Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΤΟΛΙΣΤΗΚΕ !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλες μας! Και του χρόνου με υγεία!

Στολίσαμε και εμείς την Κυριακή το δέντρο μας!! Είναι βλέπετε η μοναδική ημέρα της εβδομάδας που η Μαρία μου (η μεγάλη μου κόρη), δεν έχει διάβασμα!!!! Αγαπώ πολύ τα Χριστούγεννα! Τζάκι, λαμπιόνα, μελομακάρονα, ρεβεγιόν, χριστουγενιάτικα δέντρα,γιορτινή ατμόσφαιρα, δώρα-εκπλήξεις και φυσικά πιο πολύ ξετρελένομαι με τον ....... 13ο μισθό :laugh: (Τα Χριστούγεννα χρειαζόμαστε και περισσότερα χρήματα, μην το ξεχνάμε!!!)

Μακάρι φέτος ο "Αϊ-Βασίλης" να επισκεφτεί όλα τα σπίτια, μικρούς και μεγάλους! Να μην ξεχάσει κανέναν!!! Να θυμηθεί και αυτούς που δεν έχουν 13ο μισθό.... Μακάρι ......

Φιλιά σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλες μας! Και του χρόνου με υγεία!

Στολίσαμε και εμείς την Κυριακή το δέντρο μας!! Είναι βλέπετε η μοναδική ημέρα της εβδομάδας που η Μαρία μου (η μεγάλη μου κόρη), δεν έχει διάβασμα!!!! Αγαπώ πολύ τα Χριστούγεννα! Τζάκι, λαμπιόνα, μελομακάρονα, ρεβεγιόν, χριστουγενιάτικα δέντρα,γιορτινή ατμόσφαιρα, δώρα-εκπλήξεις και φυσικά πιο πολύ ξετρελένομαι με τον ....... 13ο μισθό :laugh: (Τα Χριστούγεννα χρειαζόμαστε και περισσότερα χρήματα, μην το ξεχνάμε!!!)

Μακάρι φέτος ο "Αϊ-Βασίλης" να επισκεφτεί όλα τα σπίτια, μικρούς και μεγάλους! Να μην ξεχάσει κανέναν!!! Να θυμηθεί και αυτούς που δεν έχουν 13ο μισθό.... Μακάρι ......

Φιλιά σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς στολίσαμε το δέντρο μας χθες, Κυριακή, με τον γιο μου, οποίος έβαζε τις μπάλες στο δέντρο και ήταν πολύ χαρούμενος!! Επίσης στόλισε και το παράθυρο του δωματίου του και τότε να δείτε χαρά! πήγε στον μπαμπά του και τον φώναξε να του δείξει πώς στόλισε το παράθυρό του!:) Τί σου είναι τα παιδιά ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς στολίσαμε το δέντρο μας χθες, Κυριακή, με τον γιο μου, οποίος έβαζε τις μπάλες στο δέντρο και ήταν πολύ χαρούμενος!! Επίσης στόλισε και το παράθυρο του δωματίου του και τότε να δείτε χαρά! πήγε στον μπαμπά του και τον φώναξε να του δείξει πώς στόλισε το παράθυρό του!:) Τί σου είναι τα παιδιά ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΑΝΤΕ ,ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΛΙΣΟΥΣ ΣΑΣ,ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΕΑ,ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ!ΚΙ ΕΜΕΝΑ,ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΦΕΤΟΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΩ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΑΝΤΕ ,ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΛΙΣΟΥΣ ΣΑΣ,ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΕΑ,ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ!ΚΙ ΕΜΕΝΑ,ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΦΕΤΟΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΩ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις στολισαμε πριν λιγες μερες!

ευχομαι καλες γιορτες σε ολα τα κοριτσια

με τις οικογενειες τους!:kiss:

Μαιρουλα κ Σοφακι ωραια τα δεντρακια σας!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις στολισαμε πριν λιγες μερες!

ευχομαι καλες γιορτες σε ολα τα κοριτσια

με τις οικογενειες τους!:kiss:

Μαιρουλα κ Σοφακι ωραια τα δεντρακια σας!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και το δικό μας δεντράκι και το ωραιότερο στολιδάκι μας να κάθετε κάτω….μόλις ξυπνήσαμε και τρέξαμε στο δέντρο ……..ευτυχώς δεν το πειράζουμε ….αλλά με την φάτνη έχουμε έρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και το δικό μας δεντράκι και το ωραιότερο στολιδάκι μας να κάθετε κάτω….μόλις ξυπνήσαμε και τρέξαμε στο δέντρο ……..ευτυχώς δεν το πειράζουμε ….αλλά με την φάτνη έχουμε έρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELDO, MAIRH και Σόφάκι καταπληκτικά το δεντράκια σας....Χρόνια σας πολλά και του χρόνου με υγεία, αγάπη και ευτυχία...

kikitsaki7 τις καλλύτερες photo τις έχω δει από σένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELDO, MAIRH και Σόφάκι καταπληκτικά το δεντράκια σας....Χρόνια σας πολλά και του χρόνου με υγεία, αγάπη και ευτυχία...

kikitsaki7 τις καλλύτερες photo τις έχω δει από σένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, και του χρόνου!!! Πολύ ωραία τα δέντρα σας... Ελένη μου, έχεις δίκιο!!! Τα πιο όμορφα στολίδια βρίσκονται συνήθως ...κάτω από τα δέντρα και ανυπομονούν να τα ...κατεδαφίσουν!!! ;)

Εμείς τελικά δεν θα καταφέραμε το Σαββατοκύριακο.. (ιώσεις σε ...εξέλιξη!!!) και θα στολίσουμε αυτή την εβδομάδα! Με το καλό και θα σας βάλω φωτογραφία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...