Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Εδω,εδω ειμαι!!!

Καλε Μαιμουδιτσα αυτα τα υγρα,εγω τα εχω σχεδον παντα μετα απο επαφη....Μαλλον ειναι τα δικα σου,πως να το πω τωρα για να μην ακουστει και περιεργα,μαλλον ειναι τα δικα σου υγρα επειδη ειχες οργασμο!!!!!!!!!!

Μην σε απασχολει και μην σε στεναχωρει κοριτσακι μου!!Εμεις πριν λιγο γυρισαμε και εκανε τρομερη ζεστη....Καλα ηταν ομως....

Οι υπολοιπες που ειναι καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω εντωμεταξυ περιμενω...δεν ξερω ποτε.τον προηγουμενο μηνα ειχα στις 10,αλλα 2-3 μηνες ειχα κυκλο 25 ημερων.συμφωνα με αυτο,θα επρεπε να μου εχει ερθει 5 του μηνα.αλλα ακομα τπτ.εντωμεταξυ,δεν εχω ουτε πονους περιοδου,ουτε τπτ απολυτως!τωρα καλο ειναι αυτο,δεν ξερω..ας ελπισουμε να μη μου ερθουν!αν κ χλωμο το κοβω,αφου μια φορα εγινε μια μερα πριν την ωορρηξια κ μετα 2-3 μερες μετα...

τρελανε με και εσυ τωραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα ερε μπέρδεμα που εχουμε :lol::lol::lol: με τον κύκλο μου εχω κι εγω ενα θεματάκι :roll: συνήθως ηταν 28 -30ημερών..εχει παει βέβαια και 26-32-35 κάποιες φορες..τον ιούνιο μου ήρθε στις 25μερες..ίσως λογω του αγχους που είχα με το γάμο μου..τωρα εγω με ποιό κύκλο να υπολογίσω πότε ΔΕΝ θα μου έρθει :roll::roll::?::?: Δηλαδη έχεις καθυστέρηση???ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!και γιατι οχι Ράνια μου???τι και αν ήρθατε μια μερα πριν την ωορρηξία και 2-3 μετα??? ολα γίνονται!!!;););) γιατι δεν κανεις ενα τεστακι ή καλύτερα μια χοριακή??σου εύχομαι να έχεις νινάκι [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] παντως αν μπορείς να με βοηθήσεις με τον κύκλο μου θα είμαι ευτυχισμένη ... :)

τονιαααααααααα αντε καλε που εισαι?πως περάσατε??τι να πω μ'αυτα τα υγρά :? θα μας τρελάνουν :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως βρηκαμε τι ειναι τα υγρα του μαιμουδιου μας! :lol: εγω ειπα του αντρα της,μην τυχον κ δεν ηρθε σε οργασμο η ιδια :lol: !

τονια,οντως,πως περασατε?

καλε,δεν παω για χοριακη ακομα,ειναι πολυ νωρις.ακομα δεν υπαρχει καθυστερηση.ας περασει η εβδομαδα κ βλεπουμε..πριν 2 χρονια 20 ιουλιου ειχα μαθει πως ημουν εγκυος.τι να πω??ας μη το εχω στο μυαλο μου γιατι θα απογοητευτω παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα και φρεσκογκαστροπουλα!!!!!!!!Καλη εβδομαδα,τι κανετε???

ΜΑΡΙΑΝΘΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΝΕ ΕΚΕΙ ΤΑ ΤΑΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ,ΚΙΤΡΙΝΑ,ΡΟΖ,ΚΟΚΚΙΝΑ ΥΓΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!ΒΡΕ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΚΟΥΣ???????? [smilie=director.gif]

ΡΑΝΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!Αντε με βλεπω σε καμια βδομαδουλα να αρχισω να [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] παλι!!!!!

Οι υπολοιπες που ειστε καλε????Νυχτεριδακι,πως ηταν οι αρραβωνες?Να ζησουν τα παιδια,ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!!!

Νινου που εισαι???Χριστινακιιιιιιιιι???????Ποια αλλη ξεχναω?????

Καντυ-Καντυ μου γλυκεια μου φρεσκογκαστρουλα,πως εισαι σημερα???

Βρε Βινουλα,που εισαι???Δεν μπηκες να μας πεις.....!!!

Εμεις κοριτσια πηγαμε στο εξοχικο,καλα ηταν,χθες γυρισαμε,αλλα δεν καναμε μπανακι μιας και η θεραπεια για τους βλαμμενομυκητες δεν εχει τελειωσει ακομα,αν και ειμαστε καλα πια!!!!Αφηστε που τα τανια καλα κρατουν 8-}8-} !!

Κανει ποοοοολυ ζεστη ΚΑΙ σημερα :twisted::twisted: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!ti kanoume shmera?polu zesti kai pali kai na dw pws tha tin palepsoume!!ouf egw shmera doulevw apogevma kietsi apolamvanw to kafedaki mou spiti an kai lew se ligo na fygw na paw se mia fili na piw kofi na ta poume pou exei kati provlimata kai polu exw stenaxwrithei....oi gastroules mas pou einai kale?i lamprini afanti...pfff elpizw ola na einai kala kai den peirazei as mpei na mas ta pei opote noiwthei ekeini!!tonaki mou kalimeraaaa!!allagi diathesis vlepw kai polu maresei!!! :D:D sas filw oles polu kai mhn ksexasw raniaaaaa sto eyxomai kopela mou na ta exeis kataferei estw kai me ti mia!!poios kserei!!!ante perimenoume neotera kielpizw mono se eyxarista!!!filakia se olesssssssssssssss :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά , τί νέα είναι αυτά που βλέπω!!!

Έλειψα 5 ημέρες και δε το πιστεύω!!!!

Συγχαρητήρια Binoula και Καντυ-Καντυ , ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ νέα και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Αχ, βρε κορίτσια μακάρι να γεμίσει το ποστ μας μόνο με τέτοιες ανακοινώσεις!!

Εμείς στο εξοχικό , θάλασσα - ήλιος ,τανι-τανι , άντε να δούμε...

Φιλιά κορίτσια μου σε όλες και ελπίζω να μας πιάσει όλες η γκαστρόσκονη που μας φυσήξαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!!!!!τι κανετε κοπελαρες μου?εγω απολαμβάνω το καφεδακι μου :)

Ράνια σου ευχομαι παλι στις 20 Ιουλίου να μάθεις πως είσαι εγκυούλα [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Τόνιαααααααα δεν αγχώνομαι καλέ ;););) τα τάνια πάντως καλά κρατούν :lol::lol::lol: το καλό ειναι οτι δεν εχω αγχωθεί και εχω ενα πολυ καλό feeling :D;):P ελπίζω να μη πέσω έξω...Δε πειράζει που δε κάνατε μπανάκια..σημασία εχει που φύγατε λιγο απο την πόλη και τα τανια φυσικα :lol::lol::lol:

Efrosyni μακάρι ο Ιούλιος να είναι ο μήνας όλων μας:x:x:x:x:x:x:x καλα να περνατε στο εξοχικούλι σας και καλα τανια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!

Ειμαστε στην καρδια του καλοκαιριου οποτε η ζεστη ειναι στα φορτε της.... [smilie=toothy4.gif]

Καλα ειμαι και γω ειχαμε παει Σ/Κ στο χωριο του αντρα μου και γυρισαμε χθες βραδυ.... εγω αδιαθετησα τελικα την Πεμπτη που μας περασε :( ε δεν περιμενα και πολλα αλλα μια ψιλοπικρα την παιρνεις

.....και ειναι πολυ σπαστικο να εχει τοση ζεστη και να μην μπορω να κανω μπανιο.... :oops:

Οι φρεσκογκαστρουλες μας τι κανουν, που ειναι χαμενες?????

Αυτα φιλακια σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα MARY12!Δε πειράζει που αδιαθέτησες..πάμε δυναμικά για τον επόμενα μήνα ;) οσο για τα μπανάκια στη θάλασσα σε καταλαβαίνω!ταμπόν δε φοράς?εγω δε τα συνηθίζω αλλα αν πρόκειται να πάω θάλασσα τα χρησιμοποιώ!!!δε θέλω να χάνω τα μπανάκια μου..εκτός απο την πρώτη μέρα τις άλλες βάζω!

Όντως...που ειστε φρεσκογκαστρούλες μας??? :roll::roll: ελάτε να μας πείτε τα νεα σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!

Ειμαστε στην καρδια του καλοκαιριου οποτε η ζεστη ειναι στα φορτε της.... [smilie=toothy4.gif]

Καλα ειμαι και γω ειχαμε παει Σ/Κ στο χωριο του αντρα μου και γυρισαμε χθες βραδυ.... εγω αδιαθετησα τελικα την Πεμπτη που μας περασε :( ε δεν περιμενα και πολλα αλλα μια ψιλοπικρα την παιρνεις

.....και ειναι πολυ σπαστικο να εχει τοση ζεστη και να μην μπορω να κανω μπανιο.... :oops:

Οι φρεσκογκαστρουλες μας τι κανουν, που ειναι χαμενες?????

Αυτα φιλακια σε ολες :-*:-*:-*

Mary μου παμε οοολες μαζι παρεουλα τον επομενο μηνα!!Μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ!!!!!Ειμαι στη δουλεια!!!!ΤΙ κανετε γκαστρουλες;;;;;;ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ!!!!ΟΥΦ ΔΕΝ ΕΝΤΕΧΩ ...ΘΕΛΩ ΚΡΥΟ ΚΡΥΟ ΚΡΥΟ!!!!Εγω καλα ειμαι προσ το παρον δοξα τω θεο!!!Τι κανετε εσεις κοριτσοπουλα;;;Πως περασατε το σκ;;;Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!Μαιμουδιτσα Εγω λεω να παρεις τα hometest για να ηρεμισεις!!!!Δεν θα αγχωνεσαι και δεν θα ψαχνεσαι!!!!Εγω παντως οταν τα πηρα ηρεμισα!!!!Ρανια28 μου λες;;;;Μακαρι κουκλα μου!!!!Αντε στο ευχομαι για να τριτωσει και το καλο!!!!Φουφου φου φου!!!!Φυσαω παλι γαστροσκονη!!!! :lol::lol:Τονια μου,τα ειπαμε εμεις και στο fb..!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!MARY12 μου μην στενοχωριεσαι την επομενη φορα!!!!Ολες θα ειναι γκαστρουλες σε λιγο καιρο!!!!!Φου φου φου!!!!!Οι αλλες που ειναι;;;;Βinoula που εξαφανιστηκες καλε;;;θελουμε νεα!!!Φιλακια πολλα θα τα ξαναπουμε!!!!!Bye bye!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινω στα γρηγορα αφου μαγειρευω κ εχω κ το μικρο στα ποδια μου.ακομα δεν ηρθε!!αχ λετε?δεν εχω καθολου πονακια ακομα..η μαλλον ελαχιστα οταν το σκεφτομαι.αντε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαινω στα γρηγορα αφου μαγειρευω κ εχω κ το μικρο στα ποδια μου.ακομα δεν ηρθε!!αχ λετε?δεν εχω καθολου πονακια ακομα..η μαλλον ελαχιστα οταν το σκεφτομαι.αντε φιλακια

Αρχιζω!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα!! Ράνια μακάρι να είσαι η επόμενη! Νομίζω οτι έχουμε πάρει φόρα. Εύχομαι αυτός ο μήνας να βρει τις περισσότερες απο εμάς με ένα σποράκι στην κοιλίτσα μας.

Είμαι έτοιμη για την επόμενη ανακοίνωση!

΄Οσο για μένα...είμαι στη 13η μέρα και το τεστ δεν έχει χαμογελάσει ακόμα. Μπορεί να είναι νωρίς τι να πω. Με προβληματίζει μήπως είναι λάθπς που το κάνω με πρωινά ούρα, αλλά το λέει στην ίδια τη συσκευασία. Λέει πως πολλές γυναίκες τις βολεύει να χρησιμοποιούν τα πρώτα πρωινά ούρα. Και δεν το κάνω ακριβώς την ίδια ώρα, αλλά με απόκλιση μισής ώρας μπρος ή πίσω. Πάντως προσπαθώ να μην επηρρεάζομαι αρχητικά και να ΤΑΝΙΑζουμε :lol::lol: κάθε 2η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia P-M μου , μακάαααααααααααρι , τι να πω μακάρι για όλες μας!!!

MARY12 δες τη θετική πλευρά , πιο πολύ και απολαυστικό τανι-τανι για να έρθει το νινί.

Ράνια28 , σου το ευχόμαστε ολόψυχα , πολλά++++++

Άντε κοριτσάκια , πείτε πείτε νέα να μεγαλώνει κι η παρέα!

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μενα!!!ολα καλα στους αρραβωνες!πολυ ζεστη ομως!!!και λογω των ημερων εκανα τανι τανι μονο τη 13η μερα!!!!τη μερα που εδειξε θετικο το τεστ...και οταν ξαναεκανα τεστ 14η βραδυ....ηταν αρνητικο..επομενως η ωορηξια εγινε εκεινο το διαστημα..14η πρωι μαλλον απότι καταλαβα..αλλη επαφη δεν ειχαμε...επομενως,μαλλον τιποτα δεν θα γινει και τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταματα καλε,ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!

Εγω που εχω ΚΑΤΑΑΓΧΩΘΕΙ με το πως θα υπολογισω κυκλο???Βασει 29 ημερων που ειχα παντα ή 32 που ειχα τωρα στον τελευταιο μου κυκλο???Για πειτε μου βρε κοριτσοπουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nyxterida αν έκανες ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ τη μέρα που είχες ωορρηξία έχεις μια χαρά καλές πιθανότητες! Γιατί το αποκλείεις; Αντιθέτως την πέτυχες τη μέρα!

Tonia μου αυτό είναι το πρόβλημα....Και εγώ αυτά τα θέματα έχω και δεν μπορώ να υπολογίσω βάση ημερών. Λογικά θα το καταλάβεις απο κάποια πονάκια, υγρά κλπ. Έχεις συνήθως τέτοια συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντα ειχα starfish μου,αλλα απο τον προηγουμενο μηνα που αρχισαμε προσπαθειες "μπλοκαρε το συστημα" :lol::lol: !!!Δεν ξανασχολουμε,θα αρχισω τα τεστακια απο αυριο και ο Θεος Βοηθος!!

Αντε καλη μας επιτυχια!!!

Κοριτσια,ανυσηχω,η Binoula,ηλθον,ειδον και απυλθον...εστειλα και μυνημα αλλα τιποτα.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ήθελα να σου πω και εγώ. Να αρχίσεις τεστάκια και να δεις. Εγω πάντως δεν βλέπω να τη γλυτώνω τη 2η συσκευασία για το μήνα αυτό :evil: . Μου έχουν μείνει άλλα δυο που θα κάνω αύριο και μεθαύριο και ελπίζω να δω και εγώ ένα χαμόγελο βρε αδερφέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...