον άντρα σου για το τρίτο.Μα να στεναχωρείτε τα παιδιά.; :lol::lol::lol:Συμφωνώ απόλυτα με τη Ρουλίτσα στο θέμα των εξόδων.Από την άλλη καταλαβαίνω κι εσένα.Έτσι είμαι κι εγώ.Όταν θα βγούμε και έχουμε τι να πούμε και περνάμε καλά,αλλά είμαι στην τσίτα γιατί όλο σκέφτομαι τα κορίτσια.Κάτι όμως πρέπει να κάνουμε γι'αυτό.Είμαστε νέοι άνθρωποι μωρέ ακόμα.Άλλωστε αν βγαίνουμε την ώρα που κοιμούνται δε μας στερούνται. ;) Αχ,η ψυχούλα!Βγάζει τραπεζίτες και γι'αυτό είχε πρηστεί;Έτσι είχε πρηστεί και η Στέλλα.Ρε συ η Στέλλα τους έβγαλε πάρα πολύ νωρίς αυτούς τους τραπεζίτες,δηλαδή πριν κλείσει τα 2.Η Αγγελική τίποτα ακόμα.Κουφάθηκα λίγο με την κουμπάρα σου.Πολύ μου τη δίνουν κάτι τέτοια.Κοίτα κανονικά δεν πρέπει να πας.Μου φαίνεται όμως ότι στο είπε για να πας δώρο.Τι να πω;Τα κορίτσια εννοείται ότι θα τα πάρω μαζί στην Αθήνα ρε.Θα τα έχει η μαμά μου.Δεν υπήρχε περίπτωση να τις αφήσω μόνες τους εδώ.Αλλιώς δε θα πήγαινα.

Ρουλάκι,πολύ γέλασα με τον Τασούλη και το τηλεφώνημα στην παιδίατρο. :lol::lol::lol: Μα είναι πολύ σκατούλης.Κάνεις πολύ καλά που του δίνεις ψαλιδάκι να εξασκεί τα χεράκια του. ;) Έχεις δίκιο σε αυτά που λες με τις παρέες και με τους δικούς μου γονείς το ίδιο συμβαίνει. :? Με το σεισμό όλα καλά.Τον πρώτο και μεγάλο σεισμό δεν τον καταλάβαμε γιατί ήμασταν μέσα στο αυτοκίνητο και ξαφνικά άρχισαν να μας παίρνουν τηλέφωνα.Μερικούς μετασεισμούς όμως τους καταλάβαμε. :roll: 98-99 ο Τασούλης;Ψηλός ρε.Η Στέλλα είναι 1,06 και η Αγγελική μου είπε ότι είναι 90,αν και στη μέτρηση έδειχνε 93.Α,κι εμένα έτσι κοιμούνται.Με μπιμπερό και παιδικά.Αχ,μου άρεσε ο ύπνος μπροστά στο τζάκι!!!!Τρελαίνομαι για τζάκι.!

Αχ,βρε Χαρουλιτάκι μου!Τι τραβάς κι εσύ;Καλά θα κάνεις και θα πάρεις άδεια.Όχι και να τους τη χαρίσεις!!!Εδώ δε σας πληρώνουν,θα δουλεύετε και παραπάνω;Καλά,πεθαίνω για τις ατάκες τις Δημητρούλας!!!Είναι πανέξυπνη!!!Πότε θα πάρεις άδεια τελικά;

Αλεξανδρούλα,πώς πάτε με τον ύπνο;Πανάκριβα ρε τα οικολογικά,άλλα το καλό πράγμα κοστίζει.Α,δεν έχεις καταλάβει ακόμα τον τρόπο που οι μπαμπάδες προσέχουν τα παιδιά;Για να είναι αυτοί ήσυχοι τα αφήνουν να κάνουν ό,τι θέλουν.Καλέ τι ήταν και τούτο πάλι με το στρώμα;Ε,δεν είμαστε καλά!!!Ας ελπίσουμε ότι δε θα ξαναεμφανιστεί!Νομίζω ότι βγάζει τα απωθημένα της και γι'αυτό σε βάζει να τρως. :lol::lol::lol::lol: Καλά θα μας τρελάνει το πετιτάκι;Σου έφερνε και την κρέμα για τα ούλα;Δε νομίζω ότι το έκανε τυχαία,αφού σου έδειχνε και από ποια μεριά πονάει!Ξυράφι το μυαλό τους ρε παιδάκι μου!!!

Μητσάκο,τι γλύκας ο Στεφανάκος!Ρε συ δε μου φαίνεται φτυστός ο μπαμπάς.Έχει στοιχεία κι από εσένα.Όλες τα πήραμε τα κιλάκια μας τις γιορτές,αλλά πιστεύω και όλες το ευχαριστηθήκαμε. :D:D:D

Αφου έκανα το χρέος μου σα μαμμυλαντίτισσα και σχολίασα,πάω στην ομάδα. ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτση καλε αλλαξε τικερακι...εκλεισε κ τα 2 το παιδι!!κυνηγουσαμε την Μαγδα,τωρα εσενα; :lol::lol: παρε δραστικα μετρα με την γιαγια κ πετα της ολες τις πιπιλες!!!αυτο φοβαμαι με την υγρασια ,δεν θελω να το αναπνεουμε ρε γαμωτο.και σημερα θακοιμηθουμε στο σαλονι αλλα αυτη την φορα δεντην παταω,εχω στρωσει στρωματσαδα!!!ελπιζω να ειναι καλυτερα!!τι ωραια που φυγατε 3ημερακι!!!ασε ,μην λες για κιλα,προσπαθω λιγακι να μαζευτω αλλα σημερα δεν αντεξα κ εφαγα μια σοκολατιτσα,με παρεσυρε κ ο αντρουλης κ πηραμε σουβλακια...αυριο παλι γιαουρτι!!!

Κατερινιω 3ωρακι το μεσημερι ε;ελπιζω να μην εχειςτα δικα μας.κοιμηθηκε μεσημερι,την πηγα 9 για υπνο,μαζι κι εγω γιατι αλλιως δεν καθεται,πρεπει να καθισα καμια ωρα,τιποτα.σηκωθηκα να φαω τα σουβλακια ,σηκωθηκε κ εκεινη.την κρατησαμε λιγακι μπας κ κοιμηθει αγκαλια στον καναπε να σηκωνεται,να στριφογυριζει.στρωνω κατω να κοιμηθω,της λεω να ερθει κ εκεινη και παλι τα ιδια,να σηκωνεται,να θελει μαξιλαρι,να γκρινιαζει...την πηγα παλι στο δικο της και κλαααααμα.ξαπλωσα κι εγω μαζι της κ κοιμηθηκε 12 παρα 5!!!οπως καταλαβαινεις απο υπνο τα παμε χαλια!!!ξυπναει πολυ νωρις το πρωι,κ δεν θελει να κοιμηθει μεσημερι,γκρινιαζει επειδη νυσταζει απο τις 6 ,κοιμαται αμεσως στις 8.30-9 παρα αλλα ξυπναει μεσα στην νυχτα,απο υπερενταση;;αν κοιμηθει μεσημερι με τα χιλιαζορια δεν κοιμαται νωρις το βραδυ..ουφφφφ δεν ξερω πια!!δωσε μου καμια ιδεα τι να την κανω;;;;;;

ακομα με πυρετο το Στελλι;αντε θα δουν παλι την γιαγιακα τους,ελπιζω να μην εχετε παλι δραματα στον αποχωρισμο!!!τους πισω τραπεζιτες βγαζει κι εμενα τωρα,τους 2 εχει μισοβγαλει.ψηλη η Αγγελικουλα,πρεπει να παω να την μετρησω κι εγω,απο το καλοκαιριεχω να παω...

παω να δω κ στην ομαδα!!!φιλακια και καληνυχταααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κόρες...Σήμερα είμαι χαρούμενη γράψατε σχεδόν όλες και είχα να διαβάζω συντροφιά με το πρωινό μου καφεδάκι.Το πως την απολαμβάνω αυτή τη στιγμή της μέρας δε λέγεται....

Μητσάκο welcome καλή χρονιά και σε σένα...Βρε τη γιαγιά με τις πιπίλες....Εδω κάνουμε αμάν να τις κόψουμε και εκείνη της θέλει για να τον θυμάται πάντα μωρό;;;;Καλέ θα σου κάνω και άλλο μωρό βρε μάνα να χεις να ασχολείσαι πες της, άσε το αντράκι μου ήσυχο.Για τις φωτο που λες εγώ δεν έχω ανεβάσει εδώ μόνο με mail στέλνω αλλά της Χαρουλίτας πχ ή της Ρουλίτσας που έχω δει πάνω δεξιά που λέει ομάδες -φωτογραφίες εκεί τις βλέπεις.

Φουφούκι περαστικά σας μωρέ τα κορτσούδια ταλαιπωρούνται...Χυμούς στήβε μπόλικους να αναπτερώσουν...Στα γενέθλια του βαπτιστικού πήγαμε τελικά δε θυμάμαι αν το είχα γράψει.Του πήρα 2 κασέτες για Psp τελικά από τα public,δεν ήταν ακριβές.Αλλά δεν ήταν ωραία.Εκτος ότι τα κεράσματα ήταν χάλια ήταν βαριεστημένοι οι γονείς.Επιτρέπεται να γίνονται τα παιδιά σου 3 και 7 χρονών και να μη σηκώνεσαι να βγάλεις μια φώτο μαζί τους,να μη ζητωκραυγάζεις όταν σβήνουν τα κεράκια τους και χαίρονται.Δε ξέρω μου φάνηκε κάπως το ζευγάρι...μακάρι να βγω ψεύτρα.

Αλεξανδρουίτα και η Χρυσάνθη έβγαλε τα 2 πισω πισω δοντια τα κάτω αλλά όχι ολόκληρα,από μια κορυφή στο καθένα.Σου χα πει ήταν κακοδιάθετη κάποιες μέρες είχε πρηστεί στα μάγουλα και κοκκίνιζαν τα αυτιά!!!Αυτό μου το κανει από μωρο όταν έβγαζε δόντια αλλά δεν έδωσα βάση αυτή τη φορά νόμιζα ήταν άρρωστη,ώσπου βουρτσίζοντας τα τα είδα και κατάλαβα.

Μάγκυ να μας ενημερώσεις για ορθοπεδικό τι είπε και για μανούλα φυσικά.

Αι, όλες σας πονηρά μυαλά που ζήτησε ο Τασούλης ένα φιλάκι στο πουλάκι και αρχίσατε τα υπονοούμενα....Γεια σου βρε Ρουλάκι τα παμε εμεις...

Χθες πήραμε το περιβόητο τρένο λοιπόν....Είναι ένα της fisher price το δίνει από 2,5 ετών 30€.Με τηλεχειριστήριο, σταθμό που σταματάει το τρένο, ράγες,αρκετά εντυπωσιακό για δώρο.Οι δικές μου λοιπόν έβλεπαν το μπαμπά να το στήνει,εγώ πήγα σουπερ εντωμεταξυ μέχρι να γίνει η "δουλειά".Χαρά ο άντρας μου που θα έβλεπαν το τρένο να γυρνάει και θα καθόντουσαν λέει να χαζεύουν με τις ώρες και θα τον άφηναν να πιει το καφεδάκι του...Τα κορίτσια φυσικά είχαν άλλα πλάνα.Με το που το έστησε άρχισαν να ξηλώνουν τις ράγες,το σταθμό μέχρι τον οδηγό αποκεφάλισαν....Μάλλον δεν κατάλαβαν το νόημα του παιχνιδιού...για να δουμε σήμερις...αν και δεν εχω τα κουράγια στήσε ξέστηνε καθημερινά...

Να χαίρεστε τα Αντωνάκια και τις Αντωνίες σας...Εμάς γιορτάζει το αμόρε μας στον παιδικό ο "Ντώνης".Χθες πετύχαμε τη δασκάλα τους και μου λεγε οτι η Δημητρα μπαίνει εύκολα στην ομάδα και προσπαθεί να γίνει το επίκεντρο και μάλιστα της έχει κάνει εντύπωση που ξεχωρίζει τους αριθμούς.Λέει ότι στην ηλικία τους συνήθως ξέρουν να λένε τους αριθμούς αλλά όχι όταν δουν πχ το νουμερο 5 να πουν είναι το πέντε.

Η Χρυσάνθη πάλι προσπαθεί να κολλήσει με κάποια παρέα αλλά δε τα καταφέρνει και κάθεται και παίζει μόνη οπότε πάει εκείνη και λέει στα άλλα παιδιά να την παίξουν.Πιστεύω το κάνει επειδή δε μιλάει ακόμα και ίσως νιώθει μειονεκτικά.Μου λέει έχει και 3-4 χρονών στο σταθμό που δε μιλάνε καλά να μην ανησυχούμε.Είναι όμως πολύ αγαπούλας το μωρό μου.Δε φεύγουμε τα μεσημέρια αν δε διπλοφιλήσει και δεν αγκαλιάσει τη δασκάλα της.Ετσι ήταν από μωρό χαδιάρικο βρε παιδί μου.

Η δε Δήμητρα που στο σπίτι δεν κάνει χωρίς αυτήν και την τραβάει σε κάθε σκανδαλιά στο σταθμό ούτε να την κλάσει την παρατάει εκεί που έχει πιο ενδιαφέρουσες παρέες...

Σας χαιρετώ πάω να δω "το σεντόνι" που άπλωσα...από τη χαρά μου βρε με έπιασε πολυλογία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θελω επιδοκιμασια 12.30 κ εγω πολεμαω να σας διαβασω τρεχω τρελα κ διαβαζω τρελα θα σας πω γιατι

Καταρχην τα σημαντικα ορθοπαιδικος ολα καλα λεγεται εξαθρωση η καπως ετσι ειναι κοκαλακι οανω στο κοκαλο δεν επηρεαζει σε κατι αν ομως εμποδισει αφαιρειται με εγχειρηση ρουτινας καθε χρονο ελεγχο αυτα!!!

Ο β σουπερ συνεργασιμος ευτυχως επισης κ ο ορθοπαιδικος ειπε οτι εχει τρελη αναπτυξη

Γιατι διαβαζω τωρα δευτερα εχω συνεντευξη απο τον νεο επιθεωρητη η εγω η μια αλλη κοπελα θα γινουμε υπευθυνη εργου συν 500 ευρω αλλα ποιο πολυ με καιει οτι δε θελω να μην τα καταφερω κ εχω αγχωθει

Τρελα ειμαστε εξισου καλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καπως ετσι κανει κ ο β με τα παιχνιδια καταστροφιξ τον λεω!!!

Σκοπος ειναι να τα χαιρονται κ ας τα κανουν βιδες!

Τωρα για το ζευγαρι ισως ηταν μαλωμενοι η κουρασμενοι ποιος ξερει..

Στον παιδικο σιγα σιγα θα μπει κ η ζουζουνα απλα ειναι πιο χαμηλου προφιλ ετσι ημουν κ εγω μια ζωη δεκα φιλες στο σχολειο τριγυρω μαλωναν πια θα κατσει μαζι μου η ινα μια φιλη μονο παντα ειναι στο παιδι

ξερεις κατι καλυτερα λιγες κ καλες φιλες παντως πιστευω!!!

Μιτσακο αποδραση τριημερου σουπερ!! Κ εγω με πιπιλα ακομα δεν ξεκοψε οριστικα μονο στον υπνο αλλα τη θελει

Πηγα τζαμπο σημερα κολησαμε αστερια που λαμπουν στον τοιχο ενθουσιαστηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω τα παμε στο τηλ... Πολυ στεναχωριεμαι με τον υπνο πολυ ζορι τραβας γαμωτο

Ηρθε κ το στρωμα απογινε το κακο!!

Ρε κοριτσια μονο εγω η αχρηστη δεν καταλαβαινα ποτε εβγαζε δοντι παντως οταν ειχαμε παει οδοντιατρο ειπε τα χει ολα!!!

Στο υψος φουφουκελι μου παλι θα πω οτι ειναι να γινει.. Ακου εγω 1.48 ημουν τριτη δημοτικου στην πεμπτη αδιαθετησα 1.63 κ τελικα τωρα ειμαι 1.68 δεν ψηλωσα αρα πολυ μετα τα 13 αρα παιζουν πολλα ρολο δε σημαινει ψηλο μικρο ψηλο μεγαλο η κοντο θα μεινει κοντο

Ο αντρας μου σαμιαμιδι κ στο λυκειο πηρε σχεδον 20 ποντους κ ειναι κοντα στο 1.88..

Αι να δουμε ο β!!

Κουτουλαω περαστικα φουφουκι μου!

Συμπεθεριτσα τρεχεις μωρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Πώς είστε;Εμείς είμαστε έτοιμες για αναχώρηση και σε 1 ωρίτσα φεύγουμε για το αεροδρόμιο. [smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif] Άντε να δούμε,θα πετάξουμε; :-ss

Άλεξ,συνεχίζονται τα ζόρια με τον ύπνο;Ρε συ και η Αγγελική έχει αρχίσει κάτι κουλά.Άμα έχει κοιμηθεί μεσημέρι,φωνάζει όλη την ώρα για αγκαλιά.Έρχεται για 2 λεπτά στο κρεβάτι μας,ζητάει να την ξαναπάμε στην κούνια της.Γίνεται αυτό το βιολί 3-4 φορές.Εκτός αν δεν έχει κοιμηθεί μεσημέρι.ΤΙ να πω;Εν τω μεταξύ την πρώτη ημέρα που είχε πυρετό και ήταν ανήσυχη,την έπαιρνα στο κρεβάτι μας για να την παρακολουθώ τη νύχτα και δεν ήθελε να κάτσει.Ανάποδο παιδί.Ξέρεις τι;Το θέμα είναι ότι έχεις βγάλει τα κάγκελα και μπορεί και σηκώνεται.Εμένα μου το έκανε αυτό στην Αθήνα.Γι'αυτό της έδινα ένα βιβλιαράκι στο κρεβάτι,της έβαλα και κανα δυο φορές τις φωνές και σταμάτησε.Το έχεις δοκιμάσει να της δώσεις κανα βιβλίο και καλά για να διαβάζει;

Μαράκι,και χυμό να στύψω με τα φρούτα δεν τα πάνε τόσο καλά.Με τις μέρες τους.Ευτυχώς τέλος ο πυρετός.Βήχας μας έχει μείνει και μιξούλες.Αχ,και πάνω που έλεγα ότι μέχρι τώρα μας έχει πάει καλά και δεν έχουμε αρρωστήσει.Μεγεια και το τρενάκι σας.Πολύ γέλασα με την αντίδραση των κοριτσιών. :lol::lol::lol: Μέχρι και αποκεφαλισμό είχαμε ε; :lol::lol::lol: Παρόλο που είναι δίδυμες είναι τόσο διαφορετικές.

Μαγδούλα καλή επιτυχία στη συνέντευξη.Τα αποτελέσματα βγαίνουν επιτόπου;Να μας πεις.Δε χρειάζεται βρε να αγχώνεσαι.Γιατί όμως εγώ νομίζω ότι εσένα θα επιλέξουν; ;)

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...