Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγόρι ή κορίτσι??


Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα...εγώ από την αρχή πίστευα πως είχα κοριτσάκι…:) στην αυχενική διαφάνεια μας είπε αγοράκι με επιφύλαξη στον β επίπεδου είδαμε καθαρά ότι είναι κοριτσάκι και η διαίσθηση μου βγήκε…:laugh: και περιμένω τον ερχομό της μπουμπούκας μου…:woohoo: !:woohoo: !με το καλό γερό πάνω από όλα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άραγε να μπορεί ο γιατρός να βγάλει συμπέρασμα για το φύλο του παιδιού από τους χτύπους της καρδιάς του;;

Ισχύει άραγε ότι όταν η καρδιά του παιδιού χτυπάει πολύ γρήγορα είναι αγόρι και όταν χτυπάει πιο αργά είναι κορίτσι;;;

Σε 2 εβδομάδες είναι το πρώτο μου ραντεβού με το γιατρό και μου είπε ότι αν όλα πάνε καλά θα ακούσουμε την καρδιά του παιδιού. Είναι δυνατόν να μπορεί να γίνει αυτή η πρόβλεψη από τόσο νωρίς;;;

Εχω τόση αγωνία για αυτό το ραντεβού...

:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άραγε να μπορεί ο γιατρός να βγάλει συμπέρασμα για το φύλο του παιδιού από τους χτύπους της καρδιάς του;;

Ισχύει άραγε ότι όταν η καρδιά του παιδιού χτυπάει πολύ γρήγορα είναι αγόρι και όταν χτυπάει πιο αργά είναι κορίτσι;;;

Σε 2 εβδομάδες είναι το πρώτο μου ραντεβού με το γιατρό και μου είπε ότι αν όλα πάνε καλά θα ακούσουμε την καρδιά του παιδιού. Είναι δυνατόν να μπορεί να γίνει αυτή η πρόβλεψη από τόσο νωρίς;;;

Εχω τόση αγωνία για αυτό το ραντεβού...

:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

L.P. έγραψε:

Άραγε να μπορεί ο γιατρός να βγάλει συμπέρασμα για το φύλο του παιδιού από τους χτύπους της καρδιάς του;;

Ισχύει άραγε ότι όταν η καρδιά του παιδιού χτυπάει πολύ γρήγορα είναι αγόρι και όταν χτυπάει πιο αργά είναι κορίτσι;;;

:blink::blink::blink:Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο! Μου φαίνεται λίγο "κουλό" για να ισχύει...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

L.P. έγραψε:

Άραγε να μπορεί ο γιατρός να βγάλει συμπέρασμα για το φύλο του παιδιού από τους χτύπους της καρδιάς του;;

Ισχύει άραγε ότι όταν η καρδιά του παιδιού χτυπάει πολύ γρήγορα είναι αγόρι και όταν χτυπάει πιο αργά είναι κορίτσι;;;

:blink::blink::blink:Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο! Μου φαίνεται λίγο "κουλό" για να ισχύει...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα η γιατρος μου μου ειπε το φυλλο στη 12 βδομαδα. Μαλιστα ητανε σχεδον σιγουρη. Μου λεει αγορι ειναι θα δεις. Πραγματι ειναι αγορακι αν κ γω ειχα και καλα μια κλιση προς το κοριτσι. Μαλλον επειδη ηθελα κοριτσι θα ειχα αυτη τη "διαισθηση". Παντως και γω το χω ακουσει αυτο. Αν οι παλμοι της καρδιας ειναι δυνατοι κ αργοι ειναι αγορι αν ειναι περισσοτεροι αλλα πιο αδυνατοι ειναι κοριτσι. Ξερω κ γω? Γερα να ναι μωρε πανω απ'ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα η γιατρος μου μου ειπε το φυλλο στη 12 βδομαδα. Μαλιστα ητανε σχεδον σιγουρη. Μου λεει αγορι ειναι θα δεις. Πραγματι ειναι αγορακι αν κ γω ειχα και καλα μια κλιση προς το κοριτσι. Μαλλον επειδη ηθελα κοριτσι θα ειχα αυτη τη "διαισθηση". Παντως και γω το χω ακουσει αυτο. Αν οι παλμοι της καρδιας ειναι δυνατοι κ αργοι ειναι αγορι αν ειναι περισσοτεροι αλλα πιο αδυνατοι ειναι κοριτσι. Ξερω κ γω? Γερα να ναι μωρε πανω απ'ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...