Μετάβαση σε περιεχόμενο

βαπτιση


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας βαφτιζω το κοριτσακι μου φετος το καλοκαιρι!και θα ηθελα για γλυκακι να εχω cupcace γνωριζετε κανενα μαγαζι σε λογικες τιμες!γιατι σε 3 που κοιταξα θελουν απο 3 εως 3,5 ευρω το ενα!

Ευχαριστω!!!!!!!

[smilie=help.gif][smilie=help.gif]

[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο η βαφτιση!!! βρηκα cupcakes 1,60 τα μεγαλα, κανονικα διακοσμημενα με ζαχαροπαστα η buttercream στο ζαχαροσπιτο http://www.zaxarospito.gr/ στο νεο ηρακλειο!! εχω κανει και τα προσκλητηρια εκει, και τη διακοσμηση, και επειδη το εψαξα αρκετα, ΣΕ ΟΛΑ εχει πολυ καλες τιμες και πολυ καλη ποιοτητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Κατ' αρχήν να σου ζήσει η κορούλα σου. Βάπτισα τον γιο μου στις 5 Μαϊου και για γλυκάκια είχα κι εγώ cupcakes. Τα πήρα 1 ευρώ, ήταν μεγάλα, διακοσμημένα με ζαχαρόπαστα πολύχρωμη, από πάνω είχε τρούφα πολύχρωμη ή αστεράκια και ήταν με γέμιση πραλίνα, φράουλα, βανίλια και καραμέλα. Τα πήρα από το Περιστέρι, ζαχαροπλαστείο Ζαχαράκης. Το site είναι http: //www.zacharakiscatering.gr/ . Ελπίζω να βοήθησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ιδεα ειναι και το παγωτο, ειδικα με το βουτηρο απο τα capcakes μπορει να λιωσει.

Εγω βαπτισα περσι τον Αυγουστο και ειχα παγωτο και ολοι τρελαθηκανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας βαφτιζω το κοριτσακι μου φετος το καλοκαιρι!και θα ηθελα για γλυκακι να εχω cupcace γνωριζετε κανενα μαγαζι σε λογικες τιμες!γιατι σε 3 που κοιταξα θελουν απο 3 εως 3,5 ευρω το ενα!

Ευχαριστω!!!!!!!

[smilie=help.gif][smilie=help.gif]

[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Μαγαζί δεν γνωρίζω, αλλά σου εύχομαι να το δείς να μεγαλώνει γεμάτο υγεία και ευτυχία.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...