Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Είχα πάει στη Παναγία Αρμενίου σήμερα ήταν πολύ ωραία..Θα αρχίσω και εγώ Γεργιάννα μου.. ελπίζω να μην είναι αργά.. η δικιά μου παιδίατρος μου λέει το τελευταίο καιρό θα το δούμε απο Σεπτέμβρη και με προβλημάτισε αρκετά.. είχα πάει και για καφέ σε μια φίλη προχθες και μου λέει ότι του το κατέβαεα σιγα-σιγά και είναι εντάξει τώρα και γι αυτό ρωτάω και εσάς.. Σε ευχαριστώ! Εμεις βγάζουμε δύο τραπεζίτες και είμαστε μεσ'τη γκρίνια! Δεν κοιμόμαστε και το βράδυ, ξενυχτάμε πάλι τη μανούλα.. υποφέρουν τα καημένα! Ευτυχώς έχει κάνει αρκετά μπανάκια 30 και βάλε, χόρτασε θάλασσα φέτος εμένα δεν κάθεται στο σωσίβιο του δεν το θέλει αλλά των άλλων τα σωσίβια δεν τα φοβάται ο ζηλιαρούλης! Αυτό με τα κακάκια δεν το έχουμε πάθει ακόμα ευτυχώς αλλά ξεκουμπώνει και αυτός το μπάμπερς συνέχεια.. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!!σας γράφω σκαστή από τη δουλειά!έχει φοβερή ζέστη,έχω βάλει το air condition και πάλι ζεσταίνομαι!!

Ανδρια,καλό πακετάρισμα!!που θα πάτε διακοπές;

Dominique,μην ανησυχείς για το περπάτημα!συμφωνώ με την Αφροδίτη.η Μυρτώ περπάτησε μόνη της στους 14 μήνες.μέχρι τους 18 δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.όταν αισθανθεί έτοιμος κ ασφαλής θα το κάνει.εσύ μπορείς απλά να τον ενθαρρύνεις.να πηγαίνεις να στέκεσαι λίγο πιο πέρα κ να τον καλείς να έρθει κοντά σου.

Αφροδίτη,καλη αρχη στην Αθηνά!!εννοείς κανονικό καλαμάκι που πίνουμε εμείς ή αυτά τα παδικά ποτηράκια που έχουν ενσωματωμένο καλαμάκι;Η Μυρτώ πίνει 200-220ml.

Δάφνη,κουράγιο με τα δοντάκια!!κ η Μυρτώ από βάρος δεν πήρε κ τπτ φοβερό!8600.από όρεξη όμως σκίζει!!συνεχίζει να τρώει μόνη της με τα χέρια κ μαζι της κ ο τοίχος,το πάτωμα,οι καρέκλες.της βάζουμε ενα κομμάτι μουσαμά τώρα κάτω από το καρεκλάκι της το οποίο μετά πλένουμε στο λάστιχο.σκέφτομαι σιγά σιγά να την εκπαιδεύσουμε στο να χειρίζεται το κουταλάκι,γιατί φαγητά όπως οι φακές τη δυσκολεύουν με το χέρι.είναι μια μικρή Ινδή!!! :lol:

Σας φιλώ κ επιστρέφω στη δουλειά!!προχθες έβαλα πάλι στο pc το πρόγραμμα αντίστροφης μέτρησης για την άδεια,σας το είπα ήδη;;ξεχνάω απίστευτα σε αυτή την εγκυμοσύνη κ το μυαλό μου κολλάει!!είπα στη μαία να μου δώσει βιταμίνες Β12 κ μου είπε όχι ακόμη,να το δούμε αργότερα.Λοιπόν, έχω 2 μήνες και 20 μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Εχει αερακι σημερα και μου αρεσει πολυυυυυυυ. Αφροδιτη μου εμεις ειμαστε ψιλα στο βουνο, απλα δεν εχουν κλιμαστισμο και το τραπεζι ειναι εξω. εχθες η κατασταση δεν παιζοταν με τπτ μεχρι τις 5 το απογευμα. μετα μονο εξω ημουνα.

Δαναη μου γρηγορα θα περασουν οι μερες!!!

Εχει γινει χαμος με το ΕΣΠΑ με τους παιδικους σταθμους! επειδη η τηλεοραση εδω δεν παιζει(εμεις το αποφασισαμε να μην την βαλουμε στην πριζα για πολλους λογους) εαν ακουσετε κατι ενημερωστε με και εμενα σας παρακαλω!! Σιγουρα κατι θα γινει και θα με παρουν και εμας επειδη ειμαι στις πρωτες θεσεις επιλαχουσα.

Επεστρεψα στο παλιο μου χομπι: διαβασμα!!! ηδη εχω τελειωσει 2 βιβλια μεγαλα σε 6 μερες και εχθες πηγα και αγορασα επειδη δεν ειχα παρει αλλο ενα πιο μεγαλο μπας και μου κρατησει πιο πολυ. Νιωθω πραγματικα οτι ειμαι διακοπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μονο τα απαραιτητα κανω στο σπιτι και λιγο μαγειρεμα!!

Αφροδιτη αντε καλη αρχη με το ποτηρακι! Πως την κοιμηζεις μετα; εμενα κοιματε με το μπιμπερο σαν νανουρισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

ειμαι στο σχολειο, και αφου εκανα τις δουλειες μου, περιμενω να περασει η ωρα για να φυγω... ευτυχως εχει ιντερνετ!!!!

ιωαννα μου, ευτυχως υπαρχουν αγορομανουλες να σε συμβουλεψουν!!! φιλια στον παναγιωτακη σου που βουταει στις ωραιες θαλασσες του βολου (ζηλευω 8-) )!!! και υπομονη με τα δοντακια ;)

δαναη κι εδω εχει ζεστη :( ποτε παιρνεις αδεια εγκυμοσυνης;;; στον 6ο;;; μπερδευτηκα λιγο :shock: με κανονικο καλαμακι πινει, οχι με παιδικο κυπελλακι, πειραζει;;;

γεωργιαννα, κι εγω ετσι της εδινα το γαλα, την εβαζα στην κουνια , της εδινα το μπιμπερο και μολις τελειωνε πιπιλα και νανι....αλλα το μεσημερι, την εβαζα κατ'ευθειαν στην κουνια με πιπιλα, και σκεφτηκα οτι αφου ηδη κοιμαται ετσι το μεσημερι γιατι να μην μπορει και το βραδυ ;) απλα, την βαζω σε θεση ημι-καθιστη, να να γερνει λιγο την πλατη της, χωρις να ειναι ουτε ξαπλωμενη ουτε καθιστη 90 μοιρες, και μετα αμεσως κουνια :D αααααχ!!!κι εμενα μου ελειψε το διαβασμα, αλλα πιστευω οτι τωρα που ηρθε ο γιωργος θα ξεκουραστω κι εγω, γιατι τοσο καιρο τρεχω πισω απο την αθηνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,ωραία ακούγεται ότι περνάς!!!!μπράβο που χαλαρώνεις!που είστε;

αφροδίτη,άδεια παίρνω δυο μηνες πριν γεννήσω,στον 8ο,τώρα διανύω τον 5ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?

Εγώ ακόοοομα εδώ και ακοοοομα δουλειά...έχουν σπάσει τα νεύρα μου...ειλικρινά νομίζω ότι θα καταρρεύσω...Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και δεν ξέρω πώς θα τα βγάλω πέρα...Μακάρι να βρω δύναμη να ανταπεξέλθω...ουφ ουφ μην σας ψυχοπλακώνω....

Ετοιμάζω και μια ομιλία για συνέδριο και το μωρό κλαίει συνέχεια γιατί θέλει αγκαλίτσα το καημενούλι...έχω κάτι πελάτες που πρέπει να συναντήσω αύριο και να έχω έτοιμα τα σχέδια και χάλασε ο εκτυπωτής... :(:(:( να φανταστείτε δεν καθαρίζω και δεν σιδερώνω εγώ ...απορρώ αν δεν είχα γυναίκα για αυτές τις δουλειές τι θα γινόταν...

το Σάββατο θεωρητικά θα πάμε για μερικές ημέρες διακοπές..ελπίζω να ξεκουραστώ τότε...2 -24ωρα ζητάω τίποτα παραπάνω...

αλήθεια πώς τα βγάζετε-ουν πέρα χωρίς βοήθεια? Μιλούσα με την γιαγιά μου που είχε 5 παιδιά και μου είπε ότι είχε γυναίκα στο σπίτι γιατί διαφορετικά δεν γινόταν...και η μαμά μου για 9 χρόνια είχε 2 γυναίκες...γιατί είχε 3 παιδιά και ήταν εργαζόμενη

και πώς τα βγάζαν πέρα οικονομικά?

σκέφτομαι να στείλω την Έμμα παιδικό και να έχω κάποια γυναίκα για το μωράκι μου αλλά νιώθω άσχημα και ότι παρατάω τα παιδιά μου...τι να κάνω ? σας λέω ώρες ώρες, όπως τώρα, νιώθω απελπισμένη

ουφ συγνώμη αν σας ψυχοπλάκωσα..

να μην ξεχάσω να πω ότι η Δανάη και το κοριτσάκι της είναι απίστευτες κούκλες!!!!!!!! Θεές!!!!!!!!!!!! Είστε υπέροχες να είστε πάντα καλά! Δανάη ούτε που φαίνεται ότι είσαι εγκυος! Μπράβο μπράβο !! Με το καλό!! Σας καμαρώνω!!!

Διάβασα όλα τα νέα σας αλλά δεν έχω κουράγιο να γράψω άλλα...πάω να δω τι θα κάνω με τον εκτυπωτή γιατί διαφορετικά θα πρέπει να βάλω το μωρό στον μάρσιπο και να ψάχνω για copy shop μέσα στον Αύγουστο...

αχχχχχχχχχχχ πώς έγιναν όλα τόοοοσο πολύπλοκα............θέλω να ξεκουραστώ και να ζήσω μια πιο απλή καθημερινότητα..................................

σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και το χειρότερο δεν σας το είπα...έχω μπει ήδη σε διαδικασία αποθηλασμού γιατί πολύ απλά...δεν βγαίνουν οι ώρες...κρίμα και είχα κάνει τόση προσπάθεια για την εδραίωση... :(:(:(:(

στενοχωριέμαι και για αυτό............................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,σ'ευχαριστουμε για το κομπλιμέντο!!σκεφτόμουν τα όσα γράφεις,φαίνεται να κινείσαι σε απίστευτα γρήγορους ρυθμούς και απορώ πώς τα καταφέρνεις?!?!μπράβο!την καθημερινότητά μας εως ενα βαθμό τη διαμορφώνουμε εμείς,εμείς την κάνουμε περισσότερο ή λιγότερο πολύπλοκη.αν σε κουράζει ή νιώθεις ότι χάνεις πράγματα καθώς τρέχεις,γιατί δεν την απλουστεύεις λίγο;θα μπορούσες να δουλεύεις λίγο λιγότερο;όχι για τα παιδιά,αλλά για σενα.Δεν ξέρω αν σου φαντάζει απλοϊκή ή αφελής η σκέψη μου,αλλά θέση μου είναι ότι ό,τι έχουμε στη ζωή μας είναι οι άνθρωποί μας,οι σχέσεις μας.τα υπόλοιπα -σπίτια,δουλειά,λεφτά- είναι δανεικά.Στο γράφω με πολύ νοιάξιμο κ ξέρω πόσο ικανός και αξιόλογος άνθρωπος είσαι κ πόσο πασχίζεις για να είσαι συνεπής.

Αφροδίτη,με το σωσίβιο ειμαστε ευχαριστημένοι,της είναι λίγο χαλαρό στη μέση (που δυστυχώς δεν σφίγγει) κ χρειάζεται να την σηκώνω λίγο πιο ψηλά αλλά κατά τα άλλα ειναι οκ κ απο εκεί απολαμβάνει το μπάνιο της η κοντέσσα!

Το μεσημεράκι κοιμήθηκα μια ωρίτσα,ώστε το βραδάκι που θα βγούμε τα δυο μας με παρέα να μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά!yupi!!!

ετοιμαζομαι να τυπώσω κάποιες φωτο για το ημερολόγιο εγκυμοσυνης No 2.ώρες ώρες νιώθω ότι το παραμελούμε λίγο το μικρούλι,δεν ασχολούμαστε όσο με τη Μυρτώ όσο ήταν στην κοιλιά!αυτός πάντως κάνει αισθητή την παρουσία του με κλωτσιδάκια!

σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ναι!!!!!!!!!ηρθε επιτελους αυτος ο υπεροχος γειτονας με το σημα καμπανα ναι ναι ναι κ σε λιγες μερες ερχετε κ το δικο μας οποτε θα τα λεμε καθημερινα!!!!!!!!!

μου λειψατε βρεεεε!!!!

καλα εριξα πολυ γελιο με τα σκατα!!!η δικια μου δυο φορες την εβγαλε την πανα την πρωτη επαθε ο αντρας μου σοκ σκατα εδω σκατα εκει σκατα κ παραπερα σκατα στην γη στον ουρανο σκατα κ στον αερα κ μια ελενα απο ασπρη σαν το γαλα μαυρη σαν γυφτακι :lol::lol::lol::lol::lol: την δευτερη φορα την προλαβα εγω μολις ειχε βγαλει την πανα κ τα ειχε κανει δεν προλαβε να τα πασαλειψει ευτυχως!!!

αχ απιστευτα αυτα τα μωρα μας!!!τι μωρα δηλαδη νηπια ολοκληρα παιδακια!!!

ο καιρος μου κοντευει ακομη 19 μερες ηρεμιας κ μετα αρχιζει η τρελα παντως δεν αντεχω αλλο με την κοιλια στο στομα...αρχισα να ποναω απο κατω οταν περπαταω το σπιτι μου ειναι μαυρο χαλι δεν μπορω να κανω τιποτα σκεφτομε να παρω μια γυναικα να μου κανει μια γενικη στο σπιτι πριν γεννησω...

αυτες τις μερες εχω τρελη δουλεια εβαλα προσφορα τα νυχια κ γινετε το ελα να δεις!!!δεν εχω μεγαλο κερδος αλλα εχουν ερθει πολλες καινουριες πελατησες!!!!!!!ελπιζω να μεινουν!!!!

μεχρι της 27 θα δουλευω στις 28 θα κανω εισαγωγη κ 29 γενναμε!!!μετα θα αρχισω παλι δουλεια στις 15 σεπτεμβριου!!!

αυτα προς το παρων παω να ανεβασω κατι φωτο κ θα τα πουμε μετα

πολλα ατελειωτα σμουτς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σούλα,welcome back!!!!!βρε θηρίο ακόμη δουλεύεις?!?!?!θα μου πεις το καλοκαίρι είναι φουλ για τη δουλειά σου!καλό κουράγιο!!πώς νιώθεις που έχει φτασει η ώρα??!?!?!

χθες το βράδυ που βγήκαμε μου φαινεται έφαγα λίγο παραπάνω κ το πρωί ξύπνησα με ένα αίσθημα μπλιαχχχ.αφού δεν το αντέχω το βραδινό τι το τρώω??!?!εδώ έχει σκασμό!τάισα τη μικρή κ μέχρι να φύγω θα φτιάξω λίγο το ημερολόγιο.φιλιά σε όλες και καλή Παρασκευή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου Κεφαλλονια ειμαστε στα Καμιναρατα, το μπαλκονι της Κεφαλλονιας.

Σαμανθα μου εγω τρεχω με 2 παιδια και ολες οι δουλειες απο τα χερια μου περνανε. ουτε γυναικα δεν εχω και δεν περισσευουν ουτε ενα ευρω γι'αυτο, οχι οτι θα με χαλαγε :lol::lol::lol:

Αφροδιτη μου τι εγινε στο σχολειο και πηγες;

Σημερα ο Αλεξανδρος εχει αγωνες δρομου εδω στο χωριο. μου ειπαν και εμενα να τρεξω μαζι με τις αλλες γυναικες αλλα ουτε κουβεντα εγω!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!

τι κάνετε?

Δανάη σε ευχαριστώ για τα λόγια σου, καταλαβαίνω απόλυτα πώς τα λες :D δυστυχώς παρότι προσπάθησα να κόψω μερικές δουλειές και παίρνω συνεργάτες, είναι τόσο λίγες οι ώρες που για να ηρεμήσω θα πρέπει ν α σταματήσω τελείως..και τότε...πάει θα βγω τελείως από την αγορά εργασίας και θα με ξεχάσουν όλοι οι πελάτες, συνάδελφοι και εταιρείες που συνεργάζομαι...προσπαθώ με νύχια και με δόντια να κρατηθώ στο παιχνίδι...

χθες έφερα την κοπέλα και μου έκανε 4 ώρες σιδερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και βρήκα την ευκαιρία και δούλεψα και τελείωσα τις περισσότερες εκκρεμότητες και σήμερα νιώθω καλά!

Αύριο αν πάνε όλα καλά θα φύγουμε για διακοπές...έχω βέβαια ένα ραντεβού επαγγελματικό το βράδυ στην Ν. Μάκρη αλλά πιστεύω ότι θα πάει καλά.

Σούλα με το καλό κοριτσάκι μου! Εύχομαι έχεις εύκολη γέννα και καλή λοχεία στην συνεχεια . Είδα τις φωτογραφίες της μπουμπους σου και έχω να πω ότι είναι μια κούκλα! Να σας ζήσει! Μοιάζει στον μπαμπά ή μου φαίνεται? Έχεις αγωνία για το πώς θα είναι η νέα κουκλίτσα σου? Εμένα είναι ίδια με την μεγάλη μου ... δεν κάνω πλάκα...σαν να είναι δίδυμες! Μεγαλώνοντας βέβαια θα αλλάξει... Ο έξυπνος ο άντρας μου λέει: ααα αφου μοιάζουν και είναι σαν δίδυμα τότε μετράνε για 1 φορά...άρα μπορούμε να κάνουμε και 3ο......ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚΚ σορρυ ...ΤΕΝΟΝ ήθελα να πω΄...ο καημένος ελπίζει ακόμα για τον γιο χιχιχιχιχιχιχιχ

δεν τον κατηγορώ και εγώ αν είχα 2 αγοράκια θα ήθελα να κάνω και 3ο μήπως και τύχει το κοριτσάκι....δεν θα μπορούσα να φανταστώ την ζωή μου χωρίς κόρη....

Γεωργιάννα πώς τα βγάζεις πέρα και με την δουλειά? Πόσες ώρες εργάζεσαι την ημέρα? Είδα τον μεγάλο γιο σου στο fbook είναι κούκλος και νομίζω σου μοιάζει πολύ! Φαίνεται πολύ καλό παιδάκι. Να σας ζήσει!

ααα και να μην ξεχάσω, πολύ ωραία και η φωτογραφία από την συνάντηση και τα μωράκια σας φανταστικά! Το πιστεύεται όμως ότι στην αρχή αναγνώρισα μόνο την Δανάη και την Δάφνη? Και υπέθεσα ότι ήταν στην Κρήτη που βρέθηκαν τα κορίτσια...και μετά αναγνώρισα την Αθηνούλα & τον Διονύση και μετά τις μαμάδες τους!

Μπράβο κορίτσια φαίνεται ότι περάσατε πολύ ωραία!!

σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! σορρυ πριν μπηκα στα γρηγορα.

Σαμανθα μου κανονικα δουλευα 7 ωρες αλλα τωρα το καναμε 6 επειδη ανοιγει η εταιρεια στις 10. Ολο το προηγουμενο χειμωνα ομως εφευγα απο το σπιτι στις 8 και γυρναγα στις 16.30. ετρεχα μετα σε αγγλικα και κολυμβητηριο. Γενικα ειναι πολυ δυσκολο αλλα δεν εχω αλλη επιλογη. Φετος επειδη θα μετακομισω πολυ κοντα στην δουλεια θα ειμαι το πρωι στο σπιτι και θα το μαζευω κιολας. Μη νομιζεις τις δουλειες τις εκανα το Σ/Κ. Καλη προσπαθεια με τον αποθηλασμο. εσενα η δουλεια σου δεν εχει ωραριο, αυτη ειναι μια διαφορα αναμεσα στις δουλειες μας.

Ευχομαι να φυγετε και να ξεκουραστεις στις διακοπες!! Οσο για το παιδικο, απο την μια θα την πηγαινα για να εχει παρεα αλλα απο την αλλη θα φερνει πολλες αρρωστιες στο σπιτι. ειναι δικοπο μαχαιρι ολο αυτο.

Σουλιτσα μου τα νυχακια μου ειναι ΧΑΛΙΑ. Γιατι δεν εισαι κοντα μας θα ειχες και αλλη πελατια :lol::lol::lol::lol: . Ελα κοντευεις και εσυ!! δεν θα μπορουσα με τπτ να σκεφτω να εχω και αλλο ενα μικρο ζιζανιο!!!!

Δαναη μου εισαστε μια υπεροχη οικογενεια!! Στο πρωτο μας παιδι εχουμε πολυ χρονο ελευθερο, αλλα στο δευτερο πολυ λιγο. δεν το παραμελλεις ετσι ειναι διπλασιαζετε η αγαπη αλλα ο χρονος διαιριτε.

Αφροδιτη μου ευτυχως εχω τον μεγαλο και ετσι διαβαζω και λιγακι. Αλλα μου αρεσει πολυ την νυχτα να καθομαι εξω και να διαβαζω μετα που εχει κοιμηθει ο ταλιμπαν!!!!

Ο Διονυσης μας εχει τρελανει με τα κατωρθωματα του!! φωναζει ωι ωι ωι και μετα περπαταει με τα ποδια ανοιχτα! Σκαλφαλωνει παντου! Εχω γλιτωσει βεβαια τα σκατα που εσεις περιγραφετε!! Με τον ανδρουλη μου ολα καλα και ευτυχως που κοιμουνται τα ζουζουνια βαθια και ετσι αφιερωνουμε και εμεις λιγο χρονο στον καθενα μας. Στεναχωριεμαι που δεν εχει παρει και αλλα λεφτα και ετσι ειμαστε λιγο στριμοκολα αλλα περναμε καλα. Τωρα πηγε και διαβαζει το βιβλιο μου και εγω στο λαπτοπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σούλα,welcome back!!!!!βρε θηρίο ακόμη δουλεύεις?!?!?!θα μου πεις το καλοκαίρι είναι φουλ για τη δουλειά σου!καλό κουράγιο!!πώς νιώθεις που έχει φτασει η ώρα??!?!?!

χθες το βράδυ που βγήκαμε μου φαινεται έφαγα λίγο παραπάνω κ το πρωί ξύπνησα με ένα αίσθημα μπλιαχχχ.αφού δεν το αντέχω το βραδινό τι το τρώω??!?!εδώ έχει σκασμό!τάισα τη μικρή κ μέχρι να φύγω θα φτιάξω λίγο το ημερολόγιο.φιλιά σε όλες και καλή Παρασκευή!

μπα δαναη μου το καλοκαιρι δεν εχει καθολου δουλεια ολες την κανουν για διακοπες για αυτο εβαλα την προσφορα να τσακωσω οσες ειναι εδω ακομη :lol::lol::lol:

να σου πω απο την μια ανυπομωνω απο την αλλη λεω ασε μωρε καλα εχω ακομη ηρεμια κ κοιμαμαι αλλα πραγματικα η ζεστη κ η κοιλια μου τωρα πια δεν παλευοντε υποφερω πραγματικα...

εσυ πως πας???διαβασα αγορακι τελικα ετσι???πως νοιωθεις για τον γιοκα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!

χθες έφερα την κοπέλα και μου έκανε 4 ώρες σιδερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και βρήκα την ευκαιρία και δούλεψα και τελείωσα τις περισσότερες εκκρεμότητες και σήμερα νιώθω καλά!

Αύριο αν πάνε όλα καλά θα φύγουμε για διακοπές...έχω βέβαια ένα ραντεβού επαγγελματικό το βράδυ στην Ν. Μάκρη αλλά πιστεύω ότι θα πάει καλά.

Σούλα με το καλό κοριτσάκι μου! Εύχομαι έχεις εύκολη γέννα και καλή λοχεία στην συνεχεια . Είδα τις φωτογραφίες της μπουμπους σου και έχω να πω ότι είναι μια κούκλα! Να σας ζήσει! Μοιάζει στον μπαμπά ή μου φαίνεται? Έχεις αγωνία για το πώς θα είναι η νέα κουκλίτσα σου? Εμένα είναι ίδια με την μεγάλη μου ... δεν κάνω πλάκα...σαν να είναι δίδυμες! Μεγαλώνοντας βέβαια θα αλλάξει... Ο έξυπνος ο άντρας μου λέει: ααα αφου μοιάζουν και είναι σαν δίδυμα τότε μετράνε για 1 φορά...άρα μπορούμε να κάνουμε και 3ο......ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚΚ σορρυ ...ΤΕΝΟΝ ήθελα να πω΄...ο καημένος ελπίζει ακόμα για τον γιο χιχιχιχιχιχιχιχ

δεν τον κατηγορώ και εγώ αν είχα 2 αγοράκια θα ήθελα να κάνω και 3ο μήπως και τύχει το κοριτσάκι....δεν θα μπορούσα να φανταστώ την ζωή μου χωρίς κόρη....

πω πω την τεντωσες το κορμι της κοπελας :lol::lol::lol: 4 ωρες σιδερο παναγιτσα μου!!!!!

σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!!!!να σου πω την αληθεια πραγματικα εχω πολυ μεγαλη περιεργεια να δω το μουτρακι της λες να μοιαζουν τα κοριτσακια μου???δεν μπορω να την φανταστω....

σωστο τον βρισκω τον αντρα σου ακομη ενα μωρακι αργοτερα γιατι οχι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα γεωργιαννα μου να σε περιποιηθω λιγακι :lol::lol::lol: πλακα πλακα εχω μια σελιδα στο φατσοβιβλιο κ συνεχεια με περνουν τηλεφωνο απο αθηνα για τα νυχια τους κ παιρνουν κ φορα κ λενε λενε ωσπου να τους πω οτι ειμαι ορεστιαδα :lol::lol::lol: λεω στον αντρα μου αν εμενα αθηνα θα ειχα χεστη στο ταλιρο :lol::lol::lol:

καλοριζικο το καινουριο σας σπιτακι!!!!!!!

φευγω παω να ετοιμαστω εχω ραντεβου με την μπεμπα ισως κανω κ κορδελα σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλαμου δεν παιρνει μεταθεση για Αθηνα ο ανδρας σου; τι ωραια που θα ηταν!!!!!!!!

Δαναη θα μου στειλεις την φωτο με μαιλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια, πολυ μου αρεσει που μπαινω και διαβαζω τα νεα σας, γιατι μεχρι προτινος ολο τα δικα μου νεα διαβαζα :lol::lol::lol:

σουλακι, κι εμενα μου αρεσει η ιδεα της γεωργιαννας να ερθεις στην αθηνα, θα ηθελα να μου κανεις τα νυχακια μου, χωρια την πελατεια που θα σου βρισκαμε ;) καλα, ειδα την μικρη σου ( δηλ. τη μεγαλη) και ειναι σωστο παιδακι!!! μην μου αγχωνεσαι , οι πρωτες 40 μερες ειναι δυσκολες αφου γεννησεις, μεχρι να παρεις τα πανω σου, μετα θα μπουν ολα σε μια σειρα και θα δεις οτι θα ηρεμησεις!!!

ελενα, θα συμφωνησω με τη δαναη σε ο,τι σε συμβουλεψε, αλλωστε τα ειπε με αγαπη, και ξερω βεβαια, οτι εισαι λιγο τελειομανης και αγχωνεσαι για το μικρακι σου ;) νομιζω οτι ειναι μια υγιης αντιδραση αυτη, θα ηταν περιεργο να ελεγες οτι ολα ειναι υπο ελεγχο και τελεια κ.τ.λ.!!! εγω θα προσθετα επισης, οτι ο αποθηλασμος φερνει και εναλλαγες στην διαθεση, οποτε τετοιες σκεψεις ειναι αναμενομενες... ευχομαι καλες διακοπες!!!που θα πατε;;;;

γεωργιαννα, κι εμεις καπως το ιδιο ειμαστε με τα οικονομικα, λιγο στριμωγμενα, αλλα απο τη στιγμη που εχουμε γαλατακι απο την κατσικα μας, και φρουτακια απο τον κηπο μας για την αθηνα, δεν με νοιαζει που δεν τρωμε στην ταβερνα!!! χαιρομαι τα μπανια με την αθηνουλα και τον αντρουλη μου, και τις καροτσαδες μας στην παραλια :D:D στο σχολειο ημουν, γιατι καθε πεμπτη τα σχολεια πρεπει να ειναι ανοιχτα για το κοινο, και επομενως εχουμε ορισει απο εναν εκπαιδευτικο να ειναι παρων μια φορα το καλοκαιρι... αυτο λεγεται θερινη υπηρεσια, και προχτες ηταν η δικη μου σειρα ;)

σημερα εκανα αιτηση για αποσπαση δευτερη φορα και ειμαι αισιοδοξη :D:D:D ευχηθειτε μου καλη επιτυχια!!

αυτη τη φωτο την εχω κι εγω, μαλιστα την εκτυπωσα για το ημερολογιο της αθηνας, αλλα δεν εχω κανει ακομα τιποτε η γαιδουρα!!! :oops::oops: δαναη, πρεπει να με μαλωσεις λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι ωραια η φωτο απο την συνάντηση!!Ζηλεψα που δεν ημουν κ εγώ :(

Τι να πρωτοσχολιάσω δεν ξέρω...χαίρομαι που πάνε καλά οι εγκυμοσύνες σας....Δαναη γλύκα η κοιλίτσα σου κρατιεσαι μια χαρά κιόλας,Σούλα τι κορίτσι ειναι αυτό που εχεις???Πίνει κ με το καλαμάκι,να σου πω,πόση ώρα επιβιωσε το ποτήρι στο χέρι της??? :lol: Καλες δουλειες κ στην Ορεστιάδα Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΓΕΝΝΑ κ σε σενα!

dominique εμένα έχει μόνο 4 δόντια ακόμα,τώρα βγαζει εναν τραπεζίτη 16 μηνων δλδ κ περπάτησε 11....θέλω να σου πω,ολα στην ωρα τους αλλά θα προτιμούσα να περπάταγε αργότερα.........πειράζει?

Γεωργιάννα γτ βρε τεμπελα δεν ετρεξες με τις γυναικες εκει??Να μείνουν με ανοιχτό το στομα οι αντρες σου?

Αντριά πως ειναι τωρα η μικρη,εχει ακόμα γκρινια?Ετσι εκανε κ η Χριστίνα οταν κοιμηθηκαμε 1 βραδυ στην μανα μου,καθε 1 ωρα ξυπναγε κ εκλαιγε λογω αλλαγης περιβαλλοντος...

Εγω εδω...πρωί δουλειες,μεσημερι λίγο υπνος μετά δουλεια...εχω πήξει στην Αθηνα,με παίρνει απο κάτω πολλες φορές κ την Χριστίνα δεν μπορω να την εχω υπο ελεγχο,κανει πολλές ζημιές,σκαρφαλώνει παντου,φτανει με το χερι της τα πάντα κ αρπάζει πανω απο παγκους κτλ....γενικως μας εχει τρελανει εντελώς.

Κουραζομαι πολυ στο σπίτι.......

Την κυριακη ετοιμαζω τουρτα εκπληξη στον Χρηστο,κανονισα με λίγους φιλους να κρυφτουν στην ταρατσα κ όταν κοιμηθει η Χριστίνα να του πω να ανεβουμε να κατσουμε λίγο κ καλα.Μεσα στην ημερα θα φτιάξω μια βλακεια κ θα βαλω ενα κερακι να σβησουμε για να μην καταλαβει τίποτα.

Ειχαμε πει να μην κανουμε κατι γτ εφαγε μια κλήση για κοκκινο κ μας εχει παει το μαλλι 600 ευρω,ειμασταν μειον πρίν κ αυτο μας αποτελειωσε,προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη γτ απλά συνεβη κ δεν αλλάζει τιποτα.

Ετσι φωναξα τους φιλους κ τους ειπα να παρουν το ποτο τους μονο κ θα προσπαθησω να βρω καμια οικονομικη λυση για φαγητο...αν κ νομιζω θα παραγγειλω καμια πιτσα...πείτε καμια ιδέα....

αυτά τα λίγα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!

Danae mou 8a pame Pafo an 3ereis (ekei pou menei o George)..

Gwgw mou twra pia den prospa8w na tin koimizw to apogeuma, edw k 3 meres vazei peisma k etsi den epimenw.. Stin mama mou den eixe provlima na koimate k vradi etixe na koimi8ei k na pame na tin paroume pio meta den 3erw an einai antidrasi pros ton bebi tou aderfou mou.. Pistevw zile4e alla den ton xtipa aplws apo tin xara tis ton xaidevei k epeidi den mporei na ele3ei tin dinami tis ton piezei, apo ton poli en8ousiasmo tis ton ponaei :shock: k trexoume na tin paroume k mas 8imwnei o aderfos mou mas leei pws prepei na ma8ei k ka8ete plai tis k tis deixnei ton tropo xexe :lol:

Gwgw mou k emas i mikri mas trellane den afinei TIPOTA or8io ginomaste oloi ptwma, stis diakopes 8a mas vgalei ton k@lo, i mama mou einai se krisi wres wres pelagwnei mazi tis.. San twra pire ena xartomantilo k to ekane mikra mikra kommatakia k to skorpise pantou :twisted: alla telika vrika kopela k 8a er8ei avrio gia geniki..

Aa parepiptwntos na sou zisei o andras sou, na ton xerese, panta ugiis k eseis panta enwmenoi :D

Paw na kanw ena ntous k 8a paw na kanw apotrixwsi.. Twra pou 8a mpw sto mpanio na deite pws 8a kanei to dwmatio mas :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια!!!

Αφροδίτη,είδες επιστρέψαμε όλες δριμύτερες για να σου κάνουμε παρεούλα!

Γωγώ,να σου ζήσει προκαταβολικά ο Χρήστος!πάντα γερός και μαζί ευτυχισμένοι κ ενωμένοι όπως λέει κ η Άνδρια!την Τρίτη έχει κ ο Κώστας γενέθλια κ σκοπεύω να φτιάξω Pizza και σαλάτα.θα πάρω έτοιμη τούρτα παγωτο biscottino (που είναι τέλεια με μπισκοτο,κρέμα κ nutella!!!) και ποτά,αυτά γιατι κ εμείς είμαστε στριγμωμένοι.Μια χαρά η ιδέα σου για έκπληξη!!!να περάσετε υπέροχα!!!κουράγιο με τη Ζήνα!!!!!!

εμείς θα κατέβουμε αργότερα στη λαική για ψώνια κ μετά για καφεδακι!για μπάνιο λέμε να πάμε αύριο!η ζέστη καλά κρατεί!

Σούλα,χαίρομαι για το γιο,μου φαίνεται κ περίεργο λιγο από την άλλη.Νιώθω ότι το δέσιμο μάνας-κόρης είναι παντα διαφορετικό!με συγκινεί πολύ που το νιώθω με τη Μυρτώ,είμαι ανοιχτή να δω πώς θα είναι με το καλό κ με το μικρό Νικόλα μας.

σας φιλώ γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αφροδιτη εγω θα σε μαλωσω!! εμενα γτ δεν μου εστειλες την φωτο;;εεεεε;;;;; :lol::lol:

Δεν ηξερα οτι ανοιγουν τα σχολεια μια φορα την εβδομαδα, αληθεια πρωτη φορα το ακουω.

Γωγω μου να τον χαιρεσε. μπορεις να φτιαξεις πιτσα μονη σου και θα σου βγει πιο οικονομικα. ή μικρα πιτσακια ακομη πιο καλα. Εαν θελεις κατι παρε με.

Ανδρια μπορει να ζηλεψει τωρα και να την γλιτωσει μετα εσυ οταν ερθει η μπουμπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα μου,μπράβο που χαλαρώνεις,διαβάζεις κ βρίσκεις κ χρόνο για τον ανδρούλη σου!σου στέλνω τις φωτο στο mail σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gerwgianna mou to skeftika k egw auto, 8a sini8isei me to neo melos twra k meta 8a einai e3oikoiwmeni..

Danae Nikolas? Poli wraio onoma..Nikolas lene k ton aderfo mou k mou aresei fisika Niko ton fwnazoume giati ema8e to stoma mas alla den mou aresei :)

Gwgw mou apo prin i8ela na sou pw alla 3exastika..3erw pws niw8eis peri twn oikonomikwn, ekei pou nomizeis pws exeis ton elegxo sta oikonomika sou i me xilia zori vgazeis pera tis iparxontes ipoxrewseis sou erxete mia anapodia apo to pou8ena, xaneis ton elegxo (an ton eixame k pote)..Emeis exoume TERATSIO provlima me to autokinito mas NAI den epidior8w8ike k den 3erw k pote..To kivwtio taxititwn xalase to pira ekeini tin mera pou sas elega mou to 4eutoeftia3e k wspou na paw sto spiti mou emeine teleiws..Edw k meres 4axnei o andras mou me ton filo mas ton mixaniko gia metagxeirismena antallaktika se oli tin Kipro se mixanikous, empores, gnwstous k filous alla prostoparwn den vrikane tipota, rwtisame sto e3wteriko gia kainourgia k milame gia polla xrimata eimaste poli provlimatismenoi k den 3erw ti 8a ginei egw kikloforw apo tin Deutera me daneika autokinita eimai me to ka8isma tis Victorias sto xeri, ews twra pira 4 diaforetika autokinita k mallon 8a katali3w me tis mamas mou me to opoio 8a pame k diakopes k i mama mou 8a parei tis nimfis mou afou autes tis meres logw tis gennas den odiga, asta na pane poli stenaxwreia k an den epidior8w8ei grigora pou den to nomizw den 8a exw k ka8olou autokinito giati kapoia fasi 8a prepei na to dwsw pisw einai ntropi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...