Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Σας διαβάζω καθημερινά αλλα δεν μπορω να γράφω από το κινητό. Η Κατερίνα περνάει τελεια στη ναξο! Κολυμπάει,γνωρίζει κόσμο,κανει βόλτες και κάθε μέρα μας λέει και καινούργια λέξη! Στενοχωριέμαι που βλέπω πόσο καλα περνάει εδω και καταλαβαίνω πόσο περιορίζονται οι δυνατότητες της στην Αθήνα.

Θα προσπαθήσω να σας γράψω και αναλυτικά.

Πολλά φιλια σε όλες και στα παιδάκια και στο μωράκι και στα σποράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΑναη μου ευχαριστω θα μπω μετα εκει. Να ξερεις οτι με τον Νικολα θα εχετε πιο πολυ δεσιμο. Τα αγορια εχουν αδυναμια στην μανα. Ο διονυσης να δεις πως κανει για μενα.

Δεσποινα μου καλα να περνατε!!ποσο θα κατσετε; Τους κανει καλο τελικα ο καθος αερας!! Ο ανδρας ειναι καλυτερα;

Ανδρια εχετε σκεφτει πως θα βγαλετε το καινουργιο μελος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou skeftome Anastasia apo tin progiagia mou giati afise ena spiti sto mpampa mou to opoio to "ekmetallevome" egw ( to evala ipo8iki k plirwnontai oi tokoi tou stegastikou mas daneiou xwris kanena kostos) k niw8w pws meta8anatia tis mas voi8a.. I8ele i mama mou na tis vgalei to onoma tis alla den ekane 3o paidaki.. Eixe treli adinamia tou mpampa mou giati den eixe dika tis paidia k o mpampas mou pigene tis diakopes, giortes k argies sto xwrio k emene mazi tis..

K i pe8era mou Anastasia einai alla 8a tis e3igisw pws einai logw tis progiagias mou min nomizei pws tin agapaw k dinw k to onoma tis :lol: Idi eri3a mia kouventa tis kouniadas mou.. O george den ekferei gnwmi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου!

Χάθηκα, το ξέρω..... Σήμερα έχω ρεπό και έχω "ξεσκιστεί" στις δουλειές.

Σε 7 μέρες έρχεται το κοριτσάκι μου [smilie=blob9.gif] και πρέπει να καθαρίσω το δωματιάκι της και όλα της τα παιχνίδια για να τα βρει καθαρά!

Δέσποινα κι εμένα περνάει καλά εκεί και σκέφτομαι τι θα "πάθει" η καημενούλα γυρίζοντας στην Αθήνα. Χτες μου είπε η μαμά μου ότι έβρεχε και η Γεωργία της ξέφυγε και έτρεχε κάτω απ'την βροχή, τσιρίζοντας απ'τον ενθουσιασμό! Την άφησε να το χαρεί και μετά της έβαλε στεγνά ρούχα.

Άντρια, ωραίο όνομα το Αναστασία! Όχι ότι δεν μιλάω αντικειμενικά :lol::lol::lol:

Βάλτο εσύ για την προγιαγιά σου που την αγαπάς και σε βλέπει από "ψηλά" και άσε την πεθερά να νομίζει ότι θέλει!

Δανάη, το Νικόλας το διαλέξατε μόνοι σας ή είναι από κάποιον παππού? Πολύ ωραίο πάντως για αγοράκι!

Στη φώτο με τη Μυρτώ είστε κούκλες!!! Πολλά like! χι,χι!

Να πω τη γνώμη μου για τα ζουζούνια σας στη φώτο της μαμαδοσυνάντησης???? Άχ, μεγαλώνουν και αλλάζουν.. στεναχωρήθηκα που δεν ήμουν εκεί..

Λοιπόν:

Ο Διονύσης είναι ίδιος ο μπαμπάς του! Γεωργιάννα, χαρταετό πετούσες! :lol:

Ο Αρούλης, αν και δεν εχω δει τον μπαμπά του, μου φαίνεται ότι σου μοιάζει πολύ Δάφνη.

Η Μυρτώ μου φαίνεται ότι μοιάζει στον Κώστα, απ'ότι έχω δει και σε άλλες φώτο.

Η Αθηνούλα αναμφισβήτητα μοιάζει στην μαμά Αφροδίτη. Καλά το καρεδάκι στα μαλλιά με έχει τρελάνει!

Σουλίτσα μου, με το καλό! Κοντεύουν οι μέρες. Παρθενάκι θα σου βγει η καινούρια μπουμπού! Θα σου βγάλει λίγο το λάδι :lol:

Γωγώ, καλά έκανες και ετοιμάζεις κάτι για τα γενέθλια του αντρούλη σου. Πρέπει να ανεβάζουμε τη διάθεσή μας με τέτοια! Θα του αρέσει πολύ! Κι εγώ το βράδυ αν δεν είμαι πολύ πτώμα θα πάω να πάρω το αγοράκι μου από τη δουλειά και να τον πάω καμιά βόλτα.

Πάω να απλώσω το επόμενο πλυντήριο ρούχα! Τα λέμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλινι να χαιρεσε τον αντρουλη σου!!!!υπεροχη εκπληξη!!!κ τιποτα να μην κανεις θα περασετε τελεια!!!αν εχεις υλικα φτιαξε μονη σου την πιτσα κανενα κεικ η καμμια σαλατα με μακαρονια μαγιονεζα κ τονο κ θα ειναι σουπερ!!!!

η ελενα κραταει τον ποτηρι μεχρι να ρουφηξει ολο το περιεχομενο του :lol::lol::lol: τρελενετε για κρυο τσαι κανει κ ααααχχ μολις το πιει :lol::lol::lol: με εχει τρελαναει με τα καμωματα της περνει το τηλεκοντρολ η οτι μοιαζει με κινητο κ λεει νιιι!!!κ διαφορα μπεμπεδιστικα κουναει κ το χερι η τσαπερδωνα ντεμεκ μιλαει :lol::lol::lol: πραγματικα εχουν μεγαλωσει πολυ τα μωρακια μας περσυ τα γεννησαμε κ φετος εγιναν ανθρωπακια με αντιληψη :lol::lol::lol:

αντρια καλα να περασετε κ να δωσεις πολλα χαιρετησματα στον γιωργο αν τον δεις..

κ εμεις αναστασια θα την πουμε την μπεμπουλα μας..

δαναη πολυ ωραιο ονομα!!!μου θυμιζει καλοκαιρι!!!!καλα στην συναντηση που βγαλατε φωτο καταλαβα μονο εσενα κ την δαφνη κοιτουσα τα αλλα δυο κοριτσια κ ελεγα θα ειναι αλλες μαμαδες μετα ομως γνωρισα κ την αφροδιτη απο την κορουλα της κ κοιτουσα την γεωργιαννα σαν χανος μεχρι που διαβασα οτι ειναι η γεωργιαννα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: φοραω κ γυαλια τρομαρα μου :lol::lol::lol:

δεσποινα περνατε τελεια στην ναξο μπραβο πως θα ηθελα κ εγω να παω διακοπες σε ενα νησακι...να μπω στην θαλασσα κ να μεινω ωσπου να βγαλω λεπια!!!!!

στειση με ανχωσες :lol::lol::lol: λες να ειναι ζορικο μωρο????λετε να τα δω ολα?????

εχθες ειδαμε την μπεμπα 2.700 εγινε εκανα κ κορδελα κ την πεμπτη θα ξανα παμε...ο γιατρος ειδε μια κινητικοτητα αλλα βιαζομουν κ δεν ρωτησα τι εννοει...

ωχ ξυπνησε το ταρζανακι μου παω να την παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia ontws poli wraio to onoma :lol: K i mama mou etsi mou leei afise tin na leei oti 8elei esi 3ereis gia poia to evgales..Mia fili mou mou eipe vgale to k makari na sas gra4ei k kanena spiti exoun 3 spitia k o giwrgos exei alla 2 aderfia diladi 1 spiti sto ka8e paidi :lol:

Soulaki exete kapoio siggeni pappou/giagia k 8a tin vgalete Anastasia? An sinanti8oume me ton george na tou ta dwsw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia fili mou mou eipe vgale to k makari na sas gra4ei k kanena spiti exoun 3 spitia k o giwrgos exei alla 2 aderfia diladi 1 spiti sto ka8e paidi :lol:

:lol::lol::lol: κι εγώ αυτό σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Πολλες Αναστασιες βλεπω στον οριζοντα!!!!

Γωγω να χαιρεσε τον ανδρουλη σου!!Αφου σ'εμαθα να φτιαχνεις πιτσα κατσε και καντην μονη σου μην ερθω εκει!! :lol::lol:

Βρηκα τροπο να δω σε ποια επιλαχων θεση ειμαι και στεναχωρηθηκα. στο σταθμο που ηθελα οσο τιποτε αλλο ειμαι στην 33η θεση. Αρα δεν υπαρχει περιπτωση!!!!!!!!!!!!!!!! Μακαρι να δωσουν βασικα τα λεφτα οι κλεφτες και ας μπω και καπου αλλου.

Τον Διονυση τον τρωει το κεφαλι του, και σημερα ειδα οτι εχει σαν ξηροδερμια αλλα πιο μικρα κομματακια. ξερετε τι ειναι; ΝΙνιδα; του βαζω λαδακι παιδικο και μετα απο 15 λεπτα τον λουζω, ηρεμει για καποια ωρα και μετα παλι τα ιδια. Εχω σαλταρι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε!από το πρωί κάνω δουλειές.χθες το απόγευμα η Μυρτώ ανέβασε πυρετό 38,9 στον ποπό,σκέφτηκα ότι είναι από το εμβόλιο το MMR που είχαμε κάνει την προηγούμενη παρασκευή,τη βούτηξα,την έβαλα κάτω από το ντους,της έδωσα depon κ πήρα την παιδίατρο, η οποία μου είπε να την μετράω,αν έχει κ τη Δευτέρα πυρετό σημαίνει ότι δεν είναι από το εμβόλιο κ να την πάω να την δει.το βράδυ δεν είχε,στις 5 το πρωί όμως είχε πάλι 38,7,της έδωσα algofren,και στις 11 είχε πάλι 38,8 κ της έδωσα πάλι depon.από διάθεση είναι μια χαρά,ούτε καταρροή,τπτ το πουλάκι μου.άκυρη η θάλασσα για σήμερα,δεν πειράζει,περάσαμε ωραία χθες,μετά τον μεσημεριανό καφέ με τους κουμπάρους μας έξω,ήρθαμε σπίτι για μια αυθόρμητη μακαρονάδα και παγωτό κ κάτσαμε στο μπαλκόνι μέχρι τις 10.30 που έφυγαν.σήμερα δουλίτσες!

Αναστασία μου,καλώς να υποδεχτείς το υπέροχο κροκοδειλάκι σου!μια φάτσα ειναι στη φωτο!!καλά να περάσετε το βραδυ με τον καλό σου!

Γωγώ μου,να χαίρεσαι το Χρήστο κ καλά να περάσετε!!!!!

Νίκο έλεγαν τον πατέρα του Κώστα που δεν ζει κ επειδη το Νικόλας μας αρέσει θα το βγάλουμε ολόκληρο κ θα το φωνάζουμε ολόκληρο.Το Νίκος μου φαίνεται πιο κοινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!

Δανάη πιθανότατα να ειναι mmr παρενέργειες τις οποιες περνάει ανωδυνα με λίγα κύματα πυρετού(μάθαμε κ τα κύματα :lol: )...μπορει να σου κάνει που κ που πυρετουλη για 3-4 μερες ίσως,πολυ σωστα κανεις ντουζακια κ depon...εγω στους υψηλους εδωσα ponstan.Περαστικουλια συντομα!

Καλη η πρόταση για πιτσα βρε κορίτσια,αλλα μόνο η Γεωργιάννα τις εχει για πλάκα,παιχνιδακι,εγω δεν εχω υπομονη γτ δεν θα πρεπει να φτιαξεις 1 μόνο...οποτε ετοιμασα 2 σαλατες,η μία με μακαρονι κοφτο,κοτοπουλο,μοτσαρελλα,κοκκινη πιπερια...κ μια με μαρουλι ντοματα πιπεριες κτλ κτλ,ενα σουφλε κ θα τηγανισω κεφτεδακια....αυτα.

Το βραδυ θα βρεχει οποτε μαλλον ακυρο στην ταρατσα............ωχ ηρθε κλεινωωω να του δωσω τα λουλουδια του :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Ta egra4a 3 fores k den ta dimosieuse :twisted:

Pame pali..

Danae mou perastika sas, k emeis perasame diskola me tis parenergeies, piretous, fouskwmenous lemfadenes, e3an8imata k POLI gkrinia, kali dinami!!

Simera i kopela gia tin geniki itan kali alla argei efage 3 wres gia mpania, toualetes, siderwma k sfoggarisma emeina kapws etsi :o ema8a apo tin alli pou eixa grigori k ta ekane teleia k emeina afwni.. Tin exei i 8eia mou k i 3aderfi mou k mou to elegan pws argei alla elega ok poso na ka8istera pia? Alla ontws..ok eixame arketa rouxa gia siderwma k to spiti i8ele apo gwnias alla pistevw itan polles oi wres pou i8ele.. Ekana k egw hoover olo to spiti, 3eskonisa k simmazema na teleiwnoume logwn oikonomikwn k xronou, exoume toses e3wterikes douleies na kanoume k den 3erw ti 8a prolavoume.. Mourmourouse k o george pou ka8isterouse k ton ediw3a den mou eftane to agxos mou me agxwne perissotero :oops:

Anyway makari na mporousa na ta kanw ola moni mou alla edw k liges meres exw ligous ponous, apogeuma 8a paw ginaikologo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!σήμερα δεν πήγα στη δουλειά,την πήγα στη γιατρό μας στο ΙΚΑ το πρωί,είπε ότι είναι ίωση,είδε το λαιμό της κόκκινο κ τα σπιθουράκια που έχει προς το παρόν μοιάζουν με ιδρωτήρια,αν επεκταθούν κ στην κοιλιά κ τα χέρια της θα είναι αιφνίδιο εξάνθημα.αν επιμείνει ο πυρετός 3 μέρες να την ξαναδεί.πήρα κ χαρτί τουλάχιστον να μου δικαιολογήσουν γονική άδεια που δεν έχω πάρει ποτέ.

το καλό είναι ότι θα είμαι μαζί της να την απολαύσω και να παίξουμε,να κάνω κάποια ψώνια κ για τα γενέθλια του κώστα αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου περαστηκα σας!!!!

αντρια κ εγω θελω να παρω μια γυναικα να μου κανει μια γενικη πριν γεννησω γιατι δεν την παλευω αλλο η μανα μου εχει βιδες στα ποδια κ δεν μπορει κ η πεθερα μου αν μπορουσε θα ερχοταν μαλλον ξεχασε οτι κοντευω να γεννησω κ κ δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.... :evil:

εγω την πεμπτη εχω γιατρο

πω βρε κοριτσια θελω συνεχεια να κοιμαμε κ σερνομε σαν το σκουλικι....καλα κ το βαρος που νοιωθω κατω χαμηλα αλλο πραγμα λες κ θα μου φυγει το μωρο σημερα νοιωθω ελαχιστα πονακια στην μεση κ στην κοιλια σας της περιοδου λετε να μας κανει καμμια εκλπηξη η μπεμπα??

σημερα το μενου εχει γεμιστα σλουρπ!!!!

εσεις που χαθηκατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Perastika sas, axxx poso talaipwrountai ta mwroulinia mas.. Kala na perasete me tin Myrto k na sou zisei k o Kostas sou prokatavolika mipws k 3exasw..Na ton xereste, panta geros k na xerete tin oikogeneia sas, me to kalo to neo melos :D

Soula mou etsi na kaneis vres mia kopela na se voi8isei.. Einai k i zesti pou den palevete k mas atonei.. Les na 8elei na gnwrisei tin aderfoula tis? Na min kratiete? xexe :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στην Μυρτουλα!!!και για αυριο να χαιρεσε τον ανδρουλη σου!

Σουλα μου εαν θελεις γενικη συνηθως παιρνουν 50ε για 8-9 ωρες.

Γωγω μου πως περασατε; εβρεξε;

Εμεις εχθες πηγαμε εκδρομουλα σε μια μακρινη παραλια και περασαμε πολυ ωραια! σημερα εβαψα την κουζινα και τωρα ξεκουραζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΚαλημερα κορίτσια!

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

Βεβαια ολοι και ολες περπατησατε :lol:

Μου το χρυσωσατε το χαπι δεν μπορω να πω! :D

Ο πρωτος μου περπατησε μονος του 9μηνων και καλοσυνηθισα βλεπετε.Και δεν καταφερε να μπουσουλησει ποτέ.

Ξερετε δεν ειναι οτι αγχωνομαι πότε θα περπατησει.

Απλως ειναι πολυ βαρυς, 12,5 κιλα (για να καταλαβετε ο μεγαλος μου ειναι 14900)

και κουραζομαι να τον κουβαλαω.

Παντως οτι το προσπαθω να τον κανω να περπατησει τον προσπαθω!

Αλλα ο κυριος οταν θελει να μου ερθει που τον παρακινω, κωλοκαθεται και μπουσουλαει σαν τον καβουρα!

Το ενα ποδι κουτσο και το αλλο μπουσουλαει!Τετοιο μπουσουλητο πρωτη φορα βλεπω στη ζωη μου.

Πολλές ευχες στις εγκυμονουσες!Καλη λευτερια κοριτσια να εχετε!

Κι εγω στα πρωτα γενεθλια του μεγαλου μου ημουν λιγουλακι εγκυος!

Happy προσεξε φουκαριαρα μου!

Κατσε ξαπλωσε και ξεκουρασου γιατι ετσι γεννησα εγω τον πρωτο!

Ειχα τετοιους πόνους απο την Κυριακή (εκανα πολλές δουλειες) και Δευτερα απογευμα μου ειχαν αυξηθει τοσο πολυ που Δευτερα 11.00 το βραδυ πηγα Ιασω και Τριτη 4.00 το πρωι τον γεννησα.

(Καλα εγω ειμαι και τελειως μουλαρι, νομιζα οτι ηταν ψευτοσυσπασεις Braxton Hicks - αφου δε γεννησα στο σπιτι παλι καλα.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MMMMMMMMMMMMmmmm η πίτσα που λέγαμε!Καλη όρεξη Δανάη μ,η μικρή έχει πυρετο?

50 ευρω για γενική 8-9 ώρες καλα είναι,αλλά δεν μας περισευουν δυστυχώς εμας.

Χαλασε κ το πλυντηριο,ολα μαζί μας πέσανε κ θα κλεισουμε ενα σήμερα 7 kg ...

Δάφνη τελικά θα μεινουμε Αθηνα,δεν θα κατεβουμε Ακράτα... :(:(:(

Καλο υπόλοιπο εκεί!

Γεωργιάννα ναι,η εκπληξη πέτυχε,τελευταια στιγμη εφτιαξα κατασταση στην ταρατσα όταν πλεον εξακριβωσα πως δεν θα βρεξει....πηγαν ολα οπως τα φανταστηκα,με παραμασχαλα την Χριστινα του εκανα κοκκινο-ασπρο concept με τριανταφυλλα κοκ-ασπρο...τραπεζομαντηλ κ κερι κοκκινο κ μπαλονια κτλ...του αρεσε πολυ η εκπληξη με τους φιλους του κ ολα!!!

Τωρα του βγαλαμε ατακα "σου αρεσε" γτ ολο αυτο του ελεγα κ γελαγαν όλοι :D

Πειτε καμια ιδεα βρε κοριτσια για παραλιες στην Αττικη να παμε αυριο με την μικρη,να εχει ισκιο να ναι καθαρα κτλ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες πιτσες στον οριζοντα βρε παιδια!!!!!!!!!!!!

γωγω μου χαιρομε που του αρεσε η εκπληξη καλα κ σε ποιον δεν θα αρεσε κατι τετοιο!!!!!!!

εγω υπολογιζω 2 ωρες αντε βαρια βαρια 3 ωρες μια σταλιτσα σπιτακι εχω!!!

θελω τα παραθυρα απο μεσα παντζουρια ξεσκονισμα σκουπισμα σφουγγαρισμα κ ξαραχνιασμα :lol::lol::lol: α κ το μπανιο το οποιο ειναι μικρουλη κ εγω σε ενα τεταρτο το τελειωνω...θα ψαξω να δω τι τιμες παιζουν....

δομινικη μου μπα δεν ειμαι τοσο τυχερη η μητρα μου ειναι τεμπελα....νομιζω πως αν περιμενα να γεννησω απο μονη μου θα ειχα σπασει ολα τα ρεκορ...σημερα δεν νοιωθω τιποτα....κλαψ θελω να γεννησωωωω

γεωργιαννα μου σιγα σιγα ολα βρισκουν τον δρομο τους ποτε με το καλο μπαινετε στο σπιτι???η μπηκατε κ εχω χασει επεισοδια????

καλε που ησαστε ολες???αλωνιζετε στις παραλιες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...