Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Γεια σας φιλεναδες!!!!Χρονια Πολλα σε ολεςς σας και στις οικογενειες σας!!!Χρονια πολλα σε ολυς τους εορταζοντες αν ειχτα και βασικα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σταφανακο!!!!!!Μιτσι μου να τον χαιρεστε!!!!

Λυπαμαι που χαθηκα αλλα περασα μια τραγικη εβδομαδα απο αποψη δουλειας!!Στην γενικη εφημερια των Χριστουγεννων φτυσαμε αιμα!!!!Τοσα χρονια κανω εφημεριες,,,τετοιο πραμα!!!!!Θα ηλθαν ισα με 10 εμφραγματα και αλλα τοσα πνευμονικα οιδηματα!!!!Ψηθηκα στις στεφανιογραφιες!!!!Αλλα και τις αλλες μερες λιωσαμε αφου ελειπαν οι μισοι με αδεια και καταλαβαινετε!!!Φυσικα αρρωστησα κιολας αφου εξαντληθηκα,αυτη τη φορα βρογχιτιδα και ημουν με τις μασκες και εφημεριες συνεχεια!!!!Ευτυχως ηρεμησαμε,απο εχθες αδειευω και ειμαστε στα πεθερικα μου [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Ας σας πω τα νεα μου απο την αρχη ομως γιατι εχω και πολλα....

Την Παραμονη των Χριστουγεννων φευγω καα τις 12 απο τη δουλεια και πηγα ηρα και την αδελφη μου,πηραμε τα τεκνα μας και πηγαμε για τα καλαντα :D Μιλαμε ελιωσα απο τη συγκινηση,δεν ηξερα ποιο να πρωτοκαμαρωσω!!!Αλλα κατα γενικη ομολογια ,ο μικρος τυμπανιστης φετος εδωσε ρεσιταλ!!!

Μετα παω κομμωτηριο,τι το ηθελα????Εζησα τη φρικη!!!!Εκει που μου εκανε η κοπελα πιστολακι,εισβαλει μεσα ενας τρελλος με κατσαβιδι :o:o:o χεστηκαμε πανω μας,ευτυχως ο αντρας της ηταν ψυχραιμος,εμεις με τροπο καταφεραμε να ξεφυγουμε και να κλειδθουμε στην τουαλετα και πηρα τηλ το γαμπρο μου,οποτε σε 2λ ηλθε η ΔΙΑΣ και σωθηκαμε!!!!Κοριτσια δεν εχω λογια για αυτο που περασαμε!!!!

Για να ξεπερασω το σοκ πηγαμε με τις κολλητες για το καθιερωμενο ποτο των Χριστουγεννων και μετα πηγαμε με την αδελφη μου ολοι στο πατρικο μου!!!Φαγαμε,χορεψαμε...στο μεταξυ ειχα αφησει απο νωρις τα δωρα στο μπαλκονι ,οποτε σε καπιοα φαση παει η αδελφη μου βαραει την μπαλκονοπορτα και φωναζει¨ΧΟΧΟΧΟ!!!" :lol::lol::lol::lol: Μιλαμε εγινε χαμος,ενθουσιαστηκαν!!!Ανοιξαμε και τα δωρα και μετα εμεις φυγαμε γιατι επρεπε να κοιμηθουμε για την αλλη μερα που εφημερευαμε.Αν και οταν γυρισαμε στο πατρικο μου,μας φωναζει ο γειτονας να παμε για κρασακι σε αυτους,γιατι και αυτοι ηταν μονοι ,οποτε πηγαμε και εκει για ενα ποτακι ;)

Ανημερα σας περιεγραψα ηδη τη φρικη που εζησα!!!Ασε που σε καποια,περνω τη μανα μου να δω πως ξημερωσαν και με εκανε κομματια!!!!Μου ειπε οτι η μικρη ξυπνησε τη νυχτα και μας εψαχνε,εκλαγε απαρηγορητη,φωναζε"μανουλα μου,σε αγαπω,θελω κοντα σου!!!ελα παρε με" :cry::cry::cry: Πρωτη φορα κανει κατι τετοιο,στεναχωρεθηκε που εμεινε μονη της ενω ειμασταν ολοι μαζΙ!!!

Δεν προκειτε να την αφησω καθολου αυτη την εβδομαδα!!!Απο εχθες ειμαστε αυτοκολλητες!!!Κοιμομαστε μαζι και ολη μερα φιλιομαστε :x:x:x:x

Εχθες πεταξαμε με διασημη παρεα!!!Σας γραφω λεπτομεριες στην ομαδα ;) Μας περιμεναν γιαγια-παππους στο αεροδρομιο!!!Χαμος εγινε!!!Σημερα ηλθε η νονα μας και οι αλλοι μας κουμπαροι για καφε!!!Η νονα μας εφερε μποτες UGG και barbie!!!H κουμπαρα μια κουκλα που μιλαει!!!Δωσαμε και εμεις τα δωρακια μας!!!

Μονο που εχει κωλοκαιρο!!!Ελπιζω μην συνεχιστει ετσι γιατι εχουμε μεγαλα σχεδια :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ας σχολιασω και μεσα στις ακρες....

Μαρακι,επιστρεψατε στη βαση σας!!Μπραβο που ξεσκασατε,ελπιζω να μας κανει και μας ο καιρος το χατηρι!!!Πως τα πηγαν με τον Billy? :lol::lol::lol::lol::lol: Τα καλαντα τα ειπαν?

Φουφουκα,ελπιζω να εισαστε καλυτερα!!!Ηλθε και ο αντρουλης σου λογικα!!Θα πατε Καρδιτσα τελικα?Μεγαλη κακοκαιρια ειδα,τους επνιξε τους ανθρωπους!!!

Μαγδουλα,εραστικα και σε εσας και καλη ξεκουραση αυτες τις μερες!!!Το χανετε το κορμι πατριωτη....γραφω λεπτομεριες στην ομαδα ;):lol::lol::lol::lol:

Αλεξ,καλα το κοριτσι μας?Δεν την αφηνες να κλαψει λιγο ακομα να σας κανουν και καμια δωροεπιταγη :lol::lol::lol::lol: Ρε τι καταπληκτικες κατασκευες με τσοχα κανετε με την Κων!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αριακι ,χρονια πολλα και σε εσας,οποτε μπορεις περιμενουμε νεα σας :-*:-*:-*

Ρουλακι,το πηρα το μηνυμα αλλα δεν προλαβαινα να απαντησω :oops::oops::oops: Τις ευχες μας και σε εσας!!!Ποιος το ματιασε το παιδι μας και ταλαιπωρειτε ετσι φετος???Αντε του χρονου σκορδα...Θα σου σειλω μην να δω που εισαστε,μηπως καικαταφερουμε να τα πουμε αν ανεβειτε προς Αθηνα και κανετε καμια σταση :idea::idea:

Μιτσακο,δεν πηρα το μαιλ σου :?

Φωτεινουλα,χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!!Μανα κουραγιο!!!Κρατα γερα!!!Και βαλε μπρος για 3ο τωρα γιατι αυτα τα μικρα τερατακια θα σε κανουν να αλλξεις γνωμη :lol::lol::lol:

Φιλια και στις απουσες :-*:-*:-*:-* Βικυ,Σταυρουλα,Ελενα!!!!

Συνεχιζω στην ομαδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα εγραψα κ στην ομαδουλα μας γνωμη..

Περαστικα η νεα χρονια να σε βρει με αλλο ενα μωρο χωρις αρρωστιες ασε κ καμια καλε...

Καλα για τον κατσαβιδακια φρικαρα μιλαμε!!!

Μεγεια τα δωρακια κ μας παπουτσακια πηρε η νονουλα μας

Αυριο γιορταζει το αγγελουδι να δω παλι που θα βαλω κ αλλα δωρα καλε εχει κανει καταληψη κ στην ντουλαπα μου ο σπορος για τα παιχνιδια παλι ο αντρας μου ειπε να φτιαξουμε τη νεα χρονια κ αλλο υπνοδωματιο κ να κανουμε ανακαινηση θα δουμε το σπιτι ειναι δεκα ετων δεν ξερω ακομα θα δουμε...

Αλεξ ενταξει τα χειλακια μωρε μου...

Εγω απο νεα χαλαρα αλλα εχω πολλα κεφια γενικα αυτο το καιρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο βασιλης παλι οσο περναει ο καιρος γινεται αντρακι σωστο το καλυτερο μου φιλαρακι

Βοηθαει πολυ στο σπιτι στη βολτα καταργησαμε το καροτσι γενικα νομιζω οτι τωρα πια εχω

Εναν ανθρωπακο με αποψη χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακο να χαιρεσαι το στεφανακο γιορταζε μαζι με τον κολητο μου ηθελα να σε παρω αλλα ξεχαστηκα

Ουτε εγω πηρα μειλ σνιφ!!!

Φουφουκακο ηρθε ο αντρουλης θα κατσετε πολυ;;ρουλακι πως παει ο τασουλακος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά!!!!!!!!!!!Ναι!!!!!!!!!Κατάφερα να κάνω ποδαρικό στο θέμα μας!!!!χο χο χο

Μάγκυ μου να χαίρεσαι το Βασιλάκη σου υγεία και ευτυχία στο σπιτικό σας....

Όλα καλά εμείς δε σας γράφω πολλά γιατί έχω τη Δήμητρα αγουροξυπνημένη δίπλα μου και περιμένουμε και τους από κάτω με το μωρό για καφέ γνωριμίας....

Φιλιά σε όλες καλή χρονιά να χαίρεστε τους εορτάζοντες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρόνια κοριτσαρες!!Μαρακι πάλι καλα που έκανες εσύ ποδαρικό μιας και είσαι η πιο τακτικ,μπας και στρωσουμε και οι υπόλοιπες!!!!

Βαιλη και Βίκυ χρόνια πολλα!!!

Εγώ χαλια από εχθες άρχισαν τα προεόρτια και από το μεσημερ πυρετό και γαστρεντερίτιδα!!!!!Κάποιος με καταράστηκε πια.....

Σας φιλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω βρε Χαρουλίτα περαστικά σου....Χριστουγεννιάτικο με τις κωλοιώσεις...Μόλις έφυγε το μωρό από κάτω.Αχ τι κουκλί...Ένα θα σας πώ οι δικές μου του έφερναν όλα τα παιχνίδια τους,τη χαίδευαν στο κεφαλάκι και στο τέλος την έβαλαν και στο καρότσι της κούκλας τους και την πηγαινόφερναν στη κουζίνα και στο δωμάτιο τους.Είναι 8 μηνών...Ζάχαρη περάσαμε με τις babysitter εν δράση...χα χα..

Ο άντρας μου δε όλο γλύκες και παιχνιδάκια με το μωρό....Αμ θα αρχίσω εγώ τα ξεμοναχιάσματα μου φαίνεται και άμα κάτσει έκατσε...χα χα...Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια με πολυ αγαπη ηρεμια κ αισιοδοξια σε ολες μας!!!!

λογικο να μη πολυμπαινουμε τετοιες γιορτινες μερες,ασε κ το εορταστικο δε παλευεται,κανεις γιορτες στο μαγαζι με τους πελατες!!!

χαρα δεν εχω λογια για το περιστατικο στο κομμωτηριο,απροβλεπτα γεγονοτα!!!!καλε τι τελεια με τα τριγωνακια τους!!!

μαγδα περαστικα στο βασιλακη σου να το χαιρεστε στον αντρουλη σας!

φωτεινη εννοειται πως γιαυτο αξιζει το κοπο να κανουμε κ 2ο! για να δουμε αλλη μια νεα ζωη με τα δικα της χαρισματα! να ζησουνε!

αλεξανδρα κ εμεις πηξγαμε golden με το συζυγο κ το στεφ ,ηρθαν μολις σχολασα κ πηγαμε!!!

κοριτσια,τι θα κανω,δεν εχει πολλα παιδακια στο κοινωνικο μας περιγυρο,κ ετσι οταν ηταν στις δραστηριοτητες στο γκολντεν μερ τα 2χρονα εκανε ολο ζαβολιες κ γελαγε κ μαλιστα το ελεγ娨γελαω μαμακᨨ!!!!αντιθετως με τα 5χρονα κ βαλε καθεται σουζα,ειναι θεμα μεγεθους γι αυτον!!!

φουφουκα ετσι σε θελω περιποιημενη,κ εγω εκανα νυχια,απλα επειδη το ειχα σε πακετο απο αλλη φορα,κ ο αντρας μου μου λεει οτι οσο ροκ κ να εισαι σιγα σιγα κανε κ τα γυναικουλιστικα σου!!!δε το νηστευω καλε το παιδι.

ο αντρας μου ειναι 28 οπως κ εγω,δε μοιαζει πολυ με το στεφ??? τι λετε?

κ ηφωτο με το χαρτι υγειας ειναι τρομακτικη κ αστεια μαζι!!!!παιζαμε με το στεφ!!!

ειλικρινα δε ξερω τι στο καλο κανω λαθος κλ δε στελνω ενα ομαδικο μειλ....στελνω μεσω μσν,δε ξερω αν παιζερι ρολο.οσες πηρατε τις φωτο μου στειλτε τες αν δε βαριεστε κ στη χαρα φουφου μαγδα....πληζ!!!

μηπως μεσω μσν στελνει μονο σε οσες εχουν hotmail h windowslive? τι ναπω??ειμαι περιπτωση...

παω να ντυθω για ρεμπεταδικο,κ να αφησω το στεφ κατω....

εκανε κ κατι διαρροιες απο χτες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια!!!!ευχομαι φετος να είναι μια υπεροχη χρονια για ολους!!!πως τα περασατε Πρωτοχρονια;εμεις αλλαξαμε τον χρονο σπιτι τα 3 μας!!βαλαμε μουσικουλα,χορεψαμε,ψησαμε κ ηπιαμε τα κρασακια μας στο τζακι…τι άλλο θελαμε!!η Κωνσταντινα κρατηθηκε κ υποδεχτηκαμε τον νέο χρονο!!το πρωι σηκωθηκαμε ,ο Αι Βασιλης ειχε γεμισει την καλτσα της Κωνσταντινας με γλυφιτζουρακια κ σοκολατακια,κοψαμε την βασιλοπιτα μας ,εγω ημουν η τυχερη κ κερδισα το φλουρι!!!!πηγαμε στους γονεις μου για φαγητο κ κατσαμε ολη μερα,φαι,γλυκα,τζακι….τελεια!!!φυγαμε το βραδυ κ πηγαμε σε ένα φιλικο ζευγαρι ,η Κωνσταντινα κοιμηθηκε 1.30 ωριτσα στο αμαξι κ γεμισε μπαταριες κ λυσαξε μαζι με τα αλλα παιδακια!!παλι 12+ κοιμηθηκε.εν τω μεταξυ δεν σας ειπα…πηρε κ από έναν πιτσιρικο μια χαρτοπετσετα με το τηλ του!!χαχα οι μπαμπαδες όπως καταλαβαινεται εκαναν σαχλαμαρες!!!αλλα να μην φοβαται ο γαμπρουλης μου,φροντισε ο μπαμπας μας κ εβαλε τα πραγματα στη θεση τους!!!χαχα

απο σημερα ειπα να επιστρεψουμε παλι στο προγραμμα μας!!αποτοξινωση από τα κρεατα κ τα γλυκα και υπνος σε λογικες ωρες οσο γινεται…

Χαρουλιτα περαστικα!!καλε τι σκηνικο αυτό στο κομμωτηριο;;;α πα πα!!!με γεια τα δωρακια σας!!!και καλες βολτες!!!!

Μαγδουλα μου να χαιρεσαι το αγορακι σου!!!χθες εμεινα από μπαταρια στον Καλαμο κ δεν ειχα καθολου κινητο μεχρι αργα το βραδυ που επιστρεψαμε σπιτι.

Μαρακι εκανες ποδαρικο ε;μπραβο μπραβο και του χρονου!!!οι φωτο είναι τελειες!!φαινεται ότι περασατε τελεια!!!κ με το μωρακι οι δικες σου φοβερες!!προτεινω να κανετε πιο συχνες συνατντησεις να συνηθιζει κ ο συζυγος…χαχα!!!

Μιτση πως είναι ο Στεφανακος;για τα παιδακια που λες κ εμενα που την παω σε παιδικη χαρα κ εχουμε κ φιλους με παιδακια αμα τα πιασει θα κανουν κ κανενα καυγαδακι για κανενα παιχνιδι.

το απογευμα θα παμε να κανει ποδαρικο το κοριτσι μου στους παππουδες!!φιλακια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν ήταν τα τελειότερα σας Χριστούγεννα;;;Με τα μωράκια μας αγκαλίτσα να καταλαβαίνουν και να μιλάνε!!!!Πέρασα υπέροχα ειλικρινά αν και ακόμα εμείς είμαστε σε mood διακοπών αφού πάω δουλειά Δευτέρα και τα κορίτσια σκολείο επίσης....

Μη λέτε λοιπόν για πρόγραμμα και μαγειρέματα να απολαύσουμε λίγο ακόμα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ καλε τι επαθε το μαμυ κ μου χουν βγει τα ματια με τη νεα χρονια αποσυντονιστηκε??

ευχαριστω ολες για τις ευχουλες σας υγεια χαρα ευτυχια πολλα μωρα κ ολα τα καλα του κοσμου ευχομαι!!!

συμπεθερουλα μου περαστικα καλε καποιος σε ματιαζει δεν εξηγειται να αρρωσταινεις διαρκως φτου φτου μαγια ξορκια που λεει κ ο πεθερος χαχαχαχα

μιτσακο μου ακομα να παρω ρε φωτο μια φιλια πηρα αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω να στειλω κατι πισω??

μαρακι η φωτο δεν παιζονται πηραμε μια γευση ποσο ομορφα περασατε οι κορες το ζευγος το backround ολα φανταστικα καλα ειναι κουκλιτσες αοιθανες εχω αδυναμια στον ξανθοψιρα σου δεν στο κρυβω οχι οτι η αλλη παει πισω στο χω ξαναπει δεν μοιαζουν καν σαν αδερφια οχι σαν διδυμουλες...

η καθε μια με δικο της μοναδικο στυλ ειναι απλα υπεροχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρουλα τα παμε κ πριβε πολυ το ευχαριστηθηκα εκεινο το τσαταρισμα καιρο ειχα να τσαταρω..κ εμενα το ζουζουνι παιδια στην αλλαγη της χρονια αντεξε βεβαια για μεσημερι ειχε κοιμηθει 3 ωρες !!!!πηρε πολλα πολλα δωρα ρουχα παιχνιδια λεφτα χαμος!!!

περασαμε ομορφα μια στα πεθερονια μια σε μας ψησιματα μια στης ινας πολυ ομορφα!!

τσουπρες πηζω στη δουλεια ειπα θα μπω για 10 λεπτα κ ακομα μουρμουραω παω να φυγω εις αυριο τα υπολοιπα..

θα σας στειλω κ εγω φωτο!!!

post-11862-13873939955945_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου κι ελεγα θα χετε μπει κ θα χω χασει παλι επεισοδια αλλα ερημια στο παρεακι μας..

δεν εχω πολυ ορεξη εγινε κατι κ με εχει στεναχωρησει ελπιζω να λυθει συντομα δεν λεω περισσοτερα γιατι δεν ειναι δικο μου αλλα καποιου προσωπου της οικογενειας μου οποτε πρεπει να το κρατησω μυστικο παντως μου εχει χαλασει πολυ την ψυχολογια..

κατα τα αλλα δουλειτσα κ δουλειτσες..

μιτσακο εχεις απιστευτο στυλακι σε θυμαμαι κ απο παλιες φωτο.

οσο για το υπεροχο μαλλι σου βλεπω το κονομησε κ ο γιοκας σουπερ!!!!κουκλι σκετο ειδικα εκει που στε μαζι φανταστικη φωτο εμενα γαμωτο εχει ωραιο σπαστο μαλλι ο αντρας μου αλλα ο ξανθοψιρας πηρε δυστυχως το δικο μου το ισιο.σνιφ!!!

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Πραγματικα τι φρικη ειναι η εμφανιση του μαμμυ με εχει νευριασει τελειως!!!!Λετε να το γρουσουζεψε το 2013???Τεσπα!!!

Συμπεθερουλα,και εγω μπαινω και ιαβαζω καθε μερα με την ελπιδα να μαζευτουν και να τα σχολιασω ολα μαζι αλλα τζιφος!!!Βεβαια μερες που ειναι ολοι ειναι οικογενειακα ακομα!!!Αλλωστε 2 μερες μεινανε και τα κεφαλια μεσα!!!

Το καψατε προς τιμην του γαμπρουλη,ε?Μπραβο το αγορι μου του αξιζει!!

Ελπιζω οτι σε στεναχωρεσε να λυθει γρηγορα!!!

Μαρακι,τελειες οι φωτο!!!!Οντως η πιο ομορφη πρωτοχρονια μου,γιατι τα χριστουγεννα....ουτε που θελω να τα θυμαμαι!!!!Ουτε να βγω ηθελα ουτε τπτ,μου εφτανε αυτη η οικογενειακη θαλπωρη!!!Εμενα απο μικρη αυτο μου ελειπε γιατι τετοιες μερες οι δικοι μου ειχαν πολυ δουλεια και μας στελνανε στη γιαγια στο χωριο και μου λειπανε πολυυυυ!!!!!!

Φετος ομως στην αλλαγη του χρονου καναμε τρελλο κεφι,η μικρη τραγουδουσε το μηλο μου κοκκοινι και εγω με την πεθερα μου χορευαμε!!!!

Ευχαριστω για τις πληροφοριες ,αν και περιριστηκαμε στο θεατρο!!!

Αντε σε βλεπω για φουσκοκοιλιτσα τωρα το '13,μετα το κολλητηληκια με τους απο κατω!!!!

Μιτσακο,τις πηρα τις φωτο!!!Νομιζω οτι εχει και απο τις 2 ο Στεφανακος!!!

Αυτο που λες παντως το κανει και η δικια μου και ας εχεουμε πολλα παιδακια στο περιβαλλον μας!!!Με τις διαρροιες οΚ τωρα?

Αλεξ,ωραια τα πεασατε και εσεις!!!Τα ειπαμε και στο τσατ εμεις!!!Αρχισες κιολας διαιτα????Πες οχι,πεσ οχι!!!!!!

Οι αλλες που χαθηκατε καλε!!!!!!Ουτε για Χρονια Πολλα δεν μπαινετε???

Φουφουκι,και εσυ Βρουτε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναποδα σημερα!!!Ας σας πω και τα νεα μας τωρα!!!

Παραμονη ξυπνησαμε απο τις 7:30 απο τα παιδακια πο λεγανε τα καλαντα,εκει που κοιμομασταν αγκαλιτσα ακουει τα καλαντα και ξυπναει λες και της πατησαν κουμπι,μου λεει:"μαμα παμε κατω ,ηλθαν τα παιτακια" !!!!!Μιλαμε καθε φορα που ερχοταν παιδακια,επαιρνε και αυτη το τριγωνακι της και να το λεει ολο το τραγουδακι και πιο δυνατα!!!!Κοντεψα να τα μπηξω η μανα!!!Μετα πηγαμε μαζι στη γειτονια και μετα με τους παππουδες στα σογια!!Δεν κλλουσε πουθενα!!!Η σοδεια τη δικαιωσε!!!!300 ευρα ,δωρα παιχνιδια και 1 λιρα απο τον παππου!!!!!

Εγω πηγα για μαλλι και νυχια,,,τρομαρα μου!!!!Ετοιμαζουν για εξοδους η κυρια,που να ξερα οτι απο τα ξημερωματα θα αρχιζαν τα οργανα!!!!Τεσπα το πρωι ανημερα εκανα κουραγιο και πηγαμε εκκλησια και μετα στον θειο για φαγητο,βεβαια μεχρι τοτε ειχα απλα πονο στο στομαχικαι ναυτια,αλλα δεν εφαγα τπτ.Μολις γυρισαμε σπιτι ομως,πυρετο,εμμετους,διαρροιες!!!

Οποτε για 2 μερες ημουν εσωκλειστη και σε καραντινα ,δεν ειδα και τους κουνπαρους μου ξανα που ειχαμε κανονισει να βγουμε και στεναχωρεθηκα!!!!

Εχθες πηγαμε το πρωι Αθηνα στον 'Μαικ το φασολακη'!!!Η μικρη τρελλαθηκε,βεβαια σαν παρασαση δεν λεει πολλα νομιζω οτι ειναι αποκλειστικα για παιδια της δικης μας ηλικιας,τα μεγαλυτερα δεν εχουν να κερδισουν τπτ!!!Ηδικια μου βεβαια ολη την ωρα παλαμακια και χορο!!!Μετα πηραμε αι αυτογραφο απο τη Βανεσσα Αδαμοπουλου και δεν το αφηνει απο τα χερια της!!!Μας βλεπω του χρονου να παμε να παιρνουμε απο το Ρουβα!!!!Αφου μιλαμε με αυτο κιομαται!!!

Μετα πηγαμε για φαγητο και για ψωνια με τη θεια!!!!!!Θελαμε να αμε στο Ζαππειο αλλα ειχε περασει η ωρα και ειχε κουραστει,οποτε γυρισαμε!!

Σημερα ολη μερα βολτες παλι!!!Τις μερες που μας μεινανε δεν προκειτε να βαλουμε κωλο κατω!!!!

Απο Δευτερα δουλεια......ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩ!!!!ΘΑ ΚΛΑΨΩΩΩΩΩ!!!!!

Τα υπολοιπα νεα στην ομαδα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!τι κανετε κοριτσακια;αυριο επισημως τελειωνουν κ οι γιορτες!!κλαψ κλαψ!!θα ξεστολισουμε κ παλι επιστροφη στην καθημερινοτητα!!νεα ιδιατερα δεν εχουμε ,προσπαθω να βαλω σε μια ταξη την Κωνσταντινα να κοιμαται κ δεν τα καταφερνω…εν τω μεταξυ συνεχεια την βρισκω χεσμενη εδώ κ ωρα κ δεν μιλαει να την αλλαξω..την πειρνω με το καλο,την μαλωσα ..τιποτα!!δεν νομιζω ότι θα κοψει ποτε την πανα.. καλε εχει δει κανενας το μαμυ να το φτιαξει ή θα βγαλουμε τα ματια μας;;

Μαρακι εμεις ειμαστε σε μονιμες διακοπες οποτε γι αυτό μπηκαμε σε προγραμμα(λεμε τωρα…)εσεις που δουλευετε κ πατε σχολεια απολαυστε ακομα!!!

Μαγδουλι οντως ωραιο τσατ καναμε!!χαχα σημερα δεν δουλευεις καλο μου;με γεια τα δωρακια του Βασιλακη!!μια χαρα κ το ισιο μαλλι καλε..ελπιζω να πανε όλα καλα με το θεμα που σε απασχολει!!

Χαρουλιτα ρε με εχεις μπερδεψει..που μενετε τωρα;Κορινθο ή Αθηνα;;διαιτα;;ποια διαιτα;;τρωω βασιλοπιτα,εφτιαξα μηλοπιτα,πηγαμε σινεμα να ένα κουτι ποπ κορν..να δω ποτε θα βαλψ φρενο!!!τα της Πρωτοχρονιας τα ειπαμε κ στο τσατ,στο θεατρο δηλ καθονταν τα διχρονα;

Μιτση κουκλι ο Στεφανακος,εχει κατι εξωτικο!!δεν ξερω αν μοιαζει με τον μπαμπα.μια χαρα μοντελακι εισαι!!κ το μαλλι πολύ ωραιο,το πηρε κ ο μικρος ε;

Αντε σας φιλω γιατι με τραβαει!!!αα σας ειπα που παει στο δωματιο της κ μας κλεινει κ την πορτα στα μουτρα;;στην εφηβεια τι θα κανει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.......καλημερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

ΦΩΤΕΙΝΗΗΗΗΗΗ,Μ'ΑΚΟΥΣ???? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α!!!!

Να σε χαιρονται και να τους χαιρεσαι κοριτσαρα!!!

Μπες να μας πεις τα νεα σας ,μας λειπεις πολυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αχ!!!Τελευταια μερα ,απο αυριο ξανα τα κεφαλια μεσα!!!Σημερα στις 9 πεταμε απο Αθηνα.Αλεξ μου,εμεις Κοινθια μενουμε για την ακριβεια κοντα στο Κιατο,για βολτες ανεβαιμουμε Αθηνα ;)

Εχθες το μεσημερι πηγαμε με φιλους για φαγητο και καφεδακι και η Μιμη με τους παππουδες στο κτημα να μαζεψουν πορτοκαλια,εφαγε 4 στ τσακα τσακα απο το δεντρο!!!Καλα ηταν αλλα τελειωσε!!!

Και του χρονου με υγεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και του χρόνου κοριτσάκια,μόλις ξεστολίσαμε βάλαμε ηλεκτρική όλα θυμίζουν άδειο τοπίο...λυγμ λυγμ πάνε και οι γιορτές,αύριο να δω ποιος ξυπνάει στις 07,00 ντύνει ταίζει κατεβάζει 2 μωρά που τσιρίζουν και πάει και δουλειά....

Μίλησα με Φωτεινή το πρωί δεν ανοίγει καν το pc γιατί ο Αλεξανδρούκος κάνει τα καλά των δικών μας και τρέχει να δει βιντεάκια.Καλά είναι,η μπέμπα μεγαλώνει κουτσομπολί μεγάλο λέει.

Πήγαμε παιδότοπο σήμερα και μετά κινέζικο,την έχουμε καταβρεί με το συμμαθητή μας και τους γονείς του κολλήσαμε σαν παρέα.Το απόγευμα θα πάμε να χαιρετήσουμε και την αδερφή μου που φεύγει...Μας έφερε το αμόρε όπως σας είπα,πολύ καλό παιδί φαίνεται και από δεμένη οικογένεια.Η αλήθεια περίμενα να φέρει κανέναν με μολότωφ που θα μιλάει για την ΚΝΕ συνέχεια αλλά έπεσα έξω...Δεν πολυταιριάζουν στα μυαλά αλλά αφού αυτοί τα βρίσκουν εμεις περισσεύουμε.Του ρίχνει και 5 χρόνια η τεκνατζού!!!χα χα.Η Δήμητρα τους φωνάζει τειο και τεια πολύ γέλιο.Έχει λύσει η γλώσσα της πια και λέει πολλά λογάκια.Η Χρυσάνθη πάλι τίποτα,ακαταλαβίστικα.Αχ τι ωραία που περάσαμε 2 βδομάδες λείπω από τη δουλειά,για να συνεφέρω το χάος θα κάνω να μπω μια βδομάδα στο mammy μου φαίνεται...

Μάγκυ μου ελπίζω να λύνεται ότι συνέβει με το συγγενικό σας πρόσωπο και να μη μου στεναχωριέσαι άλλο.Αστε εδώ σκοτώθηκε ένα παληκαράκι χθες 19 χρονών από γνωστή οικογένεια με φρικτό τρόπο.Σοκαριστήκαμε όλοι.Ελυξαν άδοξα οι γιορτινές μέρες για τη Ρόδο.

Χαρουλίτα ωραία περάσατε αν εξαιρέσεις την κωλοίωση.Και οι γονείς σου γιατροί είναι;Η Μιμίκα με τα κάλαντα δεν έχω λόγια,κορυφή!!!Τώρα θα περιμένουμε το Πάσχα να ξαναχαλαρώσουμε και αργεί το άτιμο....Λέμε αν είμαστε καλά να πάμε Βόλο οικογενειακώς θα μένει η αδερφή μου εκεί με το παιδί σκέφτεται να μετακομίσει εκεί αφού η δουλειά της δεν έχει έδρα είναι μια εδώ μια Κεφαλλονιά μια Ροδόπη.Μια τοπική εταιρία θα κάνει δρομολόγια Αγχίαλο-Ρόδο και αν βολέψει θα πάμε εκεί.Υγεία πάνω από όλα γιατί έχει φοβηθεί το μάτι μου.

Αλεξανδρουλίτα οι διακοπές συνεχίζονται ε;;;Αχ σε ζηλεύω αν και αυτές τις μέρες κουράστηκα ολημερίς και οληνυχτίς με τα κορίτσια που είπα δε θα ξαναμουρμουρήσω στη δουλειά.Εκεί τουλάχιστον κάθομαι και ένα 8ωρο σε καρέκλα,σπίτι δε με αφήνουν στιγμή.Πότε θα σταματήσει αυτή η μαμακίαση να ξερα...Όσο για το χαλινάρι στο φαί μικροί μεγάλοι να δω πως θα συμμαζευτούμε....Τα μικρά θα κάνουν να δουν σοκολάτα ως το Πάσχα!!!χα χα

Δήμητρα όντως στο πα και γω στο mail ο γιος σου έχει κάτι εξωτικό στα μάτια,ινδικό -ασιατικό.Τρέλλα το μαλλάκι του.Εμάς τώρα έχουν αρχίσει και μακραίνουν και είναι άλλα ντάλλων.Χθες πήρα από Jumbo (που παρεπιμπτόντως ξεκίνησε να βγάζει αποκριάτικα) λαστιχάκια ψιλά ψιλά για να τους κάνω κοτσίδια.Τρελαίνονται αλλά δε πιάνονται καλά.Κάνω διάσπαρτα φοινικάκια,βάζουμε και κολώνια ακούνητες κάθονται στην περιποίηση της μαμάς.

Αντε ποια θα κάνει ποδαρικό στην εγκυμοσύνη;;;;;Θέλω να γεμίσουμε φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!Μη το χαλάσουμε βρε κορίτσια το παρεάκι,ωραία είναι ε;Εστω οι 4 βασικές ας μείνουμε.Εγώ γράφω και στις μανούλες με μεγαλύτερα παιδάκια αλλά όσο να ναι δεν έχουμε το δέσιμο ή δε γνωριζόμαστε ακόμα τόσο καλά όσο εμείς.

Πω πω πόσα έγραψα......Να χαίρεστε τους εορτάζοντες σας σήμερα και αύριο και πάντα υγεία σε όλους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και χαρα σας!!!τι κανετε;τι παλιοκαιρος σημερα;ειπαμε να παμε παραλιακα να δουμε τον Αγιασμο των υδατων να κανουμε κ καμια βολτα και μας επιασε βροχη,αερας...χαμος!!ξεχασα να παρω κ ομπρελα...τελικα κατσαμε οσο αντεξαμε ,πηραμε Αγιασμο κ καθισα εγω με την μικρη στο αμαξι να μην κρυωνει ,αν κ την ειχα ντυμενη πολυ καλα κ ο μπαμπας μας ειδε κ που βουτηξαν στην θαλασσα.δεν επεφτα που να με πληρωναν!!!

Χαρουλιτα επιστρεψατε σημερα σπιτακι σας!!!ολα τα ωραια τελειωνουν καποια στιγμη!!!

Μαρακι ξεστολισες κιολας;;εγω λεω αυριο.μια χαρα κ ο γαμπρος ε;αφου εγκρινουν κ οι κορες!!!η αδερφη σου τελικα βρηκε αλλου δουλεια;αμα ξαναμιλησεις με Φωτεινη να της πεις τα χρονια μας πολλα μιας κ δεν μπαινει.

αντε σας φιλω!!!καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και Καλή Χρονιά να έχουμε, να είμαστε γερές να μεγαλώσουμε τα παιδάκια μας!!!!Συγνώμη που χάθηκα, αλλα δεν ερχομουν στο γραφειο και στο σπιτι εχω το φοιτητη που ολη την ωρα διαβαζει και κανει εργασιες κι ειμαι συνεχεια με τον Τασουλάκο, εχουμε γινει αυτοκολλητα!!!Μονο το Σαββατο πριν την Πρωτοχρονια, πηγαμε εξω για φαγητο και μετα σε κατι καινουργια μπουζουκια που ανοιξαν εδώ κι εγινε χαμος, 7 το πρωι πηγαμε σπιτι και μετα να τρεχω την άλλη μερα –δηλαδη την ιδια ημερα- αυπνη σχεδον για να κανω τις αλλαγες του Τασουλη στην πεθερα μου, ευτυχως το μεσημερι το επιασε το νοημα και κοιμηθηκαμε ολοι μαζι κανενα τετραωρο!!!Παραμονή Πρωτοχρονιας ανεβηκαμε τελικα Αθηνα στους δικους μου, πηγαμε όμως πρωτα από τα Mc Arthur και ειδε τον Αι-Βασιλη και πηγε και του εδωσε την πιπιλα του μονος του και παει πια η πιπιλα!!!Χωρις κλαμματα και γκρινιες, τον ειχαμε προετοιμασει βεβαια να του την δωσει κι αυτος θα του φερει ένα κοκκινο mcquin!!!Ειχε μεινει με το στομα ορθανοικτο με τον Αι-Βασιλη, αφου ελεγα δεν ηταν να εχω ένα πιατο με φαι να τον ταιζω, γιατι μου κανει νερα τελετυταια!!! Ηρθε και μια κοπελα που εκανε την Αλικη στη χωρα των θαυματων και του λεει «θες να χορεψουμε» και της απανταει με ένα υφος το σκατο «οοοχι!!!», θα προσπαθησω να ανεβασω το βιντεο!!!Μετα την αλλαγη, οπου 1 ½ λεπτο πριν κοιμοταν ο μπαμπας μου και ο αντρας μου και φυσικα ο μικρος, μονο εγω με την μαμα μου τα πιναμε και τους ξυπναγα για να μην τους βρει ο χρονος κοιμισμενους-εκτος από τον μικρο βεβαια- πηγαμε σε ένα παρτυ με κατι φιλους μας και την άλλη μερα παλι Τριπολη γιατι γιορταζε η πεθερα μου! Μετα παλι στο σπιτι τα κλασσικα, εχω βαρεθει λιγακι, γενικα φετος δεν ειχα την ιδια διαθεση που ειχα περσι, εχω κατσει και παρα πολύ στο σπιτι που δεν ημουν συνηθισμενη, ελπιζω να ανακαμψω γρηγορα!!!Και ο αντρας μου ουτε που ασχοληθηκε να μου παρει ένα δωρο, λεει ότι και καλα ειχαμε πει να μην ανταλλαξουμε δωρα-ποτε δεν το ειχαμε πει αυτό-εγω εκατσα εψαξα συμφωνα με τα χομπυ του και του πηρα ένα ρολοι για το υποβρυχιο ψαρεμα που κανει, ενώ εγω πηγα μονη μου και πηρα κατι παπουτσια και του λεω να αυτά μου εκανες δωρο, εγω τα διαλεξα εγω τα πληρωσα!!!Και τωρα τον πρηζω που είναι η εκπληξη μου;;;;Κατά τα αλλα ο μικρος μου, ροδανι η γλωσσα του, αφου καμια φορα αναρωτιεμαι που εχει μαθει ολες αυτές τις λεξεις!!!Του λεω να μην πατατει με τα παπουτσια στο χαλι και προχθες παμε στην παιδιατρο κι εχει ένα χαλακι και μου λεει μαμα να βγαλω τα παπουτσια μου;;;Χθες πηγαμε με τον Τασουλη για αγιασμο και επειδη εχει φοβηθει τους παπαδες, καποιος θα τον ειχε πιεσει για να κοινωνησει να μου λεει «μαμα να φυγει ο παπας!», δεν μπορει να φυγει αγαπη μου να του λεω, εδώ δουλευει, «ε να φυγουμε εμεις»!!!Μετα ηρθαν οι νονοι του σπιτι και φαγαμε πρωινο, επαιξαν και τα μικρα, αρχισαν και να τσακωνονται, ειχαν όμως πλακα!!!Αυτά τα δικά μας!

Συμπεθερουλα μου, με γεια τα καινουργια σας πραγματακια!!!Κι εμενα θελει παλι καροτσι όταν βγαινουμε εξω, τι του ηρθε παλι τωρα;;;Αλλα από το να τον κουβαλαω αγκαλια καλυτερα στο καροτσι!!!Αφου με μια σοκολατιτσα ξεχασε το χτυπημα, παλι καλα!!!Χαρτοπετσετα με τηλεφωνο;;;;Α, η πεθερα είναι αυστηρη να της πεις της μπουμπους!!!Πρεπει να ξεστολισουμε ε;;;Και βαριεμαι αφορητα παλι!!!

Φουφουδελακι, να χαιρεσαι τον μπαμπα σου και τα ανιψακια σου!!!Ωραια περασατε κι εσεις!!!Ποτε γυρνατε σπιτακι σας;;;

Φωτεινουλα, Χρονια σου Πολλα, χαρουμενη, γερη και ευτυχισμενη!!!Αντε μπες να μας πεις νεα σου!!!

Μαγδουλα μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!!Να την κανετε την ανακαινιση, σου αλλαζει η διαθεση αμεσως!!!Εμεις μολις τελειωσει τις εξετασεις ο αντρας μου θα φτιαξουμε το δωματιο μας!!!Ελπιζω να μην είναι τιποτα σοβαρο με το συγγενικο σου προσωπο και όλα να πανε καλα!

Μιτσακο, να χαιρεσαι κι εσυ τον γιοκα σου!!!Εγω δεν εχω παρει φωτογραφιες, σνιφ!!!

Μαρακι, τι ωραια που περασατε με τα κοριτσια σας και στις φωτογραφιες είναι κουκλια!!!!Εμεις μονο στα MC ARTHUR πηγαμε και βγηκα off, εσεις σε όλα αυτά!!!Αν και κατσαμε μονο μια μερα, οποτε τι να προλαβουμε!! Ευτυχως που εκανες εσυ ποδαρικο στο θεματακι μας μιας και μαζι με την συμπεθερα μου ειστε οι πιο επιμελεις!!!Αφου συγκινηθηκε και ο αντρουλης βουρ, ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει!!!Καταπληκτικα δεν λες τιποτα, εμενα τον εχουν πιασει και οι αγαπες του και ολο μου λεει σ’ αγαπω τοχιο πολύ μαμα!!!Αντε με το καλο να παντρευτει και η αδερφουλα σου!!!!Κινεζικο, μμμ, ποσα χρονια εχω να φαω!!!Δεν μπορω να ακουω λυπητερα πραγματα γενικα, ποσο μαλλον τις γιορτες, κριμα το παλικαρι…

Χαρουλιτα μου, συγνωμη που δεν καταφεραμε να ερθουμε να σας δουμε, ελπιζω πια την επομενη φορα, αν και ετοιμαζουμε ταξιδι κοριτσοπαρεα Θεσσαλονικη, θα σε ενημερωσω!!!Ειδα επιτελους τα βιντεακια, τι γλυκα που είναι η κορη σου όταν λενε τα καλαντα, αλλα κι εκεινος ο μπομπιρας, πολύ γελιο!!!Περαστικα κι ελπιζω να ξεκουραστηκες καπως στα πεθερικα!!Ουτε να το φανταστω δεν θελω αυτό που σου συνεβει με τον κατσαβιδακια, από εκει που δεν το περιμενεις τι μπορει να γινει.Αχ μωρε το κοριτσακι σας, της λειπετε, θα μεγαλωσει και θα καταλαβαινει καλυτερα!Κι εμενα όταν είναι να ερθω στο γραφειο και τον ντυνω για να τον παω στα πεθερικα μου, μου λεει «εγω που θα παω;»!!!Ωραια περασατε κι εσεις, ετσι παντα βολτουλες, αλλα δεν καταλαβα τελικα ηταν ωραια στο μαικ γιατι θελω να τον παω κι εγω!

Κοριτσακια μου, απο αυριο που ελπιζω να γυρισει η πεθερα μου, θα ειμαι κι εγω πιο επιμελης!!!Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια τώρα ψιλοξεμπέρδεψα από τη χαρτούρα και είπα πριν σχολάσω να μπω για ένα γεια...

Πρώτη μέρα σκολείο....Δε ξέρω αν μας ακούσατε μέχρι την Αθήνα γιατί η φωνή μας ήταν βροντερούτσικη!!!Παιδιά γινόταν χαλασμός να κλαίνε όλα μικρά μεγάλα η δασκάλα να προσπαθεί να τα ηρεμήσει,οι δικές μου να μας τραβάνε να φύγουμε...Έφυγα κλαίγοντας.Σε μια ώρα τηλεφώνησα και είχαν ήδη ηρεμήσει και παίζανε λέει...Ούφ ήταν πολλές οι 2 βδομάδες αποχή εγώ το πα...

Ρουλάκι καλή χρονιά κοριτσάκι μου!Πως σε ζηλεύω με τις εξόδους σου έστω αραιά και που με τις εξορμήσεις σου.Μόνο εγώ έμεινα η κολλημένη μάνα που δε θέλει να πάει πουθενά.Με έχουν περικυκλώσει και όλοι οι γνωστοί τώρα για να βγαίνουμε κανά Σαββατόβραδο και δε τη γλυτώνω.Και δε φτάνει που είμαι κολλημένη εγώ θα κάνω και μαμόθρεφτες τις κόρες μου και θα μουρμουράω πάλι για τη μαμακίαση....

Δώρο περίμενες από το σύζυξ;;;;;;;;;Καλέ τι είναι αυτό;;;Είσαι σοβαρή;;;Ο δικός μου δε τη ξέρει καν αυτή τη λέξη στο λεξιλόγιο του.Σε 2 βδομάδες έχω γενέθλια και θα πάρω μια σκατούλα και μισή είμαι σίγουρη...

Και μένα η Δήμητρα λέει λέξεις που και γω απορώ που τις έμαθε όχι κακές αλλά δε τις χρησιμοποιούμε συχνά και μας κουφαίνει...

Σχολάω ήρθε ο άντρας μου τι ήθελα και τον ανέφερα...πάω να μαζέψουμε τα σχολιαρόπαιδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου χαθηκα σκ δεν εκανα κατι ιδιαιτερο εκτος απο

Σουπερ μαρκετ

το προβλημα υφισταται αι να δουμε πως θα το διορθωσουμε τεσπα

Παντως η ψυχολογια μου ειναι σκατουλες

Επισης της μαμας ποναγε το χερι πηγε γιατρο βουρ για χειρουργειο λεει με τοπικη

Αναισθησια βαρια υπερκοπωση κ κολησαν η μυς αναμενω αυτη δεν ειναι μαμα

Αλλα σουπερ ηρωας το 13 με παει τιτιριμ οπως καταλαβατε ολο δυσαρεστα

Ας ειναι περαστικα κ υγεια να χουμε κ εχει ο θεος ειναι μεγαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαρακι επιστροφη στα ζορια κ μενα μου κακοφανηκε σκεψου στις μικρουλες

Καλε βγες να ξεσκας μια ζωη την εχουμε!!! Οσο για το αμορε της σιστερ ο ερως χρονια δεν κοιτα χαχα

Για δωρα μη σκατε ειμαστε ανεξαρτητες βρε δεν εχουμε αναγκη εγω του λεγα κοιτα

Μη κ ξεχασεις να μου παρεις καηκες χαχα!!!

Ρουλιτσα χαρηκα που μπηκες μου λειψες σε σκεφτομουν αυτες τις μερες

Το τασουλακι γλυστριδας ετσι κ ο βασιλης ουτε ενας πιστευω οταν λεω ειναι δυο κ κατι με κοιτανε παραξενα

Σημερα μου πε μαμα μου λειτσες (λειψες) τοοοοσο!!!

Λιωνω για παρτυ του!!

Αλεξανδρουλα μου κ μενα λιγες μερες κοιμηθηκε δεκα αλλα τωρα ξανα εννεα μη παρεκλινουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...