Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας!!

τι αλλο θα ακουσω;;;; εαν ειναι μια χαρα η εγκυμ. και δεν υπαρχει κινδυνος αποκολησης ή ιστορικο δεν απαγορευονται οι μετακινησεις. Και στις 2 εγκυμοσυνες μια χαρα μετακινιομουνα. στην 2η οδηγουσα μεχρι και την τελευταια μερα. εαν με επιαναν οι πονοι θα πηγαινα μονη μου στο νοσοκομειο. :lol::lol::lol::lol: Ειχε πολυ πλακα γτ η αποσταση ηταν 20 λεπτα στην εθνικη 4 φορες την ημερα!!! πηγαινα το μεγαλο σχολειο και γυρναγα σπιτι και μετα ξαναπηγαινα. μου αρεσει πολυ να οδηγαω.

Τονια μου ξερεις ποσα θα ακουσεις; οπως ειπαν και τα κοριτσια δεν ειναι αρρωστια αλλα μια ευχαριστη κατασταση.

Μωρουδενια και εσενα Ταυρακι;;;; ποτε; εμας 22.04 2011. εμεις δεν προσπαθουμε για αλλο παιδακι. καλα ειναι 2!!! απλα μου αρεσει η παρεα εδω και οποτε προλαβαινω γραφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

egw maraki eimai i xristina prin 3 mhnes exasa to prwto mou paidaki ston 5omhna(an mpeis sto apwleia tha vreis tin istoria mou....)kai twra ksanarxisame edw kai 2 mhnes na prospathoume pali ....me ti voitheia tou theou elpizoume na kataferoume na kanoume thn oikogeneia pou toso theloume me ton antrouli mou....na eyxitheis me xara sthn kantoula masssss!!kai fysika semas na exoume grigora thetika apotelsemata!!egw sto eyxomai koritsaki mou efoson to epithimeis :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... μηπως ειναι καλυτερο να εχεις ενα ταυρακι; ετσι θα ειναι εαν μεινεις τον αλλο μηνα. να μη με τσαντιζει μονο εμενα το Ταυρακι μου!!! :lol::lol::lol: πολλα νευρα μιλαμε! δεν μπορω να το πιστεψω οτι μπορει ενα 15μηνων παιδι να εχει!!!!!!!!!

EEE σε πιστεύω ΑΠΟΛΥΤΑ ομως... κ μενα που ειναι μπαρμπουνι (Ιχθυς, Μαρτιο 2011) μιλαμε για ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ.... κ τσιριδα κ γκαριδα... οταν τσαντιζεται κ εχει τις ξινες του κανει σαν καρακαξακι... !!!!! εδω στο Athens Metro Mall οποια συχναζει θα μας εχει ακουσει ...δε μπορει... (χαχαχαχαχα) :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw maraki eimai i xristina prin 3 mhnes exasa to prwto mou paidaki ston 5omhna(an mpeis sto apwleia tha vreis tin istoria mou....)kai twra ksanarxisame edw kai 2 mhnes na prospathoume pali ....me ti voitheia tou theou elpizoume na kataferoume na kanoume thn oikogeneia pou toso theloume me ton antrouli mou....na eyxitheis me xara sthn kantoula masssss!!kai fysika semas na exoume grigora thetika apotelsemata!!egw sto eyxomai koritsaki mou efoson to epithimeis :D:D

ΩΩΩΩ σε ευχαριστω πολύ xtinaki !!! κουραγιο κουκλιτσα μου... κουραγιο... στεναχωρηθηκα με αυτο που μου πες αλλα σου ευχομαι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ! ΔΙΔΥΜΑ ; ΤΡΙΔΥΜΑ ;; διαλεξε κ γω στο ευχομαι με ολη μου την καρδιά !!! :x:x:x:x:x:x:x:x

το να κανεις κ να μεγαλωνεις παιδι (ειδικά αν δεν εχεις ιδιαιτερη βοηθεια οπως εμεις) θελει ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ... εγω αυτο εχω να πω απο την μικρουλα πειρα μου... υπαρχουν μερες που σε τρελαινει ! γιατι απλα..βαριεται ! οταν ομως εχεις περασει κατι τετοιο οπως αυτο που εζησες εσύ, θα δεις οτι αυτη η "υπομονή" θα σου ερθει ουρανοκατεβατα !!! θα σε κανει πιο δυνατή να αντεξεις εκεινες τις δυσκολες στιγμές της μητροτητας :roll::roll::x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΚΑΝΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ καλε το τσακωσες ;;;;;!!! με το καλο με το καλόοοοο !!!! για τις ναυτίες να τρως κρακερακια κ τετοια να τραβανε τα υγρα απο το στομαχι !! ;)

στις υπολοιπες (οκ, εξαιρεισαι georgi μου :D ) σας ευχομαι συντομα με μπεμπο-σπορακιααααα !!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Τι νέα είναι αυτά που διαβάζω? Φρεσκογκαστρούλες βλέπω? Πόσες? Τονια πρώτη, περιμένουμε και απο Κάντυ? Σούπερ!!!!! Δεν έχω χρόνο να σας διαβάσω γιατί σήμερα γύρισα απο διακοπές και στο γραφείο γίνεται πανικός.. περάσαμε πανέμορφα - ήμασταν Κύθνο για μια εβδομάδα. Έφυγε και η μάνα μου που με βοηθούσε και τώρα τα κάνω όλα μόνη μου και συμφέρω....δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα!!! Εμείς είμαστε καλά - είχαν γίνει κάποιες προσπάθειες στις ημέρες μου αλλά αποτελέσματα θα ξέρω μετά τις 21 Ιουλίου (έχω και γενέθλια εκείνη την ημέρα και τότε περιμένω την κυρία...) Απο την μια λέω ας μην έχω μείνει έγκυος γιατί και κάπνισα, και τα ποτά μου ήπια και δεν πρόσεχα το βάρος...

Τόνια όσον αφορά τις μετακινήσεις είναι να μην σου τύχει...εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα κανονίσει ήδη Πάσχα στην Ελάτη. Είχα πάει, είχα περάσει σούπερ και δεν είχα πάθει τπτ. Δυο εβδομάδες μετά παω Σαλαμίνα στην πεθερά μου και μετά Κόρινθο για διήμερο. Εκεί την πάτησα και έπαθα αποκόλληση - ξυπνησα το βράδυ και είχα τρελή αιμοραγια.Ευτυχώς σταμάτησε αμέσως και με έναμιση μήνα άδεια γιατρού πήγαν όλα καλα..στην επόμενη εγκυμοσύνη θα αποφεύγω τα πολλά πολλά και κυρίως με αυτοκίνητο τον πρώτο καιρό. Με καράβι δεν έχεις θέμα.. στον 6ο μηνα είχα παει διακοπες στην Τζια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι θελεις να σου συστηθω και εγω :lol::lol::lol: ???

Καλα λοιπον,ειμαι η Τονια και ειμαι καλα :lol::lol::lol: !!!!!Ειμαστε στον 2ο μηνα προσπαθειων με τον αντρουλη μου.Με πολυ αγχος βεβαια γιατι εντοπισαμε ενα μικρο προβλημα στο σπερμα....Αλλα ειμαστε εν αναμονη των αποτελεσματων του 2ου σπερμοδιαγραμματος που δειχνει να εχουμε ευχαριστες εκπληξεις :o:shock: !!!!!!!!!!

Αυτααααααααα απο μενα!!!

Η Καντουλα μας το τσακωσε το νινακι [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] και η Binoula μας!!!Εχουμε 2 φρεσκογκαστρουλες!!!!!Ευχομαι πολυ-πολυ συντομα να χασω το μετρημααααα!!!!!Να εχουμε πολλες,να ειμαστε οοοολες!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] !!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ!!!!!ΟΧΙ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΔΗΛΑΔΙ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Τι νέα είναι αυτά που διαβάζω? Φρεσκογκαστρούλες βλέπω? Πόσες? Τονια πρώτη, περιμένουμε και απο Κάντυ? Σούπερ!!!!! Δεν έχω χρόνο να σας διαβάσω γιατί σήμερα γύρισα απο διακοπές και στο γραφείο γίνεται πανικός.. περάσαμε πανέμορφα - ήμασταν Κύθνο για μια εβδομάδα. Έφυγε και η μάνα μου που με βοηθούσε και τώρα τα κάνω όλα μόνη μου και συμφέρω....δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα!!! Εμείς είμαστε καλά - είχαν γίνει κάποιες προσπάθειες στις ημέρες μου αλλά αποτελέσματα θα ξέρω μετά τις 21 Ιουλίου (έχω και γενέθλια εκείνη την ημέρα και τότε περιμένω την κυρία...) Απο την μια λέω ας μην έχω μείνει έγκυος γιατί και κάπνισα, και τα ποτά μου ήπια και δεν πρόσεχα το βάρος...

Τόνια όσον αφορά τις μετακινήσεις είναι να μην σου τύχει...εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα κανονίσει ήδη Πάσχα στην Ελάτη. Είχα πάει, είχα περάσει σούπερ και δεν είχα πάθει τπτ. Δυο εβδομάδες μετά παω Σαλαμίνα στην πεθερά μου και μετά Κόρινθο για διήμερο. Εκεί την πάτησα και έπαθα αποκόλληση - ξυπνησα το βράδυ και είχα τρελή αιμοραγια.Ευτυχώς σταμάτησε αμέσως και με έναμιση μήνα άδεια γιατρού πήγαν όλα καλα..στην επόμενη εγκυμοσύνη θα αποφεύγω τα πολλά πολλά και κυρίως με αυτοκίνητο τον πρώτο καιρό. Με καράβι δεν έχεις θέμα.. στον 6ο μηνα είχα παει διακοπες στην Τζια.

Ευγενια μου ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!Η ΚΑΝΤΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΒΙΝΟΥΛΑ!!!!!!

Αντε με το καλο και εσυ κοριτσακι μου!!!!!!Welcome Back!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια για εσένα ήταν αυτό!!! ΒΙΝΟΥΛΑ και ΚΑΝΤΥ, συγχαρητήρια!!! Καλά αποτέλεσματα σήμερα Καντυ..

Σας εύχομαι έυκολες τελειόμηνες εγκυμοσύνες νε έχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας διαβασα αναλυτικά και εκεί την πάτησα αλλά εύχομαι να ισχύει η παροιμία "γλώσσα λανθάνουσα, αληθεια λέγει!!".

MAKAΡΙ!!!!!!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου εγω ειμαι η Μαριανθη και ειμαστε στον πρωτο μηνα προσπαθειων!!!αυριο ΔΕΝ τη περιμενω και ελπιζω να μην εμφανιστει για τους επομενους 9μηνες :x:x:x:x:x

Αντε ολες μας να ανακοινωσουμε πολυ πολυ πολυ συντομα τα ευχαρισταααα!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά , όπως κάθε Δευτέρα που επιστρέφω από Χαλκιδική Θεσσαλονίκη , διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που βλέπω πως κάποιες από εμάς είναι τόσο κοντα να μας πουν τα ευχάριστα νέα.

Μακάριιιιιιιιι , σε όλες μας να κάτσει το σποράκι.

Το τάνι-τάνι να πηγαίνει σύννεφο , και τα σποράκια να πέφτουν βροχή.

Φιλάκια σε όλες και keep going!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσααααα!!τι κανετε βρε?αααχχ εγω ποναω γαμωτοοοο!εχει εδω και ποση ωρα με ποναει κατω αριστερα οπως ακριβως και στην ωορρηξια!τι ειναι αυτο???καλα για το στηθος δε το συζηταω..ποναει πολυ,ειναι πρισμενο και οι ρωγες ποναν πολυ!εβαλα και θερμομετρο εχω 37!αυτα τα λιγα νεα μου!ελπιζω ολα να ειναι για καλο :x:x:x:x οσο για το τεστ σκεφτομαι να περιμενω μεχρι τον μεγαλυτερο μου κυκλο που ειναι 35μερες και να το κανω δηλαδη κατα τις 26 του μηνος!!ετσι για σιγουρια!ελπιζω μονο να αντεξω μεχρι τοτε αν δεν ερθει :P:P:P καλα θα κανω να περιμενω τοσο ή οχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμμ Μαιμουδιτσα μ'αρεσουν οι ενδειξεις σου :D ...Μονο το 37 δεν μου αρεσει γιατι 1-2 μερες πριν την περιοδο ανεβαζουμε λίγο θερμοκρασια... :( ...Ελπιζω ομως να ειναι απο τη ζεστη και οχι απο περιοδο.... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'αρεσουν ε????και μεναααα :lol::lol::lol::P καλα δεκατα εχω παντα πριν αδιαθετησω οποτε δε το παιρνω σαν συμπτωμα απλα αυτα τα πονακια αριστερα που μοιαζουν με τις ωο δε τα ειχα ποτε ξανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΗΡΕΜΗΣΕ ;));)) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!

Εγω κοριτσια ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ,οι γονιμες κλπ,κλπ!!!!Απο δω και περα τανι-τανι και οταν λαχει!!!!!

Πηραμε τα αποτελεσματα του 2ου σπερμοδιαγραμματος και ειναι....."μαματα"!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΠΕΡΜΟΥΛΗΔΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΖΩΗΡΟΙ-ΖΩΗΡΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!

ΕΛΑ ΚΑΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!

ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ!!!!!!!!!! [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε συ Τόνια, τέλεια τα νέα!!! με το καλό κ πολύυυυυ τάνι!!! όπου να΄ναι καταφθάνει το σπορίδιο, καλά μπερδεύτηκε μαλλον η eugeniafrapa :D

Μαράκι, όλα καλά με τη μετακόμιση? απολαμβάνετε το νεο σπιτάκι? άντε, να γεμίζει σιγά-σιγά, αν με πιάνεις ;)

Καντούλα, περιμένουμε ανακοινωθέν με τα ευχάριστα!

maimouditsa να μη σου έρθει αύριο κ να έχεις μπεμπεδάκι εύχομαι!

φιλάκια σε όλες! σήμερα ψόφησα στη δουλειά....

υ.γ.μετακινήσεις γιατί να μην επιτρέπονται? εγώ γέννησα Σάββατο κ μέχρι Τετάρτη οδηγούσα κανονικότατα. βάρη δεν σήκωνα κ γενικότερα πρόσεχα. όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalimera mpainw gia ligo prin fygw gia doulitsa twra pou pinw to kafedaki mou!!ti mou kanete oles??

toniaaaaaaaaabravo re koritsaki mou xairomai pou ola einai mia xara!!eides???twra mhn ksanakousw gia agxoi kai tetoia sefaga!!!ola mia xara taniasou oso mporeis kai pou tha paei tha erthei to sporaki sas!!!

maimoudaki mousou eyxomai olopsixa ooola ayta na einai einai gia kalo kai syntoma na mas anakoinwseis eyxarista!!egw kathoti ligo pio empeiri sto thema tha sou elega na mh viasteis...perimene na exeis kathisterisi toulaxiston 5 meres kai meta kanw mia xoriaki oxi test!!!gia na eimaste sigoures!!!makari koritsaki mou!!

giorgitsaaaaaapou eisai marh mana???perimenoume nea gia to mpempaki sou eeee!!!mh mas ksexaseis!!!

egw koritsia tha pw kati pou mou perase xthes ato mualo alla opws mou irthe etsi to ediwksa...lete ooooli ayti i upnilia na einai apo tipota allo????? :D:D:D toso ypno exw na riksw aptin prwti egimosini mou.....xmmmmm tha deiksei exw kai kati alla psila (opws pono sto stithos kai evaisthisia stis roges,ponakia xamila...psilozalades...alla kanw oti den ta vlepw giati etsi eixa kai ton proigoumeno mhna kai efaga ti fola....mporei na einai kiapti zesti!!!tha perimenw kai tha doume etsi kialliws ayti ti vdomada perimenw...to kako einai oti etsi pws exei ginei o kiklos mou apti genna kai meta den mporw na upologisw...ti mia 28 meres tin alli 30 tin alli 34.....tha doume!!!aytaaaaaaa apla ithela na ta pw kapou giati ston antrouli mou den ta lew giati agxwnete kiaytos kai den thelw..etsi to eixe pistepsei ton proigoumeno mhna kiapogoiteytike kiaytos..opote anamoni kai vlepoume!!!sas filw oles polu polu kai tha mpw sta kleyta an mporesw apti douleia argotera na dw ta nea sas!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!

Καντουλα μου,ανυπομονω κοριτσακι μου να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!

Χριστινακι μου,κοιμησου κοριτσακι μου καλοοοο!!!!Αχ ΜΑΚΑΡΙ!!!Μονο αυτο θα πω και δεν λεω κατι παραπανω για να μη το γρουσουζεψω!!!ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!

Μαιμου μου γλυκια σημερα περιμενω να μετραμε καθυστερηση!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΑΑΑΑΑΡΙ!!!!!

Σε λιγο φευγω,παω για beaute!!Θα μπω αργοτερα να μαθω νεακια και να αρχισωωωωω [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimouditsa και Xtinaki μακάρι τα συμπτώματα που νιωθετε να οδηγήσουν σε σποράκι.

Τονια μου υπέροχα τα νέα για το σπερμοδιάγραμμα , άντε ένα άγχος λιγότερο και ένα + επιπλέον σου εύχομαι.

Και καλό beaute!

Εμείς το τάνι-τάνι συνεχίζεται αλλά είμαι στη μέση του κύκλου ακόμη , οπότε έχω πολύυυυ δρόμο ακόμη.

Καλημέρα σας κυρίες μου και καλή συνέχεια σε ότι κι αν κάνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΕΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.,..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΥΨΗΛΗ ΘΕΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΑΣΦΥΚΤΙΟΥΜΕ ΕΑΝ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ...

ΜΑΡΥ12 ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΣΕΝΑ....ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΙΝΙ?ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ??ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ

Καλημερα κοπελα μου!!! Εχω ηδη ενα κοριτσακι 2 1/2 ετων!!!!! Δεν προσπαθουμε φανατικα .... αμα κατσει ομως ειναι ευπροσδεκτο!!!!! Ποιο πολυ το ιδιο το εχει αναγκη να σου πω την αληθεια ....εγω ειμαι καπως καλημμενη με το ενα προς το παρον .... αλλα ακουγεται εγωιστικο (ξερω!!).

Καλη επιτυχια σου ευχομαι και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!Τι κανετε;;;;Ευτυχως σημερα δροσισε λιγο !!!!!ΑΑΑΑΑχχχχχχ!!!Τι ωραια!!!!!Επισης χθες πηγα στο γιατρο και ολα καλα ολα ανθηρα!!!!!Ειδαμε το σποριδιον και ακουσαμε και καρδουλα!!!!ΕΙμαι 6 εβδομαδων και 4 ημερων!!!!ΤΟΝΙΑΑΑΑ ειχες δικαιο!!!!!Ολα καλα προς το παρον και στις 2/8 που θα ξαναπαω ελπιζω να ειναι ακομα καλυτερα γιατι μετα θα εχω ξεφυγει αρκετα απο τον κυνδινο των πρωτων μηνων και θα μπορω να ειμαι λιγο πιο ηρεμη Και σιγουρη!!!!Ολα καλα παντως!!!!! ;);) Με αφησε και να ταξιδεψω κιολας οποτε μια χαρα!!!!Τονια μου χαιρομαι παρα πολυ για σενα που ολα πηγανε καλα με την εξεταση!!!!Βουρ για Τανι τωρα και θα γινει χαμος!!!!Θα το πιασουμε το σποριδιον που θα παει;;;!!!!!Xtinaki μου ευχομαι να ειναι σπορι κουκλα μου!!!Αντε να ακουσουμε και απο εσενα τα καλα νεα!!!!Το αξιζεις!!!! Μαιμουδιτσα μην αγχωνεσαι ..περιμενε λιγο και θα δεις!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!Αυτα απο εμενα αγαπημενες μου!!!!Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη μερα!!!!θα τα ξαναπουμε!!!!Φιλια πολλα!!!!! :D:D ΒΥΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα!!!!Σας ευχαριστώ πολυ πολυ πολυ οοοοοοοοοολες!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!Μεχρι στιγμης ΤΙΠΟΤΑ!!!Δεν εχω ουτε το παραμικρο πονακι εκτος απο μια κραμπα στο στομαχι που ειχα πριν λιγο :? ασχετο θα ειναι με το θεμα βεβαια,αλλα δε νιωθω οτι θα μου ερθει!!Μονο κατι ελαχιστα υγρα που ειδα και τπτ αλλο! xtinaki μου να σου πω την αλήθεια εκατσα και το σκεφτηκα το θεμα..λεω να περιμενω μεχρι τον μεγαλυτερο κυκλο μου που ειναι 35μερες(πολυυυυ σπανιο αλλα δε ξες καμια φορα)και αν ΔΕΝ ερθει μεχρι τοτε ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙΙΙΙ να κανω τοτε τεστακι και μετα χοριακη,δηλαδη στις 26 του μηνα!!Δε θα αντεξω το ξερω αλλα θα προσπαθησω γιατι θελω να ειμαι σιγουρη :P

Τόνια μου θες να αρχισεις να μετρας???Βιαζεσαι??? :lol::lol::lol: ε αντε ξεκινα αν ειναι γιατι οπως ειπα και πιο πανω δε νιωθω οτι θα ερθει :D:D Το beaute πως πηγε?? :)

Efrosyni μου σ'ευχαριστω πολυ και ευχομαι να το τσακωσεται το σπορι!!!Αντε καλα τανια!!!! ;)

KANTY μου σ'ευχαριστω και ναι θα περιμενω αρκετα :P !!!πολυ χαρηκα για το σπορακι σας..ειδες που ειναι ολα καλα βρε??αντε και ολα καλα θα πανε να μην αγχωνεσαι και να εισαι ηρεμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!Τι κανετε;;;;Ευτυχως σημερα δροσισε λιγο !!!!!ΑΑΑΑΑχχχχχχ!!!Τι ωραια!!!!!Επισης χθες πηγα στο γιατρο και ολα καλα ολα ανθηρα!!!!!Ειδαμε το σποριδιον και ακουσαμε και καρδουλα!!!!ΕΙμαι 6 εβδομαδων και 4 ημερων!!!!ΤΟΝΙΑΑΑΑ ειχες δικαιο!!!!!Ολα καλα προς το παρον και στις 2/8 που θα ξαναπαω ελπιζω να ειναι ακομα καλυτερα γιατι μετα θα εχω ξεφυγει αρκετα απο τον κυνδινο των πρωτων μηνων και θα μπορω να ειμαι λιγο πιο ηρεμη Και σιγουρη!!!!Ολα καλα παντως!!!!! ;);) Με αφησε και να ταξιδεψω κιολας οποτε μια χαρα!!!!Τονια μου χαιρομαι παρα πολυ για σενα που ολα πηγανε καλα με την εξεταση!!!!Βουρ για Τανι τωρα και θα γινει χαμος!!!!Θα το πιασουμε το σποριδιον που θα παει;;;!!!!!Xtinaki μου ευχομαι να ειναι σπορι κουκλα μου!!!Αντε να ακουσουμε και απο εσενα τα καλα νεα!!!!Το αξιζεις!!!! Μαιμουδιτσα μην αγχωνεσαι ..περιμενε λιγο και θα δεις!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!Αυτα απο εμενα αγαπημενες μου!!!!Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη μερα!!!!θα τα ξαναπουμε!!!!Φιλια πολλα!!!!! :D:D ΒΥΕ!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ στην παρεα τανι τανι baby making χαχαχαχαχα !!

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ σε βρισκω ακρως τρελαμενη :P:x αλλα θα σου πω κατι που σκεφτομουν (γιατι το επαθα σε προηγουμενο κυκλο, μιας κ ΟΥΤΕ ΓΩ εχω σταθερο...) κανε κι αλλο τανι τανι κ τωρα γιατι μπορει να κανεις ωορρηξια τωρα κ οχι τοτε που υπολογιζες... εγω ΜΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ωορρηξιας κ παρ ολο που εδειχναν θετικό, τελικα συμφωνα με την περιοδο που ηρθε μετα, η ωορρηξια μου ΤΕΛΙΚΑ εγινε μια εβδομαδα μετα !!!!!! πολυ πιθανο να καθυστερησε απο το αγχος μου .... ;) οποτε το νου σου ! τανι τανι μεχρι να πετανει....!!!

MARY12 καταλαβαινω αυτο που λες, δεν το θεωρω εγωιστικό... περιπου το ιδιο νιωθω κ γω... με το πρωτο παιδι κ γω μπορω να πω οτι αισθανομαι πολυ καλα, αλλωστε τα ζουμε ολα πολυ εντονα αφου δεν εχουμε βοηθεια απο τους δικους μας, ετσι κ γω το δευτερο παιδακι (ισως κ τριτο :roll: καποια στιγμη :?: ) θα το εκανα (αν μας το δωσει ο Θεός) για να εχει παρεα ο μεγαλος... εννοειται οτι κ μας θα μας δινει χαρά, αλλα οπως κ γω μεγαλωσα με 3 αδελφες, ξερω οτι ειναι ευτυχια να εχεις αδελφια :x:x:x:x

ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!! μπραβο ρε συ !! σου εδωσε ΠΗΤ ??? φανταζομαι εκει γυρω τα μεσα/τελη Μαρτη ;;; ετσι ημουν κ γω (κ το demaki + η ρανια μας) πριν κανα δυο χρονια :x:x:x:roll: αχ εποχεεεεεςς.... αντε με το καλοοοοοοοοοοοο !! κ αν εισαι Αθηνα σου προτεινω να δεις www.fainareti.gr για μαθηματα ψυχοπροφυλακτικής, ειναι δωρεαν κ περασαμε ΤΕΛΕΙΑ με τον αντρα μου τοτε εκει !!!! θα σας προετοιμασουν για πολλα πραγματα ! εγω να φανταστεις που ουτε να τις σκεφτομαι δεν θελω τις ενεσεις (βελονες κλπ) γεννησα τελικα φυσιολογικά κ χωρις επισκληρίδιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τονια μου αν νομιζεις οτι σε ξεχασα .... εισαι γελασμενη... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και για τα δικα σας αποτελεσματα !!!!!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!! ΚΑΛΟ Κ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ τωρα σας ευχομαι αχαχαχα :lol::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

δυστυχως πρεπει να βγω γιατι σηκωθηκε ο μικρος μας βαρβαρος ... πολλα φιλια σε ολες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...