Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

a kala νατασσουλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι καλε 57.7 εχω :lol::lol::lol::lol:

ποτε θα πιουμε καφε?????? :D

αφρο οντως σπαστικ ονα μην μπορεις να βαλεις ευρεση να τελειωνεις..να καθεσαι τσουκου τσουκου ολες τις σελιδες να ψαχνεις!!! ελεος πιαααααααααα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βενη θέλω να δω πόσες αιτισεις έχει ο καθε παιδικός που εχω επιλεξει και να δω πόσα μοριά εχοην εκείνες ...εμένα με βρήκα χθές το βραδυ μια χαρα τα χαρτιά 3 τρομάρες τα μοριά χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα χαλκιδικη κ ξερο ψωμι! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

στην ηπειρωτικη ελλαδα δεν υπαρχουν πουθενα μαζεμενες τοσες πολλες κ τελειες παραλιες!

στα νησια ναι,αλλα κ παλι σε καποια,οχι παντου!κ με παιδια μαζι..ειναι ζορικα..

εμεις περσι κουραστηκαμε με τον γιωργο στην κερκυρα,αλλα την γυρισαμε κ ολη! :D:D

κ τελικα ηταν πολυ ομορφα..αλλα οταν παει δημοτικο ξανα νησι! :lol::lol::lol:

ως τοτε,θα απολαμβανουμε τη χαλκιδικη μας! 8-)8-)8-)8-)

παω ν απαρω τη λενα κανενα τηλ.χαθηκαμε παλι :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κι εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω αλλά μάταια :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Που είναι και η Έρη ή Παναγιώτα να μας δώσουν τα φώτα τους :?:?:?

Κανονικά με την εύρεση θα έπρεπε να βγάζει σε άλλα PDF βγάζει αλλά εδώ δεν ξέρω τι γίνεται :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natasa sothikame des lisi

cntr+f ανοίγεις ψαχτήρι cntr+c πιάνεις τον κωδικό και cntr+v τον αντιγράφει στο κουτάκι βγαίνουν κάτι ακαταλαβίστικα αλλά πατώντας το enter βλέπεις αυτό που θες ____________

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχαχχαχχαχ με το ψαχτηρι!

πηγα οπελ..χαλασε το κλειδι του Π.

αχ αν εισαι γυναικα ολο γινονται....το εφτιαξε και εφυγα....0 κοστος!

εκανα μανικιουρ πεντικιουρ...καπου εχω χυπησει το νυχι και ποναει...

θα ειναι πολυ κιτσ αν παρω παπουτσακια για τη θαλασσα?

εεεεεεεεεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι Πέμπτη μπορείς?

Έχει γενέθλια η Χαριλίνα?

Χρόνια Πολλά να την χαίρεσαι Σίσσυ :D:D:D:D:D:D

Άφρο μου έβγαλε 133 και ο παιδικός έχει 200 θέσεις αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρη ότι το έκανα σωστά

Βίκυ για σένα παπούτσια για θάλασσα?

Χθες μου ήρθε ειδοποίηση από ΕΛΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα με παρεις μαζι σου?

Νατασουλα....αθανατα ΕΛΤΑ!

καλε ναι γι αμενα...θα ειναι χαλια εεεεεεεεεεε?

αλλα στην παραλια στην αρχ που μπαινεις εχει πετρες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!!! :D:D:D:D

τι μου κανετε;;;

Ειδα τα προσωρινα.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τελικα η Γωγω δεν ε;;; :?:?:?:?

Νατσουλα και Αφρο αυτο που θελετε να κανετε απαιτει αρκετη δουλιτσα απο εσας.Πρεπει πρωτα να κανετα το pdf σε doc.

Μετα στο doc να πατε να φτιαξετε τις εγγραφες.ΘΑπρεπει πχ η Αφρο να φαινεται 4 φορες μεσα γραμμενη..μια για καθε επιλογη της.Το ιδιο και για τις αλλες μητερες.(Παρα πολυ δουλεια)

Μετα να κανετε το ετοιμο doc πινακα.Κα μετα να εισαγετε τον πινακα στο exel οπου εκει με τα φιλτρα και τις ταξινομησεις μπορειτε αμεσως να δειτε σε ποια σειρα ειστε για τον εκαστοτε παιδικο.

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

κΑΛΑ ρε Στασα...που θα πατε διακοπες;;;στο ΓαΙδουρονήσι;;;Ακου ΚΑρπουζι!!! :lol::lol::lol: Α και εγω να ημουνα ο Α θα σε σιχτιριζα.

Και εγω ετοιμαζομαι να φυγω το Σαββατο!!!Παμε στην Ελια Λακωνιας!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ενα χωριουδακι οπως το περιεγραψε η Ιουλια.ΟΙΚΟγενειακααααααααααα!!!Απλα δεν εχουμε παρεα...ολοι δεν εχουν λεφτα...γαμω τις πειρκοπες μου μεσα... :evil::evil::evil:

Χρυσα ..μαλλον εχασα τα γενεθλια του Γιαννακη ε;;;;;;; :oops::oops::oops: Να τον χαιρεστε κοριτσαρα μου!!!Χιλιοχρονος. :x:x:x

Σισσακι μου να χαιρεσαι και εσυ το Χαριλινακι σου. :x:x:x

Θουλιτσαααααααααααα ολα καλα;;;τι εκανες με τα εισητηρια;;;;

Παω να διαβασω και αλλα και επανερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Μια φορά η δασκάλα του Τοτού του είπε να γράψει 3 προτάσεις...

Όταν πήγε σπίτι του ρωτάει τη μαμά του που έκανε δουλειές:

- Μαμά πες μου μια πρόταση.

- Ασε με τώρα δεν μπορώ. Ο Τοτός τη γράφει. Μετά πηγαίνει στον αδερφό του που έπαιζε ηλεκτρονικό:

- Αδερφέ μου πες μου μια πρόταση.

- Είμαι ο Μπάτμαν, ο Μπάτμαν, ο Μπάτμαν.

Πάει και τη γράφει. Μετά πηγαίνει στον πατέρα του που μιλούσε στο τηλέφωνο:

- Μπαμπά, πες μου μια πρόταση.

- Ποιον εκείνο το χοντρό με τη φαλάκρα;

Πάει και τη γράφει. Την άλλη μέρα στο σχολείο ρωτάει η δασκάλα τον Τοτό:

- Τοτό έγραψες τις προτάσεις;

- Ναι, κυρία.

- Για πες μου τις.

- Ασε με τώρα δεν μπορώ.

- Τοτό ποιον παριστάνεις;

- Είμαι ο Μπάτμαν, ο Μπάτμαν, ο Μπάτμαν.

- Τοτό θα σε πάω στο διευθυντή.

- Ποιον εκείνο το χοντρό με τη φαλάκρα;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

Γελαω με την Πρετορια..και εγω δε ξερω που ειναι οπως και η Αφρο... :lol::lol::lol:

Ελπιζω Αργυρω να το λες παρακατω. :x

Επισης με τη Χρυσα που ακομη δεν πηγε τις φετινες διακοπες..κανονιζει για του χρονου!!! :lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα καλές διακοπές, έστω και εκεί!!! :lol::lol::lol:

το θέμα είναι να φύγετε από την καθημερινότητα και να ξεκουραστείτε ;)

τα παιδιά καλά?

εγώ προσπάθησα να το περάσω στο excel poυ λες, αλλά....όπως είπες έχει πολύ δουλειά και δεν.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai k goooo

καλη μας επιτυχια..εγω εχω ολοκληρα 20.23 μορια..να εχω ελπιδες? :P:P:P

πω πω..σα ανρεγη δε εισαι τιποτα :roll::roll::roll::roll:

παανγιωτααααα..καλα εισαι?τα παιδια συνηλθαν?αν τε πανε διακοπες να γεμισεις μπαταριες..

εμεις καλα..ακομα δε βρηκα εισητηρια..δε θα παμε πουθενα..αν παω μετα το 15 αυγουστο σαντορινη με τα παιδια καλως..αλλιως οκτωμβρη θα παω κρητη.. 8-)8-)8-)8-)

μιλησα κ με τη νατασα...αυριο ερχεται..για λιες μερες...

το απογευμα θα παμε θαλασσα..μα τι ζεστη εχειιιιι

αργυ να πατε ρε...να πατε εσττω κ κοντα..

σισσακι να χαιρεσαι τη κορουλα σου..με το καλο να μας ερθει κ το αλλο νινι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

βενι οπου το παρουν θα τον πας ε?με τη αλλεργια τι θα κανεις?σας εχασα ρεεεε..κ σενα κ τη λενα :(:(

χρυσα γτ ρε να μη σε παρουν θα δεις...θα σε παρουν..

ακουστε για τα ΚΡΕΒΑΤΙΑ :lol::lol::lol::lol:

ειπα τον ξαδερφο ακυρο..οτι τα επομενα κρεβατια θα ειναι τα καλα..προς το παρον θα κανω κατι προχειρο..

πηγα ικεα..θα παρω για το θοδωρη να παιδικο κρεβατι...κ ο παντελης θα παει στη κουνια του παντελη..αυταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Αργυρουλα μου!!!Στην Πρετορια θα πατε για δουλεια η για διακοπουλες;;;το χασα... :oops::oops::oops:

Ασε ρεεεε..πολυ δουλεια το excel :lol::lol::lol::lol:

Θουλιτσαααααααααα :lol::lol::lol: γελαω ακομη με τα κρεββατιαααααα :lol::lol::lol: Καλοριζικα να ειναι!!!!

Ιουλιαααααααα..αντε να ειναι τα αποτελεσματα οκ και μετα βουρρρρρρρρρρ!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όχι πάλι Χαλκιδική ρε του χρόνου θέλω κάτι άλλο

άσε με να ονειρευτώ τουλάχιστον 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ωραίο φαίνεται πάντως

Παναγιώτα εγώ έκανα αυτό που είπε η Άφρο, έγραψα όλα τα αποτελέσματα σε χαρτί και μετά τα πέρασα σε excel, μου βγήκαν τα μάτια, (δεν βρίσκω και κανένα εικονίδιο να βάλω) και μετά έκανα ταξινόμιση μόνο για την 1η επιλογή εννοείται και είμαι σίγουρη ότι είμαι μέσα :D:D:D:D:D:D

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο θου!τοοοοση ερευνα για να καταληξουμε σε αυτη την κρεβατολυση;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελεια ιδεα ομως!αργησες,αλλα το βρηκες! 8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα πώς κ θα πατε εκει;εχετε σπιτι ή κλεισατε εκει;

εμενα μου αρεσει πολυ η πελοποννησος..εχω παει αρκετες φορες κ τη θεωρω απο τα ομορφοτερα τοπια :D:D:D καλα..σα τις θαλασσες της χαλκιδικης δεν..αλλα δε βαριεσαι! 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να περασετε υπεροχααααααααααααααααααααααααααααααααα!κ να ξεκουραστεις!

θα ερθει κ η μανουλα σου μαζι;;πολυ τη συμπαθησα!! :):):)

ο γιωργος δεν κοιμαται κ παιζει με τις πλαστελινες..φοβαμαι να κοιταξω τον χαμο στο σαλονι :roll::roll:

εγω απορω..

ο παιδικος του δημου που καναμε αιτηση βγαζει 50 θεσεις για εσπα!ποσες δηλαδη θα μεινουν μετα για εμας εκτος εσπα;; :roll::roll::roll:

χρυσα καλε απο τωρα οργανωνεσαι;;πού στη σιθωνια ειναι αυτο το ξενοδοχειο;παντως το δευτερο ποδι=σιθωνια,εχει τις καλυτερες παραλιες ever! :D:D:D:D:D

εγω του χρονου θα νοικιασω σεζον ολο το καλοκαιρι ,απο μαη,οπου βρω φτηνοτερα κ θα φυγω!

ο χ. θα ερχεται σ.κ. κ οποτε κλεισει το μαγαζι κ μαζι μου θα μενει οποιος θελει,μαμα,πεθερα,θειες,ξαδερφια,φιλοι..

προσανατολιζομαι προς τα μερη της μαριας που ελεγε για εκεινη την ωραια μονοκατοικια στον αγιοκαμπο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αλλα θα το ψαξω καλά..οχι που θα κατσω να σκασω! 8-)8-)

το ιδανικοτερο θ αηταν να μπορουσα να κατσω 2 μηνες στο καμπιγκ,αλλα κανεις δεν καθεται τοσο πολυ για παρεα...κ δε χωρανε κ τοσα πολλα ατομα..

σας φιλω!εδω θα ειμαι!

αα!βικυ κ η μαμα μου εχει παπουτσακι απλαστικα για θαλασσα!εγω γελασα παρα πολυ οταν τα ειδα! :lol::lol::lol::lol: αλλα ωραια ειναι!!εγω παί δεν μπορω οπυτε με βατραχοπεδιλα να κανω μπανιο!αυτη η αισθηση να μου τραβαει κατω το ποδι,δεν αντεχεται! :roll:

νατασα ποση ωρα σου πηρε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

βρε δεν παμε ολες μαζι του χρονου σε αυτη τη λευκιμμη;;;;;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIABASTE TI EKANA

epsaksa me to psaxtiri me ton kodiko tou paidikou kai simiosa se xarti .....moria kai epilogi thesis paidikou

meta ta katharoegrapsa me basi thn epilogi theshs paidikou kai eixa

69 proti epilogi

49 deuterh epilogi

49 triti epilogi

41 tetati epilogi

ekatsa meta kai ta ebala ana epilogi kai ana moria :D (nai nai eimai h monika apo ta filarakia trela me tis taksinomiseis !!!)

pisteyo oti pernao sthn proth mou epilogh !!! exei 135 thesis kai an balo oles tis aitisis apo autous pou ton ebalan no1 kai tis mises apo autous pou ton ebalan no2 kai to 1/3 apo autous pou ebalan no3 imai ok !!!tora gia osous ton ebalan 4 epilogi ...(xesemou psila kai agnanteue ) menoun 30 theseis kai gia aytous !!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...