Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι γαμοβαπτιση φορεγα ενα νυφικο στυλ αρχαιοελληνικο ιβουαρ ο στολισμος ηταν ολος με ελια.μπομπονιερα ειχα εναν φακελο πλυσε ιβουαρ κ για γλυκο ειχα βαζακια με γλυκο του κουταλιου τα οποια βαζακια τα ειχα φτιαξει εγω στολισμενα με λουλουδακι κ κουταλακι.επισης ειχα ενα τραπεζι ολο γλιφυτζουρια σοκοφρετες κτλ για τα παιδακια.ειχαμε κανει κ τραπεζι κ μας εφυγαν τρελα λεφτα γιατι ειχε παει 50 το ατομο..ειχαμε παντρευτει στον αγιο κωνσταντινο στη γλυφαδα κ το τραπεζι ακριβως απεναντι στη θαλασσα στο view cataralla κ ο στολισμος εκει ηταν αρχαιοελληνικος.μπορει να ειχα κουραστει αλλα αρεσε σε ολους το στυλ.μεχρι κ πυθαρια μεγαλα ειχαμε βαψει για εξω απο την εκκλησια.θα προσπαθησω μηπως μπορεσω να περασω το cd me tiw fvto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι σουπερ ολες οι φωτο που διαλεξες...ετσι ηταν κ το δικο μου..κ γω γαμο βαφτιση εκανα...να πω την αληθεια το μονο σημειο που δεν με βολεψε ηταν το γλεντι κατα ταλλα ολα καλα.

κ γω οταν του βαζω ορο αναγουλιαζει κ πνιγετε..αλλα του βαζω γιατι μπουκωνει η μυτουλα του.θερμομετρο εχω της chicco ηλεκτρονικο κ κατω απο μασχαλη μια χαρα δειχνει..εχω κ πιπιλα αλλα δεν το χρησιμοποιησα ακομα..ντεπον ακομα δεν εδωσα..κ νομιζω η θερμοκρασια στο πωπουδακι κ στο στομα ειναι λιγο πιο ανεβασμενη απο την μασχαλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ πολυ ωραιοι ειστε!!

Αλλα το νυφικο δε φαινεται καλα!Παντως ειναι οιλυ ωραια τα αρχαιοελληνικα νυφικα.

Εγω θελω πιο πολυ στυλ τουαλετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα, είστε καλά?

Λία όταν παντρευόμουν, μιλούσα σε ένα φόρουμ με νύφες και είχαν πάρει αρκετές απο το ιντερνετ.Κινεζικα είναι.Ειχαν μείνει πολυ ευχαριστημένες πάντως.Και γω ψηνόμουν αλλά τελικα την φοβήθηκα με τις διαστάσεις και τα μέτρα. Βρήκα όμως με 1000ευρώ αγορά, θα στο βάλω να το δεις.

Σταυρούλα ο Στρατούλης φοβερός.Το βιντεάκι πώς θα το δούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exei taraxtei to neuriko mou sustima...oloi oi treloi se mena tha pesoun??? Xtes xtupouse to thl me apokripsi to mesimeri pou sas elega. Simera irthe enas geros kai xtupouse to koudouni stis 4:10 (pali koimomastan egw o antras mou kai h mpempa) kai zitouse mia pou exei to idio onoma kai epitheto me emena, alla einai 62 xronwn kai leei tin psaxnei edw kai toso kairo kai exei psaksei oli tin Kriti. Autos o sugkekrimenos me eixe parei kai thlefwno prin 1 mina kai mou leei tin Eleni tade tha ithela kai tou lew egw eimai h Eleni tade kai mou leei oxi den eisai esu h Eleni tade giati gnwrizw ti fwni tis. E tote tou lew pires lathos kai einai apli sunonimia kai meta apo ena mina mou koubalietai stin porta mou mesimeriatikaaaaa. Re o kosmos den paei kala.

Kikitsa ti wraia pou pigate Leukada!! Aurio tha erthei h pethera mou oli mera kai eipa ston antra mou na bgalw gala kai na afisw ti mpempa me pethera kai mama kai na pame oli mera pouthena se kamia paralia. Bebaia exw anasfalia na tin afisw polles wres, alla an de to kanw twra pote tha to kanw, h mia feugei tin alli ebdomada gia olo to xeimwna kai h alli ton allo mina gia olo to xeimwna kai de tha ksanafisw ti mpempa pouthena mexri to allo kalokairi!

Lia kai esu thes kotoules eeee? Telika koritsia auto tha einai to sunthima mas....opote exoume neura me kapoion, tha leme xreiazomai mia kotaaaa! :lol: Esu omws xreiazesai strouthokamilo oxi kota afou ta theleis kai megala kai zoumera.

Liaki kai emena to ntepon mou to kserase me oti eixe faei kai eixa grapsei pws brika ena kolpaki na tou to dinw. To bazeis sti sirigga kai kathos thilazei apo to plai bazeis ti siriggoula ligaki mes to stomataki kai to dineis arga arga kai to pinei mazi me galataki.

Kai episis pio palia eixa pei oti egw pira to nufiko mou apo to internet kai oloi edw pou einai pswnia nomizan oti to exw parei apo to pio akribo magazi tis polis pou to kathe nufiko kanei 2500 xiliades eurw, egw to pira 150 eurw kai ekane thrausi...thes na sou balw 2-3 fwto na tis deis ??

Simera tha pame se paidiko party eksw se ena bowling pou exoume kai kanei kai party.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα φυσικα και θελω φωτο!

Και στειλε μου και σε μην το σαιτ που το πηρες.

Αυτο που λες με τη συριγγα απο το πλαι του το εκανα πρωτο πρωτο απ'ολα.Και τον επιασαν κατι νευρααα!!!Αν μπορουσε θα με πλακωνε στις σφαλιαρες που του χαλασα το γευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα πλάκα τώρα που λέτε για νυφικό, σκέφτομαι να πουλήσω το νυφικό μου. Δεν έχει νόημα να το κρατάω. Από pronovias το είχα πάρει κι εγώ έχει ωραία νυφικά εκεί όντως.

Μαράκι δεν έχω ανεβάσει ακόμα το βιντεάκι. Είναι μεγάλο και αργεί να ανέβει. Ακόμα είναι στο 60% και το ανεβάζω από το πρωί.

Για το θερμόμετρο προβληματίζομαι κι εγώ αν είναι αξιόπιστο. Σκεφτόμουν να πάρω μετώπου αλλά μου είπαν ότι δεν είναι ούτε και αυτά αξιόπιστα. Στον ποπο πως το βάζεται καλέ? Ανάμεσα στα μάγουλα? Κι εγώ προβληματίζομαι για το πως θα δώσω το ντεπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μοιαζουν πολύ τα νυφικά μας. /και όντως εγώ το πήρα ένα 2χίλιαρο. Θα σκάσω τώρα :evil::evil:

Εγω μια φορα εβαλα το θερμόμετρο κ στην μία και στην άλλη μασχάλη και έδειξε διαφορετική θερμοκρασία. Μια φορά του έβαλα κ αυτό με τον υδραργυρό προσεχτικά βέβαια από περιέργεια για να συγκρίνω. Τι τρέλα μας πιάνει ώρες ώρες ε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα Ελενα κ το φορεμα πολυ ωραιο κ γω το αγορασα το νυφικο κ τι καταλαβα τσαμπα καθεται...

Σταυρουλα ουτε η πιπιλα θερμομετρο ειναι αξιοπιστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο dh ειδα πολλα,κι ελεγα να παρω απο εκει,αλλα με προβληματιζει που ειναι τυπου ebay δηλ δεν ειναι ενας ο κατασκευαστης,αλλα πολλοι και διαφοροι κινεζοι :) που αν δεν παει καλα,αντε βρες τους μετα.

Σκεφτομαι το hanks bridal και το light in the box.

Αλλα αν τους στειλω φωτο πχ απο το δικο σου,λογικα θα μπορουν να το ραψουν ,αρκει να φαινονται καλα και οι λεπτομερεις του φορεματος.

Ειναι ευκολο να βρεις τη φωτο απο το σαιτ που το πηρες?Η σε ποια κατηγορια ηταν να το βρω.

Μη βαρας...λιγο θα σε ζαλισω! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια νομίζω όχι. Καλά εμένα την φτύνει κιόλας οπότε δεν θα ήταν έτσι κι αλλιώς αξιόπιστη.

'Ασχετο, έχω επινοησει μια στάση που βάζω τον μπέμπη κ καθεται στα πόδια μου την οποία την έχω ονομάσει σταση "χεστρα" :lol::lol: γιατι κάθε φορα που τον βαζω εκει χέζει ακόμα κι αν έχει χεσει πριν από λίγα λεπτα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον το βιντεο ανεβηκε στην ομαδα μας στο θεματακι που θαβουμε εχω βαλει το λινκ.

στο βιντεο θελω επισης να παρατηρησετε τα χερια του. Τελευταια καμια φορα μου τα κανει γροθιες μπροσα στο στηθος του. Εσας σας το κανουν αυτο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα το χω ξαναπει αλλα δεν πειραζει...πολυ ωραιο το βιντεο ο γιος ενα κουκλι κ η μαμα πολυ πολυ γλυκια...

οσο για τις γροθιες απο τοτε που γεννηθηκε ετσι κανει τα χερακια του ο δικος μου κ η πεθερα μου λεει θα γινει τσιγουνης πραγμα που ειναι τελειος ακυρο κ δεν ισχυει..κ μου την δινει στα νευρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,χαθηκα λιγο αλλα δεν ειχα ιντερνετ δυο μερες,ειχα κ τον αντωνη μου αρρωστουλη με εμετους,φοβομουν τη μπεμπα μη κολησει αλλα ευτυχως ολα καλα.

τωρα ειμαι παλι μονη χωρις τον τονι κ βρηκα ευκαιρια να μπω,διαβασα πεταχτα νεα σας.

χριστινακι μου χαρηκα πολυ με την εγκυμοσυνη σου,ειλικρινα χαρηκα,ολα θα πανε καλα σιγουρα,θα εχεις λιγο αγχος ειναι απολυτα λογικο αλλα τιποτα δε θα ξανασυμβει κ εγω μετα την πρωτη ατυχη εγκυμοσυνη μετα απο 4 μηνες εμεινα εγκυος στον αντωνη οποτε ειναι σημαδιακο για καλο τελος!! :D κ θα γενησεις κ σε ωραια εποχη κ δε θα σε φανε οι ζεστες οπως εμας! ;)

ανθη μου ειδα οτι εγραψες κατι κ συμφωνω απολυτα,το σκεφτομουν κ εγω οτι καλυτερα να κανεις αμεσως δευτερο παιδι,γιατι τωρα εμας τα πρωτα μας ειναι στη χειροτερη ηλικια οσον αφορα τη ζηλεια τους.το σκεφτομουν συνεχεια κ εγω αυτο τις τελευταιες μερες.εγω ολο μαλωνω τον αντωνη γιατι κανει κατι αποτομα στη μπεμπα κ φοβαμαι πολυ κ γενικα εχει αλλαξει.παντα ελεγα ειναι απο τα καλυτερα παιδια κ τωρα εχω απογοητευτει αλλα δε πρεπει να νιωθω ετσι γιατι ειναι απολυτα φυσιολογικο.ωρες ωρες στεναχωριεμαι πολυ για ολα αυτα που γινονται κ προσπαθω οσο μπορω να τον παρω με το καλο.ειναι πολυ δυσκολα μερικες φορες.

γενικα η μπεμπα ειναι ησυχουλα,απλα μπορει να κοιμαται ας πουμε πολλες ωρες κ μετα να θηλαζει αλλες τοσες.το βραυ παντως δε κοιμαμαι πριν τις 2,μετα κοιμομαστε τη ξυπναω κατα τις 6 πινει λιγο κ μετα ξυπναει 9 μπορει κ 10.

αυριο θα ειχε ρεπο κ ο αντρας μου κ του το εκοψαν λογω δουλειας κ εγω περιμενα πως κ πως κ για παρεα κ για λιγη βοηθεια.το χειροτερο μου ειναι να θελουν να φανε κ τα δυο μαζι.με αγχωνει πολυ αυτο κ αναγκαστικα καθυστερω τον αντωνη η θηλαζω κ αναλογα το φαι ταιζω κ τον αντωνη.

παω να διαβασω νεα σας,οσα προλαβω βασικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules...

emena o mikros einai mes tin gkrinia simera k den mporw na katalavw giati...

prin misi wra koimithike upotithete gia vradu alla ksupnise pali..

stauroula o mpempis kouklos kala ti malli einai auto kale mpoliko mpoliko stis fwto den mou fenotan k toso poli k meta elega oti o dikos mou exei malli...

lia k egw skeftomoun na parw nufiko apo to internet alla fovame min den mou aresei meta i den mou kathete kala den kserw den exw koitaksei akoma...

auta pou valate einai polu wraia ola...

bikaki upomoni k se ligo tha strwsoun ola pisteuw..

sas afinw mpas k kataferw na ton koimisw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Σταυρούλα ο μπέμπης είναι κούκλος!!Στο έχουμε πει εκατό φορές αλλά πραγματικά είναι φυσιογνωμία φοβερή.Να του φοράς πάντα ματάκι!!Εντωμεταξύ τα μάτια κάνω πρόβλεψη ότι θα μείνουν γαλανά!

Όσο για τις μπουνίτσες και μένα το κάνει συνέχεια, α!Αντωνία και μένα αυτή την εξυπνάδα λέει η μάνα μου, ότι θα γίνει τσιγκούνα, καλά μιλάμε τί άλλο θα ακούσουμε!

Έλενα εννοείται να την αφήσετε την μπέμπα και να πάτε κάπου, στο λέω εγώ που δεν έχω αυτή τη δυνατότητα και θα αργησω πολύ να την έχω!

Νανσυ, αν μπορέσεις σβήσε την δικιά μου φώτο απο το αλμπουμ που έχεις και τις δικιές σου, την έβαλα καταλαθος εκει για να δει το νυφικό η Λία και δεν μπορώ να την βγάλω τώρα!

Εβαλά και γω κάποιες φώτο απο το μπανάκι μας (στην μπανιέρα ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika prin den prolaba na ksanampw...mexri na ntuthw na taisw ti mpempa kai na etoimasw ola ta pragmata itan wra na pame sto partaki...twra gurisame giati itan wra na fame kai den eixa skopo na ti thilasw ekei pou itan kai tosos gnwstos kosmos, alla ekane kai kruo re koritsia! Itan se enan paidotopo eksw kai ti na sas pw...eprepe na balw xeimerina rouxa sti mpempa...eutuxws eixa ta sentonakia kai tin tuliksa!

Lia einai polu duskolo na to ksanabrw giati exei xiliades nufika auto to site kai tha prepei na psaksw mia mia oles tis selides...alla an thes na psakseis kai exeis xrono to eixa brei stin katigoria "strapless" kai apla egw tous zitisa na tou baloun tin tiranta gurw apto laimo....emena pantos eixame epikoinwnia meso email kai tous zitisa na kanoun diafores allages kai o kinezos me eixe parei kai tilefwno giati eixa ksexasei na tou steilw kati diastaseis!! Itan apsogoi sti sunergasia mas!!

Stauroula eixa dei kai edw ena paromoio nufiko kai ekane toso...kai elega kai egw na to poulisw alla akoma to exw.

Gia to thermometro kai egw problimatizomai...tin metraw kai me ilektroniko kai me udrargirou polu prosektika bebaia, sti masxali alla polles fores den kathete tosi wra

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...