Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΜΜ,είναι και η ελενίτσα έγκυος, χαίρομαι κορίτσια έτσι μια μια δυναμικά.. Να σας πω εν συντομία και τα δικά μας νέα. Μπανάκι δεν κάναμε ακόμη αλλά μολις καθαρίσω απο περίοδο θα ξεκινήσουμε και εμείς.. ο Παναγιωτάκης έκανε δειλα βηματάκια μέχρι τώρα αλλά απο χθες περπατάει μόνος του επιτέλους. Έχουμε βγάλει 8 δοντάκια είμαστε περίπου 9 κιλάκια γιατί στο ενδιάμεσο αρρωστήσαμε και πεσαμε λιγάκι.. αυτά! Ακούστε πως κόλλησα το παιδάκι μου η κακιά μανούλα. Απο έρπη που είχα βγάλει εφώ και έπερνα αγκαλίτσα το μωρό κόλλησε και στα μωρά αυτό προκαλεί φουσκαλίτσες στο λαιμό που προχωράνε στο στόμα και έξω απο το στόμα και κάνει υψηλό πυρετό και δεν μπορεί να φάει.. βέβαιο το κατάλαβα νωρίς γιατί μύριζε το στόμα του άσχημα απο το λαιμό και πήρα τη παιδίατρο αμέσως.. τώρα είναι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ιωαννα εχεις χαθει πολυ! δεν εχεις ιντερνετ ή δεν προλαβενεις;

Αναστασια ΜΗ διαβασεις!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ξεχασα να σας πω οτι βγηκε και το 12ο δοντι, ο κατω τραπεζιτης και εχθες προσεξα οτι κατεβενουν οι πανω κυνοδοντες!!!!!!! καλα ειναι δυνατον απο τωρα;; δοξα το θεο μεχρι στιγμης δεν εχω καταλαβει τπτ, μονο στα 2 πρωτα ειχαμε γρινια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμωνω οταν γραφω κ σβηνονται παρα πολυυυυυυυυυυ!!!!!!

Χοανιτα ευτυχως ολα καλά τωρα,να εχουμε υποψην κ την έρπη!!!

Γεωργιαννα μεγια τα δοντακια!!!Παλι καλα που τα εβγαλε ανωδυνα!!!Θα μας φαει το βατραχακι σου :D

Κοριτσια σορρυ για την αναστατωση αν σας προκαλεσα,αλλά τελικα ειχα ξεχασει πως πρεπει να πάω εκλησσια αυριο να καψω την λαμπάδα γτ την Κυριακη θα την κοινωνησω για 2η φορά.....οποτε ακυρο για μένα....δεν θα προλαβω....

Ευχαριστω για την εξυπήρετηση Αναστασια μου.

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ μου ανοιγει ολες τις κορδελες,πακεταρω τα ειδη διακοσμησης κ επικρατει πανικος!!!!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, μπαινω πολυ πεταχτα να σας ρωτησω για την αυριανη συναντηση : τελικα, ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ;;;;θα ξαναμπω το μεσημερι, αφου εχει κοιμηθει η αθηνα, μηπως και εχει προλαβει να μου γραψει καποια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!

Αχ δε μου αρέσει η Αθήνα, μια χαρά ήταν στη Κρήτη, λέτε να μετακομίσω εκεί?

Δεν προλάβαμε καλά καλά να γυρίσουμε κι έχω κουραστεί με τις δουλειές. Κι ο Άρης ξανάρχισε λίγο τη γκρίνια, θέλει θάλασσα και την αγαπημένη μας πλατεία στα Χανιά.

Περάσαμε πολύ πολύ όμορφα στα Χανιά, ξεκουραστήκαμε, ρίχναμε κάτι ωραίους ύπνους με την υγρασία που είχε, άλλο πράγμα! Κάναμε 3 μπανάκια, ο Άρης με το σωσίβιο ευχαριστήθηκε πολύ, ξετρελάθηκε με την άμμο και το κουβαδάκι του, βρήκε και 1-2 άλλα παιδάκια και παίξανε! Έριχνε ωραιότατους μεσημεριανούς ύπνους στο καρότσι και το ίδιο τα βράδια που πηγαίναμε σε μπαρ! Μας φιλοξένησε μια φίλη που αγαπάμε πολύ κι έτσι είχαμε άνεση και να μαγειρέψουμε και να πάρουμε χαλαρά τα πρωινά μας κλπ. Έχει και μια σκυλίτσα, που γέννησε την επομένη που φτάσαμε κι έκανε τρία γλυκύτατα μικρά! Δυστυχώς βέβαια λόγω της γέννας ήταν αρκετά επιθετική προς όλους μας και ο Άρης είχε μια ατυχή συνάντηση μαζί της αλλά ευτυχώς δε του έκανε μεγάλη ζημιά, δυο γδαρσιματάκια έχει στο πρόσωπο. Είδαμε κι άλλους αγαπημένους φίλους, κάναμε πολλές βόλτες και περάσαμε πολλές ώρες στην αγαπημένη μας πλατεία, τη Σπλάντζια, όπου ο Άρης έκανε πολλά πολλά βηματάκια κάτω από τα πλατάνια! Βεβαίως συναντηθήκαμε με τη Δανάη, το Κώστα και τη Μυρτώ. Η Μυρτώ είναι φατσούλα τρομερή και πολύ γλυκιά! Τα παιδιά ήταν εξαιρετικά, είναι πολύ ωραίο ζευγάρι, πολύ φιλικοί και περιποιητικοί και περάσαμε όμορφα!

Τώρα επιστροφή στη καθημερινότητα και τα προβλήματα... Υποσχέθηκα όμως στον εαυτό μου πως θα κάνω ότι μπορώ για να κάνουμε συχνές τέτοιες αποδράσεις από την Αθήνα όλο το καλοκαίρι. Περνάει κι ο μικρός τόσο καλά! Είναι ταξιδι-άρης τελικά!!

Τελικά θα γίνει η συνάντηση αύριο? Εγώ θα ήθελα πολύ να σας δω αλλά το πρωί δε γίνεται, θα προτιμούσα απογευματάκι και βέβαια θα προτιμούσα να είναι σε εξωτερικό χώρο. Αν όμως το έχετε ήδη κανονίσει, δεν πειράζει.

Μόλις φάγαμε έναν πολύ νόστιμο αρακά, ο Άρης κοιμάται και λέω να ρίξω κι εγώ έναν υπνάκο. Θα πάω το απόγευμα στους γονείς μου και λέω να πάμε το μικρό στην παιδική χαρά που πήγαινα κι εγώ ως παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou me tin perigrafi sou me ta3ide4es..Axxx!! Extes to vradi sizitousame me to george ti 8a kanoume to kalokairi stin adeia mas k pou 8a kanoume diakopes k pali den katali3ame..8ela na er8w Ellada se kapoio nisi alla den 3erw an mas sikwnei oikonomika k pws 8a eimai egw epeidi me to paramikro kourazome..

Simera mpike i Victoria gia 1i fora stin pisina mas, to prwto tis mpanaki k eklaige stin arxi :? Fovotan na tin afisoume moni tis i8ele na tin agkaliazei o giwrgos sinexws k otan tin afine ligo eklaige, euxomai na ma8ei..

Oi ipoloipes egkuoules kourazeste etsi eukola? Liga pragmata kanw k niw8w pws skalizw me tis wres k to kako tis ipo8esis einai oti me pianoun foveroi ponoi k exw k liga igra k prepei na 3aplwsw gia na mou perasoun.. Simera ekana mono ligo 3eskonisma k simmaze4a tin kouzina k ponesa poli.. Axx me agxwnei auti i katastasi, fovame na kini8w..

Sorry gia to paralirima :oops:

Oi ipoloipes pou eiste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικό είναι βρε κοριτσάκι να κουράζεσαι! Έχει και ζέστη τώρα πια και σίγουρα δε βοηθάει. Άσε και καμιά δουλειά, δε χρειάζεται να τα κάνεις όλα, λίγη προσοχή θέλει τώρα και χρειάζεσαι και ξεκούραση, θα 'χεις πολύ τρέξιμο με δυο παιδιά μετά! Πότε θα πάρετε άδεια φέτος? Αν έρθετε Ελλάδα μπορεί τότε να συναντηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά το σύμπαν με εκδικείται! 2,5 ώρες για να φάει μεσημεριανό ο Άρης! Τέτοια (και χειρότερα) έκανα κι εγώ στη μάνα μου! Όλα πληρώνονται!! :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou sxedon den kanw tipota auto einai to 8ema to oti de einai logiko na kourazoume xwris na kanw k tipota to idiaitero, exei na mageire4w den 3erw k egw poso kairo eutixws pou tou george einai i mania tou na dimiourgei stin kouzina alliws 8a me ediwxne xexe :) .. Simera ir8e i kopela k ta ekane ola ektos simmazema k 3eskonisma.. Axxx euxomai na parw ta panw mou sintoma!!

10 Augoustou 8a einai i teleutaia mou mera stin douleia k 8a epistre4w pisw stis 27 o george mporei na paei pisw 3 Semptemvriou den 3erei akomi..

Makari na ta kataeroume na er8oume Ellada..

Gonidia Daphnoula xexe :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου ειπαμε για αυριο το πρωι στις 11 στο Ριβερ. το απογευμα οι περισσοετρες απο μας δεν μπορουμε.

επανερχομαι μετα.

Γιουλη τελικα τι θα κανεις; μας ειπες για συναντηση και τελικα δεν μας λες εαν μπορεις ή οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες σας...να με συγχωρησετε που εχω πολυ καιρο να μπω...

καταρχην να ευχηθω στα νεοφωτιστα παιδακια μας να ειναι γερα,τυχερα και φωτισμενα στη ζωη τους..

Εχω τον αλεξη με 39,5 απο χτες μας βλεπω για νοσοκομειο,τη τεταρτη ειχα υπηρεσια,ξανα εχω τη κυριακη,ηταν η μαμα μου λιγες μερες εδω,στη δουλεια τρεχω κ δε φτανω,γτ αυτον τον μηνα με εχουν σε ενα ποστο....ειμαι υπευθυνη στο γραφειο διεκπεραιωσης οικονομικων υποθεσεων για οτι αγορς κανει η υπηρεσια μεχρι 20000 ευρω....εγω βρισκω τους προμηθευτες,κανω αξιολογησεις των προιοντων-υλικων,βρισκω το μειοδοτη,μου φερνουν δειγματα,τα χρεωνομαι εγω...την αλλη φορα μου εφεραν 2 υλικα που στοιχιζε 5000 ευρω το ενα...μιλαμε αγγουρι...σας υποσχομαι να διαβασω ολα σας τα νεακια κ να σας πω κι εγω τα δικα μου...θελω κ ελπιζω να ειστε ολες καλα,κ τα ζουζουνια σας επισης....δυστυχως δεν θα ερθω στη συναντηση αυριο αν κ θα το ηθελα πολυ αλλα ο αλεξης εαν ψηνεται κ αυριο θα παω νοσοκομειο....Μακαρι να μην ειναι τιποτα....πηγαμε κ παιδιατρο κ μου ειπε ουτε βαρος πηρε ουτε υψος εδω κ παρα πολυ καιρο...σταθερα 9200 βαρος κ 76 ποντους....υπαναπτυκτος....κ να ξερατε τι τρωει....μου εγραψε εξετασεις κοιλιοκακης κ εγνικες αιματος ουρων....ανησυχω πολυ για ολα....θελω να ειναι καλα....δεν θα αντεξω να παθει κατι....εγω παει τελειωσα μετα.....Σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στον Αλέξη! Γιούλη ψυχραιμία, τίποτα δε θα έχει, υπάρχουν 1000 λόγοι για τους οποίους μπορεί να είναι στάσιμος. Όλα θα πάνε καλά!! Όσο για τον πυρετό, από διάθεση πως είναι? Έχει άλλα συμπτώματα? Γιατί αν είναι γενικώς καλόκεφος, αν συνεχίζει να τρώει και να παίζει, θα σου έλεγα να μην πας ακόμα στο νοσοκομείο, περίμενε άλλο ένα 24ωρο. Ο γιατρός σας τι λέει?

Κορίτσια καλά να περάσετε αύριο, δυστυχώς δε μπορώ να έρθω, τα φιλιά μου σε όλες και δώστε και μια μεγάλη αγκαλιά από μένα στη Γλυκερία!

Ο Άρης σήμερα ξεπατώθηκε κι έχει πέσει ξερός! Από τότε που περπάτησε κοιμάται καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!καλά να περάσετε αύριο στη συνάντηση!πιείτε μια κρύα σοκολάτα και για μένα!!!

Γεωργιαννα μου,σ'ευχαριστώ για την προθυμία σου!θα έχουμε κ εμείς το αυτοκίνητο με το κάθισμα της.μέχρι τότε θα ξαναμιλήσουμε!να ανταλλάξουμε κ κινητά!θα στο στείλω με προσωπικό μήνυμα!κ όποια άλλη βέβαια θέλει.

Αναστασία,μια κούκλα είσαι!!τα κιλά που τα βλέπεις???μπορεί να μη σου κάνουν ίσως γιατί ανοίγει λίγο η λεκάνη μας.τι επιλογές έχετε για το κροκοδειλάκι μας;;παιδικός παίζει;τι λέει ο άντρας σου;

Δάφνη μου,σ'ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!ανταποδίδουμε!!

Ανδρια, φαντάζομαι ότι αφού κλείσεις το 3μηνο οι δυνάμεις σου θα επανέλθουν πάλι!προσοχή κ ξεκούραση χρειάζεται..το λέω για να το ακούω κ εγώ!

Γιούλη,περαστικά στον Αλέξη!μην πανικοβάλλεσαι για το βάρος κ μην βάζεις το χειρότερο στο μυαλό σου.

σε λίγο θα την ταίσω τα φρούτα της κ μετά θα κατέβουμε να βρούμε τον κώστα που θα έχει τελείωσει το μάθημα για να πάμε να ψάξουμε για κάθισμα αυτοκινήτου!Γλυκερία,θυμάμαι ότι εσύ το είχες ψάξει πολύ κ κράτησα που είπες ότι μέχρι 3 χρόνων είναι πιο ασφαλές να κοιτάει πίσω.έχεις να μου προτείνεις κάτι;κάποιες είχατε γράψει κ κάποιο site με video,αλλά πέρασε καιρός κ δεν θυμάμαι.όποια έχει διάθεση κ χρόνο ας γράψει κάτι.ευχαριστώ!!

πάω να ετοιμάσω τα φρούτα της!!

φιλιά σε όλες κ να περάσετε καλά ο,τι κ αν κάνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου εγω εχω παρει απο το Αμαζον το Britax που εδω εχει 200 εκει το ειχα βρει με 80ε. Ακομη το bebe εχεις; θα σου στειλω το τηλ. μου σε πμ.

Περασαμε ομορφα το πρωι!! καλα το φραντολακι της Γλυκεριας ειναι ολοκληρο ανδρακι και ας μην περπαταει!!! Εχει ομως πολυ ζεστη εξω και μ'ενοχλει αφανταστα, χαιρομαι που δεν ειμαι εγκυος γτ θα ημουνα σ'ενα σπιτι κλεισμενη!! υποφερω παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!

δαναη, για τα καθισματα που ρωτας, εγω εχω της be safe το (νομιζω) izi combi 2 που μπορεις να το βαλεις να κοιτα μπροστα η πισω ( κι εμεις το εχουμε βαλει να κοιτα πισω γιατι 1) ειναι ασφαλεστερο και 2) το παιδι ηδη κοιτουσε πισω) . το ειχαμε βρει σε προσφορα 200 ε. η αναστασια δεν θυμαμαι τι καθισμα εχει :?

γιουλη, θα συμφωνησω με τη δαφνη, μην βαζεις κακο στο νου σου!!! κατ'αρχην περαστικα στον αλεξακο, καποια ιωση θα ειναι και αυριο θα ειναι καλυτερα!! οσο για την αναπτυξη, καθε παιδακι ειναι διαφορετικο, κανε τις εξετασεις για να αποκλεισεις καθε ενδεχομενο, και ισως απλα, χρειαστει να αλλαξεις καποια πραγματακια στην διατροφη του...π.χ. εγω, επειδη ξερω οτι η αθηνα τρωει τα φρουτα της, φροντιζω να της βαζω και αβοκαντο που ξερω οτι ειναι δυναμωτικο και σουπερ τροφη!! αυτες ειναι οι πρωτες εξετασεις αιματος που θα κανει ο αλεξης η εκανε και οταν χρονισε;;

δαφνη, λες οταν περπατησει και η δικη μου να ηρεμησει;;;;ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ!!!

γωγω μου, να σου ευχηθω κι εγω ( συγγνωμη που ειμαι τελευταια :oops: ) ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!ηταν ολα πολυ πολυ ομορφα!!!πραγματικα μια αξεχαστη βαφτιση!!!εγω δεν πηρα, καν, τα 3 κερακια απο την εκκλησια, ειναι απαραιτητα;;;;;αυριο θα παω να την κοινωνησω με τη λαμπαδα της, χρειαζεται κατι αλλο;;;εεεεε μανουλες με εμπειρια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον, να σας πω τα νεα απο τη συναντηση!!! γνωρισα πρωτη φορα τη γλυκερια και με εντυπωσιασε η γλυκυτητα στο προσωπο της!!!τοσο γλυκεια και καλη, με μια καλη κουβεντα για ολους και για ολα, που καταλαβαινεις αμεσως (εκτος απο την προφανη ομοιοτητα) πως ο λευτερακης ειναι το καλο και γλυκο παιδακι ( και κουκλος!!!!)!! ολα να σας πανε καλα γλυκερια μου, θα σε σκεφτομαστε!! ;)

φυσικα, δεν εχω λογια για τον αλλο αντρα της παρεας, το διονυσακο, που ηταν τοοοοοοσο υπακουο παιδακι ( καμια σχεση με τη δικια μου :lol: ) και περπατουσε τοσο ωραια και προσεκτικα, φτου φτου!!ενα κουκλι!!!καλα, οταν τον ειδα να τρωει και το τοστακι του μονος του, επαθα πλακα!!!

τελος, η γιωργια ηταν μια κυρια!!!κοιμηθηκε, εφαγε το αυγουλακι της, περπατησε και περιεργαστηκε το χωρο, τελεια σας λεω!!!και μια κουκλα, με κατι βλεφαριδες σαν διαφημιση της l'oreal!!!!μονο η δικη μου επαθε μια μαμακιαση και οταν δεν με εβλεπε εκλαιγε λες και ειχα φυγει μεταναστρια για τα ορυχεια του βελγιου!!! κοιμηθηκε και στο αμαξι 2-2.30 με αποτελεσμα κατα τις 4.30 να νυσταζει και τελικα ξανακοιμηθηκε κατα τις 5....ελπιζω να μην κοιμηθει πολυ και αργησει να κοιμηθει το βραδυ γιατι θα κοψω τις φλεβες μου :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ Αφροδιτη για τα καλα σου λογια!!! ουτε ο Διονυσης δεν ξανακοιμηθηκε στο σπιτι, μονο στο αμαξι! αχ τι με περιμενει!!!

Το γλυφιτζουρι το τιμησαμε με το Διονυσακη!! του αρεσε πολυ και σε μενα φυσικα. οχι δεν το εφαγα ολο ελαχιστα για να μην χαλασω την διαιτα μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ Αφροδιτη για τα καλα σου λογια!!! ουτε ο Διονυσης δεν ξανακοιμηθηκε στο σπιτι, μονο στο αμαξι! αχ τι με περιμενει!!!

Το γλυφιτζουρι το τιμησαμε με το Διονυσακη!! του αρεσε πολυ και σε μενα φυσικα. οχι δεν το εφαγα ολο ελαχιστα για να μην χαλασω την διαιτα μου :lol::lol::lol:

εμενα να δεις τι με περιμενει που κοιμηθηκε κι ακομα να ξυπνησει!!!μαλλον θα ανοιξω την πορτα της για να ξυπνησει σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία περάσατε, μπράβο κορίτσια! Κρίμα που δε σας είδα, την επόμενη φορά σίγουρα!

Εμείς είχαμε βγει το μεσημέρι με τους γονείς μου, τη θεία μου και το ξάδερφό μου με τη γυναίκα του και τον τρίχρονο ανιψιό μου! Γιορτάσαμε τα γενέθλια της μαμάς μου και της θείας μου (είναι δίδυμες). Περάσαμε όμορφα, οι εορτάζουσες ήταν ευτυχισμένες με τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους! Ο Άρης ξεσάλωσε, γύρισε όλη τη ταβέρνα περπατώντας κι όταν μ' έβλεπε να τον ακολουθώ έτρεχε! Έπαιξε και με το ξάδερφό του και κάνανε και πολύ τρυφερές αγκαλίτσες!!

Πάω να χαλαρώσω λίγο με το Βαγγέλη. Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 0530 ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ Κ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑ 39,5....ΛΕΩ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ...ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ,ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΡΑΥΓΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΠΡΟΛΑΒΑ Κ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ...ΟΛΟΣ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΕΧΡΙ Κ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΝΤΙΛΕΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΕ ΠΥΟΝ....ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΒΑΡΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΜΟΞΙΛ ΤΩΝ 500 ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΕΠΕΣΕ Κ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΔΕΚΑΤΑ...ΥΠΟΦΕΡΕ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΨΗΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΠΥΡΕΤΟ...ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ...

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ??

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΕΙ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΛΕΙΣΑΜΕ Κ ΤΟΝ 14ο ΜΗΝΑ Κ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ 4 ΔΟΝΤΙΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ...ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ...ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ,ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΕΦΟΡΙΑ 1400 ΕΥΡΩ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ...

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΤ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΧΩΡΑΕΙ ΜΕΣΑ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας, βρε γιουλη!!!ευτυχως, επεσε ο πυρετος και ελπιζω να ειναι καλυτερο το μωρο!!!γμτ δεν θελω να αρρωσταινει κανενα παιδακι!! :twisted: για το περπατημα μην ανησυχεις, καθε παιδι εχει το χρονο του!!! κι η δικη μου εχει βολευτει μαζι μου και φοβαται να κανει μονη της βηματα, θα δω τι θα κανω :?:

χρονια πολλα στη μαμα σου δαφνη!!

πηγα τη μικρη να κοινωνησει σημερα, κολαστηκα κιολας με τους παπαδες, νομιζω οτι ειναι αναποφευκτο οταν ταλαιπωρουν μικρα παιδακια, αλλα ολα καλα...μετα ειχαμε και βαφτιση στην παιανια, με την ψυχη στο στομα πηγαμε, αλλα μια χαρα, πολυ ωραια ηταν ολα, μακαρι να ειναι γερο και τυχερο το κοριτσακι!!

εγω εβαλα μπιφτεκια στο φουρνο με πατατες και η αθηνα παιζει με το μπαμπα της ;) χαρουμενη κυριακη να εχουμε!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...