Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Η μπουμπου μας ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!ενας χρονος αγκαλιτσα!!!365 μερες περασαν σαν νερο!!μακαρι να ειναι ολα τα χρονια της το ιδιο ευτυχισμενα και ξεγνοιαστα, κι εμεις να ειμαστε παντα διπλα της οταν μας χρειαζεται..πριν ενα χρονο την ειχα αγκαλιτσα, και ολα ηταν καλα, δεν χρειαζομουν τιποτε αλλο ...ποσο τελεια ηταν...κι ομως, τοτε δεν φανταζομουν οτι θα ηταν ακομα πιο ΤΕΛΕΙΑ!!!γινεται;;;;κι ομως!!!οταν με κοιτα και χαμογελα, τα ματια μου βουρκωνουν....μπορει η καρδια ενος ανθρωπου να σπασει απο χαρα;;; μερικες φορες μου φαινεται οτι σταματα, οπως σταματα ο χρονος οταν ειμαστε μαζι, αγκαλια στο κρεβατι...

μακαρι, ολα να ειναι πολυχρωμα στη ζωη σου, κοριτσακι μου, κι εσυ να εισαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη!!! καθε μερα προσευχομαι να εισαι ευτυχισμενη, Σ'ΑΓΑΠΩ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα νεα μας!! πηραμε στην αθηνα ενα ποδηλατακι απο αυτα που τα σερνεις, και το εχει λατρεψει!!! χτες πηγαμε με αυτο στο mall για να αλλαξουμε καποια δωρα και καθοταν σαν κυρια!!!και μεσα στο σπιτι που το εχουμε, πλησιαζει και σηκωνει το ποδι για να μπει μεσα και να την πας βολτα!!! :lol::lol:

το βραδακι θα κοψουμε και μια τουρτιτσα για το καλο, οποτε ειχαμε δουλειες το πρωι (τωρα καθισα) και μολις ξυπνησει η αθηνα θα την κανουμε και μπανιο πρωτη φορα μετα τη βαφτιση με ειμαι πολυ χαρουμενη!!! κι εγω πρεπει να παω να κανω μπανιο πριν ξυπνησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ την ξεχάσαμε την Αθηνούλα! Το τελευταίο μωράκι που έχει τα πρώτα του γενέθλια!

Να σας ζήσει Αφροδίτη! Να τα εκατοστήσει και να είναι πάντα ετυχισμένη! Νε περάσετε μια τέλεια μέρα!

Πολλά φιλιά κι ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icescream.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=icescream.gif] Γλυκια σαν παγωτο να ειναι η ζωη της Αθηνας- Μαριας!!!! να σου ζησει Αφροδιτη μου!!!

Δεσποινα της Chicco Little Way ειναι 7- 7,5 κιλα κλεινει σαν ομπρελα και ειναι ελαφρυ. αυτο εχω εγω και το εχω απο νεογεννητο, επειδη πεφτει τελειως η πλατη και κοιματε ανετα εκει.

Οσο για την τιμωρια σαν μαμα ειπαμε ειμαι κακια και αυστηρη. μπαινει τιμωρια γτ αυτα που κανει δεν ειναι σωστα. κανονικα θα πρεπει ενας απο τους δυο σας να ειναι πιο αυστηρος και να καταλαβαινει και λιγο απο φοβο, πιο πολυ για οταν θα μεγαλωσει. βεβαια ο καθε γονειος προσπαθει να μεγαλωσει το παιδι του με αυτα που πιστευει πως ειναι σωστο. εγω θεωρω οτι το παιδι πρεπει να μας "ακουει "οταν του μιλαμε ειδικα σαν νηπιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditoula mou na sas zisei i prigkipissa sas, na tin xereste!!!! Ola na er8oun rodina stin zwi tis k panta na xamogelaei, mono dakrua xaras na tre3oun apo ta glika tis matakia :x:x

An kanw voutia 8a vgei olo to nero e3w :lol:

Ekana prin apotrixwsi tis mamas mou (podia,xeria, moustaki k fridia) k twra perimenw tin 3aderfi mou-nona tis Victorias na tis kanw k ekeinis ta xeria tis,egw ekana apotrixwsi ta xeria mou proxtes, exoume 2 gamous to savvatokiriako k prepei na kanoume ena eleos me tis trixes..

Avrio 8a paw kideia pe8ane o pappoulis twn prwtwn 3aderfwn mou, apo tin meria tou mpampa tous (eimaste prwta 3aderfia apo tin meria twn mamadwn mas, oi mamades mas einai aderfes) to ema8a stis 6:30 to prwi k ekla4a poli, itan xrisos an8rwpos k vasanizotan edw k kairo k to teleutaio kairo itan k stin entatiki k perase diskoles wres, aiwnia tou i mnimi!! Pali me epiasan ta zoumia, axx autes oi ormones!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στην Αθηνούλα!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion17.gif]

Αφροδίτη να τη χαίρεσαι και να την μεγαλώσετε με πολύ αγάπη!

Δέσποινα, σου γράφω κάποια μπαστούνια, με το βάρος τους και τις τιμές στο περίπου για να σε βοηθήσω, μιας και έριξα πολύ ψάξιμο.

kiddo island 5 kg περίπου 52 με 59 ευρώ

JUST BABY 1265 6 kg περίπου 50 με 55ευρώ

CARELLO M3 6,3 kg περίπου 59 με 65 ευρώ

Chicco Εcho 7,7 kg 89 με 100 ευρώ

chicco Way Lite 6,8 kg περίπου 119 με 125 ευρώ

NEONATO BREEZE 6,4 kg περίπου 185 ευρώ

Peg perego pliko mini 5,7 kg 180 ευρώ

Maclaren καρότσι Quest 10 kg 269 ευρώ

Και πείτε ποιές είστε μέσα για το σάββατο στο River West στις 10πμ. Μέχρι στιγμής είμαστε εγώ, η Γεωργιάννα και η Αφροδίτη. Έλα να βλέπω συμμετοχές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!

Αφροδιτάκι να την χάίρεστε την όμορφη!!!

Πολύ τρλεξιμο πάλι σήμερα με τα σπίτια κ γυναικολόγο με 2 ώρες καιθυστέρηση γιατί είχε γέννα..

Για το Σάββατο θέλω να έρθουμε αλλα δν ορκίζομαι κιόλας γιατί θα πρέπει να τον ξυπνήσω 8.30 που είναι χαράματα ακόμα για τον Ζοζεδάκο που κανονικά ξυπνάει στις 11.30-12 παρα! :roll: Όχι τίποτα άλλο αλλα δν θα μας αφήσει σε ησυχία θα γκρινιάζει όλη μέρα που του χάλασα τον ύπνο.. :| Άν καταφέρω να τον κοιμήσω τη Παρασκευή νωρίτερα για έχει χορτάσει σχεδόν 13-14ωρο ύπνο που κοιμάται κ να μη διαμαρτύρεται τότε θα έρθουμε με χίλια!!

Δανάη με το καλό η αυχενική!!!

Αντριάκι άντε κ εσύ σιγά σιγά με το καλό!!!

Δέσποινα το LITE WAY αγόρασα για 2ο καρότσι μπαστούνι κ με έχει βολέψει τρελά! Πανάλαφρο σε σχέση με το perego switch που έιχα κ χωράει σε όλα τα πεζοδρόμια,ανάμεσα απο κολωνάκια κ πιάνει λιγότερο απο το μισό στο πόρτ μπουαγκάζ(έτσι λέγεται καλέ??!). Βέβαια βρίσκεις αντίστοιχα φθηνότερα. Σημαντικό πάντως που ξαπλώνει τελείως όπως σου είπε το αρχηγόπουλο!! ;)

Πάω να φάω τάκο που έφτιαξε ο αντρούλης μου! Έτσι για να συντηρήσω τα 4 κιλά που έχω πάρει! :o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

δεν εχουμε σημερα σχολειο και ειπα να κοιμηθω παραπανο αλλα το βατραχακι μου ειχε αλλα σχεδια!!! 7 η ωρα ξυπνησε!!!!!!!

Ελενα νομιζα οτι μονο ο δικος μου κοιματε γενικα πολυ, την ημερα απο 2-4 ωρες κοιματε. βεβαια εμεις ειμαστε του πρωινου ξυπνηματος :lol::lol: Μακαρι να τα καταφερεις γτ μετα αποκλειετε να σε δουμε! με 2 μωρα πολυ δυσκολα να βγεις!!!!!

Αναστασια μου μιλησα και με την Γλυκερια και θα ερθει εκτος απροοπτου!!

Δαφνη που εισαι;;; ακομη να γυρισετε;;

Δαναη μας ελειψες, ειχα συνηθησει να διαβαζω συχνα τα νεα σου. ποτε σταματας για αδεια εγκυμοσυνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλιτσες!!!!!!!!!

καλοριζικο το καινουριο σας καροτσι αναστασια!!!!!καλα εσυ εχεις παρει μαστερ στο ψαξιμο πω πω!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη μου να χαιρεσε την αθηνουλα σου πολυχρονη πολυχρωμη κ πολυ πολυ υγεια κ ευτυχεια να εχει στην ζωουλα της!!!!!!

μονο που διαβασα τι τρεξιμο εκανες κουραστηκα βρε παιδακι μου!!!!!

δεσπιοινακι μου τι να κανω θελω δεν θελω πρεπει να τρεχω απο πισω της εχω αρχισει να κουραζομε πολυ ομως η κοιλια εχει γινει τεραστια το μωρο κλωτσαει συνεχεια τεντωνετε αλλα δεν χορτενω να την χαιδευω ερχετε ολοκληρη πανω στην παλαμη μου αχ ειναι τελεια!!!!!! :x:x:x:x

να πω την αληθεια δεν περιμενα ποτε οτι θα ειμαι κοριτσομανα παντα νομιζα οτι θα εχω ενα κ ενα ετσι το φανταζομουν....χαιρομε πολυ ομως που θα τις εχω δυο πριγκιπησουλες!!!!!!.....αν κ κατι μου λεει πως θα κανω κ τριτο...δεν ξερω το νοιωθω εντονα ο αντρας μου μου λεει''μην λες τετοια γιατι δεν προκυτε να σε ξανα ακουμπησω :lol::lol::lol::lol::lol:

σαμανθα μου αντε να ξεπεταχτη το νινι!!!!!!η εμμα πως αντιδρα στην μπεμπουλα??????την δεχτηκε καλα????πως ειναι η ζωη με δυο μωρα???να προετοιμαζομε ερχετε κ η σειρα μου...την δευτερα μπαινω στον 7ο :?:shock::mrgreen:

ελενα τι υπνο ριχνει ο ζοζεδακος φτου φτου!!!!!!!μπραβο του!!!το μεσημερι κοιματε καθολου η παει σερυ μονο την νυχτα????

η δικια μου λες και καταπιε ρολογακι!!!!!!6΄59 ανοιγει το ματι 7'01 ειναι στο σαλονι :shock::shock: μεχρι κ ακτινογραφια σκεφτηκα να της κανω να δω αν οντως το καταπιε το ρολογακι :lol::lol::lol::lol:

αντρια τι απαντησες στο αφεντικο σου οταν σε ειπε αν θες να σταματησεις απο τωρα?????

αχ βρε δαναη κριμα ρε συ κ εγω θεσσαλονικη ειμαι,τι καλα να το ηξερα οτι εισαι εδω να σε γνωριζα κ απο κοντα!!!!!ελπιζω να ξανα τυχει καποτε!!!

γεωργιαννα μου ο καθενας μας μεγαλωνει τα παιδια του οπως νομιζει καλυτερα,εγω προσπαθω αλλα με νικαει συνεχεια η ελενα....προχθες επεσε κατω κ χτυπησε την πηρα αγκαλια κ πηρα απο τα χερια της μια κουταλα που κρατουσε κ την πεταξα αρχισε ρε μανα μου ενα κλαμα δεν σταματουσε με τιποτα!!!!!!!!!!!γεμισα την λεκανη νερα την εβαλα μεσα να χαλαρωσει κ μου κρατουσε μουτρα μια σταλια σκατο!!!!!!!ετσι κ βαλει κατι στο ματι τελειωσε χαλαει τον κοσμο κ μου την δινει!!!κριαρι τι να πεις... :lol::lol::lol: αυριο ερχετε ο αντρας μου γιουχου!!!!!αντε πεθυμησα το σπιτακι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ευχαριστώ πολύ για την έρευνα αγοράς για τα καρότσια Αναστασία και υπόλοιπες. Είστε φοβερές! Αν ξαπλώνει τελείως το Kiddo θα το πάρω.

Ελενάκος τι ύπνοι είναι αυτοί; Φτου φτου έτσι να συνεχίσει για να είσαι ξεκούραστη για την αδελφούλα.

Γεωργιάννα η μητέρα μου που την κρατάει όταν εργάζομαι είναι πιο αυστηρη μαζί της. Και ο πατέρας της κάποιες φορές. Εγώ από τις τύψεις μου που την βλέπω λίγο δεν μπορώ να της χαλάσω χατήρι αν και πάντα νόμιζα ότι θα συνέβαινε το ανάποδο. Πάντως μην λες ότι είσαι κακιά. Είσαι απλώς πιο έμπειρη και γι αυτό πιο ψύχραιμη.

Κι η Γιούλη χάθηκε.

Εγώ όπως είπα και στο αρχηγόπουλο δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω για το Σάββατο γιατί θα πρέπει να ξυπνήσει ο μπαμπάς μας νωρίς για να μας φέρει και να δεις αυτός πως γκρινιάζει Έλενα αν του χαλάσουμε το Σάββατο :lol:

Χτες πήγαμε για εμβόλιο το οποίο αγόρασα αλλά ευτυχώς είχε μόνο 10 ευρώ. Θυμόμουν που τα πρώτα κάναν κάτι 75αρια και με είχε πιάσει η καρδιά μου! Πήραμε 2 ακόμα πόντους σε 1 μήνα και μόνο 150 γραμμάρια επειδή τρέχουμε. Είμαστε 79 εκ. και 9640 κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,επανήλθα!!!

Συγνωμμη για την καθυστέρηση.....οι μέρες μου ήταν φουλ απο Χριστίνα αγκαλιά συνεχως κ πολύ κουραση μετά απο ένα δυμαμικό 4ημερο....

Ξεκίνησα που λέτε Παρασκευή να κατέβω Αιδηψό να βρώ τις αγάπες μου,που τόσο πολύ μου είχαν λείψει,3 μέρες μόνη μου στο σπίτι αν κ έτρεχα για τις τελευταίες εκκρεμότητες της βάπτισης...ανυπομονούσα να πάρω την Χριστίνα να πάμε παραλία κ να κάνουμε διάφορες χαρούλες.....όταν λοιπόν ξεκίνησα στις 7 το πρωί,μου τηλ ο Χρήστος κ με ενημέρωσε πως η μικρή έχει ΠΥΡΕΤΟ....σοκ !!!Φτάνω,την πέρνω κ ξεκινάει το οιδοπορικό με ένα πυρετό να ανεβοκατεβαίνει απο 38 εως 38,9,πολλα ντουζάκια κ ενας πανικός επικρατούσε στον αν θα έπρεπε να πάμε νοσοκομείο,να γυρισουμε Αθήνα κ να ακυρώσουμε την βάπτιση...ο αντρας μου κ η πεθερά μου τρελαμενοι κ εγώ ψύχραιμη μεχρι αηδίας ήμουν σιγουρη πως θα ήταν περαστικό κ όλα θα πάνε καλά....το ένστικτο της μανας που λεγαμε!

Εως τα ξημερώματα στις 4 ειμασταν με αντυπυρετικά,στον 2ο Πονσταν που της δώσαμε κατέβηκε ο πυρετός.....έτσι ξεκίνησε υπέροχα το Σαββατο!!!

Πήγαμε στο ξενοδοχείο,κατεβηκα παραλία κ κοιταγα το φερυμπώτ με ανυπομονησία να έρθουν οι φίλοι μας κ όλοι οι υπολοιποι συγγενεις.......τι όμορφη ανυπομονησία!!!

Ολοι καταφθανουν στην Αιδηψό κ ξεκιναμε διασκέδαση στην παραλια,μπανακι,ρακετα κτλ....εγώ εκεινη την ημερα τους χάζευα απο την βεράντα γτ η Χριστίνα κοιμόταν κ φοβομουν να την αφήσω να κοιμηθει παραλία,θα ήταν ρισκο μην κρυωσει...

Το απόγευμα πήγα κτήμα κ εκανα τον στολισμό,η Χριστίνα επαιζε με τους νονούς.

Κυριακή πρωί ταισα την Χριστινα,κατεβηκα κήπο με τις φιλες μου,μαζέψαμε λουλούδια κ φτιάξαμε 2 όμορφα μπουκετακια για την κολυμπήθρα,ηρθε η κομμωτρια κ μετά πεταχτηκα εκλησσια εκανα τον στολισμο...γύρισα ετοιμαστηκαμε κ φύγαμε.......!!!!!

Ξεκίνησε η στιγμή που ολοι περιμέναμε...στην αρχή ήταν όλα καλά,με το που είδε τον παπά άρχισε την γκρίνια....

Ανεβαίνουμε στο ιερό,εκεί χάσαμε λίγο την μπάλα....μας έσπασε το μπουκαλάκι του λαδιού,με εβαζε ο παπάς να ψαχνω πετσετες κ λαδόπανα...πότε την πήρανε κ την βάλανε στην κολυμπήθρα ούτε που το κατάλαβα!!!!

Θύμωσα που δεν βάλανε τα 3 κεράκια να τα κάψουν έστω πριν μπεί το μωρό στην κολυμπήθρα κ θυμωσα με τον νεοκορο που ηθελε παραδάκι καλό για να αναψει τα φώτα.....

Τελος πάντων.....η Χριστίνα επισημως μετά,συνέχισε την γκρίνια κ με δυσκολια αν βγηκαν καποιες φώτο......

Μετα πήγαμε στο κτήμα κ ξεκινησε ένα ξέφρενο φανταστικό κ υπεροχο γλέντι!!!

Τωρα που ξεκουραστηκα μου έρχονται στιγμές στην μνημη μου κ συγκινούμαι πολυ...

Αυτες οι στιγμές πραγματικά δεν περιγραφονται!

Δεν βγάλαμε φωτο τελικά στην παραλία γτ ημασταν λίγο αλλού απο το ποτό,με το ζόρυ έβγαλα στο γκαζόν εγώ με την μικρή,αλλά ουτε ξέρω πως βγηκαν :lol:

Αυτά εν ολίγοις σορρυ αν σας κούρασα,αλλά έπρεπε να σας ενημερώσω......φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που πάω???Δεν τελείωσα!

Την Δευτέρα συνεχίσαμε μπανακια στην θάλασσα,αυτη την φορά με βαρδιες,μία εγώ μία ο Χρήστος....

Με νόημα συνεννοουμασταν!

Σας προτείνω ανεπιφυλακτα αυτό το μέρος για παιδιά,θα σας βάλω φωτο την θέα για να καταλάβετε!

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο,βεραντα με θεα την θαλασσα,ενδιάμεσα γκαζόν κ απο κάτω η παραλία με άμμο κ πολυ ψιλό χαλικάκι.....ΤΕΛΕΙΑ!!!

Γυρισα Αθηνα με μια φιλη μου κ το μωρό της,για να μείνει ο Χρηστος αλλη μερα ωστε να τακτοποιησει καποιες εκκρεμοτητες με χαρτιά της εκλησσιας.

Το πρωι μου τηλεφωνεί κ μου λεει πως έχει 39 πυρετο!!!!

Ωραιο το φινάλε μας ε???Σημερα πήγε για δουλειά ηταν χάλια!!!

Ως δια μαγειας κάναμε Σ/Κ κ βάπτιση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου να χαιρεσαι την κορούλα σου!!!Πολυχρονη κ νεοφώτιστη!!!!

Εμενα ο παπάς μου ειπε στην μία βδομάδα να την κάνω μπάνιο κ μάλιστα με την νονά της...

Επισης τα ρούχα της τα πλένει η νονά στα 40 κύματα???

Αφηστε που πήγαμε να την κοινωνησουμε χωρίς την λαμπάδα,τοσο άσχετες κ τωρα θα την παω να τν κάψω το Σαββατο πρίν την 2η κοινωνια κ να αναψω τα 3 κερακια που δεν κάψανε..........ουφ.

Σαμανθάκι να σου ζησει κ πάλι η κορούλα σου!!!Χαιρομαι που πήγαν όλα καλά!!

Να φας να το ευχαριστηθείς!!!!

Καρότσια βόλτας λέτε.. η Χριστίνα θέλει μόνο πόδια....οποτε ποδηλατάκι καλυτερα οπως η Αφροδίτη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Mpika sta grigora na sas diavasw k prepei na paw na faw giati 8a figoume gia tin kideia se ligo..Tin mikri 8a tin prosexei o aderfos mou!!!

Soulaki mou tou eipa pws den 8elw na figw apo tin douleia k an dw pws kourastika 8a kanw ena mikro dialeimma k 8a sinexisw, pws perasane oi "diskoles" meres (tin apokollisi ennoousa) k den nomizw na iparxei provlima ap'edw k pera me tin egkimosini mou..Mou eipe pws an den ta vgazw pera 8a figw apo moni mou.. Sou gelasane mou ir8e na tou apantisw, epeidi den mporei na me diw3ei 8a me kanei na figw? as gelasw :lol: Tou eipa pws exei meres pou to 3erw aplws den tou eixa pei tipota giati eixa mia atixi egkimosini prin apo tIn Victoria k den i8ela na tous 3esikwsw adika k pws den nomizw toses meres pou gnwriza pws eimai egkuos na eide kapoia meiwsi stin paragwgi mou k mou apantise oxi pws den exei kanena parapono apo tin douleia mou, einai euxaristimenos k tou eipa epomenws etsi 8a sinexisw..

3exasa ti allo diavasa..

Vlepw twra stin tv pou xtipise o Kasidiaris tin Kanelli k eri3e ena potiri nero stin Dourou sokaristika to akousa sto radio alla twra to eida stin tv :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδες γύρισα!

Περάσαμε υπέροχα, θα σας τα πω αναλυτικά μετά γιατί μαγειρεύω.

Μπήκα να ευχηθώ χρόνια πολλά στην Αθηνούλα, να'ναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη! Αφροδίτη μου να τη χαίρεστε! Ωραία και η βάφτιση, μπράβο! Γωγώ κι εσύ να χαίρεσαι τη Χριστίνα σου! Περιπετειώδης η βάφτιση αλλά περάσατε όμορφα!

Για συνάντηση... έχω κι εγώ δυσκολία με την ώρα (10 ξυπνάει ο Άρης) και διαφωνώ - αυτό πρέπει να το περιμένατε... ;) - με το χώρο. Θα προτιμούσα απογευματάκι και σε εξωτερικό χώρο (η Αναστασία ανέφερε δύο καλές επιλογές και με παιδότοπο).

Α και μια που το συζητούσατε... Το σωσίβιο από τις Μαρία-Εβίτα το έχουμε κι εμείς και το δοκιμάσαμε στα Χανιά, είναι πάρα πολύ βολικό, ο Άρης το ευχαριστήθηκε τρελά!

Σας φιλώ, θα τα πούμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη κ Αντριά σας ευχαριστώ πολυ!

Μου έκαναν κ έμενα δωρο ενα μαγιώ ολόσωμο με ενσωματομένο σωσίβιο κ σετ το καπελακι με αντιλιακη προστασία....δεν το έχω δοκιμασει ακόμα αλλά φαίνεται πολύ πρακτικο κ εξυπνο σαν δώρο...θα δείξει.

Ξεχασα μια λεπτομέρεια να αναφέρω...η Χριστινα έβαζε το πόδι της πάνω στο χειλος της κολυμπήθρας για να το σκάσει...εκεί επρεπε να ονομαστει Ζήνα :lol::lol::lol:

Ανυπομονώ να δώ το video!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα 1 κατεβατο κατι πατησα η χαζη κ σβηστηκαν ολα... :evil::evil:

ΓΩΓΩ καλοφωτιστη να ειναι η χριστινουλα.χριστιανη πλεον.χαιρομαι που περασετε τελεια.παρα τις αναποδιες.και αυτες μεσα στο προγραμμα ειναι.η ζηνα πηγε να το σκασει?αμ δε.....ο τιτλος ζηνα παντως τις ταιριαζει γαντι :lol::lol:

ΕΛΕΝΑ κουκλα εισαι στην φωτο με τον γιωργακη.τι ωραρια υπνου ειναι αυτα που κανει το παιδι?φτου να μην το ματιαξουμε το μαναρακι μου.

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ΜΟΥ να σου ζησει η αθηνα.πολυχρονη να ειναι.να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις το κοριτσακι σου.χαιρομαι που περασατε τελεια στην βαφτιση.και το βασικο που η κομμωτρια σου πετυχε το μαλλι(απωθημενο δικο μου).

steisy και εμεις 2 καροτσια εχουμε.κ τα δυο chicco.ενα κανονικο κ ενα ελαφρυ.και τα δυο βεβαια προικα απο τον μεγαλο :lol::lol:

ΣΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ τι κανουν οι πριγκιπισες σου.κοριτσομανα με τα ολα της.αχ σε ζηλευω.γιατι εγω με τους ανταρτες :o .χαιδεψε λιγο το κοιλουμπινι σου κ για μενα.ΔΑΝΑΗ σε χασαμε.εφτασε ο καιρος για την αυχενικη???τελεια.τι κανει η μυρτω?/σρτην δουλεια σου τος το ειπες?ποτε σταματας???να ξεκουραστεις λιγο.αν και μεταξυ μας ηστην δουλεια πολλες φορες ξεκουραζεσε περισσοτερο απ'οτι στο σπιτι....το λεει μανα με 3 παιδια(το 3 κ χειροτερο ειναι ο συζυγος)

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ τι κανεις?τι κανει το βατραχακι?/οταν ειδα την φωτο μου ρθε να του φαω 1 μαγουλο....δεν τον εχεις κατσιασει στα φιλια??/

εγω καλε γιατι δεν σε ειδα κοκκινομαλα?που εβαλες φωτο??

ξυπνησε λεωνιδας κ ορμαει στον υπολογιστη.επιστρεφω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσούδια!!!!

Καταρχήν,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!! :ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] να είναι πάντα γερή,χαμογελαστή και τσαχπίνα με αυτά τα φοβερά μαλλιά!!!!!Αφροδίτη μου, να είστε αγαπημένοι και γεροί να απολαμβάνετε το μεγάλωμά της!!

Χριστίνα,από ο,τι περιγράφεις περάσατε τέλεια παρόλο τον πυρετο!!μπράβο για την ψυχραιμία,πολύτιμη αρετή όπως κ υπομονή!!το ανακαλύπτω με τον καιρό..να δώσεις ένα τεράστιο φιλί στη Ζήνα!!!!!!κι εγώ θα το έσκαγα από την κολυμπήθρα!!!με ρώτησαν στο κάτω κάτω?? :lol::lol:

Ελενα (από το samantha χιχι),βρε θηρίο κάτσε λίγο να ξεκουραστείς,αμέσως να τρέξεις στις τράπεζες...λέω εγώ..δεν μπορεί να πάει κάποιος άλλος;;Ανταύγειες έκανα κ εγώ ενώ θήλαζα,νομίζω ήταν 5 μηνών η Μυρτώ και στην εγκυμοσύνη μετά τον 3ο μήνα (νομίζω πάλι 5 μηνών) κ είχα ρωτήσει το γυναικολόγο κ ήταν οκ για το λόγο που ανέφερε κ η Δέσποινα.

Ελενακος,μόνο 4 κιλάκια;;μια χαρά!!εγώ προς το παρόν είμαι -2, αν κ τρώω..

Γεωργιάννα μου, κ εμένα μου έλειψε ο καιρός που ήμουν πιο χαλαρη κ προλάβαινα να μπαίνω πιο συχνά,αλλά η Μυρτώ θέλει προσοχή όλο το απόγευμα κ δεν θέλω να της το στερώ,γυρνάω κ πιο κουρασμένη.προσπαθώ να ξεκλέψω λίγο χρόνο το βράδυ αν δεν κοιμάμαι όρθια :lol::lol: Η άδειά μου θα ξεκινήσει 2 μήνες πριν την ΠΗΤ,δηλ 26.10.έχω ακόμη...

Δέσποινα,εγώ πήρα για δεύτερο καρότσι (δώρο των γονιών μου για να το έχουμε θεσσαλονίκη αλλά θα το κατεβάσουμε) της mothercare me 69 ευρώ δεν βρίσκω το μοντέλο τώρα στο site,πολύ πρακτικό,δεν ισιώνει τελείως αλλά δεν είναι κ νεογέννητο πια για να χρειάζεται.Για το μάλωμα που ρωτάς,τα μωρά δεν το αντιλαμβάνονται το μέχρι 3 ετών.αυτό που μπορούν να αντιληφθούν όμως είναι το "όχι" και το "μη",πχ όταν πλησιάζουν την πρίζα,τα απομακρύνεις από το επικίνδυνο σημείο ξανά κ ξανά.Αν την απομακρύνεις από κάτι ή την αποθαρρύνεις κ μετά γελάς,το μωρό μπορεί να μπερδευτεί κ να το περάσει για παιχνίδι.εμείς προσπαθούμε να είμαστε σταθεροί κ συνεπείς σε αυτό που λέμε κ κάνουμε.δεν είναι πάντα εύκολο.όσο για την τσιρίδα,που ρώτησες κ εσύ Αναστασία,την έχει κ η Μυρτώ στο τσεπάκι της όταν δεν γίνεται το δικό της.αν δεν υποχωρήσουμε της περνάει μετά από λίγο,της δίνω κάτι να παίξει για να ξεχαστεί.

Εγω χθες είχα μια μέρα σούπερ κουραστική αν κ γεμάτη συγκίνηση γιατί η τελετή ολοκλήρωσης που πήγαμε να παρακολουθήσουμε στο Ηράκλειο ήταν πολύτιμο μάθημα για εμάς τους γονείς!ολοκλήρωσαν (δηλ,τελείωσαν την θεραπευτική τους πορεία) μέλη του προγράμματος,οι γονείς,τα αδέλφια,οι σύντροφοι,γονείς εφήβων.το πιο συγκινητικό το είπε μια μητέρα μιας έφηβης, "ευχαριστώ τα παιδιά μου γιατί με μεγάλωσαν...".Ουδέν σχόλιο!

κατά τα άλλα κουράστηκα πολύ,φύγαμε με το πούλμαν με τους γονείς από το πρόγραμμα στα Χανιά στις 17.00 κ επιστρέψαμε 1.30 το βράδυ...Εντωμεταξύ το πρωί της Τετάρτης που σηκώθηκα είδα μια σταγόνα αχνή αίμα κ πήρα κατευθείαν το γυναικολόγο (το είχα κ στη Μυρτώ) κ πήγα κ με είδε κ ευτυχως όλα καλά.βέβαια,έχω μια κολπίτιδα (που την ένιωθα εδώ κ μέρες, καιρό είχα να πάθω :lol: ) κ πήρα αγωγή.περαστικό θα είναι,ούτως ή άλλως στις 13/6 που θα πάμε για την αυχενική θα μου κάνει κ καλλιέργεια οπότε θα δούμε αν υποχώρησε!εντωμεταξύ έχω ταράξει κ τα γιαούρτια!!!

Φιλάκια κ σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια που δεν ανέφερα,Σούλα,Ανδρια,Βασιλική,Δάφνη,Αφρο,Γιούλη,ξεχνάω κάποια;;;

αααα,7 και 8 Ιουλίου (ΣΚ) θα ειμαστε Αθήνα!θα χαρώ πολύ να δω όσες θα είστε εκεί!!!!όταν πλησιάσει ο καιρός μπορούμε να το κανονίσουμε πιο συγκεκριμένα!!θα φιλοξενηθούμε στην κολλητή του κώστα στον Περισσό,κανένα 10' από τον ηλεκτρικό.

καλή ξεκούραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑναη μου δεν θα παρεις κανενα ηλετρικο! εγω θα ερθω να σε παρω μονο καθισμα αυτοκινητου να εχεις καλα και να μην εχεις εχω εγω το 1ο του Διονυση.

Μενω πολυ κοντα απο το Περισσο, 10 λεπτα το πολυ με το αυτοκινητο. και η κουμπαρουλα μου εκει μενει. ανυπομονω να σε γνωρισω!!!!!

Οσο για το Σαββατο λεγαμε με την Αναστασια για τις 11 καλυτερα για να ξυπνησουν και τα μωρα που κοιμουνται μεχρι πιο αργα!! θα ερθει και η ζακυνθινια φιλη μας :lol::lol::lol::lol: !!!!! Α και να ξυπνησει και ο ανδρας της Δεποινας μπας και την φερει :lol::lol::lol:

Παω για μαζεμα σπιτιου και τα λεμε μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική συμφωνώ! Κι εγώ στη δουλειά πάω για να ξεκουραστώ και από τα 2 μου παιδιά! 6 ώρες καθισιό που να το βρω στο σπίτι! Παρεμπιπτόντως η μέση μου με έχει πεθάνει!

Δανάη το "μη κακό" της το έχω μάθει και μάλιστα όταν πλησιάζει κάπου που της έχω απαγορεύσει π.χ. πρίζες, κουνάει μόνη της το δακτυλάκι, όπως της το έκανα κι εγώ! Κι όταν πάει να το κάνει στα κρυφά και με ακούει να πλησιάζω γυρίζει απότομα και μου το κουνάει πάλι το δακτυλάκι για να μην προλάβω να τη μαλώσω! Έχει πολύ πλάκα! Φωνάζει και νευριάζει όμως πολύ όταν της πάρουμε κάτι που κρατάει. Μιλάμε πολύ νεύρο. Ευτυχώς της περνάει γρήγορα.

Γωγώ πολύ το ευχαριστηθήκατε ε? Μπράβο, να σας ζήσει και πάλι.

Δανάη να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς. Τις μισώ τις κολπίτιδες και τις παθαίνω συχνά!

σας καληνυχτώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι Δανάη κ Βασιλική σας ευχαριστω για τις ευχές σας!

Ναι ήταν δυσκολα αλλά τα καταφέραμε....τώρα αγωνιώ για την εξωσωματική της κουμπάρας μου που ξεκινά απο τέλος του μηνα......

Εγώ την μαλώνω απο μωρό για να μην σκαρφαλώνει στο σύνθετο,της λέω κατέβα κατω κ με ακούει,περασε καιρός για να το πετύχω κ κρατιέμαι να μην γελάσω γτ μου κάνει ναζακια κ μου δείχνει τα δοντάκια της :D

Εχουν πλάκα τα ατιμούλια αλλά πρεπει να προσέχουμε για να έχουμε.....

Αχχχ ρε γμτ θελω πολύ να έρθω στην συναντηση αλλά δεν θα έχω αμάξι έληξε η ασφάλεια :cry:

Ειναι κρίμα να μην μπορώ να γνωρίσω την Δανάη :cry: θελετε να συναντηθουμε Θησειο ?????

PLEASE!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jule και Afro, σας βλέπω online! Θα έρθετε στη συνάντηση?

Εμείς είχαμε μια γεμάτη μέρα! Πήγαμε στο McArthur Glen στα σπάτα και περάσαμε πολύ ωραία. Κάναμε βόλτες στα μαγαζιά, φάγαμε, ήπιαμε καφέ, πήγαμε τη Γεωργία στον υπαίθριο παιδότοπο και έπαιξε, είδε και τις λιμνούλες που έχει στο διπλανό εμπορικό και τα συντριβάνια. Έχει τρέλα με το νερό γενικά.

Πολύ ωραίο μέρος, καθαρό, προσεγμένο, με πολύ ωραία πράγματα στα μαγαζιά και σε άριστες τιμές!

Εγώ δεν ψώνισα τίποτε γιατί με τα 3 κιλάκια επιπλέον που έχω δεν είχα όρεξη για ρούχα. Χτες δοκίμασα κάτι επιπλέον καλοκαιρινά ρούχα που έβγαλα και δε μου έμπαινε τίποτα. Σορτς και μπλουζάκια στενά....bye-bye.... Μόνο ότι είναι σε ελαστικό ύφασμα. Απορώ πως σε εμένα κάνουν τόσο μεγάλη διαφορά 2-3 κιλά. Στο 1ο τριμηνο της εγκυμοσύνης που έχασα 2 κιλά, όλοι στη δουλειά μου 'λέγαν πως έρεψα...και ρωτάγαν αν έπαθα τίποτα (δεν ήξεραν για το bebe).

Θα μου πείτε υπάρχουν σοβαρότερα προβλήματα όπως το ότι σε 10 μέρες γυρίζω στη δουλειά και δεν ξέρω ακόμη τι ωράρια θα δουλεύω και τι θα κάνω το παιδί μου αν δουλεύουμε κι δυο την ίδια ώρα..

Μάλλον έχω αγχωθεί πολύ και ασχολούμαι με άλλα πράγματα γτ δεν μπορώ να αντιμετωπίσω το πρόβλημά μου κατάματα...

Πο,πο τι μ'επιασε.... sorry για το παραλήρημα.....

Γωγώ, η Δανάη θα έρθει ιούλιο στην Αθήνα. Η Γλυκερία θα έρθει σ'αυτή τη συνάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy μια χαρά σε βρίσκω στη φωτό, ίσως φταίει η ψυχολογία και όχι τα κιλά. Γονείς κοντά ή κάποια φίλη που να εμπιστεύεστε για να μην φεύγει και το μωρό απο το χώρο του;; Τώρα ποιες έχουμε εγκυούλες γιατί δεν μπαίνω συχνά και έχω χάσει το μέτρητα.. Είναι η Δανάη, η Άντρια και ποιές άλλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...