Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγόρι ή κορίτσι??


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΥΡΤΩ.ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΘΑΝ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΥΡΤΩ.ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΘΑΝ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εμένα η γιατρός μου το είδε και μου το ειπε στον τρίτο μήνα!..

Εγώ ήθελα κορίτσι (απο αντίδραση μάλλον γιατι μου την δίνει η πόρωση των συγγενών σωνει και καλά το πρώτο να είναι αγορι) και είχα πείσει τον εαυτό μου ότι ειναι κορίτσι..

Τώρα ανυπομονώ σε λίγες μέρες να σφίξω στην αγκαλιά μου τον γιο μου!

Ειχα ακούσει ότι αν σου τα μασάνε μέχρι κ την β επιπέδου εχεις περισσότερες πιθανότητες να είναι κορίτσι αλλά η γιατρός μου μου είπε ότι αυτό δεν ισχύει..

Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου, γερό κ ευτυχισμένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εμένα η γιατρός μου το είδε και μου το ειπε στον τρίτο μήνα!..

Εγώ ήθελα κορίτσι (απο αντίδραση μάλλον γιατι μου την δίνει η πόρωση των συγγενών σωνει και καλά το πρώτο να είναι αγορι) και είχα πείσει τον εαυτό μου ότι ειναι κορίτσι..

Τώρα ανυπομονώ σε λίγες μέρες να σφίξω στην αγκαλιά μου τον γιο μου!

Ειχα ακούσει ότι αν σου τα μασάνε μέχρι κ την β επιπέδου εχεις περισσότερες πιθανότητες να είναι κορίτσι αλλά η γιατρός μου μου είπε ότι αυτό δεν ισχύει..

Σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου, γερό κ ευτυχισμένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Στον τεταρτο είδα το φύλο.Κι εγώ κοριτσάκι ήθελα και όταν μου είπε ο γιατρος οτι είναι αγόρι,σχεδον απογοητεύτηκα! Αλλα τωρα... περιμένω πως και πως να αντικρύσω τον γιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Στον τεταρτο είδα το φύλο.Κι εγώ κοριτσάκι ήθελα και όταν μου είπε ο γιατρος οτι είναι αγόρι,σχεδον απογοητεύτηκα! Αλλα τωρα... περιμένω πως και πως να αντικρύσω τον γιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα.εμείς το μάθαμε στο β-επιπέδου.νωρίτερα δεν μας είχαν πει κάτι.τότε είδαμε την μπέμπα μας.με το καλό το μωράκι σας!να είναι υγιές και καλότυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα.εμείς το μάθαμε στο β-επιπέδου.νωρίτερα δεν μας είχαν πει κάτι.τότε είδαμε την μπέμπα μας.με το καλό το μωράκι σας!να είναι υγιές και καλότυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena...ego eimai stin 28 ebdomada.k de ksero to filo tou morou..to theloume gia ekpliksi..kali fasi einai na mi to ksereis,,de exo katholou agonia..antexo aneta....

gero na einai k oti na nai more...an mporeis kratisou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena...ego eimai stin 28 ebdomada.k de ksero to filo tou morou..to theloume gia ekpliksi..kali fasi einai na mi to ksereis,,de exo katholou agonia..antexo aneta....

gero na einai k oti na nai more...an mporeis kratisou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δεν ήθελα να μάθω, αλλά το μαρτύρησε ο γιατρός στην Β' επιπέδου. Είπε στη νοσοκόμα να γράψει χχ στο φύλο μπροστά μου... :( Λες και εμείς δε κάναμε βιολογία στο Γυμνάσιο και λύκειο. Τέλοσπαντων... Τουλάχιστον είναι κορίτσι!! χα χα! Με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δεν ήθελα να μάθω, αλλά το μαρτύρησε ο γιατρός στην Β' επιπέδου. Είπε στη νοσοκόμα να γράψει χχ στο φύλο μπροστά μου... :( Λες και εμείς δε κάναμε βιολογία στο Γυμνάσιο και λύκειο. Τέλοσπαντων... Τουλάχιστον είναι κορίτσι!! χα χα! Με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα!Εμένα είναι αγοράκι και είδαμε καθαρά το φύλλο στην 17η εβδομάδα, αλλά ο γιατρός μου είχε δώσει και πιθανότητες 60%αγόρι 40%κορίτσι πιο νωρίς με επιφύλαξη παντα..Με υγεία ότι και να ναι κορίτσι μου!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα!Εμένα είναι αγοράκι και είδαμε καθαρά το φύλλο στην 17η εβδομάδα, αλλά ο γιατρός μου είχε δώσει και πιθανότητες 60%αγόρι 40%κορίτσι πιο νωρίς με επιφύλαξη παντα..Με υγεία ότι και να ναι κορίτσι μου!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυρτω μου καλησπέρα,

Εγω απλά σου εύχομαι να είναι ένα υγειές μωράκι και όσον αφορά το φύλο....πιστευω ότι βαθεια μέσα μας όλες οι εν δυνάμει μανούλες ξέρουμε από πριν. Απλά ο γιατρός μας το επιβεβαιωνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυρτω μου καλησπέρα,

Εγω απλά σου εύχομαι να είναι ένα υγειές μωράκι και όσον αφορά το φύλο....πιστευω ότι βαθεια μέσα μας όλες οι εν δυνάμει μανούλες ξέρουμε από πριν. Απλά ο γιατρός μας το επιβεβαιωνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

sisio poli spasimo de einai na sou martirane to filo eno de theleis?ego tha to eixa brisei milame...

tespa me to kalo na mas erthei

Εννοειται! Και εγω θα τα ειχα παρει πολύ ασχημα!

Με το καλο Μυρτω μου, γερο να ειναι και το φυλο ερχεται δευτερο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

sisio poli spasimo de einai na sou martirane to filo eno de theleis?ego tha to eixa brisei milame...

tespa me to kalo na mas erthei

Εννοειται! Και εγω θα τα ειχα παρει πολύ ασχημα!

Με το καλο Μυρτω μου, γερο να ειναι και το φυλο ερχεται δευτερο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα...εγώ από την αρχή πίστευα πως είχα κοριτσάκι…:) στην αυχενική διαφάνεια μας είπε αγοράκι με επιφύλαξη στον β επίπεδου είδαμε καθαρά ότι είναι κοριτσάκι και η διαίσθηση μου βγήκε…:laugh: και περιμένω τον ερχομό της μπουμπούκας μου…:woohoo: !:woohoo: !με το καλό γερό πάνω από όλα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...