Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

όλες καλά?

xtinaki μπράβο για την χοριακή σου super!!!! όλα καλά θα πάνε ;)

οι υπόλοιπες τι νέα? βλέπω βινούλα κ κάντυ κάντυ κοντεύουν να κλείσουν τον τρίτο, άντε καλό δεύτερο τρίμηνο τώρα!!

με το καλό να κλείσουμε κ εμείς οι φρέσκιες εγκυούλες και οι υπόλοιπες καλά αποτελέσματα και ++++++++χοριακές!!!!

ξεκουραστήκαμε λίγο το σκ, πλησιάζει η μέρα να πάω στο γιατρό, άντε να έρθει η Τρίτη γιατί έχω αγωνία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ά, ξέχασα να σχολιάχω στη Ράνια ότι εύχομαι να βγεί αληθινό το προαίσθημα!!! περιμένουμε νέα σου φυσικά μες την εβδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσακια μου!!!!!Με το καλο ολες εγκυουλες και στις φουσκοκοιλιτσες μας να κυλησουν ολα υπεροχα και ομαλα και να γεννηθουν τα υγειεστατα μωρακια του!!!

Κοννα μου με το καλο ο γιατρουλης σου τη Τριτη!!!!!Θα περιμενουμε τα ευχαριστα!!!!!

Ρε Μαιμου τι λες οτι περιμενεις απο τωρα περιοδο???Αφου εισαι στη 18η μερα ακομα,αντε τανιασε εκει περα!!!Ποτε δεν ξερεις!!!!Μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι!!!Να'σαι εσυ η επομενη!!!!

Ρανια....ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΛΕΜΕ??????ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!

Λοιπον ανυπομονω για το καινουριο μας ποστακι:"Τανι-τανι Autumm Edition+Φρεσκογκαστρουλες"ΤΟ ΤΑΝΙ-ΤΑΝΙ....ΠΙΑΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ!!!!! :roll::roll::roll::cry::cry:

[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Καλοριζικο το τικερακι ΚΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ "ΤODAY IS MY DUE DAY"!!!!!!!!!!!OΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδααααα!!!!!

Ελατε-ελατε, 9 σελιδες εμειναν για το επομενο γουρικο θεματακι μας!!!!!Ειμαι σιγουρη πως λιγο πριν κλεισει αυτο ή μολις ανοιξει το επομενο,θα εχουμε ανακοινωσουλες!!!!!!!!

Παντως σε αυτο μετρησαμε 5 εγκυουλεεεεες!!!!!!!!!! :clap::clap::clap:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] ΟΛΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Μηπως να το γεμισω πανηγυρισμους να τελειωνει πιο γρηγορα????

Μαρη Ρανια ΕΣΥ φταις!!!!!!!!!!!Αντε εκει περα πες μας κανα καλο να το καψουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsaresssssss ti kanoume;;;to sk eksafanizomaste oles vlepw e;;eimaste gyristroules i mou fenete;;xaxaxaxax makri tonaki mou mexri na kleisei ayto to postaki mas na exume kialli anakoinwsi!!!ante raniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!perimenoume kai apo kamia alli;;re koritsiaaaaa parolo pou kserw kai apo thn prwti fora oti einai nwris akoma na doiume kati anipomono na perasei i vdomada na pame sto giatrouli na doume to psixoulaki mas...pws tha perasoun aytes oi meres;;aaaaxxxxxxxx eimai noumero to kserw alla mexri na paw na dw kai nakousw den tha isixasw!!!axxxx kaishmera katholu oreksi gia douleiaaaa!!nistazw poluuuuu!!ante kalhmeres kokones

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ Σ/Κ, ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΥΠΝΟ :P:P:P:P:P:P:P

3 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΣΟΡΥ ΕΑΝ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΑΥΠΝΙΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ?

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΣΟΡΥ ΕΑΝ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΧΩ ΑΥΠΝΙΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ?

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :D:D

ωωωωω μεγαλωσατε!!!!!!Μπραβο-μπραβο,καλη σχολικη χρονια!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Καλη εβδομαδα!!!Σε λιγο φευγω για δουλεια :) Αντε!!!!Κοκκινισα 5 και περιμενω τις επομενες!!!Οποια προλαβει θα γινει κοκκινη!!!Οι επομενες στο φθινοπωρινο..θα γινουν ΦΟΥΞ...Ετσι για να ξεχωριζουμε τις καλοκαιρινες απο τις φθινοπωρινες ανακοινωσεις!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...τι κανετε>????εγω κανω χαρουλες....πηρα τα τελικα αποτελεσματα απο αυχενικη και παππει...και ηταν τελεια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D:D:):):):):) ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...τι κανετε>????εγω κανω χαρουλες....πηρα τα τελικα αποτελεσματα απο αυχενικη και παππει...και ηταν τελεια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D:D:):):):):) ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο....

:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ!!!!Καλο μηνα και καλη βδομαδα!!!Τι κανετε κοριτσοπουλα;;;;Σημερα βαριεμαι πολυ...πως παει; Θα εχουμε καμια ανακοινωσουλα;;;Ρανια που εισαι;;;;Περιμενουμε νεα σου!!!!Binoula πολυ χαιρομαι που πηγανε ολα καλα!Μπραβο!!!Τονιαχαν καλη σχολικη χρονια ευχομαι!!!Κοννα μου και xtinaki μου αντε να ερθει και για εσας η μερα να πατε στο γιατρο για να ηρεμισετε και εσεις αν και ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη!!!Αυτα τα νεα κατα τα αλλα ολα ηρεμα...περιμενω και εγω να παει ο μηνας 12/9 για να ξαναδω το Πιτσιποπάκι μου!!!!χιχι!!!φιλακια πολλα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Εμείς περάσαμε καλά το ΣΚ, αλλά σήμερα δεν είμαι και στα καλύτερα μου...είμαι στεναχωρημένη με μια φίλη μου που την έχει πιάσει ψιλοκατάθλιψη..είναι στα down της και δεν θέλω να την βλέπω έτσι... :(:(:(

Περιμένω τον γιόκα μου όμως αύριο και θα με ανεβάσει στον ουρανό!!! μου λείπειιιιιιιιιιιιι.....

Τα τάνια συνεχίζουν και ελπίζω να πιάσουν και σε εμένα και στο επόμενο θέμα να γίνω φούξια!! Αλλά δεν θέλω να είμαι μόνη μου - θέλω να είμαστε και όλες οι υπόλοιπες φούξια!!

Βινούλα μπράβο!! Μια χαρά το μπεμπέ, μια χαρά και η μαμά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Εμείς περάσαμε καλά το ΣΚ, αλλά σήμερα δεν είμαι και στα καλύτερα μου...είμαι στεναχωρημένη με μια φίλη μου που την έχει πιάσει ψιλοκατάθλιψη..είναι στα down της και δεν θέλω να την βλέπω έτσι... :(:(:(

Περιμένω τον γιόκα μου όμως αύριο και θα με ανεβάσει στον ουρανό!!! μου λείπειιιιιιιιιιιιι.....

Τα τάνια συνεχίζουν και ελπίζω να πιάσουν και σε εμένα και στο επόμενο θέμα να γίνω φούξια!! Αλλά δεν θέλω να είμαι μόνη μου - θέλω να είμαστε και όλες οι υπόλοιπες φούξια!!

Βινούλα μπράβο!! Μια χαρά το μπεμπέ, μια χαρά και η μαμά!!!

Ευγενια σε βλεπω ηδη ΦΟΥΞΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κριμα για τη φιλη σου,σταθειτε της οσο μπορειτε...και ελπιζω συντομα να ανακαμψει!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια από το στόμα σου και στου θεού το αφτί!! Όλες μας σιγά σιγά να ανακάμψουμε και να γίνουμε φούξια!!!

Και αργότερα ξαναρυθμίζουμε τα χρώματα ανάλογα με το φύλο των μωρών.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!καταρχην βινουλα συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα της αυχενικης!αντε,ετσι να συνεχισεις!!

εγω ρε κοριτσια..τι να πω,κατι περιεργο παιζει..οκ,εχω βγαλει το γνωστο σπυρακι της περιοδου κ λιγο πποναει το στηθος.μεχρι εκει οκ,μπορει να ειναι για περιοδο,μπορει κ απο εγκυμοσυνη.ομως με απασχολει κατι αλλο.τις τελευταιες 2-3 μερες εχω υγρα.πολλα κ ασπρα.να παιζει ωορρηξια παλι?ειμαι στην 27η μερα του κυκλου μου σημερα.μηπως ειναι τπτ μυκητες?τι στο καλο?θα παω να κανω ενα τεστ ωορρηξιας τωρα που το σκεφτομαι καλου κακου,αφου τα εχω.κ ξαναμπαινω να σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου μπορει να ειναι τιποτα μυκητες το πιο συνη8ισμενο οπου 8α χρειαζεσαι αγωγη με κολπικα υπο8ετα.

Αν συνεχιστει κανε μια κολπικη εξεταση. Εγω πριν αδια8ετισω παντα εχω υγρα αλλα τετοια ειχα και στην εγκυμοσυνη :lol::lol: .

Εγω σταματισα αυτα τα χαπακια (προγεστερονη) για να μου φτιαξει ο κυκλος κι περιμενω περιοδο, εχω πρηστει παντου στη8ος κι με ποναει η μεση μου πολυ & το κεφαλι ...ουφφφφ εχω και την μπεμπα ολη μερα αγκαλια 8ελει!!! Τωρα περιμενω τον αντρα μου να παμε jumbo για να παρουμε παιχνιδια στη μικρη, τα βαριεται ευκολα :D

Αντε να περασει κι ο επομενος μηνας να τελειωσω τη 8εραπεια για να αρχισουμε τα φ8ινοπωρινα τανια!!! ΒεβΑΙα και τωρα γινονται αλλΑ χωρις αποτελεσμα :roll::roll:

Καλο μηνα κοριτσια με new ανακοινωσεις.αντε ποια 8αναι η επομενη??Εγω δε μετριεμαι, παμε για οκτωβρη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου αν εισαι στην 27η μερα γιατι εκανες τεστ ωορηξιας? Μαλλον εγκυμοσυνης επρεπε να κανεις! Τι να πω ευχομαι να εισαι εγκυος! Και γω μ αυτα τα λευκα υγρα εχω μπερδευτει. Συνηθως εχω παντα λιγα μετα την ωορηξια και πριν την περιοδο. Οταν ειχα μεινει εγκυος (που δεν προχωρησε) ειχα ομως παρα πολλα (λευκοροια) απο την 23η μερα για αρκετες μερες. Τωρα παλι που ( δεν) περιμενω περιοδο ειχα ξαφνικα παρα πολλα τετοια λευκα υγρα (σε σημειο που ετρεχαν) ,για 2 μερες απο 18η και τωρα σταματησαν. Δεν καταλαβαινω τη γινεται μ αυτα τα λευκα υγρα και ποτε σημαινουν κατι. Αν ξερει κατι καλυτερα καποια ας μας εξηγησει. :roll::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε?

εγώ καλά είμαι, πολύ δουλειά κ γεκικώς έχω κούραση κ υπνηλία,

xtinaki αύριο πάω στο γιατρό κ περιμένω πως κ πως, σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ειδικά οι πρώτες επισκέψεις δεν περνούν οι μέρες νομίζω. Θέλω να κλείσω τον τρίτο να ακούσω το μωράκι, μετά λες άντε να κάνω την αυχενική, άντε τη β επιπέδου, γενικώς η έννοια δεν φεύγει. προσπαθώ να μην αγχώνομαι όμως....

βινούλα μπράβο για την αυχενική!!! εύχομαι πάντα μόνο ευχάριστα να ακούς...

φιλιά σε όλες, πάμε για ψώνια τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...