Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

ΝΑΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΕΞΙ ΜΗΝΩΝ.ΠΗΡΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα στειλε λιγο παγωτακι κ δω...μιαμ μιαμ...Μολις ετριψα δυο κεφαλογραβιερες που εστειλε η γιαγια μου απο Κρητη..τα ετριψα κ τα εβαλα στην καταψυξη για να μην χαλασουν.

Κ γω κοριτσια γυαλινα κ καουτσουκ μεχρι 6 μηνων αν δεν καταφερω να θηλασω βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!αργησα να μπω γιατι δεν ημουν καλα..ξαπλα την εβγαλα τοσες ωρες σημερα..το κεφαλι μου παει να σπασει.. :(

τα νεα της μπεμπας λοιπον...ολα καλα κ οι πονοι που ειχα την νυχτα ειναι οτι πηρε πλεον κανονικα θεση μεσα στην λεκανη..η σταση που εχει τωρα στην κοιλια ειναι φ.τ ετοιμη..οι πονοι τωρα μενουν να ερθουν...μου ειπε να παω παλι την αλλη τεταρτη-πεμπτη κ βλεπουμε..τι εννοουσε ,βλεπουμε???? ;) γινοταν παντως ενας πανικος απο γεννες στην κλινικη..

ναταλια κ εσυ σημερα?αντε κανονισε για την αλλη βδομαδα!!

αχ βρε αλεκα τι γελιο εριξα :lol::lol::lol: την καημενη τι τραβηξε!!!!

τον θερμαντηρα θα τον παρω γιατι αν θα εχω πολυ γαλα λεω να βγαζω κ να βαζω στην καταψυξη,ετσι ωστε αν χρειαστει να την αφησω καποια μερα στην πεθερα να εχει να της δινει το δικο μου γαλα..κ εννοειτε κ για μετα,δλδ το φαγητο της..

οσο για το ξυρισμα εδω κ μηνες δεν βλεπω το πιπι μου..με καθρεπτη το κανω..

κοριτσια θα περιμενουμε νεα απο τα μωρα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Μαράκι, μπήκες και σύ στην τελική ευθεία! Καλά έκανες και ξάπλωσες γιατί ικανή ήσουν να πλακωθεις στις δουλειές πάλι. Να σε ρωτήσω, οδηγεις ακόμη? Γιατί εμένα με κράζουν που οδηγώ αν και ο γιατρός μου είχε πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα όσο κυλούν όλα φυσιολογικά.

Για τα μπιμπερό που λέγατε, διαβάστε εδώ τι πρέπει να προσέξετε αν πάρετε πλαστικά:

http://www.childit.gr/v2/index.php/heal ... -prosexete

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειωσα σιδερο, τηγανινα λουκανικα χωριατικα και πατατουλες να φαμε, καναμε και ολοι μπανιο και ξεβρωμισαμε και ειμαστε ετοιμοι για υπνο [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

ΚΑλο βραδυ κοριτσακια μου και καλο ξημερωμα να εχουμε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπ εμφανιστηκα παλι για να μη λετε! βτην εβαλα για υπνο τη μικρη και ο μπαμπας πηγε για μπυρα.... θα βαριομουνα να παω και εγω αλλα μια μπυριτσα θα την χτυπαγα τωρα.... παρολα αυτα τρωω αγγουρι και δροσιζομαι!!!!

ελα βρε μαρακι και εγω νομιζα πως γεννας!καλυτερα που ξαπλωσες γιατι η τεταρτη θαρθει γρηγορα!!!!

ατιμες ολες σας δεν προτιμω τετοιου ειδους δονητη, θα ηθελα τον αλλο τον πιο κλασσικο.... να σας πω την αληθεια σαν το κρεατακι δεν εχει τωρα τι καταλαβαινουνε και το χρησιμοποιουνε τι να πω!!!!!

παντως σας εκανα και γελασατε!!!! αληθεια αυτο το περασανε στο δελτιο συμβαντων ως εργατικο ατυχημα???? :lol::lol::lol:

ρε σταυρουλα τι ειναι αυτο το διπλο σιδερο που λες???? πως ειναι για να καταλαβω δηλαδη και εγω

μονο στο στρωματακι γιατι ετσι και αλλιως θα το τυλιγεις το στρατουλη σου με ενα αλλο σεντονακι απο πανω.... αρα γιατι να κρεμεται το κατσεντονο!

πολυ μου αρεσε το παιδικο σας ειναι πανεμορφη η κουρτινα κομμενη στα δυο και εχεις και τρομερη θεα σκατουλα!

ελενα μεσα στους καταλογους τους γραφουν απλως κουνουπιερα τοσο κανει αλλα δεν την βλεπεις ποτε... πρεπει να πας απο κοντα

φουσκιτσα η απλικα ειναι το φωτιστικο για πλαινο τοιχο οχι για ταβανι δηλαδη!

η πισκληριδιος ειναι πιο ασφαλστερη σε σχεση με την ολικη γιατι εισαι ξυπνια και αντιμετωπιζουν καθε προβλημα που θα προκυψει και φυσικα εχεις καλυτερη μεταεγχειρητικη αναρρωση γιαυτο και θελει επισκληριδιο απλως επειδη θα γεννησω σε δημοσιο δεν αναλαμβανουν ολοι οι αναισθησιολογοι να την κανουν

ακου και ταμπλετ η πεθερα και εγω με το χαλασμενο λαπτοπ την βγαζω :lol:

γιατι θα αργησει τοσο πολυ το κρεβατι σου ειπαν???? να πω οτι ειναι αυγουστος και ειναι κλειστα τα εργοστασια τους ναι αλλα αφου δεν ειναι τι προβλημα εχουν??? παντως με το καλο να τα στολισεις τα πραγματακια σας

λιακι η φαγουρα δεν ειναι τιποτα λογω ζεστης την παθαινουμε δεν βγαζουμε ραγαδες πλεον μην αγχωνεσαι.... ολα αυτα που νοιωθεις ειναι συπτωματα του "τελους" υπομονη θα γεννησεις και εσυ!

μη τα βαλεις στον αποστειρωτη τα πλαστικα μπορει να εχεις και ατυχημα χωρις πλακα τωρα να αλλοιωθει το πλαστικο.... αν θες να χρησιμοποιεις πλαστικο βραζε τα ειναι η πιο ασφαλης λυση!

οσο αφορα μπιμπερο μονο γυαλινα γιατι τα πλαστικα δεν κανουν για αποστειρωτη... οσο αφορα τις θηλες η καουτσουκ (η καφε) φερνει πιο πολυ στη θηλη μας και ετσι δεν μπερδευει το μωρο απλως εχει μια μυρωδια περιεργη! πλαστικα μπιμπερο και σιλικονης θηλες μετα τον 5ο με 6ομηνα

επιτηδες το κανεντε ολες σας το καταλαβα.... η μια παγωτο,η αλλη τυρι και η τριτη και η καλυτερη τηγανιτα λουκανικα....θα με πεθανετε βρε και εγω καθομι και γλυφω το αγγουρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι άντε όλα καλά να πάνε όταν έρθει η ώρα.

Αλέκα το διπλό σίδερο είναι επάνω εκεί που κάνει το Γ να έχει 2 σιδεράκια γιατί έχει 2 εσοχές για να περάσω και να σουρώσω την κουνουπιέρα.

Αλέκα εσύ το αγγούρι εγώ 2 κρακεράκια με ένα τυράκι Light έχουν πέσει πείνες :lol:

Η θέα είναι του Στρατούλη μου θα ξυπνάει και θα βλέπει τα δεντράκια έξω. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεσταρω το παλιο μου κινητο μπας και καταφερω και σας διαβαζω παντου....αυτο που εχω τωρα ειναι λιγο ζαβο γιαυτο

σταυρουλα καταφερες να το βγαλεις το καλυμμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι δεν ρώτησα γιατι θα αργήσει το κρεβατάκι αλλά νομίζω είναι επειδή το ήθελα διχρωμο κ πρέπει να το φτιάξουν έτσι. Όταν θα πάει ο άντρας μου να πληρώσει θα του πω να ρωτήσει.

Βρε Έλενα πολύ γιαμ γιαμ ακούγεται το παγωτό σου. Για πες πως το φτιάχνεις.

Κ εγώ ρυζάκι εφαγα απόψε. Το εντερο μου διαμαρτύρεται σε όλη την εγκυμοσύνη κ δεν μπορώ να φάω ότι θέλω. Κουραστικό αλλα δεν εχω επιλογή. Όταν γεννήσω θα το ρίξω στο φαγητό!!

Καληνύχτα κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια!ακόμη δεν ξυπνήσατε?μονο εγώ έχω αυπνίες??!τελικα ναι, σας έβαλα φώτο την τεράστια κοιλιά μου!να δω πόσο θα βγει η μπέμπα!αλέκα επόμενο ραντεβού στις 28-05-2012.

α, στις φωτος του δωματίου πρόσθεσα και μια με την πάντα που είχε παει η αλέκα και ειδε στα πρενατάλ!ευχαριστώ πολυ αλέκα για ακομη μια φορα1τελικα ταιριάζει πολυ με όλο το δωμάτιο!και ειναι πολύ καλή ποιοτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!κικιτσα σουπερ κοιλια εκανες κ εσυ!!!!!!!!!!!! :):)

οσο για τις δουλιτσες μαλλον θα σταματησω να κανω κ θα αρχισω περπατημα γιατι με βλεπω να πηγαινω τελικα στις 40 βδομαδες.. :shock:

η μερα ξεκινησε με ηλιο..αλλα το μεσημερι μαλλον με βροχη θα ειναι..οπως καθε μερα πια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλούμπες. Όπως πάντα πρωινή πρωινή καθότι κοιμάμαι με τις κότες :lol: .

Ναι Αλέκα τα κατάφερα και το έβγαλα.

Όντως είχε ήλιο το πρωί και τώρα μαύρισαν όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa τι όμορφη κοιλίτσααα. Ωραία η προίκα του μωρού.

Εγώ τώρα θέλω να πάρω κάποιο βοηθητικό τραπεζάκι ή κομοδινάκι για να βάλω το καλάθι καλλυντικών γιατί στην σιφινιέρα θα βάλω την αλλαξιέρα και δεν θα χωράει τίποτα άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ!

ΚΙΚΙΤΣΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΡΟΙΚΑ!ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΥΟ :lol::lol: ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΧΑ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ ΠΟΛΥ Κ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΟΛΑ..ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΑΝΤΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΚΡΕΜΙΖΕΙ!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΧΤΙΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ! :lol::lol:

ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΜΩΛΙΣ!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!ΑΧ ΤΥΡΟΠΙΤΟΥΛΑ ΚΛΑΣΣΙΚΗ!!ΔΕ ΣΕ ΑΛΛΑΖΩ!

ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΤΕ ΑΠΕΞΩ!ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΣΑΒΟΥΡΙΑΖΩ!!ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΕΛΟΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κυρίες μου!!!!

Κλεισαμε τις 37 και βάλαμε φωτογραφία.Καιρος να αρχισω κι εγω τιποτα σοβατίσματα,σκάλες,κανένα αλμα επι κοντω!

Κική πολύ ωραία η κούνια σας!!!

Νανσυ!!!Θέλω τυρόπιταα!!!

Σήμερα στις 5μιση έχω γιατρούλη!Δεν κρατιέμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΛΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ;ΠΕΣ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΓΕΡΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ! ΤΟ ΝΑΝΣΟΥΛΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ!!ΠΕΣ ΤΟΥ!

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΣΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!ΚΑΝΟΝΙΣΑΤΕ ΠΟΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό Νάνσυ για το συρτάρι αλλά μου άρεσε και η ιδέα να πάρω κάτι τέτοιο που θα μου χρησιμεύσει και για αργότερα.

Lia καλή επιτυχία με τον γιατρούλη. Όλα καλά να είναι με το μπεμπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

Κικιτσα πολυ ωραια η κοιλιτσα σου κ τα πραγματακια σου...αντε με το καλο να ρθει η μπεμπα σου..

Νανσυ κ γω μολις εφτιαξα μια βαφλα κ εφαγα απο χθες την σκεφτομαι.....κ δεν αντεξα..

Λια μου αντε με το καλο να γεννησεις κ συ...για να δουμε τι θα πει ο γιατρουλης..σου

Κ δω ο καιρος χαλια ειναι συννεφιες....εχουμε παλι...

Παω να ξεκινησω το φαι το μεσημεριανο γεμιστα κ εχω κ λιγο σιδερο...τα λεμε σε λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΕΙ Κ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Σταυρούλι!!Ωραίο το κουτί,τι μέγεθος έχει περίπου?

Νανσυ κανονικά πάντα Δευτέρες κλείνω που μπορεί να ερθει και ο συζυξ.Πρώτη φορά θα πάω Πέμπτη φαντάσου,και θα πάω με τη μαμά μου,να δει κι αυτη τον εγγονο.Παραλίγο να βλεπόμασταν δηλαδη??!!

Δεν εχουμε ξαναμιλήσει για την αμοιβή του,εκτος απο τις αρχες που μας είχε πει για 1500.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ.ΑΜΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Κικίτσα πολύ ωραία η κοιλιά σου!!Και το δωμάτιο είναι πανέμορφο και ξεφεύγει απο τα συνηθισμένα!

Σταυρούλα, είναι πολύ ωραίο το παιχνιδόκουτο,υπάρχουν βέβαια και πιο απλά αλλά αυτό θα σε βολέψει και για το καλαθάκι.

Λία,καλή επιτυχία στο γιατρό!

Κοκόνα, βάφλα και γεμιστά? Με κόλασες :oops:

Εμεις έχουμε πρωτοτυπήσει με το γιατρό, δεν τον έχουμε ρωτήσει ακόμα για την αμοιβή του!!Είμαστε πολύ large :lol:

Απλά, λέγαμε απο την αρχή ότι θα τον ρωτούσαμε μετά τη β΄επιπέδου και τις επόμενες φορές πήγα μόνη μου και δεν τον ρώτησα.Τώρα στο επόμενο ραντεβού που θα πάμε με τον άντρα μου, θα τον ρωτήσουμε επιτέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ βλέπω γνωρίζεις όλα τα κουτσομπολιά του γιατρού :lol: Και ο άντρας μου έμαθε για τον δικό μας εγώ στον κόσμο μου δεν ασχολούμαι.

Lia είναι 80,5χ60χ43 και έχει διάφορα χρώματα και σχέδια. Στο oneira.gr σας βάζω λινκ με όλα τα παιχνιδόκουτα να μου πείτε αν σας αρέσει κάποιο άλλο πιο πολύ. Απλά κάποια ξεφεύγουν σε τιμή.

http://www.oneira.gr/index.php?subcats= ... s.search#3

Αριαδνη τα πιο απλά ποια λες? Τα πλαστικά? Εγώ το ήθελα σαν έπιπλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΛΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΣ ΕΤΣΙ;ΘΑ ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ!ΕΝΤΑΞΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ.ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΑΝ ΠΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΟ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΔΙΚΛΙΝΟ 2000+13% ΚΟΜΠΛΕ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΣΩ 300 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ Κ ΑΠΟ 50 ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!Ε!ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ :lol::lol: Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΣΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΔΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...