Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

αααααααααααααααααααα,tragic...την καημενη την πεθερα σου τι τραβαει.Αυτα που εχουμε ολες και ολοι με τις οικογενειες συμβαινουν μοναχα στη χωρα μας οπου ο θεσμος της οικογενειας ειναι πολυ ιερος(πασχα ολοι μαζι,χριστουγεννα ολοι μαζι,τα παιδια να παιρνουν τα ονοματα των γονιων μας,οι μαναδες που δεν καταλαβαινουν οτι τα αγορια τους μεγαλωσαν,πεθερες που τα βαζουν για ολα με την νυφη τους,μαναδες που κλαινε οταν αποχωριζονται τους γιους στον στρατο,οικογενειες που πρεπει να μενουμε ολοι μαζι,πανω κατω ή διπλα διπλα,συμπεθεροι που σκοτωνονται για τους καλεσμενους του γλεντιου του γαμου των παιδιων τους)

Και δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω γιατι κι εγω σε αυτην την ελληνικη οικογενεια ανηκω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera tsoumpritses...

alekaki k kikitsa me to kalo koukles mou ola kala na pane k perimenoume nea...

nansy mou sas talaipwrise i mikri ma ti kakiasmenoi anthrwpoi uparxoun....

oso gia ton pethero ti na pw k egw lupamai tin pethera sou kala einai dunaton... eprepe na se voithisoun ligo i toulaxiston na emenan k na se voithouse simera eleos k meta fwnazoun na min kourazesai.. na pareis tin gunaika na se voithisei min ta kaneis ola moni sou...

na zisoun o aderfo sou panta eutuxismenoi na einai...

nene wraia fwto exeis apoluto dikio se auto pou les....

pou mas xathikes esu pes mas ta nea sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα!!

Νανσάκι να σας ζήσουν!Μην κάτσεις και τρελαθεις τωρα στις δουλειες ε!

Χαλαρα,δεν χρειαζεται να τα κανεις ολα μονη σου.Στην αναγκη να απαιτήσεις βοηθεια!

Νενε τα περιεγραψες οπως ειναι.Και ειναι τρομακτικα!Δε λεω..καλα τα ηθη και τα εθιμα,αλλα αυτες οι βλακεις με ονοματα,καλεσμενους κλπ ,κλεινουν σπιτια.Και για τα περισσοτερα φταινε αυτες οι ρουφιανες οι πεθερες.Που ειναι μες την κλαψα και τη γλωσσοφαγια.

Αν γινω ετσι πυροβολιστε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! αλεκα κ κικιτσα με το καλο σημερα τα μωρακια σας!!!!θα περιμενουμε νεα σας!!

νενε που εισαι εσυ?ολα καλα?το νινι σου?ετσι οπως τα λες ειναι..αλλα κ τι να κανεις καμια φορα..κ εγω σπαστικα χτες με την πεθερα,αλλα τελος παντων..δεν την μιλουσα κ εγω.

νανσυ να σας ζησουν!!περασατε καλα?εννοειτε οτι δεν θα τα κανεις εσυ..

απο χτες το βραδακι ημουν στην αδερφη μου για κρασακι κ με επιασαν συσπασεις..ανα 5λεπτο κ πονους χαμηλα,ισα που τους αντεχα..γυρισαμε κατα τις 11 το βραδυ κ λεει ο αντρας μου να πηγαιναμε νοσοκομειο.τελικα τον λεω οχι,ας περιμενουμε.κατα τις 3:30 την νυχτα σηκωθηκα απο το πετρωμα κ τον πονο.. παμε κατα τις 5 στο νοσοκομειο τελικα με εκαναν καρδιοτοκογραφο με ειδαν κ παλι απο κατω,αλλα το σκατουλακι δεν θελει να βγει..γυρισαμε σπιτι κ συνεχιζουν οι συσπασεις..αυριο το πρωι θα παω στον γιατρο να με πειραξει..ο θεος βοηθος!!εντωμεταξυ στο παπαγεωργιου ηταν 2 μαιες πολυ κρυοκολες..δεν μου μιλουσαν.μαλλον τις ενοχλησα τον υπνο τις ηλιθειες..με το τσιγγελι εβγαζα λεξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα τι τελειο δωματιο!!!!μπραβο..

καλε ναταλιτσα μεγαλη κοιλια καλε!!και που χαμηλα ειναι!!ετοιμαζεται ο μπεμπαρος!!

ανθη ειναι μια γλυκα η κορη σου!πανεμορφη κ μαμα κ κορη!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante maraki aurio tha pas ston giatro k pisteuw mexri tin tetarti tha exei erthei i mpempa...

nai xamila einai alla dcen ton vlepw k polu na sugkinitai na vgei exw trelathei sto perpatima...

xthes pali eida sto oneiro mou oti espasan ta nera k pira tin giatro til k me rwtouse ama eimai kathari apo katw k na kanw eksetaseis ama exw mikrovia k teteia k egw eklaiga giati sigoureutika oti me proorize gia kaisariki k pou spasan ta nera tis to xalasa k me afise leei 2 meres xwris ugra k den eniwtha to mwro nomiza oti kati epathe telika den katafera na dw to telos pou gennisa uptithete....

mono sta oneir tha ta vlepw auta mou fainete den me vlepw na genaw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια τι τσαλιμια σου κάνει αυτη η κορη σου??!!!Μηπως να κατασκηνωσετε εξω απο το νοσοκομειο???

Σημερα εχω γιατρο..πωπω...Και αυτη τη φορα θα το φαω σιγουρα το σκαλισμα.Θα μαθω και τα αποτελεσματα της εξετασης.

Ο μικρος εχει αρχισει και πιεζει παρα πολυ το εντερο μου,νοιωθω συνεχεια οτι θελω ..

Χτες ειχα πολλες επισκεψεις τουαλετα,που επρεπε να κανω ταμα για να συμβει,και πολυ ναυτια.Να δεις που το μωρο μου εχει μπερδευτει και παει να βγει απο λαθος μερια!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!

Βρε Αλέκα αθεόφοβη, σιδέρωσες και τακτοποίησες πριν να πας να γεννήσεις??Είσαι τρομερή...

Με το καλό ο μπεμπάκος και σύ κικίτσα με εναν πόνο!

Μαράκι, πιστεύω μέχρι την Τετάρτη να θελήσει η μπέμπα να βγει!!!Της καλάρεσε στην κοιλίτσα!

Νενέ, έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λές!Αλλά ακόμα και τελειώς "παραδοσιακή"να μην είναι η οικογένεια, πάλι αν το έχουν στο αίμα τους, δημιουργούνται προβλήματα...

Νανσυ να σας ζήσουν!!!Πάντα ευτυχισμένοι!Όσο για τον πεθερό, τί να πω!

Ανθή, άντε να τελειώνεις και συ τη δουλειά να ξεκουραστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη εβδομαδα με πολλα μωρακια, να δω ποια θα κραταει σημειώσεις για την Αλεκα :-B

Αλεκα πρωινη πρωινη ενηερωση με το καλο να παρεις αγκαλιτσα τον Πετρακη σου, περιμενουμε λεπτομερειες!

Ανθή τρεις μερες και τελος αντε να τα πουμε και απο κοντα οταν μπορεσεις. Η μικρη καλά ειχαμε παει και σε παιδικό παρτυ χθες και ξεδωσε για τα καλά, περασε πολύ ομορφα την ανελαβε ο μπαμπας της στο φαγητο και ετσι δεν με κουρασε καθολου. Γιατρο εχω την άλλη Τετάρτη στις 20/6 δηλαδη και ντοπλερ δεν εχω κανει ξεχωριστα, μου κανει ο ιδιος καθε φορα νομιζω ειναι αυτο που μετρανε την ροη αιματος στον ομφαλιο λωρο. Δεν σε αφησα παραπονεμενη σου απαντησα σε ολα :lol::lol::lol::lol:

Νανσυ τι να πω ηρθαν και εφυγαν και στα αφησαν ετσι αχ τι να τα κανεις τα λογια η πραξη μετραει.

nene οσα περιεγραψες τοσο αληθινά και τοσο ελληνικά....ποτε δεν θα αλλαξει τιποτα!

Ναταλακι απο το αγχος σου για την γεννα βλεπεις τετοια ονειρα, χαλαρωσε οσο μπορεις και ολα θα ερθουν φυσιολογικά.

Μαρακι παλι δεν σε κρατησαν, δες αυριο τι θα σου πει ο γιατρος

Αμαλια θα περιμενουμε και απο σενα νεα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΟΤΙ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.

ΕΧΘΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΟΡΘΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Κ ΦΙΛΟΥΣ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ.ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΕΝΟΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΙΠΑ ΩΧ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ..

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ;Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maxim,Delphine,ειχα προβληματα,αφηστε τα,δεν ειναι της παρουσης,τωρα εχουμε χαρες....Τωρα ολα καλα...Σε αυτη τη περιοδο της ζωης μας,στην εγκυμοσυνη (που οι ορμονες κανουν παρελααση)αν σε καποιον δεν πηγαινουν τα πραγματα και τοσο καλα,ειναι καλο να αποτραβιεται για να μην εχει ο ιδιος ανασφαλεια και επηρεαζεται αρνητικικα...

Delphine,σε παιζει απο τωρα το μωρακι σου....

Μαχιμ,τι ονειρα ειναι αυτα...

Ελενα,εχεις πολυ πολυ σεχυ κοιλουμπιτσα...

Τι ζεστη ειναι αυτη....

Προσπαθω απο χθες να ανεβασω κατι φωτο απο το δωματιο της πριγκιπεσσαςπου μολις χθες εφτιαξα(φανταστειτε ψυχολογια) και δεν τα καταφερνω,που θα παει....

Εγω απο πεθερα πασχω αλλα εχω τοσο μα τοσο καλο αντρρα-συντροφο....τι να πω ...μπροσταρης σε ολα αυτα τα 8 χρονια που ειμαστε μαζι,οποτε αδιαφορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanoun ta koritsia mou simera? alekaki gennises????, perimenoume nea sou :) kikitsa me to kalo...

nansoula na zisoun kai pali panta mazi kai eutuxismenoi euxomai ;) kala tsatistika tora me to pethero sou, ti soi anthropos einai autos!!! den mporouse na afisei tin pethera sou na se boithisei!!! koita na fereis tin gunaika simera kai esu min kaneis tipota!!!

delphine mou upomoni se liges meres tha bgei to koritsaki sou, tha boithisei kai o giatros sou aurio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα με το ροπμπακι θα εισαι πολυ σεξυ μανουλα οταν θα υποδεχτεις τον κολοκυθα !! :D

Καλα πως ειχες το κουραγιο και σιδερωσες?? Εγω θα ημουν μες την αγωνια! ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!!!!! :D:D:D

Με το καλο να ευχηθω και στην κικιτσα!!!!!! :D

Λια πολυ σεξυ εγκυουλα εισαι στη φωτο!

Μαξιμακι και εσενα η κοιλιτσα σου ειναι πολυ μεγαλη, εφτασε η ωρα βλεπω!!!!!!! :D

Κατερινακι και εσυ ετοιμαζεις βαλιτσα σιγα σιγα διαβασα....Εγω τα εχω ετοιμα μενει να τα βαλω στην βαλιτσα.

Ελενη μου ολα καλα θα ειναι απο εδω και περα!! :D Απολαυσε την εγκυμοσυνη σου , ξεκουρασου τωρα που σταματησες απο τη δουλεια και καλες αγορες της μικρουλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsoudia mou!!!

Ti kanete??

Egw piga sto teleutaio mathima opou irthan kai oi antres kai mathainan pws na kanoun mpanaki to mwro...kala eixe polu gelio...o enas elege oti tha to kanei mpanio me to piestiko, o allo rwtage pws mpainei h pana kai tou elege h maia h eikona mpainei mprosta kai kai ta autokollita pisw kai na kanei autos "a oi pinakides mprosta kai h eksatmisi pisw" :lol:

Nene kai su kouklitsa!

Telika exoume theogkomenes s'auto to postaki! pwpw ti paidia tha bgaloume!!!!

Xtes bradu pou den kollouse o upologistis piga kai eida merikes fwto sas!

Liaki koukla eisai kai emena mou aresei me tis afelies.

Pasxalitsaki kai esu kouklitsa!

Bikaki...den exw logia...ektos oti eisai mia koukla, ti koukli einai o gios sou???? Ti matares!!! Thelw na ton kleisw gia gampro mou! Nufi is coming soon! :lol:

Anthouli ante kai esu tha ksekourasteis suntoma!!! Ligo emeine!!

Nancy giati den les kati, diladi egw tin wra pou sou elege o petheros sou min kaneis touto min kaneis keino tha tou elega "kai to spiti poios tha to katharisei otan fugete?"

Nancy auto pou les isws einai auto pou eide o giatros sou kai se ekrakse....kalutera na katseis ligo st'abga sou giati ligo theleis akoma ante!!! Tauraki kserokefalo!!!

Ta koritsia mas sigoura tha exoun gennisei, ti na kanoun twra arage!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ksexasa na sas rwtisw...ksafnika exw kitrini blenni, to exei kamia sas?? Einai fusiologiko?

kai xtes to bradu eniwtha mia piesi kai pono sto pipi...

A kai m'aresei pou se elega katroulou bre Pasxalitsaki....tis teleutaies 3 meres paw toualeta 2-3 fores ti nuxta apo ekei pou pigaina 1.

Lete na sprwxei h mpempa gia na bgei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μουυυ. Αλέκα και Κικίτσα με το καλό να πάρετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα και όλα να πάνε καλά και για εσάς και για τα μωράκια. Να βγείτε υγιείς και έτοιμοι για αμέτρητους θηλασμούς.

Εμείς πήγαμε το Σάββατο για μέτρηση ίκτερου και ήταν 12 είχε κατέβει. Πήγαμε και χτες και είχε πάει 10 οπότε σήμερα ξεκίνησα θηλασμούς. Είναι σαν να ξεκινάω από την αρχή δύσκολα τα πράγματα ειδικά στο ένα στήθος όπου η θηλή είναι μέσα και δεν μπορεί να το πιάσει εύκολα. Τώρα κοιμάται το χρυσούλι μου.

Νάνσυ την 1η μέρα που γυρίσαμε σπίτι σε σκέφτηκα γιατί πελάγωσα με έπιασε κατάθλιψη ότι δεν θα τα καταφέρω και μία ταχυπαλμία άλλο πράγμα. Σκεφτόμουνα εσένα που θα έχεις και τα 3 και έπαιρνα κουράγιο. Την επόμενη μέρα όλα ήταν διαφορετικά, τα ένιωθα διαφορετικά πιο εύκολα πιο ξεκούραστα παρόλο που είχα κοιμηθεί μόνο 1 ώρα όλο το βράδυ.

Όσο για βοήθεια ευτυχώς είχε έρθει η μητέρα μου να μείνει το βράδυ και πήρα λίγο κουράγιο. Τώρα όμως είμαι μόνη μου και πάλι και ενώ περίμενα ότι η πεθερά μου θα είναι κάθε λίγο και λιγάκι επάνω να με βοηθάει τίποτα δεν έγινε από αυτά που φανταζόμουν. Ούτε καν κλειδί δεν βάζω πια πίσω από την πόρτα :lol: . Μόνο η μανούλα μου με βοηθάει αλλά λόγω της απόστασης και της δουλειάς δεν μπορώ να την έχω όσο συχνά θέλω.

Η συμμετοχή του καλού μου είναι μεγάλη ειδικά τα Σαββατοκύριακα που είναι σπίτι αλλά με την κωλοδουλιά ούτε και αυτή είναι αρκετή.

Πάντως κοριτσάκια εγώ δεν είχα καμία προειδοποίηση από τον οργανισμό μου ότι ήρθε η ώρα να γεννήσω. Ούτε ιδιαίτερες βλέννες ούτε πόνους. Μόνο εκείνη την στιγμή με έπιασε ένας οξύς πόνος χαμιλά στην κοιλιά σαν να θέλω κακά και σπάσανε τα νερά. Ούτε το πιπι μου αισθανομουνα να ανοίγει ούτε να πονάει. Η συχνοουρία ήταν σε φυσιολογικά πλαίσια. Επίσης, ο μπέμπης ήταν κινητικός αυτό δηλαδή που λέγατε ότι σταματάει να κουνιέται όταν έρθει η ώρα εγώ δεν το είχα. Οπότε μην ψάχνετε για συμπτώματα χαλαρώστε και περιμένετε πότε θα έρθει η στιγμή. Πάντως εγώ έπαθα τέτοιο σοκ εκείνη την ώρα που με έπιασε ένα τρέμουλο δεν μπορούσα να μιλήσω ούτε στον γιατρό. Ο καλός μου τον πήρε τηλέφωνο. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα πριν λιγες ωρες νομιζα πως με επιασε κοψιμο,ετρεξα,τελικα ηταν μονο το κεφαλι του μικρου που εχει κατεβει εκει και σπρωχνει πισω.Κι εβγαλα αυτη τη βλεννη που λες!Κιτρινοκαπως,σαν μυξουλες..Σας αηδιασα αλλα ειναι η καλυτερη περιγραφη. Μαλλον θα τα γεννησουμε μαζι!!Λογικα ειναι το τραχηλικο πωμα που αποβαλλεται σιγα σιγα.

Σταυρουλακι μου βρισκεται τους ρυθμους σας!Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι που μπαινεις και γραφεις!

Κι εγω παρατηρω πως ο μικρος εχει παραγινει υπερκινητικος,νοιωθω οτι καθομαι και με εμποδιζει το κεφαλακι του.Κατουριεμαι συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λετε οτι πατε για τσισακια 2-3 φορες τη νυχτα και νοιωθω εξωγηινη!

Εγω παω σιγουρα 5-6 φορες.Και χωρις να πινω υγρα γιατι μου φερνουν καουρα.

Ακου 2-3 φορες.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΩ 2-3 ΦΟΡΕΣ Κ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ..

ΕΓΩ ΣΤΙΣ 8 ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΤΙ ΒΑΡΟΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ.

ΟΣΟ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΜΕ!ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nene les e? Emena mou ekane entupwsi epeidi den tis eixa prin kai twra ksafnika tis eida kai eixa kai pono xtes to bradu xamila giauto lew mipws einai simadi!

Ax Este mou auta ta podarakia!!! Este mou kane ligo upomoni kai kouragio, einai twra h arxi kai giauto niwtheis etsi...pisteuw pws molis ligo mpeis se ena programma tha einai pio eukola ta pragmata...isws kai h pethera na min erxetai gia na min enoxlei, na nomizei oti thes ksekourasi kai isixia...mipws na tis les ama xreiazesai kati??

Episis fobamai oti kai emena ekeini ti stigmi tha me piasei panikos...edw otan eixa dei auti tin kilida sto krebati panw paraligo na me piasoun ta klamata....kai sunithws eimai polu psuxraimi, alla auto nomizw einai ligo diaforetiko.

Lia akribws auto pou periergrapses eixa kai egw!!! Kai apo xtes to bradu exw auto ton pono xamila!

Nansouli den einai akribws auta ta ugra pou eixame olo auton to kairo, giauto to anafera, giati einai ligo diaforetiko, einai auto akribws pou eipe h Lia san kitrines mikses! Egw autes prwti fora tis exw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας κ απο μενα!!

σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια για την φωτο με τον αντωνακη μου,απλα εχει κολημα με τη πιπιλα του κ ετυχε κ βγηκε με αυτη,θα ηθελα να φαινεται πιο καθαρα αλλα δε πειραζει.ανθη μου οντως σε αυτη ειμαστε ιδιοι αλλα γενικα ενω εχει τα χρωματα μου εχει σχηματα του μπαμπα του,δηλ ματια λιγο σκιστα,το κεφαλακι του κ κατι τετοια.θα σου κανω αιτημα γιατι δεν ειμαστε φιλες εδω κ μετα να γινουμε φιλες κ στο φεισμπουκ!

λια μου εισαι μια κουκλα,οπως λεει κ η κατερινα δε μπορουσα να φανταστω κατι αλλο κ εσυ κατερινακι μου εισαι πολυ γυναικα,εισαι κουκλιτσα κ πολυ γλυκεια!κοριτσια νομιζω πως εχουμε πολυ ομορφα κοριτσια στη παρεα,οσες εχω δει ειστε κουκλαρες!ελενακι μου σε ευχαριστω πολυ κ εσενα αλλα κ εσυ εισαι θεα.

τα κοριτσια μας σιγουρα θα εχουν γενησει,αντε να μας στειλουν ενα σημα με νεα,ειχα αγωνια οταν μπηκα να δω νεα!

νανσουλι κ εγω το νιωθω αυτο που περιγραφεις με το ανοιγμα στο πιπι,οσο για υγρα δεν εχω πολλα ευτυχως.

σταυρουλα μου τι τελεια παλι η φωτο σου,βαλθηκες να μας τρελανεις ε; :D:D ναι στην αρχη πελαγωνεις αλλα επανερχεσαι πολυ γρηγορα κ τα κανεις ολα λες κ τα ηξερες παντα,εμενα η μαμα μου τα ειχε παιξει μαζι μου ολα σου βγαινουν σαν ενστικτο.εγω μονο στο μπανιο του κολωνα αλλα αναγκαστηκα επειδη εμενα μονη κ το εκανα κ δεν ειναι τιποτα.μια χαρα ο ικτερος του,μπραβο ολα καλα.

νενε μου οπως τα λες ειναι για την ελληνικη οικογενεια,εισαι κ εσυ μια γλυκα,πολυ ομορφη η φωτο σου!

εχω πονακια σημερα,βγηκα κ το πρωι για κατι ψωνια εδω στη γειτονια κ να παω να παρω κ ενα δωρο του αντρα μου που αυριο εχει γενεθλεια μετα ηρθα να μαγειρεψω,εν τω μεταξυ τον αντωνη τον κανω μπανιο τωρα κ μεσημερι λογω ζεστης αλλα παταει κ ξυπολυτος κ λερωνονται τα ποδαρακια κ θελω να πεφτει καθαρος κ δροσερος στο κρεβατακι.αλλα δε μπορω ευκολα μονη μου να τον κανω τωρα μπανακι,εχει τυχει κ ειναι απογευμα ο αντραςμου τρεις μερες τωρα στη δουλεια κ τον κανω κ μεσημερι κ βραδυ μονη κ χωρια αν κανει κακα που επισης τον βαζω μπανιερα.κ δε βγαινει κ ευκολα,του αρεσει να παιζει με τα νερα.

ναταλακι μου η κοιλια ειναι πολυ μεγαλη,οντως κατεβηκε πολυ με τοπου ειδα τη φωτο αυτο σκεφτηκα.

μαρακι μου πολυ σεπαιδευει το κοριτσακι σου,αντε να γεννησεις κ εσυ με το καλο να ανακουφιστεις.

αυτα τα νεα μου,παω λιγο να ξαπλωσω μεχρι να ξυπνησει ο μικρουλης κ περιμενουμε νεα κ απο τουθς γιατρους για οσες εχετε να πατε σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...