Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Gennisame stis 8:50!!!!!! Meta apo polles wres sto kardiotokografo, ponous, talaipwreia telika tin kanane kaisariki giati oi palmoi tou mwrou au3anontan epikindina eftasan mexri k tous 183..O omfalios lwros itan tiligmenos 2 fores sto ena podaraki k 1 fora sto allo o giatros mas eipe pws mporei na genniotan k ugiestatos alla mporei k me sovara provlimata sta podia k stin xeiroteri periptwsi na ton xasoume giati ka8ws 8a ekane e3w8iseis gia na vgei o omfalios lwros 8a esfigge k 8a stamatouse tin kikloforia tou aimatos..Einai poli omorfos, asproulis k 3210gr..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ANTRIA συγχαρητηρια!!!Να σας ζήσει,φτανει που πήγαν όλα καλα!!!Μπράβο!

Αναστασία φανταζομαι αγωνία μέχρι να την αγγίξεις κ να την σφίξεις στην αγκαλιά σου,καλή αντάμωση να εχετε κ καλο ταξίδι!!

Αφροδίτη εγω βαμβακερό σεντονακι βαζω στο καθισματακι κ το πλένω συχνά όταν πάμε κάπου,σπάνια δλδ.... :lol:

θΑ σας πω γρηγορα τα νεα μου πριν σβησει παλι ........

Η Χριστινα αναρρωσε επιτελους μετά απο 2πλο χτυπημα ιωσης κ παρενεργειων εμβολιου,πολλα εξανθηματα 2 φορες κ πυρετους,αυριο θα ειναι πολυ καλυτερα κ αρχισε να τρωει....ευχαριστω Αφροδιτη :D

Περιμένω απάντηση για μια 8ωρη δουλειά αλλά η βλακεια ειναι πως ξερει το πρωην αφεντικο που ειχα τσακωθει κ ειχα φύγει,οποτε θα τον παρει τηλ για συστασεις κ δεν ξερω τι θα του πει,πάω ομως συστημενη απο τον θειο του Χρηστου που επισης ειναι φίλος του....εχω αγωνια...

Τσακωθηκα με την πεθερα μου πολυ,μας πηρε ενα πρωι τηλ κ μου εβαζε χέρι επειδη ξυπνησαμε αργά κ επειδη της απάντησα οτι δεν θα καθομαι στο τηλ για να δω αν θελει ο καθένας κάτι....μου απάντησε πως χαρη σε αυτην μένω στο σπίτι μας κ αλλα πόσα.....τα μάζεψα κ πήγα στην μανα μ...ο Χρηστος μου υποσχεθηκε πως δεν θα με ξαναενοχλησει κ γιαυτο γύρισα........δεν σας λεω λεπτομέρεις αλλά ειναι πολύ κακια γυναικα τελικα.

15αυγουστο μαλλον θα παμε Ακρατα στην νονά της Χριστίνας.............Δαφνη ελπίζω να σε δω!

Δουλευω χωρις ρεπο κ δεν θα παμε πουθενα....σας το εχω ξαναπεί ε?Απλά δεν το χωνευω...

Φιλια σε όολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgoula mou se euxaristoume..Euxomai i Xristinoula na ginei teleiws kala k na epistre4ei sta ka8ikonta tis xexe :lol:

Oso gia tin douleia oles ta ida skata, den 3erw ti 8a mou pei avrio k panw sta nevra mou ti 8a tou apantisw!! Axxx den 8elw na paw douleia k na mou xalasei tin mera mou, 8elw na paw ston evgenio junior :lol:

Paw na koimi8w giati apo tis 10 para eimastan noskomeio k koutoulaw k avrio me perimenei megaaali k diskoli mera provlepw!!

Kalinixta!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, χαιρομαι που ειναι καλα η χριστινουλα !!!αντε, περαστικα βρε κοριτσακια μου!!τι να πω, βρε παιδια μου, εκει που ειστε μες στα μελια , τσουπ μπαινει η κακια μαγισσα πεθερα!!!ματιασμενους σας εχουνε;;; :lol::lol: αααααχ!!γιατι ανακατευονται αυτες οι πεθερες με τις νυφες, αφου τιποτε καλο δεν βγαινει... :( παντως, εγω πιστευω πως οταν αναλαμβανουν δραση οι υιοι, τα προβληματα λυνονται!! κι εσυ εχεις το χρηστο να σε υποστηριζει!!!

αντρια, να σας ζησει ο ανιψιος, κι εσυ με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου!!!ααααχ, θυμηθηκα τη μωρουδιλα του μαιευτηριου και ζηλεψα :x:x τι καλα που θα'ταν με ενα κουνελακι στην αγκαλια, μου λειπει η εποχη που η αθηνουλα ηταν 2 μηνων και εβρισκε οοο,τι ηθελε στην αγκαλια μου και στο στηθος μου :D:D:D ευλογημενες στιγμες :D:D

τωρα φωναζει : μαμα λάλα, και εννοει το γαλα κατσικας που της δινω, η σκατουλα μου :lol::lol::lol: ασχετο, κοριτσια, ξερετε ποτε ειναι καλα να κοψουμε το μπιμπερο;;;το εχει ψαξει καμια;;;

αναστασια μου, καλο ταξιδι και με το καλο να παρεις αγκαλια την γιωργια σου!!! αποψε που μιλουσα με το γιωργο μου ελεγε ποσο του λειπουμε και δεν πιστευει ποσα καινουρια πραγματα κανει η αθηνουλα αυτες τις 10 μερες που δεν την βλεπει...ετσι ειναι, αλλαζουν συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Άντρια να ζήσει το ανιψούδι και εσύ με το καλό!

Γωγώ ευτυχώς η Χριστίνα είναι καλά γιατί κατά τα άλλα πρέπει να περνάς μεγάλο ζόρι. Τουλάχιστον με την πεθερά σε υποστηρίζει ο άντρας σου και αυτό είναι πολύ σημαντικό. Καλή τύχη με τη δουλειά και υπομονή με την έλλειψη διακοπών. Εύχομαι να έρθουν καλύτερες μέρες.

Αφροδίτη το κόψιμο του μπιμπερό με αγχώνει και μένα πολύ για προσωπικούς λόγους: εγώ και η αδελφή μου το συνεχίσαμε μέχρι το δημοτικό όπου εγώ εκεί έκοψα και το μπιμπερό και το γάλα! Η μαμά μου ισχυρίζεται ότι επειδή ήμουν ολιγόφαγη και καχεκτική και μόνο το γάλα έπινα, δεν ήθελε να επιμείνει και μας άφησε μέχρι να ντρεπόμαστε και να το σταματήσουμε μόνες μας. Καθόλου δεν συμφωνώ αλλά πρέπει και τη μαμά μου να την αντιμετωπίσω όπως και τις άλλες μανούλες θεωρώντας ότι έκανε ό,τι νόμιζε καλύτερο για τα παιδιά της (δεν μου βγαίνει πάντα βέβαια :lol: )

Αναστασία φαντάζομαι πόσο ανυπομονείς να ξαναδείς την κορούλα σου! Να περάσετε καλά!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το κάλυμμα. Τελικά δεν προλαβαίνω να πάρω κάτι τώρα οπότε θα βάλω κι εγώ ένα σεντονάκι. Ιδρώνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το παιδί μου!

Σήμερα τελευταία μέρα στη δουλειά! Όλο το απόγευμα έχω Beaute εν όψει διακοπών (αποτρίχωση, νύχια κ.λπ.), αύριο καθάρισμα και πακετάρισμα και το απόγευμα σαλπάρουμε! Θα σας διαβάζω από το κινητό όποτε βρίσκω wi fi αλλά δεν με πολυβολεύει να γράφω. Έχω και την αγωνία της Σούλας που γεννάει όπου να'ναι. Απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!

Να είστε όλες καλά! Και τα μωράκια και τα σποράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditoula k Despoina mou sas euxaristw!! Simera tous trellana sto til tous eperna an dw ti kanei o zouzounos, anipomonw na paw na ton dw..Ginete na ton pe8imisa? akomi x8es ton eida gia prwta fora :o O george pige twra douleia gia kanena 2wro giati to prwi eixe tin mikri k meta 8a pame na ton doume, an den ante3w 8a parw tin Victoria k 8a pame :lol:

Despoina mou k emena to allo savvatokiriako 8a einai meres omorfias apotrixwseis k nixia!! :D

Stin douleia opws sas ta eipa sizitisame entona me ekane skata k iremise, fisika den emeina apo katw tou apantisa mou eipe poli apan8rwpa pragmata, den 8a mpw ston kopo na ta gra4w giati den 8elw na sas xalasw tin dia8esi sas k fisika oute tin dikia mou aplws mono mia frasi apo tis polles gia na katalavete ti 8elw na pw: "An esi den exeis pou na afiseis to paidi sou den mas afora einai diko sou provlima k na vreis esi tin lisi" autos einai k pateras? den to poli pistevw!!! Afise k uponooumena pws molis figw gia na gennisw 8a parei allo atomo k pezete na to kratisei k meta tin epistrofi mou k na min me exei anagki pleon Anyway eipw8ikan polla k adika!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας απο την ομορφη Κεφαλονια!!!!!!!

Αναστασια με το καλο να συναντησει την μπουμπου σου!! Απο την στιγμη που γινομαστε μαναδες ολο θυσιες ειμαστε.

Γωγω ευχομαι να πανε καλυτερα τα πραγματα με την πεθερα. τωρα που δουλευεις ποιος κραταει την μικρη;

Ανδρια να σας ζησει ο ανηψιος. οσο για τα αφεντικα ο καθενας κοιταει την παρτυ του. εδω εμεις οι ανθρωποι το κανουμε αυτοι που εχουν επιχειρηση δεν θα το κανει; οταν γυρισεις μπορει να σε διωξει; εμας εδω για καποιο διστημα δεν μπορει, σχεδον χρονο.

Αφροδιτη μου καλα περνατε και εσεις!! Σε μας δεν εβρεξε, μονο φυσαγε.

Δεσποινα καλο ταξιδι και καλα να περασετε.

Οσο για το μπιμπερο που λεγατε απο την στιγμη που το παιδι δεν ειναι μ'ενα μπιμπερο στο στομα για να χαλαει τα δοντια του δεν υπαρχει ηλικια καταλληλη για να κοπει. οταν κοβουμε το μπιμπερο ελλατωνετε και το γαλα ειναι καρατσεκαρισμενο!!!!!!!!!! πριν τον 4 χρονο δεν το σκεφτομαι.

Εμεις περναμε καλα. εχει ηρεμια, εαν εξερεσουμε κατι τσακωμους με τον θειο- γειτονα, που με το ετσι θελω πεταξε αμμο στο οικοπεδο μας μεχρι να φτιαξει ο ιδιος το τσιμεντο που θελει!!! τωρα βεβαια θα αναγκαστουμε να περιφραξουμε το οικοπεδο. ο Διονυσης εχθες πουτον προτοβαλαμε στην θαλασσα ουρλιαζε, μετα με το καιρο συνηθησε και ηρεμησε.

Η θεα απο το σπιτι ειναι μαγευτικη, οπως ειδατε και στο φατσοβιβλιο. και μας ηρεμει και ξεκουραζει ταυτοχρονα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ βρε αντρια με στεναχωρησες!!!για τα αυτονοητα θα πολεμαμε μια ζωη :(:(:( αι σιχτιρ ο μ@@#κας!!!εσυ να σκεφτεσαι τα μωρακια σου και να μην σκας!!!

δεσποινα, καλη κουρα ομορφιας!!!κι εγω χρειαζομαι μια, αλλα στο χωριο δεν τα εχω ολα στο πιατο και θα τα κανω λιγο λιγο!!! μμμμμ.... για το μπιμπερο διαβασα ενα αρθρο του παπαβεντση που εν ολιγοις ελεγε οτι η καλυτερη ηλικια ειναι 12-18 μηνων, και γι'αυτο προβληματιζομαι και φοβαμαι οτι αν το αφησω για αργοτερα θα συνδυασει γαλα=μπιμπερο και δεν θα μπορω να της το κοψω... http://pediatros-thes.gr/%CE%AC%CF%81%C ... %86%CE%B9/

επισης, λογικες του στυλ : κι εμενα επινε απο μπιμπερο μεχρι 3 ετων και δεν επαθε τιποτε, δεν με πειθουν για την χρησιμοτητα της διαιωνισης μια καταστασης... :(

γεωργιαννα, χαιρομαι που περνατε ωραια στην ομορφη κεφαλλονια!!!αντε να ξεκουραστειτε κι εσεις!!! παντως για τη μειωση της ποσοτητας του γαλακτος με το κοψιμο του μπιμπερο, δεν ειναι κατι που θεωρω κακο...το μπιμπερο ειναι παθητικη καταναλωση, οπως και τα αλεσμενα φαγητα, καιι το παιδι πρεπει να μαθει τα προσωπικα του ορια στο φαγητο, να τρωει και να πινει οσο χρειαζεται, οχι οσο του δινεις... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ! ΝΑΙ ΑΜΕ , ΕΧΕΙ wi-fi ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ; ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ. 6:30 ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ. ΑΧ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΛΕΙΨΕ...

ΑΝΤΡΙΑ, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΕΓΩ ΝΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙ!

ΑΧ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΓΡΑΨΑΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou se euxaristoume!! Gia ena 3mino mono dikaioute na min me diw3ei..Panta na pernate etsi irema opws twra, kali 3ekourasi!!!

Afrodite mou ti na pw? Niw8w poli adikimeni k to dikaio mou den to vriskw mazi tou alla tou elega k ekeinos ta dika tou, karamela milame..

K exw k ton mpampa mou na mou leei autos einai to afentiko, dikia tou einai i epixeirisi k etsi 8elei na doulevei k apo tin stigmi pou exeis anagki k 8eleis tin douleia na swpas an den 8eleis na se diw3ei k otan tou pw pws den dikaioute logw egkimosinis mou leei 8a sou krata moutra 8a sou kanei tin zwi diskoli k 8a figeis apo moni sou, ena mikro dikaio to exei alla re koritsia den eimaste pionia tous oute stratiwtakia tous exoume k proswpikotita k dikaiwmata, na ski4oume na mas g@#$%^&kiolas? :twisted: (sorry gia tin ekfrasi)

Anastasia mou se euxaristoume poli!!! Kali antamwsi me to koritsaki sou :D

VREXEI :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρηκα το λαπτοπ κενο και ξαναμπηκα!!

Αφροδιτη μου για να καταλαβω γτ θελεις να της κοψεις το μπιμπερο; που ειναι το κακο; και θεωρω πως το γαλα οποιο ειδος και αν ειναι δεν θα πρεπει να το κοψουν τουλαχιστον μεχρι 7 ετων και λιγο λεω. για απειρους λογους. και ναι μπιμπερο = γαλα. τα μωρα μας ειναι πολυ μικρα για να κοψουν το μπιμπερο. αλλο το αλεσμενο που χανονται βιταμινες και αλλο το μπιμπερο που δεν χανετε και τπτ. εμενα ηρεμει με το μπιμπερο και δεν θα μπορουσα να σκεφτω το πρωι που του δινω γαλα να τον βαλω σε μια καρεκλα να πινει γαλα!!!

Σε παρακαλω τεκμηριοσε μου την αποψη σου και γτ ξαφνικα αλλαξες ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρηκα το λαπτοπ κενο και ξαναμπηκα!!

Αφροδιτη μου για να καταλαβω γτ θελεις να της κοψεις το μπιμπερο; που ειναι το κακο; και θεωρω πως το γαλα οποιο ειδος και αν ειναι δεν θα πρεπει να το κοψουν τουλαχιστον μεχρι 7 ετων και λιγο λεω. για απειρους λογους. και ναι μπιμπερο = γαλα. τα μωρα μας ειναι πολυ μικρα για να κοψουν το μπιμπερο. αλλο το αλεσμενο που χανονται βιταμινες και αλλο το μπιμπερο που δεν χανετε και τπτ. εμενα ηρεμει με το μπιμπερο και δεν θα μπορουσα να σκεφτω το πρωι που του δινω γαλα να τον βαλω σε μια καρεκλα να πινει γαλα!!!

Σε παρακαλω τεκμηριοσε μου την αποψη σου και γτ ξαφνικα αλλαξες ετσι;

κατ'αρχας, ρωταω για να μαθω. δεν εχω καταληξει καπου και επειδη ειναι η πρωτη φορα που μεγαλωνω ενα μωρο δεν εχω αλλη εμπειρια. ξερω, ουτως η αλλως, οτι πρεπει να ακουμε το παιδι μας και να επιχειρουμε αλλαγες οταν ειναι ετοιμο να τις δεχτει οπως π.χ. κοψαμε τα αλεσμενα οταν καταλαβα οτι ειναι διατεθειμενη να μασησει και οχι μονο να καταπινει, αν αντιδρουσε δεν θα επεμενα, θα περιμενα να ειναι ετοιμη. παραλληλα, πιστευω οτι αν δεν κανεις μια μεταβαση -οποια κι αν ειναι αυτη- π.χ. μεταφορα του μωρου απο το δωματιο των γονιων στο δωματιο του, στο χρονικο περιθωριο που το παιδι θα τη δεχτει ανετα, μετα θα ειναι πολυ δυσκολο να γινει εως αδυνατο... γι'αυτο ρωταω και συγκεντρωνω πληροφοριες, δεν με εχει πιασει καμια καουρα να κοψω ντε και καλα το μπιμπερο, αλλα σκεφτομαι τι θα πειραζε αν η αθηνα πινει το γαλα της με το καλαμακι;;;; τωρα πινει περιπου 300 μλ το πρωι και αλλα τοσα το βραδυ, και τα πινει ξαπλωμενη απλα καταπινοντας ...αν αντι για 300 επινε 200, αλλα κερδιζε μια καλη συνηθεια θα ηταν τοσο τρομερο;;; και τελος, το να μειωσει το γαλα ειναι καλυτερο απο το να το καταργησει οταν π.χ. φτασει 5 χρονων και αντιδρασει στο κοψιμο του μπιμπερο...εξαλλου, ασβεστιο παιρνει απο αλλες τροφες..και ξαναλεω, ρωταω και σκεφτομαι τα υπερ και τα κατα, και κυριως ακουω το παιδι μου... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μπιμπερο ειναι μια συνηθεια που χαλαρωνει το παιδι. εμενα δεν θα μου αρεσε να μου κοψουν μια συνηθεια που με χαλαρωνει.

Σημερα ειναι μια μερα μες στην αγωνια!!!!! Βγαινουν τα αποτελεσματα απο το παιδικο σταθμο. Αντε να βγουν για να ηρεμησω επιτελους!!!!!!!

Μου αρεσει πολυ η θεα απο το σπιτι και αναρωτιεμαι εαν θα επρεπε να σπρωξω τον ανδρα μου να ενδιαφερθει για την επειχηρηση που εχει βγει για ενοικιο, ηταν κερδοφορα, πουλουσε κρεπες. Απο την μια θελω αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι το σπιτι εδω δεν ειναι καταλληλο ακομη για μονιμη κατοικια.

Ξυπνησε ο ταλιμπαν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας!

Μπαίνω στα γρήγορα από το καφέ δίπλα στο σπίτι, ο Άρης κοιμάται πάνω και τον προσέχουν φίλοι κι εγώ ήρθα να πιω ένα φρέντο με ηρεμία...

Χαλαρώνουμε και περνάμε όμορφα. Ο Άρης ξεσαλώνει, κάνει σκανταλιές, πολλά μπάνια κι επιτέλους τρώει λίγο παραπάνω. Έχουν έρθει φίλοι στο σπίτι αλλά όλοι βοηθάνε και δεν αισθάνομαι έντονο το βάρος της οικοδέσποινας. Έχω αρχίσει και ξεκουράζομαι λίγο.

Άντρια να σας ζήσει ο μικρός!

Έλενα καλή μετακόμιση, να προσέχεις!!

Γωγώ πότε θα έρθετε Ακράτα, ποια μέρα?? Εννοείται θα βρεθούμε!!! Σιδερένια η Χριστινούλα, να μη ξαναπεράσει τέτοια ταλαιπωρία.

Όσες είστε διακοπές, να περνάτε όμορφα!!

Για το μπιμπερό που πήρε το μάτι μου κάπου, είμαι εντελώς Παπαβεντσικιά, θεωρώ πως πρέπει να κόβεται νωρίς, πολύ νωρίς! Ο Άρης δεν το πήρε ποτέ και δε μπορώ να διανοηθώ πως όταν αποθηλάσει θα πίνει από μπιμπερό, αφού ήδη πίνει από ποτηράκι με καλαμάκι και από ανοιχτό ποτήρι.

Γεωργιάννα καλή επιτυχία με το σταθμό και να περνάτε όμορφα στη Κεφαλονιά!

Αναστασία φιλιά στη Γεωργία, πρέπει να σου 'λειψε πολύυυυ!

Φιλιά πολλά κορίτσια, θα ξαναμπώ σύντομα! Μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

βγηκαν τα αποτελεσματα απο τις αποσπασεις και δεν πηρα την αποσπαση :( βασικα, κανεις απο την ειδικοτητα μας -γαλλικα- δεν πηρε αποσπαση για οπουδηποτε, οποτε σκεφτομαι οτι φταινε οι μεταταξεις που τις εξηγγειλε ο μπαμπινιωτης, αλλα δεν τις εκανε ποτε κανενας :evil: στεναχωρηθηκα, γιατι σε μια ιδανικη κατασταση θα ειχα παρει την αποσπαση και χωρις αγχος θα απολαμβανα τις διακοπες μου :( τωρα, εχω ακομα αγωνια για το που θα ειμαι τον ερχομενο χειμωνα και για το αν το παιδι μου θα μεγαλωνει με τον πατερα του :( αι σιχτιρ.... :(:(:(:(

γεωργιαννα, κι εγω καπωε ετσι ενιωσα οταν εκοψα το τσιγαρο : μια συνηθεια που με χαλαρωνει :lol::lol::lol::lol: χαχαχαχαχααχα, πλακα κανω, δεν το παρομοιαζω σε καμια περιπτωση!!!!ευχαριστω για τις αποψεις σας, θα δω τι θα κανω και κυριως, τι θελει η αθηνουλα ;)

φιλη μου, παπαβεντσικια, καλα μπανακια στην ακρατα και καλη ξεκουραση :D:D:D να μπαινεις που και που ... :) τελικα, η εξοχη ανοιγει την ορεξη, κι εγω δεν λεω να το κλεισω το ρημαδι το στομα :lol::lol:

πηγαμε ικεα σημερα, και η αθηνα κοιμηθηκε 40 λεπτα στο αμαξι, στην επιστροφη, οποτε τωρα στριφιγυρναει στην κουνια και δεν λεει να κοιμηθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα :D

Δεσποινουλα καλες διακοπες!!!! Με το σεντονακι ειναι μια καλή λύση εξαλλου 1-2 μηνες μειναν κ μετα φευγει το καλοκαιρακι...

Αναστασια καλη ανταμωση με την Γεωργια μας,πολλα ρουφηχτα φιλια να της δωσεις!!!

Γεωργιαννα μαλλον θα λεω σε μια γειτονισσα να μου την κραταει καποιες ωρες....θα δουμε!

Δαφνη στειλε μ το κινητο σου σε μνμ αν θελεις,14 Αυγουστου απογευμα θα ειμαστε εκει κ 15 γυρναμε πισω βραδακι,μηπως βρεθουμε σε καμια παραλια.......η Πουντα ειναι καλη?Εκει ειπαν τα κουμπαρακια θα μας πανε......

Ειναι ζορι η φαση με την πεθερα,δεν θελω ουτε να την δω μπροστα μ,με τον Χρηστο παγωσαν παλι οι σχεσεις πιο πολυ επειδη εγω εχω εξαγριωθει κ σπαζομαι με το παραμικρο...........φιλακια τα λεμε αργοτερα!~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα

τελικα δεν ειμαι απο τις ωφελουμενες του εσπα, δηλ να μου παρουν το μικρο κατευθιαν. Τωρα περιμενω εαν δεν καληφθει καποια θεση!!!!!! και ολα αυτα τελη Σεπτεβρη θα μαθω. μιλαμε ειμαι μες στο αγχος και την στεναχωρια.

Αφροδιτη πολυ λυπαμε!!!!

ξυπνησε τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα

τελικα δεν ειμαι απο τις ωφελουμενες του εσπα, δηλ να μου παρουν το μικρο κατευθιαν. Τωρα περιμενω εαν δεν καληφθει καποια θεση!!!!!! και ολα αυτα τελη Σεπτεβρη θα μαθω. μιλαμε ειμαι μες στο αγχος και την στεναχωρια.

Αφροδιτη πολυ λυπαμε!!!!

ξυπνησε τελικα

γεωργιαννα, κριιιιιμα :(:( το ξερω αυτο το συναισθημα, κι εγω καπως ετσι αισθανομαι, αλλα ειμαι αισιοδοξη και για τις δυο μας, η τυχη θα μας χαμογελασει ;)

μολις εμαθα για το προγραμμα "εξοικονομηση κατ'οικον" και ενδιαφερομαι για το σπιτι στο χωριο...μηπως εχει καμια σας, εμπειρια προσωπικη η απο καποιο κοντινο της προσωπο;;;

η αθηνουλα μου ειναι μια γλυκα!!!τωρα εμαθε να φωναζει το νονο "νονε" και να κανει "νανι" :D:D:D

γωγω , μην ξεσπας στο χρηστο για τη μανα του, δεν φταιμε ολοι για τους γονεις μας :lol::lol: ευχομαι να χαλαρωσετε και να ξαναβρειτε τα μελια σας :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΠΑΛΙ ΑΠ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ. ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ. ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ. ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ ΟΛΟΥΣ! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΠΡΟΥΛΗ, ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑΣ!

ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.. ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ..

ΤΕΣΠΑ..

ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΠΑΣΗ; ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Ή ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ;

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ, ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.. ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΤΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ, Ε;

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ. ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΥΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ! ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ 10 ΛΕΠΤΑ; ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ Η ΜΑΝΑ.. ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΕΣ ΧΑΡΕΣ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ, ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕ ΓΥΡΩ ΑΠ´ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕ, ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, καλο σου ταξιδι!!!!πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα!!!φανταζομαι χαρα η γιωργια!!!! ααααχ!!!τι να κανουμε, αλλες χαρες εχει η πρωτευουσα ;) ναι, εχω ακομα δυνατοτητα να παρω αποσπαση, και λπιζω οτι θα την παρω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Τι κάνετε?

Επιτέλους μπόρεσα να μπω!!

Ήμασταν για 1 μήνα στους γονείς μου και εγώ κατάφερα να ΜΗΝ ξεκουραστώ καθόλου καθώς βρήκα ευκαιρία και έκανα δουλειες σε συγγενείς και φίλους...οι περισσότερες δωρεάν...δεν πειράζει τι να κάνουμε ....

Γύρισα με το μωράκι μου στην Αθήνα και άφησα για 5 μέρες την Έμμα στην μαμά μου να πάνε διακοπές και το Σάββατο θα πάμε να τους βρούμε και εμείς.

Δεν το πιστεύω ότι μου λείπει τόσο πολύ...βλέπω τα βίντεό της και τις φωτογραφίες της και συγκινούμαι...

Ωστόσο δεν το μετάνιωσα γιατί ξέρω ότι περνάει καλα. τρώει καλά και εμείς δίνουμε περισσότερο προσοχή στο μικρό μου μωράκι που ήδη εδώ και καιρό έχει αρχίσει και γελάει και φωνάζει και μας έχει τρελάνει.

Αλλά μου λείπει πάρα παρα παρα πολύ η μεγάλη... :(

Αναστασία σε καταλαβαίνω αλλά όπως λες έκανες το σωστό. Σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να βάζουμε το παιδί πάνω απο τα προσωπικά μας θέλω...Τα λέω για να τα ακούσω και εγώ...

Αφροδίτη ήμασταν κοντά και είχα στον νου μου να σε πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε αλλά ειλικρινά δεν έκατσα λεπτό...Την επόμενη φορά!!! :D:D

Δανάη με το καλό το αγοράκι σου! Μπράβο που πάνε όλα καλά! Να προσέχεις!

Γεωργιάννα σε τι κατάταξη είσαι στις επιλεχούσες? Πόσες πρέπει να παραιτηθούν για να πάτε εσείς? Καταλαβαίνω την αγωνία σου. Υπομονή!

Σουλααααααααααααααααα φτάνει ο καιρός!!!!!! Πω πω !!! Πότε πέρασε? Με το καλό και καλή δύναμη για μετά! Έπλυνες ρουχαλάκια? Σκέψου ότι αφού γεννήσεις θα ηρεμήσεις και εσύ και θα αρχίσεις να νιώθεις πάλι ...φυσιολογικός άνθρωπος...Εγώ τώρα βλέπω φωτογραφίες μου που ήμουν έγκυος και μου ερχεται να βάλω τα κλάματα...και όχι από την συγκίνηση αλλά γιατί θυμάμαι όλες τις δυσκολίες και το ότι δεν πρόλαβα καθόλου να ηρεμήσω με 2 απανωτές εγκυμοσύνες...

Γωγώ γράψε την πεθερά σου και φαντάσου ότι απλώς ... δεν υπάρχει...εγώ σε αντίστοιχες περιπτώσεις αντί να ...χωρίσω τον άντρα μου αποφασισα να ...χωρίσω την πεθερά χαΧΑχα και τώρα εφαρμόζω τακτική απο μακρυά .... :D:D και ...αγαπημένοι (?)

Ελενάκι μου πώς τα κατάφερες και μετακομίζεις πάλι ενώ είσαι έγκυος? Βρε μήπως φταίει το ζώδιο? Κοίτα να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι γιατί μετά θα είναι πολύ κουραστικά!

Εμείς κατά τα άλλα περνάμε φάση honeymoon με τον αγαπημένο μου και τρέμω μην ξαναμείνω έγκυος (γενικά ποτέ στην ζωή μου χιχι) και παίρνουμε προφυλάξεις μετά από πολύυυυυυυυ καιρό και μας φαίνεται κάπως...βρε κορίτσια για πείτε καμιά μέθοδο αντισύλληψης πιο ...ανώδυνη...Από εδώ και πέρα θα ζούμε με αυτό το άγχος? Πω πω ...Τα προφυλακτικά είναι 100% ασφαλή? Τι ρωτάω ε? Δεν ξέρω παρότι τα χρησιμοποιούμε έχω πάλι ένα άγχος...Τι να κάνω?

Σας φιλώ πολύ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθουλα μου τι κανεις?οι κουκλες σου?

παμε για τριτο?.......σπιραλ ασφαλεστατο....το τοποθετει γιατρος...πονας 1λεπτακι την ωρα που το τοποθετει ομως....

εγω θελω κ τριτο σαν τρελη....αλλα οχι ακομα...... :o κ 4ο αν γινοταν.....

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα στα γρηγορα.

Σαμανθα εγω θα εβαζα σαν πρωτη φαση σπιραλ. ηθελα να το κανω αλλα δεν με αφησε ο ανδρας μου και εγω δεν επεμενα. Αλλα εαν δεν ηθελα με τπτ αλλο παιδι αυτο θα εκανα. ΝΑ προσεχετε!!! ΚΑι εγω παντως εχω μια φοβια και ειδικα που δεν παιρνουμε προφυλαξεις αλλα μονο τραβηγμα.....

Ο Διονυσης μου μου επαθε αλλεργια στο αντιληακο. εκανα το λαθος και χρησιμοποιησα το περσινο και εβγαλε σπιρακια. τωρα πηγε ο ανδρας μου στο Ληξουρι να παρει ενα αλλο.

σημερα κανει ζεστη εδω πανω!!! εχθες πηγαμε σε μια παραλια που ειχε αμμο, εφαγε λιγακι ο μικρος αλλα δεν ξεκολλαγε απο το παιχνιδι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθουλα μου τι κανεις?οι κουκλες σου?

παμε για τριτο?.......σπιραλ ασφαλεστατο....το τοποθετει γιατρος...πονας 1λεπτακι την ωρα που το τοποθετει ομως....

εγω θελω κ τριτο σαν τρελη....αλλα οχι ακομα...... :o κ 4ο αν γινοταν.....

φιλακια....

Αγαπημένη γλυκειά μανούλα είμαστε καλα! Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ! Τι κάνουν τα όμορφα παιδάκια σου?

Η μικρούλα ξεπετάχτηκε?

Καλέ και εγώ στα μακρυνά μου όνειρα θα ήθελα τρίτο παιδάκι αλλά και μόνο στην σκέψη να μείνω πάλι έγκυος τρελαίνομαι...Αν κάποτε έφευγα από την Αθήνα και ζούσα σε κάποια επαρχιακή πόλη τότε θα το ήθελα...βέβαια αν ποτε τύχει δεν θα πω και όχι...

Εσύ είσαι τυχερή γιατί ο ΆΚης σου είναι πάρα πολύ ήσυχος και σε βοηθάει...Το ίδιο θα γίνει και με την κορούλα σου φαντάζομαι...

Γεωργιάννα σε βλέπω επόμενη στο club των εγκύων! Και εσένα έχουν διαφορά τα παιδιά και θα μπορούσες να τολμήσεις ένα τρίτο...ή που ξέρεις, μπορεί να έρθει και σαν έκπληξη!!!!!

επιτρέφω στην δουλεια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...