Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nansoula steile merika na tis ta petakso :lol::lol:

stauroula xaxaxaxaxa akoma gelao

elena sosta prepei na paro kotes! o petheros mou elege oti tora pou einai ta mora tha balei kotes na exoume freska augoulakia, opote osa tha perisepsoun tha tis ta petakso :lol::lol:

lia nai polles kotes xreiazontai!! xixixixix polu omorfa einai ola ta nufika pou brikes ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia otan parete nufiko apo to internet den uparxei problima an den einai akribws panw sas, to pate se mia modistra kai sas to kanei akribws! Egw etsi ekana , outws h allos me to treksimo pou eixa me tis etoimasies adunatisa kai mou itan megalo to nufiko, to piga se modistra kai ektos oti mou to ekane akribws epane mou, mou eipe na to afisw mexri liges meres prin to gamo giati mporei na adunatisw kai allo kai na thelei kai alles allages. Episis h oura pisw den eixe koumpwma kai h modistra mou ekane kai gia tin oura koumpwmata etsi wste otan xoreuw na min tin pataw.

Lia egw otan to paraggeila tous eipa kai mou ekanan diafores allages, ektos apo to oti prosthesa tin tiranta gurw apo to laimo, tous eipa na mou baloun kai alla stras sto mpousto. Mporeis na breis ena pou einai peripou opws s'aresei alla na tous peis na sou kanoun kapoies allages. Episis tous esteila fwto apo ena nufiko pou eixe balei mia fili mou (pou auti pali to noikiase 1500 eurw) kai tous eipa na kanoun tin oura opws itan sti fwto pou tous esteila! Opote to idio akribws den prokeite na to breis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A twra tha sxoliasw merikes fwto!

Ariadni mou h mikri sou einai kouklaki! Twra pou tin eida sto mpanaki tis thumithika poso mikroula itan kai h dikia mou prin ligo kairo alla re koritsia megalwnoun polu grigora! Twra einai h diplasia! Bgazw fwtografies kathe mera kai otan tis koitaw olo kai diaforetiki ti blepw! Episis polu wraies oi fwto tou gamou!! Kai esu polu omorfi!

Nansouita eisai mia koukla stis fwto sou!! Mondelo pou leei kai h Lia!!

Stauroula o gios sou enas kouklos! Exei malli mpoliko moiazei to malli tou me tis mpempas mou alla kai idia matia exoun. Simera me rwtagan sto parti an tis bazw zele kai stekontai orthia :lol: kai fusika den tis bazw tipota sta mallakia tis, meta to mpanio me ligo xtenisma ginontai etsi! Stis fwto moiazei san na einai 5 minwn!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια, μαμά και κόρη :)

Φαντάσου και μένα η δικιά μου μου φαίνεται θεόρατη σε σχέση με όταν την γέννησα.

Καλά το δικό σας μαλλί δεν παίζεται!

Εμένα ο άντρας μου πριν 2-3 μέρες μου είπε διστακτικά( γιατί ξέρει ότι τα νεύρα μου είναι τσιτωμένα):"Εχεις παρατηρήσει ότι η μπέμπα μας είναι μπροστά λίγο φαλακρή?" :lol::lol: Ναι, του απάντησα, αφου σκέφτομαι να της κάνω μεταμόσχευση μαλλιών... :lol::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa Ariadni gelasa me ton antra sou! :lol:

Kai emena mou eipe o antras mou oti araiwnoun ta mallia tis alla exei dikio...olo briskw trixes tis sta rouxalakia tis.

H mama mou mou eipe oti ta mallakia auta einai tis koilias kai tha ta allaksei (den kserw an isxuei auto h an einai alli mia apo tis theories tis), alla kai h alitheia einai oti blepw kati mikra mikra trixakia kai bgainoun anamesa apta alla kai einai ksanthoulia...

Emena pantws gennithike me mauro malli kai twra einai kastana kai olo pio anoixta ta blepw!

Tosi wra perimenw na ksupnisei h mpempa gia na tin kanw mpanio kai den to blepw na ksupnaei...me to na pame sto party psiloxalase to programma tis kai otan gurisame meta to taisma tin pire o upnos sto relax. De thelw na ti balw gia upno xwris mpanaki alla apo tin alli to lupamai na to ksupnaw gia na to kanw mpanio. Pio apta duo einai pio swsto den kserw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena isxuei auto pou sou eipe i mama sou ta xanoun auta ta malakia k tha vgaloun alla k emena tou peftoun sto pisw meros apo to kefalaki tou...

ariadni min stenaxerisai tha vgalei malakia megalwnontas auta pou exei twra tha pesoun ola me to kairo...

stauroula k emena olo me mpounies einia apo tote pou gennithike i pethera mou mpokser ton fonazei... ola etsi kanoun...

koritsia trwne ta xerakia tous ta mwrakia sas? emena to vazei olo to xeri mesa k mou eipe i giatros na tou parw masitika na tou dinw giati arxizoun ta oula na fouskwnoun k fagourizontai...

telika kakakia ithele na kanei to mikrouli mou ta ekane efage k koimithike...

elena krima einai twra na tin ksupniseis ama den ksupnisei moni tis astin k kantin to prwi ena mpanaki...

min tin ksupniseis k meta to manio den koimatai ama xasei ton upno tis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika auto ekana maximaki, den tin ksupnisa kai koimithike 6 wres to kaimeno itan polu kourasmeno. Twra ksupnise efage ksanakoimithike. Maximaki emena bazei to xeri tis sto stoma kai to pipilaei otan einai wra na faei...apo ekei kserei oti pinaei...otan omws einai xortasmeni den to kanei!

Egw nustazw akoma, mallon tha paw na koimithw ki allo.

Simera tha erthei pethera kai tha einai kai h mama mou kai tha tous afisw ti mpempa na pame thalassa oli mera. Exw bgalei gala kai tha bgalw k allo se ligo. Aleka me boithises me auta pou eipes gia to gala kai pws to bgazeis....ama tis dwsw seri duo geumata apo to idio stithos to allo tigkari kai bgazw to ligotero 150 ml!! H xazi na min to skeftw na to kanw toso kairo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Έλενα ναι ισχύει αυτό που σου είπε για τα μαλλάκια τους. Κι εμένα μαύρα ήταν τα μαλλιά του όταν γεννήθηκε και τα φρύδια του ξανθά. Τόσο ξανθά που φαινόταν σαν να μην είχε φρύδια :lol: . Τώρα έχει πλάκα το μαλλί γιατί είναι σαν να έχει κάνει ανταύγειες. Έχει γίνει μελί και τα καινούρια βγαίνουν κατάξανθα από μέσα, σαντρε :lol::lol::lol: Αφού στην αρχή τα περνούσα για άσπρα :lol::lol: και λέω άσπρισε το μαλλί του παιδιού μου από τις σκοτουρες? :lol::lol::lol:

Κι εμένα με ρωτούσαν αν του βάζω τίποτα στο μαλλί :lol: Τα μπροστινά με προβληματίζουν γιατί έχουν μακρύνει πολύ και πέφτουν μέσα στα μάτια του. Είναι και αγοράκι δεν μπορώ να του βάλω κορδέλα :lol::lol::lol:

Φαίνονται μεγαλύτερα λόγω μαλλιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!σας γραφω γρηγορα γιατι εχω τρελο σιδερο κ μαγειρεμα..θα ερθουν οι νονοιυ της σαντυς κ θα κανω μια γαριδομακαρανοδα κ μια τυροπιτα γιατι ο κουμπαρος μου ειναι πολυ δυσκολος με τα φαγητα δεν τρωει καθολου χωριατικα κρεατα κ εμας ειναι ολα απο το χωριο.

εχτες ηρθε ο θειος μου επισκεψη χωρις καν να παρει τηλεφωνο κ φυσικα χωρις να χω σαραντησει.να ναι καλα η ξαδερφη μου(του αδερφου του κορη) που μου εστειλε μνμ που της ειπε οτι θα ερχοταν..κ οταν ειδα το μνμ σε 10 λεπτα χτυπησε το κουδουνι.ισα που ειχα προλαβει να ντυθω κ να μαζεψω παιχνιδια κτλ!πως μπορουν κ πανε επισκεψη χωρις τηλ;κ ξερωντας οτι εχω δυο μωρα κ εναν ταρζαν;;;να ναι καλα η ξαδερφη μου!γιατι ειμαι τρελη με το σπιτι κ δεν μπορω να ερχεται ανθρωπος απροειδοποιητα.

η μανα μου κοριτσια ξερετε τι ωρα ηρθε εχθες;;;;;με τρια παιδια εγω ολη μερα;;;;στις 7 το απογευμα κ αυτο επειδη ηρθε ο θειος..αλλα της την ειπα κ μου ειπε εαν ερχομουν θα ηθελε να ανεβει η σαντυ επανω κ ηθελα να σιδερωσω..(κ φυσικα να κοιμηθει...)κ εμενα η κουνια φισκα στα ρουχα!!!κ γιατι μου λεει δεν πηρες τηλ εαν ηθελες κατι;;κ τις λςω εγω θα σε παρω;;;;ελεος!!!

κ οταν εβαλε την σιλα σηκωθηκε κ εφυγε για να παει να το δει ενω ειμασταν ολοι μαζι.(ο αντρας μου δεν επιτρεπει οταν εχουμε κοσμο την τηλεοραση κ ειδικα τα τουρκικα)

αυτα κοριτσακια μου..βλεπω γρηγορα τις φωτο κ σχολιαζω στα γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τις ομορφες νυφες!!!!!!!!ελεναρα θεα!!!!!!!!!!!

αριαδνη επισης!!!!!!!τα νυφικα σας τελεια!!!!

επισης το μπισκοτακι ειναι κουκλι!!αλλα κ το μπανακι τελειο!!

εγω σωθηκα με το επιπλο μπανιερο.βολευει παρα πολυ με τα διδυμα!κ τη σαντυ!βαζω οτι χρειαζομαι απο κατω κ κατω κ τα τρια μπανιο.η σαντυ στην μπανιερα κ τα αλλα ενα ενα στο μπανιερο.ουτε πηγαινε ελα ουτε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

Βοηθηστε με λιγο προσπαθω να ανεβασω φωτο κ δεν μπορω δειχνει οτι μεταφωρτωνει συνεχεια κ τιποτα δεν γινετε.τι κανω λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλο χειμωνα να εχουμε...Επεστρεψα οριστικα...Κλαψ,κλαψ.Ξεκουραστηκα αυτη τη φορα,ηταν η μανουλα μου που μου κρατουσε τη μπεμπουλα και πηγαινα για μπανακι...Διαβασα τα παντα οσο ελειπα οποτε ξεκινω...

Πρωτον και σηματνικοτερο,πολλα συγχαρητηρια στο χτινακι μας,μπραβο κοριτσακι μου,ολα θα σου πανε πολυ καλα,διωξε το αγχος γιατι δεν υπαρχει λογος,ηταν κακο ονειρο,αστο να παει στην ευχη....Και που ξερεις ισως να συνατηθουμε εγκυουλες.....(λεω τωρα)....

Λια μου,πολυ ωραια ξεκινησες βλεπω τις ετοιμασιες...Τελεια διοτι εγω θα ακολουθησω εγω,θα τα βρω ετοιμα απο εσενα(γιατι τα ψιλοβαριεμαι αυτα)...Που με ειχες ρωτησει,στο λιοτριβι κανω μπανιο,αυτες τις μερες ομως πηγαμε στην ηλιακτη,τι παραλια ειναι αυτη....Εχεις παει????

Ελενα μου,δεν το πιστευω οτι πηρες αυτο το νυφικο μονο 150 ευρω,δεν το πιστευω,εκπληκτικο..Κουκλα εισαι.....Για πες μας περισσοτερα,πως το κλεινεις κτλ...(βεβαια οπως προανεφερα εχω τη Λια που θα τα κανει εκεινη και μετα θα μου τα εξηγησει ολα,μη σας πω οτι θα παρω και το ιδιο νυφικο)))) :lol::lol::lol: .

Αριαδνη μου,ησουν μια θεα στο γαμο σου και ο αντρουλης βεβαιως βεβαιως.....Το μπουμπουκακι σου ειναι σκετο λουκουμι.....

Αριαδνη μου,καλο χειμωνα να εχεις.Κουκλια τα μωρακια σου...Γιατι εγω εχω την εντυπωση οτι και τα δυο μοιαζουν σε σενα????Εχουν τα χειλη σου σιγουρα...

Α βρε τυχερη ποου πας Λευκαδα για ψιλου πηδημα!!!!!Συνεχεια λεμε να παμε με τον αντρα μου και ποτε δεν βρισκαμε δωματιο(βλεπεις ειμαστε οι τυποι,''ευτυχως που υπαρχει καιη τελευταια ωρα και προλαβαινουμε τα παντα'').Του χρονου να ειμαστε καλα,το εχουμε πει Λευκαδα ή Κρητη...

Παρατραγουδα ειχατε,καλα την εκανες την ατιμη τη νυφη σου για να μαθαινει....

Κικιτσα μου,εγω ειμαι αυτη που εχει πεθερο συνεπως και αντρα εξω απο τα Γιαννενα,απο τα Τζουρμεχωρια,το χωριο μας λεγεται Μονολιθι και ειναι κοντα στην Αγναντα,Πραμαντα,αν γνωριζεις.Απο που εισαι εσυ???

Ανθη μου,Εστε μου,νομιζω οτι εχετε δικιο,για τη διαφορα των μωρων γι αυτο κι εγω σκεφτομαι να κανω και το δευτερο πολυ πολυ γρηγορα....Διοτι αν κατσω να σκεφτω το στρες που περασαμε σε αυτη την εγκυμοσυνη και περασουν και τα χρονια,δεν νομιζω να κανω δευτερο..

Ηαppy,συγχαρητηρια για τη ενεργη συμμετοχη σου στις μπομπονιερες,προσκλητηρια...Εγω δε μπορω,δεν πιανουν τα χερια μου καθολου,μου αρεσει να τα βλεπω ετοιμα....

Κοκονα μου,γιατι θα τα κανεις τα βαπτισια τοσο γρηγορα?και δεν το κανεις πιο μετα????Θα προλαβεις βρε θηριο???

Ανθη μου,εμεις εχουμε αγορασει θερμαντηρα αυτοκινητου οποτε οταν παμε για κανενα καφε που θα κανουμε το πολυ 2 ωρες,παιρνουμε μαζι γαλατακι σε περιπτωση που πεινασει και διατηρειται ζεστο...

Λιλ μου,που εισαι βρε γειτονισσα????

Λια μου,που θα το κανεις στη Ν.Μακρη?Στις κατασκηνωσεις στον Αγ.Αντρεα διπλα στη θαλασσα???εμεις τελικα εκει προσανατολιζομαστε,στο χωριο ειναι αρκετα δυσκολο.....Θυμασαι που σου ειπα οτι εχω γνωστο ayton που εχει το μαγαζι bar-restayrant dipla apo thn ekklhsia....Θα ρωτησω τιμες και θα δω αν θα κανω κι εγω τραπεζι,σκεφτομουν και για caatering εξω απο την εκκλησια ή φαγητο στο εστιατοριο διπλα στη θαλασσα,δεν μου πολυαρεσουν οι χοροι και τα πανηγυρια,σε αυτη τη φαση,εννοω που θα ειναι γαμος και βαπτισια μαζι....Αν ηταν μονο γαμος θα ηθελα να κανω κι εγω δεξιωση με χορους και πανηγυρια αλλα τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Νενεδακι!

Καλα περασατε?Κεφατη σε ''ακουω''!

Ποσο βαριεμαι κι εγω ολα αυτα που πρεπει να γινουν για γαμο-βαπτιση,αλλα γι'αυτο κοιταω απο τωρα που ειναι νωρις,να εχω ενα μπουσουλα,να ξερω για τι ψαχνω μετα.

Νυφικο 99% θα ειναι ιντερνετικο!Οπότε αν πετύχει η αγορα ,παιρνεις κι εσυ.

Ολα μαζι θα τα ζησουμε κοριτσακια μου!!Μονο που τα καναμε αναποδα!Πρωτα λεγαμε για αυχενικες και γεννες και μετα για νυφικα! :lol:

Νενε δεν ξερω σε αυτη τη δευτερη παραλια που ειπες αν εχω παει,περσι με τον καλο μου ειχαμε παει σε καμποσες εκει αλλα δεν ξερω ποις ηταν.Φετος δεν καταφεραμε με τον καυσωνα και τα πονακια του μικρου να γυρισουμε.Τη βγαλαμε στο λιοτριβι κι αυτο μονο 2 μερες τις αλλες δεν πηγαμε.Μας εφαγαν και τα κουνουπια και γενικα δεν ευχαριστηθηκα πολυ.Πεθυμησα το σπιτακι μου!!

Κοριτσια πολυ ωραιες νυφες!!Και ωραιες φωτιγραφιες!

Μαρη Νανσουμπα!!Κι εσυ μονη σου τα εκανες τα διδυμα?Σου μοιαζουν παρα πολυ!!Χειλουμπες μου!! :D

Αριαδνη η δικια σου μοιαζει στο μπαμπα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια SOS.

Τα κακα του ειναι πολυ σκουρο κιτρινο,σχεδον καφε ολο βλενα,κι εχουν και 2 ινες σαν καφε.

Φταει το depon που του εδωσα???

Ή επαθε τιποτα?

Εσας το επαθαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε λια εγω νομιζω οτι μου μοιαζει ο γιος αλλα η κ θεια μου το ιδιο ειπε κ τα πεθερικα μου.θα σας βαλω κ τη σαντυ αλλα δεν ξερω αν προλαβω σημερα.τωρα θηλαζω κ σας γραφω.το σιδερο ακομα να τελειωσει..κ σε ποσα δικα μας κανω τα σραβα τα ματια.. :lol::lol:

το εχω περασει με την γαμοβαπτιση..δεν εχεις χρονο για ψαξιμο..σε ενα πηγα για νυφικο σε ενα για μπομπονιερες κτλ κ ακουω αλλες που πανε σε καμια 20αρια μαγαζια κ απορω :lol::lol:

εμενα να δειτε που στο γλεντι κραταγαν τη σαντυ οι ασχετοι γιατι η μαμα κ πεθερες το παιζανε προσωπα των τιμων...κ ολη την ωρα εψαχνα να βρω ποιος εχει τη μικρη..αφου στο τελος του γλεντιου κ ενω περασαμε τελεια εκλαιγα απο την απογοητευση μου για την αδιαφορια των μαναδων..κ αντι να το παρω αποφαση ακομα συνεχιζω κ χαλιεμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι δεν ξερω για τα κακακια τι εφαγες χθες...?

Ελενα μια κουκλα σαν νυφη..κ το νυφικο πολυ ωραιο...κ σεις Αριαδνη, Νανσυ πολυ ωραια ζευγαρια κ σαν νυφες κουκλες.

Ελενη καλωσηρθες...

εγω σας βαζω εδω φωτο γιατι δεν μπορεσα σε αλμπουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου,τι κανετε;

εγω το πρωι ετρεχα οαεδ με τη μπεμπα κ τον αντρα μου φυσικα,ευτυχως ο τονι στη πεθερα κ ευτυχως τελειωσαμε σχετικα γρηγορα.πηγα για το επιδομα μητροτητας.

μετα γυρισαμε,ο αντρας μου ετοιμαστηκε για τη δουλεια κ εγωεπειδη κοιμοταν η μπουμπου ετρεχα να προλαβω να κανω καθαρητιοτα κ ευτυχως ξυπνησε λιγο πριν τελειωσω.τωρα τη θηλαζω αλλα νυσταζω,χθες κοιμηθηκε 3.30 [smilie=banghead.gif] μιλαμε τα νευρα μου κροσια κ ξυπνησε κ ο τονι 8.45 που αυτο παντα ξυπναει 9.30 αντε 10.σημερα βρηκε;;οταν ξυπνησα ηθελα να παρω τα βουνα.

πριν μου εβγαλε μεγαλη γουλια κ κατι ασπρακια,λετε να κρυωσε η κοιλιτσα;η μηπως επειδη την ξαπλωσα για λιγο κ δεν την εβαλα να ρευτει;

κοριτσια ειστε κουκλες νυφουλες,ελενακι,νανσουλι,αριαδνη μου κ αντωνια ολες θεες!απλα δε μου ανοιγουν οι φωτο της κορουλας σου αριαδνη στο μπανακι..νανσουλι τα διδυμα τα κοιταζα κ χαμογελουσα,ειναι πολυ γλυκουλια κ επισης δε βρισκω τις φωτο της χριστινας με τα διδιμοαγορακια..θα σας ανεβασω κ εγω καποιες αλλα ειναι απο μειλ που μου εστειλε η μαμα μου απο τη φωτογραφικη της κ να δω πως μπορω,δεν εχω ξαναδοκιμασει.

α πηγα κ εκκλησια κ πηρα ευχουλα για μενα.

παω να δοκιμασω να ανεβασω φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε κοριτσια ολα τα νυφικα στο ποστακι μας ειναι ενα κ ενα..κοκονα κουκλαρα νυφη κ εσυ

ασε βικακι εμεις που εχουμε κ αλλο παιδι ο υπνος ειναι πονεμενη ιστορια..εμενα που δεν κοιμαται κ μεσημερι;;;

εσενα σου λειπει το καπνισμα;;εγω κανω σεναρια ποτε θα κανω κ που.. :lol::lol: κοιως το εχω δεσει :lol::lol:

τελικα ολα καλα με το θηλασμο κ αλλεργιες που φοβοσουν;ελειπα κ δεν εχω προλαβει να διαβασω τα παλια μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε νανσυ μου,το περιμενα οτι θα ειναι ζορικα,αυτο που με ζοριζει πιο πολυ ειναι ο υπνος.ξυπναει ο ενας κοιμαται ο αλλος.χεζει η μια ο αλλος θελει νερο.αστα να πανε.δε καθομασταν που δε καθομασταν,τωρα...χαμος.κ πριν ελεγα οτι εχω τη νυχτα που θα κοιμηθω,τωρα παει κ αυτο.. :D παντως αυτο ειναι το χειροτερο πιστευω.το ξενυχτι.

ως τωρα δεν εχω δει κατι περιεργο σχετικα με αλεργεια,δινω κ λιγο ξενο κ ειναι υποαλεργικο κ προσεχω τι τρωω οσο μπορω.εχει πονακια παντως κ ισως να ειναι ενδειξη γιατι ας πουμε γαλακτοκομικα τρωω κανονικα.θα δουμε.\

οσο για τσιγαρο,εχω κανει δυο κατι βραδυα που ξερω οτι θα ξυπνησει μετα απο 6 ωρες.ασε το θελω σαν τρελη.αλλα αντιστεκομαι ολη τη μερα.παντως ειναι κ αυτο λογος καταθλιψης.θελω να κλαιω που δεμπορω.λενε παντως οτι καλυτερα μεχρι 5 τη μερα κ θηλασμο παρα να κοψεις θηλασμο για το καπνισμα.αλλα 5 δε θελω.εσυ τι λες;θα το σκασεις; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια μου υπομονη κανενα χρονο..μετα λιγο στρωνουν τα πραγματα.αναλογα φυσικα.τωρα της εβαλα πιπιλα,εχει λοξυγγα η καημενουλα.κ πονακια εχει.γενικα εχει μια υπερενταση.κοριτσια ευτυχως που ειστε κ εσεις.ειδικα εμεις οι δευτερομανουλες ποσο καταλαβαινομαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...