Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εμενα του ειχε πεσει στο κεφαλι κατι ,αλλα ξωφαλτσα και μετα τον πηρε ο υπνος.Τον πηγαινα κατω απο το φως,τιποτα αυτος,νταγκλες!! :o Μεχρι να ξυπνησει και να σιγουρευτω οτι μας θυμαται και γελαει εχασα χρονια!!!

Γυρισαμε απο την παιδιατρο.Ο μικρος ητανε πολυ καλος,της γελαγε εκανε χαρες..και μετα ηρθε το εμβολιο!!Του ηρθε αποτομα του καημενο ,εκλαψε αλλα σταματησε γρηγορα.Πωπω ειδα τη βελονα να μπαινει μεσα και παραλιγο να λιποθυμησω!!

Η γιατρος ειναι ενθουσιασμενη με την αναπτυξη του μικρου,μου εδωσε συγχαρητηρια που μονο με τον θηλασμο ειναι τοσο καλος και ανεπτυγμενος.Μου λεει''φοραει ρουχα για 6 μηνων ε?''(ναι!)

Ειναι 6400 και 60 ποντους.

Τωρα εχει λιωσει στον υπνο κι εγω ολη νυχτα θα ειμαι στην ανησυχια μη μου κανει πυρετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia gurisa! Kaname ton iperixo kai o orthopedikos mas briskei ola kala kai oti telika den exoume problima!

Kai h mikri kuria, tin eixe balei panw se ena abolo pragma pou kremotan to kefalaki apekso kai tis to bastousa egw kai me ebale na tis krataw kai to xeri me dunami katw kai kollita me to swma tis kai tin pieze me auto to matzaflari tou iperixou kai h kaimeni den ebgale milia...apla ton exese :lol: E tou lew giatre tosi piesi kai na min bgalei oute apti mia meria ixo oute aptin alli de ginetai!! :lol: Alla afou einai kala ola ok!

Liaki to kanate to embolio? Egw otan to kaname tin proigoumeni Deutera ekeino to bradu sikwnomoun kathe 1 wra gia na sigoureutw oti den exei pireto!

Anthi pisteuw oti eixe enthousiastei o mikros alla den eixe siniditopoiisei poso mikrouli einai to mwro kai oti den mporei oute na paiksei oute na treksei oute na milisei, opote twra autos barietai kai bebaia blepei kai esena pou asxolise me ti mpempa kai giauto isws to bgainei etsi...alla pisteuw oti einai thema xronou na strwsei giati einai arketa megalo!

Pasxalitsaki ase...kai egw kamia oreksi...den kserw ti exw pathei...kai eidika me to stithos de thelw na me agizei katholou...einai fusiologiko auto h exw arxisei na ta paizw entelws??? :shock:

Nancy oxi apla gelaw...exw pesei katw :lol::lol: kala einai sigouro oti mono se sena sumbainoun autaaaaa! xaxa Toulaxiston einai kala to mwraki!

De mou apantiseeess stin protasi pou sou ekana!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ και Λία χαχαχα κι εγώ λέω συνέχεια στον άντρα μου αν την γλυτώσει ο μικρός από τα χέρια μου θα είναι πολύ τυχερός :lol::lol:

Εγώ έγινα ρεζίλι σήμερα. Πήρα τηλ στο σουπερ μάρκετ για να συνενοηθώ για κάτι και την ώρα που μιλούσα τον είχα στον ώμο μου για να ρευτεί και έριξε κάτι δυνατές ρουκέτες. Ρόμπα έγινα θα νόμιζαν οι άνθρωποι ότι εγώ έκανα τους ήχους χαχαχααα

Κι εγώ θέλω να του κάνω το εμβόλιο αλλά ο παιδίατρος επέμενε όταν δροσίσει. Θα τον πάρω τηλ αύριο να δω τι θα γίνει γιατί 3/9 κλείνουμε 3 μήνες και ανησυχώ που δεν το έχουμε κάνει ακόμα.

Κι εγώ δεν είχα όρεξη για σεξ στην αρχή αλλά κοριτσάκια μην το παρατάτε θέλει προσπάθεια για να περάσουμε καλά όπως παλιά. Τώρα που θέλω δεν προλαβαίνω με τον μικρό. Κάθονται και επισκέψεις το σουκου και δεν προλαβαίνουμε.

Πάω να σας βάλω βιντεάκι στην ομάδα μας από την πρώτη μας μισή βουτιά στην θάλασσα.

Θα βάλω και καμια φωτογραφία αν προλάβω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ ρε νανσυ,,,με εκανες κ δακρυσα απο το γελιο!!!!την φανταζομαι πως αντεδρασε!!!τουλαζιστον ειναι καλα?ευτηχως ηταν κ βραστο!!

αριαδνη που μενετε?λευκαδα για μια μερα?

κατερινα δεν ειναι ασχημη ιδεα για τα κουμπαρια!!!

κοριτσια χαιρομαι που ειναι καλα τα μωρακια σας!!!λια 6500κ ε?μας περνατε 300γμρ!!κ εμεις το 6αρι φοραμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!! Γράψατε πάρα πολλά ακόμα δεν έχω διαβάσει τα νέα σας...είπα να γράψω πρώτα και μετά θα διαβάσω να δω τι κάνετε!! Εγώ πάλι χάθηκα...είχα αρκετή δουλειά και δεν προλάβαινα...Βρε κορίτσια ενώ παλιά ασχολούμουν με την δουλειά και το ευχαριστιόμουν τώρα δεν θέλω με τίποτα να πηγαίνω...που ακόμα κιόλας δεν ξεκίνησα κανονικά αλλά δεν θέλω να φεύγω καθόλου από τον μικρούλη μου...άσε που πηγαίνω με την ψυχή στο στόμα...να γυρίσω να τον ταΐσω εγώ, γιατί αφήνω το γαλατάκι μου αλλά δεν θέλω να το πίνει από το μπουκάλι για να μην μάθει ακόμα...τέλος πάντων...

Δεν ξέρω αν θυμάστε που είχα πει ότι είχα πάθει μαστίτιδα και είχε μειωθεί το γαλατάκι, ευτυχώς όλα πήγαν καλά και πάλι είναι κανονικά όλα! Δεν χρειάστηκε να δώσω συμπλήρωμα!!Σήμερα κάναμε και 1μήνα!!!! Πήγαμε το πρωί στη γιατρό,πολύ καλός ήταν ο Ερμής μου!!!Πήρε 9 εκατοστά (γεννήθηκε 48 και έγινε 57!!!) και 1320 σε βάρος...!!!Τώρα είναι 4360...αν και η γιατρός είπε ότι πήρε πολύ για 1 μήνα μιας και θηλάζει αποκλειστικά...αλλά τι να κάνεις...συνέχεια θέλει να τρώει (σχεδόν ανά 2 'ώρες)...αν και σήμερα έκανε λιγότερα γεύματα...με ρώτησε αν πηγαίνουμε βόλτες και της είπα ότι το πρόβλημα είναι ότι στα μισά της βόλτας κλαίει και θέλει να φάει...οπότε δεν μπορώ κάθε μέρα...μου είπε να παίρνω μαζί μου τσαγάκι...και να τον ξεγελάω, ώστε να μην τρώει συνέχεια και να ρυθμίσει υα γεύματα του...Εντωμεταξύ στον Απόλλωνα, δεν με είχε αφήσει να δώσω τσάι γιατί ήταν πιο ελαφρύς...να φανταστείτε ο Απόλλωνας 57 εκ. ήταν τον 2ο μήνα όχι τον 1ο...!!Εσείς έχετε δώσει τσαγάκι????

Πάω να διαβάσω τα νέα σας...ότι προλάβω δηλαδή γιατί είναι πολλές σελίδες... Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauroula :lol: ontws fantazesai ti tha skeftotan auti pou sou milouse sto thl!! haha

Venus egw dinw xamomili oxi tsai. Alla oxi polu, 2-3 goulies eidika otan exei ponakia h den exei kanei kaka kai mesa se 10 lepta kanei. Den se afine na dineis sto prwto giati to tsai/xamomili ta kanei na energountai opote ta adunatizei kiolas! Egw dinw polu ligo alla den tin ksegelaei katholou, ektos oti den tis aresei h geusi, kserei oti auto den einai to nostimo gala tis kai kanei kati grimatses polu asteies...einai kalo pantws na to exeis nazi sou otan bgaineis se periptwsi pou dipsasei giati allo na pinasei kai na perimenei ligo kai allo na exei kserathei apti dipsa!

Stauroula kai to embolio tou tritou mina pote tha to kanete?? Emeis akribws meta apo 1 mina tha kanoume kai allo kai meta pali apo ena mina kai allo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας, τί κάνετε?

Εμας ήρθαν σήμερα κάτι ξαδέρφες του άντρα μου και πήγαμε για καφέ και μετά ήρθαν στο σπίτι. Βέβαια η μπέμπα σήμερα είχε γκρίνιες, την μάτιασα χθές που ήταν μιά κυρία!

Βλέπω η συζήτηση ήρθε στο σέξ!!Και γω βρε κορίτσια δεν έχω πολλη όρεξη και ευτυχώς το αποφεύγω μέχρι να πάω στο γιατρό!Αλλά πρέπει να βρώ την όρεξη κάποια στιγμή! :oops:

Εντωμεταξύ με έχει πιάσει και μία ψύχωση να τακτοποιώ και να καθερίζω συνέχεια το σπίτι με αποτέλεσμα να είμαι πτώμα συνέχεια!Γιατρέ μου, είμαι καλά?? :lol::lol:

Ελενα μπράβο για τα αποτελέσματα του υπέρηχου!

Μαρία μένουμε κοντά στον Αστακό Αιτωλοακαρνανιας και η Λευκάδα είναι 40 λεπτά απο δω και πηγαίνουμε πολύ συχνά.

Και μεις θα πάμε στην παιδίατρο την Πέμπτη να μας τη ζυγίσει κλπ, έχει φτιάξει πάντως μπουτάκια και μαγουλάκια.

Χθές βέβαια στη Λευκάδα όλοι μας έλεγαν τί μικρό μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou... anthi twra pou to skeftomai tin idia antidrasi me ton pano eixe k o aderfos mou pou einai 6 xronwn afou polles fores oute sto spiti ithele na erthei k opote erxotan kathotan na paiksei ston upologisti enw prin gennisw olo gia to mwro elege twra kamia sumasia den dinei...

ax koritsia mou den eimai kala me exei piasei mia melanxolia k me pianei san na exw kompo ston laimo thelw na sikwthw na fugw...

are nansy ola se sena tha sumboun? kala einai einai toulaxiston i mpempa...

venus egw tou dinw xamomilaki alla den to pinei panta epeidi eixe polu zesti gia na min afidatothei k gia ton iktero mou eixe pei na dinw gia na pesei pou eixe ligaki twra mou eipe na to elatwsw k siga siga na to stamatisw...

ax stauroula ti tha nomizan.. :lol::lol::lol::lol::lol:

lia emena den mou ekane to vradi pureto mou ekane simera to mesimeraki alla ligo mexri 37.4 k ton ekana ena ntouzaki k epese kateutheian...

sas kalinuxtw paw na tin pesw k egw siga siga

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου..εστε μου εγω αυτο που επαθες το εχω παθει με την σαντυ μωρο στο σουπερ αλλα οχι ρεψιμο κλανια τοσο δυνατη που χιλιοντραπηκα γιατι μονο ενας μεγαλος θα εριχνε μια τετοια... :lol::lol:

κοριτσια για να δω εαν την πονεσε το αυγο οταν κατεβηκαν οι γονεις μου τους το εριξα στο κεφαλι να μου πουν εαν πονεσε :lol::lol::lol::lol:

ελεναρα κ ποτε βρε θα σε βλεπει το παιδι;;μακαρι να μασταν κοντα κ σιγουρα θα χαμε επαφες να ετρωγες κ εσυ μια κουραδα :lol::lol::lol:

βικακι ανοιγει ο κουμπαρος μου καφετερια στη σπαθα εκει που ηταν το βιντεοκλαπ οταν ανοιξει σε λιγες μερες εκει θα πηγαινουμε να παιζει η σαντυ στις κουνιες θα βρεθουμε;φυσικα εγω δεν μπορω να παω μονη μου με τρια παιδια θα ναι σιγουρα κ ο αντρας μου μη σου πω κ ο νονος της σαντυς για το τρεξιμο :lol::lol: τοσο καιρο δεν βρεθηκαμε

πωπω αυτος ο υπνος που κανω το βραδυ δεν παιζεται...ελπιζω σε κανενα δυο χρονια να καταφερω να κοιμηθω αυτο που λενε σερι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudiaaa!

Re koritsia kruo kanei h mou fainetai??

Toso kairo elega na fugei h zesti kai twra pou thelw na paw gia kanena mpanio kruwnw :shock:

Kai mena re Ariadni de kserw ti epathe h mpempa, ekei pou legame mia xara kuria itan, xtes to bradu apo tis 10:30 mexri tis 1 eklaige kai den ithele oute na faei kai tentwnotan pou simainei oti eixe aeria polla...alla kai simera to prwi psilo ta idia...

xtes to mesimeri efaga fasolakia prasina me patates, lete na tin piraksan auta kai na tis dimiourgisan aeria :?

Ariadni apo leukada einai mia fili mou kai exw paei 2 fores kai sto gamo tis pou ton ekane ekei kai bebaia exw na pw ta kalitera! To Ionio mou aresei para para polu! Tha ithela na ksanapaw alla mas peftei ligo makria :( Twra me to mwro tha periorisoume tis diakopes mas entos Kritis gia ligo kairo.

Nansoumpa exeis dikio, auto to thema tou nonou to eixa kai egw otan mas zitise enas paidikos filos tou antra mou na mas to baftisei alla autos menei thessaloniki...kai bebaia tou apantisa arnitika kai tote pou tou apantisa arnitika akoma den eixame alli protasi! Alla kai egw thelw to mwro na einai konta sto nono/nona tou. Eimai tuxeri omws giati mas to zitise mia polu polu kali mou fili paidiki kai etsi exoume nona!

Venus mia xara to mwraki!! Thiriaki! Re koritsia kai emena foraei ta 3-6 rouxalakia. Extes piga se 5 magazia na brw auta ta kormakia me tirantaki lepto gia na tis ta foraw mesa apo ta forematakia kai den brika se kanena!! Eseis pou exete koritsakia kamia idea?? Exei 4-5 forematakia pou prepei na forethoun apo twra mexri allo ena mina giati meta den foriountai alla de mporw na tis ta balw xwris tipota apo mesa giati otan ti sikwnoume tis anebainei kai apo dw kai pera den tha exei kai toso zesti.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia

nansoula sorry alla gelasa polu me to augo, elpizo na einai kala to koritsaki sou ;) kala ekanes kai dokimases sta kefalia ton gonion sou :lol::lol: ego pantos tha dokimaza sto kefali tis petheras mou :lol::lol::lol: den tha tis petousa omos mono ena augo alla mia 12ada toulaxiston :lol::lol:

maraki emeines eno epernes antisulipstika :shock::shock: epairna kai ego otan imoun 16xronon gia na rithmiso ti periodo...

ksipnisane pao na tous taiso kai ksana rxomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: mpempoyla exv polla sto ψυγειο εαν θελεις να σου στειλω..φρεσκα κιολασ!

ελεναρα στο τζαμπο εχει με τιραντακι.κοιταξες εκει;

οντως δροσισε.

κοριτσια δεν θηλαζω ολη μερα γιατι το στηθος μου δε το νοιωθω γεματο.κ οταν το νοιωθω γεματο τα βαζω κ τα δυο πανω απο μιση ωρα κ δεν χορταινουν με τιποτα αμεσως πινουν εχτρα γαλα την ιδια ποσοτητα οπως κ χωρις να εχω θηλασει.τι μπορει να συμβαινει;το ζουλαω κ βγαζει γαλα μηπως δεν ειναι καθολου λιπαρο;η ειναι πολυ λιγο κ απλα καθονται τοση ωρα για πιπιλα;δεν καταφερνω με τιποτα να δωσω μονο βυζι .μαλλον θα βγαλω με θηλαστρο να δω ποσο βγαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Έλενα τέλεια τα νέα από τον γιατρό μπραβο. Εννοείται ότι φαντάζομαι τι θα σκεφτόταν :lol::lol: Για το εμβόλιο μας είπε ότι θα κάνουμε ένα που είναι 5-6 μαζί :o:o Σοκαρίστικα λίγο. Ελπίζω να μην πάθει τίποτα το μικρό μου και τρέχω. :?

Νάνσυ μακάρι να ακουγότανε ρέψιμο στο τηλέφωνο. Όταν λέω "ρουκέτες" εννοώ πορδοζούμια με πολύ δυνατό ήχο :lol::lol: Το ότι ήταν βραστό το αυγό δεν είναι καλό γιατί θα πόνεσε περισσότερο :lol::lol:

Αφροδίτη μου εγώ πιστεύω ότι είναι λάθος να δώσεις τσάι επειδή δεν σε βολεύει στην βόλτα που τρώει συνέχεια. Υπάρχει λόγος που το κάνει αυτό και εσύ με το τσάι θα του κόψεις την ανάπτυξη που πρέπει να πάρει. Δεν του δίνεις σοκολάτα που πρέπει να προσέξεις πόση θα του δώσεις. Το γαλατάκι σου του δίνεις που έχει ακριβώς αυτό που χρειάζεται. Φαίνεται από την γρήγορη ανάπτυξη ότι θα πάρει μποι το παιδί εσύ αν του κόψεις το γαλατάκι σου δεν του κόβεις και την ανάπτυξή του? Το έχω πει πολλές φορές μην ακούτε τους παιδιατρους για θέματα θηλασμού. Συμβουλευτείτε ή κάποια φίλη που έχει θηλάσει αποκλειστικά ή κάποια πιστοποιημένη σύμβουλο θηλασμού.

Αφροδίτη θα στο στείλω και σε μήνυμα γιατί απ'ότι βλέπω δεν προλαβαίνεις να διαβάζεις τις απαντήσεις μας.

Αριάδνη η καλύτερη παραλία για μένα της Λευκάδας είναι ο Αγ.Νικήτας. Επειδή μαζεύει πολύ κόσμο και είναι μικρή πηγαίναμε εκεί κατά τις 8μιση με 9 το πρωί όπου δεν υπήρχε ψυχή πίναμε το καφεδάκι μας πιάναμε και τα μπροστινά τραπεζάκια της καφετέριας που είναι πάνω στην παραλία και μέχρι τις 12-1 που έπηζε σε κόσμο εμείς φεύγαμε. Ήταν τέλεια. Οι υπόλοιπες παραλίες της δεν μου άρεσαν γιατί ήταν πολύ μεγάλες βαθένανε απότομα και είχανε πάντα κύμα. Εμείς μέναμε στο Κάθισμα. Όπου μετά τις 11 το πρωί ο δρόμος που κατεβαίνει στην παραλία Κάθισμα θύμιζε την Κηφισίας το χειμώνα καθημερινή 8-9 το πρωί. :lol::lol:

Έλενα εσωρουχάκια με κοντό μανικάκι λευκά 3-6 νούμερο πήρα από mothercare.

Έβαλα καινούριες φωτογραφίες του Στρατούλη και ανεβάζω και το βιντεάκι στο youtube. Έχει πολύ γέλιο γιατί στο βάθος φαίνεται και η πεθερά που κολυμπάει :lol::lol::lol::lol:

Νονό εμείς βρήκαμε αλλά του το προτείναμε εμείς γιατί υπάρχει άνεση μεταξύ μας. Είναι φίλος του άντρα μου πολύ καλό παιδί ψυχούλα και έτσι ενέκρινα. Αυτός πέταξε από την χαρά του όταν του το προτείναμε.

Νάνσυ απλά για να χορτάσουν εσύ πρέπει να είσαι όλη μέρα ξάπλα και να θηλάζεις! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Να ευχηθω πρωτα πρωτα στο Χριστινακι να πανε ολα καλα κ οτι χαρηκα παρα πολυ με τα νεα ...κοιτα να προσεχεις τον ευατο σου ..θα περιμενουμε κ αλλα νεα σου.

Ελενα χαιρομαι που κανατε τον υπερηχο κ ειστε καλα..κ εμεις με τα εμβολια ενα το μηνα μας ειπε η παιδιατρος..

Λιακι ελπιζω ο γιοκας σου να μην ανεβασε πυρετο κ να ειχατε ενα ηρεμο βραδυ..

Ναταλακι ευτυχως κ ο δικος σου δεν ανεβασε πολυ πυρετο..μηπως τελικα πρεπει να το κανεις το ταξιδακι για να ξεσκασεις??????

Σταυρουλα ακομα γελαω μαυτο που εγραψες για το τηλ κ το σουπερ...τελειο...δεν πειραζει το πολυ πολυ να ξεκαρδιστηκαν κ αυτοι στα γελια...οι φωτο σουπερ...κουκλακι..

Ανθη μου ετσι ακριβως ειναι κ η δικια μου η κορη θα περασει ευχομαι κ τα πραγματα αργοτερα θα ειναι καλυτερα..να σκεφτεις εμεις σε καμμια 10 μερες κλεινουμε 3 μηνων κ ακομα με το βυζι απεξω ειμαι συνεχεια πιστευω ναλλαξει κσποια στιγμη..

Αριαδνη μου κοιτα να ξεκουραζεσαι οποτε μπορεις..οι δοιλειες του ςπιτιου δεν τελειωνουν ποτε.

Κατερινακι 8 ωρες ο μικρος μπραβο..ετσι ξεκουραζεσαι κ λιγο.

Κατερινακι-Πασχαλιτακι σεξ εεεε δεν μου κανει καθολου μα καθολου αισθηση...δεν ξερω τι εχω παθει...κ συμφωνω με το στηθος δεν θελω καθολου μονο στην ιδεα κ φρικερνω...ελπιζω καποια στιγμη ναλλαξουν τα πραγματα...

Αφροδιτη συμφωνω με την Σταυρουλα οσον αφορα το τσαι...εγω δεν του δινω καθολου..οποτε θελει βυζακι....δυκολο μεν αλλα ετσι ειναι ο θηλασμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω στην κορη μου οσο θηλαζα δεν ηθελα να με ακουμπαει στο στηθος ενοιωθα οτι ανηκει στην κορη μου.τωρα δεν ξερω γιατι ακομα δεν εχουμε κανει τιποτα πρεπει πρωτα να παω γιατρουλη την αλλη εβδομαδα.

παω να κανω κ καμια δουλεια..το απογευμα θα μου φερει κ η φιλη μου κρυφα τσιγαρα για στιγμες μεγαλης φρικης.. :lol::lol: μιλαγαμε στο τηλ κ ακουγε την μπεμπα να ουρλιαζει τη σαντυ να με τραβαει για παιχνιδι κ μου λεει α καλα στη θεση σου θα ειχα ξεκινησει ολλανδικο! :lol::lol:

τα καταφερνω αλλα ειναι στιγμες που λεω θελω τωρα ενα ουισκι κ ενα τσιγαρο! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

νανσυ ετσι ειναι..καποιες φορες φρικαρεις κ ειναι η μονη παρηγορια το τσιγαρο κ το ουισκακι!!!την προηγουμενη βδομαδα ειχα πιει 3 γουλιες κ εβλεπα αστρακια μετα!!!κοιμηθηκα σαν πουλακι!!ξεμαθα να πινω..1,5 χρονο εχουμε πλακα πλακα να πιουμε αλκοολ!!

αφροδιτη μια χαρα ειναι ο μπεμπαρος!!!τσαι εγω της δινω απογευμα ως συνηθως ...ποτε χαμομηλη κ ποτε κιντερτε..

εμενα ο γιατρος μου ειπε για το εμβολιο ανα 2 μηνο..καναμε το ενα το 5νταπλο κ τωρα σε 2 μηνες το αλλο..κ το αλλο το χειροτερο μαλλον θα τα πληρωνουμε..το κολοκρατος ειπε οτι δεν θα γραφοντε τα φαρμακα.. το εμβολιο εχει 51,5ε..συν τα 40 της παιδιατρου..μια χαρα παμε!!

εστε τωρα θα μπω να δω το βιντεο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoula auto pou tha sou pw einai polu sobaro...gia ti diki sou psuxiki ugeia alla kai oikonomia, tha sou protina na pareis mia kota na sou kanei auga kai na tis ta petas...de sumferei kathe ligo kai ligaki na trexeis na agorazeis tosa auga!! :lol::lol:

Nansouita mono sto jumbo den piga les na exei ekei??

Stauroula piga sto mother care kai exei mono me maniki, egw thelw tirantaki lepto gia na mpainei mesa apo forematakia.

Emena mou arese kai o Agios Nikitas kai to porto katsiki, genika mou aresan oi paralies kai ta nera polu wraia...piga kai auti tin imerisia krouaziera pou paei skorpio, Ithaki kai itan teleia!

Delphinaki ouiski e?? Mipws giauto einai toso isixi h mpempa sou?? Meta to thilasmo sou kanei xik xik?? :lol:

Kala kai egw twra ama pio alcool pou exw na pio apo perisi tha blepw kai asterakia kai feggarakia!

Nansouita kai su mou fainetai xreiazesai ena ouiskaki! :lol:

Egw kamia fora apelpizomai me ena, aporw esu pws tha eisai se kanena duo mines pou tha theloun kai paixnidi kai apasxolisi perissoteri pou tha menoun ksupnia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες τα θηλαζα ταυτοχρονα ημουν μονη μου κ ηρθε η σαντυ κ σκαρφαλωσε στην πλατη μου κ δεν εφευγε κ οταν εφυγε χοροπηδαγε πανω στο κρεβατι κ εγω εκει με τα μωρα κ να μην χορταινουν κ να φτιαχνω στο καοακι κ ξενο κ να τα ταιζω παλι ταυτοχρονα...

τωρα πριν λιγο κοιμηθηκαν κ εβαλα σκουπα κ ανεβηκε η σαντυ πανω στην σκουπα κ εκανα σκουπα ετσι...μετα πηρε ενα σγουγγαρι πιατων το εβρεξε κ πηγε κ καθαριζε τα τζαμια που ειχαν γιει τη δευτερα...ε δεν ειναι να σκεφτομαι το καπνισμα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eisai apo tis liges periptwseis pou tha elega pws nai...giati egw an kai kapniza kai to apolambana polu kai mi sou pw akoma thelw ena tsigaro, den tha to arxisw giati to theorw blakeia afou to exw kopsw toso kairo na to ksanarxisw...eidika me paidi sto spiti de thelw katholou...alla sti diki sou periptwsi einai pio blabero na min kapnizeis para na kapnizeis! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ εισαι ηρωας!αλλα το καλυτερο ειναιο που τα αντιμετωπιζεις με χαβαλε!η μιζερια ειναι οοοοοοοοοοοο,τι χειροτερο!μπραβο κοριτσαρα!

πηγαμε λευκαδα το σαββατοκυριακο. σας το χα πει!οπως λεει η ελενα!αγιος νικητας!στην καφετερια πανω απο τη παραλια, αραχτοι (φυσικα μαζι με τη βαλερια!)ειναι πολυ καλοβολη, μια χαρα ηταν!!!!!!ολη μερα εκει τη βγαλαμε και πηγαιναμε εναλλαξ με τον αντρα μου για μπανιο!

θεμα εμβολια!το συστημα υγειας νκαι εμβολιασμου λεει: οταν κλεισει το μωρο τους δυο μηνες κανουμε το εξαπλο εμβολιο και προαιρετικα ενα καινουριο για τη γαστρεντεριτιδα!την επαναληψη αυτων των δυο την κανουμε 4 μηνων αλλα 3 μηνων κανουμε αλλα δυο εμβολια μηνυγγιτιδοκοκο και πνευμονιοκοκο και την επαναληψη τους στους 5 μηνες!

ελενα εγω της φοραω τα φορεματακια και απο μεσα της φοραω λευκο εσωρουχακι με μανικακι!

θεμα νονα!ευτυχως εχουμε βρει!μια παιδικη μου φιλη που τοχουμε πει εδω και χρονια οτι θα βαφτιζε το πρωτο μου παιδακι!ζει στην πρεβεζα οποτε δεν ειμαστε πολυ μακρυα!

ποια ειπε οτι ο πεθερος ειναι απο χωριο κοντα στα γιαννενα?απο ποιο?ερχεστε δηλ στα μερη μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι γινεται???

Εχασα τον αυγοπόλεμο????

Χριστίνα αν θες να πάρουμε πολλες κότες να τις μοιραστουμε ,χρειαζομαι κι εγω φρεσκα αυγουλακια για να πεταω σε ενα κεφαλακι...Αλλα τα θελω μεγαλα και με πολυ ζουμι,να κανουν σπλουτς!!Και με την κομμωση που εχει...σουπερ θα καθεται το αυγουλακι πανω... :evil::evil::lol:

Καλα και ο δικος μου απο πορδοβολητο μια χαρα τα παει!Αλλα δεν ντρεπομαι,ειμαι περηφανη για τις βροντερες και λεβεντικες κλανιες του παιδιου μου!!!! :lol::lol::lol: Που να γινει και μπάρμπας!

Κοριτσια εσεις που τους το βάζετε το θερμομετρο?Εγω εχω ηλεκτρονικο και στη μασχαλη δεν δειχνει.Λεει 36.Και οταν τελικα του το εβαλα πωπουδακι,εδειξε 37,8!

Με το ντουσακι δεν ειδα βελτιωση και του εδωσα ντεπον.Αλλα ρε κοριτσια οσο σιγα σιγα και να του το δωσω δεν καθεται.Μου τα εβγαλε οοοολα πανω μου!Μεχρι και στις πατουσες εμετο εχω!

Γενικα οτι και να του δωσω,ειτε το ινφακολικ(που το εχω σταματησει)

ειτε ορο στη μυτουλα,ειτε το ντακταριν για τη γλωσσιτσα του,του τα δινω πολυ προσεκτικα και απαλα,και εξω εξω κατω απο τη γλωσσιτσα και δεν τα δεχεται ρε γαμωτο.Μια πνιγεται και κανει εμετο,μια τα φτυνει,μια δεν ανοιγει το στομα.Και με τον ορο στη μυτουλα πολλες φορες πνιγεται.

Εσεις πως τα καταφερνετε?

Λευκαδα ειχα μια ''ιστορια'' παλια.3 χρονια κρατησε ,οπότε το γυρισα σχεδον το νησι!!Στον Αγ.Νικητα καλα ειναι,αλλα πολυ βαβουρα.Αυτη η καφετερια θα βγαζει τρελα λευτα.

Εμεις παίρναμε το βαρκακι και πηγαιναμε στην παραλια απο πισω.το μύλο(νομιζω )

Εχει παει καμία?Ειναι και για γυμνισμο ;);););):D

Αλλα αν δεν προλαβεις το τελευταιο βαρκακι κατα τη δυση,πρεπει να βγαλεις τη νυχτα εκει!Αλλιως ορειβασια σαν τους τουριστες,ή κολυμπι...

Ασχετο,ξερετε καμια να εχει παρει νυφικο απο ιντερνετ?Ψηνομαι...Αλλα θελω κανενα σαιτ δοκιμασμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα ειναι 3 κ η μαμα μου δεν εχει κατεβει καθολου κατω..κ ξερετε γιατι;για να μην τη δει η σαντυ κ θελει να ανεβει επανω κ χασει τον μεσημεριανο της υπνο...αχ κ εγω τοσο λιγο..κ ειμαι ολη μερα μονη μου κ ερχονται επισκεψη στις 8 το βραδυ..εχτες ειχα βαλει πλυντηριο κ δεν προλαβα να το απλωσω κ το ξαναεβαλα γιατι μυρισαν..κ βλεπω τα ασιδερωτα... :shock::shock::shock: μια κουνια γεματη... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι τι νυφικο θες;εαν θες στυλ φορεμα η αρχαιοελληνικο κτλ σου προτεινω να πας στα pronovias μπες κ δες το σαιτ.εαν μπορεσω θα σου βαλω φωτο να δεις το δικο μου.τα φουντωτα δεν βολευουν καθολου για γαμοβαπτιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι θελω κατι απλο,χωρις πολυ ουρα και τετοια.Εριξα μια ματια σε αυτο που λες.Κατσε να σου στειλω τι περιπου θελω.

Δεν εχω φεισμπουκ κοριτσι!!!

http://www.dhgate.com/2011-sexy-sweethe ... c06e8.html

http://www.jessicabrides.com/catalog/Pr ... sp?id=1635

αυτο δεν ξερω αν βολευει,εχει μεγαλυτερη ουρα.

http://www.jessicabrides.com/catalog/Pr ... sp?id=3066

http://www.jessicabrides.com/catalog/Pr ... sp?id=1301

ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ!Χωρις αυτο το φουρο ομως.

http://www.jessicabrides.com/catalog/Pr ... sp?id=1639

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...