Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Η ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ........ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ( :!::!: )

ΧΤΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΑΝΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif] [smilie=blob5.gif] [smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xtinaki μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΣΑΣ ΦΑΝΕΡΩΣΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ1!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΤΑΜΕΙΦΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΜΕ ΤΟ Κ Α Λ Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι νέα είναι αυτά!!

Τώνια και Χριστίνα να έχετε υπέροχες, τελειόμηνες εγκυμοσύνες και πολύ πολύ σύντομα να κρατάτε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!! ... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια μολις διαβασα τα ευχαριστα και πεταω απο τη χαρα μου... μπραβο σου xtinaki σου ευχομαι μια τελειομηνη και ενα γερο παιδαι στην αγκαλια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλε τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα??????!!Θα τρελαθω σημερα!!!!χτινακι συγχαρητηριαααααααααααααα να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!!με το καλο να κρατησεις το μπεμπακι σου :D:D:D:D Τονια ποτε θα πας στο γιατρο??? :):) κοννα μου ευχομαι να εχεις μια τερααααααστια χοριακη ;););) κοριτσαρες τωρα που μαζευτηκατε πολλες φυσηξτε ολες μαζι :lol::lol::lol::lol: αντε να εχουμε ολες θετικα αποτελεσματα και συντομα να ανακοινωθει και αλλη εγκυουλα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x πολυ γουρλιδικο το ποστακι μας [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα τα ευχαριστα νεα σας και χαιρομαι μαζι σας. Σας ευχομαι Χριστινακι και Τονια μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να παρετε αγκαλιτσα τα θαυματακια σας.

Γλυκο μου Χριστινακι συγκινηθηκα με τα νεα σου :):):):) . Ειδες η Παναγιτσα ακουσε τις προσευχες σου και σου εστειλε ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου. Με το καλο κοπελα μου και ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα. Του χρονου τετοια μερα θα εισαι αγκαλιτσα με το μωρακι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κούκλες!! στα πεταχτά το πρωί και είδα τα απίθανα νέα....τι χαρά είναι αυτή!!!!τώρα όμως καταφερα να γράψω....

Τόνια κ Χριστίνα σας εύχομαι ολόψυχα μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη...σε εννιά μήνες να κρατήσετε γερά μωράκια στην αγκαλιά σας...εχω συγκινηθεί αλήθεια σας το λέω...

[smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

όλα να πάνε καλά..

και είδατε τελικά δεν θέλει κ πολύ άγχος και πάντα μια χοριακη βοηθάει...

τα φιλιά μου και σύντομα να κοκκινίσει η λίστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinakiiiiii!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

τι εκανες εκει ρε παιδι!!!!μπραβο,μπραβο!!ολα να πανε Τ Ε Λ Ε Ι Α!!χαρηκα τοοοσο πολυ!κ με την τονια μας που ειχε "απογοητευτει",αλλα κ με σενα που σου αξιζει αυτη η ευτυχια μετα απο τοσα περασες!απο εδω κ περα μονο χαμογελα για ολες οκ?ο θεος ειναι μεγαλος κ ακουει τις προσευχες μας.

το ποσο χαρηκα κ σημερα δεν λεγεται!μου φτιαξατε τη μερα!

κοννα ελεγα πως θα εισαι η επομενη,αλλα μεχρι να πας για χοριακη,θα μας "γκαστρωσεις" ολες μου φαινεται! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!ΓΙΟΥΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ!!!!Εχουμε παρει φορα και πολυ γουσταρω!!!!!Εγω το ηξερα βεβαια αλλα θα πανηγυρισω και απο εδω!!!! :lol::lol:ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΝΘΗΡΑ!!!ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΩΡΑ!!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ μου γουρλιδικο το ποστακι,ελα βαλε και αλλο κοκκινο!!!!ΚΟΝΝΑ μου νομιζω εισαι η επομενη και μετα ποια εχει σειρα;;;Εγω πηγα σημερα και εκανα την Αυχενικη διαφανεια και ολα ηταν τελεια δοξα τον θεο!!!!Τωρα θα παω σε 2 εβδομαδες να ξαναδουμε τον γιατρο!!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!!ΩΡΑΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!Αντε να συνεχισουμε ετσι ευχομαι!!!!Φιλακια πολλα σε ολες και ελατε οι γκαστρουλες να φυσηξουμε ολες μαζι να παρουν σειρα και οι αλλες!!!!!Φου φου φουουουουουουουουουουου!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καντουλα για την αυχενικη!ποτε περασες ο καιρος ομως ε?

το νου σας "ρεμαλια",που ελεγε κ ο κωνστανταρας,μην αλλαξετε ακομα ποστακι μεχρι να κοκκινισουν 2-3 ακομα τουλαχιστον.μας παει τρελα αυτο!εγω θα παραμεινω στο summer audition αρκετα ακομα.εξαλλου οι διακοπες μου θα ειναι μεσα σεπτεμβρη.το νου σας!!θελω πανω απτις μισες να κοκκινισουν για να παμε σε καινουριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Καντυ ολα καλα να ειναι μεχρι να το παρεις αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!

Καλε Νυχτεριδα βαλε με και μενα στη λιστα :lol::lol::lol::lol:

Demmy τι κανεις? Ηρθες Μυτιληνη που ελεγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou binoula mou de nomizw pws ginete alliws kali mou...kane mia upomoni kai prospathise na thn kaneis...den mporeis na top apofygeis einai gia kalo kai ton duo sas...ela kane mia upomoni...

kali epityxia se oses den perimenoun syntoma elpizw na exoume kialla eyxarsita ayto to mhna..

egw thn wo den thn vrika pote opote apelpistika kai den tha kanw alla test...twra i den ekana ayto to mhna i ekana optan hmoun diakopes pou den ekana test...oti einai na ginei tha ginei den mporw ana thn psaxnw allo afhste pou eimai sthn 25 mera tou kuklou opote xlwmo to kovw na ginei apo dw kaipera..aytaaaaa sas filw olessss

Χριστινακι τωρα πηγα πισω και το βρηκα....... οταν το ειχα διαβασει τοτε μου εκανε εντυπωση και ηθελα να σε ρωτησω μηπως εχεις κατι μεσα στην κοιλιτσα και δεν μπορεις να βρεις την ωορηξια?? :lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήραμε τρελή φόρα σας λέω!!!!Μary δεν ήρθαμε τελικά στο νησί,παρόλο που πολύ το θέλαμε...του χρόνου όμως θα έρθουμε για γερές διακοπες στο λατρεμένο μου χωριό!είμαι σίγουρη ότι θα τα πούμε από κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια και τις ευχές να είμαι έγκυος, έπιασαν !!!!!

πήγα για χοριακή το πρωί και το απόγευμα έμαθα τα νέα: 4.176!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμένω δέυτερο σποράκι γιούπι!!! ευχαριστώ το Θεό και προσεύχομαι να με βοηθήσει να πάνε όλα καλά...

προς το παρρόν προσπαθώ να είμαι λίγο συγκρατημένη μ'εχρι να πάω στο γιατρό να δούμε το σάκο, την Τρίτη έκλεισα ρα ντεβού.

Χριστίνα τέλεια, συγχαρητήρια και σένα!!!!!!!!!!!!!!!!! καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό να έχουμε.

Στις υπόλοιπες καλά αποτελέσματα να έχετε, αλλά ακόμα και αν για κάποιες δεν έγινε αυτό το μήνα εύχομαι να σαρώσουμε και το Σεπτεμβριο, να μαζευτείτε πάλι τσούρμο όπως τώρα 2-3 μαζί να κοκκινήσουμε όλες!!!!!

ΑΑΑ, ξέχασα βάλτε και εμένα στη λίστα, να μαζευτούμε πολλές για γούρι χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια ΚΟΝΝΑ!!!φυσικα κ θα σε βαλω στη λιστα...αυριο..τωρα μπηκα κλεφτα απο το κινητο...κ δεν μπορω απο εκει..Mary12 και εσενα θα βαλω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάντυ ξέχασα να σου πω μπράβο για την αυχενική , πάντα ευχάριστα!!!! καλή συνέχεια σε όλες τις εγκυούλες στις εξετάσεις!!

οι υπόλοιπες με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοννα συγχαρητηρια...καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη......τριτοσε σε 24 ωρες......τελεια....αντε και στα δικα σας οσες μας μεινατε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konna mou sugxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na exeis mia ypeeeeeroxi egkumosuniiii me to kalo na kratiseis to mpempaki stin agkalitsa sou!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] re koritsia XAMOS ginetai!!!!!!!!!!!!!ela pame gia tin epomeniiiiiiiiiiiiiiii :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ;;!! ΤΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ;;!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ XTINAKI + KONNA !!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!! να εχετε ησυχες κ τελειομηνες εγκυμοσύνες :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ελα να βλεπουμε τα τικερακια να παιρνουν φωτιααααααααααα!!!!!

εγω εχω ηδη μιλήσει (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) με την γυναικολογο μου που διακοπευει τωρα, μεσα στον Σεπτεμβρη θα με δει για τα τυπικα (Παπ - υπερηχο κλπ) κ απο σημερα εως μεθαυριο περιπου περιμενω κ περιοδο !

εχω λυσαξει κ στην ουσια ξεκοιλιαστηκα απο τις λιγουρες αυτη τη φορα ! αλλο ενα δειγμα οτι ισως τωρα να αλλαξε ο κυκλος μου :roll: προς το καλυτερο ευχομαι ! αλλα εχω εμπιστοσύνη : ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝ ΣΟΦΙΑ ΕΠΟΙΗΣΕ....!!! ο μικρος μας παρ ολο που αυτες τις μερες ξενυχταγε (κ εμας φυσικά...) γιατι ΠΑΛΙ εβγαζε δοντια, ευτυχως εχει ψιλοστρωσει ο υπνος του !!!! ειδικα στις διακοπες ... εριχνε ΤΡΕΛΟ υπνο ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ τις νυχτες !! πραγματικά μερα με τη μερα, εβδομαδα με εβδομαδα ... τα παιδια κανουν "βηματα" εξελιξης... δεν χρειαζεται πιεση... μονο αγαπη κ υπομονή θελει ! να τα θυμαστε αυτα μελλουσες πρωτομανουλες :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!

τρεχω για υπνο γιατι ξεπατωθηκαμε στη βολτα σημερα που δροσισε λιγο στην Αθήνα !!! ;) αλε ρετουρ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
    • Κορίτσια τι κάνετε ;;  συγχαρητήρια σε όσες είδατε θετικά τεστακια ή κάνατε υπερήχους κ είδατε τα φασόλια σας !! Ποσό μα ποσό χαίρομαι για την καθεμία ξεχωριστά όταν βλέπω κάποια να ανεβάζει θετικό τεστ !!! οι υπόλοιπες εύχομαι κ πάλι από καρδιάς του χρόνου το Πάσχα να κρατάμε μωράκια ή να τα έχουμε στις κοιλιές μας !!  Στα δικά μου νέα , την 31η ημέρα μου ήρθε περίοδος (3 μέρες καθυστέρηση με αρνητικά τεστ) το πήρα λίγο βαριά ωστόσο δεν ήθελα να το δείξω λόγω των ημερών… μετα πήγαμε ένα 3ημερο κ εκεί μου έκανε πρόταση κ επίσημα με δαχτυλίδι ο άντρας μου κ όλα άλλαξαν ! Στη συνέχεια πήγα κ στους δικούς μου κ καταχάρηκα!  γυρνώντας στην καθημερινότητα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας και σήμερα βρήκα το καραθετικο, πήρα άδεια από τη δουλειά που δουλεύω όλη μέρα εκτος σπιτιού, για μια ώρα (με δικαιολογία ότι να ναι) κ έτρεξα για λίγες τρελίτσες … αύριο αντίστοιχα κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα, όποτε ελπιζω να μπορέσει μια ώρα να πάρει για να κάνουμε λίγες ακόμη να αυξήσουμε πιθανότητες ! ελπιζω βγαίνοντας αυτός ο μήνας να έρθουν κ αλλά θετικά τεστακια κ μωράκια στις κοιλίτσες !
    • Κοριτσαρες μου!!!  Τι κάνετε καλέ?! Διαβάζω πόση ώρα ! Να πω κάτι αρχήν στην Μαρίνα μας @marinamanoulitsa μου να χαίρεσαι το αντράκι σου .γερό τυχερό και ευλογημένο να είναι. Εμένα σήμερα έχει γενέθλια ο γιος μου και είχα λίγο κόσμο σπίτι και αύριο έχουμε το πάρτι και για αυτό χάθηκα αυτές τις μέρες ,έτρεχα για τις λεπτομέρειες.. Κατά τ αλλά όπως σας.ειχα πει έχω γίνει σαν μπαλόνι. Έχω πρηστεί και στο πρόσωπο και εννοείται κοιλιά που μπαμ!   @Kate1992 πριν κάποιο καιρό όταν κάναμε τις πρώτες μας προσπάθειες για δεύτερο παιδί είχα ένα πολυ δύσκολο βακτήριο. Τότε είχα ενημερώσει τον γιατρό για τις προθέσεις μου και επειδή έπρεπε να πάρω οπωσδήποτε αντιβίωση μου έδωσε ακριβώς την ίδια που έδωσε τώρα και σε σένα. Επειδή δεν ήξερα αν είμαι η δεν είμαι έγκυος ο γιατρός μου είπε θα την πάρεις άφοβα αυτή. Και έτσι έκανα. Βέβαια έγκυος δεν ήμουν τότε αλλά ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν γυναικολόγος με ειδίκευση στην γυναικεία Ουρολογία. Οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρει! Μην μου αγχώνεσαι!!!
    • Εμένα έπαιρνε 50 ευρώ επίσκεψη βέβαια όχι σε κάθε ραντεβού, σίγουρα δεν χρέωσε 4 κ 1000€ καισαρική. Εκείνη την εποχή έλεγαν τα κορίτσια στη συζήτηση με τα δίδυμα ποσα της τάξεως των 2000-2500 ευρώ κ λέω μια χαρά είμαστε!!!😱😱😱
    • Αυτό με τα σουτιέν πονεμένη ιστορία! 😂Έχω στήθος γενικά και τώρα με την εγκυμοσύνη έχει βαρύνει κι άλλο. Εννοείται πως κανονικό σουτιέν δεν παίζει να βάλω, αθλητικά μόνο και πάλι με ζορίζουν!  Ελπίζω να μπαίνω στο μαγιό μου 😅 @Katiana1987 μωρέ την απολαμβάνω τη διαδρομή αλλά είμαι και καμμένη, γι’ αυτό λέω να περάσουν αυτές οι μέρες χαχα @Kate1992 κορίτσι μου μην αγχώνεσαι σίγουρα δεν είναι κάτι σοβαρό, θα κάνεις τη θεραπεία σου και όλα καλα. Γενικά παίζει πολύ στην εγκυμοσύνη βακτήρια/μύκητες. Αλλάζει το ph του κόλπου. Εγώ παίρνω και προβιοτικά γιατί ταλαιπωρούμαι συχνά από candida και ενδεχομένως να έχω και τώρα. Στο επόμενο τρίμηνο θα κάνω καλλιέργεια και παπ.  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...