Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

καλημέρα….έχεσε κ πάω να τον αλλάξω!!

κι εμενα πρεπει να εχεσε,αλλα δε στο πεταξα στην μουρη!!

τι πραγμα πρωι πρωι!!!

και μετα θες να σου μιλαω ομορφα!!!γινεται;ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

καλημερα αυπνη!!!(το χαζη θα το σταματησω,γιατι αρκετα σε εχω κανει ρακος!!!)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άυπνη…….ξαναπές το!!!! Αυτή τη στιγμή έχει 2 δόντια από πάνω κ ακόμη να σκάσουνε οι μυτούλες!!!!

Θα σκάσουνε ή θα με σκάσουνε….???

Το πρωί τον πήρα στο κρεβάτι μου πάλι γιατί δεν μπορούσα να κάθομαι όρθια….!!

Να έρθει το κρεβάτι του να ηρεμίσω……θα ηρεμίσω ή θα έχω άλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με όλο αυτό το ξενύχτι που κάνει δεν μπορεί πλέον να ξυπνήσει το πρωί νωρίς κ το πρόγραμμα του έχει πάει για τσάι….!

Κωλόπαιδοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

ειμαι μεσα στην ζαλουρα,εχω και τουσ 2 μαγαζι και ο μικρος ειναι μεσα στην γκρινια....περιμενω την μαμα μου να γυρισει απο δουλειες για να ερθει να τα παρει....βοηθειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ειναι αυτο σημερα ...κοιμαμαι ορθια!μαλλον επειδη κοιμηθηκα τελεια το βραδυ.Ο αντρασ μου ροχαλιζε ,ο μικρος ηρθε στο κρεβατι και κοιμοταν πανω απο το κεφαλι μου μεχρι που επεσε κατω τελικα και ξυπνησαμε για τα καλα!ευτυχωσ τωρα πηρε τον μεγαλο η μαμα μου και ο μικρος κοιμηθηκε εδω στο καροτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ρούλα άλλαξε τικεράκι - σε λιγο θα γίνουν 2 χρονών!!

Λιζέτα μου να τους αφήνεις και τους 3 άντρες στο κρεβάτι και να την κάνεις για αλλού...

Εμείς είμαστε καλά - πήγαμε χθες για εμβόλιο. Ο Νώντας έχει σουπερ αναπτυξη σε 2 μηνες :?:o:shock:

Πήρε 4 πόντους και ένα κιλο μέσα σε 2 1/2 μήνες...είναι 88 cm και 11900 βάρος. Δεν έκλαψε πολύ γιατί είναι μεγάλο αγόρι τώρα και αφού κάναμε εμβόλιο, αρχίσαμε τους χορούς, έστειλε φιλιά στον παιδιατρο και φιλάκια..πάλι καλά!! Σημερα βέβαια το χέρι του σε εκείνο το σημείο εχει κοκκινησει και είναι και ζεστό αλλά ο Νώντας είναι μια χαρα. Μακάρι να μην του κάνει τπτ γιατί σήμερα & την Κυριακή έχει παρτυ. Απο δόντια εμείς προσωρινά έχουμε ηρεμήσει - εχει βγάλει και τα 16 και αργότερα θα βγάλει και τα άλλα 4 που μας μένουν.

Αννα να έρθω και εγώ για μπάνιοοοοοο και να πνιγώ λιγάκι..να πιω λιγο νεράκι και να χρειαστώ βοήθεια???/ ;););):x:x:-p:-p[smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχ ενα μυαλό το έχω τόσα χρόνια....

έκλαψε πολύ γιατί είναι μεγάλο αγόρι τώρα και αφού κάναμε εμβόλιο, αρχίσαμε τους χορούς, έστειλε φιλιά στον παιδιατρο και φιλάκια..πάλι καλά!! Σημερα

εννοώ έστειλε φιλιά και έκανε γεια σας στον παιδιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μεγάλε Νώντα……!!!

Μακάρι Ευγενία μου όλα τα παιδιά σου να είναι σαν τον Νώντα…. φτου του, φτου του!!

Την Κυριακή έχεις δουλειά εσύ?

Δεν μπορείς για κρέπες??

Άννα πήγαινε παιδί μου παραλία… να σου φτιάξει η διάθεση!!!

οι άλλες δεν θα ερχόντουσαν σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξέρω τι θέλετε να κάνετε εσείς οι αδύνατες!! Είμαστε που είμαστε χάλια να μας κάνετε ακόμα πιο χοντρές για να μην μας κοιτάζει κανένας ναυαγοσωστης στην Χαλκίδα...όχι όμως εμείς θα αντισταθούμε στις κρέπες σας!!! :?:? Βασικά για φαγητό θα πάμε κάπου στον Κορυδαλλο που δουλεύει ως σεφ ο κολλητός φίλος του κουμπάρου μου και κάθε φορά που πάμε μας βάζει διπλές μερίδες και φυσικά στο τέλος πιατέλα με ότι γλυκά έχει το μαγαζί.... :@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(

κρίμα……

για εμάς δηλαδή που δεν θα σας έχουμε κοντά μας….εσείς καλά θα περάσετε!!

θα ξανακάνουμε όμως κ τότε δεν θα μπορέσετε να αντισταθείτε……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο νωντα σωστο παλικαρι...

η ρουλα μπηκε κι εδω..μεγαλη μερα σημερα...

αννουλα τι εχεις??νομιζω σου ελειψε ο αντρουλης σου...

λιζα εχω την εντυπωση πως τα αγορια σου οταν ειναι μαζι ειναι που οργιαζουν..κι αμα ειναι καθενας χωρια ειναι μια χαρα εε??

το παιδι μου κοιμαται ο αλεξης ηρθε εφαγε εφυγε κι εγω εδω να ακουω τον νικοπολιδη να μιλαει για τον ολυμπιακο...ουστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώωωω.... Πως από εδώ ε; Ε! είδα φως και μπήκα!

Η Σοφούλα μου κοιμάται κι εγώ εχω αράξει στον καναπέ.

Πολύ ζέστη ρε κορίτσια και θα ανέβει κι αλλο λένε μέχρι την Τρίτη.

Σας διαβασα κι από εδώ και σαφώς δεν θυμαμαι να σχολιάσω τα πάντα.

Να πω μόνο στην Μαριέττα ότι η κοπελιτσα που έλεγε για φροντηστήριο μάλλον θα θυμάσαι την Μαιρούλα που πήγαινε και νομίζω πως πηγαίνει ακόμα ΙΕΚ και ίσως γι' αυτό δεν προλαβαίνει να μπεί. Λέτε να την προσκαλέσουμε μιας και δεν το έχουμε κάνει νομίζω στην ομάδα μας στο fb; Ισως εκεί προλαβαίνει να μπαίνει για λίγο. Να μας λέει και πως πηγαίνουν τα διδυμάκια της.

Από νέα τα ξέρετε πάνω κάτω. Τωρα περιμένω να ξυπνήσει η Σοφία να φάμε και να πάμε στους νονους της αφενός να την δουν και αφετέρου να φτιάξουμε και την φορολογική δήλωση μιας και είναι λογιστές.

Θα τα πούμε πάλι. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκυρο. Μόλις είδα ότι την έχει προσθέσει την Μαιρούλα η Αννούλα αλλά μάλλον δεν προλαβαίνει γενικότερα.

Ελπίζω μόνο να της πηγαίνουν όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουτσούνες μου!!!!

Ναι Αννούλα δεν μπήκα το ΣΚ γιατί το ΣΚ δεν έρχεται καμία εδώ…..μόνη μου συνήθως τα λέω! :D

Εμείς είμαστε καλά….ο Σπύρος εχθές ξεράθηκε στον καναπέ όταν έφυγαν τα κορίτσια!!! Ξύπνησε στις 2.50 (ήπιε γάλα κ πάλι ύπνο) κ μετά ξύπνησε στις 9!!!

οπότε ξεκουραστήκαμε για τα καλά!!!

Σήμερα το πρωί έφαγα την κρέπα μου ( την άλλη Κυριακή άραγε θα έχω ρούχο να φορέσω???????????? Ελίζα έχει τουριστικά εκεί να πάρω καμία κελεμπία??) κ έτσι ετοιμάζομαι για την Χαλκίδα όπου αν δεν έρθει η WWF να με μαζέψει, θα είμαι ένας ευτυχισμένος θαλάσσιος ελέφαντας, που θα πηγαίνει 6 ώρες πάνω, έξι ώρες κάτω…!!

Τέτα ξέχασες το τηγάνι μαζί με τα πράγματα το ίδιο κ η άλλη προκομμένη χωρίς τηγάνι……. να το φέρω στην Χαλκίδα τα τηγανίσουμε κανένα αυγό στην παραλία????????????????

:roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!

δεν εχω χρονο να ξαναγραφω ο,τι εγραψα στο fb για τις ευχαριστιες μας απεναντι στην οικογενεια του Σ.

(βαριεμαι!!!)....

ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!

Αλικη το τηγανι το εφερα δωρο!!!δεν ειδες τα κορδελακια;κρατα το ή αν θες,πετα το!!!!

ρε συ!! το παιδακι κοιμηθηκε τοσο πολυ!!!αρα ξεκουραστηκατε κι εσεις!!!

μπραβο Σπυρεττο!!!!

i love you!!!(που θα ελεγε κι ο Ηλιας!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...