Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ. μωράκια 10/11: μπαμπά κόψε της χαζής την σύνδεση!


Recommended Posts

Όχι ρε ευτυχώς τίποτα απο τα δυο...απλά γδαρθηκε πολυ έχει πρηστει κ μελανιαζει...ο μικρός δεν καταλαβε τίποτα....κύριος συνέχισε το δρόμο του 8888

Τι να κάνει το παιδί???? Από τότε που γεννήθηκε, όλο να παραπατάς σε βλέπει!!!!

88888888888888

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι να κάνει το παιδί???? Από τότε που γεννήθηκε, όλο να παραπατάς σε βλέπει!!!!

88888888888888

:lol::lol::lol:

μη την πονας περισσοτερο απο οσο ποναει!!

δειξε λιγη ευσπλαχνικοτητα 77777

μανα εισαι και ξερεις!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν κάνεις κ εσύ πως δεν βλέπεις;

Εγώ χωρίς να δώσω διαστάσεις στο θέμα θα έλεγα του Μ. :

Έγινε αυτό, δεν με νοιάζει αλλά θέλω να σου πω πως από εδώ κ πέρα εγώ κόβω κάθε επαφή μαζί τους…. δεν θέλω να το αναφέρεις γιατί δεν θα καθίσω να συζητήσω με κανέναν αν έγινε έτσι ή αλλιώς γιατί πολύ απλά δεν επιτρέπω σε κανέναν να με αμφισβητήσει…… τελειώνει εδώ η συζήτηση! Τι θα κάνουμε το ΣΚ μωρό μου???

ειδες???αυτη ειναι σωστη συμπεριφορα...αμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιζετα μου περαστικα κοπελα μου και μην της ακους που σε πειραζουν σε ζηλευουν...αμεεε...

εγινα ξανθια..σας το ειπα διπλα να σας το πω κι εδω να το εμπεδωσετε..εκανα τελειες ανταυγειες...στο σγουρο βρεγμενο μαλλι φαινοταν υπεροχες στο ισιο μακρυ μαλλι μου φαινοταν ακομα τελειοτερες...θα εχω υπεροχο χτενισμα και στην βαφτιση οπως και στον γαμο αρα ευτυχως παλι θα βγω τελεια στις φωτο..κατι ειναι κι αυτο...παντως αμα σας πω πως πιο πολυ αγωνιω να περασει η βαφτιση για να παω να κανω την αυχενικη???ειμαι κακια??

μου ξαναειπαν πως θα κανω αγορι..λετε να???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα….

Καλή εβδομάδα……..

Κοιμηθήκαμε αρκετά καλά, με ένα μόνο ξύπνημα για γάλα κ μετά ξανά στο δικό του κρεβάτι!!!

Το βράδυ είχαμε ανοιχτό το κλιματιστικό στο δωμάτιό μου, στους 28 κ με ανοιχτή την πόρτα του μικρού, πήγαινε κ εκεί η δροσιά! Έτσι δεν ξύπνησε κανείς από ζέστη!

Εχθές δεν είχα υπολογιστή….. ο Π. επιμένει πως δεν είναι τίποτε αλλά όλο μένω χωρίς….99999999

Παίρνει αυτός τον μικρό για να μου αφήνει τον μεγάλο κ μετά χαλάει ο μεγάλος κ δεν μπορώ να του ζητήσω τον άλλο……..

Αυτάααααααααα γα την ώρα!!!

Πάω κ έρχομαι…. Έρχομαι κ πάω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου έτσι κάνουμε όλες αλλά μετά το μετανιώνουμε….. Εγώ κ τι δεν θα έδινα να ξανασχοληθώ με την βάφτιση του Σπύρου μου!!

Μετά θα το σκέφτεσαι κ δεν θα γυρίζει ο χρόνος πίσω!!

Ασχολήσου όσο μπορείς περισσότερο!!!

Όλα θα γίνουν…..

Δεν μπορώ να σου πω τι θα είναι, γιατί δεν έχω πέσει ποτέ μέσα… μόνο σε εμένα το ήξερα από την πρώτη μέρα!!!

:roll::roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ και εγω σε εμένα έπεσα μέσα και στα 2 !εγω λέω ειναι αγόρι,αλλα θέλω να σου πω ότι ποτε δεν έχω πέσει μέσα σε αλλους μπου χα χα!!!

Αλικακι τετάρτη πάω ΜΎΚΟΝΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα.

Μπράβο Αλικάκι επιτέλους κοιμηθήκατε καλύτερα! Έτσι να κάνετε με το air-condition μπας και σωθήτε τελικά!

Αλικάκι αδειούχα ε; Άντε να ξεκουραστείς και να ξενοιάσεις λίγο μαζί με τα παιδάκια σου.

Εγώ βγαίνω την επόμενη εβδομάδα σε άδεια.

Σήμερα νοιώθω λες και με έχουν σαπιακιάσει στο ξύλο. Πολύ κουρασμένη.... Αυτο το Σ/Κ να πάει και να μην ξανάρθει. Πολύ ταλαιπωρία αύτη η κωλο γαστρεντερίτιδα, κυρίως για το παιδί αλλά και για μένα που δεν προλάβαινα να την αλλάζω, να καθαρίζω, να την παρηγορώ. Ευτυχώς είχα και έχω την μητέρα μου που μου προσφέρει πολυτιμη βοήθεια και η Σοφούλα μου παρόλο που ζητάει εμένα όταν είναι αρρωστούλα κάθεται και με την γιαγιά της η καημενούλα μου.

Αχ! Μακάρι να συνέλθει εντελώς σήμερα αύριο η μικρή μου γιατί μαζί με κεινη με την αναγκαστική δίαιτα θα ρέψω και εγώ από το αγχος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΝΑτασσακι!ταλαιπωρηθηκατε και οι 2μωρε....υπομονή ,τελειώνει τώρα και να ειναι το τελευταίο!εφόσον ειναι με την μαμασου κ περναει καλα μην αγχωνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι να στείλεις…. Όλη μέρα σταρ θα έχω………….44444444444444444

Νατάσσα μου πάει, πέρασε κ αυτό….. μην αγχώνεσαι, μέσα στο πρόγραμμα κ αυτά!!! Περαστικά να είναι μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα.

Μπράβο Αλικάκι επιτέλους κοιμηθήκατε καλύτερα! Έτσι να κάνετε με το air-condition μπας και σωθήτε τελικά!

Αλικάκι αδειούχα ε; Άντε να ξεκουραστείς και να ξενοιάσεις λίγο μαζί με τα παιδάκια σου.

Εγώ βγαίνω την επόμενη εβδομάδα σε άδεια.

Σήμερα νοιώθω λες και με έχουν σαπιακιάσει στο ξύλο. Πολύ κουρασμένη.... Αυτο το Σ/Κ να πάει και να μην ξανάρθει. Πολύ ταλαιπωρία αύτη η κωλο γαστρεντερίτιδα, κυρίως για το παιδί αλλά και για μένα που δεν προλάβαινα να την αλλάζω, να καθαρίζω, να την παρηγορώ. Ευτυχώς είχα και έχω την μητέρα μου που μου προσφέρει πολυτιμη βοήθεια και η Σοφούλα μου παρόλο που ζητάει εμένα όταν είναι αρρωστούλα κάθεται και με την γιαγιά της η καημενούλα μου.

Αχ! Μακάρι να συνέλθει εντελώς σήμερα αύριο η μικρή μου γιατί μαζί με κεινη με την αναγκαστική δίαιτα θα ρέψω και εγώ από το αγχος μου.

Αντε καλά... και εδώ λάθη κάνω κι ας μην γράφω από κινητό. Για την αδεια στην Ελίζα ήθελα να απευθυνθώ.. καταλάβατε εσείς όμως ε;....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...