Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

Και εγώ συναντήθηκα με εκπροσώπους της Cryo-Save και με ενημέρωσαν σήμερα για κάτι πολύ ενδιαφέρον! Μπορώ να φυλάξω τώρα τα βλαστικά κύτταρα του παιδιού για την οικογένειά μου και να αποπληρώσω σε 25 χρόνια!!!! Το ποσό που προκύπτει για το κάθε έτος είναι μόνο 160 ευρώ!!

Έχει βέβαια ένα λίγο υψηλότερο κόστος για την πρώτη χρονιά, για να καλυφθούν τα πρώτα έξοδα αποστολής του δείγματος και επεξεργασίας αλλά είναι σαφώς λιγότερα από τα 948 ευρώ. Και έτσι θα ξέρω ότι όταν τα χρειαστώ θα τα έχω, γιατί αν φυλάξω στην ακαδημία το δείγμα μου μπορεί να έχει δοθεί σε άλλον συμβατό δότη, και αν θα χρειαστούν (που εύχομαι να μην χρειαστούν) άντε να μου βρουν άλλον δότη με συμβατότητα. Έτσι αν φυλάξω ιδιωτικά, θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο, αχρείαστα να είναι..... και ιδιαίτερα σε μία εταιρία μεγάλη και αξιόπιστη, που ελέγχεται από το Υπουργείο Υγείας της Ολλανδίας και λειτουργεί σωστά και υπεύθυνα και όχι με ελληνικές τράπεζες ή οργανισμούς που δεν γνωρίζουμε για την λειτουργία τους!!!!

Κορίτσια το έψαξα πολύ βαθιά και έμαθα! Ρωτήστε με ό,τι θέλετε, τώρα γνωρίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φανταζομαι πως τα κοριτσια μας εχουν γεννησει..κ ευχομαι να εχουν παει ολα καλα...μακαρι να μαθουμε νεα συντομα...

Οπως σας ειπα κ προημερων αυριο τετοια ωρα θα μπω κ γω για καισαρικη...κοριτσια εχω τρομερο αγχοςςςςςςςςςς.........απο το πρωι δεν μπορω να κατσω στα αυγα μου εχω κανει τα παντα ...ξεσκονισματα σφουγγαρισματα ετοιμασα τα πραγματα της μικρης που θα παει στην πεθερα μου....ανοιγω συνεχεια την τσαντα που θα παρω μαζι μου μηπως μου λειπει κατι....κ τα δακρυα ασταματητα...τι να πω νιωθω πολυ καπως.....

Ελενα μου εδω κ μια βδομαδα εχω ακριβω ς τα ιδια υγρα με σενα κ την Λια μαλλον ειναι φυσιολογικο..οσο γιατο κατουρημα το χω πει κ γω πολλες φορες οτι ανα μια ωρα παω για πιπι.....

Βικακη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου για αυριο...κ να περασετε καλα κ με το καλο να υποδεχτεις κ συ το μωρακι σου....αυριο δεν θα μπορω να σου ευχηθω....

Νανσουλα μου ευχομαι καλα αποτελεσματα στο γιατρο κ να μην σε στεναχωρεσει αυτη την φορα κ να ειναι ολα καλα...

Λια μου εγω σου το ειπα οτι εισαι πολυ σεξοβομβα κοριτσι μου κ με τις αφελειες μαρεσει πολυ...σου ευχομαι με το καλο να γεννησεις συντομα κ μεναν πονο....

Κατερινακι Πασχαλιτακι κ συ εισαι πολυ γλυκισ κοριτσι μου....

Ναταλακι,Μαρακι,Ελενα,κ οσες πλησιασουν ευχομαι να πανε ολα καλα κ μολις μπορεσω κ γω να ξαναμπω να μαθω τα ευχαριστα νεα....

Σταυρουλα μου μας εχεις τρελανει με τις φωτο του μικρου σου.....συντομα θα βρεις τους ρυθμους σου κ μην αφηνεις αυτες τις τρελοορμονες σου να σε παιρνουν απο κατω....να χαιρεσαι την καθε στιγμη που εχεις το θαυματακι σου αγκαλια σου...

Κοριτσακια μου ευχομαι σε ολες μας ολες να εχουν μια καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη τους κ να κανετε κουραγιο....θα ρθει κ ο καιρος για σας....

Δεν ξερω αν ξεχασα να σχολιασω καποια απο σας αλλα μην με παρεξηγειτε....κλεω ασταματητα απο το πρωι απο συγκινηση...πολλα πολλα φιλια σε ολες κ μολις μπορεσω θα σας ενημερωσω αυριο για τα ευχαριστα νεα μου.....ευχομαι δηλαδη....

τα λεμε...αν μπορεσω θα μπω κ πιο μετα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koκονιτσα!!!Αυριο λοιπον!!!Πριν το καταλαβεις θα εχει τελειωσει και θα δεις το μωρουλινακι σου!!Προσπαθησε να ξεχαστεις ,οσο γινεται βεβαια..

ρε κοριτσια γι'αυτο θελω να ερθει μονος του ο τοκετος,γιατι ειμαι φοβιτσιαρα και αν ειχα ραντεβου,ειτε για προκληση,ειτε για καισαρικη θα παθαινα πανικο οσο πλησιαζε η ωρα!Ηδη κατι ωρες πανικοβαλομαι.Αλλα κατι ξερουν ολες η μαμαδες που λενε πως τα ξεχνας ολα,και μετα θελουν κι αλλα παιδακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΕΡΟ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ :lol::lol:

Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΛΕΙΠΕΣ.ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΩΡΟ;ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νανσυ μου ετσι μου ειπαν κ μενα κ της πηρα δυο δωρα κ καλα απο τον αδερφο της το ενα που ζητησε να της φερει η μικρη ειναι ενα βιβλιο...κ εγω της πηρα ενα καροτσι με ενα νινι μεσα που της αρεσει πολυ....

κ σε σενα ευχομαι καλα αποτελεσματα στο γιατρο....κ να ξερετε θα μου λειψετε...εχετε γινει παρεακι απαραιτητο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΚΟΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΠΩ.Κ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona μου ααααχ... Με το καλο κοριτσακι μου, και αυριο να κρατας το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!!

Θα περιμενουμε με αγωνια και τα δικα σου νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kokona,prospathhse oso mporeis na eisai hremh,tha mou peis kales oi symvoules alla sthn praksi ti ginetai????sou eyxomai olopsyxa na gyrisetee syntoma me to mwraki sas sto spitaki sas kai na sas ypodextei to allo paidaki me tosh xara pou den tha fantazosoun...

aaaa kai prospathhse na koimhtheis estw kai ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζομαι πως τα κοριτσια μας εχουν γεννησει..κ ευχομαι να εχουν παει ολα καλα...μακαρι να μαθουμε νεα συντομα...

Οπως σας ειπα κ προημερων αυριο τετοια ωρα θα μπω κ γω για καισαρικη...κοριτσια εχω τρομερο αγχοςςςςςςςςςς.........απο το πρωι δεν μπορω να κατσω στα αυγα μου εχω κανει τα παντα ...ξεσκονισματα σφουγγαρισματα ετοιμασα τα πραγματα της μικρης που θα παει στην πεθερα μου....ανοιγω συνεχεια την τσαντα που θα παρω μαζι μου μηπως μου λειπει κατι....κ τα δακρυα ασταματητα...τι να πω νιωθω πολυ καπως.....

Ελενα μου εδω κ μια βδομαδα εχω ακριβω ς τα ιδια υγρα με σενα κ την Λια μαλλον ειναι φυσιολογικο..οσο γιατο κατουρημα το χω πει κ γω πολλες φορες οτι ανα μια ωρα παω για πιπι.....

Βικακη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου για αυριο...κ να περασετε καλα κ με το καλο να υποδεχτεις κ συ το μωρακι σου....αυριο δεν θα μπορω να σου ευχηθω....

Νανσουλα μου ευχομαι καλα αποτελεσματα στο γιατρο κ να μην σε στεναχωρεσει αυτη την φορα κ να ειναι ολα καλα...

Λια μου εγω σου το ειπα οτι εισαι πολυ σεξοβομβα κοριτσι μου κ με τις αφελειες μαρεσει πολυ...σου ευχομαι με το καλο να γεννησεις συντομα κ μεναν πονο....

Κατερινακι Πασχαλιτακι κ συ εισαι πολυ γλυκισ κοριτσι μου....

Ναταλακι,Μαρακι,Ελενα,κ οσες πλησιασουν ευχομαι να πανε ολα καλα κ μολις μπορεσω κ γω να ξαναμπω να μαθω τα ευχαριστα νεα....

Σταυρουλα μου μας εχεις τρελανει με τις φωτο του μικρου σου.....συντομα θα βρεις τους ρυθμους σου κ μην αφηνεις αυτες τις τρελοορμονες σου να σε παιρνουν απο κατω....να χαιρεσαι την καθε στιγμη που εχεις το θαυματακι σου αγκαλια σου...

Κοριτσακια μου ευχομαι σε ολες μας ολες να εχουν μια καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη τους κ να κανετε κουραγιο....θα ρθει κ ο καιρος για σας....

Δεν ξερω αν ξεχασα να σχολιασω καποια απο σας αλλα μην με παρεξηγειτε....κλεω ασταματητα απο το πρωι απο συγκινηση...πολλα πολλα φιλια σε ολες κ μολις μπορεσω θα σας ενημερωσω αυριο για τα ευχαριστα νεα μου.....ευχομαι δηλαδη....

τα λεμε...αν μπορεσω θα μπω κ πιο μετα......

Με το καλο κοπελα μου!!!! Ολα καλα θα πανε!!!!

Σε νιωθω γιατι και γω με ραντεβου ημουν κ ειχα φρικαρει εντελως αλλα σκεψου τι χαρα θα παρεις μολις δεις το μωρακι σας...οντως ολα ξεχνιουνται μετα.Εγω μολις μου δωσαν τον μικρουλη μου εκλαιγα απο την χαρα μου κ δεν μπορουσα να πιστεψω πως 9 μηνες ειχα αυτην την ψυχουλα στην κοιλιτσα μου.

Επικεντρωσου μονο στο μωρακι σας και τα υπολοιπα θα σου φανουν πολυ μακρυα.

dXQAp3.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kokona mou aurio einai i megali mera :) min agxonesai koritsaki mou ola kala tha pane ;) kali leuteria euxomai kai molis mporeseis na mpeis na mas peis ta nea sas :)

stauroula mou trelathika me tis fotografies, teleios o stratoulis sou.. ftou ftou.. :):)

ma pou eiste oles simera????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona mou ax eftase h wra sou kai esena!!! Me to kalo aurio na exeis to mwraki sou agalitsa!

Se katalabainw kai de mporw na sou pw tipota oute gia to agxos oute gia to klama giati nomizw kai egw

etsi tha imoun! Tha exoume agwnia na mathoume nea sou molis guriseis kai molis mporeseis kai esu!!

Sou euxomai ola na pane kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o petros koimatai tou kalou kairou

Ayrio mou bgazoun orous kai sikonomai... To kalo einai oti to thilasa aptin arxi... Tora ekana mia pausiponi giati ta loxeia me kseskinan.... Aaa h kikitsa gennise ft to mesimeri stis 4para 3360 mia koukla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα και Κικιτσα να σας ζησουν!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif]

Η σκεψη μου σημερα ηταν σε εσας!

Συγχαρητηρια που ολα πηγαν καλα!!!!

Πολλες ευχες για υγεια, τυχη , ευτυχια και να σας κανουν υπερηφανες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκάκι, να σου ζήσει ο Πετράκης!!!!!

Κικίτσα, να σου ζήσει η κουκλίτσα σου!!

Αντωνία, ψυχραιμία και όλα θα πάνε τέλεια αύριο!!!Με το καλό!!

Αχ βρε κορίτσια, είμαι πολύ συγκινημένη!

Νενέ, συμφωνώ απόλυτα για τα βλαστοκύτταρα, πιστεύω εντωμεταξύ ότι το μηνυμα στο οποίο απάντησες ήταν "ολίγον τί διαφημιστικό"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησουν τα μπεμπακια οσες περιμενετε με εναν πονο!!!!!!!!!

εγω γενναω στις 29 αυγουστου με καισαρικη τομη την δευτερη μπεμπουλα μου!!!!αργησα λιγο να σας ανακαλυψω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελατε βρε θηρια,συγχαρητηρια,καλη λοχεια να εχετε,γερες και δυνατες,να σας ζησουν τα μπεμπε....Αλεκακι ποσο ο πετρακος??????γιατι σου κανανε παυσιπονη???πονας μαναρακι????????????????οποτε ηρεμησεις στειλε μας,περιμενουμε,καλη ξεκουραση και καλο βραδυ............................. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka kai Kikitsa na sas zisoun!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Kali loxeia!!!!!!!!!!

Mou fainetai periergo pou ginetai toso grigora, ti mia edw milame kai tin alli feugei mia mia kai exei to mwraki tis....Ariadni kai egw polu sugkinimeni eimai kai den to pisteuw oti to pername auto oles mazi!!!!!

Ariadni episis pisteuw pws exeis apoluto dikio gia to asxeto minima...einai entelws diafimistiko!! Des poses apantiseis exei auto to atomo! (sto apantiseis dipla exei enan arithmo pou leei poses fores exeis grapsei se kapoio postaki!!!!)

Happy kalws irthes sto postaki mas!!!

Kokona mou aurio tha einai h skepsi mas mazi sou kai elpizoume molis mporeseis na mas enimerwseis!!!

Ola tha pane kala koritsi mou....egw exw agxos sa na to pernaw egw h idia!!!

Aurio exw giatrouli prwi prwi...tha dw ti mpempa kai tha doume poso exei katebei...Liaki tha ton rwtisw kai gia autes tis blennes na mou pei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη και ελενα δεν ειχα προθεση να διαφημισω κατι πραγματικα,το διεγραψα μολις τωρα το μηνυμα,απλα θεωρω οτι η δωρεαν βλαστοκυτταρων θα ηταν οτι πιο ωφελιμο,δεν ειχα τετοιο σκοπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΚΙΚΗ.....ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ,ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

ΚΟΚΟΝΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ !!!ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΣΕ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

HAPPY, ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα κ κικιτσα να ζησουν τα μωρακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty:i-):x:x γερα και καλοτυχα να ειναι!!! ολη μερα σας σκεφτομουν..χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!καλη λοχεια να εχετε κ θα περιμενουμε νεα σας!!! φιλια πολλα πολλα!!!!!! :x:x

αντωνια μου με το καλο αυριο το νινι σου!!!! :):) ολα καλα θα πανε κ η κορουλα σου θα σας περιμενει πως κ πως να γυρισετε!!3 μερουλες θα ειναι!!! αχ πολυ χαιρομαι που εφτασε ο καιρος κ εχουμε ευχαριστα!!!!

για να δουμε αυριο τι θα με πει κ εμενα ο γιατρος..κουραστικα πια..δεν κοιμαμαι τα βραδια απ'τα πετρωματα κ την συχνοουρια...

κατερινα ξεχασα να σου πω για την φωτο που εβαλες με την θεα της καστοριας!!ΦΟΒΕΡΗ ΘΕΑ!!!!! μου ελειψε πολυ..

happy καλως ηρθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα φρεσκομανουλες κ για λιγο καιρο ακομη γκαστρουλες!!!!!!

αχ διαβαζω για τα κοριτσια που γεννησαν κ ανυπομωνω να γεννησω κ εγω το δευτερο θαυματακι μου....πως να ειναι αραγε με δυο μωρακια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanoun ta koritsakia mou!!!alekaki na sou zisei o petrakis sou!!!!kikitsa na sou zisei i mpempoula sou!!!kali loxeia!!! kokona koritsaki mou ola kala tha pane logiko na exeis agxos edw exw egw apo twra alla tha deis tha perasei grigora kai tha exeis agkalitsa to mwraki sou!!!!!!koritsia kai gw simera fovithika ligaki piga sto tzampo perpatisa ligaki kai gyrizw spiti eixa ponakia paw toualeta kai vlepw kitrines vlenes twra ti einai auto den xerw!!!!!elena me to kalo na deis ti mpempoula sou aurio!!!nansy na zisei o aderfos sou!!!ariadni sumfwnw me to diafimistiko minima!!nene xairomai pou ola einai kala!!!maraki mou kane ligo upomoni tha rthei i mpempoula suntoma!!!happy kalws irthes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...