Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

ρε συ ειανι 3Χ3...

αν βαλω ντουλαπα απεναντι...απο το κρεβατι...θα ειναι πολυ μικρη ντουλαπα....γιατι στον ιδιο τοιχο ανοιγει μπαλκονοπορτ ακαι κανονικη πορτα,...

ειχα ρωτησει για παραθηρο..γρεμισμα τοιχου, παραθυρο, τουβλα στοκαρισματα και φινιρισματα τοτε μας ειχαν πει 1200 συνολο...

ελπιζω να εχουν πεσει λιγο οι τιμες..

Κουζινα...δεν ξερω..μαλλων του παραχρονου..για του χρονου δεν το κοβω να εχω μαζεψει λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα του γιωργου ειναι 2,50*2,50 :roll::roll: κ χωραει..

ενταξει δε λεω στον τοιχο τον οριζοντιο για εσενα,αφου ειναι 1,80 οπως μετρησες..εμας ευτυχως 2μ. ακριβως κ χωρεσε,ουφ!

στον καθετο,αν βαλεις κρεβατι απο τη μια,με μηκος 2μ. σου μενει 1μ. για ανοιγμα μπαλκονοπορτας..δε φτανει;

δε λεω να μπει απο εκει που ανοιγει κ η πορτα,απο την αλλη μερια..

κ ντουλαπα..αναγκαστικα 2φυλλη,αφου θα ανοιγει κ πορτα κ μπαλκονοπορτα..απο απεναντι εννοω..

ή! :idea: ντουλαπα μπορεις να βαλεις στον τοιχο που ειναι 1,80! :idea::idea::idea: κ να ειναι συρωμενες οι πορτες! :idea::idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες μου!!! :D

Τι κάνετε; Επανήλθα! Σας έλειψα;;; :)

Αργυρούλα... :x:x:x

Γιατί με αναζήτησες επιμόνως!! :-*

Το 3ήμερο στη Λόνδρα παρέα με το μικρόβιο... Εξαντλητικό!!!

Από ραντεβού σε ραντεβού, κουβαλώντας και την Ε μέσα στο καρότσι... Πολύ περπάτημα, πολύ μετρό, πολλές σκάλες, πουθενά ασανσέρ!! :?:P

Κάτι έγινε, αλλά δυστυχώς όχι οριστικές απαντήσεις... Και μάλλον πρέπει να ξαναπάμε... :?:?:?

Μετά ένα σ/κ στον Πόρο φιλοξενούμενοι και μία εβδομάδα στο χωριό.

Όχι απλά δεν ξεκουράστηκα, αλλά γύρισα πιο κουρασμένη από πριν...

Ο Α έτρεχε όλη μέρα με τον πατέρα του στις δουλειές κι εγώ είδα από κοντά πως είναι η ζωή με 4 παιδιά!!! :shock::shock::shock:

2 τα δικά μου + 2 της κουνιάδας μου = 4 :?:?:?

Πολύ καλά και υπάκουα, αλλά όπως λέει κι η αδερφή μου που είναι παθούσα... :P Με 4 παιδιά... Απλά δεν υπάρχεις!! Γιατί δεν προλαβαίνεις να πεις ούτε το όνομα σου!!! Συνεχώς κάποιο κάτι θέλει!!! :roll:;);)

Δεν βλέπω να ξέρουμε οριστικά τι θα συμβεί, πριν... τη τελευταία στιγμή!!! :?:?:?

Στο τέλος θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε!!!

Στο μεταξύ, απ´ την κούραση κι απ´ το άγχος έβγαλα κι έναν επιχείλιο έρπη, ξαναβγήκε κι ο ερεθισμός γύρω απ´ τα μάτια... Δεν βλέπομαι!!! Μια ομορφιά!!!! 8-)8-):?

Να δω πως θα βγάλω το χειμώνα χωρίς διακοπές... :(:(:(

Νομίζω ότι τώρα βγαίνει όλη η κούραση από τον χειμώνα με την ατελείωτη αϋπνία και τις ατελείωτες αρρώστιες... :?

Συν το άγχος για τις περιπέτειες που επιχειρούμε... Είμαι λιγάκι στα οριά μου!!! :?

Είναι και το μικρόβιο σε φάση απίστευτης προσκόλλησης (λόγω ηλικίας προφανώς) και απίστευτης γκρίνιας μέσα στη νύχτα (λόγω δοντιού προφανώς) και τα χω ψιλοπαίξει!!!

Anyway, συγγνώμη για τη γκρίνια, δεν είναι του στυλ μου :oops::oops::oops: δόξα τω Θεώ, να είμαστε καλά κι όλα θα γίνουν!!! 8-)

Το πολύ ωραίο κι ανέλπιστο του χωριού... Είναι ότι είδα τη Μάγδα και τη Μαρκελλίτσα!!!!! :D:D:D

Δεν μπορώ να σας περιγράψω πόση χαρά πήρα... :D:D

Με κούφανε!!! :lol: είμασταν στο δασάκι, με πλησίασε και μου ´πε... "συγγνώμη, μήπως σε λένε Δ;"

Δεν προλάβαμε να τα πούμε πολύ, αλλά δώσαμε ραντεβού ξανά του χρόνου!!! :x:x:x

Σας φιλώ όλες, θα επανέλθω με περαιτέρω σχολιασμούς αργότερα, αν βρω λίγη ηρεμία, γιατί τώρα φωνάζουν και τα δύο!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε και περάσαμε πολύ ωραία.....6 ώρες είμασταν εκεί :o:o:o

ψιλοκούραση βέβαια, αλλά δεν πειράζει....βασικά εγώ ήθελα να μείνω και άλλο, αλλά έκλειναν :lol::lol::lol:

95ε 2 ενήλικες και ο Λ. :o:o:? βέβαια δεν πληρώνεις τα μέσα που ανεβαίνεις όσε φορές θέλεις! ;) .....έχει και αυτά τα τρένα που σε πάνε πάνω κάτω με βία κ.λπ (καταλάβατε?) ε σε αυτά καόμη και 1.000.000ε να μου δώσουν δεν ανεβαίνω με τίποτα!!! :roll::roll::roll:

Σισσιώωωωωω έλα ρε συ δεν πειράζει για μια φορά στις διακοπές ;) ....και εγώ θα εκνευριζόμουν, αλλά οκ είσαι εγκυμονούσα ;):D ....όταν πάτε Αθήνα μην της δώσεις τίποτα γλυκαντικό ;)

Μιτσάκη 'ηθελα να μάθω τι έγινε, να χαρούμε ή όχι? :P

εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα να έχετε :D:x:x

πάω να κοιμίσω την Ρ. τώρα :roll::roll:

καλά γιατί να βάλετε μια μεγάλη ντουλάπα μέσα στο παιδικό? :roll: απλά μην βάζετε....μπορείτε να βάλετε ντουλάπια ψηλά, έτσι θα έχετε τον χώρο ελέυθερο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

Μιτσάκι να μας λές τα νέα σας όποτε μπορείς :D Όλα καλά να σας πάνε :D

Δεν κατάλαβα όμως τα 2Μ που τα συνάντησες? Σε ποιό δασάκι???

Αργυρώ πλάκα κάνεις? 95 ΕΥΡΩ εννοείς 2 άτομα και ο Λ? :o:o:o:o:o:o:o

Εγώ είμαι βεράντα με Φ. Η Ι κοιμάται και ο Γ υπηρεσία πάλι σήμερα :cry:

Χτες είμασταν σε γενέθλια και περάσαμε όμορφα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ ήδη πήγα στον φούρνο για να αγοράσω ψωμάκια και αυγά (όχι από τον φούρνο αυτά! :roll: )

Μιτσάκη :D πολύ ωραία συνάντηση είχες στον χωριό σου :lol::lol::lol::x

Μαρία ακριβά ε? :?

μέσα να δεις ένα μπουκαλάκι νερό ή αναψυκτικόο 3ε!!! :o:o

αλλά τα μέσα παιχνίδα (πώς λέγονται) όλα είναι δωρεάν και μπορείς να τα κάνεις όσες φορές θέλεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Μιτσάκι μακάρι να σας πάνε όλα καλά

θα περιμένουμε νέα

95€ είναι όντως πολλά αλλά είναι πολύ ωραίο μέρος καμία σχέση με τα δικά μας εδώ magicpark και allou fun park

Καβάλα δεν θα πάω τελικά Θου ο Η δουλεύει και βαριέμαι πάλι μόνη μου, θα έρθουν και οι δικοί μου με τον Μιχάλη τη Τετάρτη οπότε θα μείνω Θεσ/νικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μιτσακι περιμενω νεα σας οποτ εμπορεις..

οοολλληηη τη θετικη μου ενεργια..και πολλα πολλα φιλακια...

μακαρη να πανε ολα οπως τα θελετε!!!!

Μαρια εμενα εφοσων ολα τα παιχνιδια συμπεριλαμβανονται στη τιμη και κανεις και οσες φορες θελεις- μου φαινονται λογικη τιμη.

Ποσο σας ζηλευω..και εγω θελω να χαλαροσω σπιτακι μου με τα παιδια μου..στο μπαλκονακι μου...

ποτε θα τα κανω;;;...ποτε θα βαφτει το σπιτι...θα βαλω τεντες...αη στο καλο τους πια...μιζεροι ανθρωποι...

Αργυρω γιατι σου φαινετε περιεργο να βαζεις μεγαλες ντουλαπες στα παιδικα;; αμα δενε χεις χωρο που θα βαλεις ολα τα ρουχα τους;;; οσο μεγαλωνουν, τοσο μεγαλωνουν και τα ρουχα..τα παιδια θα εχουν δικες τους κουβερτες, μπουφαν παπλωματα σεντονια..που θα τα βαλεις ολα αυτα;;;;..ειδικα εαν δεν εχεις χωρο στο σπιτι..

εγω αφου εδωσα οτι ειχα να δοσω απο υποχρεωσεις- κρατησα μια πισινη για το παλιοχαρατσι- παλη αρχισα να μαζευω...

θα γυρισουμε απο διακοπες και θα κανω μια καβαντζα σε τροφημα και απορροιπαντικα και θα ψωνιζω τα απολυτως απαραιτητα για να τρωμε τηνε υδομαδα...

γιατι ΟΚ, φετος εαν τελικα μας βαλουν φυσικο αεριο θα το κανουμ..αν οχι θα κανουμε το μπανιο...

αλλιως το μπανιο..την ανοιξη...

μετα θελω να κανω και την κουζινα..να βαλω τεντες..να βαψω το δικο μου σπιτι..κλπ κλπ κλπ...

Ουφ..βαρεθηκα..

Καλε παιδια..το βαφτηστηρι μου..τι τελειο χαμογελο που εχει..τον χαζευω..ειανι τελειο γιουβαρλακι...σαν ψωμακι φουσκωμενο..ροδοκοκκινο...κουκλακι!!! :x:x:x:x:x

Επισης..η Παναγιωτα..τι καλη που ειναι

Φιλεναδα..πολυ σ'αγαπαω και εσενα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Τα παιδιά είναι έξω και παίζουν, ο Π μεσα στο πάρκο και ο Μ απο έξω ...μαλλον ...ακόμα δεν έχω βγει να τα δω ...ξύπνησαν πιο νωρίς και έβαλα πρωινό στον Μ θηλασα τον π και τον έβαλα στο πάρκο και ξανά κοιμήθηκα λίγο :oops:

Τωρα δεν βγήκα ακόμα αλλα τα ακούω να παίζουν όμορφα ...ο Μ του κανει το φάντασμα και γελάει ο μικρός ...

Χρυσα να σε πω κατι απά μπορεί να είναι κιι βλακεία, σκευτικα να τα βάλεις μαζι τα παιδιά στον δωμάτιο του Χ και δικο να έχεις μόνο κρεβάτι κουκέτα και τα παιχνίδια τούς και στο πιο μικρό δωμάτιο να το κανείς βοηθιτικο να έχεις έδει ντουλάπες και κάποιο γραφείο η κιι την σιδεροστρα σου ...το παιδικό που θα παίζουν να είναι άδειο απο ντουλάπες για να έχει χωρο ....

Πάω να με δούνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτο ακριβως ειχα σκοπο να κανω..αλλα προσκρουω στο πεισματαρικο μουλαρι που αποκαλειται ο Ο..

του ειπα να βαλουμε κουκετα στον δοματιο του Χ και μια μικρη ντουλαπα-συρταριερα και στο μικρο δοματιο να κανουμε τον μεγαλο τοιχο ντουλαπα μεχρι τερμα πανω και γραφειο ..αλλα δεν θελει....

και τι να τον κανω που μου εχει φαει τα σωθηκα με το πεισμα του...

εγω μια ζωη με τον αδελφο μου κοιμομουν..ειχαμε τα καβγαδακια μας...και μαλιστα οταν κοιμομασταν μαζι στο κρεβατι καναπε..παιζαμε και κλοτσουσαμε κατω απο τα σκεπασματα..αλλα οταν μεναμε στο παγωμενο σπιτι με την υγρασια και τη σομπα στη Νεαπολη...ζεστεναμε ο ενας τα ποδια του αλλου..

και;;;; ουτε ψυχολογικα αναπτηξαμε..ουτε εξαρτημενα γιναμε...ουτε προσκολιμενα...ουτε τιποτα..

τι να πω..

παντα μου λεει πως αφου εχουμε 2 δοματια..δεν υπαρχει λογος να κοιμουνται στο ιδιο και ας εχει ο καθ'ενας τον χωρο του..και πως εγω οσα δοματια και να ειχα , ποτε δε θα μου φτανανε...

πφφφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρες ....έχουν και άποψη για ολα!! Χχχαα εγω αν είχα ενα ακόμα θα το κάναμε (μαζι με τον Κ και αυτους το ίδιο θα έκανε) γραφείο και φυσικά οτι χωρούσε θα εμπενε έκει . Ο Κ μεγάλωσε σε ενα δωμάτιο με τον αδερφό του σπιρτοκουτο!! Σε ίδιο σπιρτοκουτο και οι φίλοι του αγόρια κορίτσια ....ευτυχώς καταφέραμε το παιδικό να μην είναι σπιρτοκουτο αλλα να έχει ενα καλό μέγεθος.

ο Ο θα έχει στο μυαλό του την εφηβια αλλα μέχρι τότε είναι πάρα πολύς καιρός, γιατι τα παιδιά να μην έχουν όμορφες παιδικές αναμνήσεις στο ίδιο δωμάτιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ασε..το τι ομιρικους καυγαδες εχουμε ρηξει..δεν περιγραφετε..

βρε και εφηβια να ειναι,..

εγω σε δικο μου δοματιο πηγα στα 18 μου..οταν μετακομισαμε στο τωρινο σπιτι της μαμας μου...

οποιος θελει να απομονοθει..υπαρχει παντα το αλλο δοματιο ασε που θα εχω καλυτερο ελεγχο σε καποια θεματα...Υπολογιστης- Ιντερνετ κλπ...

Ουφ...βαρεθηκα..προς το παρον δε κανω τιποτα..ας μεγαλωσουν να πανε δημοτικο ο ενας και μετα ο αλλος..και βλεπουμε..

ειναι μετα που δεν τολμας να πεις και τιποτα για το σπιτι τους...θα πεσουν να σε φανε...γκρρρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Έφαγα ενα πιάτο κελογγς κοκο κοπς τσοκος με γαλα (πράσινο φυσικά :P ) και μου έχει κάτσει στο στομάχι! :geek:

Χθες είμασταν στην πλατεία μέχρι αργά η μικρή το ευχαριστήθηκε! Βαλαμε τα μπουφανάκια μας τα κλειστα παπουτσάκια μας και μια χαρα! Ευτυχώς δεν κάνει ζεστη αυτες τις μέρες και εχω αρχισει και παίρνω τα πάνω μου. 8-)

Τα μπάνια μας τα έχουμε χασει 2 μέρες τώρα, αλά χαλάλι!

Χρύσα γιατι δεν κάνεις αυτό που θέλεις εσύ και τέρμα; Και άσε τον Ο να διαφωνει. :oops: Το θεμα είναι οταν μεγαλώσουν τα παιδιά να έχουν ξεχωριστό χώρο να διαβάζουν και να ησυχάζουν. Το να κοιμούνται μαζι το θεωρω και γω καλό. ;)

Φιλάκια σε όλες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρέ χρυσα δεν φεύγει ο Ο κάνα μήνα απο το σπίτι όπως ο Κ για να κανείς οτι θέλεις χαχαχαχα

Σισσακι καλά? Σε είδα στον ύπνο μου ...είχες δίδυμα !!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο θες να το παθει το εγκεφαλικο;;;;;

η Σισσυ...χαχαχαχ...

Ρε συ τι τελεια που περνατε...ξεκουρασου οσο μπορεις!!!

Εγω γι'αυτο δεν κανω τιποτ ακομα..περιμενω τον καταλληλο χρονο..που θα εχει βαρεθει να προβαλει αντιρρυσεις σε ολα...χαχαχα..ΟΚ σας ειπα, για την ωρα και αυτο του χρονου το φθηνοπωρο μαλλον, θα παρουμε ενα στρουμφοκρεβατο στον Ζαν απο το ΙΚΕΑ...οταν αρχισουν τα σχολεια θα δουμε τι θα κανουμε...για την ωρα απλα μαζευω λεφτα για να παω και να κανω αυτο που θελω...

Ειναι ομως λιγο εκνευριστικο να μη συνεννοεισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες! :x

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! :D

Όταν επιτέλους μάθω κάτι οριστικό, θα σας ενημερώσω! ;)

Σισσάκι, συγχαρητήρια ρε κοριτσάρα για τα μαθήματα!!! :D:D:D

Μα πόσο αστέρι μπορεί να είσαι!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Με τα κρεββάτια και τις ντουλάπες... Ζαλίστηκα!!! :lol::P:P

Γέλασα όμως πάρα πολύ με την Θου!! :lol::lol::lol:

Ρε συ Χρυσουλάκι... Πραγματικά, γιατί τον ρωτάς τον Ο για τέτοιου είδους θέματα;;; Για να χαλιέσαι;; :P

Σιγά να μην το κάνουμε και διπλωματικό ζήτημα! ;) Κι εγώ ρωτώ τον Α τη γνώμη του, αλλά αφενός βαριέται να ασχοληθεί, αφετέρου και να διαφωνήσουμε, ξέρει ότι σε τέτοιου είδους αποφάσεις θα κάνω αυτό που νομίζω εγώ στο τέλος! :P:P:P

Σας είπα; Δεν σας είπα!!! :D:D:)

Η μικρή σκατούλα έκανε τα πρώτα της βήματα στο χωριό!!! :x:ymblushing::x:x

Συγκινήθηκα και δεν το περίμενα!!! :oops::D:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ μα τι τελειααααα...η νυφουλα που περπατησε!!!!

Αχ παιδια να δειτε πως περπαταει το σκατο το δικο μας..σαν αφεντικο κανει γυρους στο σπιτι..και εχει τοοοοοσσσσοοοο φαση..

τις προαλες γυρησα και φορουσε την πανα..και μια σαλιαρα..και περπατουσε γρηγορα και με αυτοπεποιθηση...χοντρος..με τα μποτια και τα θεοστραβα ποδια..και ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια και ολο ηταν τια...τια...μα τι τελειος!!!!

ε παιδια δνε τον ρωταω..αλλα εχιε τη μανια..και αυτος και ο πατερας-μανα του να χωνονται..και να λενε τη γνωμη τους..και αντε ο Ο που θα πληρωσει κι'ολας..οι γονεις του;;;;;

τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο εφιάλτη είδες; :lol::lol::lol:

Μιτσακουλίνι μου αλλα 18 έμειναν! Είναι πολλά ρε γμτ... :roll::roll::roll::roll:

Μακαρι να πανε όλα όπως τα θέλετε! Απο την καρδιά μου στο εύχομαι! :x:x:x

Θα σου τηλεφωνήσω αυτες τις μέρες! :P

Χρυσάκι αυτα που σου έγραψε το Μιτσακι ήθελα να γραψω και γω αλλα κόλωσα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..μαρι σισσυ...για κοιταξου στον καθρεφτη!!!!!

ο καλος μου..ο παλυαγαπημενος μου..η κολονα του σπιτιου μου..ο μεγαλος ερωτας της ζωης μου- μετα τους γιους μου- το καμαρι μου,..ειναι ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζωδιο..

και τι περιμενετε διλαδη να γινετε σε ενα σπιτι οπου μενουν ενας Τοξοτης..2 Λιονταρια..και ενας διδυμος..

ειδικα αυτος ο Τοξοτης!!!!!

Αυτος ανακατευετε σχεδων στα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν θεωρώ περίεργο ρε συ την ντουλάπα στο παιδικό, αλλά αν δεν υπάρχει χώρος για το παιδί στο δωμάτιό του, τότε βρίσκεις κάτι εναλλακτικό.....και της Ρ. το δωμάτιο είναι πολύ μικρό!!! είναι μόλις 8,50 τετραγωνικά!! :roll::roll: .....μέσα έχει το κρεβάτι που σας έδειξα, μια ντουλάπα 3φυλλη, μία σιφωνιέρα και μία πολυθρόνα.....χώρο για να παίζει είναι στην μέση, αλλά συνήθως είναι στο δωμάτιο του Λ. και παίζουν μαζί!!! :roll::roll::roll: ......

αργότερα, όταν θα πάει δημοτικό και θα έχει γραφείο, θα βγάλουμε την σιφωνιέρα (άσε που λέμε να την βγάλουμε από τώρα κιόλας), θα βγάλουμε την ντουλάπα (ίσως να βάλουμε 2φυλλη δίπλα από το κρεβ.) ή θα βάλουμε την ντουλάπα έξω από το δωμάτιο! ;) .....βέβαια το καλό σε μας είναι ότι οι κρεβατοκάμαρες είναι στον πάνω όροφο, οπότε και επισκέπτης να έρθει δεν βλέπει τίποτα :lol::lol::lol: ......

αλλά θεωρώ πολύ βασικό το παιδί να έχει κάποιον ελέυθερο χώρο στο δωμάτιό του γιατί εκεί περνάει το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας!!! ;)

μπορείς να συμβουλευθείς και περιοδικά που λένε πώς να εκμεταλλευθείς έναν μικρό χώρο ;)

η ιδέα της Αφρος μου άρεσε ;) ....στο ένα δωμάτιο θα κοιμούνται και στο άλλο θα παίζουν ή διαβάζουν!!! ;) πολύ καλό :D

Μιτσάκι πολλά συγχαρητήρια στο κΕφάκι σας :D:D ....άντε και μαραθώνιους τώρα :lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ πότε γυρίζετε πίσω? :?:

χρύσα νομίζω ότι και ο άντρας μου τοξότης είναι, δεν είμαι σίγουρη :oops::oops: μέσα Δεκ γεννήθηκε! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ γι'αυτο θελω εξαρχας να γινει ετσι, να κοιμουνται αλλου...να διαβαζουν αλλου..για να τους μενει και λιγος χωρος επειδη εγωε ιμαι κλειστοφωβικη..και ο Χ το ιδιο..δε θελω να ειναι πιχτρα στο επιπλο το δοματιο..και εαν και εφοσων το φτιαχναμε χωρια οπως θελει ο Τοξοτης μου..ε τοτε ιδανικο θα ηταν το επιπλο που ειχε βαλει η Θου την προτελευταια φορα γιατιθα τους αφινε χωρο...

τεσποα..αγω αργω ακομα να συζητισω για κρεβατια..θα σας πρηξω με τη σειρα μου :lol::lol::lol:

στις 16/12 γεννεθλειαζει το καμαρι μου....ε μεχρι τις 22-23 αν γεννηθηκε ο δικος σου..γουελκομ το δε κλαμπ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...