Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννα εισαι νευροσπαστη;δε το εχω καθολου για σενα!!

να το ελεγες για μενα,θα το επιβεβαιωναν με τα 1000=χιλια(για την χαζη η διευκρινηση)οι παρακατω:

αδελφη μου,μπαμπας του Ηλια,ζαμπα,κοντη και μαλακας,ενιοτε η μαμα μου,μια συναδελφος μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι είμαι και δεν το ξέρουν πολλοί...μόνο η μαμά μου,ο μπαμπάς μου,ο αδερφός μου,ο άντρας μου αλλά δεν το παραδέχεται, και ο Άκης αλλά δεν μιλάει!!!ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα εδω ειμαι κι εγω(σας καλοπιανω να παρω καλο παρατσουκλι)παντως στο σχολειο ειχα δυο καταιφι η σκουλα(ποια ρωτησε τι ειναι αυτο??)λογω μαλλιου..

μολις φαγαμε ενα εκπληκτικο κοτοπουλο κατσιατορε με πιλαφακι που εκανα εντωμεταξυ εχω φαει χοντρο χεσιμο απο τον αλεξη που δεν βαζω αλατι πολυ αλλα το ιδιο του κανει..εχω βαλει τον μανωλη μου για υπνο ο οποιος ειλικρινα δεν παλευεται απο την γκρινια..το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε απο τις 2 μεχρι τις 4 ξυπνουσε καθε μιση ωρα μετα κοιμηθηκε μεχρι τις 8,30...ατιμα δοντια να βγουν να υσηχασουμε αλλα ειναι τα ουλακια του ολοπρηστα..

τι αλλο λεγατε μωρε???ολα τα ξεχασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω χιούμορ γιατί είμαι χαζή…άμα ήμουν έξυπνη δεν θα ασχολούμουν με αυτά αλλά με άλλα…..

κ ούτε με σένα θα ασχολούμουν αν δεν είχα χιούμορ….

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με τα 1000….. επιβεβαιώνω κ εγώ πως είναι νευρωτική ( η Τέτα)….φαίνεται ο άνθρωπος!!!

Άννα πρέπει να πίνεις πολλές βαλεριάνες για να βλέπουμε μία άλλη Άννα εμείς!!

Σε λίγο θα μιλήσει ο Άκης όμως….ή μήπως θα φωνάξει….χαχαχα

Ο Σπύρος ρε γαμώτο δεν μου φαίνεται πολύ μακαρονάς….ενώ εμείς είμαστε πολύ του μακαρονιού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου γλυκο της μανας σου καμαρι,πού μπηκες μεσα κι εγραψες και δεν το πηρα χαμπαρι;

(ενταξει,η ποιητρια ειναι αλλη!!!)

και ναι!!! Ρουλα>>>η ποιητρια!!!

(θυμαστε το ομορφο ποιηματακι που δημοσιευσε στην εφ.της κυβερνησης του fb κι εμεις οι αχαιρευτες δεν το συνεχισαμε;;;;;ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ να λετε!!!!

Μανωλακη!!! πες στα δοντια σου να βγουν,γιατι θα ερθω απο κει και θα τους πω δυο φωνηεντα!!αν βγουν ομως,τοτε και τα συμφωνα θα τα προφερουμε καλυτερα!! ετσι αγαπη μου γλυκεια;

Μαρακι ποσες φορες εβαλες σκουπα σημερα;;;;;κακομοιρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι την σκούπα που σκουπίζουμε έξω που είναι φτιαγμένες από κλαδιά, τις λέμε φροκάλι…. κ συνήθως όποιος έχει περίεργο άγριο μαλλί αυτό είναι το παρατσούκλι του……….. χαχαχαχαχα

Εσύ για την ώρα θα είσαι η Μαρία η εγκυμονούσα….. μετά θα δούμε τι θα γίνεις!!!

όλα καλά σήμερα….????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου πρήζεις το παπ..ρι……. πάει μετά το χαμπάρι κ είναι για σένα την ποιήτρια….χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗΝ ΡΟΥΛΑ;;;

ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΩΡΗ ΚΑΚΟΥΡΓΑ Η ΚΟΠΕΛΑ;

ΕΙΠΑΜΕ! ΡΟΥΛΑ Η ΠΟΙΗΤΡΙΑ!!!

ποσα κανταρια ζυγιζει η βλακεια σου;

:?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω χιούμορ γιατί είμαι χαζή…άμα ήμουν έξυπνη δεν θα ασχολούμουν με αυτά αλλά με άλλα…..

κ ούτε με σένα θα ασχολούμουν αν δεν είχα χιούμορ….

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με τα 1000….. επιβεβαιώνω κ εγώ πως είναι νευρωτική ( η Τέτα)….φαίνεται ο άνθρωπος!!!

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(([-([-([-([-([-([-([-([-([-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου πρήζεις το παπ..ρι……. πάει μετά το χαμπάρι κ είναι για σένα την ποιήτρια….χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

παντως,οφειλω να ομολογησω οτι συνεχιζεις να σκοραρεις!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη μου εσυ εισαι η θεα της υπομονης..με ολα...απο την ζαμπα και το σοι της μεχρι τον σπυρο και τις τρελες που εμπλεξες εδω...αλλα σαγαπαμεεεε..να μας το αναγνωρισεις εε???

μαριεττακι μου γλυκο η σκουπα μπαινει σιγουρα δυο φορες την μερα γιατι ο μανωλης δεν ειναι ενα γλυκο παιδακι που παιρνει το πιατακι του και καθετε και τρωει το τοστακι του η οτιδηποτε αλλο...πρεπει να ταισει και ολο το πατωμα..αρα τι να κανω??ειμαι ομως μια χαρα σημερα ουτε μεση ουτε πονακια ουτε τιποτα..

αν εξαιρεσεις οτι νυσταζω πολυ αλλα τωρα δεν μπορω να κοιμηθω...

φροκαλι???εεε ας παει το παλιαμπελο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη μου εσυ εισαι η θεα της υπομονης..με ολα...απο την ζαμπα και το σοι της μεχρι τον σπυρο και τις τρελες που εμπλεξες εδω...αλλα σαγαπαμεεεε..να μας το αναγνωρισεις εε???

μαριεττακι μου γλυκο η σκουπα μπαινει σιγουρα δυο φορες την μερα γιατι ο μανωλης δεν ειναι ενα γλυκο παιδακι που παιρνει το πιατακι του και καθετε και τρωει το τοστακι του η οτιδηποτε αλλο...πρεπει να ταισει και ολο το πατωμα..αρα τι να κανω??ειμαι ομως μια χαρα σημερα ουτε μεση ουτε πονακια ουτε τιποτα..

αν εξαιρεσεις οτι νυσταζω πολυ αλλα τωρα δεν μπορω να κοιμηθω...

φροκαλι???εεε ας παει το παλιαμπελο..

Κ εγώ σας αγαπάωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως,οφειλω να ομολογησω οτι συνεχιζεις να σκοραρεις!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Είναι το φάρμακο που μου έβαλε ο μουσάτος……. κ η ακτινοβολία που πήρα!!!

Παρεμπιπτόντως η Άννα έχει κάνει μία υπέροχη δημοσίευση ( ακόμη δεν πρόλαβα να σχολιάσω ) κ όταν πας σπίτι Τέτα ρίξε μία ματιά….τι μία δηλαδή που θα σου βγουν τα μάτια!!!! ΚΟΛΑΣΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εκανες Αννα και ακομα δε μπορω να δω;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τι θα δουν τα ματακια μου;

ποσο καυτο δηλαδη;γιατι λεει Κολαση η μικρη ανοητη;

θελω να παω σπιτι μου τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια ομως:απο πού βγαινει το νευρωτικη καλη μου Αλικη που στομα εχεις και μιλια δε βγαζεις και υπομενεις,οπως πολυυυυυυυυ σωσταααααααααααααα σημειωσε η Κρητικια;

πες μου καλη μου φιλεναδα,γιατι αν δε μου εξηγησεις....ΘΑ ΡΗΜΑΞΩ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙΣ ΚΡΕΠΕΣ!!!

δε θα αφησω κανεναν να ακουμπησει το ΘΕΣΠΕΣΙΟ ΑΥΤΟ ΓΛΥΚΙΣΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρή κ ανόητη εεεεεε???????? ………..πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καυτό!!!!!!!

Βάλε γάντια κουζίνας για να ακουμπήσεις το πληκτρολόγιο κ προστατευτικά γυαλιά για την οθόνη…..!!!!!

Η χαζή η Εύη δεν πάει κανένα μπάνιο…… μου φαίνεται πως φεύγω για πάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εκανες Αννα και ακομα δε μπορω να δω;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τι θα δουν τα ματακια μου;

ποσο καυτο δηλαδη;γιατι λεει Κολαση η μικρη ανοητη;

θελω να παω σπιτι μου τωρα!!!

αχαχαχαχαχα!!!!Υπομονή μέχρι να πάς σπίτι!!!!!Έβαλα τον κύριο Μανώλη σε φωτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...