Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!κόννα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!!!σας το είχα πει ότι θα σαρωνε η ομάδα το καλοκαιράκι,που είναι πάντα χαλαρό και τέλειο:) σας φιλώ,ήρθα να κουρεψω τον γιόκα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια....Τι βλεπω Κοννα μου,ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Σου χρωσταω ενα μεγαλοπρεπες πανηγυρισμα,ξερετε τι εννοω τετοιες τρελες που κανω εγω.....

Δεν θα χαλασω το τελειο κλιμα,δεν θα πω περαιτερω τωρα,απλα τα πραγματα δεν ηταν καλα για εμενα,χθες πηγα στον γιατρο,νυχτεριδα ξεκοκκινησε με please....Οταν ηρεμησω θα σας πω αναλυτικα......

Συνεχιστε το γλεντι και το πανηγυρι,ειπα και χθες,

ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ.........Θα ερθουν πολλα γερα μωρακια ισως και το δικο μου,απλα δεν ηρθε ακομα η ωρα του.....μαλλον εχασε το δρομο το χρυσουλι μου [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif]

και μην δω μυνηματα συμπαραστασης κλπ......ξερω,τα ξερω ολα που θα μου γραψετε,ειστε εδω,το ξερω.ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΟΝΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ!!!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΓΧΩΝΟΥΜΕ............

ΠΑΜΕ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Τόνια μου :(:(:(:( ...τουλάχιστον ξέρεις ότι μπορείς να πιάσεις νινάκι! Πάμε δυναμικά μαζί... .Όποτε θελήσεις ξέρεις που θα με βρεις.

Κόννα συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Αχ αυτές οι διακοπές είδατε τι κάνουν!! Λιγότερο άγχος - περισσότερα νινάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καντουλα για την αυχενικη!ποτε περασες ο καιρος ομως ε?

το νου σας "ρεμαλια",που ελεγε κ ο κωνστανταρας,μην αλλαξετε ακομα ποστακι μεχρι να κοκκινισουν 2-3 ακομα τουλαχιστον.μας παει τρελα αυτο!εγω θα παραμεινω στο summer audition αρκετα ακομα.εξαλλου οι διακοπες μου θα ειναι μεσα σεπτεμβρη.το νου σας!!θελω πανω απτις μισες να κοκκινισουν για να παμε σε καινουριο

Δεν θα το αλλαξω ακομα Ρανια μου, I prommise....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konna mou sygxarhthria kopela mou mia omorfi kai teleiomhnh egimosini sou eyxomai mena gero mwraki!!! :):)

den tha xoropidisw giati to koritsaki mas exei stenaxwries...tha pw omws pisti kai elpida kai ola tha ginoun ...ta upoloipoa ta exoume pei kai ta leme tonaki mou...elpizw i listoula tis nyxteridas mas na kokkinisei oooli kai maliosta polu syntoma koritsakia mkou ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΕΧΘΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ 4 ΑΛΛΑ 5!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΚΑΤΙ..ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Κ ΤΕΛΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!! τονιαχαν ΚΑΙ κΟΝΝΑ μου συγχαρητηρια και να εχετε ενα γερο μωρακι ευχομΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!Μπραβο κοριτσακια μου πηραμε φορα αντε να κοκκινησουμε ολες!!!!Τονια μου εμεις τα ειπαμε και στο fb...!!!!Eγω θα συνεχισω να φυσαω και ελατε ολες μαζι οι γκαστρουλες να φυσηξουμε για να φερουμε τυχη και στις υπολοιπες!!!!Φουφου φου φου φουουουουουουουουουουου!!!!Καλη σας μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι αδικο για τα αλλα κοριτσακια να μην πανηγυριζετε!Πανηγυριστε καλε!!!Και εγω συντομα θα το καψω το ποστακι,το υποσχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι αδικο για τα αλλα κοριτσακια να μην πανηγυριζετε!Πανηγυριστε καλε!!!Και εγω συντομα θα το καψω το ποστακι,το υποσχομαι!!!!!!!

Τονια μου να αλλαξεις το αβανταρ σου!!!!Να βαλεις μια χαρουμενη φατσουλα να σκαει στα γελια!!!!Οχι κλαμματα!!!!θα πανε ολα καλα απο δω και περα!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!

κόννα και τόνιαχαν συγχαρητήρια για τα σποράκια σας......... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] με το καλό να τα κρατήσετε αγκαλίτσα..όλα καλά να πάνε... :):)

έτσι έτσι να κοκκινίζει η λίστα μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάντυ πολύ χάρηκα για τα καλά νέα της αυχενικής!!!με το καλό το μωράκι σου.... :D:D:D

τόνια χαρά μου, τι έγινε?? :(:cry::cry::cry::cry:

κρατάω το θετικό οτι σύλληψη έγινε..και αυτό είναι πολύ σημαντικό...όταν μπορέσεις πες μας τι έγινε..μη μου στεναχωριέσαι μόνο..θα έρθει το σποράκι κάποια στιγμή, σύντομα δηλ.., και θα μείνει...

τα φιλιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!διαβαζα τα ευχαριστα νεα σας!!!

χριστινακι αν κ σε ευχηθηκα σου ευχομαι ολοψυχα μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!χαρηκα παρα παρα πολυ!!!! :-*:)

τονια επισης χαρηκα παρα πολυ κ για σενα!!!!!!να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!η χοριακη δεν πεφτει εξω..εισαι εγκυος!!!!αχ μπραβο σας κοριτσια!!η παναγια να ειναι παντα κοντα σας!!να ευχηθω κ στα αλλα κοριτσια να πανε ολα καλα..καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχετε κ οι υπολοιπες συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαχαν μπραβο κοπελα μου αντε με το καλο το νεο μελος....συγχαρητηρια....ολα καλα να παανε κοριτσια...με το καλο τα μωρακια μας....να ρωτησω κατι???σε ποια εβδομαδα ακους το μωρο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βινουλα εγω το ακουσα στην 8η βδομαδα..αλλα με το ζορι την εβρισκε σταθερα!αυχενικη ποτε θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντελφιν νιωθω χαμηλα στην κοιλια μου κατι σκληρο μερικες φορες οχι παντα και κατι σαν χτυπηματακια σαν να με περπαταει κατι(δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως και δεν ξερω τι ειναι....)ξερει καμια τι γινεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντελφιν νιωθω χαμηλα στην κοιλια μου κατι σκληρο μερικες φορες οχι παντα και κατι σαν χτυπηματακια σαν να με περπαταει κατι(δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως και δεν ξερω τι ειναι....)ξερει καμια τι γινεται???

αποκλειεται να το νιωθεις απο τωρα...αρα ανοιγει η μητρα...ειναι φυσιολογικο..τωρα το σκληρο δεν μαρεσει..αυτο σημαινει συσπαση μητρας και ειναι κακο...ΔΕΝ θελω να σε αγχωσω...αλλ μην καθυστερεις παρε την τον γιατρο γιατι πρεπει να σου δωσει μαγνησιο ...εγω επαιρνα απο πολυ νωρις μαγνησιο και σταματησα το ασβεστιο γιατι μου προκαλουσε συσπασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!καλε κι'αλλη εγκυουλα????????Τονιαχαν μου συγχαρητηριααα!!!!!!!!με το καλο να δεχτείτε το νεο μελος ;) να εχεις μια υπεεεροχη εγκυμοσυνη!!!!Τονια μου εμεις τα ειπαμε αλλα θα στα πω και απο'δω.Μη στεναχωριεσαι απλα ηταν να γινει..ολα θα πανε καλα και ειμαι σιγουρη πως πααααρα πολυ συντομα θα μας πεις παλι τα ευχαριστα!!!!!!κοριτσια εχω τρελαθει απο τη χαρα μου!!!!!!καθε μερα και μια εγκυουλα προκυπτει [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αντε να κοικκινησουμε οοοοοοοολες τη λιστουλα μας :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιαχαν μου τι συμπτωματα ειχες??? ετσι πληροφοριακα ρωταω(Τονια μη με βρισεις :lol::lol: δε σκεφτομαι τιποτα αληθεια)

[smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω απλά να βάλω τα κλάμματα... δεν αντέχω άλλο...θέλω ένα παιδάκι!!!!!!!! Σόρρυ ρε κορίτσια, απλά κάπου έπρεπε να μου βγει και μένα όλο αυτό. Σόρρυ.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω απλά να βάλω τα κλάμματα... δεν αντέχω άλλο...θέλω ένα παιδάκι!!!!!!!! Σόρρυ ρε κορίτσια, απλά κάπου έπρεπε να μου βγει και μένα όλο αυτό. Σόρρυ.... :(

:(:(:(:(:(:(:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...